VREEMDELINGENZAKEN part-time telefonist (m/v) oproeptelefonist (m/v) Datam ANWB groepsleider (m/v) amateurprodukten medewerker financiële administratie (m/v) medewerkster secretariaat ZATERDAG 26 MEI 1990 LEIDSE COURANT PAGINA vacaturenummer: 902228-26 De ANWB is de grootste vereniging van Nederland en heeft ten doel het behartigen van de belangen van haar leden op het gebied van recreatie, toerisme, verkeer en vervoer. De ANWB met haar 2700 personeelsleden realiseert dit door voorzieningen voor haar 2,8 miljoen leden te (laten) treffen, alsmede door het aanbieden van produkten en diensten zoals Wegenwacht, Internationale Reis- Kredietbrief, Rechtshulpcertificaat, technische keuringen, een achttal periodieken en vele publikaties. De hoofdafdeling Algemene Diensten bestaat uit de afdelingen Beveiliging en Veiligheid, Beheer Vastgoed, Interne Services, Reproduktie, Post en Inrichting, Technisch Beheer en Telecommunicatie. Bij de afdeling Telecommunicatie/telefooncentrale bestaan twee vacatures voor een: Bent u tussen de 25 en 40 jaar, en heeft u een opleiding op HAVO-niveau? Heeft u een goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid? Misschien ook nog een typediploma? Heeft u een service verlenende instelling? Vindt u het leuk om gemiddeld 19 uur per week te werken? Of komt het u beter uit om af en toe een dag in te vallen, hoewel een langere periode voor u ook geen bezwaar is? Dan komen wij graag met u in contact. Uw sollicitatie dient u te sturen naar de ANWB, afdeling Personeel Organisatie, t.a.v.'mevrouw A.M. Nell, Wassenaarseweg 220, 2596 EC te Den Haag onder vermelding van het vacaturenummer op De Foto-afwerkcentrale van Kodak zoekt een op MBO-niveau Kodak is een gevestigde naam en heeft een uitstekende internationale reputatie op een breed terrein. Bijvoorbeeld in het ontwikkelen en afdrukken van foto's en dia's. Die taak ligt in handen van Hoogwerff Eikelenboom BV in Gouda, een dochteronderneming van Kodak Nederland BV. Met zo'n 200 medewerkers zijn we een van de grootste kleurenlaboratoria in Neder land. We leveren in een 24-uurs service kwaliteits kleurenprints aan fotospeciaalzaken en groot winkelbedrijven, verspreid over het gehele land. Tevens leveren wij een breed scala van vakprints aan de vakfotograaf. In juli van dit jaar nemen wij een geheel nieuw bedrijfs pand in Waddinxveen in gebruik. De functie Als groepsleider (m/v) leidt u een groep van 14 - 20 medewerkers en bent u verantwoor delijk voor het behalen van de dagelijkse kwalitatieve en kwantitatieve (groeps)- doelen. U organiseert de dagelijkse werkindeling met gebruikmaking van de beschikbare mensen, midde- werkers en werkt u daadwerkelijk mee om de gestelde doelen te realiseren. Uw profiel Voor deze functie vragen wij kandidaten van rond 30 jaar met een opleiding op MBO- niveau. Ervaring in een leidinggevende func tie strekt tot aanbeveling. Voorts verwachten wij dat kandidaten beschikken over incasserings vermogen en stressbestendigheid. Flexibiliteit en aanpassings vermogen zijn eveneens onontbeerlijke eigenschappen. Ons aanbod U kunt rekenen op een boeiende en uit dagende werkomgeving met een eigentijds pakket primaire en secundaire arbeidsvoor waarden. De werktijden zijn gemiddeld 38 uur per week op jaarbasis; gewerkt wordt echter in verschoven en/of wisseldiensten in verband met seizoensinvloeden. Hebt u belangstelling en voldoet u aan het profiel, richt dan uw brief - binnen 14 dagen - aan de heer G.P. Kranenburg, len en produktiemachines. kleurlaboratorium Hoofd Personeelszaken, Eveneens begeleidt, instru- HOOTWERFF EIKELENBOOM BV Hoogwerff Eikelenboom BV, eert en motiveert u de mede- dochteronderneming v3n Kodak Postbus 190, 2800 AD Gouda. Voor ons kantoor te Den Haag zoeken wij op korte termijn een Functie-inhoud Het onder leiding van de chef de bureau zelfstandig verzorgen van c.q. assisteren bij de: - financiële administratie (grootboek, debiteuren, crediteuren); - tussentijdse verslaggeving; - samenstelling van de jaarrekening; - uren- en kostenadministratie; - cliëntenadministratie. Functie-eisen - diploma VWO (met eindexamenvakken economie I en II); - bereidheid verdere studies te volgen; - goede contactuele eigenschappen; - grote mate van zelfstandigheid; - belangstelling voor automatisering; - goede mondelinge en schriftelijke communicatieve vaardigheden; - leeftijd 18-21 jaar. Ook zij die dit jaar examen doen kunnen reflecteren. De organisatie KPMG Datam is een jonge organisatie met reeds 38 kantoren in Nederland, waar cliënten een veelheid aan specialismen wordt gebo den. Accountants, belastingdes kundigen en andere mede werkers begeleiden cliënten desgewenst volledig op ad ministratief en fiscaal ge bied. KPMG Datam beschikt over de deskundigheid voor een all-round administratie van met name kleine en middel grote ondernemingen en In stellingen. Sollicitatie: Indien u belangstelling heeft voor deze veelzijdige func tie, wordt u verzocht uw schriftelijke sollicitatie, die uiteraard vertrouwelijk zal worden behandeld, te rich ten aan KPMG Datam, Nieu we Parklaan 97, 2587 BN Den Haag, t.a.v. mevr. drs. J. de Jongste, personeels zaken. Accountants-Administratieconsulenten Het ministerie van Justitie zoekt een aantal mede werkers t.b.v. de directie Vreemdelingenzaken. DE ORGANISATIE Het ministerie van Justitie vervult een belangrijke rol in de handhaving van de rechtsorde in ons land. Naast een aantal centrale directies en stafafdelingen, bestaat Justitie uit: - de hoofddirectie Organisatie Rechtspleging en Rechts hulp, waar wordt zorggedragen voor het doelmatig functioneren van de rechtspleging en van de beschikr baarheid van rechtshulp voor zover deze door de overheid wordt gefinancierd - het Directoraat-Generaal Jeugdbescherming en Delinquentenzorg, waaronder ressorteren de directie Delinquentenzorg Jeugdinrichtingen (Gevangenis wezen, TBS-inrichtingen en jeugdinrichtingen) en de directie Jeugdbescherming en Reclassering (Raden voor de Kinderbescherming, voogdij- en reclasserings- instellingen) - het Directoraat-Generaal Politie, Vreemdelingen zaken en Criminaliteitspreventie, waaronder de rijkspolitie, het vreemdelingenbeleid en de criminali teitspreventie ressorteren. De directie Vreemdelingenzaken Het aantal verzoeken om toelating in Nederland beweegt zich in stijgende lijn. Elk verzoek om toelating wordt bij deze directie individueel en zorgvuldig getoetst aan bestaande criteria. De behandeling van een verzoek is complex en mede daardoor tijdrovend. Om de behandeling van verzoeken te verbeteren en te versnellen en om in te spelen op te verwachten ontwik kelingen in de nabije toekomst (zoals de gevolgen van het ingediende voorstel tot herziening van de Vreemde lingenwet en die van de Europese eenwording), worden organisatorische wijzigingen doorgevoerd. Per 1 juli a.s. zal de directie bestaan uit vier regio's, die elk de zaken van vreemdelingen uit een bepaald deel van het land behandelen, alsmede uit de stafafdelingen beleidsontwikkeling en informatie en beheer. De regio's die integraal verantwoordelijk zijn voor de uitvoering van het vreemdelingenbeleid, bestaan uit een eenheid die alle verzoeken om toelating behandelt, een eenheid die alle beroepszaken behandelt, een eenheid voor onderzoek en uitvoering, alsmede een bedrijfsbureau, dat de logistieke en administratieve processen ten behoeve van de eenheden uitvoert. Om de vele veranderingen het hoofd te kunnen bieden, worden extra medewerkers aangetrokken. Gezien de genoemde ontwikkelingen is een flexibele inzet van personeel noodzakelijk. Met het oog hierop wordt van de medewerkers verwacht dat zij bereid zijn werkzaam heden uit te voeren bij diverse onderdelen binnen de directie Vreemdelingenzaken. DE FUNCTIES Bij de units Toelating en Beroep: juridisch medewerker (v/m) Het gaat hier om een aantal tijdelijke functies tot uiterlijk 1 januari 1993. vacaturenummer PM281016 7 voor 38 uur Functie-informatie De juridisch medewerkers kunnen belast worden met werkzaamheden van zowel de unit Toelating als de unit Beroep. De werkzaamheden betreffen het behandelen van de in juridisch en beleidsmatig opzicht meer inge wikkelde verzoeken om toelating tot Nederland door de aanvraag te toetsen op de t.a.v. toelating en verblijf van vreemdelingen geldende wettelijke bepalingen en daar op betrekking hebbende besluiten, richtlijnen en circu laires, danwel het behandelen van de meer ingewikkelde herzieningszaken en civielrechtelijke procedures alsmede het schriftelijk voorbereiden van het verweer inzake de beroepschriften die door of namens een vreemdeling bij de afdeling rechtspraak van de Raad van State worden ingediend. Wat wij vragen en bieden: - een voltooide academische opleiding in de juridische wetenschappen, kennis van het Vreemdelingenrecht strekt tot aanbeveling alsmede enige ervaring in een gelijkwaardige functie - het salaris van deze functie is afhankelijk van oplek ding en ervaring maximaal 6.376,- bruto per maand, exclusief 8% vakantie-uitkering. junior medewerker (v/m) Het gaat hier om een aantal vaste en tijdelijke functies tot uiterlijk 1 januari 1993. vacaturenummer PM29/016 7 voor 38 uur Functie-informatie De medewerkers kunnen belast worden met werkzaam heden van zowel de unit Toelating als de unit Beroep. De werkzaamheden betreffen het behandelen van de verzoeken om toelating tot Nederland door na te gaan of voldoende informatie voorhanden is om het verzoek te kunnen beoordelen, zonodig nadere informatie in te winnen en de aanvraag te toetsen aan het geldend recht en beleid, danwel het behandelen van de herzienings verzoeken tegen de weigering van een aanvraag om toelating. Wat wij vragen en bieden: - opleidingen op zowel HBO-niveau (b.v.k. HEAO) danwel MBO-niveau met een ruime ervaring (b.v.k. MEAO) - het salaris van deze functie is afhankelijk van oplei ding en ervaring maximaal 4.891,- danwel 4.248,- bruto per maand, exclusief 8% vakantie-uitkering. Bij de stafafdeling Informatie en Beheer: coördinator beheer (v/m) voor 38 uur De stafafdeling Informatie en Beheer is belast met ondersteunende taken op de gebieden informatievoor ziening, automatisering, inrichting administratieve organisatie, personeels-, financieel en materieel beheer. Functie-informatie - ontwikkelt mede en houdt in stand een op de directie toegesneden planning en controlecyclus met inbegrip van de toepassing van geautomatiseerde informatie systemen - coördineert en consolideert hiertoe ondermeer de aktiviteitenplannen van de directie en draagt zorg voor een juiste tenuitvoerlegging van de verplich tingenadministratie - draagt zorg voor het verzamelen en analyseren van financiële gegevens ten behoeve van de beleids informatie/- evaluatie en het aan de hand daarvan opstellen van verslagen en procedures - controleert de binnen de directie aanwezige (finan ciële) beheersprocedures en beoordeelt aanpassing van deze procedures rekening houdend met bedrijfs- eoonomische of administratief-organisatorische aspecten - analyseert en adviseert over de comptabele administratieve organisatie van de directie. Wat wij vragen en bieden: - HEAO-BE/SPD - kennis van de openbare financiën en geautomatiseerde programmatuur strekt tot aanbeveling - het salaris van deze functie is afhankelijk van oplei ding en ervaring maximaal 5.442,- bruto per maand, exclusief 8% vakantie-uitkering. adviseur administratieve organisatie (v/m) Functie-informatie - onderhoudt de procedures op het gebied van de administratieve organisatie ten behoeve van de primaire en ondersteunende processen van de directie en ontwerpt hiertoe beleidsrichtlijnen - stelt meetpunten, prestatienormen en kengetallen in de administratieve procedures en het primaire proces van de directie vast en voert daartoe zonodig onder zoeken uit - bereidt richtlijnen voor de periodieke rapportering ever aanbod en produktie aan de ambtelijke en poli tieke leiding voor en coördineert de uitvoering van de vastgestelde richtlijnen binnen het bedrijfsproces. Wat wij vragen en bieden: - HEAO bedrijfskunde/HEAO-BA - kennis van de inrichting van administratieve procedures en daarbij te hanteren hulpmiddelen (SDW) strekt tot aanbeveling - het salaris van deze functie is afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal 4.891,- bruto per maand, exclusief 8% vakantie-uitkering. applicatiebeheerder (v/m) vacaturenummer PM32/0167 voor 38 uur Functie-informatie: - verzorgt het applicatiebeheer van alle binnen de directie aanwezige of onder de verantwoordelijkheid van de directie vallende geautomatiseerde informatie systemen, vooral voor wat betreft de aspecten kwali teit, continuïteit en integriteit van procedures, programma's gegevensbestanden, tabellen en gebruikers/systeemdokumentatie - initieert het proces van functionele analyse van gebruikerswensen, inventariseert en vertaalt daartoe gebruikerswensen in functionele specificaties en draagt zorg voor een juiste vertaling naar programma- tuuraanpassingen - levert een deskundige bijdrage aan het ontwikkelen en instandhouden van de integratie van het operationele informatiesysteem met de procedures van administra tieve organisatie en bestuurlijke informatie verzorging. Wat wij vragen en bieden: - HEAO informatica/diverse AMBI-modulen - parate kennis van en ervaring met algemene automati seringsbegrippen, computertalen en -programma's voor de centrale computer (waaronder IDMS, Culprit, BASIS) en microcomputers (waaronder MS/DOS, Framework) strekt tot aanbeveling - het salaris van deze functie is afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal 4.258,- bruto per maand, exclusief 8% vakantie-uitkering. systeembeheerder (v/m) vacaturenummer PM33/0167 voor 38 uur Functie-informatie: - beheert het netwerk van decentraal opgestelde automatiseringsapparatuur en de koppelingen met de centrale automatiseringsapparatuur van het ministerie - stelt richtlijnen op voor gebruikers van het netwerk over doeltreffend en afdoende beveiligd gebruik van het netwerk - assisteert en instrueert gebruikers tijdens de omgang met de binnen de directie aanwezige geautomatiseerde hulpmiddelen - verzamelt, analyseert en evalueert periodiek gegevens over de belasting van netwerken en apparatuur, adviseert over operationele verbeteringen - begeleidt de invoering van nieuwe systeem- en applicatieprogrammatuur voor het netwerk. Wat wij vragen en bieden: - MEAO informatica/AMBI-basismodulen - parate kennis van en ervaring met algemene automati seringsbegrippen, computertalen en -programma's (waaronder MS/DOS, Framework, Wordperfect, dBase), netwerken en datacommunicatie strekt tot aanbeveling - het salaris van deze functie is afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal 3.736,- bruto per maand, exclusief 8% vakantie-uitkering. Voor alle functies geldt: Standplaats: Rijswijk. Nadere informatie over de functies juridisch mede werker en junior medewerker kan worden verkregen bij de heer A. A.M. Wezenberg, onder telefoonnummer 070-3987775. Ten aanzien van de overige functies kan informatie worden verkregen bij de heer drs W.J. van Setten, onder telefoonnummer 070-3706736. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. HOE REAGEERT U? Reflectanten wordt verzocht, bij belangstelling voor verschillende functies, per functie een briefte schrijven. Schriftelijke sollicitaties kunt u onder vermelding van het betreffende vacaturenummer in linkerbovenhoek van brief en enveloppe, binnen 14 dagen richten aan het ministerie van Justitie, t.a.v. het hoofd van de Hoofdafdeling Personeel Ministerie, -^1 Q Pöstbus 20301, 1'VA 2500 EH 's-Gravenhage. Haket Ammerlaan Partners Accountant* en Belastingadviseurs Binnenkort hebben wij een vakature voor een ervaren Haar taak bestaat uit het per personal computer verwerken van financiële rapporten en brieven, het aannemen van inkomende te lefoongesprekken, het behandelen van in- en uitgaande post en het ontvangen van relaties. Verder het verrichten van algemene se cretariaatswerkzaamheden. In verband met de aard van de te vervullen functie zijn typevaar digheid, bekendheid met tekstverwerking en accuratesse van be lang. Wat betreft de schoolopleiding denken wij aan iemand op HAVO-niveau. Arbeidsvoorwaarden en vooruitzichten zijn goed te noemen. Sollicitaties bij voorkeur schriftelijk te richten aan: Haket Ammerlaan Partners T.a.v. de heer L. W. M. Haket A.A. Laan Copes van Cattenburch 58 2585 GC Den Haag Tel. 070-3506464

Leidse Courant | 1990 | | pagina 32