Dekker terug in hoofdklasse ZEE EN DUIN HAALT DERDE TITEL OP RIJ 10 SPORT CeidóeSotvuMit MAANDAG 28 MEI 1990 PAGINjl LEIDEN Dekker heeft het dit jaar gestelde doel behaald: promotie naar de hoofdklasse. Daarmee heeft het eerste team van de Veerpolder- ploeg het verloren gega- ne terrein in één jaar goed gemaakt. Dekker gaat Unicum 1 in het sei zoen 1991 gezelschap houden. De Leidse hoofdklasser had na drie enkelspelen de benodig de twee punten voor het behoud binnen en kon relaxed de wedstrijd te gen ELTV 2 verder uit spelen. In de derde klas se behaalden het Kat- wijkse Zee en Duin en Unicum 3 het kampioen schap. TEAN 2 bereikte in de vierde klasse het zelfde resultaat. Hoofdklasse ELTV 2 - Unicum 1 5-3 Twee punten had de Noor- landerformatie nog nodig om het hoofdklasserschap voor een jaar te continueren. Twee punten, die wel tegen de naaste belager voor die veilige positie, ELTV 2, be haald dienden te worden. Mochten de coaches van de Eindhovenaren het volgens de opgave niet meer zien zit ten, de ploeg verscheen wel in een volledig nieuwe sa menstelling. Het heeft ELTV 2 niet mogen baten, Angeli- que Lodewijks opende heel sterk tegen Lion Groenen, 6- 0 en kende ook in de tweede set nauwelijks problemen, 6- 3. Een zeer nuttig punt, want Jacqueline van Wijk worstel de zich, na een met 6-1 verlo ren eerste set, nog wel naar een 5-4 voorsprong in de tweede set, maar moest daar na Sandra van der Aa toch feliciteren. De spanning was gebroken na de duidelijke 6-4, 6-1 overwinning, die Jorn Dan- kaart op eveneens Al-speler Stephan Nooteboom boekte. Het tweede punt was door de permanente pressie van een zeer aktieve Dankaart reeds na drie partijen in de knip. Kees-Jan Schuilenburg had vervolgens ook zijn enkelspel winnend kunnen besluiten, maar verkoos de derde set toch meer vrijuit en oefe nend te spelen voor het don derdag startende A-toernooi in Emmen, 4-6, 7-4, 3-6. De twee dubbels waren een for maliteit, waarbij de zege van de combinatie Lodewijks en Van Wijk een lachertje bleek, omdat Pauline Mulder ritme miste in haar eerste partij na een langdurige bles sure. In het herendubbel kwam de eveneens gebles seerde ELTV'er Willem Bruin na een break in de eer ste set wel in zijn ritme, daarmee Schuilenburg en Dankaart een derde set be zorgend. Hoe ELTV 2 die set na twee breaks achter nog won, zal wel niemand begrij pen, 6-4, 2-6, 4-6. De twee gemengddubbels tenslotté werden het deel van het met ICL/De Manege ge degradeerde ELTV 2, dat de competitie met een overwin ning afsloot. Detec/Mets werd op het bekende nipper tje kampfoen en promoveert naar de eredivisie, omdat het onderling resultaat met het Rotterdamse Z'67 in haar voordeel uitviel. De Scheve- ningers moesten daartoe een 3-1 achterstand tegen Am- stelpark 2 wegwerken. Eerste klasse Valkenberg 1 - Dekker 11-7 Dekker heeft de fel nage streefde titel inderdaad ver worven. En in de laatste twee wedstrijden op een ma nier, die geen twijfels over liet. Pascalle Druijts bood goed tegenspel aan de buiten landse aanwinst van Valken berg, Sarah Gomer. De 4-6, 3-6 uitslag tegen de in 1989 op nummer 40 van de wereld bivakkerende Engelse is goed te noemen. Amy van der Linden trok de zaak in even wicht door met twee maal 6-1 uit te halen tegen Esther Iwema. De 'grote' man bij de Warmonders, Michael van den Berg rekende gedeci deerd af met Hans-Erik Zwaagstra, maar Kevin Lub bers had grote problemen met de vrijuit spelende Mi chel Lentjes. De afwachtende taktiek besliste de derde set, 4-6, 6-4, 6-3. De concurrent voor de titel in de eerste klasse, Nashua Son 2 had op dat moment de zelfde tussenstand bereikt te gen Thor RW 2. Het beteken de, dat de Eindhovenaren nog nauwelijks een kans hadden de twee punten ach terstand op Dekker goed te maken. Druijts en Van der Linden wilden het niet op 'tellen' laten aankomen en overtroffen zichzelf door Go mer en Iwema met 6-4, 6-3 te kloppen. Een duidelijk betere prestatie dan het herendub bel, dat in een onregelmatige partij met 6-2, 3-6, 6-2 toch won. Met een uiterst aktieve Kevin Lubbers, gekoppeld aan Pascalle Druijts en een al even aktieve Michael van den Berg, gekoppeld aan Amy van der Linden werden de beide gemengddubbels in twee sets binnengehaald, waarmee ook het kampioen schap op volledig eigen kracht was verworven. Het district Leiden beschikt volgend seizoen weer over twee hoofdklassers. Of dat wat Dekker betreft zo blijft, hangt volgens Michael van den Berg af van de plannen, die Coen Dekker wil gaan maken. Het doek in deze klasse is inderdaad gevallen voor Amstelpark 3, het team dat oud-hoofdklassers en ex- Leidenaars Ivar de Jong en Xandra Weller herbergde. Tweede klasse Hillegom 1 - Barneveld 1 5- 3 Een niet meer volledig gemo tiveerd Hillegom heeft de laatste wedstrijd uit de 1990- editie toch tot een goed einde gebracht. Petra Wessels en Marco van Trigt scoorden de laatste zondag 100% door zo wel de single, de dubbel met respectievelijk Cindy Berk hout en Marcel Vink en sa men de mixed te winnen. De wedstrijd had voor beide in de middenmoot vertoevende ploegen weinig betekenis. Rapiditas uit Nijmegen werd kampioen door in een rechts- streeks duel de Edese TC met 6-2 af te troeven. Unicum 2 - Halfweg 1 4-4 Unicum 2 had nog een theo retische kans het kampioen schap te veroveren. Daartoe moest met 7-1 van het sterke Halfweg gewonnen worden. Inge Dolman en Andy Schaefers hebben als vroege re wereldranglijstspeelster, respectievelijk A2-speler ui teraard een zich boven twee de klasse bevindend niveau. Een niveau in ieder geval ook te sterk voor Bionda Zonderop, die met 3-6 en 5-7 goed tegenspel gaf, en Erik Bakker, die alleen in de tweede set kon bijblijven, 1-6, 5-7. De winstpunten kwamen op naam van Mirjam Sieme- rink, die Mirjam Tannen- baum met 6-3, 6-4 klopte en Martijn Krans, die tegen Stephan Meindert de langste adem had, 2-6, 6-2, 6-4. Marceline Spaan werd om disciplinaire redenen buiten het team gelaten, zodat Mir jam Siemerink ook in beide dubbels uitkwam. De dubbels werden gedeeld, waarbij Erik Bakker en Mare Nagelker- ken met 6-4 en 7-5 de baas bleven over het duo Schae fers en Meindert, maar Mir jam Siemerink en Jeanine Gele ver t-Jünger weinig kan sen hadden tegen het duo Dolman/Tannebaum. Van beide gemengddubbels werd elk één aan het totaal toege voegd. Alkmaar 2 - De Merenwijk 1 1-7 "We konden praktisch niet meer degraderen, dus hebben we allemaal heerlijk ontspan nen gespeeld", licht Freek Tanis de ruime overwinning toe. „De enige partijen, die niet eenvoudig verliepen, waren de single van Herman van der Capellen, die het niet kon bolwerken tegen Jan de Beus, en de mixed van Nathalie van der Voort en Mark Fleischeuer, die met 6-3, 2-6 en 7-6 'nipt wonnen". De Merenwijk eindigt met dit resultaat op een midden positie in een klasse, waarin het Amersfoortse Fléhite en tegenstander Alkmaar 2 gaan degraderen. De Munnik 1 - Leimonias 3 4-4 Onder leiding van Loek Demmenie (Henk Jansen stond het tweede bij) werd Leimonias op 4-4 gehouden. Angelina Rammers en Tho mas Koemans wonnen hun single, Rammers en Patiwael waren de sterkste in de da mesdubbel, waarna de beide gemengde dubbels werden gedeeld. Derde klasse Dijkzicht 1 - Leidse Hout 1 5-3 Aan de theoretische moge lijkheid, een 8-0 zege, om te ontsnappen aan degradatie is Leidse Hout bij lange na niet toegekomen. Tegen de num mer zeven op de ranglijst, eveneens een degradatie plaats, Dijkzicht 1 werd met 5-3 verloren, zodat volgend jaar Aukje Baayens, Eveline Krul, Waldo Jansen en Anne-Jan van der Meer in de vierde klasse moeten uit gekomen. De Volendamse ploeg met daarin vier leden van de familie Schilder treft trouwens hetzelfde lot. Heer- hugowaard 2 werd zeer over tuigend kampioen. Zaandam 1 - OLTC 1 8-0 OLTC had zich de rit naar Zaandam kunnen besparen getuige het enigszins schame le resultaat. Als excuus mocht gelden, dat Nancy Toole alleen in de damesdub bel kon. aantreden en dat de overige partijen in drie sets verloren gingen. Liesbeth Hooghoudt slaagde er bij voorbeeld niet in om een 6-1 voorsprong (ofwel 5 match points) in de beslissende tie break te verzilveren en de heren Visser en Van Mar wijk verloren de derde set met 6-4. Nadat ook in de he rendubbel een nederlaag was geleden, luidde het motto: „Inpakken en wegwezen"! Zee en Duin 1 - Brederode 1 4-4 Zee en Duin is kampioen, maar die titel heeft aan een zijden draadje gebungeld. Wat te denken van een 3-1 achterstand na de enkelspe len? Doordat Egmond met 6- 2 had gewonnen, moesten de Katwijkers minimaal vier punten veroveren en daar zag het aanvankelijk niet naar uit. Jan Willem Lugt- hart droogde Maarten Mes op een verschrikkelijke manier af (6-0, 6-3), maar daarna ging het mis. Stephan Faas leek bij een 6-2, 4-1 voor sprong niets meer te kunnen gebeuren. Zijn tegenstander had echter plotseling succes met het betere werktennis en won uiteindelijk met 7-6 in de noodzakelijk geworden derde set. Astrid Bouw en Diane Padt hadden vervol gens de grootste moeite om de zenuwen in bedwang te houden en werden kansloos van de baan getikt. De dames herstelden zich echter voor beeldig in de damesdubbel, die een sensationeel slot ken de (7-5 winst in de beslissen de tie-break). De herendub bel leverde geen probleem op, waarna Jan Willem Lugt- hart en Astrid Bouw hun mixed wonnen en daardoor het bevrijdende vierde punt binnensleepten. Dat de ande re mixed verloren ging, maakte derhalve niets meer uit. Captain Jan Willem Lugthart was dolgelukkig: „Ooit hadden wij bij Zee en Duin een streven en dat was zorgen, dat de club weer meetelde in deze regio. Nu wij de tweede klasse hebben bereikt, zijn we weer een prominente club geworden en dat wij deze titel hebben gewonnen op onderling re sultaat, zal mij dan ook eer lijk gezegd worst wezen". Dekker 2 - Festina 2 3-5 De Dekker-reserves waren niet in staat om aan het voor beeld van het vlaggeschip een vervolg te geven. Festina sloeg bikkelhard toe in de singles en stond na vier par tijen op een 4-0 voorsprong. Dekker was alleen gebaat bij een 5-3 overwinning en zag er geen heil in de wedstrijd af te spelen. Karin Croese en Nathalie van Lint wisten hun tegenstandster nog een set af handig te maken in tegen stelling tot Eric Snellenberg en Patrick Kieboom, die gladjes verloren. Merlenhove 2 - TEAN 1 5-3 De klap van de degradatie zal nog wel even doorwerken bij Tean, dat dacht met deze formatie het derdeklasser- schap moeiteloos te prolonge ren. Vijf ploegen vochten om de tweede degradatie-plaats en Tean werd het kind van de rekening, omdat het on derlinge duel tegen Bosheim, dat eveneens 24 punten had vergaard, met 5-3 verloren was gegaan. Margot van den Oudenrijn en Onno Guinau wonnen hun single tegen Merlenhove knap, Frank Liefbroer kreeg dit maal geen schijn van kans en Pe tra Wille ging ten onder aan stress. Het terughalen van Charles Asselbergs leverde in ieder geval een gewonnen mixed op met Margot van den Oudenrijn. Tean moet echter in staat worden geacht het verloren gegane terrein razendsnel terug te verove ren. ALTV Zoetermeer 1 - Casi no 1 5-3 De thuisclub behaalde tegen degradant Casino, zonder de op vakantie zijnde Anton Will van Zoelen, de titel en dus was hier sprake van ui tersten. Door de terugkeer van Trudy Groenman werd de damesdubbel met Els Veentjer uiteraard weer in winst omgezet. De gemengde dubbels kwamen ook op naam van Casino, dat. deson danks een stapje terug zal moeten doen. Nieuw Vennep 1 - Oranje TC 1 6-2 Nieuw Vennep redde het vege lijf door een riante 6-2 overwinning op het Haagse Oranje TC. Marcel van Rijn en Rogier Liefbroer wonnen niet alleen hun single, maar voor de verandering ook eens de' herendubbel. Voor Van Rijn was daarmee de koek nog niet op, want met Rosemary Verdegaal (even eens ongeslagen) won hij ook de mixed. Het fantasie-dub bel Madelijn Damen/ Rose mary Verdegaal verraste door de damesdubbel in winst om te zetten. Joy Mozaiek 4 - De Munnik 2 5-3 De rug van Marcel Lolling (die vorige week drie partijen kostte) was het begin van het einde. Lolling, redelijk her steld, en Perry Paauw won nen hun single en zorgden daardoor voor een flinke op steker. Claudia Witteman was vervolgens kansloos te gen de zeer ervaren Nora Blom (voormalig topspeel- ster). Saskia Paauw was dat niet, al trof zij in Hetty Tap- hoorn een geduchte opponen- te. Bij een 4-1 voorsprong in de beslissende tie-break zag het er rooskleurig uit voor Paauw, maar zij liet de winst glippen. De herendubbel werd een prooi voor De Munnik, terwijl de Amster dammers de damesdubbel veroverden. Henk Jansen ontdeed zich voor deze ene keer van zijn trainingspak en trad in de mixed aan met Je anine Michel. Halverwege de derde set kreeg dit koppel echter door dat verder verzet zinloos was, omdat de andere mixed verloren was gegaan. De Munnik werd daardoor de tweede, toch enigszins on verwachte, degradant. Unicum 3 - Thor RW 3 8-0 Het derde team van Unicum heeft niets aan het toeval overgelaten en met een 8-0 zege op het voor aanvang van de wedstrijd op de derde plaats van de afdeling ver toevende Thor RW 3 de som bere critici de mond ge snoerd. De herensingles van Wouter van der Heijde en Onno van Paridon vergden nog drie sets, maar de beide dames, Laurie Jackson en Jacqueline Paauw hielden de score dubbelblank. Voor het overige is 'het derde' niet meer in de problemen ge weest tot de stand 7-0, toen Wil den Hollander en Onno van Paridon een tiebreak moesten toestaan aan Thor. Ronald Eleveld was de suc cesvolle speler/coach die zijn team naar de tweede klasse voerde, waarin Unicum 2 ook reeds uitkomt. Vierde klasse Zwaanhoek 1 - TEAN 2 2-6 Met de 6-2 zege op Zwaans- hoek haalde TEAN niet al leen de titel binnen. Ook de dit jaar door het eerste team verloren plaats in de derde klasse werd gelijk terugge pakt. En, die 6-2 zorgde voor de degradatie van Zwaans- hoek. Het verliep allemaal glad voor TEAN, dat Jan- Arie Bakker en Marco Smit de herensingles zag" winnen. Irma van den Oudenrijn won eveneens, maar Marie-Louise Goedhart moest feliciteren. Met Inez Franke en Ronald Lammens in de dubbels wer den de drie verder benodigde zeges, de titel en daarmee de promotie veilig gesteld. In deze klasse bleef Unicum 4 in de middenmoot door met 5-3 te verliezen van Heem stede. Frangoise Velzel in de single en Jan-Pieter Hart- wijk in de herendubbel met Walter Jacobs, en in de mixed met Kim Dirkse, zorg den voor de punten. Room burg verdween met een 8-0 Erik Bakker, bijgestaan door teamgenoot Mare Nagelkerken, kon in de single tegen Halfweg j niet tot winst komen. Samen won het Unicum-koppel wel de dubbel. FOTO: HENK SNATERSE L LTC Lisse 1 - Westerhout 2 4-4 De vroege kampioen Lisse hoefde niet meer zo nodig, al was het nog gemotiveerd ge noeg om in drie van de vier singles te zegevieren. Alleen Annet van Ederen liet een steekje vallen, zoals zij dat ook in de dubbel met Elly Reeuwijk deed. De heren dubbel werd door het koppel Wempe/Grimbergen gewon nen waarna Westerhout de laatste twee partijen kreeg toebedeeld. Forescate 1 - Aemstelspe- lers 1 3-5 De gasten waren iets fanatie ker dan de Voorschotenaren, bij wie de dames gelukkig een uitstekende mentaliteit aan de dag legden. Marijke Kramer voorop, want de ma nier waarop zij haar single in drie sets won, verdiende slechts bewondering. De van nature over meer talent be schikkende Natasha van Schaik deed haar plicht en scoorde het tweede punt. Sa men waren de dames even eens ongenaakbaar. De Am sterdammers beschikten over de betere heren en dat bleek uit de verdere uitslagen. De Merenwijk 2 - Bredero de 2 3-5 Zonder de zieke nestor Ar nold van der Capellen, slaag den de Leidenaars toch in hun missie: handhaven. Dan ny Lesquieller heette zijn vervanger, maar die kon zijn aanvoerder niet doen verge ten. Ingrid Kruit was zeer sterk op dreef door drie maal te zegevieren. In de dubbel Jan-Willem Lugthart geeft de damesdubbel, Astrid Bouw en Diana Padt, van het om de titel strijdende Zee en Duin adviezen. Het c kon later gevierd worden. en in de mixed stonden Pas cal en Carlos Jongmans haar terzijde. De Boekhorst 1 - Buitenvel- dert 1 2-6 Hoewel het doek al was ge vallen voor De Boekhorst, probeerde men er toch nog het beste van te maken. De single van Benny de Bruin was weer goed voor een winstpunt en datzelfde kan gezegd worden van de da mesdubbel van Annemarije van Overschot en Arjette van Noort. Pieter van Meel trok zijn conclusies: „Ik zal weer vaker op de baan moeten verschijnen. Ik heb de laatste twee jaar 14 maal gespeeld. Juist ja, tijdens de competitie. Voorts zal ik moeten probe ren om 20 kilo kwijt te ra ken". Vijfde klasse Hoek van Holland 3 - Zoe- terwoudse TC 1 0-8 De hekkesluiter Hoek van Holland wilde nog wel tegen ZTC, maar kon niet. Slechts in de damesdubbel was het de thuisclub gegund om één setje te pakken. Voor ZTC betekende het een fraaie af sluiting van een goed seizoen. Hazerswoudse TC 1 - Van Nispen 1 6-2 Een regelmatige zege van de thuisclub, bij wie Richard Ze venhoven en Karin van Reeuwijk ongeslagen bleven. De mixed van Jurgen en Anita Peters ging verloren evenals de single van Titia Roovers. Zevenhoven was te vreden: „Wij hadden geen ti- telaspiraties en hebben ons moeiteloos gehandhaafd. Wat wil je nog meer"? "Hoofdklasse afd. 2: ELTV Eind hoven 2 - Noorlander Bouw/Uni cum Leiden 1 5-3; Frisselstein Veg- hel 1 - ICL/De Manege Apeldoorn 2 5-3; Osram/Bosheim Bussum 1 - Z'67 Rotterdam 1 2-6; Amstelpark Amsterdam 2 - Detee/De Mets Scheveningen 1 4-4. Stand: 1 De tec/Mets 1 36-20, (kampioen), 2. Z'67 Rotterdam 1 34-20, 3. Osram- /Bosheim 1 31-25, 4 Amstelpark 2 29-27, 5 Frisselstein 1 29-27, 6. Noorlander Bouw/Unicum 1 25- 31, 7. ELTV Eindhoven 2 22-34, (gedegr.), 8. ICL/De Manege 2 16- 38, (gedegr.). Eerste klasse afd. 4: Valken- berg/TRR Raalte 1 - Dekker War mond 1 1-7; Z'67 Rotterdam 2 - Am stelpark Amsterdam 3 5-3; Thor RW Den Haag 2 - Nashua Son 2 2- 6; Groenekan 1 - Heerhugowaard 1 3"-5 Stand: 1. Dekker Warmond 1 42-14, (kampioen), 2. Nashua Son 2 40-16, 3. Heerhugowaard 1 30-26, 4. Z'67 Rotterdam 2 29-27, 5. Val- kenberg/TRR 1 25-31, 6. Groene kan 1 22-34, 7. Amstelpark 3 19-37, (gedegr,), 8. Thor RW 2 17-39, (ge degr.). Tweede klasse afd. 1: Aemstelspe- lers Amsterdam 1 - Osram/Bos- heim Bussum 2 4-4; Hillegomse TC 1 - Barneveld 1 5-3; Soest 1 - Bak- kum 1 1-7; Edese TC 1 - Rapiditas Nijmegen 1 2-6. Stand: 1. Rapiditas 1 39-17, (kampioen), 2. TC Ede 1 35- 21, 3. Bakkum 1 34-22, 4. Osram- /Bosheim 2 31-25, 5. Hillegom 1 30- 26, 6. Barneveld 1 25-31, 7. Soest 1 17-38, (gedegr 8. Aemstelspelers 1 12-43, (gedegr.). Afd. 5: Z'67 Rotterdam 3 - Bakkum 2 5-3; Alkmaar 2 - De Merenwijk Leiden 1 1-7; Noorlander Bouw/U nicum Leiden 2 - Halfweg Spijke- nisse 1 4-4; Fléhite Amersfoort 1 - Hertenkamp Assen 1 2-6. Stand: 1. 2 40-16, 3. Bakkum 2 33-23. 4. Z'67 Rotterdam 3 28-28, 5. De Me renwijk 1 27-29, 6. Hertenkamp 1 26-30, 7. Fléhite 1 19-37, (gedegr.), 8. Alkmaar 2 6-50, (gedegr.). Afd. 6: Zutphen 2 - Bastion Base- laar Den Bosch 1 2-6; De Munnik Leiderdorp 1 - Leimonias Den Haag 3 4-4; Volley Eindhoven 2 - Markendaal Breda 1 5-3; Sittard 3 - Oud Beyerland 1 2-6. Stand: 1. Bas tion Baselaar 1 8-18 (kamp 2. Volley 2 34-22, 3. Oud Beyerland 1 32-24. 4. De Munnik 1 28-28, 5 fQIlt HLTC Leimonias 3 28-28, 6. ZutpFn|ful hen 2 25-31, 7. Markendaal 1 21-3PSbur< (gedegr 8. Sittard 3 18-38 (ge degr.). L Derde klasse afd. 1: Bennebroek - Badhoevedorp 1 4-4; Heerhugo. waard 2 - Amstelpark Amsterdam I 6-2, Dijkzicht Volendam 1 - LeidsL Hout Leiden 1 5-3; Westerhout Be verwijk 1 - ULTC-Iduna Utrecht i 1-7 Stand: 1. Heerhugowaard 2 4 10, (kampioen), 2. Westerhout 1 34 22, 3. ULTC-Iduna 1 32-24, 4. BacÉ hoevedorp 1 31-25, 5. Amstelpark I 28-28, 6. Bennebroek 1 21-35, T Dijkzicht 1 18-38, (gedegr.) 8. Leid se Hout 1 14-42, (gedegr.). Afd. 2: Juliana Hoorn 2 - St. Pan k3 :r| ida. V-t 1 5-3; Zaandam 1 - OLT^^ A w tgeest 1 8-0; Badhoevedorp 2 j. Maarssenbroeck 1 6-2, Heerenduir^ IJmuiden 1 - Hilverheide Hilver sum 1 3-5. Stand: 1 Hilverheide 42-14 (kamp.), 2. Zaandam 1 39-L 3. Heerenduin 1 38-18, 4. OLTt- Oegstgeest 1 27-29, 5. Badhoevd" dorp 2 25-31, 6. St. Pancras 1 24-31 7. Juliana 2 22-34 (gedegr ^laarssenbroeck 1 7-51 (gedegr.). Afd. 3: Noorderlicht Amsterdam 1 Zandvoort 3 0-8; Rapid Hilversum - Popeye GS Amsterdam 3 5-i, Merlenhove Heemstede 3 - EgmonftGpU 1 2-6; Zee en Duin Katwijk 1 - Brétoegt derode Santpoort 1 4-4 Stand: 1 Zee en Duin 1 38-18 (kamp.), 5 ^Wt Egmond 1 38-18, 3. Rapid 1 34-22, (en Zandvoort 3 32-24, 5. Brederode u 28-28, 6. Popeye GS 3 27-29, 7. MerLC lenhove 3 25-31 (gedegr.), 8. Nooifl. In derlicht 1 2-54 (gedegr.) Dut Afd. 4: Overburg Amstelveen 2 Soest 2 7-1, Merlenhove Heemsted HOG 2 - TEAN Alphen a d. Rijn 1 5-lg Dekker Warmond 2 - Festina An\;jna' sterdam 2 3-5; Spatter Wormer 1 rn6 Bosheim Bussum 4 6-2. Stand: ,diGp Festina 2 36-20 (kamp.), 2. Ovei burg 2 33-23, 3. Dekker Warmon 2 32-24, 4 Spatter 1 30-26, 5. Meu ppr lenhove 2 29-27, 6. Bosheim 4 24-3^ 7. TEAN Alphen 1 24-32 (g?onda degr.), 8. Soest 2 16-40 (gedegr.). in 1 Afd. 5: ALTV Zoetermeer 1 - Casignd no Noordwijk 1 5-3; Nieuw Venne 1 - Oranje TC Den Haag 1 6-2; Vi( in toria Rotterdam 4 - Amstellanlt de Amstelveen 1 4-4, Leeuwenber^n wa Leidschendam 3 - HLTC Hilveif0 rp( sum 3 2-6. Stand: 1. Zoetermeer, r 41-15 (kamp 2. Hilversum 3 40-lFn- L 3 Amstelland 1 35-21, 4. Leeuweijden bergh 3 27-29, 5. Nieuw Vennep ;entel 24-32, 6. Oranje TC 121-35, 7. VictciHpn ria 4 21-35 (gedegr 8. Casineiueu Noordwijk 1 15-41 (gedegr). vau Afd. 6: Marquette Heemskerk li Metselaars Scheveningen 3 2-l(AD\ Dash '35 Dordrecht 2 - Dash Air sterdam 1 6-2; Capelle a.d. IJssel 1 AUTi ALTV Zoetermeer 2 3-5; Joy-Mi |B)[R zaïek Amsterdam 4 - De Munn» lr W Leiderdorp 2 5-3. Stand: 1. Dash '2uur v£ 2 39-17 (kamp.), 2. Capelle a.d. IJiies vï sel 1 33-23., 3. Zoetermeer 2 31-25, hcTo a Marquette 1 29-27, 5. Joy-Mozaiek 28-28, 6 Metselaars 3 27-29, 7. E Munnik 2 25-31 (gedegr.), 8. Da( 1 10-38 (gedegr Afd. 8: Racketeers Rotterdam 2„ KSVV Schiedam 1 4-4; Noorland(IJ££( Bouw/Unicum 3 - Thor RW De*- Haag 3 8-0; Pijnacker 1 - Laati Kaai Pernis 1 2-6; Barendrecht 2[j. Hoek van Holland 1 3-5. Stand: 11 Z1 Noorlander Bouw/Unicum 3 4 13, (kampioen) 2. Hoek van Ho land 1 39-17, 3. KSVV 1 31-25, L. Thor RW 3 30-26, 5. Laatjes KaaiU Ui 26-30, 6. Barendrecht 2 24-32 Racketeers 2 21-35, (gedegr.), L Pijnacker 1 10-46 (gedegr.). flAAC. Vierde klasse afd. 3: Hillegomjrie v; TC 2 - Juliana Hoorn 4. Afd. (jven TTT TC* TTtranht d Hillpar.nJ De Munnik Leiderdorp 3 lllen Afd. 11: Amstelland Amstelveen 31 de i Roomburg Leiden 1 8-0; Zwaare tip£ hoek 1 - TEAN Alphen a.d. Rijnjbet a 2-6; Zandvoort 4 - Joy-Mozaï< j t Amsterdam 6 3-5; Heemstede 1 Unicum Leiden 4 5-3. Stand: Egevc TEAN Alphen 2 37-19, (kafven pioen), 2. Joy-Mozaiek 6 36-20, Idadei Amstelland 3 36-20, 4. Unicum Lt nn j den 4 27-29, 5 Zandvoort 4 27-29,L Heemstede 1 25-31, 7 Zwaanshor1 1 1 20-36, (gedegr.), 8. Roomburg zelf 16-40, (gedegr.). en a Afd. 12: De Merenwijk Leiden 2 0n Brederode Santpoort 2 3-5; I ZQri Boekhorst Noordwijkerhout 1 Buitenveldert Amsterdam 1 2* Forescate Voorschoten 1 - AemstA het spelers Amsterdam 2 3-5; LTC Li se 1 - Westerhout Beverwijk 2 4j non Stand: 1. Lisse 1 41-15 (kar"" pioen), 2. Brederode 2 33-23, °s e Westerhout 2 30-26, 4. Forescatehgelc 29-27, 5. Buitenveldert 1 29-27 6. ferd b Merenwijk 2 27-29, 7. Aemstelsp gerc Iers 2 23-33 (gedegr 8. De Boe horst 1 12-44 (gedegr Vijfde klasse afd. 27: Hoek v:lngs? Holland 3 - Zoeterwoudse TC 1 O^mt- Afd. 23: Hazerswoudse TC 1 - Vnooit Nispen De Zilk 1 6-2; Pijnacker fyja£ Zee en Duin Katwijk 2 1-7. ye^ ~5d.tde-J>kg OOrd£

Leidse Courant | 1990 | | pagina 16