1 B 9 Verzet buurt tegen voorrangsregeling voor Buitenhoflaan V\ Ondernemersprijs voor Agro Fleur Informatiebijeenkomst over nieuw verkeersplein 5e n1 LEIDEN OMGEVING £atdóc@ou*ant DINSDAG 15 MEI 1990 PAGINJ gjQ] Rijkspolitie onderzoekt eigen optreden LEIDERDORP De Rijkspolitie van het district Den Haag gaat een enquête hou den, waarin burgers wordt gevraagd een oordeel te geven over het optreden van de politie. Hierbij gaat het vooral om mensen die wel eens aangifte hebben gedaan van een strafbaar feit, waarbij zij of een fami lielid waren betrokken. Bij de vragen die kunnen worden beantwoord, gaat het niet alleen over de service van de politie, maar ook over de deskundigheid. „Op die ma nier hoopt de politie een beter inzicht te krijgen in de eigen sterke en zwakke kan ten", aldus een woordvoerder. De resulta ten van het onderzoek worden zo snel mogelijk openbaar gemaakt. Driesterrenhotel in Leidschendam LEIDSCHENDAM De Bruin en Van Leer Pro ject Partners B.V. te Zevenbergen gaan in Forepark, het bedrijventerrein langs de rijksweg in Leidschen dam, een driesterrenhotel en een kantorencomplex bouwen. De gemeenteraad zal maandag worden ge vraagd hiervoor 16.000 m2 grond aan de Middenweg voor ruim vier miljoen gulden, exclusief BTW, aan de projectontwikkelaars te verkopen. In de voor waarden is opgenomen dat de gemeente het laatste woord krijgt inzake de architectonische en estheti sche kwaliteit van de gebouwen. Dit geldt ook voor de groenstructuur in het gebied. Het hotel met res taurant en vergaderaccommodatie, gelegen aan de entre van het bedrijvenpark op de kruising an de afslag naar de rijksweg, zou binnen twee jaar gereed moeten zijn. Voor de groenstructuur van Forepark zal, naar burgemeester W. de Vreeze onlangs mee deelde, een Frans bureau worden aangezocht. Renovatie betonwoningen Oude Wetering in 1991 OUDE WETERING De 52 betonwoningen in Oude Wetering krijgen in 1991 een grote onder houdsbeurt. Woningbouwvereniging Alkemade krijgt hiervoor geen subsidie van het Rijk en zal de kosten, die worden geschat op 2,5 en 3 miljoen gul den, zelf moeten opbrengen. De huizen, die zijn ge bouwd in 1951, zijn in de loop der jaren steeds meer scheuren gaan vertonen. De woningen krij gen kunststofgevelbekleding en ramen, deuren en kozijnen worden vervangen. Door een architecten bureau wordt elk huis van binnen en buiten aan een onderzoek onderworpen. De plannen voor het groot onderhoud moeten voor 1 oktober zijn inge- dien bij de gemeente Alkemade. Op maandag 21 mei wordt in bejaardencentrum De Gogherweide aan de Rembrandt van Rijnsingel in Roelofarendsveen een voorlichtingsbijeenkomst gehouden over de plannen van de woningbouw vereniging. Aanvang acht uur. Herindeling Rijnstreek in politiek café Langeraar LANGERAAR Het laatste po litieke. café van dit seizoen in Langeraar stelt donderdagavond de gemeentelijke herindeling van de Rijnstreek centraal. Het gaat om een terugblik want, zoals be kend, wordt de gemeentelijke herindeling morgen door de Tweede Kamer behandeld. Vol gens de plannen moet Ter Aar (en Langeraar) samen verder met Zevenhoven en Nieuwveen. Het politiek café begint om half ne gen en wordt gehouden in café De Nadorst aan de Langeraarse- weg 37. Stichting Welzijn voltooit busproject OEGSTGEEST De stichting Wel zijn Oegstgeest is bereid om de uit werking van het dorpsbusplan ter hand te nemen. Verwacht wordt dat binnenkort de belbus kan gaan rijden. Het Dorpsberaad Ouderen Oegstgeest heeft zich sinds 1987 ingezet voor de realisering van het plan. Ook werd overlegd met de NZH. De behoefte aan een dorpsbus bleek uit een enque- te onder ouderen in Oegstgeest en Leiden. Het Dorpsberaad kan de uitvoering echter niet op zich nemen omdat het geen rechtspersoon is en daardoor geen contracten kan afsluiten. Stich ting Welzijn is dat wel. „OVERSTEKENDE FIETSERS VOGELVRIJ" LEIDERDORP Over stekende fietsers en voet gangers op de Buitenhof laan in Leiderdorp wor den vogelvrij verklaard wanneer het autoverkeer daar voorrang krijgt. Dat betoogde buurtbewoner Van Dijk gisteravond tij dens het spreekrecht van de publieke tribune voor het begin van de vergade ring van de Leiderdorpse gemeenteraad. Die stemde overigens wel in met de nieuwe regeling. Volgens Van Dijk verzet zestig procent van de bewoners van de wijk Buitenhof en ook de directie van scholengemeen schap Louise de Coligny zich tegen de voorgestelde voor rangsregeling. De bewoners zien liever dat bij de diverse kruisingen snelheidsremmers worden aangebracht. De opvattingen van Van Dijk vonden alleen gehoor bij de fracties van de PvdA en Groen Links. J. Hermans (PvdA) en J. Jansen (GL) stel den zich eensgezind achter de bewoners op. Zij waren bang, dat voortaan alleen nog maar harder wordt gereden. CDA, VVD en D66 bleken daarentegen geen problemen met de voorrangsregeling te hebben. Voor A. Roest (CDA) was de duidelijkheid van een voor de gehele Buitenhoflaan geldende voorrangsregeling doorslaggevend. De huidige si tuatie van verschillende voor rangssituaties bevredigde hem niet. De snelheid waarmee overigens nu reeds wordt ge reden vond Roest wel iets „om in de gaten te houden". Ook De Waard (VVD) achtte het niet uitgesloten dat de Bui tenhoflaan een „racebaan" zou worden. Zijn pleidooi om in de commissie verkeer over het aanbrengen van remmers te praten viel bij wethouder J. Veldstra-van Donk (D66) in goede aarde. In de opmerking van Van Dijk zag zij trouwens een signaal dat ze niet wilde negeren. Veldstra beloofde een plan voor de Buitenhoflaan te ontwikkelen die de verkeers veiligheid moet verhogen. Dat bracht haar partijgenoot E. Grootaarts tot de opmer king, dat ook. andere wijkonts- luitingswegen in Leiderdorp op het punt van eenvormig be leid zouden moeten worden onderzocht. De onduidelijke situatie op de Voorhof laan stelde hij daarbij als voorbeeld. Ook dat voorstel viel bij Veld stra in goede aarde. Plan Raadslid Hermans (PvdA) leg de de toezeggingen van wet houder Veldstra uit als „ad hoe beleid". De haast waarmee de voorrang op de Buitenhof laan moet worden geregeld vond hij overdreven. „Als er nu beslissingen worden geno men, kunnen we daar moeilijk later op terugkomen. Wacht liever enkele maanden tót er een duidelijk plan op tafel ligt", zo luidde zijn advies. De meerderheid van' de raad dacht daar anders over. Een hoofdelijke stemming maakte duidelijk, dat VVD, CDA en D66 met 14 stemmen voor een snelle besluitvorming waren. PvdA en Groen Links met vier zetels stemden tegen. Snel duidelijkheid over toekomst flats in centrum Leidschendam LEIDSCHENDAM Met het verschijnen van de Centrumnota wordt bin nenkort ook duidelijkheid gegeven over de toekomst van de flats aan de Delf landstraat en Rijnland straat in het oude centrum van Leidschendam. Dat hebben de wethouders van volkshuisvesting en ruimtelijke ordening gis teravond geantwoord op vragen van de SP en de PvdA. P. de Ruiter (SP) zei dat de bewoners de woningbouw vereniging om duidelijkheid hebben gevraagd maar die nog niet hebben gekregen. Uit een enquête van' de be wonerscommissie is gebleken dat 88 procent van de bewo ners in hun flats willen blij ven wonen. Nog voor de ver kiezingen bleek dat de ge meente, vanwege de hoge kosten van renovatie (60.000 gulden per woning), over woog de flats met het oog op de centrumplannen iaf te bre ken. Een demonstratie van bewoners in de hal van het gemeentehuis op de verkie zingsavond werd door de burgemeester verhinderd. Door afbraak van een ge deelte van de woningen zou er een mogelijkheid ontstaan voor het verkeer een door gang te maken naar de J. S. Bachlaan. De SP zegt dat de woning bouwvereniging de garantie overeenkomst met de ge meente te hebben laten ver lopen. Daardoor zou de aan sprakelijkheid voor achter stallig onderhoud bij de ge meente komen. Dat was te begrijpen, aldus raadslid De Ruiter, omdat de woningen tot voor kort tot het gemeen telijk woningbezit behoor den. De SP vroeg of de ge- rheente de ontbrekende 3,5 miljoen gulden wil bijpassen en wat gebeurt als de uiterste termijn voor het verstrijken van de bijdrage van het rijk op 1 juli verstrijkt. Wethou der Van Erp beloofde dat de centrumnota de gevraagde duidelijkheid biedt. De uiter ste datum zou zijn verlengd tot 1 september. Geen krant ontvangen Bel tussen 18.00 en 19.00 uur, zaterdags tussen 14.00 en 15.00 uur, telefoonnr.071- 122248 en uw krant wordt nog dezelf de avond nabezorgd. Ernstig gewond bij aanrijding LEIDSCHENDAM Een 59-jarige man uit Delft is gistermid dag op de Westvlietweg zwaar gewond geraakt. De man wilde de drukke weg oversteken. Halverwege bleef hij staan en twij felde of hij door zou lopen of terug zou gaan. Op het moment dat hij terug ging werd hij geschept door een 43-jarige automobilist uit Utrecht die in de richting van Rijswijk reed. De man smakte tegen de voorruit van de auto en viel daarna op de weg. Hij is met een schedelbasisfractuur en ander onbekend letsel naar zie kenhuis Anthoniushove in Leidschendam vervoerd. Van daar is hij vrijwel direct overgebracht naar het Westeinde Ziekenhuis in Den Haag. Burgemeester Meerburg overhandigde gisteravond de plaquette die bij de Ondernemersprijs Alkemade hoort aan directeur C. de Jong van Agro Fleur. FOTO: WIM VAN NOORT ALKEMADE Bloemen- kwekerij Agro Fleur heeft gisteravond de Onderne mersprijs Alkemade ge kregen. De prijs werd voor het eerst uitgereikt door burgemeester A. Meerburg. De kwekerij van C. de Jong die is gevestigd aan het Noord einde won uiteindelijk na een nek-aan-nek-race met de Kaagse jachtwerf Van Lent. De prijs bestaat uit een geldbe drag van duizend gulden en een kunststof plaquete van de. hand van Bert Regoor die de gemeente Alkemade symboli seert in groen (agrarisch deel), rood (bebouwd deel) en blauw (water). Voorzitter C. Jansen van de Ondernemersvereniging Alke made, zei gisteravond dat niet alleen de hoofdprijswinnaar veel waardering verdient. Ook de overige vijf genomineerden hebben grote prestaties ver richt. Het ging daarbij om Bovo Tours, Hogeboom Aan nemersbedrijf, Jachtwerf. C. van Lent, NAKG en Boekhan del Veenerick. De jury die uit eindelijk de knoop doorhakte bestond uit burgemeester A. Meerburg (voorzitter), LTB- vertegenwoordiger L. Hen driks, RAAK-voorzitter E. van Berkel, veilingdirecteur J. van Zaal en J. Lek en B. Vinke van Ondernemersvereniging Alkemade. De ondernemer sprijs wordt in 1992 weer uit gereikt aan een bedrijf dat zich binen Alkemade op bij zondere wijze manifesteert. Innovatief Agro Fleur krijgt de prijs om dat het bedrijf erg innovatief is. Directeur De Jong weet volgens het juryrapport onder nemersrisico's goed in'te schat ten. Het bedrijf houdt zich be zig met de ontwikkeling, selec tie, veredeling, produktie en export van nieuwe soorten als- troemeria, nerinen en bijgoed. Het bedrijf heeft inmiddels de kwekersrechten voor acht nieuwe rassen alstroemeria. „De activiteiten brengen nogal wat risico's met zich mee, maar Agro-Fleur durft het aan" aldus burgemeester Meerburg. De jury sprak verder waarde ring uit omdat De Jong kans heeft gezien in het oude tuin bouwgebied van Roelofarends veen met zijn smalle kavels een modern bedrijf op te bou wen. Het vernieuwende van de produktieprocessen op zijn bedrijf komen onder meer tot uiting in de aangepaste tempe- ratuursbehandeling in de tul- penbroeierij en een gelijkma tig produktieproces in de als- troemeriacultuur. Via de ex port-poot Agro Plant worden bloemen van Agro Fleur ver kocht in een groot aantal lan den verkocht, met name in Zuid-Amerika. Winnaar De Jong schonk gis teravond de duizend gulden die bij de Ondernemersprijs hoort aan de kankerbestrij ding. Landschap en beton Transportbedrijf Van der Meijden heeft gisteren op het land van de familie Jongbloed aan de Hondsdijk 59 in Koudekerk aan den Rijn een betonnen element geplaatst. De plaatsing van dit kunstwerk is een initiatief van de Kunstcom missie van Koudekerk. Gekozen is voor dit be tonnen paneel omdat Koudekerk van oudsher veel betonindustrie heeft. Door het op een wei land tegen een geriefhoutbosje te plaatsen wil de kunstcommissie zorgen voor een „confronta tie tussen landschap en beton". Volgens de commissie zullen de twee elementen (het gerief houtbosje en het beton) een twee-eenheid in het landschap zijn. Het paneel was oorspronke lijk bedoeld voor een bankgebouw in Londen, maar dank zij het Koudekerkse bedrijf Schok- beton kon het kunstwerk naar Koudekerk wor den gehaald. FOTO: WIM VAN NOORT NIEUWVEEN De krui sing van de S10 met de T31/T23 (Achterweg) staat centraal op een in formatiebijeenkomst die op dinsdag 22 mei in Nieuwveen wordt gehou den. Het gaat om de aan leg van een verkeersplein op de kruising van de S10 (provinciale weg), de Ach terweg en de Oude Spoor baan, de aanleg van een fietspad langs de S10 (lus sen Nieuwveen en het aan te leggen verkeersplein) en de aanleg van een fietspad langs de T31 (Achterweg Bloklandse- weg, tussen het verkeers plein en Vrouwenakker). De informatiebijeenkomst wordt gehouden van 14.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 22.00 uur in sportzaal De Ringkant in Nieuwveen. Medewerkers van de dienst verkeer en ver voer zijn aanwezig om plan nen toe te lichten en vragen te beantwoorden. De kruising van de S10 met de T31/T23 is gevaarlijk. Er zijn veel ongevallen door de hoge snelheden waarmee wordt ge reden, in combinatie met een minder duidelijke voorrangssi tuatie. Met de aanleg van een verkeersplein, waarbij het verkeer op het plein voorrang krijgt, zal de situatie sterk ver beteren, zo verwacht de pro vincie. De aanleg start voor de bouwvakantie. De kosten be dragen een half miljoen gul den. Afhankelijk van het verloop van de grondverwerving start de aanleg van het fietspad langs de S10, tussen W.P. Speelmanweg en Achterweg, eveneens nog dit jaar. Op dit moment is fietsen op de S10 niet toegestaan. Het nieuwe fietspad, dat 1,25 miljoen gul den kost, sluit aan op het fiets pad langs de Oude Spoorbaan naar Mijdrecht, dat in 1989 is aangelegd. De ontwikkeling van de plan nen voor de aanleg van een fietspad langs de T31 is ver sneld door een aantal recente ongevallen. Gezien de hoge kosten van een fietspad is be sloten in eerste instantie uit te gaan van een fietspad tot de bebouwde kom van Vrouwe nakker. De aanlegkosten hier van bedragen 2,5 miljoen gul den. Met de aanleg kan, af hankelijk van de grondver werving, eind 1991 worden be gonnen. Vooruitlopend op de aanleg van het fietspad is eind april langs de T31 een aantal tijde lijke maatregelen genomen, zoals een visuele versmalling van de rijbaan door de kant- strepen dichter bij elkaar te plaatsen. Verder zijn een in- haalverbod en een maximum snelheid van 60 kilometer per uur ingesteld. Tot 1 juli kan ie dereen bij de provincie Zuid- Holand reageren op de plan nen. A Iflfl L Filmavond Filmhuip Lisse en amateur filmclub Amfi'66 houden van daag een informatieve filma vond in het Poelhuys aan de Vivaldistraat in Lisse. Vanaf half acht worden smalfilm- en videi streerd. films van cursisten van Amfi'66 vertoond. Men kan zich aanmelden voor de cur sussen die in oktober van start gaan. Om negen uur wordt de speelfilm „Vincent; the life and death of Vincent Van Gogh" van Paul Cox vertoond. FPP In De Beurs in Noordwijk- Binnen houden de vrijwilli- gerskring Noordwijk en het landelijk hoofdkantoor van het Foster Parents Plan van daag een informatieve avond voor (aankomende) pleegou ders. Wie overweegt een kind via het Foster Parents Plan te adopterenkan daar deze avond informatie over inwin nen. De aanvang is om half acht. Wellus-Nietus Poppentheater Wellus-Nietus treedt morgenmiddag op in het theater aan de Marijke- laan in Voorschoten. Dan wordt de voorstelling Wie niet blauw is, is gezien" ge bracht voor kinderen van 4 tot en met 12 jaar. Alles draait om Floortje, die met vakantie ?aat naar het land van de la uwen. Aanvang half drie. Voetbal De jeugdafdeling van voetbal vereniging RKAVV in Leid schendam houdt morgen open dag voor alle Leidschen- damse jongens van ongeveer zes tot twaalf jaar. Om twee uur staan de eredivisiespelers André Stafleu, Edwin Vuur- ens en Albert van Oosten- )klaar om liefhebbers ver trouwd te maken met het voetbalspel. Frans Hals Neeltje Köhler, conservatrice van het Frans Halsmuseum in Haarlem, geeft donderdag avond een lezing over Frans Hals. Plaats van handeling is De Hoeksteen aan het Karei Doormanplein in Hillegom. In het museum wordt van 12 mei tot en met 22 juli een gro te tentoonstelling van 75 wer ken van Frans te zien. De le zing begint om acht uur, toegang kost f5. Us In de Zuivelkeuken aan Ber beris 10 in Leidsenhage in Leidschendam worden deze en volgende maand zes de monstraties gegeven voor het zelf thuis maken met of zon der hulp van moderne keu- kenapparatuur van ijs. Spe cialisten leren in een twee' uur durende les de basisrecep ten van roomijs, parfaits, sor bets en ijsschilfers. De demon straties worden op 17 mei, 8, 13 en 18 juni gehouden van 's avonds acht tot tien uur uur en op 31 mei en 6 juni van 's ochtends tien tot twaalf uur. De kosten bedragen f25. Men kan telefonisch reserveren: Zuivelkeuken, 3272270 tussen negen en één uur uur. Orgelconcert Aart Bergwerff, organist van de Evangelische Lutherse kerk in Den Haag, opent don derdag de orgelserie in de St. Agathakerk in Lisse. Hij speelt onder meer werken van JehanAlain en Cesar Franck. Aanvang kwart over acht, toegang f7,50. Een „or gelpaspoort" aanschaffen voor de complete serie van zeven concerten kan ook. Inlichtin gen: 02521-13532. Reünie Scholengemeenschap St. Pau- lus in Hillegom houdt ter ge legenheid van het 30-jarig be staan een reünie op 28 sep tember. Hiervoor wordt me dewerking gevraagd van oud leerlingen. Men kan schrijven naar Sint Paul us, Garbialaan 4, 2182 LA, Hillegom of bellen met: 02520-17190. Kringloop Kringloopprojecten Noord wijk haalt tegenwoordig op woensdag ook oud papier, kleding en vodden op in het Dobbelmanduin. Tussen ne gen en vijf uur rijdt de bus door: Abraham van Rooyen- straat, Slop van Delft, Pické- plein, Huis ter Duinstraat, Katen blank weg, Emmaweg, Dobbelmanduin, Pieternel- weg, Van Hardenbroekweg, Prins Hendrikweg, Oude Zee weg en Breloftpark. Men wordt verzocht de spullen aan de weg te zetten. In de Zee heldenbuurt wordt alleen nog na telefonische afspraak opge haald: 18082. Expositie In 't Huys Dever in Lisse wordt tot en met 27 mei een expositie gehouden van olie verfschilderijen van Mei Laan uit Bloemendaal. De 78-jarige Laan tekent al 66 jaar en is onder andere beïnvloed door zijn op hoge leeftijd overleden vriend en plaatsgenoot Anton Pieck. Dever is open van dinsdag tot en met zondag van twee tot vijf uur. De toegang is gratis. De c Voor een uitgebreide at, ook voor de komende daNpC raadplege men „UIT", de| tis wekelijkse bijlage van Lotr krant. p511 IENI twijk wijl ALPHEN AAN DEN RIJN Elf u NEMA I (Van Boetzelaerstraat >ente 01720-20800): Tango cash derzoel 18.45, 21.15. Oliver en Co (aieft. Rel 14.00. •EUROCINEMA II: nr de u who's talking (al); 18.45, 21.1 Lliik ook 13.45. EUROCINEMA II) AKenj*. ner en Hooch (al); 18.45, 21.31 latsen f ook 13.45. EUROCINEMLrdt.no, Weekend at Bernie's (al); ebreng 21.00. wo. ook 13.45. ldento LEIDEN LUXOR (Stationswe nis,fhe tel. 071-121239): Always al); jk hout 21.15. LIDO en STUDIO ndige 1 straat 39, tel. 124130): Romet 00 guit Tango cash (16); Internal - (12); Look who's talking (al); 19.00, 21.15. She-Devil (al); 21.15. ma. dl. do. ook .14.30. Rt tjes (al); wo. 14.30. .TRIANON straat 31, tel. 123875): Whenl met Sally (12); 19.00, 21.15. w(T 14.30. REX (Haarlemmerstra tel. 071-125414): Deep throal 19.00, 21.15. VOORSCHOTEN GREEl (Schoolstraat 69, tel. 01717- Koko Flanel (al); za. 19.00. wo. 15.45. Dead poet's society (a 21.15. ma. t/m wo. 20.15. Bo the tourth ot july (al); 20.15. garden (16); do. 20.15; Oliver (al); wo. 14.00, 15.45. WASSENAAR ASTRA: Koko (al); wo. 14.00. Wait until bandini (al); ma. di. wo. 20.00. DEN HAAG ASTA: 1 (Spui 3463500): An innocent ma 14.00, 18.45, 21.30. ASTA go Cash (16); 14.00, 18.45, ASTA 3: War ot the rosa 14.00, 18.45, 21.30. BABY1 (naast Den Haag Centraa 3471656): She-devil (al); 19.15, 21.45. BABYLON 2: store cowboy (16); 14.00, 21.30. BABYLON 3: Dead cociety (12); 14.00, 19.00, CINEAC 1 (Buitenhof 3630637): Internal affairs (12); 18.45, 21.30. CINEAC 2; miss daisy (al); 14.00, 18.45, CINEAC 3: A nightmare o street part 4 (16); 18.45, 21.5 di. do. ook 14.00. METROP (Carnegielaan, tel. 3456756): who's talking (al); 14.00, 21.30. METROPOLE 2: Fa baker boys (al); 14.00, 18.45, METROPOLE 3: Shirley Val (al); 14.00, 18.45, 21.30. h' POLE 4: Romeo (al); 14.00, 21.30. METROPOLE 5: Bom fourth of july (12); 20.30. ook 14.00. ODEON 1 (Heren 13, tel. 3462400): Look who't (al); 13.45, 18.45, 21.30. ODI Koko Flanel (al); 13.45, 18.45, ODEON 3: Young Einstei 18.45. ma. di. do. ook 14.00. Tr (16); 21.30. ODEON 4: Aiwa 13.45, 18.45, 21.30. STUDIO tingstraat 12b, tel. 3656402): belle pour toi ^16); 19.15, 21.1 ook 14.00. STUDIO 2: Mounts the moon (16); 19.00. How to love to a negro without gettini (12); 21.30. STUDIO 3: Rui (16); 19.00, 21.30. HAAGS HUIS: Zaal 7; Periodes m« 19.30. Cinema Paradiso; 21.41 2-, Dekaloog 5 en 6; 19.30, Zaal 3: Ein virus kennt kein ma. 19.30, 21.45. Love 20.00. Faustrecht der freih< 19.30, 22.00. Stir crazy; do. 21.45. 31 pORE rkgr( •20frtegei i; chtin 1 k/VT e, er plat ove insce: te iori Bed toe 5 get het KINDERVOORSTELLINGEN CINEAC 3: Oliver Co; v ODEON 3: Honey, i shrui kids; wo. 13.45. METROPOL ver Co; wo. 14.00. STUDK pi zet de boel op stelten; wo. Sjakie en de chocoladefabris 14.30. APOTHEKEN De avond diensten van de apotheken in gio Leiden worden waarg< door de apotheken die ook w« dienst hebben. ONGEVALLENDIENST ZIEK&, ZEN LEIDEN Ongevalleif elke dag Academisch Ziekenhi halve van dinsdag 13.00 u. tot* dag 13.00 u. (Diaconessenhuis nieken tel 155543, afdeling S.( 175639) en van vrijdag 13.00 zaterdag 13.00 u. (Elisabeth- huis). De Geneeskundige Dienst L< verhuisd van de Roodenburgf in Leiden naar de CronesteL 18a in Leiden. VERENIGING BESCHERMING GEBOREN KIND HulpverlejgV ongewenste zwangerschap der en kind. Bel tel. 071-8963( 897762; 033-620244 (dit laatst! mer is dag en nacht bereikbr BEZOEKUREN ZIEKENHUI; Diaconessenhuis: Bezoekuur lijks van 14.30 tot 15.15 uur 19.00 tot 19.45 uur. Kindera ui dagelijks van 10.30 tot 19." meer dan twee bezoekers per Op de afdeling special care terecht van 10.30 tot 11.00 van 19.00 tot 19.30 uur. Voor laatste twee afdelingen bezocl nen worden dient eerst te 1 overlegd met de dienstdoen! pleegkundige.* Sint Elizabe kenhuis: Volwassenen dageli 14.00-14.45 u. en van 18.30-1 klasse-afdelingen ook 11.15-1 Kraamafdeling: dag. van 15.0 u. en van 18.30-19.30 u. i 19.30-21.00 u. alleen voor Kinderafdeling dag. 15.00-11 CCU (hartbewaking) dag. van 14.30 u. en van 19.00-19.30 u. sieve verpleging: dag. va 14.30 u. en van 18.30-19.00 Medisch Adviescentrum: Spi ma. 19.30-20.30 u. in het St. beth-ziekenhuis. Endegeest: vr. 13.00-14.30 u.; zo. 11.00- en 14.00-15.00 u.; eerste kl gehele dag. Jelgersmaklinie gerenteam: za. en zo. 14.00-1 Opname: werkdagen 16.45-17 za. zo en feestdag. 10.00-1' 14.00-16.30 u. Team A, C tot 21.00 u. met uitzondering handeltijden en etenstijden, misch Ziekenhuis: Voor alle ten (behalve kinderen) zijn de kuren als volgt: Dagelijks 14." u. en 18.30-19.30 u. Avondbe2cj afdeling verloskunde: 18.00- De Praematurenafdeling: voor en familie is na overleg met pJ doorlopend bezoek mogelijk, aan ernstige patiënten: wanr ernstige patiënten doorloper zoek wordt toegestaan kan de verpleegkundige hiervoor s kaarten verstrekken. Klnderf' zalen voor peuters, kleuters kinderen 15.15-17.00, bab» boxenafdeling: volgens afspra het verpleegkundig hoofd, den kinderafdelingen: voor van opgènomen kinderen na met verpleegkundig hoofd. V< dere bezoekers van klnderer neus- en oorheelkunde en n 14.15-15.00 en 18.30-19.30. kunde en heelkunde: 14.15 18.30-19.00. Rijnoordziek Dagelijks 14.30-15.15 u. en 19.30 u. Extra bezoek hartbei', 11.00-11.30 u. Extra bezoek kraamafdeling: 19.30-20.30 u.' afdeling 15.00-15.30 u. alle ouders 18.00-18.30 u. MEIDENTELEFOON Tflt 141616, bereikbaar maandaj 20.00, donderdag 19.00-22." idag j*£ UI' n.i hel agr ed ,uwe itrum de herb .<den f lelde oi nieu Karkant vier [Ij irmali steen irzien ddsoT rkland e 4>UM Di ordwi de bi ing urtbe\ ier va wijze best gscen dit c i Dordv< nden loeve lerder irifter in ve chting and Jome Seht WWI ilevei :ature Ofisarts lenen trokki W u uilen, rmijn ;ie o ure. I aande 'likte

Leidse Courant | 1990 | | pagina 14