mijnders Gemeente Zoeterwoud tijdelijke medewerkers (m/v) ANWB (assistent-) salarisadministrateur (m/v) KPM& Datam BALIE/ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (m/v) Rabobank Wiez'n loopbaan zelf wil verdienen... begint met de Basisopleiding Middenkader bii V&D! 't Wordt steeds leuker bii V&D. ZOEK JE WAT ANDERS, KOM JE NAAR MIJNDERS. ZATERDAG 19 MEI 1990 PAGINA 28 LEIDSE COURANT Vacaturenummer: 905216-26 De ANWB-Alarmcentrale organiseert hulp voor vakantiegangers die in het buitenland in problemen zijn geraakt. Voor de meest uiteenlopende problemen van mensen en moeilijkheden aan hun voertuigen moet snel en doeltreffend een oplossing worden gezocht. De ANWB-Alarmcentrale is dan ook een echt zenuwcentrum, zeker in het hoogseizoen. Voor de komende maanden zoekt de ANWB-Alarmcentrale nog enkele De sectie Hulpverlening zoekt voor de periode van ca. 1 juni t/m 31 oktober 1990 assistent hulpverleners De taken zullen o.a. bestaan uit het onderhouden van telefonische kontakten met buitenlandse garagebedrijven, informeren van ANWB-leden over de stand van zaken, het uitgeven van ziekenhuisgaranties en alle andere voorkomende werkzaamheden. Funktie-eisen Een opleiding op VWO-nivo en een goede beheersing van de Franse, Duitse en Engelse taal. De gehele periode beschikbaar zijn en bereidheid tot het werken in wisseldiensten. Goede kontaktuele eigenschappen, alsmede een flexibele instelling. technisch hulpverlener die als taak zal krijgen het te woord staan van ANWB-leden van wie de auto of aanhanger in het buitenland defect is geraakt. Hij/zij pleegt overleg met buitenlandse garages omtrent reparatiemogelijkheden en stelt vast welke onderdelen vanuit Nederland moeten worden nagezonden. Funktie-eisen: Een goede auto-technische kennis, goede beheersing van de Duitse, Engelse en eventueel Franse taal. Een flexibele instelling en de gehele periode beschikbaar. Leeftijd tussen 21 - 27 jaar. i. 1 juli tot 1 december 1990 nog een administratief medewerk(st)er De werkzaamheden bestaan o.a. uit het verwerken van binnenkomende facturen d.m.v. ons computersysteem en telefonisch en schriftelijk informatie geven aan ANWB-leden en verzekeringsmaatschappijen inzake vragen over verzonden facturen. Funktie-eisen: MEAO- of HAVO-diploma, leeftijd 18 - 25 jaar. Goede kontaktuele eigenschappen, alsmede flexibele inzet. De gehele periode beschikbaar zijn. Indien u in een van de bovenstaande vacatures interesse heeft kunt u, tijdens de normale kantooruren, i sollicitatieformulier aanvragen bij: Mevrouw G. Reijmer, telefoonnummer 070-314 61 39. Voor ons kantoor Den Haag zoeken wij op korte termijn een Funktie-inhoud - Onder technische begeleiding van onze salarisadministrateurs verzorgen van salarisadministraties op ons geavanceerde computersysteem - Adviseren van onze cliënten, alsmede onderhouden van kontakten met bedrijfsverenigingen, belastinginspecties en pensioenfondsen - Het samenstellen van de aangiften loonbelasting. Funktie-eisen - Diploma MEAO administratieve richting of vergelijkbare opleiding - Ervaring met salarisadministraties en de daarbij behorende wettelijke bepalingen strekt tot aanbeveling - Belangstelling voor automatisering - Goede kontaktuele eigenschappen - In voorkomende gevallen bereid zijn tot het verrichten van werkzaamheden buiten de afdeling salarissen, zoals het behulpzaam zijn bij het verzorgen van financiële administraties, het opstellen van jaarrekeningen en fiscale aangiften - Zelfstandig en in teamverband kunnen werken - Leeftijd tot ca. 30 jaar. De organisatie KPMG Datam is een jonge organisatie met reeds 38 kantoren in Nederland, waar cliënten een veelheid aan specialismen wordt gebo den. Accountants, belastingdes kundigen en andere mede werkers begeleiden cliënten desgewenst volledig op ad ministratief en fiscaal ge bied. KPMG Datam beschikt over de deskundigheid voor een all-round administratie van met name kleine en middel grote ondernemingen en in stellingen. Sollicitatie: Indien u belangstelling heeft voor deze veelzijdige func tie, wordt u verzocht uw schriftelijke sollicitatie, die uiteraard vertrouwelijk zal worden behandeld, te rich ten aan KPMG Datam, Nieu we Parklaan 97, 2587 BN Den Haag, t.a.v. mevr. drs. J. de Jongste, personeels zaken. Accountants-Administratieconsulenten r RABOBANK HOOGMADE is een zelfstandige bank en maakt deel uit van de Rabobankorganisatie. Iedere Rabobank werkt voor bedrijven en particulieren in zijn eigen gemeenschap. De Rabobank is een coöperatieve bank, gericht op het behartigen van de financiële belangen van leden en cliënten. Het coöperatief bankieren vraagt medewerkers die zich hierbij betrokken voelen. De Rabobank Hoogmade zoekt een Funktie-omschrijving: Een belangrijk deel van het con tact tussen de cliënt en de bank vindt plaats via de balie. Naast de afhandeling van geldzaken is er een adviserende taak inzake het gebruik van vele bankdiensten. Zo behoort bijvoorbeeld het advi seren van spaarvormen, het slui ten van eenvoudige verzekerin gen en de verkoop van reizen tot zijn/haar taak. Tevens behoort tot zijn/haar taak het verwerken van de admi nistratieve gegevens via ons eeautomatiseerde svsteem Funktie-eisen: - Opleiding HAVO/MEAO- - Goede contactuele en commerciële eigenschappen. - Bereidheid tot verdere studie. - Leeftijd 18-22 jaar. Inlichtingen: Bij de heer J. S. van Schie, directeur, telefoon 01712-8236. Sollicitaties binnen 14 dagen verschijnen van dit blad directeur van de bank, Kerkstraat 67, 2355 AJ Hoogmade. de J Meer dan ooit heeft V&D behoefte aan goed op geleide, enthousiaste medewerkers (m/v). Daarom biedt V&D een interne opleiding waarbij je doorleert voor een goede baan èn tegelijk al een uitstekend salaris ver dient Zo kunnen we samen 's lands grootste warenhuis op weg naar het jaar 2000 vorm geven. Assistent-verkoopleider, wat is dat? Je wordt opgeleid tot assistent-verkoopleider. Oftewel: de rechterhand van de verkoopleider. Je biedt hem of haar ondersteuning bij de uitvoering van het commerciële beleid van een aantal verkoopafdelingen. Zelfstandigheid, creativiteit en het vermogen om beslis singen te nemen zijn in deze functie heel belangrijk! Zo ziet de opleiding eruit. De opleiding start in september. Als trainee volg je eerst een intensief opleidingsprogramma van 2 jaar, waarin je kennis maakt met alle facetten van de functie en waarbij de verantwoordelijkheid toeneemt Stages in verschillende vestigingen horen daarbij. Het theoretische deel bestaat uit cursussen en trainingen, in- en extern. We leggen een sterke nadruk op het aankweken van een klantgerichte service, kwalita tief werken en teamgeest Ben jij dit? Je hebt een opleiding op MBO-niveau en affiniteit met het warenhuis. Je bent commercieel ingesteld, geeft graag leiding en legt gemakkelijk contacten met mensen op allerlei niveaus. Geïnteresseerd? Richt dan een schriftelijke sollicitatie aan: Vroom Dreesmann Nederland B.V., Regio Den Haag, Spui 3, 2511 BL Den Haagt.a.v. regiodirecteur Personeel&Organisatie. Mijnders Meubelen is met zes vestigingen op de diverse meubelboulevards in de Randstad, een duidelijk expansie- gerichte onderneming. De sterke omzetgroei is daarbij niet alleen het gevolg van onze aktuele kollektie eigentijdse en klassieke meubelen, maar zeker ook van de kwaliteiten van onze medewerkers. LEERLING VERKOPER M/V Voor onze vestiging te Leiderdorp komen wij op korte termijn graag in kontakt met een leerling verkoper m/v. Na een gedegen interne opleiding, waarin u o.m. op de diverse afdelingen binnen onze organisatie een korte tijd geplaatst wordt, bestaat de mogelijkheid door te groeien naar de fünktie verkoper. Als opleiding heeft u met goed gevolg de LDS doorlopen. Verkoopervaring is een pré. U werkt van maandag t/m zaterdag. In overleg wordt I vrije dag bepaald. Voor bovengenoemde funktie kunt u schrijven naar Mijnders Meubelen BV, t.a.v. afdeling Personeelszaken, Postbus 230, 2160 AE Lisse. Voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met de heer M Rietkerk, MEUBELEN het is voor de piloot en de patatman, en het komt elke dag in de bus ra ra de krant natuurlijk! Zoeterwoude is een zelfstandige gemeente gelegen in het groene hart van| de randstad en heeft ca. 8.500 inwoners. J Het gemeentelijk beleid is erop gericht het groene karakter te handhaven el waar mogelijk te versterken. Een uitgestrekt weidelandschap binnen de gemeentegrenzen en anderzijd! vele faciliteiten en voorzieningen binnen handbereik maken Zoeterwoude tot een aantrekkelijke woon- en werkplaats. X; De gemeente vervult een belangrijke rekreatieve taak ten behoeve van hetj A aangrenzende randstedelijk gebied. Het bureau weg- en waterbouwkunde van de afdeling gemeentewerken heeft als taken: voorbereiden en uitvoeren van kapitaalswerken, waaronder het bouw- en woonrijpmaken van bestemmingsplannen; - voorbereiden en uitvoeren van onderhoudswerken en rekonstrukties; - het opzetten en in stand houden van beheerssystemen; - verkeerszaken; - adviseren B W; - op een milieubewuste manier benaderen van de toegewezen taken. ervaren civieltechnisch medewerker m/v Funktie-informatie: De te benoemen funktionaris ressorteert rechtstreeks onder het bureauhoi en zal o.a. worden belast met: - voorbereiden en begeleiden van de uitvoering van kapitaalswerken; - begeleiden van externe bureaus; - opzetten en instandhouden van een beheerssysteem voor rioleringen - beheer en onderhoud van mechanische rioleringen; - beleids- en technische advisering aan B W; - in voorkomende gevallen vervangen van het bureauhoofd; - uitvoeren van de overige bureautaken. Funktie-eisen: - bezit van het diploma HTS (weg- en waterbouw) of gelijkwaardig; - aanvullende opleiding op het gebied van rioleringstechniek, of bereidheii hiervoor een opleiding te volgen; - minimaal 5 jaar relevante ervaring in overheidsdienst; - goede kontaktuele en redaktionele vaardigheden; - leidinggevende kapaciteiten; - goed in teamverband kunnen werken; - aantoonbare belangstelling voor milieuzaken. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring zal inpassing plaats vinden in niveai (minimaal f. 3.152,--) of niveau 9 (maximaal f. 4.891,--). Overige informatie: - een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure; - om het aantal vrouwen in alle gemeentelijke funkties te vergroten worde vrouwelijke kandidaten nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren; - in verband met de Wet Arbeid Gehandikapte Werknemers worden belan hebbenden zoals bedoeld in deze wet en die voldoen aan de funktie-eisi eveneens uitdrukkelijk verzocht te solliciteren; - nadere informatie over de vakature kan worden ingewonnen bij de heer M.H. Geerling, hoofd bureau weg- en waterbouwkunde, telefoon 01715-9204. Sollicitaties: Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan burgemeester en wethouders van Zoeterwoude, Noordbuurtseweg 27, 2381 ET Zoeterwoude.

Leidse Courant | 1990 | | pagina 28