MEDEWERKER PERSONEELSZAKEN (V/M) enthousiaste medewerker Secretariaatsmedewerker (m/v) brandwachten m/v Met HEAO-BE of SPD-II hebt u straks een leidinggevende rol als supervisor accounts payable (m/v) Administratief medewerk(st)er o o DOCENT PSYCHOLOGIE HET NAAIMACHINECENTRUM nutsspaarbank ZATERDAG 7 JULI 1990 LEIDSE COURANT - irriiiiia T^*"""' monumentale stad met toekomst D« universiteitsstad Leiden is één Mn de grotere gemeen ten in ons land en telt ca. 110.000 inwoners. Binnen de Randstad vervult Leiden een belangrijke rol op bet gebied van onderwijs, gezondheidszorg, cultuur en economie. Er zijn goede ver bindingen met de omliggende grote steden, waardoor Lelden ook een gezond onder nemersklimaat kent. De vrijwel geheel gerestau reerde binnenstad beeft nog bet authentieke karakter van weleer. Toch is Leiden in elk opzicht ingesteld op de jaren '90. Historie en toekomst vormen er één geheel. Van oudsher beeft de sleutel stad aan ieder de ruimte ge boden om zichzelf te kunnen zijn, ongeacht aard, cultuur of nationaliteit. En ook nu nog is iedereen welkom. De directie Brandweer vraagt De Leidse Brandweer heeft vacatures voor adspirant-brandwachten. Een brandwacht verricht in ploegverband taken op het ge bied van brandbestrijding en hulpverlening en heeft daarvoor de beschikking over uit gebreide hulpmiddelen en apparatuur. De functie wordt in 24-uursdienst vervuld. De opleiding wordt door de Brandweer zelf verzorgd. wij zoeken kandidaten die deze uitdaging aandurven Aanstellingsvoorwaarden zijn: - sportieve instelling; - goed kunnen zwemmen i.v.m. te volgen duikopleiding; - minimale lengte 1.65 meter; - leeftijd minimaal 21 jaar en maximaal 28 jaar; - het bezit van rijbewijs B.E.; - een technische opleiding strekt tot aan beveling (bij voorkeur autotechniek); - woonachtig in Leiden of aangrenzende gemeente. De aanstelling vindt plaats volgens de rechtspositieregeling van de gemeente Leiden. Het salaris bedraagt bij aanstel ling afhankelijk van leeftijd en ervaring op basis van een 36-urige werkweek maxi maal 2516,21 per maand. Voor het ver richten van de 24-uursdienst wordt een onregelmatigheidstoelage toegekend. De gemeente Leiden wil meer vrouwen en leden van etnische groeperingen in dienst nemen. Geïnteresseerden, die menen tot deze doelgroepen te behoren, worden met name verzocht te solliciteren. Bij het voldoen aan de gestelde eisen genieten zij de voorkeur. Belangstelling? Schrijf een sollicitatiebrief naar de direc tie Personeel en Organisatie, Postbus 9100i, 2300 PC LEIDEN binnen twee weken na het verschijnen van dit blad onder vermelding van vacaturenummer 90.066. Centocor B. V. (CBV) is een jong en dynamisch bedrijf dat een vooraanstaande plaats inneemt in de zich sterk ontwikkelende wereld van de biotechnologie. CBV, een dochteronderneming van Centocor Inc. in de Verenigde Staten, ontwikkelt, produceert en verkoopt monoclonale antilichamen. Monoclonale antilichamen zijn eiwitten die geproduceerd worden door weefsel kweekcellen. Deze eiwitten kunnen zich binden aan specifieke stoffen of plaatsen in het lichaam. Op basis van dit gegeven ontwikkelt en produceert Centocor haar produkten. Deze worden toegepast voor diagnostische en thera peutische doeleinden ter bestrijding van hart-, vaat- en infectieziekten. De hoge kwaliteitsnormen zijn mede bepalend voor het succes van Centocor. Inmiddels telt het bedrijf 200 medewerkers terwijl het zich snel verder uitbreidt. Een leidende-rol Als supervisor accounts payable hebt u, ook al verricht u uw werk in team verband. de eindverantwoording voor het bijhouden en controleren van het subgrootboek crediteuren. U coördi neert tijdige en nauwkeurige invoer van binnengekomen rekeningen in het geautomatiseerde crediteurensysteem en ziet erop toe dat uitsluitend geac cepteerde rekeningen in het subgroot boek worden opgenomen. Daarbij zorgt u voor tijdige betaling van reke ningen en de daaropvolgende verwer king. Binnen de crediteurenafdeling hebt u een actieve, leidinggevende en coördinerende positie. Na een inwerk- periode zult u betrokken worden bij het verder ontwikkelen van het geautoma tiseerde crediteurensysteem. Het werk op de afdeling Op de afdeling worden de dagelijks binnenkomende rekeningen in het nieuwe geautomatiseerde crediteuren systeem verwerkt en gecontroleerd. Deze nota's worden bij ontvangst eerst geregistreerd. Vervolgens worden de details op de nota's, inclusief de groot boekcodering, in het systeem inge voerd, waarna het EDP-systeem de betreffende inkooporders en goederen- ontvangstbonnen vergelijkt met de factuur. Het systeem werkt optimaal wanneer de crediteurenafdeling consequent het dagelijkse verschillenrapport verwerkt. De afsluiting van het subgrootboek crediteuren is de eerste stap bij de maandelijkse financiële rapportage. Efficiency staat voorop De crediteurenafdeling zorgt er ook voor dat rekeningen, ter goedkeuring bij de desbetreffende afdelingshoofden terechtkomen en weer op tijd worden geretourneerd om vertraging te voor komen. Iedere week zorgt het crediteurensys teem voor een betalingsvoorstel, aan de hand waarvan alle betrokken rekeningen worden gelocaliseerd en geëvalueerd. Daarna wordt de weke lijkse diskette voor de Bankgiro centrale samengesteld en vindt ver effening plaats van de betaling in het subgrootboek. Tenslotte zorgt het systeem voor een uitdraai van een wekelijkse openstaan- de-postenlijst die wordt aangesloten met de crediteuren grootboekrekening, en die vervolgens wordt geanalyseerd met het oog op de controle en betaling van achterstallige rekeningen. Een scherp oog voor de materie Wat Centocor van u vraagt is, naast een opleiding HEAO-BE of SPD-II, 2 a 3 jaar ervaring in een crediteurenadmi nistratie. U beheerst de materie, bent gewend om accuraat en in teamver band te werken. U ziet uw verantwoor delijkheden als een uitdaging en uw enthousiasme sluit uitstekend aan bij het dynamische karakter van ons bedrijf. Voorwaarden Het salaris en de secundaire arbeids voorwaarden zijn overeenkomstig de zwaarte van de functie. Wij bieden u een boeiende functie in een stimulerende werkomgeving die steeds in beweging is. Uw reactie Uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van een CV, kunt u richten aan Centocor B.V., t.a.v. mevrouw M.L. Röell (manager van de afdeling Human Resources), Postbus 2512300 AG Leiden. Voor nadere informatie kun u contact opnemen met de heer R. Verhulst, telefoon 071 - 15 85 20. CENTOCOR B.V. Administratie Sociale Regelingen. ASR verleent administratieve en uitvoerende diensten op het gebied van pensioen-, vut- en opleidingsfondsen, al of niet voortvloeiend uit collectie ve arbeidsovereenkomsten. ASR is iri 1979 opgericht; een jonge, gezonde organisatie met 375 medewerkers, voortgekomen uit het Bedrijfspensioenfonds voor de Metaalnijverheid. Van de diensten van ASR maken reeds 25 fondsen gebruik. jaar, die naast het aangegeven opleidingsniveau beschikt over enige automatiseringskennis en/of kennis van het voeren van een loonadministratie. Betrokkene zal tevens bereid moeten zijn diverse interne en externe kursussen te volgen. Contactuele eigenschappen en een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardig heid zijn voor een goede funktieuitoefening nood zakelijk. Het salaris zal afhankelijk zijn van leeftijd en erva ring, doch zal maximaal 47.000,- bruto bedra gen. Naast het vakantiegeld ad 8% wordt een der tiende maandsalaris betaald. Aan de funktie is voorts eerr waardevast pensioen verbonden. Belangstellenden voor de funktie worden ver zocht zich onder vermelding van de gebruikelijke gegevens, vóór 21 juli a.s. te wenden tot mevrouw N. Schoenmakers, onder vermelding van 'sollicita tie' in de linkerbovenhoek van de envelop. In verband met uitbreiding van werkzaamheden alsmede een interne overplaatsing, zoeken wij op korte termijn een met een opleiding op MEAO-niveau Het betreft hier een functie op onze afdeling ex- casso, waarin men verantwoordelijk is voor: - het bruto/netto traject van pensioen- en vut-uit- keringen; - de uitbetaling van deze uitkeringen; - onderhouden van geautomatiseerde uitkerings bestanden; - onderhouden van het subgrootboek crediteu ren; - het uitgaande betalingsverkeer van de organisa tie. Voor het vervullen van deze interessante funktie denken wij aan een kandidaat tussen de 20 en 30 Administratie Sociale Regelingen Burg. Elsenlaan 329, 2282 MZ Postbus 5210, 2280 HE RIJSWIJK De systeemgrcep Bevoorradings- dienstgoederen van de Directie Mate rieel Koninklijke Landmacht in Den Haag is verantwoordelijk voor de ver werving, instandhouding en afstoting van ge- en verbruiksgoederen. De systeemgroep telt circa 400 medewer kers, verdeeld over een stafafdeling en vijf produktafdelingen, die elk een deel van het materieelpakket verzor gen. Dit pakket omvat o.a. goederen op het gebied van kleding, munitie, voeding en geneeskundig materieel. Bij het bureau Personeelszaken van de afdeling Bevoorradingsdienst va ceert momenteel - vooralsnog voor een periode van zes maanden - de functie van r 20 uur per week TAAK U geeft aan personeelsleden de nodige hulp en voorlichting en behan delt vragen en kwesties die op het rechtspositionele of beheersmatige vlak liggen. In overleg met de perso- neelsmanagement-adviseur begeleidt u de personeelsvoorziening voor het betreffende ressort. Daarbij assisteert u bij wervingsactiviteiten en perso neels- en loopbaanplannen. Een ander taakaspect is het bewaken van de voortgang van afspraken/acties en het regelen van de afspraken. Binnen de gegeven functionele aanwijzingen verzorgt u de personeelsadministratie en -documentatie. En tenslotte fun geert u, bij afwezigheid van de perso- neelsmanagement-adviseur, als eer ste aanspreekpunt. GEVRAAGD Een MEAO-diploma, bij voorkeur bestuurlijke richting, of het diploma MBO-PW vormt een noodzakelijke basis voor deze functie. Ervaring met personeelsadministratie en met ge automatiseerde gegevensbestanden strekt tot aanbeveling. Essentieel is verder een hoge mate van accura tesse en zelfstandigheid. Goede contactuele en redactionele vaardig heden zijn eveneens van belang. GEBODEN Bij een volledige werkweek be draagt het bruto maandsalaris, af hankelijk van ervaring, maximaal f 3.393,-. De vakantietoeslag is 8% per jaar. Het aantal vakantiedagen is, eveneens bij een volledige werkweek, vastgesteld op minimaal 23 per jaar. REACTIES Voor meer informatie kunt u con tact opnemen met de heer J. J. Cieraad of mevrouw M.T.A. Slob, (070) 3166799. Bij gelijke geschiktheid genieten leden van etnische minder heden en gehandicapten de voorkeur. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie richten aan de Direc tie Materieel Koninklijke Landmacht, systeemgroep Bevoorradingsdienst- goederen, bureau Personeelszaken, postbus 90701, 2509 LS Den Haag. ai burgerpersoneel defensie koninklijke land/vacht Centrale School Voorburg .5? In de Centrale School Voorburg wordt het theoretische deel verzorgd van de inservice-opleiding tot B-verpleegkundige j* voor de psychiatrische centra Bloemendaal en Rosenburg te njl' Den Haag. Robert Fleury Stichting/Ursula Kliniek te Wassenaar en Joris te Delft. De school heeft ongeveer 200 leerlingen in opleiding. Binnenkort ontstaat de vakature voor Inhoud van de funktie: - het verzorgen van lessen psychologie gedurende de gehele opleiding. Op jaarbasis bedraagt het aantal lesuren ongeveer 350. - het verzorgen van toetsen over het vak psychologie; - participatie in enkele overlegsituaties, waaronder leerplanoverleg. Voor deze vakature zoeken wij: - een doctorandus psychologie met afstudeerrichting klinische psychologie; - een verpleegkundige met akte MO-B pedagogiek. Ervaring in het onderwijs en/of de psychiatrie strekt tot aanbeveling. s op uurbasis volgens de richtlijnen van de Nationale Zie- Telefonisch kan informatie worden ingewonnen onder nr. 070-3694331. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de heer E. Kleijer, direkteur Centrale School Voorburg, Postbus 638, 2270 AP Voorburg. STREEKSCHOOL VOOR -=" BEROEPSBEGELEIDEND ONDERWIJS IN DE REGIO LEIDEN Lammenschanspark 1, Leiden. De Streekschool voor Beroepsbegeleidend Onderwijs in de regio Leiden (S.B.B.O. Leiden) verzorgt de opleidingen van ruim 2800 leerlingen. Met de hulp van 140 personeelsleden worden deze leerlingen op geleid voor het door hen gekozen beroep binnen 17 vakrichtingen en zo'n 60 verschillende opleidingsmogelijkheden. Het is hierdoor een complexe organisatie, die ook sterk in beweging is. Binnen de nogal veranderende kaders, die de overheid en het bedrijfsleven daarvoor aangeeft wil de school trachten een optimaal onderwijs aanbod aan te bieden voor de behoefte in onze regio aan opleidin gen in het kader van de Wet op het Leerlingwezen. Door langdurige ziekte van een onzer medewerkers zoeken wij een leerkracht m/v lichamelijke oefening 12 tot 16 lessen. Belangstellenden met een passende onderwijsbevoegdheid wor den verzocht hun sollicitatie binnen 10 dagen na verschijnen van deze advertentie in te zenden. Nadere informatie wordt, binnen schooluren, verstrekt door de heer W. Tiemes. Tel. 071-769242. Bij de selectie van de kandidaten zullen wij gebruik maken van de diensten van het' Psychologisch Adviesbureau Slikboer, Ten Ha gen en Co. te Haarlem. Richt uw brief aan de directeur van cfe school, de heer W. de Rooij, postbus 9030, 2300 PA Leiden. zoekt Werkzaamheden bestaan uit: service en kleine reparaties bij de klant thuis, bezorgen en instruktie van nieuwe naaimachines, verkoop in de winkel en het verrichten van reparaties in de werkplaats. Leeftijd 21-23 jaar Opleiding M.T.S.-L.T.S.-metaal, strekt tot aanbeveling, in bezit van rijbewijs B. Bent u geïnteresseerd, bel voor een afspraak en vraag naar dhr. Key, 071-146380 of na 19.00 uur 219523. De Nutsspaarbank is een slagvaardige en moderne bankinstelling met 75 vestigingen in de regio Den Haag/Leiden/Noordwijk/Zoetermeer, verdeeld over 9 districten. Op het hoofdkantoor in Den Haag en in de vestigingen werken ruim 800 medewerkers. Als moderne bank voert de Nutsspaarbank een breed dienstenpakket, zowel gericht op de particuliere als de zakelijke dienstverlening. Uw werkterrein De Bedrijfseconomische afdeling op ons hoofdkantoor in Den Haag vervult een sleutel rol binnen onze organisatie. Het werkterrein van de afdeling strekt zich uit over het gehele bedrijfsproces en omvat onder andere budget tering, projectplanning, rapportages aan De Nederlandsche Bank en het leveren van mana gementinformatie. Uw functie De werkzaamheden bestaan uit het verzor gen van de in- en externe correspondentie. U verzorgt de eindredactie en voortgangsrap portage van projecten. U regelt afspraken, verzorgt enige periodieke rapportages en voert deelwerkzaamheden aan begrotingen uit. Het bijhouden van het archief en overige secretariaatswerkzaamheden beho ren eveneens tot uw taak. Uw profiel U heeft een MEAO-opleiding secretariële richting of een HAVO-opleiding aangevuld met Schoevers. U beschikt over een uitstekende schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaar digheid, een service-gerichte instelling, enthousiasme en een hoge mate van zelfstan digheid. Ervaring met tekstverwerkende apparatuur [WordPerfect) strekt tot aanbeveling. Uw leeftijd is tot circa 25 jaar. Ons aanbod U kunt rekenen op een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een 13e maand, 8% vakantietoeslag, 25 vakantiedagen, studiefaciliteiten en korting op verschillende bankdiensten. Uw reactie Voor meer informatie kunt u contact opne men met de heer drs. A. Valk, sectorhoofd Bedrijfseconomische Afdeling, telefoon 070-3120630. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 2 weken, richten aan de heer J.G.M. Vreeswijk, personeelsconsulent, Nutsspaarbank, Jan Hendrikstraat 4, 2512 GL Den Haag. Administratie Sociale Regelingen

Leidse Courant | 1990 | | pagina 28