Braziliaanse bondscoach Lazaroni treft het met wereldster Careca Nederlaag Arabieren ondanks kamelen in lege parkeergarage Weinig Amerikanen getuige van nederlaag Italiallerlei Palermo uit z'n b na overwinning Roemenië maal goede come-ba( SPORT ËoidócSou/umt i)K MAANDAG 11 JUNI 1990 PAG:— - Geen openingswoord presiJ door overlijden van vriend! MILAAN Het raadsel is opgelost. Preside! ga van Italië sprak vrijdagavond in het (1 Meazza-stadion voor de wedstrijd Argentina meroun geen openingswoord, omdat enk» eerder een dierbare vriend was overleden. Ur zagen ook FIFA-voorzitter Havelange en'de ter van de Italiaanse voetbalbond Matarrese u toespraken af. Het programma van het openingsfestijn veij na de entree van de mannequins drie speeelj Cossiga, Havelange en Matarrese. President] zou de eindronde officieel openen, de 73.(1 schouwers in het stadion en miljarden mensj de buis toespreken. Het item werd overgeslagen. Direkt werd j gespeculeerd. Cossiga zou te vermoeid zijn lerlei protocollaire verplichtingen. FIFA-woo der Herren gaf zaterdag de werkelijke redenl afgelasting. Ceulemans op de bank OSDEPALETTO Jan Ceulemans, 88-voudig international, zit bij het begin van het eerste WK-duel van België op de bank. België start het toernooi morgen in Verona tegen Zuid-Korea. Daarmee is de mini-strijd tussen bondscoach Guy Thijs en de 33-jari- ge voetballer beslecht. Ceulemans claimde een positie op het middenveld. Maar Thijs voelde daar weinig voor. „Voor een plaats in de spits voel ik niets", aldus Ceu lemans. Enige aanvallende Rode Duivel is nu Marc van der Linden. De opstelling van België is: Preud'homme; Ge- rets, Clijsters, Demol, De Wolf; Van der Eist, Emmers, Scifo, Degryse, Versavel; Van der Lin- Preud'homme met zonnebril VERONA Michel Preud'homme mag in het dor' met een zonnebril. Daarvoor heeft de FIFA toestem ming gegeven. De enige restrictie is dat de scheidsrechters ook akkoord gaan. ,,De wereldvoetbalbond heeft me la ten weten geen bezwaar te hebben, maar de arbiter heeft het laatste woord", aldus de doelverdediger, die min of meer in de voetsporen treedt van Joop van Dale De doelT man van KV Mechelen heeft wei nig vertrouwen in de normale zon- neklep. Hij vindt dat dit attribuut te weinig bescherming biedt tegen de schittering van de zon bij hoge bal- NEW YORK Amerika is nau welijks geïnteresseerd in „Euro pees" voetbal. Naar schatting nog geen miljoen mensen, in een land van 250 miljoen, zagen de nationa le voetbalploeg van de Verenigde Staten gisteren met 5-1 verliezen van Tsjechoslowakije. Slechts twee kabeltelevisie-stations, een Engels- en een Spaans-talig, zonden het duel rechtstreeks uit. In de Verenigde Staten, organisator van het eindtoernooi in 1994, was veel meer belangstelling voor de derde finalewedstrijd van de play-offs om het basketbal-profkampi oenschap tussen Portland Trailblazers en Detroit Pistons. De belangrijke landelij ke televisiestations, die geen interesse hadden in beelden van de wereldtitel strijd, ruimden gisteren veel zendtijd in voor honkbal, boksen en golf. De finale van de Open Franse tenniskampioen schappen tussen Gomez en Agassi was het enige overzese evenement dat op landelijke aandacht mocht rekenen. De Amerikaanse voetballers bleken gis teren nog veel te moeten leren. Heel veel. Kapitale dekkingsfouten resulteer den in Florence in een forse nederlaag tegen een nauwelijks geïnspireerd Tsjechoslowakije. De. Tsjechen kregen le gio kansen op een presenteerblad, mor sten er vele en benutten er vijf. Zelfs een strafschop, de tweede, was niet aan Bilek besteed. Tegen Tsjechoslowakije startte de Vere nigde Staten fris. De Tsjechen werden tien minuten overdonderd door de darte le Amerikanen. En gingen daarna op de intimidatie-toer. In de eerste helft maak ten ze 22 overtredingen. Stuk voor stuk professionele. Tikje hier, tikje daar en de Amerikanen raakten geïrriteerd. Arbiter Röthlisberger floot zeker niet konsekwent, was te clement voor de sub tiele overtredingen van de Tsjechen en trok vlot de gele kaart voor de opgewon den cowboys uit de Verenigde Staten. Dat proces zette zich in de tweede helft door. Bilek ging op de voet van Wynalda staan. De Amerikaan gaf de Tsjech een harde duw en kreeg prompt rood. TURIJN Brazilië, één van de grote favorieten voor de wereldtitel, open de de jacht op de vierde wereldtitel goed met een zege van 2-1 op Zweden. Maar dankte de twee pun ten vooral aan één fantas tische aanvaller: Careca. De samba werd vooral ge danst op de tribunes, waar Brazilianen en Zweden vreedzaam in één vak vertoefden. Op het nieuwe gras van het Alpi-stadion in Turijn bleek Brazilië als verwacht soberder dan op de voorgaande WK's in Spanje en Mexico. Lazaroni doet concessies aan de frivoli teit. Hij is ingehuurd de eerste wereldtitel voor de Brazilia nen sinds twintig jaar te vero veren. De bijna 40-jarige coach was vroeger doelman, traditio neel de zwakst bezette positie in het Braziliaanse voetbal. Hij was niet eens een goede. Bij zijn clubje van vroeger, Sao Cristovao, moet hem het be lang van een goede verdedi ging duidelijk zijn geworden. Net als Beenhakker werd hij vroeg trainer. Als coach van de nationale ploeg hecht hij vooral waqjde aan de goede geest in de ploeg. Besprekin gen duren uren, tactiek is in geslepen, techniek wordt niet meer gebruikt om de techniek. Pas toen Zweden knock out was mochten de soms op het strand van Rio aangeleerde trucjes uit de doos. Maar toen veèrden de Noord-Europea- Josè Moser namens Brazilië in een sierlijke actie tegen de Zweedse verdediger Ljung. FOTO: AP nen, met de mentaliteit van Duitsers, nog een keer op mid dels een doelpunt van Brolin, de Zweedse Romario. Lazaroni liet vleugelverdedi ger Josimar thuis omdat hij wel eens een lijntje cocaïne snoof. Vertrok zelfs naar Italië zonder echte nummer tien. Geovani had als spelverdeler opvolger kunnen zijn van Ri- velino of Zico, maar het vriendje van Romario (giste ren geschorst) mocht niet eens mee. Veelzeggend is dat de nummer tien van Brazilië, Si- las, op de bank zat en pas en kele minuten voor tijd inviel. De Zuidamerikaanse ploeg mist zelfs aanvallers op de vleugels en speelt met ander halve spits. Een echte, Careca, en een „valse", Mtlller. Het ge luk voor Lazaroni is dat die ene echte van wereldklasse is. Antonio de Oliveira Filho: Ca reca, voor de liefhebbers. De Kaalkop, vertaald. Spits van de Italiaanse kampioen Napoli, in 45 interlands goed voor 25 doelpunten, toe aan zijn twee de WK. Hij was het verschil tussen Brazilië en Zweden. De Scan- dinaviërs, een van de zoge naamde „outsiders" voor de wereldtitel, speelden in de geest van trainer Eriksson slim. Brazilië werd vroeg aan gepakt en kwam, hoewel met vijf verdedigers, nauwelijks tot een gedegen opbouw van het spel. De Zweedse opvatting kostte echter veel kracht. Bo vendien acteerden de verdedi gers, met Ajacied Larsson en Ljung in het centrum, op een Brazilië kreeg daardoor kan sen. Careca stuurde Muller weg, die met links naast knal de. Het eerste doelpunt viel na ruim veertig minuten, toen Branco Careca bediende. De topscorer van Napoli passeerde doelman Ravelli met een sle pende beweging en bracht het volk in extase. Met de tweede Ajacied Pet- tersson voor de matige Mag- nusson startte Zweden sterk in de tweede helft. Brolin, de twintig-jarige ontdekking die vlak voor het WK hoorde dat hij tot de selectie behoorde, profiteerde bijna van dichtbij na een hoekschop. De schuiver van Pettersson was te zwak voor doelman Taffarel, de bes te Braziliaanse doelman sinds ^Veer Careca sloeg toe. Valdo van Benfica zette voor, Careca scoorde 2-0. De wedstrijd leek beslist, maar Zweden vecht al tijd. Brazilië werd als een kind in de hoek gezet. Brolin draai de in het centrum, met de rug naar Mozer, knap weg en ver kleinde de achterstand elf mi nuten voor tijd gelijk Romario. Zo was het laatste kwartier van de wedstrijd het leukst, met uitgespeelde verdedigers en kansen over en weer. Maar Brazilië won. En het volk dan ste verder. Record De TV-uitzending van Italië - Oostenrijk heeft een absoluut record opgeleverd in Italië. Het duel werd bekeken door bijna 24 miljoen mensen. Om exact te zijn: 23.939.000. Boos Asti is boos op de Braziliaanse ploeg. Het dorp in Lombarijen heeft zijn beklag gedaan bij bondscoach Lazaroni. De Bra zilianen zijn allerlei verplich tingen niet nagekomen. Bo vendien weigeren spelers de lokale pers te woord te staan. Het dieptepunt was wel, dat de Brazilianen verstek lieten gaan op een voor de Zuidame rikanen speciaal georganiseer de receptie. Intensive care Een Oostenrijkse supporter schrok zaterdagavond zo van de treffer van de Italiaan Schillaci, dat zijn hart stil stond. De 33-jarige Siegfried Kandl moest nog tijdens de WK-wedstrijd in de afdeling intensive care van het zieken huis Villa San Pietro worden opgenomen. Italië zegevierde in zijn eerste duel met 1-0. Valse kaarten De politie van Napels heeft za terdag 2000 valse kaarten voor WK-wedstrijden in beslag ge nomen. Dat gebeurde bij een inval in een illegale drukkerij. De toegangsbewijzen waren voor wedstrijden van de eerste ronde Argentinië-Sovjetunie en Argentinië-Roemenië, die beide in Napels worden ge speeld. De politie zegt te vre zen dat er waarschijnlijk nog honderden valse kaartjes voor deze duels in omloop zijn. De drukkerij werd ontdekt in een appartement in Forcella, een wijk die goeddeels wordt be heerst door de Camorra, de Napólitaanse variant van de mafia. Geschorst De spelers Massing en Andre Kana Biyik van Cameroun zijn door de tuchtcommissie van de FIFA voor één wed strijd geschorst. Het tweetal kreeg vrijdag rood van de Franse arbiter Vautrot in de openingswedstrijd tegen Ar gentinië. Door de straf missen zij de wedstrijd tegen Roeme nië, die op 14 juni in Bari wordt gespeeld. Door onze verslaggever in Italië BOLOGNA Zelfs de aanwezigheid van een stel kamelen heeft de Vere nigde Arabische Emiraten niet kunnen helpen. De woestijndieren brengen fortuin in de ogen van de Arabieren, die, om het ge luk aan hun zijde te heb ben, een aantal van deze beesten naar Italië trans porteerden. De kamelen werden gestald in een on gebruikte parkeergarage in Imola, daar waar de Emiraten hun tenten heb ben opgeslagen. Maar het had geen effect. Colombia ging in Bologna met de winst aan de haal: 2-0. Colombia en de Verenigde Arabische Emiraten gaan bij het WK door voor twee klein tjes temidden van de grote jon gens van het internationale voetbal. De realiteit wil nog wel eens uitwijzen dat de un derdogs tot een al dan niet in cidentele stunt in staat zijn zie Cameroun maar derge lijke verrassingen hoeven van Colombia en de Emiraten niet verwacht te worden. Beide landen lieten in Bologna ten minste zien weinig tot niets in Italië te zoeken te hebben. De partij in het Stadio Dall 'Ara was er één waar kraak noch smaak aan zat. De Emiraten mag dat nauwe lijks verweten worden. Het land staat nog aan het begin van haar voetbalontwikkeling en is druk .doende beter te worden. In potentie heeft de ploeg met daarin maar Verdediger Eeissa Meer Abdulrahman van de Arabische Emiraten (rechts) in duel met Colombiaan Carlos Valderrama, die één van de twee treffers voor zijn rekening nam. FOTO: EPA liefst zeven spelers die met de naam Moebarak door het le ven gaan zeker aanleg. Het kwam tot uiting in een paar aardige mogelijkheden, die door Ren'e Higuita het hoofd werden geboden. Verder lie pen de Arabieren zichzelf in al hun enthousiasme voorname lijk voorbij. Content Desondanks was Carlos Alber to, de Braziliaan die door ver mogende Arabische oliesjeiks voor vele dollars naar de Emi raten is gehaald, redelijk con tent met datgene wat zijn spe lers hadden laten zien. „De wedstrijd was steeds in even wicht en dat is voor mijn ploeg tegen Colombia al een hele prestatie. We hoeven ons voor deze wedstrijd niet te scha- Tegenover de tevredenheid van Carlos Alberto stond de lichte verbittering bij Francis co Maturana, Colombia's ster ke man. De coach was blij met de buitgemaakte punten, maar dat was het enige wat de trai ner nog enigszins gelukkig stemde. „De manier waarop we wonnen klopte niet' klaagde Maturana, die nogal wat fout had zien gaan. „Ons spel was vanmiddag wel van éen heel matig gehalte. Wij hebben goede voetballers, die veel beter kunnen dan ze hier hebben laten zien. De jongens waren zenuwachtig, toonden geen enkele spelvreugde, geen overgave. Daardoor viel iedere vorm van creativiteit weg. Drugsbaronnen Creativiteit die het team wel degelijk herbergt. Bij voor beeld in de persoon van Carlos Valderama, de aanvoerder die door zijn weelderige haardos als de Zuidamerikaanse Gullit te boek staat. In de Franse competitie wil de vedette die eretitel namens Montpellier nog wel eens waarmaken, maar tegen de Emiraten faalde Valderama. Zijn doelpunt, die de Colombianen na de ope ningstreffer van Redin op 2-0 bracht, kon die indruk moei lijk wegnemen. Want ook Valderama was niet bij machte het optreden van de Zuidamerikanen een crea tieve impuls te geven. Had dat te maken met een vermeend dreigement van - de drugsba ronnen, de mannen die in het thuisland op wrede wijze de dienst uitmaken en die de voetballers wat al te nadruk kelijk op het hart zouden heb ben gedrukt dat er koste wat kost gewonnen diende te wor den van de Arabieren? Het was een suggestie van een Mexicaanse verslaggever waar Maturana niet op in wilde gaan. „Een andere keer, bij een andere gelegenheid, wil ik over dat onderwerp best eens met u allen over dit onder werp praten. Maar we hebben het hier nu over voetbal, niet over politiek. Geen politieke vragen dus". Italië vierde op alle fronten feest na de eerste WK-overwin^ eigen land. FO PALERMO Italië vierde za terdagavond feest tot in de kleine uurtjes, maar Palermo ging echt uit zijn bol na de zege van 1-0 van het gastland op Oostenrijk. Onmiddellijk na het laatste fluitsignaal gingen vooral jeugdige inwoners van de Siciliaanse hoofdstad de straat op om de eerste triomf van de squadra azzurra luister bij te zetten met races door de smalle straten en claxon-con certen. De tijdens de wedstrijd uitge storven miljoenenstad, die overdag een gordiaanse ver- keersknoop is, veranderde prompt in een carnavalesk open-luchttheater waar de ti- fosi uiting gaven aan hun op luchting over de laat tot stand gekomen winst. Vooral Sicilië barstte uit in feestgedruis, omdat de be nauwde overwinning van de Italianen ontstond door een treffer van Salvatore Schillaci. Deze aanvaller van Juventus, die net als invaller in de ploeg was gekomen, stamt namelijk van het eiland. Een jaar gele den verkaste Schillaci (26) voor zeven miljoen gulden van Messina naar Turijn. Sinds hij het eiland verliet en in noord- Italie neerstreek kritiseerde heel Sicilië bondscoach Aze- glio Vicini, die Schillaci slechts sporadisch voor sisteam opriep. De fraa' bal, waarmee de slech meter lange Schillaci I winst zette bracht Sii feeststemming en Vii een dwangpositie. De i tijd grijs geworden bon kan bij volgende wed van Italië nu nauwel: „Toto" Schillaci heen. Waarmee de geblokte Ier een kans maakt c aan de reputatie van G te spiegelen. Riva was i ren zestig/zeventig eei vaardige en uiterst p< voetballer op Sardinië speelde in 1970 in het V Mexico, maar beantv door een hardnekkige blessure nauwelijks a roep. Hij maakte het m< cente hoogtepunt van Ir 1982, toen de ploeg in de wereldtitel greep, ni( mee. Riva, inmiddels het begeleidingsteam azzurri, verliet evenwe zijn eiland. Schillaci, die ook in de eens ooit van Sicilië afl ge Pietro Anastasi bij Ju een illustere voorgange dus wel. De keuze vo noord-Italiaanse kapita. Schilacci op Sicilië lanj lijk genomen. Sinds zate vond kan Toto zijn daar weer volop laten z BARI De zilveren Sovjet- russische ploeg van 1988 heeft zijn glans verloren. De vice- Europees kampioen was zater dag tegen Roemenië (2-0) geen schim meer van het elftal dat twee jaar geleden in de Bonds- republiek in de finale met de zelfde cijfers van Nederland verloor. Twintig jaar na Mexico maak te Roemenië in het gloednieu we San Nicola-stadion een goede come-back op mondiaal niveau. Voor 20.000 toeschou wers, er waren 42.709 kaarten verkocht volgens de organisa tie, ontmaskerde Lacatus met twee doelpunten, waaronder een uit een strafschop, de aan slijtage onderhevige brigade van coach Lobanovski. Vlak voor rust verraste hij Dassajev vanaf de rechterkant in de korte hoek. Tien minu ten na de hervatting nam hij' een cadeautje-van scheidsrech ter Cardellino dankbaar in ontvangst. De Uruguayaan oordeelde dat Tsjidijatoellin in het strafschopgebied de bal met de hand had geraakt. Een taxatiefout, maar Lacatus gun de vanaf de elfmeterstip Das sajev geen schijn van k< 0. „Deze overwinning bren dichter bij de volgende r oordeelde bondscoach „Ik heb vaker gezegd d^( voor geen enkele tegenS bang behoeven te zijir ploeg heeft bewezen ooi der Hagi te kunnen s Lacatus heeft de belang treffers uit zijn loopbaa maakt, maar ik wil hen apart complimenteren. H gewoon een van de elf". Collega Lobanovski had te met de nederlaag. Hij de dat zijn ploeg in de helft het duel had moeti slissen en oordeelde da elftal in de tweede helf had gespeeld. „Roemenië op de snelle uitval ge Echte patronen heb ik kunnen ontdekken", spi ten onrechte. De Sovjetr met negen spelers die in chen ook aanwezig speelden plichtmatig en grammeerd. Een beetje zorgvuldigheid zou de voor de Roemenen nog hebben doen uitvallen. /sportuitslagen Groep A Italië-Ooatenrijk 1-0 (0-0): 78. Schil laci 1-0. Scheidsrechter: Wright (Bra). Toeschouwers: 72.303. Gele kaart: 6. Herzog (Oos). Italië: Zenga; Bergomi, Baresi, Ferri, Maldini; Donadoni, Ancelottl (46. De Agostini), De Napoli, Gianninl; Vialli, Carnevale (75. Schillaci). Oostenrijk: Lindenberger; Russ, Alg- ner, Peel, Streiter; Artner (61. Zsak), Linzmaler (77. Hörtnagl), Schöttel, Herzog; Ogris, Polster. Verenigde Staten-Tsjechoslowakije 1-5 (0-2): 24. Skuhravy 0-1, 38. Bliek (strafschop) 0-2, 50. Hasek 0-3, 61. Callgiuri 1-3, 79. Skuhravy 1-4, 90. Luhovy 1-5. Scheidsrechter: Röthlis berger (Zwi). Toeschouwers: 30.266. Rode kaart: 51. Wynalda (VSt). Gele kaart: 31 Kubik (Tsj), 38 Meola (VSt). 41. Trlttschuh (VSt), 64. Kadlec (Tsj). Verenigde Staten: Meola; Trittschuh, Windischmann, Armstrong; Callgiuri, Stollmeyer (61. Balboa), Ramos. Har- kes, Wynalda; Murray (78. Sullivan), Vermes. Tsjechoslowakije: Stejskal; Straka, Kocian, Kadlec; Hasek, Chovanec, Kubik, Moravcik (82. Weiss), Bliek; Skuhravy. Knoflicek (78. Luhovy). Stand: 1. Tsjechoslowakije 1-2 (5-1); 2. Italië 1-2 (1-0); 3. Oostenrijk 1-0 (0- 1); 4. Verenigde Staten 1-0 (1-5). Lacatus 0-1, 54. Lacatus (strafschop) 0-2. Scheidsrechter: Cardellino (Uru). Toeschouwers: 20.000. Gele kaart: 11. Tsjidijatoellin (Sov), 43. Lacatus (Roe). Sovjetunie: Dassajev; Tsjidijatoellin, Bessonov, Koeznetsov, Gorloekovitsj, Aleinikov, Rats. Litovtsjenko (66. Ja- remtsjoek), Zavarov; Protassov, Do- brovolski (72. Borodjoek). Roemenië: Lung; Klein, Rednlc, An- done, G. Popescu; Sabau, Rotariu, Timofte, Lupescu; Lacatus (85. Dumi- trescu), Raducioiu (78. Balint). Stand: 1. Roemenië 1-2 (2-0); 2. Ca meroun 1-2 (1-0); 3. Argentinië 1-0 (0- 1); 4. Sovjetunie 1-0 (0-2). ca 1-0, 62. Careca 2-0, 79. Brolin 2-1. Scheidsrechter: Lanese (Ita). Toe schouwers: 66.000. Gele kaart: 40. Mozer (Bra), 57. Branco (Bra), 84 Joakim Nilsson (Zwe), 86. Dunga (Bra). Brazilië: Taffarel; Mauro Galvao, Mo zer, Ricardo Gomes; Jorginho, Ale- mao, Dunga, Valdo (85. Silas), Bran co; Müller, Careca. Zweden. Ravelli; R. Nilsson. Ljung (70. Strömberg), Larsson, Schwarz; Limpar, Thern, Ingesson, J. Nilsson; Magnusson (46. Pettersson), Brolin. Stand: 1 Brazilië 1-2 (2-1); 2. Costa Rica, Schotland 0-0; 4. Zweden 1-0 (1-2). lombia 0-2 (0-0): 51. Redin 0-1, 8b. Valderrama 0-2. Scheidsrechter: Courtney (Eng). Toeschouwers: 30.791. Gele kaart: 5. Essa Meer, 57. Yousef, 69. Ibrahim Meer (allen VAE). Verenigde Arabische Emiranten: Mohsin; Essa Meer (74. Sultan), You sef, Khalil, Ibrahim Mir; Nasser, Ab dulrahman, Talyanl; Fahad (57. Zu- hair), Ali Thani, Hussaln. Colombia: Higuita; Herrera, Perea, Escobar, Gomez; Redin, Alvarez, Go mes, Valderrama, Rincon; Iguaran (76. Estrada), Mosquera. Bondsrepubliek Duitsland-Joegosla- vië 4-1 (2-0): 29. Matthëus 1-0, 40. Klinsmann 2-0, 55. Jozic 2-1, 63. Matthëus 3-1, 70. Vóller 4-1. Scheids rechter: Mikkelsen (Den). Toeschou wers: 74.765. Gele kaart: 7. Brehme (BrD). Bondsrepubliek: lllgner; Augenthaler; Reuter, Berthold, Buchwald, Brehme; Hëssler (74. Littbarksi), Matthëus, Bein (74. Möller); Klinsmann, Völler. Joegoslavië: Ivkovic; Jozic; Vulic, Spasic, Hadzibegic, Baljic; Susic (55. Brnovic), Stojkovlc, Katanec; Savice- vic (55. Proslnecki), Vujovic. Stand: 1. Bondsrepubliek 1-2 (4-1); 2. Colombia 1-2 (2-0); 3. Verenigde Ara bische Emiraten 1-0 (0-2); 4. Joego slavië 1-0 (1-4). Vandaag Groep C (Genua): Costa Rica-Schot- land, 17.00 uur. Groep F (Cagliari): Engeland-lerland, 21.00 uur. rea, 17.00 uur. Rood: Kana Biyik (Cam), K (Cam, 2x geel), Mynalda (VSt). Geel: Lacatus (Roe), Sensinl Kadlec (Tsj). Kubik (Tsj). N'Dip M'Bouh (Cam), Herzog (Oos), T toelin (Sov). Meola (VSt), Tril (VSt), Eissa Abdulrahman (VAE him Abdulrahman (VAE), Youss hamed (VAE), Brehme (BrD), 1. Skuhravy (Tsj), Careca (Bra) hëus (BrD). Lacatus (Roe) 2. 5. Klinsmann (BrD), Bilek (Tsj), (Tsj), Luhovy (Tsj), Schillaci Omam Biyik (Cam), Redin (Co derrama (Col), Caligiuri (VSt). (BrD), Brolin (Zwe) 1.

Leidse Courant | 1990 | | pagina 14