Cricketers laten zich niet verrassen (tSS: Mansdorf uit kritiek op Tennis Federatie Hockeyteam ontbeert energie Nieuw sprintfenomeen heet ook weer Johnson SPORT CeicLeSou/umt MAANDAG 18 JUNI 1990 PAGINA II pi Robert de Wit zeker van EK GÖTZIS Het kleine Oostenrijkse Götzis heeft een internationale faam door zijn zeven en tienkamp. Jaarlijks worden in het dorpje in Vorarlberg uitstekende prestaties geleverd. Ook 1990 vormde daarop geen uitzondering. De Westduitse Sabine Braun was met een na tionaal record van 6604 punten de beste zeven kampster; de Oostduitser Siegfried Schenk bleek de beste allrounder bij de mannen met een score van 8481 punten. Robert de Wit, Ne derlands beste tienkamper, eindigde in Götzis als veertiende met een totaal van 7718 punten. De Eindhovenaar voldeed daarmee ruim aan de B-limiet (7600 punten), die de atletiek unie voor uitzending naar de Europese titelstrijd in Split (27/8-1/9) heeft gesteld. Enno Tjepkema liep in in Götzis alleen de 100 meter (11,33) en moest toen wegens een oude bil-blessure de strijd staken. Mahorokan met herstelde Wurth naar kwartfinale ALGES Mahorokan heeft zich geplaatst voor de kwartfinale van het toernooi om de Europese judobeker. De club uit Maassluis zegevierde zaterdag met 5-1 over Sport Alges e Dafundo uit Portugal. De enige zege van de Portugezen kwam op naam van extra-lichtgewicht Rui Ludovino (tot 60 kg), die Jan van Buren versloeg. De overwinning van Jacco Quist (tot 65 kg) bracht de balans in evenwicht, waarna de Zuidhollanders een ruime voor sprong namen. Anthony Wurth was een van de drie Ne derlandse judoka's die hun partij met een vol punt won nen. De in de klasse tot 78 kg uitkomende Wurth vierde zijn rentree na afwezigheid van acht maanden. Na de we reldtitelstrijd in Belgrado, oktober, had hij door rugpro blemen de wedstrijdmat moeten mijden. Antonio Matias slaagde er niet in de nummer drie van de Europese kam pioenschappen van 1989 in moeilijkheden te brengen. Ook Rob Henneveld (tot 86 kg) en René van Ooyen bo ven 95 kg) zegevierden met ippon. Basketballers moeten in Oranje BUNNIK De spelers en speelsters van de nationale basketbalploegen kunnen voort aan niet meer weigeren voor oranje uit te komen. Dat is het resultaat van de bondsvergade ring van de Nederlandse Basketbal bond (NBB) zaterdag in Bunnik. De algemene vergadering gaf de topsportliga van de NBB verregaande bevoegdheden inzake de selec tieprocedure. Spelers en speelsters van de seniorenploegen zijn verplicht uit te komen voor het nationale team. Alleen geldige ex cuses, zoals ziekte, blessures, worden geac cepteerd bij afzegging. Spelers en speelsters die zonder rechtsgeldige reden bedanken voor de nationale ploeg, kunnen rekenen op een schorsing. Ex-judoka Classen overleden GRENZACH-WYHLEN Barbara Classen, ex-wereld kampioene judo, is op 32-jarige leeftijd overleden. Dit heeft de Westduitse judobond bekend gemaakt. Classen, die in 1982 wereldkampioen in het half- zwaargewicht werd, gold tot ver in de jaren tachtig als de meest vooraanstaande repre sentant van het Westduitse da mesjudo. Vijf keer werd zij Europees kampioene. De bond overwoog haar voor de functie van bondscoach te vragen. Classen, die als kleu terleidster werkzaam was in Grenzach-Wyhlen, pleegde zelfmoord. Kassa rinkelt voor Frühmann WOLFSBURG Voor de Oostenrijkse springruiter Thomas mann blijft de kassa rinkelen in de Bondsrepubliek. Bij het i Thomas Fr( inten tionale concours hippique van Wolsfburg behaalde Frühmann het paard Grandeur, voor de helft eigendom van zijn steun en toev IE laat Alwin Schockemöhle, zijn derde belangrijke overwinning bint er een maand. De combinatie was in de tweede barrage opnieuw fa i loos en iets sneller dan Ludger Beerbaum met Gazelle. Frühmann I gon zijn zegereeks door de derby van Hamburger te winnen en 40.( rei gulden op te halen. In Aken was hij vorige week zo slim Grandeur ur sparen in de landenwedstrijd om in de Grote Prijs bijna 80.000 guld iel te incasseren. Daarmee overschreed Grandeur, die ook als dekhen ot goede diensten doet, de winstsom van een miljoen DMark. Zondag i Wolfsburg bracht het op dit moment superieure dier opnieuw 35.0 n£ gulden in het laatje. h In het zuiden van Duitsland kreeg het imperium van Paul Schoei i- möhle door toedoen van Frühmann en Beerbaum, die vorg jaar Mühlen de deur werd gewezen in het goede gezelschap van mevroi 'e Schockemöhle, opnieuw een knauw. De talentvolle Elmar Gund >r wiens oom Alexander Moksel Beerbaum aan een nieuwe internat lis nale start heeft geholpen, maakte het nog erger door derde te wordt at Jeroen Piket neemt de leiding HILVERSUM Jeroen Pi ket heeft afgelopen weekein de bij de nationale schaakti telstrijd in Hilversum alleen de leiding genomen. Hij boekte een 100 score, waarbij vooral zijn winst partij van gisteren tegen Nij- boer fraai oogde. Vanuit een ongeveer gelijke stand over rompelde hij zijn tegenstan der met enige spectaculaire wendingen; waaronder een stuk-offer. Zaterdag had de Leidse grootmeester in de vijfde ronde al gemakkelijk gewonnen van Bosboom. Met een krachtige tussenzet zette hij in een Engelse partij een beslissende aanval in. Door deze twee winstpartijen ver beterde Piket zijn totaal tot 4 1/2 uit 6; een half punt meer dan Kuyf en De Boer. Titelhouder Kuyf leed zater dag een nederlaag tegen Nij- boer, maar kwam zondag goed terug. Tegen de Alje- chin-opening van Blees bracht hij een scherpe voor bereide variant op het bord. In een poging tot weerleg ging van het pion-offer ge bruikte Blees veel tijd, maar een succes was het niet. Ter illustratie van zijn slechte vorm liet Blees zich in verlo ren stelling ook nog matzet- ten. AMSTELVEEN Het Nederlandse cricketelftal liet zich zaterdag in Am stelveen niet voor de tweede .maal onaange naam verrassen in de serie kwalificatie-wedstrijden voor het bereiken van de halve finales. Oranje boekte in een goed ge speelde match een gedecideer de overwinning op Bangla desh. Maar ook Denemarken, dat eveneens de eerste wed strijd in deze serie verloor, wist de ontmoeting tegen Ca nada in winst om te zetten. Het gevolg is, dat de vier lan den in deze poule - alle met nog eén wedstrijd voor de boeg - op een gelijk aantal punten staan. Een identieke si tuatie als bij Oranje op het WK voetbal. De voor Nederland cruciale wedstrijd (alleen winst bete kent plaatsing voor de halve finales) vandaag in Schiedam op het veld van Hermes DVS is tegen Denemarken, een oude bekende in het circuit van interlands. Na gewonnen toss ging na mens Nederland het openings- paar Flavian Aponso/Cees Ruskamp naar de wickets. Het eerste slachtoffer van de vrij snelle aanval van Bangladesh en bij een stand van 27 werd Aponso, die met 8 runs „caught behind" ging. De in gekomen Rupert Gomes ging daarna op de eerste bal voor een zogenaamde „duck", een in de cricketwereld bekende term als de batsman bij de eer ste bal zijn wicket voor 0 runs verliest. Nolan Clarke, die te gen Canada een ongebruikelij ke 0 had, wenste geen herha ling hiervan en startte zijn in nings met de nodige voorzich tigheid en dat leverde later in de match een uitstekend ren dement op. Nadat Cees Rus kamp met een waardevolle bijdrage van 38 plaats maakte voor Roland Lefebvre, werd een lunchstand bereikt van 123 voor 3 na 33 overs. Clarke - die op 40 aan de boundary gemist was - stond toen op 59 n.o. Na de lunch verhoogde Nolan Clarke het scoringstempo in zijn bekende stijl haalde hij een productie van 83 runs. Roland Lefebvre nam, on danks een pijnlijke teenblessu re, met veel allure het initia tief en in goed partnership met de ook al talentvolle all rounder Tim de Leede, vloog de stand voor Nederland om hoog. Bij het vertrek van De Leede (op 46 run out) was de score van 151 voor 4 naar 250 voor 5 gebracht. Lefebvre werd op 75 uitgevangen, waar na captain Steven Lubbers (22 n.o.) in samenwerking met de agressief battende Reinout Scholte (8 n.o.) de Nederlandse innings voltooide met een fraai totaal van 309 voor 7. De laatste bal vertrok voor een zes van het bat van de skipper. Bangladesh, dat in voorgaande tournooi-matches had bewe zen, voor een totaal van twee honderd runs of meer geen ontzag te hebben en toch nog de winst naar zich toe wist trekken, was door deze Neder landse productie kennelijk wel Vreugde bij bowler Nannu van Bangladesh (links) en zijn wicketkeeper Ahmed (midden), nadat deze de Nederlandse batsman Ruskamp liet uitgaan. FOTO: ANP ontmoedigd. Het vol zelfver trouwen spelende Oranje kon de opponent op gedecideerde wijze naar de nederlaag spe len. Het verzet kwam voorname lijk van M.Hossain (28), G.Hos- (23) en M. Nannu (38). Bij een totaalscore van 148 stond Ban gladesh weer aan de kant. Roland Lefebvre, die zijn waarde voor het Nederlands team nadrukkelijk etaleerde, was ook met de bal succesvol. In tien overs nam hij drie wic kets voor slechts 16 runs te gen. De overige Nederlandse bow- lingcijfers waren Aponso 3 voor26 in 10 overs; Eric Dulfer 2 voor 34 in 11 overs en Tim de Leede 1 voor 23 in bijna 6 overs. Worden de halve finales be reikt, dan zal het gunstige wic ket-gemiddelde vermoedelijk uitmaken, dat een voortijdige confrontatie met favoriet Zim babwe wordt vermeden. De halve finales zullen in Den Haag worden gespeeld, op woensdag as. op het veld van de Kon. HCC en donderdag op het veld van HBS. De finale om de Unibind ICC Trophy 1990 zal op het veld van de Koninklijke HCC plaatsvinden op zaterdag 23 juni 1990. AMSTELVEEN Rob Bianchi, de nieuwe bonds coach van de Nederlandse hockeyers, is begonnen met een overwinning op India (3-1) en een neder laag tegen Australië (2-3) op zijn conduitestaat te zetten. Zijn eerste interlandwedstrij den bij het zevenlandentoer- nooi in het Wagener-stadion maakten door de experimente le sfeer, waarin het evenement door afzeggingen van een flink aantal gelouterde inter nationals wordt afgewerkt, nog niet veel duidelijk. Wel Van Tuyll-beker voor Hockeybond AMSTELVEEN Wouter Huibregtsen, de voorzitter van het Nederlands Olympisch Comité (NOC), heeft gisteren de Van Tuyll-beker toegekend aan de Koninklijke Nederlandse Hockey Bond (KNHB). De zilveren trofee werd in 1922 door de bii het NOC aangesloten bonden en verenigingen aan het Comité ge schonken ter gelegenheid van het tienjarig bestaan. De toenma lige voorzitter baron Van Tuyll van Serooskerken besloot het geschenk te bestemmen als wisselbokaal voor de sportbond, die naar oordeel van het NOC-bestuur dat jaar de beste prestaties heeft geleverd. duidelijk was, dat Oranje na beslommeringen de energie de wereldtitelstrijd van Laho- ontbeerde om in Amstelveen re, de lange en spannende al opnieuw te vlammen. In het competitie en de Europa Cup- openingsduel tegen India was Erik Parlevliet (links) in duel met Arif Mohammed van India. FOTO: AP er in ieder geval nog één helft sprake van een overspringen de vonk. Die resulteerde on dermeer in twee fraaie veld- doelpunten van gelegenheids- spits Parlevliet. Tegen Austra lië ging het gisteren een stuk minder goed. Toch had vol gens Bianchi de eindstand - als Weterings niet tegen de paal had geslagen - evengoed 3-3 kunnen zijn als 1-4. Een der gelijke kansbereking deed de waarheid geweld aan. Austra lië was veel vaker dichtbij uit breiding, dan Nederland bij nadering. De moedeloosheid van doelman Leistra, die zijn 100e interland afwerkte, was ook achter het masker soms te zien. NORWALK Johnson is de naam van een nieuw sprintfe- .nomeen. De op doping betrap- tp Ben mag begin september met een stevig gedoteerde race tpgen Carl Lewis zijn rentree maken, Michael was de opval lendste sprinter tijdens de Amerikaanse titelstrijd. In Norwalk in de staat Cali fornia legde de 22-jarige stu dent de 200 meter af in 19,90 seconden. Dat is achttien-hon derdste boven het elf jaar oude wereldrecord van de Italiaan Pietro Mennea. Johnson staat nu zevende op de „eeuwige" ranglijst van de 200 meter. Michael Johnson besloot het vorig seizoen met een persoon lijke toptijd van 20,47. Maar de student aan de Universiteit van Baylor wist dat die ver richting zijn capaciteiten niet weerspiegelde. Door blessures in de voorgaande twee seizoe nen had hij zijn mogelijkheden niet werkelijk kunnen testen. Met wind in de rug had John son dit jaar al 19,91 genoteerd. Bij die gelegenheid werd hij verslagen door Leroy Burrell (19,61), die tijdens de titelstrijd geen 200 meter liep. Danny Everett werd in Norwalk met 20,08 uitstekende tweede. Indruk maakte ook Carl Le wis, die na 10,05 seconden zijn vijfde 100-metertitel in ont vangst kon nemen. Naamge noot Steve nam in 44,75 de 400 meter voor zijn rekening. Mike Powell en Jackie Joyner grepen de titels bij het ver springen. Powells 8,24 m is een evenaring van de beste presta tie van het seizoen. Beste hoogspringer was Hollis Conway met 2,36 m. Opmer kelijk was de nederlaag van kogelstoter Randy Barnes. Als gevolg van een handblessure beperkte de nieuwe wereldre cordhouder zich tot één po ging: 21,12 m. Jim Doehring kwam acht centimeter verder. Mark Allen heeft gisteren voor de zevende keer de drie kwart triathlon van» Nice ge wonnen. De Amerikaan, de beste tri-atleet van de wereld, was in Zuid-Frankrijk 5 uur, 50 minuten en 52 seconden on derweg. Het parkoers omvatte 4 kilometer zwemmen, 120 ki lometer fietsen en 32 kilome ter hardlopen. Allen had een voorsprong van ruim negen minuten op zijn landgenoot Mike Pigg, die tweede werd. Dave Scott, de nummer twee van de wereld, stelde met de vijfde plaats (6.06.00) in Nice lichtelijk teleur. De Nederlan ders waren in de top tien van de eindrangschikking goed vertegenwoordigd. Rob Barel kwam als derde binnen, bijna twaalf minuten achter de win naar. Jos Everts werd zesde op ruim een kwartier. Pim van den Bos eindigde als tiende met een achterstand van een klein half uur. ROSMALEN Genieten van oogstrelend tennis was er gisteren niet bij in Rosmalen. Winnaar Mans dorf had daar wel een verklaring voor: „We wa ren beiden doodnerveus. Het spelen van een finale is toch heel anders. We wilden allebei maar al te graag winnen en speelden daardoor verkrampt". Volkov voegde er nog aan toe, dat hij zich moe voel de. „Vijf partijen in een week ben ik niet meer ge wend". Rosmalen was het vierde toer nooi in het nieuwe ATP-cir- cuit waar twee ongeplaatste spelers de finale haalden. Eerder gebeurde dat in Nice, Seoul en München. In de hal ve finales rekende Mansdorf (53ste van de wereld) af met de als vijfde gerangschikte Amerikaan Richey Reneberg (6-4 6-4), de linkshandige Vol kov had meer moeite met de Amerikaanse qualifier Patrick McEnroe (6-3 4-6 6-3). Voor Mansdorf betekende het zijn vijfde toernooizege na Jo hannesburg (1986), Tel Aviv (1987), Auckland en Parijs (beiden 1988). Volkov wacht nog op zijn eerste eindzege. In januari van dit jaar kwam Mansdorf in het nieuws toen er in Auckland tegen hem werd gedemonstreerd wegens het feit dat hij herhaaldelijk in Zuid-Afrika heeft gespeeld. „Sport en politiek mogen niets met elkaar te maken hebben", zei hij toen. „Ik zou ook in nazi-Duitsland hebben ge speeld, als ik in die tijd had geleefd", aldus de Israëliër. Die uitspraak viel heel slecht in eigen land. In Rosmalen haalde Mansdorf daar luchtig jes zijn schouders over op. „Och, ze schrijven een mo ment slecht over me en daarna zijn ze het weer vergeten. Ik ben niet zo vaak in Israël. Een paar dagen verplicht in het le ger, dan houdt het wel op". Lastig deel Tevoren had Mansdorf zich niet zoveel kans gegeven in Rosmalen. „Ik zat in het lastig ste deel van het schema. Maar anderen hebben goed werk voor me gedaan.' Ze hebben de weg keurig vrij gemaakt". Na afloop bedankte Mansdorf, die net als Volkov vol lof was over de kwaliteit van het gras („ik had nooit gedacht dat dit in Nederland mogelijk was"), zijn nieuwe coach Günther Bresnik uit Oostenrijk. „Ik werk nu bijna twee maanden met hem en ik kan niet anders zeggen dan' dat ik zeer tevre den ben. Ik heb zelfs al drie partijen op gravel gewonnen en dat wil voor mij heel wat zeggen". Kritiek had Mansdorf aan het adres van de Internationale Tennis Federatie over het houden van een peperduur toernooi om de Grand Slam Cup later dit jaar. „Ik heb daar grote bedenkingen over. De ITF riep altijd dat de spelers veel te veel geld verdienden. En nu hebben ze plotseling een gigantisch bedrag over voor acht spelers. Daar zit iets heel erg scheef". De organisatoren van het eer ste ATP-tennistoernooi in Ros malen waren na afloop in alle opzichten tevreden. Zelfs dus danig dat nu al de hoop werd uitgesproken dat voor de vol gende editie circa een half miljoen gulden extra vrij zal komen voor het uitkeren van startgelden. Daarvoor was nu 230.000 gulden beschikbaar. Verrassen hoog Diederik Lips, eigenaar van het Autotron waar de acht be schikbare grasvelden waren aangelegd, kwam tot een ver rassend hoog aantal toeschou wers over zeven dagen. „Er zijn deze week 36.000 a 38.000 mensen de loketten gepas seerd, van wie zo'n 15.000 al leen voor het park. De rest, circa 23.000 bezoekers, had een kaartje voor het tennis, zelf gekocht of van een sponsor. Ik geef toe dat hooguit een derde daarvan op de tribunes zat. Veel mensen hadden het na twintig minuutjes wel gezien en gingen rondwandelen. We hadden een prognose gemaakt van 20.000 toeschouwers. Dus daar zitten we boven. We heb ben dan ook minimaal quitte gespeeld". Toernooidirecteur Wim Bui tendijk zag ook groeiende mo gelijkheden voor Rosmalen. „We hebben nu een basis ge legd. Veel spelers hebben zich positief uitgelaten over dit toernooi. De landelijke rust, de fraaie banen, de trainingsmo gelijkheden en het ontbreken van gillende fans die steeds om hun nek hangen zijn alle maal factoren die meespelen. Met het beperkte budget van dit jaar hadden we een rede lijk veld. Meer was niet haal baar. Alleen zal ik geen geld extra meer betalen aan jon gens als Noah en Mecir. Ze hebben me behoorlijk laten zitten. De volgende keer zijn ze welkom, maar ze krijgen geen cent meer dan een gewo ne speler". Amos Mansdorf in actie in de finale tegen de Rus Volkov. Ayres Boy weerstaat Yiek Buitenzor; L WASSENAAR Duindi moest gisteren het zonder to nummer stellen. De betej viervoeters kwamen met vooruitzicht op de volgent week te verrijden Grote Pr der Lage Landen niet in act Ook de beste jongere paarde 51 voor wie de Derby het doel waren niet van de partij. E< dag eerder hadden zij hun ee j ste belangrijke confrontatie de drafbaan van Groningi 1« met de Sweepstakes. Twee, e met 60 mille gedoteerde sen, waarin de mannetjes ni e van de vrouwtjes gescheidt zijn. In de Derby zal dat ni het geval zijn. De door Tjit Smeding getrainde Exito Frisi n na gaf nadrukkelijk zijn visit n kaartje af, in de minder stei bezette dameseditie domineei Elionnora Oldeson (Cees Leeuw). Op Duindigt dus een karig ai bod. In de koers voor de bete klasse kwamen slechts zevejn paarden aan de start. Groot voriet, na zijn fraaie deri plaats een week eerder in h Kampioenschap Nederland Paarden was Yick Buitenzoi die het met Hugo Langewi leek te gaan maken, doch p voor de streep plaatste de stee fjj als een schaduw volgende A res Boy een bekeken eindspri tje, waardoor hij zijn neus n iets eerder over de streep s Ayres Boy is in het bezit wordt getraind door de Noo dorper Frans van Loenen, d het stuurwerk bijna altijd ajjj d pikeur Piet Zandt overlaat. Als koers van de dag mocht h Superkwartet gezien worde Favoriet Bianca S was g Schrapt, trainer Hugo Lang weg trof vrijdag de klassemt J] rie dood in haar box aan, u was bezweken na een hartst x. stand. Een groot verlies vo het entrainement, dat het r een bliksemstart de laatste w ken minder voor de wind gas Het Superkwartet werd volgei -j de verwachtingen gewonne [j dorr Diego Buitenzorg, die oo een week eerder de 6300 grote hoofdprijs in de wacl sleepte. Zo'n 100 meter voor r streep gaf nog niemand ee x dubbeltje voor zijn kansen, Dii. go Buitenzorg lag compleet ii j| gesloten aan de reling. Pal vo< a de streep kon pikeur Gerat van Eykelenborg zijn pupil eee; „gaatje" insturen, waarna koj paard Allard Morgan nog eer^ voudig achterhaald werd. De tweede koers eindigde een enorme anti-climax, driejarige Erasmus H liep vei dienstelijk en werd tweede, dens het uitlopen begon de lentvolle draver te wankelei waarna hij aan de overkai viel. Erasmus H was op sis dood, getroffen door een har stilstand. Ondanks het feit dl e er in korte tijd twee paarde t wegvallen als gevolg van ee hartstilstand komt zoiets in t B draf- en rensport gelukk u slechts zeer sporadisch voor. KOERSEN DEN HAAG Onze tips voc e de koersen van Alkmaar (var n daag, aanvang 17.00 uur) lu li den: le koers: 1 Ebony, 2. Eva Kievit hof, 3. Eveline Rodney (4-9-2). 2e koers: 1 Etitano P, 2. Emir t Lune, 3. Dit is Hollandia (4-5-10). 3e koers: 1 Ego Rapido, 2. DragoL Crown, 3. Daisy Maid (4-1-7). 4e koers: 1. Cornwall Dear, 2. Daji Norton, 3. Dorkas S (7-8-4). 5e koers: 1. Dex di Tricia, 2. Chart Chan, 3. Caly Westfrisia (2-10-8; 6e koers: 1. Duke Baker, 2. Ceder d| Bois, 3. Crappo Elsene (7-8-9) 7e koers: 1. Yoco Oostland, 2. Dja» hin, 3. Bosvink T (9-4-3). 8e koers: 1. Comrade, 2. Costeau E zorg, 3. Zonnebloem S (3-6-10). 9e koers: 1. Bobby R, 2. Amor dl Haar, 3. Bink Uithuizen (3-1-6). 10e koers: 1. Action Skoatter, 2. Z ja, 3. Benny Jeanet (5-3-2). 11e koers: 1 Attack, 2. CarlifornUf Boy, 3. Always Nebit (1-10-8). Hilversum, morgen 13.00 uur le koers: 1. Easy Postille, 2. Esuj Buitenzorg, 3. Eliot Hanover (4-3-7) 2e koers: 1. Dash Alone, 2. Dertj Star, 3. Clara Bella (4-1-3). 3e koers: 1. Spy master, 2. Dagobef. Duck, 3 Dirk Buitenzorg (1-7-6). r 4e koers: 1. Fast Laukko, 2. Dynali® de, 3. Como Queen (8-7-3). 5e koers: 1. Arndon One, 2. Diamad C. 3. Silver Day (2-1-8). 6e koers: 1. Churchill, 2. Boni, Chokey Treen (4-1-8). 7e koers: 1. Calexi N, 2. Deter Rui zicht, 3. Dream Mereveld (2-3-5). 8e koers: 1 Zonnestraaltje, 2 Ze%] Oostland, 3. Calista Cunera (8-2-1) 9e koers: 1. Benza, 2. Barry Quick, C Bliksem V (8-6-2). 10e koers: 1 Domo Dutch, 2. D'Usdp 3-5-4). W t Fibber, 3. Carlqvist Haule (6-5

Leidse Courant | 1990 | | pagina 18