HEEFT DE OPLOSSING VOOR UW DATACOMMUNICATIE GELIMITEERD: COROLLA 'SPIRIT' K VIND TOYOTA GEWOON BETER "Een speciaal model. Een kanjer van een inruilprijs. Daar laat ik alles voor staan!" Voordeelprijs: v.a. F 24.745.- TOYOTA g CAICOM B.V. LEIDEN OMGEVING £eidóa.Qounaml DONDERDAG 14 JUNI 1990 PAGINA reille van Diepen, Emmy van Dijk, Manon van Ette, Gwenny Fakkel, Cynthia Francken, Nathalie Kaarls, Nadine van Kruijssen, Marieke van Kuijen, Paula Neuteboom, Linda Roessen, Daniëlle Tljssen, Jan Vroon hof, ilja Wagenaar. ATHENEUM Jacqueline Aarts, Barbara van Amsterdam, Iris Bader, Herman Bakker, Ronald Bakker, Ru- dolf Bakker, Arnaud van Beek, Fiona Belt, Angellque van den Berg, Ri chard Bijl, Klaas Jaap Breetvelt, Mar- joke van den Broek, Saskia Brugman, Tamara de Bruljn, Nico Bunnik, Je roen Burger, Hester van Dijk, Rick van Dijk, Arienne van den Dries, Niels van Duuren, Jolanda de Faber, Friso Feltsma, Anette van Gelderen, Ri chard de Haas. Sigrid Hakkaart, Mar- tijn van Harteveld, Christa Helsloot, Pieter den Hollander, Roel Hoogen- boom, Bart Juffermans, Carola van Klink, Benjamin Kolff, Esther de Ko ning, Dennis Kortekaas, Hans Kribbe, Peter Krowlnkel, Maarten Langezaal, Esther van Leeuwen, Piet Melief, Anand Menon, Floor Nobels, Stepha nie Olsthoorn, Tjerk Opmeer, Rutger van Oudenhoven, Joost Ouwerkerk, Peggy-Ann de Ridder, Stella van Rijn, Richard van Rooijen, Brigitte Rozier, Sander van der Salm, Jan Slinger land, Maaike Spierenburg, Arlette van der Steenhoven, Yvette Steenvoor den, David Uljee, Petra Verdel, Plm van der Voort, Timo van der Voort, Babette de Vreede, Joost Wegman, Niels Weijers, Monica van der Werf, Carola van der Werff, Dimitri Willems, Pascal van Zaal, Gaby van Zandwijk, Bas van Zijp, Claudia Zoet. HAVO Abdoel Acherrat, Marjolein van Beek, Astrid van den Berg, Kltty Bergamin, Erika Bik, Diana Borst, Irma Bouwmeester, Martijn van den Burg, Marleen Droogh, Igor van Ei sen, Edwin Fase, Marc van der Geest, Michael Ginter, Marcel Goddijn, Ml- chlel de Haan, Anlta Hoogenboom, Robert Hoogenboom, Arjan Hulgs- loot, Muriël van Iperen, Albert de Jeu, Richard Juffermans, Melani Bekker, Joris Belt, Erlljn Boersma, Robert van Bohemen, Elisa Bonnet, Kees van den Bos, Maaike van den Brink, Ro bert Brussee, Tim Burer, Mark Cabri, Birgit van Cleef, Dominique Dingjan, Theresia van Duyvenbode, Jolanda van Es. Oscar Frohweln, Maarten Geerts, Mariska van Goozen, Pascalle Graafland, Maurice la Haye, Chantal Heemskerk, Yuri Hengeveld, Ingrid van der Hoeven, Alain Hoogenboom, Janine Killaars, Judith Klinkenberg, Annelies Koeckhoven, Brenda Koe- voets, Eelco van Koningsveld, Nellen Krljtenburg, Monica van der Korft, Patricia Loos. Georgette Lourens, Brigitte Martina, Fanny van der Meer, Jacqueline van der Meer, Patricia van der Meer, Kees Menken, Liesbeth Nauta, Tim Olijerhoek, Carin Olyer- hoek, Irma van der Ploeg, Nanette van Rijn, Robert Rijnsburger, Sharla Sardjoepersad, Daphne Hornes, Ma- riètte Huisman, Tom Janmaat. Yvon ne de Jong. Marcel van Kasterop, Marlies Kennis, Walter Kiel. Joris Kleys, Nicole Koster, Marente Laman, Marleen Lambermont, Dave Lange zaal, Jean-Paul Laurljssens, Annema- rle van Leeuwen, Mariëlle van Leeu wen, Jullëtte Leeuwendaal, Menno Luiten, John van der Meel, Daniël van der Meer, Danny van Noórt, Edwin van Ooijen, Bibi Ouwerkerk, Marco Pennings, René Schoo, Trudi See- dorf, Robert Steegers, Frank Straa thof, Elmer Terlouw, Joep van der Veer, Yvonne Verschragen, Eelco Versteegen, Monique Warmerdam, Petra van Wetten, Carola Winters, Martijn Wisse, Ya-Chun Yang, Pascal Zandvliet, Sander Philippo, Belinda Porreij, Paula van der Putten, Moni que van Rijn, Sobiha Sambou, Ri chard Schenkeveld, Coen Smits. Je roen Straathof, René Turk, Nicole Un- terlander. Esmeé Veldhuizen. Jorrith Versteege, Wendy Voordouw, Ardan v.d. Voort v.d. Kleij, Gerard de Vos, Niria de Vrind, Frank Warmerdam, Danny de Wekker. Brenda van der Werff, Bas Zwaveling. MAVO Miranda Ammerlaan, Sabi ne van der Ark, Jeroen Bentveld, Wouter Bergers, Debby Berkhout, Patrick Binnendijk, Gerardine Blans- jaar, Jeroen van den Bos, Mariëlle Bosman, Mlcha de Bruin, Jacqueline Captein, Diana Dubbeldeman, David van Egmond, Claudia Fasseur, Adin- da Geenjaar, Annemiek de Gunst, Daniëlle de Haas, Michel v.d. Hoeven, Dick Klein, Joost Kooreman, Julia Kortekaas, Ben Kottenhagen, Ted Kraan, Michale van der Krogt, Remi van der Maden, Sandra Mantel, Linda van der Meer. Annemarie Meijer, Marjan Meijer. Rachel Moeliker, Je roen Muurling, Guido Niesing, Lisette Olijerhoek, Jurriaan Pieterse, Leo van der Post, Joop de Rooij, Denise Ruij- grok, Liesbeth Stut, Margot Stutvoet, Oswald Tacx, Michel van Veen, Peter Veldhuizen. Jill van Velzen, Dennis Verdoes, Olga Vleer, Miranda van der Voorn, Krispijn Vroom, Tamara Wob- be. Lucas Boers. Viviënne Bollen, Ma- scha van Bostelen, Ester Bross, Ellen van Delft. Miquel Diez Canseco, Ro land Driesen, Liesbeth Elderhorst, Ruud de Haas, Peterpaul Hillebrand, Wendy Hoogenboom, Frank Juffer mans, Jacqueline van Kleef, Natasja Moenen, Ilse del Prado, Floris van Straalen, Janneke Tacken, Davy Vol- Rijnlands Instituut voor Ondernemersonderwijs LMO: Marco van der Aa, Laurens Aandewiel, Edwin Akerboom, Martijn Akerboom, Ilja Baaij, Robert Bakker, Jaap Barnhoorn, Peter van der Bent, Feike van Benten, Geerten Bik, Leon Boks, Marloes Borst, Tjarco Braun, John de Bruyn, Simone de Bruyn, Margreet van Burik, Sander Cappel, Danny Chaudron. Marielle Cuveller, Jenneke van Dam, Mathijs van Dam, Miranda van Dam, Rick Datema, Rel- nier Dusoswa, Petra Fens, Martien van der Geest, Anthony Glasbergen, Puck Goosen, Francis Gorter, Jolan da Hardeman, Annika Hatzmann, Je- anet van der Haven, Sabine Heetvelt, Teunis van der Heiden, Dennis van der Heijden, Arlo Heruer, Claudia Ho- geboom, Monique Hogeboom, Niels Hogewoning, Tim van der Horst, Anuschka Huschka, Albert Huurman, Danielle Jansen, Thierry Karreman, Marijke Karssing, Annemarie Keizer, Martin van Leeuwen, Miranda van Leeuwen, Miranda van Leeuwen, Dennis Levi, Dennis van der Meer, Dorlen van der Meer, Marja van der Meer, Alex Nibbelink, Gerard van Niekerk, Charlotte Nleuwenburg, Vin cent Nieuwenburg, Marjolein Noppen, Simone van Olst, Raymond Olyer- hoek, Marius van Polanen, Dirk-Jan van der Post, Cindy van der Pouw Kraan, Ronnie de Rijk, Jasmin Roos endaal, Erwin de Rouwe, Marleen van Ruiten, Daan Samson, Corlne Sas sen. Aad van Schoonderwoerd, Wen dy Schouten, Bianca Schrama, Nata- scha Schuit, Joost Segeren, Miranda van Seggelen, Tjeerd Slersma, Erik Spek, Peter van der Star, Daphne Teske, Jorgen Tijssen, Vincent Tol, Marcel Twilt, Jaqueline van de Veer, Sander Verhoog, Oskar Vervark, Ger- rlt Volwater, Patrick van der Wal, Es ther van de Weerthof, Marcel West hoek, Audrey Wijsman. Arjan van Wil ligen, Wilma Woelkens, Paul Wols>- wijk, Marco Zierikzee, Leonle van Zoen, Tatiana Zori. S.G. „De Leidse" LTO-Bouwtechniek: Ronny van der Geest, Rolph Hulser, Rlen de Klerk, Barry Leuering, Wllco van der Vijver. LTO-Elektrotechniek: Tom Boers, Michiel de Boom, Jeroen Brugman. Roland Flohr, Guido Heus, Arnold Hogerhuis, Johnny den Hollander, Dennis van Huis, Peter Keereweer, Danny Kip, Meivin Monfils, Ramon Paauw, Irma Philippo, Edwin van der Torre, Arno Ulje. LTO-Mechanische techniek: Paul van Goozen, Dennis Kagchelland, Ed win Onderwater, Ahmed Ouall, Mi chiel van Ruiten, Richard Wessellnk. LTO-Motorvoertuigentechniek: Ab- delali Abdalli, Michel Gelderblom, Ar jan Gressie, Paul de Groot, Raymond Kouwenhoven, Abdellah Lfatmi, Den nis Melet, Ralshei Scharbaal, Matthijs Wielinga. MAVO: Rudl van den Berg, Relnt Jan sen, Saskia Jehee, Robert Jhinkoe- Rai, Richard van der Meij, Serdar Oz- demlr, Karlm Sambou, Angela Schneider, Bas Warmerdam. LEAO: Nazmlye Alan, Hamlda Al- louch, Joyce van den Berg, Goksel Bolut, Natascha Boot, Marjolein Dijs- selbloem, Steffen Essing, Veronique Focke, Matra Kettenis, Jolanda Knelj- ber, Sabine Koster, Brigitte Koster, Sjefke Krul, Sylvia Laven, Michael Leupe, Abdel Maatoug, Fatma Metin, Dayan Mook, Annemiek Nobels, Na- vin Oedit-Doebe, Yurdagul Ozdemlr, Chantal Paalvast, Norma Poeran, Astrid de Reede, Tony Schrama, Ga- brielle Smit, Bianca Tegelaar, Moni que Verhoeven, Raymond Verlind, Debby Vermeer, Bianca Vermond, Cindy Vijlbrief, Sally Villarreal, Daniel le de Vos. LHNO: Nlcolet Arnoldus, Mimouna Azzaoul, Deslree Bartels, Marjan Blankestein, Renate Borst, Miranda Borst, Karlma Bouhou, Annette Bron- meyer, Sandy Caffa, Wendy Devilee, Sandra Dubbeldeman, Kaja van Groen, Anuska van der Hulst, Marian de Jager, Hellen Janssen, Llnda Kla verveld, Brenda Krook, Monique van der Meijden, Nancy Mljnhljmer, Na tasja Ossevoort, Dltty de la Rle, Mo nique van der Roest, Monique Rot mensen, Natasja Schouten, Danielle Schouten, Carollen Slats, Francis Stevens, Jeanet van Tongeren, Na tasja Ulje, Claudia van der Velde, Ro bert Vinkesteyn, Debbie van Went, Wendy van de Wetering. C.S.B. „De Hoeksteen" te Nieuw Vennep Bouwtechniek (LTO): Menno v.d. Bosch. Brian Corkindale, Michèl Faas. Maikel Harting, Arjen Hoogkamer, Ralph van Ingen, Mark Meerbeek, Pa trick Mens, Raimond Roos, Frits van der Velde, Arjan de Vries, Raoul Wensel, Maurits Wouters. Mechanische techniek (LTO): Peter Derendorp, Martin Emens, André de Haan, Sander Groes, Victor Jonk, Erik van Limpt, Corjan Munsterman, Roel Sanders, Peter Smit, Alex Tam boer, Barry Uitvlugt, André Vriens, Marco Zwetsloot. Elektrotechniek (LTO): Roland Bal der, Ronnie van Beusekom, Dennis Bloemer, Toyomi Engels, Peter de Haas, Nico Honcoop, Nicolai Hon- coop, Darrel Hooi, Iwan de Koker, Tom van Leeuwen, Wijnand van Loon, Richard Meiland, Dennis van Olderen, Mirjam Postmaa, Marlon Ruiter, Rocky Sapury, Herman Stöve, Menno Tober, Jorik IJtsma. Verzorging (LHNO): Suzanne Bons, Carina Donze, Simone Eggink, Linda Gijzenberg, Maaike van Teunen- broek, Nicole van Zoolingen, Chantal Rijke. Mode/Kleding/Verkoop (LHNO): Cindy de Graaf, Sylvia van Marsber gen. Randy Oosterhof. Linda de Scholengemeenschap voor beroepsonderwijs Lisse LEAO: Tanja Koomen, Jan-Willem Zwetsloot, Miranda Smit, Maliwan Emmerling, Ronald van den Berg, En rico Chaudron, Martin Hoogendoorn, Niels Huisman, Marco Kleljn, Robert Scheepmaker, Rona Seinen, Karin van Bezu, Frank Bienefelt, Bianca van den Dam, Lisette van Hoven, Thuy Le Thi, Annemarieke van Loenen, Edwin Meijer, Sandra Schniedewind, Arno Smits, Leonie van der Wiel, Diana Maas. Karin van Lonkhuijzen, Ingrid Duivenvoorden, Natasja Kol, Edward Molkenboer, Sidney van der Velde, Antoinette Frank, Brenda Koppe, Christine van der Ploeg, Sascha Schoonderbeek, Faried William. LHNO: Jolanda Goulooze, Petra Kes, Jolanda Olijerhoek, Claudia de Mooij, Elise Berkhout, Jessica Hekker, Sonja Hoogendoorn, Irma de Jong, Sandra de Koker, Linda van de Loo, Bettina Neelen, Sonja Persoon, Carola Rotte veel, Debby ten Wolde, Marlke Wijn hout, Nazife Yildiz, Melinda Mens, Daphne Baardolf, Anita van der Beek, Monique Beijk, Wlnnlfred de Boer, Suzan Boon, Karin Dongelmans, Pe tra Duwel, Ingrid Faas. Sandy Groe- neweg, Linda den Hertog, Renata Ho- gervorst, Anita Landman, Bianca van der Meer, Daniëlle Meijer, Marjolein Möhlman, Gabriella Mosk, Marjan Ta ling, Monique van Tol, Mariëtte Wek king, Astrid van der Werf, Miranda van Wieringen, Marsha de Graaf, Margreet Lamboo, Anja van der Lee- de, Chantal Minck, Colinda Roubos, Melanie Teuwisse, Sandra in 't Veld, Hilde van der Beek, Kitty de Goede ren, Jamila Kada, Wendy Kant, Edwin van Schravendijk, Yvette Vink, Jessi ca Brama, Sheila Duivenvoorden, Ani ta van Kints, Annelies Kroon, Selma Roos, Jacqueline van der Salm, Es ther Weijzen, Halouia Aouladsellam, Marja Boekei, Esther Bij, Sonja Eist- geest. Naomi van 't Hof. José de Jong. Mandy Korsuize, Mirella Smit, Monique van Stein, Jolanda Wasse naar, Monique Does, Astrid van Dijk, Miranda van der Luijt, Marquerite Zuidhoek, Sharon van der Hulst, San dy Roest, Edith Sikking, Kirsten Zwetsloot. Chr. Technische School Bram Binnendijk. Edwin Bruin, San- der Donders, jan Willem van Duyn, Marco van Duyn, Kees van Duyn, Marco van Egmond, Marco Guyt, Ben Imthorn, Joost de Jong, Jaco Klin kenberg, Jaap Kuyt, Arjan van Leeu wen, Kees van Leeuwen. Wim van den Oever, Arnold Pikaar, Teun van der Plas, Patrick Pool. Arco Snijer, Wim Varkevissec, Leon de Vries, Ri chard van Westbroek. Elektrotechniek: Patrick van den Berg, Lauran Beuk, Vljay Bhikhie, Harmen Brauns, Marcel van Dijk, Sven Draaijer, Arie van Duijn, Kees- Jan van Duyn, Peter van Duyn, Fred van Egmond, Jan van de Groep, Chris de Groot, Rolf van der Ham, Johan Hoek, Michael van de Linden, Oska van Lokven, Rene Maagdelijn, Leslie Moerland, Arjan Ouwehand. Ronald Ouwehand, Gijsbert Plug, Krijn Schuitemaker, Peter Vink, Anne Wijnands, Bart Zwaan, Ronald Zwa nenburg. Installatietechniek: Kees van Beelen, Dick van Duyn, Gert-Jan van Duyn, Maarten de Jong. Jaap van der Meij, Arnie Ouwehand, Leon van der Plas, Ruud van Rijn, Wim Varkevlsser, Mi lan Wielders. Mechanische techniek: Jan Pieter van Beelen, Dirk van der Bent, Johan de Best, Abdelatif Boubar, Ben Brou wer, Marco van Brussel, Leon van Dijk, Jaco van den Dool, Paul van Duijn, Arend vaP Duyn, Fred van Duyn, Andre van Duyn, Eric van Duy venbode, Arjan van Duyvenbode, Raymond van den Eijkel, Jacco Fris sen, Jan de Haas, Jaap Haasnoot, Marco Heemskerk, John Heemskerk, Martien Immerzeel, Arjan de Jong, Jean Paul Kikkert. Dik Koot, Hans Kuijt, Andre van Leeuwen, Firminio Mandas, Marc van der Marei, Jan Nijgh, Jack van den Oever. Johan Ouwehand, Leon van der Plas, Alex van der Plas, Benard Ponsen, Radjen Duif Rampersad, Rene van Santen, Schaap, Corne Schat, Jeroen Scl temaker, Rene Sterk, Buddy Zuyi duyn, Paul van Zuylen. Schilderen: Huig van Beelen, Arie Best, Edwin Boom, Hans Sandra Durieux, Gertjan van Du-, voorde, Wim Hoogerdljk, Henk Jc ker. Koos van der Marei, Jan Mini Vincent Neuteboom, Jaco van Niet, Jaco van der Niet, Wim van Plas, Peter van Slingerland, Spaargaren, Erwin Vierbergen, Ji de Vreede, Mark Zandbergen, Zuyderduyn. LEIDEN/REGIO De Randstad moet ook in de toekomst geen één aan eengesloten stedelijk ge bied worden. De noord en zuidvleugel van de „stad" moeten gescheiden blijven door een landelij ke corridor: de Bollen streek, de zuidelijke Haar lemmermeer en het plas sen- en veenweidegebied in het Groene Hart van Holland. Dit staat in de gezamenlijke nota „De Randstad maakt zich op", van de provincies Zuid en Noordholland, Utrecht en Flevoland. In het rapport geven de vier provincies voor het eerst een gezamenlijke visie over de in richting van de Randstad tot het jaar 2015. Zij boden het rapport gistermiddag aan aan minister Alders (volkshuisves ting, ruimtelijke ordening en milieubeheer). Het rapport is bedoeld als „bouwsteen" voor de Vierde Nota Ruimtelijke Ordening Extra, die het Rijk in september uitbrengt. De provincies rekenen tot de noord vleugel van de Randstad: de regio Kennemerland met Alkmaar als uitloper, Amster dam en omstreken met Schip hol, Almere, het Gooi, het stadsgewest Utrecht met Amersfoort als uitloper. De zuidvleugel bestaat uit Den Haag en Leiden samen met het Haagse stadsgewest, Rot terdam en de Drechtsteden sa men met het Rotterdamse Uit het rapport blijkt dat de provincie Zuid-Holland vast houdt aan haar visie dat er de PROVINCIES IN NOTA: De Randstad moet niet één grote stad worden komende 25 jaar ruim 60.000 woningen moeten worden ge bouwd in het zogeheten „Tus sengebied" (begrensd door Den Haag, Zoetermeer, Delft en Rotterdam). De woningen worden gebouwd in een park achtige landschap. Daarom spreekt men van de „Park stad". Volgens de vier provin cies is het noodzakelijk tot het jaar 2015 in de Randstad 650.000 nieuwe woningen ex tra te bouwen. Voor 365.000 van deze woningen moeten nog bouwplaatsen gevonden worden. De belangrijkste toegangspoor ten tot de Randstad zijn de Rotterdamse haven en de luchthaven Schiphol. De vier grote steden: Den Haag, Rot terdam, Amsterdam en Utrecht zijn met het oog op de internationale concurrentie de belangrijkste vestigingsplaat sen voor bedrijven. Als de Randstad internationaal wil blijven mee tellen, moet, aldus het rapport, de ontwik keling van Schiphol als inter nationale luchthaven, veilig gesteld worden. De regionale luchthavens Zestienhoven (bij Rotterdam) en Lelystad (in de Flevopolder) kunnen Schiphol aanvullen en ondersteunen. Ook het Rotterdamse haven en industriecomplex moet ver der worden ontwikkeld, eveij als de vestigingsmogelijkhedeL voor bedrijven in de vier grot stadsgewesten. De provinci^'f' vragen ook bijzondere aatf dacht voor nieuwe plekken i de Randstad voor de vestigij van bedrijven en kantore* Maar dan moet wel rekeniij worden gehouden met de 1 reikbaarheid van die plekkeL in het bijzonder per openbaj vervoer. De provincies vinden dat q afspraken die zij met het Rij hebben gemaakt over het fij reikbaarheidsplan voor d Randstad uitgevoerd moeta worden. En dan ligt de prion teit bij de regionale stadsgt westelijke openbaar vervoeri netten en de verbindingen tui sen de vier grote stedelijke g( bieden. De provincies vrage het Rijk ook te bevorderen d de spoorlijnen voor de hoj snelheidstreinen worden aai legd. En dan moet de aanl< van de lijnen voor de verbii dingen Amsterdam- Schiphi Rotterdam-Brussel-Parijs Amsterdam-Utrecht-Duitslai voorrang krijgen. Het overheidsbeleid is erop ge richt om de groei van het a to verkeer te beteugelen. Toi pleiten de provincies voor i aanleg van enkele nieuwe ai to wegen in de Randstad, reden hiervan is dat het staande hoofdwegennet verkeer nauwelijks meer aaij kan. En de uitbreiding van I openbaar vervoer kan de gre van het transport niet opvai|3 gen. De provincies verzetti zich niet tegen de eventue bouw van nieuwe verkeej stunnels in de Randstad. M; die moeten dan wel veerd worden voor het vrachi g en zakelijke verkeer, carpoo ers en het openbaar vervoer. Ja, natuurlijk, ben ik halsoverkop naar m'n dealer gesprint. Want in die sportieve outfit is ie maar tijdelijk leverbaar. En dat tegen een heel uitgekiende prijs. Waar m'n dealer nog eens een onweerstaan bare inruilprijs naast zet. Neem nou de Corolla Hatchback. Op zich al een puur sportieve auto met z'n snelle styling en z'n multikleppen, multipoint injectie en 3-wegkatalysator. Krachtig, maar toch schoon en zuinig. Maar met dit sportieve extra-pakket wordt elke rit helemaal flitsend: Bumpers in de kleur van de carrosserie accentbies Sportieve stoel- en portierbekleding In hoogte verstelbare bestuurdersstoel Accentbies in flankbescherming Naam-embleem En dit aanbod geldt maar kort. Dus... COROLLA HATCHBACK 1.3 XLi 'SPIRIT' (Lichtmetalen velgen tegen meerprijs) 'TTWillfV LOLIWMAnöfRAFQUI Importeur: Louwman Parqui B.V., Steurweg 8, 4941 VR Raamsdonksveer. Tel. 01621-85900. Prijzen incl. BTW en excl. afleveringskosten. Wijzigingen in prijs en uitvoering voorbehouden. Toyota, nummer 1 in multikleppentechniek. 'Alle Toyota's hebben 3 jaar garantie en 6 jaar carrosserie garantie. Conform onze bepalingen. Vraag uw dealer. LEIDEN - A.J. VERBERG'S AUTO B.V. - Zoeterwoudseweg 23 - Tel. 071-313141 LEIDERDORP - VAN HAASTEREN MOTORS B.V. - Weversbaan 9 - Tel. 071-899256 Oegstgeesterweg 17-23 - Tel. 01718-20500 TER AAR - GARAGEBEDRIJF J.J. VAN DER GEEST - Westkanaalweg 37 - Tel. 01722-2132. i RIJNSBURG - GARAGE DIJKSMAN B.V. *Off. Agent Afd. Automatisering center Nijverheidsstraat 14 - Gouda tel. 01820-12888

Leidse Courant | 1990 | | pagina 6