flexion CE H R Hf! Horeca, een baan met toekomst junior vertegenwoordiger m/v NUTRICia. Actieve documentalist m/v voor de informatievoorziening van chemische stoffen en middelen (20 uur per week) LEERLING-GASTHEER/ GASTVROUW TECHNISCH ADVISEUR MA/ ifOr-cjOOr-tlOdMiOONreuners. Ziet u perfecte post- en archiefbehandeling als uw vak? LEIDSE COURANT ZATERDAG 16 IUNI 1990 PAGI1 gewijzigde oproep Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid Directoraat-Generaal van de Arbeid, Directie Gezondheid, Afdeling Toxische stoffen, Sector Bijzonder Beleid. De Directie Gezondheid van DG Arbeid heeft tot taak het zo goed mogelijk beschermen van de gezondheid van werknemers in arbeidsorganisaties. De afdeling Toxische Stoffen maakt deel uit van de Directie Gezondheid. Zij heeft tot taak het ontwikkelen en onderhouden van beleid ten aanzien van toxische stoffen, zoals bestrijdingsmiddelen en carcinogenen. De afdeling Toxische Stoffen, sector Bijzonder Beleid ontwikkelt beleid dat gericht is op het beheersen van risico's in de arbeid verbonden met produktie of toepassing van stoffen en middelen, zoals bijvoorbeeld bestrijdingsmiddelen, welke op grond van orbeidstoxicologische eigenschoppen en (inter-)nationale regelgeving prioritaire aanpak verdienen. Bij de Directie Gezondheid, afdeling Toxische Stoffen, sector Bijzonder Beleid is momenteel plaats voor een documentalist Functie-informatie: U beheert informatie en documentatie ten behoeve van de toelatingsprocedure van bestrijdingsmiddelen en de kennisgevingsprocedure voor nieuwe stoffen. U ontwerpt aanvullende ontsluitingsmethodieken en verbetert de bestaande. U draagt zorg voor een actieve informatie- en documentatie- voorziening. U zorgt voor een actieve informatie-ondersteuning ten behoeve van het functioneren van onder meer de Commissie Toelating Bestrijdingsmiddelen en zijn werkgroepen alsmede van het Bureau Milieugevaarlijke Stoffen en het Bureau Registratie Diergeneesmiddelen. U bewaakt de procedure ter bescherming van de vertrouwelijkheid van bedrijfsgeheimen en produktie- informatie binnen DG Arbeid. Wat wij vragen en bieden: U beschikt over een HBO-diploma Bibliotheek en Documentatie. Kennis van chemie, blijkend uit het keuzepakket van uw (HAVO-)vooropleiding. is noodzakelijk voor een goede vervulling van de functie. Daarnaast heeft u een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en beheerst u de moderne talen. Ervaring met geautomatiseerde bestanden strekt tot aanbeveling. Standplaats is Voorburg. Uw salaris bedraagt afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal 4.258.- bruto per maand bij een 38-urige werkweek, exclusief 8% vakantietoeslag. In het personeelsbestand van het ministerie van SZW zijn etnische medelanders, vrouwen en gehandicapten ondervertegenwoordigd. Zij worden dan ook met name uitgenodigd te solliciteren. Bij gelijke geschiktheid van kandidaten zullen zij worden benoemd. Belangstelling? Voor nadere inlichtingen over de functie kunt u contact opnemen met de heer drs. LM. Appelman, telefoon 070-3577425. Uw schriftelijke sollicitatie of een sollicitatieformulier kunt u binnen twee weken richten aan de afdeling Personeel, Organisatie en Opleidingen, postbus 69,2270 MA Voorburg, onder vermelding van vacaturenummer 90/48/90.122.060/SP2. Een sollicitatieformulier kunt u aanvragen bij mevrouw E. de Haan, telefoon 070-3577715. Polytechnische Faculteit De Hogeschool Rotterdam Omstreken telt 4 faculteiten: de Faculteit Educatieve Opleidingen; de Faculteit der Kunsten en Architectuur de Polytechnische Faculteit; de Faculteit Welzijn, Arbeidsverhoudingen en Gezondheidszorg. Medewerker Hoger Laboratorium Onderwijs (m/v) De Polytechnische Faculteit vraagt voor de locatie Delft, (Hoger Laboratorium Onderwijs), Kluyverweg 4, een laboratorium assistent ten behoeve van de praktijk Biologie. Het betreft een normbetrekking van 38 uur per week, de werkzaamheden worden deels verricht voor het deeltijd-(avond)onderwijs. Het Hoger Labora torium Onderwijs verzorgt onder meer opleidingen op biologisch en medisch gebied, waaronder de zoölogie (biomedische studierichting) en de nieuwe richting planten-biotechnologie. - assisteren bij practica - het beheer en onderhoud (reparatie) van apparatuur - het verzorgen van proefdieren en planten - verlenen van assistentie bij het ontwikkelen, vervaardigen en instal leren van (proefopstellingen - bijhouden van de documentatie van het instrumentarium. Functie-eisen: - een afgeronde opleiding mbo, mlo of een daaraan gelijkwaardig niveau - bereidheid tot verdere scholing - bij voorkeur enige jaren ervaring met weefselkweek en immunolo gische technieken opgedaan op een biologisch laboratorium. Salaris: - volgens Rijksregeling, mede afhankelijk van ervaring en het laatst genoten salaris, tot een maximum van f 3393,-, bruto per maand, bij aanstelling in een volledige betrekking (38 uur per week). Op gewerkte uren na 18.00 uur is een toeslagpercentage van toepassing. Gezien het streven van de hogeschool te komen tot een evenwichtige verhouding tussen het aantal mannelijke en vrouwelijke personeels leden, wordt vrouwen uitdrukkelijk verzocht te reageren. Voor nadere informatie over deze functie kunt u zich wenden tot de heer dr. A.A. Soeteman, discipline-coördinator, telefoon 015-610031. Uw schriftelijke sollicitatie dient U, binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie, te richten aan de dienst personeelszaken van de Polytechnische Faculteit, Rochussenstraat 125, 3015 ej Rotterdam. Restaurant Meerbourgh Hoge Rijndijk 123 2382 AD Zoeterwoude tel.:071-410148 Contactpersoon: dhr. v.d. Krogt Rest. Villa Rozenrust Veursestraatweg 104 2265 CG Leidschendam tel.: 070-3277460 Contactpersoon: dhr. G. Matarazzi Restaurant ,,'t Baarsje" Zwarteweg 6 2741 LC Waddinxveen tel.: 01829-4460 Contactpersoon: dhr. Scharloo Golden Tulip Green Park Hotel Weigelia 22 2262 AB Leidschendam tel.: 070-3209280 Contactpersoon: dhr. S. van Dam 2160 AG Lisse tel.: 02521-14447 Contactpersoon: m De Branderij Middelweg 7 Leiden tel.:071-133728 Contactpersoon: mevr. E. B. Wessels Holiday Inn Leiden Haagse Schouwweg 10 2332 KG Leiden tel.: 071-355555 Contactpersoon: dhr. R. Reichert GASTHEERSCHAP DAT KUN JE WERKEND LEREN Vast al eens kennis gemaakt met een horecabedrijf in je vrije weekend, tij dens je vakantie of zomaar tussendoor. Leuk toch? Al eens gedacht aan een baan in diezelfde horeca? Horeca, een van de snelst groeiende bedrijfstakken in Europa, dus aan toe komstmogelijkheden geen gebrek. Die bedrijfstak horeca zoekt nu medewerkers in de functie van Een aantrekkelijke job voor jonge mensen die op vaste tijden werken maar saai vinden. Tegelijkertijd een baan met uitstekende vooruitzichten. Kennismaken met interessante mensen uit binnen- en buitenland in die spe cifieke sfeer die Horeca heet, om tot de ontdekking te komen dat je je talen niet voor niets hebt geleerd. Speciaal voor jou heeft het Onderwijscentrum Horeca een Project Gastheer schap ontwikkeld. Een opleiding die in een jaar kan worden afgerond. Vier dagen per week een praktijkopleiding en een dag theorie. Leren en tegelij kertijd verdienen. En daarna, als je eenmaal de smaak te pakken hebt de mo gelijkheid tot vervolgopleidingen, zelfs tot Middelbaar Hotelschool-niveau. Interesse? Doe dan twee dingen: Neem kontakt op met een van de genoemde bedrijven en maak een af spraak: voor enthousiaste jongeren hebben zij een baan. KIEZEN VOOR GASTHEERSCHAP IS KIEZEN VOOR EEN VEELBELOVENDE TOEKOMST. SVH LEERLINGSTELSEL Jacobus Bellamyhove 34, Postbus 303,2700AHZoetermeer, tel. 079-711765 Golden Tulip Beach Hotel Kon. Wilhelminaboulevard 31 2202 GW Noordwtjk tel.: 01719-19330 Contactpersoon: dhr. Bod Het Hof van Holland Voorstraat 79 2201 HP Noordwljk tel.:01719-12255 Contactpersoon: G. v.d. AnkeI AC Restaurant Leiderdorp Persant Snoepweg 1 2353 KA Leiderdorp tel.:071-899302 Contactpersoon: dhr. A. van der Horst Hotel Duinoord Wassenaarseslag 26 2242 PJ Wassenaar tel.:01751-19332 Contactpersoon: D. Wouwenaar Hotel Restaurant „De Watergeus1^ Simon van Capelweg 10 2431 AG Noorden tel.:01724-8398 Contactpersoon: mevr. De Geus j/e: Hotel Grand Café Central Wijnhaven 6-8 2611 CR Delft tel.:015-123442 Contactpersoon: dhr. Quesnel Flexion bv. s een dynamische onderneming met pro- duköebedrijven en handekkantoren in Nederland, België, Duitsland en de Verenigde Staten. Het bedrijf s opgericht in 1971 en maakt onderdeel uit van Eriks Hokfrtg N.V. Flexion b.v. heeft haar hoofdvestiging in Roemond. Met een relatief jong team van ca. 250 medewerkers realiseert zij suc cesvol langs twee sporen haar doelstellingen, enerzijds middels de divisie Aandrijvingen en anderzijds middels de divisie In dustriële deuren en Dock equipment In de divisie Industriële deuren en Dock equipment wordt op moderne wijze een complete lijn industriële deuren en uitrustingen voor laadperrons onder de eigen merknamen .Fieridoor'en Rexidockontworpen en geproduceerd. Deze produkten leveren een belangrijke bijdrage aan de effi ciency van goederenstromen en dragen in hoge mate bij aan de klimaatbeheersing binnen bedrijfsruimten. Zij vinden ruime in binnen- en buitenland. voor deze dMsie zoeken wij een Voor het bewerkingsgebied in het westen van het land. de functie Het bewerken van het voornoemde rayon en het behalen van de daarin (met uw inspraak) begrote omzet, in samen werking met de afdeling verkoop binnendienst de functie-eisen - een opleiding op HTS-niveau. - verkoopervaring bij voorkeur in de buitendienst - bekendheid met de vermelde activiteiten strekt tot aanbeveling. - een pragmatische resultaatgerichte instelling alsmede een pioniersgeest - leeftijd ca. 30 jaar. wij bieden U Een uitstekende salariëring en prima secundaire arbeidsvoor waarden, waaronder een premievrij pensioen. Een auto van de zaak, die ook privé mag worden gebruikt Ruime doorgroeimogelijkheden in een dynamisch bedrijf. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer A de Lepper, Salesmanager Nederland. Uw sdvifte^ke soSótaöe met volecfg arriaAvri vitae kunt U binnen 10 dagen richten aan de afdefrig Personeelszaken, Postbus 1268, 6040 KG Roermond TeL 04750-72233. bv De NSG heeft ook iets tegen De Nederlandse Stichting Geluidhinder heeft iets tegen lawaai: gratis informatie, fgriftltf NSG.POStbus 381.2600 AJ Dem.Tel 015 562723 rayon Den Haag/Rotterdam en Gouda Nutricia Nederland B.V. te Zoetermeer zoekt een junior vertegenwoordiger. Nutricia brengt bekende, hoogwaardige produkten op de markt, o.a. Olvarit, Bambix, Nutrix, Chocomel, Fristi, Nutroma koffiemelk, Almiron en dieetvoedingen, die vakkundig kommercieel begeleid worden door een moderne verkooporganisatie. Om voor deze dynamische funktie met goede toekomstperspektieven in aan merking te komen moet hij/zij in het bezit zijn van een HEAO/MEAO-diploma of gelijkwaardige opleiding en dient bereid te zijn-zich centraal in het rayon te vestigen. Geboden wordt een goed salaris met groeimogelijkheden en uitstekende sekundaire arbeidsvoorwaarden, gratifikatie, 8% vakantietoeslag, een zakenauto en representatiekosten. Indien u interesse heeft voor deze funktie, zendt dan uw schriftelijke sollicitatie met een recente pasfoto en opgave van leeftijd, opleiding en praktijkervaring aan de afdeling personeelszaken van Nutricia Nederland B.V., t.a.v. de heer H.Th. Borst, Postbus 1, 2700 MA Zoetermeer. NV Verenigde Bedrijven Nutricia is gespecialiseerd in de ontwikkeling, produktie en marketing van zuigelingenvoeding, klinische en dieetvoedingen en consumentenmarktartikelen. De onderneming heeft vestigingen in Nederland (Zoetermeer en Cuyk), België, Engeland, Ierland, Frankrijk, Spanje, Portugal, Italië, Griekenland, Oostenrijk, Scandinavië, Indonesië, Taiwan, Pakistan, Hong Kong, Verenigde Staten en Panama. Staatstoezicht op de Mijnen zorgt voor het toezicht op de naleving van wettelijke rege lingen van toepassing op het opsporen en het winnen van delfstoffen. Het gaat daarbij vooral om gas, aardolie en zout in Nederland en het Nederlandse gedeelte van het Continentaal Plat. Ter versterking van de afdeling Interne Zaken zoeken wij een servicegerichte medewerker m/v post- en archiefzaken Het behandelen van de post vormt uw voornaamste taak. Deze omvat postregis tratie, verblijfplaats-, voortgangs- en afdoeningscontrole. Ook gaat u dossiers vormen en ordenen. Verder verstrekt u inlichtingen en verricht u overige voor komende werkzaamheden. Wij vragen U beschikt over een HAVO-diploma aangevuld met SOD I (of de bereidheid deze laatste opleiding te volgen). Verder kunt u, met veel gevoel voor service, resultaatgericht werken. Affiniteit met automatisering strekt tot aanbeveling. U bent contactueel vaardig en in teamverband levert u uitstekende prestaties. Kennis van de Nederlandse en Engelse taal is eveneens vereist. Het salaris bedraagt maximaal 3.234,- bruto per maand, met uitloopmogelijkheden. De standplaats is Rijswijk. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie belt u mevrouw M. Heyligers, telefoon (070) 395 65 35. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, graag binnen 14 dagen, richten aan Staatstoezicht op de Mijnen, Postbus 90, 2280 AB Rijswijk. Het ministerie wil meer vrouwen en leden van etnische en culturele minderheden in dienst nemen. Bij de selectie krijgen kandidaten uit deze groepen bij gebleken geschiktheid dan ook nadrukkelijk voorrang. Ministerie van Economische Zaken Y

Leidse Courant | 1990 | | pagina 30