AGFA Consultant service kontrakten m/v tandartsassistente We zoeken MTS-ers die voorkomen dat het brouwproces wordt verstoord ADMINISTRATEUR mh 3 BOERHAAVE OFFSETROTATIEDRUKKER m/v VOORMAN SCHILDER m/v Lol in je werk dat werkt... aanstekelijk opleiding ziekenverzorgende Open dag zaterdag 16 juni ZATERDAG 9 JUNI 1990 LEIDSE COURANT PAGINA Service is bij Agfa geen ijdel woord. Wij streven er doorlopend naar de service met betrekking tot de aan onze klanten geleverde apparatuur en systemen te ver- oeteren. De man of vrouw die wij zoeken moet onze klanten optimaal :jaan informeren en adviseren over onze service kontrakten en net jaarmee samenhangend spectrum /an mogelijkheden. Dit alles gericht op onze klan- en die aktief zijn in de grafische vereld. Tot zijn/haar taken zullen Dehoren: telefonisch en schriftelijk informa tie verstrekken aan onze klanten, het opstellen en aanbieden van service kontakten, het leggen van kontrakten met klanten op beurzen, shows en door middel van persoonlijk bezoek, het organiseren en mede verwerken van de administratie rond service kontrakten. De funktie heeft een binnen- iienst karakter gecombineerd met geregeld reizen binnen Nederland. Dm deze funktie goed te kunnen uitvoeren zoeken wij gegadigden met het volgende profiel: - leeftijd ca. 25 tot 35 jaar, - representatief, kontaktvaardig alsmede commerciële belang stelling, - uitgesproken gevoel voor service, - in staat soepel samen te werken met kollega's/afdelingen die eveneens in kontakt staan met dezelfde klanten, - bereidheid te werken in een flexibel tijdschema en beschik baar voor extra prestaties op specifieke tijdstippen, - zelfstandig en overtuigend, - rijbewijs B. Wij bieden: - een zeer gevarieerde en zelf standige furtktie voorgegaan door een ruime inwerk- en opleidings periode, - zondermeer uitstekende arbeids voorwaarden. Bent u geïnteresseerd? Bel of schrijf naar Agfa-Gevaert B.V., afdeling personeelszaken, postbus 12, 2280 AA Rijswijk, telefoon 070-3110312 (rechtstreeks nummer personeelszaken). Agfa is de grootste Europese oto-industrie met wereldwijd 31.000 nedewerkers. Agfa beweegt zich net ontwikkeling, produktie en ver hoop op de volgende terreinen: oto, audio-videotapes, ciné-film, nedische en industriële röntgen, nicrografie, elektronische drukvoor- rereiding, fotografische drukvoor- rereiding, industriële kommuni- tatiesysternen, kopieersystemen. Het Agfa assortiment wordt verspreid in 145 landen. Wereldwijd bedroeg in 1989 de omzet ruim 7,5 miljard gulden. Agfa-Gevaert B. V. Nederland is ver antwoordelijk voor de verkoop van het Agfa-assortiment op de Neder landse markt. Er werken 460 medewerkers en het hoofdkantoor is gevestigd in Rijswijk ZH. AGFA Gevraagd per 20 augustus a.s.: Voor 16 a 20 uren per week. Mavo-niveau type-diploma. Ervaring niet vereist. Schriftelijke sollicitaties richten aan: - K. L. Sutiono-Goei Kon. Marinelaan 29, 2251 BA Voorschoten. Mededeling VOOR DE ADVERTEERDERS VAN DEZE KRANT Het is helaas niet mogelijk van tevoren toezeggingen te doen over de plaats waar advertenties in de krant zullen worden opgenomen. Heineken brouwt al tijden lang zijn bier in Nederland en is uitgegroeid tot één van de bekendste brouwerijen ter wereld. Onze brouwerijen in Nederland maken bieren niet alleen voor de Nederlandse markt, maar ook voor vele exportmarkten. Ons bier is verkrijgbaar in meer dan 150 landen Dit maakt Heineken tot een uniek bedrijf binnen de landsgrenzen. Bij ons nog steeds traditionele brouwproces maken we ge bruik van de modernste technieken. Want kwaliteit staat bij Heineken hoog in het vaandel. En dat geldt ook voor onze mede werkers. Meet- en regeltechnici m/v. Voor de meet- en regelwerkplaats van onze brouwerij te Zoeterwoude zoeken we vak bekwame meet- en regeltechnici. U zorgt ervoor dat de nieet-en regelinstallaties op timaal functioneren. Dat bereikt u door re gelmatige inspecties en preventief onder houd Daarnaast bestaat uw taak uit het verhelpen van storingen en het invoeren van verbeteringen Welke mensen zoekt Heineken? Voor deze functie is het belangrijk dat u ervaring hebt met meet- en regelapparatuur, zowel pneumatisch als electronisch. U bent in het bezit van een MTS-diploma met applica tiecursus meet- en regeltechniek of een ge lijkwaardige opleiding. De functie wordt in dagdienst uitgeoefend. Wat biedt Heiheken? Naast het goede salaris kunt u rekenen op een aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden Solliciteren. Voor meer informatie over deze interessante functie kunt u contact op nemen met de heer R.B. Zalme, chef van de meet- en regelwerkplaats, telefoon (071) 456818 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u rich ten aan Heineken Nederlands Beheer B.V.. t.a.v. de heer AT.M v.d. Vlugt. Perso neelszaken Brouwerij Zoeterwoude, Bur gemeester Smeetsweg 1. 2382 PH Zoeter woude. ACCOUNTANTS COMBINATIE NEDERLAND L. Top Co. B.V., Registeraccountants zoekt voor spoedige indiensttreding bij haar vestiging te 's-Gravenhage assistent-accountants Bij voorkeur in de leeftijd van 20-27 jaar. Deze zullen t.b.v. een gevarieerde kring van cliënten en instellingen, veelal behorend tot het midden- en kleinbedrijf, afwisselende werkzaamheden verrichten op het gebied van het voeren van (geautomatiseerde) administraties, het uitvoeren van controles, het samenstellen van jaarrekeningen, alsmede belastingzaken. Voor een goede vervulling van de functie is behalve enige praktische ervaring een goede theoretische opleiding noodzakelijk. De kandidaten hebben naast een gedegen vooropleiding tenminste het diploma PD/ MBA in hun bezit en/of zijn studerende voor SPD danwel HEAO-accountancy. Bekendheid met de Engelse taal strekt tot aanbeveling. Schriftelijke sollicitaties, voorzien van curriculum vitae, te richten aan het kantooradres, Jan van Nassaustraat 64, 2596 BV "s-Gravenhage, t.a.v. de heer L. J. Top R.A. Voor meer informatie kunt u ook bellen: tel. 070-3280193. b.v. technisch bureau massier verwarming airconditioning Neherkade 55 2521 VB Den Haag Wij zoeken een technisch/ administratief medewerker voor de afdeling service/onderhoud van cv- en ac-installaties. Taakomschrijving: o.a. tel. kontakt met cliënten, het begeleiden van de servicemonteurs en de hierbij behorende administratieve afwikkelingen. Bekendheid in de cv-branche strekt tot aanbeveling. Opleiding MTS/MAVO niveau. Gaarne uw schr. sollicitatie te richten aan Postbus 16539, 2500 BM 's-Gravenhage. AAN EEN ADMINISTRATEUR MET EEN ADVISERENDE INSTELLING! Specialized Benelux BV is een sterk expanderende groothandel in fietsen en accessoires van topkwaliteit. Het bedrijf, waar thans 20 personen werkzaam zijn levert uitsluitend aan de fietsen- en sportbranche in de Benelux. Als jonge dochteronderneming van het Amerikaanse Specialized Bicycle Components Ine opereert het bedrijf in een markt die xn alle opzichten dynamisch en veelzijdig j In het kader van de commerciële slagvaardigheid wil deze, in Leidschendam gevestigde'organisatie, gaarne een plaats inruimen voor een administratief ..professional" die gewend is de handen uit de mouwen te steken. In de functie van eindverantwoordelijk x bedrijf. Deze omvatten - het begeleiden a - het opstellen va - het opstellen va onderhouden va - en het maken v an de afdeling boekhouding; de jaarrekening; i diverse periodieke rapportages en het i contacten hierover met het moederbedrijf; in liquiditeitsplanningen. Daarnaast beheert u de assurantieportefeuille en ondersteunt u d( directeur in zaken als bedrijfsuitbreiding en contractbeoordeling ■Om van uw nieuwe functie een succes te kunnen maken dient i te beschikken over een afgeronde opleiding SPD of HEAO-BE Uiteraard beheerst u alle werkzaamheden binnen een financiële administratie en beschikt u over uitgebreide gebruikerservaring met geautomatiseerde informatiesystemen. Voorts beheerst u de Engelse taal in woord en geschrift e ontplooit de noodzakelijke initiatieven tot een verdere optimalisering vai administratieve verslaglegging. Uw leeftijd is ca. 30 jaar. Voor meer informatie over deze functie kunt u telefonisch contact opnemen me! de heer J. van Herwerden (070-3175220). U kunt natuurlijk ook direct uv met curriculum vitae zenden aan: Specialized Benelux BV, De Star 17, 2266 NA Leidschendam :enschappen en van dc geneeskunde. U O I. I I I) I. N Inlichtingen bij en richten aan: J.P.B. Straathof Museum Boerhaav. Postbus I I 280 2301 EG Leiden 071 - 214224 Functie - eisen 1 Basisdiploma beveiliging en EHBO-diploma met aantekening reanimatie. MAVO-niveau. spreekvaardigheid Engels. Ook personen die niet aan deze eisen voldoen, maar bereid zijn opleidingen te volgen, komen in aanmerking voor deze functie. Het Ministerie van WVC streeft naar een Dok wil zi| meer leden van etnische mindi Functie - inhoud Verricht in roosterdienst algemene bewakingstaken onder leiding van chef beveiliging. De werkzaamheden bestaan un het houden van toezicht in de tentoonstellingsruimten er het gesloten tv-systeem va de meldkamer. Verzorgt kaartverkoop en toegangscontrole. Neemt deel aan brandwacht en EHBO. Overige werkzaamheden. Ten behoeve van haar sector Grafisch Bedrijf vraagt Sijthoff Pers A) voor de Drukkerij, een (vacaturenummer T-098) De werkzaamheden bestaan uit het instellen, bedienen en controle op de werking van een drukwerk en (mede)controle op de produktie. Hij/zij dient in het bezit te zijn van een erkend grafisch bedrijfsdiploma drukken. De werkzaamheden worden verricht in een twee-ploegendienst. Inlichtingen betreffende deze funktie zijn te verkrijgen bij de heer J. van Haagen, Chef Drukkerij, telefoonnummer 070-3190410. B) voor de Bedrijfstechnische afdeling Bouwkunde, een (vacaturenummer T-001) De functionaris ressorteert rechtstreeks onder de chef afdeling Bouwkunde. Geeft in dagdienst leiding aan 1 schilder. Hij/zij verricht als meewerkend schilder alle voorkomende schilderwerkzaamheden voor het instandhouden en verbeteren van alle Sijthoff panden inclusief vestigingen, uitdeelposten en woningen in eigen beheer. De belangrijkste deeltaken zijn: - Coördineert en houdt toezicht op de kwaliteit en de kwantiteit van de onder hem vallende werkzaamheden. De prioriteit van het buitenschilderwerk wordt in overleg met de chef bepaald; - Adviseert de chef inzake de verdere (technische) ontwikkeling van de afdeling alsmede de servicegraad en aankoop van gebruiksartikelen en produktiemiddelen - Adviseert de chef inzake veiligheid en hygiëne etc. binnen de afdeling en op locatie, conform de Sijthoff Pers voorschriften en de ARBO wet Funktie-eisen: - opleiding op LBO/MBO-niveau - aantoonbare leidinggevende ervaring - communicatieve vaardigheden - rijbewijs B-E - kennis van (verf)matenalen en hun eigenschappen Inlichtingen betreffende deze funktie zijn te verkrijgen bij de heer P. Huegen, Chef Bouwkunde, telefoonnummer 070-3190331 Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer, richten aan: SIJTHOFF PERS Afdeling Personeel Organisatie t.a.v. de heer P. Hallewas Postbus 16050 2500 AA 's-Gravenhage Sijthoff Per* i« een grot* modern* uitgeverij. Zij meekt dc degbleden Haegsch* Courent, Het Binnenhol, Goudecho Courent, Leid** Courent en Rotterdem* Nieuwebled. Ook worden tel ven huis-een-huiebleden uitgegeven onder de merknaam 'Uw Thuiekrant' Daarnaast ia Sijthoff Per* actief op het gebied van documentatie en elektronische informatievoor ziening. Het hoofdkantoor en het grafiech bedrijf etaan in de Plaspoelpolder in Rijswijk en zijn uitstekend bereikbaar. Totaal werken rond de 1500 mensen bij Sijthoff Para, van wie ongeveer 300 in een dertigtal vestigingen verspreid over Zuid-Holland. Het is je aan te zien, je bent een doener en werken met mensen vind je het einde. Vooral wanneer je merkt dat er resultaat is en dat mensen er zichtbaar van opknappen. Dat maakt het beroep van ziekenverzorgende zo levendig en aantrekkelijk. Te meer omdat het een beroep is waar je je hele leven op kunt terugvallen, er is altijd vraag naar. Werkloosheid komt in jouw woordenboek niet voor! Dus zie je jezelf wel in dat "menselijk plaatje" zitten, en heb je een afgeronde LBO of een MAVO-diploma? Vraag dan eens informatie aan over de De hele opleiding krijg je bij ons in huis. Het theoretische deel, dat zeker niet "schools" is, wordt gegeven in samen werking met mensen uit de praktijk. Je gaat al in de stage- weken samenwerken in kleine teams, dus hoor je er meteen vanaf het begin helemaal bij. Omdat theorie en praktijk naast elkaar gaan, is er sprake van een daad werkelijk praktijkgerichte opleiding. De persoonlijke begeleiding is in Gulden Huis erg belangrijk. De opleiding duurt 2 jaar en 7 maanden. ■S^SIJTHOFF PERS Verpleeghuis Gulden Huis GULDEN HUIS, Steenhouwersgaarde 1 te 's-Gravenhage, is een verpleeghuis voor 280 somatische patiënten, waarvan 54 op éénpersoonskamers verpleegd worden Het verpleeghuis heeft naast de verpleegafdelingen een dagbehandelingscentrum en een belangrijke consultatiefunctie. Op de afdelingen wordt gewerkt met teamverpleging. Als je meer wilt weten over de opleiding en het beroep, dan ben je op zaterdag 16 juni a.s. tussen 11.30 en 15.00 uur van harte welkom in Gulden Huis. Je kunt op die dag persoonlijk kennismaken met docenten, leerlingen en praktijkbegeleiders. Je ouders, vriend of vriendin kun je gerust meenemen. Ben je verhinderd op 16 juni, maar heb je wel belang stelling? Bel dan Trudy Straver (opleidingscoördinator) voor het maken van een afspraak, telefoon 070-366.95.95.

Leidse Courant | 1990 | | pagina 26