Leiderdorp gaat strakker financieel beleid voeren Natuurlijk krijgen we het toernooi rond" TENNIS CIRCUIT Zoeterwoude besteedt vier ton aan welzijn EU! I0UR JflflL WEDSTRIJDLEIDINGEN BLIJVEN OPTIMISTISCH Rabobank Q REIDEN OMGEVING CcidócSotwatvt DINSDAG 3 JULI 1990 PAGINA 13 0 Merkwaardig 3 19 UDW -^et 's wat mer"kwaardig. De politie had u moeten ï-D» aanhouden. Het is toch on- 4.30 veilig als een koplamp niet boy! brandt, zeker als het de lin- 4°3°0 ker is. Het is ook normaal .071 dat je dan de kans krijgt het (12| euvel te verhelpen", anton- 02) rechter Morshuis vond het maar een vreemd verhaal waarmee de Sassenheimer gistermorgen voor de draad WA\ kwam. 354| Hij was op 19 december 1988 bekeurd omdat een van de onej koplampen van zijn auto er niet brandde. Voor het zo ver was, was de politie van- uit het centrum van Sassen- heim achter hem aan naar huis gereden. Hoewel de verdachte wel reservelamp jes bij zich had, waren de agenten onvermurwbaar. De man moest hoe dan ook op de bon. Voor de Sassen heimer reden om de zaak „voor te laten komen". Op ,yr» zitting constateerde hij 8.45! n°g wat vreemds. Volgens (161 de politie was hij op 19 de- »N i cember om twee uur 's nachts bekeurd. „Toen lag jh, ik in bed, dat was een ma: maandag. Het is twee dagen huri. eerder gebeurd". th« Volgens rechter Morshuis en officier van justitie De Moor was dat ondergeschikt AC 1 in zijn verhaal. In de dag mis» vaarding werd niet voor niets de term „op of om- Be«! streeks" gebruikt. Officier 1^30. De Moor zag in de hele ge- tel schiedenis slechts reden om (alt in zijn eis het oorspronkelij- ke schikkingsbedrag van 50 gulden niet te verhogen. ME- Morshuis dacht daar duide- aker lijk anders over. Vanwege do. het merkwaardige optreden jjj van de politie kwam hij tot 'te)i een „schuldig zonder straf- Ï.45J oplegging", de- 30j Principe I 4 Tegen een Amsterdamse dij buschauffeur kwam hij tot tjn9j een zelfde oordeel. De man was naar Leiden afgereisd I *45| om zijn recht te halen in ('16)| wat volgens hem een princi pe-zaak was. Hij had in maart 1989 een groep ambtenaren van een ministerie rond moeten rij den langs allerlei beziens waardigheden. Eén daarvan was de Langevelderslag bij Noordwijkerhout. Daar be gonnen de problemen om dat hij met zijn bus niet het lad', grote parkeerterrein op kon. I De omliggende plaatsen wa ll ren vol. [I Geen nood, dacht de Am- ÉJ sterdammer en zette zijn ge- chtj vaarte neer tussen een bus- re. halte en een paar invaliden- men^ parkeerplaatsen. Omdat zijn passagiers toch maar een 1 kwartiertje weg zouden zijn, Bns| bleef hij bij de bus. Dan kon be-; hij die mooi wegrijden in sns-' geval van problemen. Bo- likli- vendien had hij elders al een agent in de weer gezien cen. met zijn opschrijfboekje om foutparkeerders op de bon m is te slingeren, raat j)e problemen ontstonden a 6 toen zijn klanten niet één, ON. maar drie kwartier wegble- I bij ven. Toen hij ze uiteindelijk 'oe- in de verte zag, besloot hij 171 het toch maar te wagen naar ze toe te hollen om ze te waarschuwen dat het dagprogramma in de soep dreigde te lopen. Voor de zekerheid liet hij nog een 0 briefje achter. Nog geen mi nuut trof hij bij zijn bus de schrijvende diender aan. Die bleek onverbiddelijk. Geparkeerd is geparkeerd en foutgeparkeerd is foutge- parkeerd. Het begrip dat officier De Moor kon opbrengen voor de chauffeur bleef ook nu beperkt tot het eisen van het laagste „schikkingsbe drag": de 35 gulden die een parkeerbon gewoonlijk vergt. Rechter Morshuis toonde zich opnieuw begrip voller. „Het is de vraag of dit in het kader van een soepel verkeers- en par keerbeleid past", merkte hij op om tot een schuldig zon der straf te komen. De grenzen aan de mildheid van Morshuis kwamen wel in zicht toen een Amster dammer zich voor het hekje meldde. Hij moest zich ver antwoorden omdat hij 91 ki lometer per uur had gere den op de Leidse Plesman- laan. De man was al drie keer eerder veroordeeld voor soortgelijke overtre dingen. En hoewel rechter Morshuis één geval uit 1984 te lang geleden vond om mee te wegen, nam hij niettemin de eis van de offi cier over. Een voorwaarde lijke ontzegging van een half jaar en een boete van 410 gulden. De Amsterdam mer bracht nog in dat hij voorzichtiger was geworden en sinds die keer vorig jaar geen snelheidsbonnen meer had gehad. Maar echt ver baasd was hij toch ook niet over het vonnis. RUDOLF KLEIJN Maat nieuwe commandant rijkspolitie Rijnsburg RIJNSBURG/VOORSCHOTEN C.L.G. Maat (43) is benoemd tot de nieuwe groepscommandant van de rijkspolitie van Rijnsburg en Val kenburg. Maat volgt A. Riep op die na het vertrek van adjudant Hof tij delijk de honneurs heeft waargeno men. Maat, die getrouwd is en twee kinderen heeft, wordt in september geïnstalleerd. De nieuwe comman dant trad in 1967 in dienst bij de rijkspolitie. Hij werkte in: Pijnac- ker, Willemstad, Den Helder, Cal- lantsoog en Voorschoten. In deze laatste plaats is hij plaatsvervan gend commandant. Gmeenteraad Leidschendam stelt besluit over sloop woningen uit LEIDSCHENDAM De gemeenteraad van Leid schendam heeft de beslissing over eventuele af braak van 42 woningen aan de Delflandstraat uitge steld tot volgend voorjaar. Een besluit hierover wordt pas genomen als de centrumnota klaar is en daarmee helderheid over de reconstructieplannen voor het oude centrum wordt verschaft. B en W zul len nog voor de komende raadsvergadering van maandag 23 juli verdere informatie geven over een financiële bijdrage aan de Algemene Leidschendam- se Woningbouwvereniging (ALW) voor renovatie van de woningen aan de Rijnlandstraat. Hierbij hoort ook een studie naar nieuwbouw op basis van premiehuur. De raad was eensgezind in zijn afkeu ring over het gebrek aan informatie bij het voorstel tot afbraak van de woningen. De woningen zouden moeten verdwijnen omdat dan achter de Damlaan om een doorbraak kan worden gemaakt naar de Oude Trambaan en J.S. Bachlaan. Fancy fair op Westwoudschool ZOETERWOUDE De Zoeter- woudse basisschool Westwoud houdt morgen van drie uur 's middags tot negen uur 's avonds een fancy fair/ rommelmarkt. De opbrengst is be stemd voor de fesiviteiten rond het eerste lustrum van de school. Die feestelijkheden zijn in de periode van 16 tot en met 20 juli. Op de fancy fair is van alles te beleven: grabbelen, darten, enveloppen trekken, rad van avontuur, pingpongballetje slaan en een wens doen bij de wensput. Ook zijn er versnaperingen te krijgen. De voetballiefhebbers hoeven niets te missen want in de speciale sporthoek is de wedstrijd Duitsland - Engeland GEMEENTE GAF VORIG JAAR TE VEEL UIT LEIDERDORP Leden van de commissie finan ciën hebben gisteravond geschrokken gereageerd op de 441.000 gulden die de gemeente Leiderdorp in 1989 te veel heeft uitge geven. Volgens wethouder C. Huigen-van Boven (VVD) was de overschrij ding ook een verrassing voor het huidige college. Zij kondigde een strakker uitgavenbeleid aan. De begrotingsoverschrijding heeft plaats gevonden onder het bewind van de PvdA-wet- houder G. Keijzers. Die was er niet om tekst en uitleg te ge ven. Een continuering van zijn tweejarig wethoudersschap zag hij niet zitten vanwege de drukke werkzaamheden. De commissieleden namen gis teravond kennis van een eer ste globale analyse. Meest op vallende post daarin is een niet geraamd bedrag van 52.000 gulden voor het pen sioen van de in 1988 afgetre den PvdA-wethouder J. Beze- mer. Met name het CDA- raadslid A. Roest maakte zich hier boos over, omdat hij hier al eerder voor had gewaar schuwd. Een andere boosdoe ner is een post van 244.000 gulden voor het inhuren van uitzendkrachten. Ziekte van medewerkers op de gemeente lijke secretarie heeft hier par ten gespeeld. Wethouder C. Huigen noemde als een van de mogelijke oor zaken de telkenjare terugke rende overschotten, waardoor een te soepel uitgavenregime was ontstaan. Huigen wil daar om een strakker uitgavenbe leid. Zij ging positief in op een suggestie van haar partijgenoot A. Bindels een controller (di recteur financiën) aan te stel len met speciale bevoegdhe den. Een kwartaalrapportage over de financiële stand van zaken moet volgens Huigen de mogelijkheid bieden tijdig op situaties in te spelen. Het antwoord van wethouder Huigen bevredigde Roest niet helemaal. Hij vond, dat Hui gen zich er te gemakkelijk vanaf maakte. Roest hield een pleidooi voor het aanstellen van extra personeel op de af deling financiën. „Als we niet uitkijken komt het van kwaad tot erger", aldus Roest. Ook J. Hermans (PvdA) zag de nood zaak van extra personeel in. A. Bindels (VVD) vond het voor een dergelijke conclusie nog te vroeg. Wanneer de accountantscon trole achter de rug is zal de commissie financiën zich nog over de overschrijdingsproble- matiek buigen. ZOETERWOUDE De commissie welzijn van Zoeterwoude stemde gis teravond in met het con cept welzijnsprogramma 1991. Voor het eerst is het budget voor de welzijnsin- stellingen hoger dan 400.000 gulden. Ten op zichte van het programma 1990 is er een toename van zo'n 24.000 gulden. Dat komt voornamelijk door een verhoging van de subsidie aan de bibliotheek aan de Schenkelweg, de komst van kinderdagverblijf 't Water hoentje en een redelijke ver hoging van de subsidie voor onder meer het Comité Kind van de Dijk, Tafeltje-dek-je en de Leidse Buitenschool. De subsidie voor de biblio theek in de dorpskern is geste gen van ruim 105.000 gulden in 1989 via ruim 111.000 gul den in 1990 naar 122.000 gul den voor komend jaar. Belang rijkste reden hiervoor is de wens van het bibliotheekbe- stuur om in 1991 te starten met de automatisering van de bi bliotheek. Tevens is er sprake van een stijging van de perso neelskosten. Wethouder R. Hogenelst liet nog wel door schemeren dat het bestuur van de bibliotheek intern zal bekij ken of bezuinigingen mogelijk Zeer positief was de commissie over de subsidie van 10.000 gulden voor kinderdagverblijf 't Waterhoentje aan de West- dagverblijf graag in de gele- ïntje eindseweg. Wethouder Hoge nelst: „Wij willen het kinder- genheid stellen het beleid ver der uit te bouwen en gestalte te geven. Het is nu nog een groeiproces dat we niet moeten forceren". K. van den Akker (Progressief Zoeterwoude) pleitte voor een uitbreiding van het aantaxl kindplaatsen. „Als er méér ge legenheid is voor opvang van kinderen dan blijkt ongetwij feld de behoefte". Wethouder Hogenelst koos liever een an der uitgangspunt: „Eerst de behoefte peilen en dan daar op inspelen". I. Sprey (VVD) had aanvanke lijk wat moeite met de toena me van de subsidiegelden. „Ik dacht dat er afspraken waren dat het totale bedrag niet ver hoogd zou worden. Ik ben pas raadslid dus wat er precies is afgesproken is mij niet be kend". Maar ook de andere vier commissieleden zijn pas sinds 1 mei van dit jaar raads lid en zij beriepen zich op het geldende collegeprogramma 1990-1994. Daarin staat niets te lezen over het gelijk houden van het welzijnsbudget. Op dinsdag 17 juli komt het wel zijnsprogramma aan de orde tijdens een inspraakavond. m m /i Avondzang Het koor Cantate Deo ver leent morgen medewerking aan de zomeravondzang in de Nieuwe kerk aan de Voor straat in Katwijk. Het orgel wordt bespeeld door Jac. van Rijn. Aanvang acht uur, toegang is gratis. Avondzang (2) De eerste avondzang begint morgen om half negen in de Hervormde kerk aan de Hoofdstraat in Noord wijk. De leiding is in handen van ds. G.J. Ruitenburg en mede werking wordt verleend door het mannenkoor Die Rhijnse Sangers uit Bodegraven onder leiding van Simon Stelling. Teke Bijlsma uit Haarlem be speelt het orgel. Toegang is gratis. Recreatiebus De Recreatiebus staat morgen voor bibliotheek De Aarlezer in Aardam. Er is informatie over alle vormen van recrea tie in de provincie Zuid-Hol land. De bus is aanwezig van elf tot vijf uur. Busreis Het Gereformeerd Ouderen- contact houdt morgen een busreis voor haar ouderen. Het vertrek is om half negen bij Aar en Amstel in Nieuw koop. Plantenfoto's Jaap Zwaan, een Nieuwveens amateurfotograaf, exposeert van 4 juli tot en met 31 augus tus in bibliotheek De Aarlezer in Ter Aar. De Nieuwvener houdt zijn derde expositie in De Aarlezer, een verzameling van 50 foto's van beschermde en zeldzame en planten in Nederland. Bijzondere uitver grotingen laten geen detail verloren gaan. Het verzame len van de foto's nam drie jaar in beslag. De expositie is te zien in De Aarlezer, Beu kenpad 1 in Aardam. Ope ningstijden op maandag, woensdag en vrijdag van tien tot vijf uur, op vrijdagavond van half zeven tot half negen groepsverband uitgevoerd. Voor informatie: Irma Schip pers, 01719-15694. Poppen Poppentheater Robhetty treedt morgen op in De Strandgans in Noordwijk. Het optreden in de strandtent wordt aangeboden door de Stichting VVV Noordwijk Promotie. De aanvang is om drie uur, de toegang is gratis. Blaaskapel In café restaurant Redschuur aan de Koningin Wilhelmina- boulevard 12a in Noordwijk treedt morgenavond de Eger- 1 and er Blaaskapel De Zeedor per Muzikanten op. De aanvang is acht. Tony Coun try dansen In partycentrum Unique (Piet Gijs) aan de Leidsevaart in Noordwijkerhout gaat mor gen een gratis cursus country - dansen van start. Op vijf lesa- vonden leren de cursisten tien verschillende dansen. Het hebben van een partner is voor deze cursus niet noodza kelijk. De meeste dansen zijn individueel en worden in Scott Popzanger Tony Scott treedt donderdagavond op in Noord wijk. Hij is een van de arties ten van de Euro Roadshow'90 die ook de badplaats aandoet. Ook staan optredens van Mc Miker G. 2 Static en Girl- street op het programma en worden videoclips getoond. De show, die wordt gehouden in het Gat van Palace, begint om half zeven. Robot De Leiderdorpse openbare bibliotheek werkt tot en met 29 augustus het leesprogram ma „Wonder boven wonder" af. Kinderen van 5 tot en met 12 jaar kunnen spannende boeken lezen over bijvoor beeld robots, ruimteschepen en buitenaardse wezens. Wie vijf boeken leest van de tafel met wonderboeken krijgt een verrassing en een entreebe wijs voor de feestmiddag op FOTO: PAUL BERGEN donderdag 30 augustus voor kinderen tot en met 7 jaar en op donderdag 6 september voor kinderen vanaf acht jaar. Verder zijn er wedstrij den: de jongste kinderen ma ken een wonderboom, de oud ste kinderen een ruimteschip voor de robot. Informatie: te lefoon 071-895730. Delta De groep Delta, waarin acht kunstenaars zijn verenigd, houdt van 1 juli tot en met 31 augustus een expositie in de polikliniek van het zieken huis Antoniushove in Leid schendam. Frans Kokshoorn toont beeldbouwwerk, Marti- ne Dohé-Nieweg keramiek en Chiel Galjaard, Janneke en Frans Kootte. Hendrik Okma, Adriaan Philipszoon en Evert Stomps tekeningen, aquarel len, etsen en olieverf- en wa terverfschilderijen. De groep, waarvan de helft lid is van „Met Pincet en Penseel" van de Kon. Ned. Mij. voor Ge neeskunde, dankt haar ont staan aan de tentoonstellings activiteiten in het ziekenhuis. Reünie Scholengemeenschap St. Pau- lus, een fusie van Technische school St. Paulus en Tuin bouwschool Hillegom, houdt 28 september een reünie. Dit gebeurt ter gelegenheid van het 30-jarig bestaan van de school. Alle oud-leerlingen en (oud-)personeelsleden zijn welkom. Wie informatie wil over deze reünie kan bellen 02520-17190) of schrijven naar SG St. Paulus, t.a.v. commissie 30-jarig bestaan, Garbialaan 4, 2182 LA Hille gom. yy LEIDEN In Sassenheim stonden voor het ope ningsweekeinde 120 van de in totaal 400 partijen gepland, in werkelijkheid konden er slechts 26 wor den afgewerkt. Bij Fores- cate slaagden wedstrijdlei der Ruud Bitter en zijn mensen erin op zaterdag en zondag 30 van de ruim 500 wedstrijden te laten verspelen. Een aantal waar men in Voorschoten best nog wel blij mee was, maar bepaald niet wat vooraf was geprogram meerd. Het moge duide lijk zijn: de tennistoer nooien van STV, Foresca- te, TV Boskoop, de Ha- zerswoudse TC en TC Langeraar zijn wel eens onder een beter gesternte van start gegaan dan dit jaar het geval is. Hetgeen overigens voor de betrok kenen bepaald geen reden is de nabije toekomst pes simistisch tegemoet te zien. „Natuurlijk krijgen we het toernooi rond", klinkt het ondanks alle sombere weersvoorspel lingen vrolijk van alle kanten... In Sassenheim zou dat beteke nen dat Jan Willem Lugthart aan het eind van deze week weer een toernooi op zijn con to heeft bijgeschreven. Lugt hart is dé favoriet op de zes tien spelers tellende lijst van het HEB. Onno Guinau mag in dit geval inderdaad tevreden zijn als hij er in slaagt zijn pa pieren positie van verliezende finalist te verzilveren. Bij de dames is de plek van nummer één toegevallen aan Elly Reeuwijk. Carola Geer- lings, Jacqueline Paauw en Claudia Witteman worden haar belangrijkste concurren tes geacht. In C zijn de hoogste noteringen toebedeeld aan Jan van Leeuwen en Judith Ver hoef! Cariene Smaal moet bij de dames eveneens de eind- •strijd halen, evenals Wim Vis ser in het HEC. In het HED weet Alexander Balk zich de favoriet op het park van de Sassenheimse Tennisvereni ging. Bij de dames is koploop- ster Van Hensbergen de te kloppen dame, door Sonja Sjaardema wellicht? Forescate Forescate ziet in Mare Nagel- kerken vooraf de sterkste B- heer. Jan Pie ter Hartwijk kent een hoge tweede notering op deze lijst van veertien. De da mes bewezen met hun matige inschrijving in Voorschoten weer eens dat één B-toernooi per week eigenlijk wel vol doende is voor het Leidse dis trict. Er zal op Forescate een poule van vijf worden afge werkt. De lijst van de C-heren wordt aangevoerd door Marco Stals. Oscar Schoordijk is de papieren nummer twee van dit altijd moeilijk plaatsbare onderdeel. Ingrid Kruit en Marijke Kramer zullen elkaar bij de C-dames als alles vol gens plan verloopt in de eind strijd ontmoeten. Fleur Meijer en Tammera Canter Visscher moeten dat voorkomen. Sipco Adriaansen is de logi sche nummer één van het HED-veld. Waarmee natuur lijk niet is gezegd dat de speler van De Munnik dit toernooi ook winnend zal afsluiten. Roomburger Sander Brugman zal dat in elk geval willen ver hinderen. Zoals ook Yvonne Schoordijk in het DED zal wil len bewijzen dat zij ten on rechte niet bovenaan het sche ma is geplaatst. De Merenwijk- se kreeg achter fovoriete Pronk het rugnummer twee opgeplakt. Hazerswoude Bij het tweede lustrum van haar open toernooi heeft de Hazerswoudse Tennis Club ge kozen voor een evenement, waar de E-categorie aan is toe gevoegd. Vanwege de daar door te verwachten grote toe loop van met name ook 'eigen' leden wordt alleen dubbelspel gespeeld en is aan het gezellige randgebeuren extra aandacht geschonken. Het absolute hoogtepunt van het toernooi moet echter een training voor de jeugd worden, met een aan sluitende demonstratie ver zorgd door Loek Sanders en Martin Koek. De twee oud- strijdleiding de hem toege dachte favorietenrol niet waarmaken. De Haas ver- TV Hoogmade Na de vochtige zondag resteer den in Hoogmade nog twee, gisteravond wel verspeelde herendubbel-finales. In Dl be nutte Bob Logger zijn derde HDD-eindstrijd van dit seizoen voor het boeken van zijn der de dubbelzege. Dit keer klopte Logger met Henk Feunekes aan z'n zijde het koppel Poots- Visser met tweemaal 6-3. Bij de D2-heren gunden Har Klein en Piet van Klink hun opponenten Van Egmond en Paauw een game meer: 6-3, 6- SteidoaQowicvnt topspelers van Nederland staan zaterdag van 17.00 tot 19.00 uur gepland. Het lu strumcadeau moet baanver- lichting worden, die echter pas het toernooi aangelegd kan worden. Wedstrijdleiders Cees de Jong en Jan Schouten werkten zich in het voorweekeinde ondanks de barre weersomstandighe den niet alleen door het geza menlijke ontbijt voor de vroe ge vogels en de gebakken kip- pelevertjes voor de nog laat aanwezigen heen, maar zagen kans vrijwel alle geplande par tijen af te werken. Hun afwe zige mede-leiders, Karin Broers en Janny Duivenvoor de (in Hoogmade), alsmede Guido Rijnsburger (bij TeHa- Do) konden, zoals dat in goed teamwork gaat, hun finalever plichtingen elders volledig na komen. Het quintet heeft teza men met bondsgedelegeerde Wim van den Berg echter door onbekenheid met het niveau de plaatsing achterwege gela ten. En juist dat laatste maakt dat spanning en verrassing in Hazerswoude op papier ont breken. Strooplikkers Het toernooi van Langeraar, vernoemd naar de scheldnaam voor de Langeraarders, Strooplikkers, heeft als hoofd prijs in de zeven enkelspelon derdelen een replica van een door kunstenares Els van Foe- ken-Poelstra vervaardigd beeldie van zo'n Strooplikken Een begeerd relikwie binnen de vaste groep van deelne mers, die telkenjare het dorp openings weekeinde van de tennistoernooien deze week bepaalde. Verlaten banen en water, heel veel water- in de polder aandoet. De twee C-onderdelen kennen in Mic- kel Verkerk en het dubbel Rico Fasel en Patrick Schuyt hun favorieten. De op eigen grond spelende Ron Hoogen- doorn mag dit voordeel in Dei- de onderdelen gebruiken de plaatsing omver te werpen. In het Dl-toernooi zijn de als eerste geplaatsten in de singles ook de 'getipten' voor de dub- beltitels. Bert Withaar heeft in zijn clubgenoot en de als twee de geplaatste Ramon Otto een voortreffelijk maatje. Cocky Wesseling ontvangt goede steun van Yong Yong Verhoef om Marlies Kruit en Troudi Witte veen van het lijf te hou den. De bij de 25-plussers als tweede geplaatste Koos de Haas kon tot verrassing van de liefst zes koppen tellende wed- Plaatsingen Sassenheim Lugthart/E. De Vries, 2. M. Hoek stra/O. van Paridon. HEC1: 1. J. van Leeuwen, 2. W. Visser, 3. P. Kleian, 4. B. Swart DEC1: 1. J. Verhoeff, 2. C. Smaal, 3. S. Faas, 4. P. Jongmans. HDC1: 1. M. Hoekstra/P. Damen, 2. E. Warmerdam/E. Langelaan GDC1: 1. C. Spruijt/P. Damen, 2. P. Meijs/W. Visser. HEC2: 1. X. Her- tzman, 2. D. Versteeg, 3. J. Rinzema, 4. T. de Boef. DEC2: 1. A. Stouten- beek, 2. M. Kurano, 3. P. Meijs, 4. C. Veerman. HED1: 1. A. Balk, 2. S. Geerlings, 3. M. van de Berg, 4. M. Buys. DED1: 1. I. van Hensbergen, 2. 5. Sjaardema, 3. L. Colson, 4. R. Pen- nings. HDD: 1. M. Broxterman/J. van de Akker, 2. H. de Jong/A. Dros, 3. N. Faas/M. Knoppien, 4. A. Broek hof/A Balk DDDL 1. H Bonnet/E. van Biezen, 2. W. Booy/T. Wester beek. GDD1: 1 M. Buys/M. Buys, 2. R. Kieboom/R. Oosterman, 3. R. Vos kuil/P. van Solingen, 4. M. Overwij- k/A. Harms. HED25+: 1 P. ten Hage, 2. D. van der Neut, 3. H. Tiele- mans, 4. P Tibboel DED25+: 1. W. van der Meer, 2. L. van der Meer. HDD25+: 1. G Wessels/N. Vrees wijk, 2. J. van Winsen/T. van Oort, 3. D. van der Neut/H. Tielemans, 4. P Tibboel/P ten Hagen DDD25+ 1 M. Groenewoud/D. de Ruyter, 2. A Hoogervorst/R. van Overschot, 3. M. Overwijk/M. Verheijen, 4. E. van Biezen/I. Voskuil. GDD25+: 1. I. Castien/C. Langelaan, 2. I. Vos kuil/D. van Biezen. HED2: 1. S. van Heeseh. 2. M van der Roer DED2: 1 C Berg, 2. K. Kortekaas. Op de drie E25+ onderdelen is niet geplaatst. Forescate HEBl: 1. M. Nagelkerken, 2. J.P. Hartwijk. HE€1: 1 M Stals, 2. O. Schoordijk. DEC1: 1 I. Kruit, 2. M. Kramer, 3. F Meijer, 4. T. Canter Visscher. HDC: 1. Bierling/Van Duijn, 2. Bouman/Pieroen. DDC: 1. Meijer/Van Santen, 2. Huiskamp/Ba- velaar. GDC: 1. Van Riet/Bierling, 2. Westerhout/Van Duijn. HEC2: 1. w0k, HED1: 1. S. Adriaansen, 2. S. Brug man, 3. B. Blok, 4 J Leunissen. DED1: 1. M. Pronk, 2. Y. Schoordijk. HDD1: 1. Stadt/Hartog, 2. Van Geen/Fasel. DDD1: 1 Mulder/Gus- senhoven, 2. Dijkstra/Houwen. GDD1: 1. Heiierman/Propoli, 2. Her- pst/Gijben HDD2: 1. Brunsveld/Van wijlen, 2. Stijnman/Stijnman. HDD30+: 1 Bitter/Van Dorp, 2. Rimmelzwaan/Oosterveer, 3. Nieu- wenburg/Gijben, 4 Schut/Marijt. DDD30+: 1 Van Ark/Bakker, 2. Herpst/Fleischeuer GDD30+: 1. Herpst/Herpst, 2. Van Kulsdom/Ma- Strooplikkers-Langeraar HECl: 1. Mi. Verkerk. 2. R. Hoogen- doorn, E. Brouwer, 4 P Schuyt. HDC1: 1 R Fasel P Schuyt, 2 M van Buuren/R. Hoogendoorn HED1: 1. B. Withaar. 2. R Otto, 3. Ma. Verkerk. 4 E Crama DED1: 1. C. Wesseling, 2. E Zevenhoven. HDD1: 1. R. Otto/B Withaar. 2. Ma W Verkerk. DDD1: 1 Y Y Ver- Bosch. 2. Y Y. Verhoef/G van Eijk.

Leidse Courant | 1990 | | pagina 13