Luba Beheei Medewerkend teamleider handassemblage m/v Florence k Nightingale DOCENT VERPLEEGKUNDE Zelfstandige functie voor een administratief medewerker v/m met goede contactuele vaardigheden 19 uur per week) SIEMENS Directiesecretaresse LUBA. MENSEN WAAR JE WAT AAN HEB ZATERDAG 19 MEI 1990 PAGINA 26 LEIDSE COURANT STREEKSCHOOL VOOR =-^~ BEROEPSBEGELEIDEND ONDERWIJS =- IN DE REGIO LEIDEN Lammenschanspark 1Leiden. Door het aanvaarden van een betrekking elders is aan onze nog steeds groeiende school een vacature voor een conciërge m/v Deze betrekking omvat een volledige weektaak. Taakomschrijving: Naast de normale conciërge-werkzaamheden omvat de taak in hoofdzaak: - Toezicht houden op en zorg dragen voor het onderhoud van gebouwen, terrein en installaties, - het verrichten van onderhoudswerkzaamheden en reparaties aan gebouwen en inventaris, - controle op de beveiliging van het gebouw, - bedienen van kopieerapparatuur en telefoon. Gewoonlijk worden deze werkzaamheden in samenwerking met de overige conciërges uitgevoerd. Aan onze school worden opleidingen gegeven aan zowel jongens als meisjes, van 16 jaar en ouder. Ze zijn werkzaam in het be drijfsleven en bezoeken één of twee dagen de school voor een be roepsbegeleidende opleiding. Voortgezette opleidingen worden gewoonlijk aan onze avond school gegeven en wel van maandag t/m donderdag. Hierbij zijn opleidingen die reeds 's middags beginnen en doorlo pen tot 22.00 uur, onderbroken door een pauze. De juiste man/vrouw moet zich thuisvoelen tussen docenten en jongeren en bereid zijn wisselende diensten te draaien. Het bezit van een LTS-diploma bouwtechniek zal op prijs worden gesteld. Het salaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring maar is minimaal f 2109,— en maximaal f 2909,— bruto per maand. Wij verzoeken belangstellenden hun schriftelijke sollicitatie te richten aan de directeur van de Streekschool voor Beroeps begeleidend Onderwijs in de regio Leiden, postbus 9030, 2300 PA Leiden. OPLEIDINGSINSTITUUT In het Opleidingsinstituut Florence Nightingale, Koperwerf 28 te 's-Gravenhage wordt voor alle ziekenhuizen in de regio 's-Gravenhage het theoretisch deel van de opleiding tot A-verpleegkundige verzorgd. Er ontstaat een vacature van Inhoud van de functie: - het verzorgen van het onderwijs; - het begeleiden van groepen bij verschillende onderwijsorganisatievormen zoals modulen, probleemgestuurd onderwijs, probleemoplossende methode, projecten; - begeleidingstaken; - de docent verpleegkunde is belast met de begeleiding van één of meer leerlinggroepen. Functie-eisen: - verpleegkundige in het bezit van het diploma A-verpleegkundige of HBO-V met na diplomering minimaal één jaar praktijkervaring in het algemeen ziekenhuis; - een diploma van één van de opleidingen tot leraar verpleegkunde, het diploma van een opleiding docent ten behoeve van instellingen in de gezondheidszorg, danwel een diploma van een der hogere opleidingen voor verpleegkundigen met richting onderwijskunde dan wel een MO- akte pedagogiek met afstudeerrichting onderwijskunde; - ervaring met lesgeven en het begeleiden van onderwijsgroepen; - belangstelling voor curriculumontwikkeling. Onze voorkeur gaat uit naar een full-time dienstverband, diegenen die een dienstverband van 80% ambiëren worden eveneens uitgenodigd te solliciteren. Salaris conform de CAO-Ziekenhuiswegen, funktiegroep 50. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan: Mw. Drs. J. van Oosterhoudt, directeur, Postbus 45605, 2504 BA 's-Gravenhage. STREEKSCHOOL VOOR BEROEPSBEGELEIDEND -= ONDERWIJS IN DE REGIO LEIDEN Lammenschanspark 1, Leiden. De Streekschool voor Beroepsbegeleidend Onderwijs in de regio Leiden wordt door ruim 2800 leerlingen bezocht. Zij zijn werkzaam bij bedrijven en instellingen en volgen daar bij een beroepsbegeleidende opleiding. Ruim 140 perso neelsleden spannen zich in om het onderwijs aan deze wer kende jongeren goed te laten verlopen. Voor de financiële administratie zoeken wij perl september a.s. een medewerker m/v Functie-informatie: Betrokkene zal in een klein team (3 personen) mede zorgdragen voor een vlotte financiële gegevensverwerking. De werkzaamheden omvatten o.a.: - coördineren en uitvoeren van bestellingen van allerlei materia len en leermiddelen, - bewaken van de afwikkeling hiervan tot en met de betalingen, - contacten onderhouden (telefonisch en schriftelijk) met leve ranciers, - behandelen en uitvoeren van declaraties van personeel en leer lingen, - verwerken van kas-, bank- en giromutaties en verwerken van boekingsopdrachten per computer. Functie-eisen: - Beroepsopleiding in de administratieve sector (MEAO admi nistratieve richting, praktijkdiploma boekhouden), - Ervaring met dan wel affiniteit tot het werken met automatise ringsapparatuur, - Bereidheid om in teamverband ook andere voorkomende werk zaamheden te verrichten. Plaats in de organisatie: Betrokkene functioneert onder het hoofd van de afdeling Boek houding en Salarisadministratie. De functie kan niet in deeltijd worden verricht. Zo nodig zullen wij gebruik maken van de diensten van een Psy chologisch Adviesbureau. Salariëring: Het salaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. De Rechtspositieregeling Voortgezet Onderwijs is van toepassing. Uw schriftelijke sollicitatie gaarne binnen 14 dagen aan de heer W. de Rooij, directeur van de Streekschool voor Beroepsbegeleidend Onderwijs in de regio Leiden, postbus 9030, 2300 PA Leiden. Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid De Centrale Directie Personeelsmanagement (CDPM). De Centrale Directie Personeelsmanagement houdt zich in hoofdlijnen bezig met de beleidsontwikkeling van het departementale personeelsbeleid en ondersteuning van de uitvoering van dit personeelsbeleid. De afdeling Management- en Personeelsontwikkeling verricht beleidsvoorbereidende en uitvoerende activiteiten op onder meer het gebied van management-development, personeelsvoorziening, positieve actie en kinderopvang. Op de afdeling zijn 10 mensen werkzaam. In deze gevarieerde functie werkt u van maandag tot en met woensdag. U beantwoordt de telefoon en zorgt voor de opvang en doorverwijzing van bezoekers. Ten behoeve van de medewerkers van de afdeling typt u brieven en notities. U notuleert het werkoverleg en andere besprekingen. Tevens verleent u financiële en administratieve ondersteuning met name op het gebied van personeelsvoorziening en kinderopvang. Via de Secretariaatspool kunt u ingezet worden op andere afdelingen binnen de CDPM. Wat wij vragen en bieden. U heeft een HAVO-diploma. aangevuld met een secretariële opleiding. Ervaring in een vergelijkbare administratieve functie en in het werken met WordPerfect zijn noodzakelijk, omdat u zelfstandig werkt. U beschikt over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en uw contactuele vaardigheden -zijn uitstekend. Uw salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring, maximaal 3.071,- bruto per maand bij een 38-urige werkweek. Een uitloop op grond van diensttijd volgens schaal 5 van het BBRA 1984 is mogelijk. Standplaats Den Haag. In het personeelsbestand van het ministerie van SWZ zijn etnische medelanders, en gehandicapten ondervertegenwoordigd. Zij worden dan ook met name uitgenodigd te solliciteren. Bij gelijke geschiktheid van kandidaten zullen zij worden benoemd. Belangstelling? Voor nadere inlichtingen kunt u bellen met drs. A. van Dijk, hoofd afdeling Management- en Personeelsontwikkeling, telefoon 070-3624431toestel 215. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken richten aan de Personeelsafdeling Centrale Onderdelen, Muzenstraat 30, 2511 VW Den Haag, onder vermelding van vacaturenummer 13.400/SP. werkgebied: fabricage en assemblage Siemens Nederland N.V. neemt een vooraanstaande plaats in op het ge bied van elektrotechniek en elektronica. Haar kennis en ervaring, haar produkten, systemen en complete installaties dragen sterk bij tot de nieuwste ontwikkelingen op velerlei terrein. Bij Siemens Nederland zi/n circa 2500 medewerkers achef op alle gebieden van de elektronica en de elektrotechniek. Met een omzet van ruim 1 mil/ard gulden behoort het bedrijf tot de 100 grootste ondernemingen van ons land. Het concern (wereldwijd) besteedt per dag ruim dertig miljoen gulden aan de verbetering van bestaande en aan de ontwikkeling van nieuwe produkten, alsmede aan de opleiding en verdere scholing van medewerkers. Elektronica waarmee we dagelijks werken. Siemens De afdeling Produktie Realisatie van de bedrijfsafdeling Elektronica Produkten en Systemen, gevestigd in Woerden, produceert (micro)- elektronica halffabrikaten en complete elektronische produkten en 'systemen met behulp van de modernste produktietechnologieën Uw werkzaamheden: - leidinggeven aan een team van 20 personen; - maken van programma's voor montagetafels, resp. deze tafels kunnen bedienen; - maken van prototypes en modellen; - beoordelen van montage- en soldeerwerk; - uitvoeren van en toezicht houden op het onderhoud aan diverse bedrijfsmiddelen; - bewaken van produktieplanning en urenverbruik; - toezien op de aspecten veiligheid, gezondheid en welzijn; - toepassen van elektrostatische beveiligingsmaatregelen. Functie-eisen: - MTS-Elektronica; -training/opleiding in leidinggeven; - 5 jaar ervaring in leidinggeven binnen een elektronica produktie; - ervaring met automatisering; - redelijke kennis van de Nederlandse, Duitse en Engelse taal, zowel mondeling als schriftelijk; - bereidheid om in ploegendienst te werken. Wij verzoeken u uw sollicitatie, onder vermelding van 245/04 te richten aan de heer W. J. A. van der Drift van de hoofdafdeling Personeelzaken. U kunt de heer B. H. Somsen bellen voor meer functie-informatie: 03480-25104. Siemens Nederland N.V. Wilhelmina van Pruisenweg 26, Den Haag. Correspondentie-adres: Postbus 16068, 2500 BB Den Haag. het is voor de piloot en de patatman, en het komt elke dag in de bus ra ra de krant natuurlijk! Luba Beheer b.v. voert de directie over een aantal onderne mingen in de dienstverlenende sector. De bekendste daar van is ongetwijfeld Luba Uitzend Buro. De organisaties zijn sterk gedecentraliseerd. Bij het hoofdkantoor aan de Zee manlaan in Leiden ligt dan ook een sterk accent op de a service-verlenende functie ten behoeve van de diverse r rayons en lokale vestigingen. De directiesecretaresse die wij zoeken fungeert als secretares- se van de algemeen directeur, geeft leiding aan het secreta- riaat en assisteert het management bij in nader overleg te be palen werkzaamheden. PR-activiteiten behoren daar zeker toe. Naast ruime ervaring als (directie)secretaresse vraagt de tunc- tie een strak organisatie- en ruim improvisatietalent, zeer goe de contactuele eigenschappen, veel diplomatie en persoonlijk- heid. Wij stellen prijs op een langdurige samenwerking. De functie heeft groeipotentie. Leeftijd is daarbij ondergeschikt; betrok kenheid essentieel. Perfecte beheersing van de Nederlandse L taal, tekstverwerkingsprogramma's en -apparatuur, spreken H voor zich. Omdat de juiste kandidate geen problemen heeft met brieven schrijven, nodigen wij haar uit schriftelijk te reageren. Bij voor keur met bijsluiting van een pasfoto. Motivering en ervaring hebben vooral onze belangstelling. Als u, alvorens te sollicite- m ren, nadere informatie over deze vacature wenst, kunt u bellen met mevrouw L. Hoogenboom. Zij zal u dan onder andere ver- A tellen dat de meeste collega's roken niet op prijs stellen. Deze advertentie is gericht op vrouwelijke kandidaten. i Gezien onze personele samenstelling geven wij daaraan de voorkeur. De reactie van mannen die zich in het profiel herken- L nen is echter ook welkom. P Uw sollicitatie kunt u richten aan Luba Beheer b.v., postbus 1133, 2302 BC Leiden, ter attentie van mevrouw L. Hoogën- L boom. Grabowsky Poort is een onafhankelijk, zowel nationaal als internationaal opei rend ingenieursbureau. Het bureau telt thans ruim 300 merendeels hooggeschoolde medewerkers, wei zaam in de sectoren Bouw- en Utiliteitsbouw, Civiele- en Milieutechniek. Tot de opdrachtenportefeuille behoren aansprekende, omvangrijke en technis zeer intereressante projecten. In verband met een noodzakelijke uitbreiding van het personeelsbestand is een pos beschikbaar, waarvoor wij in contact wensen te komen met een actieve tecnicus (m/v) na een aantal jaren ervaring in een vergelijkbare omgeving een volgende fase in zijn c rière ambieert. Gevraagd wordt voor de afdeling Constructie in Den Haag een ERVAREN PROJECTLEI DER/TEKENAAR - opleiding HTS/MTS WW, B of vergelijkbaar; ruime ervaring in de woning- en utiliteitsbouw, waarbij naast staal- en houtconstruc de nadruk ligt op betonconstructie; - goede kennis van moderne bouwsystemen; - leidinggevende capaciteiten; - AutoCad-ervaring of tenminste affiniteit met automatisering; - gewend om meerdere projecten tegelijkertijd in teamverband voor te bereiden (o werp- en bestekfase) en onder zijn verantwoordelijkheid uit te laten werken (uitv ringsfase); - ervaring met internationaal werk, goede contactuele eigenschappen en gevoel v representatie en commercie strekken tot aanbeveling; - leeftijdsindicatie 30-40 jaar. Belangstellenden worden verzocht hun sollicitatie, vergezeld van gegevens omtrent Ic tijd, opleiding en ervaring te richten aan afdeling personeelszaken van het bure te weten: de heer M.J.J. de Zwart. Postbus 84319,2508 AH DEN HAAG Eventuele informatie kunt u inwinnen bij de heer ing. A. J. Nater, telefoon 070 - 352 50 5 BOUW- EN UTILITEITSBOUW MILIEU INFRASTRUCTUUR WATERBOUW Ingenieursbureau Grabowsky Poort b.v. STREEKSCHOOL VOOR BEROEPSBEGELEIDEND ONDERWIJS -=- IN DE REGIO LEIDEN Lammenschanspark 1, Leiden. De Streekschool voor Beroepsbegeleidend Onderwijs in de regio Leiden wordt door ruim 2800 leerlingen bezocht. Zij zijn werkzaam bij bedrijven en instellingen en volgen daar bij een beroepsbegeleidende opleiding. Ruim 140 perso neelsleden spannen zich in om het onderwijs aan deze wer kende jongeren goed te laten verlopen. Voor de schoolbibliotheek/mediatheek vragen wij per 1 septem ber a.s. een bibliothecaris m/v voor 20 uur per week Functie-informatie: Betrokkene zal in hoofdzaak worden belast en verantwoordelij) zijn voor de dagelijkse gang van zaken in de bibliotheek/media theek. De werkzaamheden omvatten o.a.: - het verzorgen van de circulatie van tijdschriften en vakbladen, - de registratie van de uitleen van boeken en beeldmateriaal; - het up-to-date houden van (losbladige) handboeken en naslag werken; - de bestelling van boeken, documentatie en beeldmateriaal. Functie-eisen: - relevante bibliotheekopleiding (ten minste diploma AB); - ervaring met bibliotheekwerkzaamheden; - ervaring met dan wel affiniteit tot het werken met automatise ringsapparatuur. Overige informatie: De werkzaamheden moeten worden verricht tijdens de schoolwe ken. Tijdens de schoolvakanties bent u vrij. De hiermede opgebouwde extra verlofdagen worden verreken! met de uitbetaalde uren. Het salaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. De Rechtspositieregeling Voortgezet Onderwijs is van toepassing Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschij nen van deze advertentie worden gericht aan de heer W. de Rooij directeur van de Streekschool voor Beroepsbegeleidend Ondet wijs in de regio Leiden, postbus 9030, 2300 PA Leiden.

Leidse Courant | 1990 | | pagina 26