Allround Medewerkers m/v Operators m/v Welke plaat'/bankwerker wil samenbouwer worden bij Fokker? CAMPINA MELKUNIE MONTEURS DAG- en WEEKBLADEN m/v TH# Hoofd Bedrijfsbureau wij zoeken géén operateurs PAGINA 26 LEIDSE COURANT ZATERDAG 14 JULI 19 Campina Melkunie bv is een wereldwijd opererende zuivelonderneming, die met ongeveer 6600 werknemers een jaaromzet van circa 5 miljard gulden realiseert. De 650.000 koeien van de 13.500 aangesloten melkveehouders produceren per jaar 3,5 miljard kg melk, die in 27 produktiebedrijven wordt verwerkt tot vrijwel alle produkten die van melk te maken zijn: consumentenprodukten, maar ook industriële produkten, zoals ingrediënten voor de farmaceutische en voedingsmiddelen industrie. Daarbij wordt gebruik gemaakt van de modernste technieken. Met kennis en creativiteit streven de zes groepen van Campina Melkunie voortdurend naar vernieuwing en aansluiting bij de wensen van de markt. Een markt die bestaat uit meer dan 130 landen. De groepen, waarbinnen divisies, bestrijken deze met eigen verkooporganisaties. Voor het bedrijf in Uithoorn zoeken wij voor de groep Consumptiemelk versterking in de vorm van: en Uw nieuwe bedrijf De groep Consumptiemelk ontwikkelt, produ ceert en verkoopt de bekende verse melkpro- dukten die dagelijks op tafel staan. Kwaliteits bewuste vakmensen, een klantgerichte distri butieservice en permanente produktvernieu- wing zijn daarbij de basis voor de leidende marktposities in diverse afzetkanalen. De divisie realiseert in 8 produktiebedrijven met circa 2300 medewerkers een jaaromzet van ruim 1,2 miljard gulden. Het bedrijf te Uithoorn produceert dagverse melk en melkprodukten, zoals karnemelk, yog hurts en vla. Tot het assortiment dat wordt ge distribueerd, behoren ook produkten die door de zusterbedrijven in de consumptiemelkgroep worden geproduceerd, zoals slagroom, Mona- produkten en koffiemelk. De omzet van "Uit hoorn" bedraagt circa 100 miljoen gulden. Uw nieuwe baan als allround medewerker In deze functie bent u op twee afdelingen werk zaam. Op de afdeling inname bent u verantwoordelijk voor het lossen van vrachtwagens, waarbij u te vens de controle over de emballage uitvoert. U kunt omgaan met een vorkheftruck. Op de afdeling distributie zorgt u voor een zorg vuldige ordervoorbereiding op ritniveau. Enige ervaring in de omgang met, door microproces, gestuurde apparatuur is gewenst. U hebt ervaring met leidinggeven en u bent een flexibele, verantwoordelijke en prettige collega om mee te werken. U werkt in 2-ploegendienst (4 dagen/nachten van 9 uur). Hebt u een opleiding MAVO/HAVO, LTS of MBO en bent u 23 jaar of ouder, dan is dit misschien een leuke baan voor u. Uw nieuwe baan als operator In deze functie bestaat uw taak uit de zelfstan dige bediening van een eenmalige verpakkings machine. Naast het controleren van het gewicht van de verpakkingsinhoud en uiterste verkoop datum, het omschakelen naar een ander pro- dukt en het melden en analyseren van storin gen, is hygiëne het belangrijkste onderdeel van uw takenpakket. U draagt zorg voor het bacte riologisch verantwoord reinigen van de machi ne en voor het goed schoonhouden van de om geving en de afdeling. Het spreekt voor zichzelf dat u voor deze func tie gevoel voor hygiëne moet hebben. Boven dien kunt u verantwoordelijk en zelfstandig functioneren en bent u een prettige collega. Ervaring in een vergelijkbare functie strekt tot aanbeveling. U werkt in 2-ploegendienst waar onder 1 keer per maand nachtdienst. Hebt u een opleiding MAVO/HAVO, LTS of MBO en bent u bereid tot het volgen van LSBL- of Vaprocur- sussen, dan kan dit uw nieuwe baan worden. Campina Melkunie, uw nieuwe werkgever? Wij bieden u een afwisselende functie met goe de carrièrekansen. Campina Melkunie biedt daarnaast uitstekende secundaire arbeidsvoor waarden, waaronder 25 vakantiedagen per jaar en goede opleidingsfaciliteiten. Uw reactie Hebt u belangstelling voor één van deze func ties en voldoet u aan de voorwaarden in de functieomschrijving, dan zien wij uw sollicitatie brief of uw telefoontje met belangstelling tege moet. Richt uw reactie aan Campina Melkunie bv, af deling Personeelszaken, t.a.v. de heer H. van Lotringen, Wilhelminakade 105, Postbus 26, 1420 AA Uithoorn, telefoon 02975-61645, toe stel 47. 'Campina Melkunie gelijke kansen voor vrouwen en mannen.' Ten behoeve van haar sector Grafisch Bedrijf vraagt Sijthoff Pers voor haar zetterijen: De werkzaamheden bestaan uit het monteren van pagina's van dag- en weekbladen met bijgeleverde hulpmaterialen. Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten met minimaal een afgeronde opleiding op LBO-niveau en daarnaast het diploma grafisch vakman. Ook kandidaten zonder dit vakdiploma kunnen voor de functie in aanmerking komen. Leeftijd: plm. 23 jaar. De werkzaamheden worden verricht in ploegendienst. Inlichtingen betreffende deze funkties zijn te verkrijgen bij de heer L. F. Hesselink, hoofd Zetterij I, telefoonnummer 070- 3190300. Schriftelijke sollicitaties richten aan: SIJTHOFF PERS Afdeling Personeel Organisatie t.a.v. de heer E. C. P. Lecomte Postbus 16050 2500 AA Den Haag Gaarne op brief en enveloppe het vacaturenummer t-187/093 vermelden. Sijthoff Pers is een grote moderne uitgeverij. Zij maakt de dagbladen Haagsche Courant, Het Binnenhof, Goudsche Courant, Leidse Courant en Rotterdams Nieuwsblad. Ook worden tal van huis-aan-huisbladen uitgegeven onder de merknaam 'Uw Thuiskrant' Daarnaast is Sijthoff Pers actief op het gebied van documentatie en elektronische informatievoor ziening. Het hoofdkantoor en het grafisch bedrijf staan in de Plaspoelpolder in Rijswijk en zijn uitstekend bereikbaar. Totaal werken rond de 1500 mensen bij Sijthoff Pers, van wie ongeveer 300 in een dertigtal vestigingen verspreid over Zuid-Holland. R K Basisschool Leerpad 9 2361 GM Warmond Tel 01711 - 10568 Op de R.K. basisschool ,,De Waaier" te Warmond worden met ingang van 1 augustus 1990 gevraagd een leerkracht en een vakleerkracht lichamelijke opvoeding. De leerkracht krijgt een tijdelijke aanstelling van 20 uur aangeboden, op dinsdag, woensdag en donderdagochtend. Wij vragen iemand die de doelstellingen van ons onderwijs onderschrijft en breed inzetbaar is in verband met de volgende taken: taakrealisatie, remedial teaching en invulling ADV onderbouw. In de loop van het jaar bestaat de kans dat enkele van de voornoemde taken vervallen en gestart wordt met een kleutergroep van 4-jarigen voor 5 ochtenden in de week. De taakomvang wordt dan vergroot tot 28.45 uur. De vakleerkracht krijgt een tijdelijke aanstelling voor 6.5 uur op de maandagochtend en woensdagochtend. Ervaring met basisschool groepen 6 tot en met 8 en akte lichamelijke opvoeding strekken tot aanbeveling. De sollicitatiebrieven moeten gestuurd worden naar R.K. Basisschool ,,De Waaier", Leerpad 9, 2361 GM Warmond en voor 20 juli 1990 in ons bezit zijn. Nadere informatie kunt u inwinnen bij mevr. Y. de Graaf (tel. 071-121130) of dhr. P. Ankone (01711-10276) of op school (01711-10568). CIVI CONSULTANCY Adviseurs in industriële innovatie Civi Consultancy is een onafhankelijk bureau dat al meer dan 50 jaar overheid en industrie adviseert. Binnen het bureau met circa 35 vaste medewerkers zijn voor verschillende produktmarktsegmenten een aantal adviesgroepen samengesteld. In verband met uitbreiding van onze werkzaamheden, zoeken wij voor één van deze adviesgroepen een SECRETARESSE m/v Gewenst opleidingsniveau: minimaal Havo/Meao, aangevuld met een opleiding Schoevers (of gelijkwaar dige opleiding). Een zeer goede kennis van met name de Engelse en Franse taal is een vereiste, evenals kennis van het computer-tekstverwerkingsprogramma WordPerfect. Van de kandidaat zal verwacht worden dat zij/hij mede richting zal geven aan de secretariële en orga nisatorische opbouw van onze activiteiten, zowel op nationaal als op internationaal gebied. Hebt u belangstelling voor deze interessante en uitda gende functie en beschikt u over een flink aantal jaren ervaring, stuurt u dan uw sollicitatiebrief met curricu lum vitae binnen twee weken aan Civi Consultancy, t.a.v. mevrouw E. M. Lopez-de Knijff, office manager, Vlietweg 17, Postbus 185, 2260 AD Leidschendam. De Nederlandse organisatie voor toege- past-natuurwetenschappelijk onderzoek (TNO) verricht onderzoek, waarvan de resultaten toepassing vinden in de samenleving, met name in de industrie. De belangrijkste onderzoeksgebieden zijn industriële technologie, energie, milieu, voeding, gezondheid, defensie en bouwen en wonen. De organisatie telt 5.200 medewerkers, die in een 30-tal instituten verspreid over Nederland werkzaam zijn. Het Produktcentrum is gespecialiseerd in produktontwikkeling en beschikt daartoe over kennis op het gebied van industriële vormgeving, elektronica, mechanica en produktiemethoden. Deze kennis wordt aangewend voor de industrie teneinde gericht en praktisch een bijdrage aan industriële vernieuwingen te leveren. Produktcentrum TNO tno zoekt voor het Produktcentrum van de hoofdgroep Technisch- Wetenschappelijke Diensten te Delft contact met een ervaren heao'er of spd'er (m/v). Taakstelling is het leiding geven aan een 7-tal medewerkers en het meedenken over het beleid wat betreft de financieel-economische facetten en over de algemene strategie van het Produktcentrum. U bent verant woordelijk voor de financiële planning van het instituut en voor de finan cieel-economische aspecten van het voorbereiden en realiseren van projec ten. Verder verzorgt u de periodieke financiële verslaggeving, de informa tievoorziening en analyses van het werkprogramma en het budget. Bovendien vallen bezetting en organisatie van de afdeling onder uw verant woordelijkheid. Werkomgeving is het Bedrijfsbureau. Deze afdeling verzorgt de bedrijfseconomische advisering, managementinformatie, financiële plan ning en budgettering. Daarnaast houdt zij zich bezig met projectbegelei ding, -planning, -bewaking en -administratie alsmede met de financiële administratie. Vereist is een bedrijfseconomische opleiding op hbo-niveau (heao of spd). U hebt daarbij leidinggevende ervaring opgedaan in een functie van vergelijkbare zwaarte. Informeren/solliciteren: Dr. ir. A. Scheepmaker, directeur Produkt centrum, telefoon (015) 60 89 09, vertelt u graag meer over de inhoud van deze functie. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u onder vermelding van nummer lc-1431/14 binnen 14 dagen richten aan D. Jense, personeels functionaris, Produktcentrum tno, Postbus 5073, 2600 gb Delft. TNO Research voor de praktijk A.S.R. (Administratie Sociale Regelingen) is voortgekomen uit het Bedrijfspen sioenfonds voor de Metaalnijverheid. Hiervoor verzorgt A.S.R. een aantal administratieveen uitvoerende diensten. Door de klantgerichte opstelling is het aantal opdrachtgevers sterk uitge breid. Een 25-tal fondsen maakt nu gebruik van de service van onze gezonde onderneming voor de uitvoering van de diverse sociale regelingen. Het bruist hier in huis van de activiteiten. Deze zijn erop gericht onze opdrachtgevers zo perfect mogelijk van dienst te zijn. Daar hebben ze recht op. Automatisering is hierbij onmisbaar waar door wij veel aandacht besteden aan een verdere verhoging van ons niveau. Wij maken daarbij zoveel mogelijk gebruik van de jongste technieken. investeren in ons personeel (385 medewerkers) vinden wij echter zeker zo belangrijk! De ASR heeft een modern computercentrum met een Bull DPS7000/360 mainframe, enkele mi ni's, een netwerk met ca. 300 terminals, pc's en printers en twee grootvolume printers. Voor de ondersteuning van de produktie ('s avonds en overdag) zoeken wij drie medewerk(st)ers. Het takenpakket omvat nl. meer dan de bedie ning van computerapparatuur, zoals o.a. werkvoor bereiding, planning werkzaamheden, eerstelijns service decentrale apparatuur en eerstelijns onder steuning van de gebruikers. Onze voorkeur gaat uit naar mensen tussen de 20 en 30 jaar, die een vooropleiding hebben op VWO/MTS-niveau. Een relevante opleiding en/of ervaring strekt uiteraard tot aanbeveling. Operateurs kunnen dus wel reageren. Wie zich tot deze funktie voelt aangetrokken en denkt ons uitstekende salaris (met overige condi ties) waar te kunnen maken, schrijft een enthou siaste brief (met de gebruikelijke gegevens) naar: mevrouw N. Schoenmakers, afdeling Personeels zaken, onder vermelding van 'sollicitatie' in de lin kerbovenhoek van de envelop. Administratie Sociale Regelingen Burg. Elsenlaan 329, 2282 MZ Postbus 5210, 2280 HE RIJSWIJK Tel. 070 - 316.05.91 Administratie Sociale Regelingen Fokker Aircraft B.V. zoekt wegens uitbrei ding van de produktiekapaciteit in de Metaallijmafdeling op Schiphol, kandidaten die opgeleid willen worden voor de funktie van samenbouwer m/v. Bij aanvang van het dienstverband neemt u deel aan een funktiegerichte scholing, waar bij normaal salaris wordt betaald. Na de op leiding zal uw taak bestaan uit het samen- bouwen van vliegtuigonderdelen op de Metaallijmafdeling. Wij vragen van u een afgeronde LTS B- opleiding. aangevuld met enige jaren erva ring als plaat-/bankwerker. Voor deze funktie geldt dat er gewerkt wordt van maandag t/m vrijdag, van 07.40 tot 16.10 uur. U dient echter bereid te zijn deze werkzaamheden zo nodig in een wekelijks wisselende ploegendienst te verrichten. Te zijner tijd zal de Metaallijmafdeling naar het Fokker Bedrijf Ypenburg te Rijswijk (ZH) ver huizen. Als u voor deze funktie in aanmer king wilt komen zult u bereid moeten zijn om dan in Rijswijk te gaan werken. U kunt rekenen op uitstekende arbeidsvoor waarden zoals een aantrekkelijke toeslag voor ploegendienst en een tegemoetkoming in de reiskosten. Voor meer informatie en het aanvragen van een sollicitatieformulier kunt u kontakt opnemen met de afdeling Wen ing, tel. 020 - 6052911,6052912 of 6053920, van 08.30 tot 17.00 uur. FOKKER AIRCRAFT B.V. BEDRIJF SCHIPHOL

Leidse Courant | 1990 | | pagina 26