HTM HBO'er (m/v) met belangstelling voor administratieve organisatie N.V.BANK VOOR NEDERLANDSCHE GEMEENTEN STICHTING CENTRALE ADMINISTRATIE WELZIJNSZORG docent(e) geschiedenis (5 uur) Hoe gaat het nou? PRIVfl VERKOPER/ADVISEUR procescomputers Elektronïcus m/v Een HBO-opleiding afgerond en toekomstplannen? Wij bieden u een carrière als artsenbezoeker PAGINA 24 LEIDSE COURANT ZATERDAG 14 JULI HBO-niveau (HEAO. SPD of NIVRA tot deel 1) en hebt al enige ervaring op het terrein van de admini stratieve organisatie. U bezit een heldere en analyti sche kijk. U bent stressbestendig en hebt een colle giale instelling. U bezit verder goede redactionele en contactuele vaardigheden, die u in staat stellen met mensen van verschillende niveaus te communi- De N V. Bank voor Nederlandsche Gemeenten is in 75 jaar uitgegroeid tot de vijfde bank van Nederland. De BNG is een gespecialiseerde bank voor de lagere overheid en de daaraan gelieerde of ver wante instellingen in de sectoren openbaar nut. volkshuisvesting, volksgezondheid, welzijn, cultuur, onderwijs en recreatie. Naast kredietverlening in velerlei vorm verzorgt de BNG andere diensten op financieel terrein, waaronder een aanzienlijk deel van het betalingsverkeer van haar klanten. De BNG is een actieve organisatie die alert reageert en inspeelt op de veranderende behoeften van klanten en vragen uit de markt. De afdeling Administratieve organisatie voorziet in de bestuurlijke informatievoorziening ten behoeve van de diverse processen binnen de bank. Zij ont werpt en onderhoudt procedurebeschrijvingen en andere gebruikersdocumentatie. Uw takenpakket: U krijgt een functie met velerlei facetten. Tot uw taak behoort het uitwerken.van procedurebeschrijvingen aan de hand van principeschema's. Daarnaast actualiseert u bestaande procedurebeschrijvingen. U beheert de gebruikersdocumentatie van de diverse geautomatiseerde systemen. U verzorgt het formulierenbeheer. Wat wij van u vragen: U bent een man of vrouw met een opleiding op De IS. V. Bank voor Nederlandsche Gemeenten is een structuurvennootschap, waarvan het aandelenkapitaal voor de helft in handen is van de Staat en de andere helft in het bezit is van gemeenten en enkele andere openbare lichamen. In rangorde van balanstotaal is de N. V. Bank voor Nederlandsche Gemeenten de vijfde bank in Nederland. De bank is gevestigd in 's-Gravenhage en heeft geen nevenvestigingen. Momenteel werken bij de BNG 260 medewerkers. Koninginnegracht 2.2514 AA Den Haag, telefoon 070-3483991. Wat wij bieden: In de eerste plaats krijgt u een baan met de nodige zelfstandigheid en de ruimte om u verder te ontwik kelen. Het salaris zal in overeenstemming zijn met het niveau van de functie. Verder kunt u rekenen op goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een 13e maand, een winstdelingsrege- ling, een premiespaarregeling, een reis- en studie kostenvergoeding en een gunstige pensioenrege ling. Sollicitatie/informatie: Uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van uw curri culum vitae, kunt u richten aan het Hoofd Perso neelszaken van de N.V. Bank voor Nederlandsche Gemeenten. Voor nadere informatie kunt u terecht bij de heer J.W. Verreck, chef van de afdeling Administratieve organisatie, telefoon 070-3483507. HYDRO HIJS HOLLAND b.v. Amphoraweg 10, Leiden Gevraagd: gediplomeerde machinisten voor weg/terr. kranen Geïnteresseerden s.v.p. tel. kontakt opnemen met de hr. D. Krook, 071-760451, 's avonds 01714-13793. is een op landelijk niveau opererende administratiegroep met kantoren in Almelo, Amsterdam, Eindhoven, Groningen, Rotterdam en Voorhout, die ondersteuning biedt aan haar kliënten op het gebied van de administratie, administratieve organisatie, automatisering, kontrole en hierop aansluitende advisering. Wegens uitbreiding van werkzaamheden zoeken wij voor het Centraal Salarisbureau een salaris administrateur m/v Aan hem/haar zal de verantwoordelijkheid worden opgedragen voor de verzorging van de gautomatiseerde salarisverwerking van een grote groep kliëntinstellingen. Dit omvat tevens een adviesfunktie naar deze kliënten. Voor deze funktie denken wij aan een jonge man of vrouw: die aantoonbare kennis van en ervaring heeft met geautomatiseerde salaris- verwerking; die in aansluiting hierop kennis heeft van de met deze werkzaamheden samenhangende fiscale en sociaal-verzekeringstechnische problematiek; die in staat is in een grote mate van zelfstandigheid te werken; die beschikt over goede kontaktuele eigenschappen; kennis van en ervaring met G.E.M.A.L. strekt tot aanbeveling. Tevens zoeken wij een administratief medewerker m/v Aan hem/haar zal binnen het totale team deelverantwoordelijkheid worden opgedragen voor de verzorging van de geautomatiseerde salarisverwerking in bijzondere projekten. Dit omvat tevens een adviesfunktie. Voor deze funktie denken wij aan een jonge man of vrouw: die kennis van en ervaring heeft met geautomatiseerde salarisverwerking of bereid is hiertoe te worden opgeleid; die In staat is om eventueel na de vereiste opleidingsperiode In een grote mate van zelfstandigheid te werken; die beschikt over goede kontaktuele eigenschappen en een grote mate van accuratesse. Kandidaten, op tenminste niveau MAVO/ HAVO, die bereid zijn om tot deze funktie te worden opgeleid worden eveneens uitgenodigd om te solliciteren. Leeftijdsindicatie 18-22 jaar. Voor deze funkties kunnen wij u bieden: een goed salaris in overeenstemming met opleiding en ervaring; reiskostenvergoeding opname in het pensioenfonds P.G.G.M. Belangstelling voor één van de bovenstaande funkties? Richt dan uw sollicitatie aan de afdeling Personeelszaken van de Administratiegroep C.A.W., Postbus 1, 2215 ZG Voorhout. Nadere telefonische informatie kunt u verkrijgen bij de heer G. P. M. van der Meer of J de heer M. G. M. de Winter, telefoon 02522-19108. low Rooms Katholieke Mavo „Johannes XXIN" Het bestuur van de Rooms Katholieke MAVO Johannes XXIII zoekt per 1 september aanstaande een enthousiaste Brieven z.s.m. aan de directeur, de heer L. F. van Dueren, Postbus 35, 2370 AA Roelofarendsveen, telefoon school 01713-16000. J-Therm-O-Safe b.v. Postbus 213 - 2410 AÈ BODEGRAVEN T.b.v. onderhoud c.v.-installaties gevraagd: een service onderhoudsmonteur een hulpmonteur Tel. 01726-19237 HEUVEL-APOTHEEK Burg. Keijzerlaan 2,2262 BJ Leidschendam. Tel. 070-3274121 vraagt APOTHEKERSASSISTENTE Voor binnenkort optredende vakature wordt een gezellige collega gezocht. Ook zij die enige tijd uit het vak zijn kunnen reflecteren. Epilepsiebestrijding: staat of valt met uw steun! aal Epilepsie Fonds-De Mac Pr/Va is nationaal en inter nationaal een toonaan gevende fabrikant van proces- en management- computersystemen voor de glastuinbouw en verwar- mings- en ventilatie- apparatuur voor de agro- industrie. Ontwikkeling, produktie en internationale marketing van onze produkten vinden plaats in De Lier, VZestland, baker mat van de internationale tuinbouw. Hierbij weet Priva zich gesteund door een uitgebreid dealernet in Nederland en West-Europa en eigen vestigingen in Groot-Brittannië en Noord- Amerika. Priva heeft een uitstekende reputatie en is in Nederland en wereldwijd onbetwist marktleider. Betrouwbaarheid, innova tie, markt- en toepassings kennis, uitstekende service en een prima teamgeest zijn bewezen Priva - succesfactoren. Vanuit De Lier opereert de Business Unit Nederland/ International. Deze bundelt alie commerciële activiteiten die betrekking hebben op ons produkten- pakket voor de agrarische sector. Ter versterking van het commerciële team zoeken wij een Belangrijkste taken - Het adviseren over en verkopen van tuinbouw- computersystemen aan wederverkopers en eind gebruikers in west-Nederland. - Het contact leggen met potentiële klanten en het uitbouwen van het vaste klantenbestand. De werkzaamheden vinden voornamelijk in de buitendienst plaats met als standplaats De Lier. Wij vragen Een afgeronde middelbare beroepsopleiding, zoals MDS of MEAO-C. Communicatieve vaardigheden en affiniteit met de tuinbouw zijn onontbeerlijk. De aard van de functie vereist voorts de nodige zelfstandigheid en zelfdiscipline. Rijbewijs BE. Wij bieden Priva biedt een zelfstandige functie in een groeiend bedrijf. Een uitstekend arbeidsklimaat en goede arbeidsvoorwaarden. Telefonische inlichtingen kunnen verkregen worden bij de heer F. van der Lugt (ook 's avonds: 01745-17079). Sollicitaties kunnen gericht worden aan mevrouw N.T. Wagner, Personeelszaken. Uiteraard wordt alle door u verstrekte informatie zorgvuldig behandeld. Priva B.V., Zijlweg 3, Postbus 18, 2678 ZG De Lier. Tel. 01745-13921. Vacaturenr. 90/7. Zo'n 2100 HTM-ers verzorgen het openbaar vervoer in Den Haag en aangrenzende gemeenten. Met ruim 400 trams en bussen vervoeren wij ruim 350.000 reizigers per dag. Voor de afdeling Infrastructuur zoeken wij ten behoeve van de sector Wissels, Seinen en Telecommunicatie een Func tie-in forma tie: Deze medewerker zal worden belast met: aanleg, onderhoud, inspectie en het verhelpen van storingen van elektrisch en elektronisch gestuurde sein-en wisselinstallaties; zwakstroomwerkzaamheden aan elektronische beveiligingssystemen en elektronica werkzaamheden aan alle overige aanwezige apparatuur. Betrokkene zal tevens dienst doen in een wachtdienstrooster en dient bereid te zijn eventueel 's avonds en 's nachts te werken. Functie-eisen: Voor de vervulling van deze vacature zoeken wij iemand die voldoet aan de volgende functie-eisen: diploma MTS-elektronica en aanvullende opleiding op het gebied van elektronica; ervaring met IC-technieken; kennis van "gesloten-tv-systemen"; belangstelling voor sterkstroom; kennis van Duitse en Engelse taal; rijbewijs BE en bij voorkeur C; leeftijd tot 35 jaar. We bieden u: Onze arbeidsvoorwaarden omvatten onder meer: salaris bij aanstelling afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tot maximaal f 3.413,- bruto per maand, exclusief de bij deze functie behorende toeslagen; opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds; vrij vervoer op alle HTM-lijnen; gunstige studiefaciliteitenregeling. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Interesse Indien U belangstelling heeft voor deze functie schrijft U dan binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie, onder vermelding van vacature-nummer 90.61.81 aan de heer ir. S.M.C. Louwerse, afdelings hoofd van de afdeling Infrastructuur, Postbus 28503,2502 KM Den Haag. Telefonische inlichtingen zijn te verkrijgen bij de heer Kalkman, sector chef Wissels, Seinen en Telecommunicatie onder nummer 070-3848430. Nourypharma Nederland B.V. in Oss voert een breed assortiment ethische geneesmiddelen waaronder Synapau- se-E3, Dicetel en het succesvolle Livial. Voor de rayons Groningen/Fries land en 's-Gravenhage e.o. zoeken wij kandidaten voor de functie van artsen- bezoeker (m/v). Welke taken gaat u verrichten Als Artsen bezoeker heeft u een af wisselende en verantwoordelijke functie. Op basis van een goedgekeurd rayon plan verricht u promotionele activiteiten bij huisartsen, specialisten en apothe kers, gericht op de verkoop van ethische geneesmiddelen. U adviseert en infor meert over de praktische toepassing van de produkten. Daarbij maakt u gebruik van audiovisuele hulpmiddelen om onderwerpen beter uiteen te zetten tij dens de door u te organiseren groeps- presentaties. Wat wordt van u verlangd U bent in het bezit van een afgeron de HBO-opleiding, bijvoorbeeld fysio therapie of HEAO en een rijbewijs B. U beschikt over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden. U weet uw verhaal boeiend te brengen en bent in staat zelfstandig te werken. Leeftijd: 25 tot 30 jaar. Tevens vragen wij van u de bereid heid tot het volgen van cursussen (onder andere Artsenbezoeker, NIMA-A). U bent woonachtig in het rayon of bereid daarnaartoe te verhuizen. Wat bieden wij Nourypharma biedt u naast een interessante, uitdagende baan met een goed salaris, een gedegen interne oplei ding terwijl tevens training on the job wordt toegepast. Onze secundaire arbeidsvoorwaarden, inclusief de pen sioenregeling, zijn uitstekend te noemen. Verder helpen wij u met het vinden van woonruimte, waarbij een royale verhuis kostenregeling van toepassing kan zijn. Uw reactie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer P. Daalderop, telefoon 04120-66255. Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u, binnen 1 week en met ver melding van vacaturenummer NA 90-17, richten aan Nourypharma B.V., t.a.v. K. de Jonge, Sectorpersoneelschef, Postbus 20,5340 BH Oss. Nourypharma Nederland B.V. opereert binnen Organon International B.V. Deze onderneming is de belangrijkste werkmaatschap pij van Akzo Pharma, de farma ceutische divisie van Akzo. Organon ontwikkelt, fabriceert en distribueert geneesmiddelen en diagnostica. Deze preparaten worden bijna overal ter wereld verkocht. In 37 landen gebeurt dit door meer dan 40 Organon- vestigingen. In andere landen door agenten.

Leidse Courant | 1990 | | pagina 24