Mét dank aan Leo Beenhakker ïovannetti leider na iware bergrit sportuitslagen Concurrentiestrijd in kernploegen scherper René Eykelkamp vrijwel rond met KV Mechelen Sport op tv Leidse Courant: voor meer dan nieuws alleen. Een krant voor u! ^GINAjpORT CeidaeSouatmt ZATERDAG 5 MEI 1990 PAGINA 9 «o Visser weer terug in de kernploeg. DEN HAAG De con currentiestrijd in de kern ploegen van de schaatsers wordt dit seizoen scherper dan ooit. Met de terugkeer van Yvonne van Gennip en Leo Visser hebben de heren- en damesploeg de sterkste bezetting van de laatste jaren. Bij de heren van Ab Krook vielen Bloemberg en Portijk af. Hun plaatsen worden inge nomen door Leo Visser en de van de junioren overgekomen Ritsma. Het viertal Van der Burg, Veldkamp, Bos en Kern- kers werd gehandhaafd. Van het zestal zijn er op de Europe se- en wereldtitelstrijd slechts vier inzetbaar. Datzelfde geldt bij de dames. Uit de ploeg van trainer Last vertrokken Marieke Stam en Sandra Zwolle. Nieuw zijn Jo- landa Grimbergen en Hanne- ke de Vries, die vorig seizoen op de Europese titelstrijd de buteerden. Terug kwam Yvonne van Gennip. De laat ste details worden op 11 mei opgeruimd. Het initiatief voor haar rentree ging van de Haarlemse zelf uit. De sprint- ploeg bij de dames wordt ver dubbeld. Aaftink en Loorbach krijgen gezelschap van Wendy van der Poel en Renske Vel- linga. Twee jeudige talenten die door trainer Bleeker met het oog op de Olympische Spe len van '94 in Lillehammer in de ploeg opgenomen werden. Bij de heren werden Loef en Van de Brink gehandhaafd. Brouwer en Van de Velde na men de plaatsen in van natio naal kampioen Terpstra en Nooyens. Falko Zandstra voert de junio- renploegen van Leen Pfrom- mer aan. De wereldkampioen zag na overleg met ouders en trainer af van de overstap naar de senioren. De selecties van de kernploe gen zien er als volgt uit: Heren: Veldkamp, Van der Burg, Kemkers, Visser, Bos, Ritsma. Trainer: Krook. Dames: Meijer, Van Schie, Voetelink, Van Gennip, Jolan- da Grimbergen, De Vries. Trainer: Last. Sprint, heren: Loef, Van de Brink, Brouwer, Van de Vel de; vrouwen: Aaftink, Loor bach, Wendy van der Poel, Vellinga. Trainer: Bleeker. Junioren, jongens: Zandstra, Schreuder, Duba, Alleblas, Leeuwangh, Groene veld; meisjes: Van Zui len, Linnebank, Thomas, Nat, Vooys, Mager. Trainer: Pfrom- Blessure Spaan valt reuze mee JEREZ DE LA FRONTERA Hans Spaan zal morgenmid dag toch van start gaan bij de Grote Prijs van Spanje. Zijn blessure, opgelopen tijdens de training, blijkt mee te vallen. Aanvankelijk werd gevreesd dat de Nederlandse motorcou reur, die gistermiddag tijdens de training ten val was geko men, een dubbele schouder breuk had. Nader onderzoek van de Italiaanse circuitarts Claudio Costa leerde echter dat de 31-jarige Castricummer slechts enkele haarscheurtjes in zijn rechterhand en -voet had. AJAX WEER OP WEG NAAR LANDSTITEL AMSTERDAM Leo Beenhakker wordt op handen gedragen door de spelers van Ajax. Als de Amsterdammers morgenmiddag in de Goffert in Nijmegen voor de eerste keer in vijf jaar weer de landstitel veroveren, dan is dat voor een groot deel de ver dienste van Don Leo. Hij hield de rij en gesloten in moei lijke tijden en schermde zijn selec tie vakkundig af voor negatieve in vloeden van buiten- at In Eindhoven rolden de spe lers kiftend over straat, in Amsterdam werd alles bin nenskamers gehouden. Dat was dit seizoen hét verschil tussen Ajax en PSV. Leo Beenhakker verklaarde de interne rust voor heilig en dat was in zijn eerste seizoen bij Ajax zijn onzichtbare wa pen in de strijd om de titel, die tegen NEC al bij een ge lijkspel succesvol wordt af gesloten. De jeugdige selectie speelde bij tijd en wijle weliswaar erg wisselvallig, leed ook puntverlies bij de vleet, maar Beenhakker viel zijn spelers in het openbaar nim mer af. Alleen Richard Huldiging Ajax op Leidseplein AMSTERDAM Als Ajax morgen landskampioen wordt, wordt het elftal die avond gehuldigd op het balkon van de Amsterdamse Stadsschouwburg aan het Leidseplein. De hul diging begint om 19.00 en moet om 19.30 afgelopen zijn omdat de avondvoorstelling van de Schouwburg om 20.15 gewoon doorgaat. Bij de huldiging zullen burgemeester Van Thijn en wethouder sportzaken L. Genet aanwezig zijn. De Amsterdamse politie adviseert belangstellenden zondaga vond niet met de auto naar de stad te komen, maar gebruik te maken van het openbaar a Witschge moest het een keertje nadrukkelijk ontgel den. Hij werd wegens ver gaande nonchalance naar het tweede team verbannen. En speelde zich vervolgens geprikkeld in het Neder lands elftal. Psycholoog Beenhakker stond er glimla chend bij te kijken. Johnny van 't Schip is van de huidige Ajax-selectie de enige speler, die van de par tij was op het kampioens feest in 1985. Stanley Menzo stond in die dagen ook onder contract in De Meer, maar was in het seizoen '84-'85 net uitgeleend aan Haarlem. Van 't Schip, door het pu bliek gekozen tot Ajacied van het jaar, beleefde onder Leo Beenhakker een opmer kelijke opleving. Dat geldt trouwens voor de hele rech terkant van Ajax. Ook Dan ny Blind en Aron Winter bloeiden zichtbaar op door de komst van Leo Beenhak ker. Niet stijf Van 't Schip, die dit seizoen opmerkelijk trefzeker bleek: „Ik hoef van Beenhakker niet stijf langs de lijn te voetballen. Blind en Winter mogen ook op mijn positie verschijnen. Dat eist hij zelfs van ons. Als ik een lastige tegenstander heb en er maar niet in slaag om de achterlijn te halen, dan verwacht Beenhakker dat Blind of Winter mijn taak een keertje overneemt. Die wisselwer king verloopt in de praktijk uitstekend en zorgt voor veel verrassing en onrust bij een tegenstander". „Ik ben niet meer de pure rechtsbuiten van vroeger. Tegenwoordig kan ik me ook laten zakken, om een bal vragen en Blind of Win ter de diepte insturen. Ik heb ook de mogelijkheid om naar binnen te trekken en het vijandelijke doel op te zoeken. Het is allemaal wat gevarieerder geworden. Ik kom ook vaker aan de bal en dat komt het zelfvertrou wen natuurlijk ten goede. Beenhakker heeft mij meer vrijheid in het veld gegeven en dat is zeker van invloed geweest op mijn spel". Rechtsback Danny Blind blijft niet achter in de lof zang op Beenhakker. Hij roemt de bijna bondscoach van Oranje om zijn tactische vondsten, maar loopt ook op Leo Beenhakker. het menselijke vlak weg met Beenhakker. „Hij heeft ons behoed voor veel rottigheid van buitenaf. Ook onderling heeft Beenhakker voor rust in de ploeg gezorgd. En dat is geen gemakkelijke opgave geweest. Onze selectie be staat uit twintig spelers. Dat betekent, dat er altijd wel een paar jongens met een ontevreden gevoel rondlo pen omdat ze niet voor een plaats in de basis in aanmer king komen. Maar Beenhak ker .pakt die spelers op een dusdanige manier aan, dat ze er toch min of meer vrede mee hebben dat ze op de bank zitten. Dan ben je voor mij een topcoach". Danny Blind bestrijdt met klem de stelling, dat Ajax morgen kampioen wordt dank zij de talrijke misstap pen van PSV. „Dat gezeur zal wel weer de kop opste ken. Maar ik kijk daar toch iets anders tegenaan. Het is typisch Nederlands om een goede prestatie van iemand toe te schrijven aan de zwakte van een ander. PSV dus in dit geval. Maar elke ploeg begaat in de competitie misstappen en er kan er maar ééntje kampioen wor-' FOTO: ANP den. Als wij aan het einde van de rit de minste verlies- punten hebben, dan zijn wij de terechte kampioen. Dat heeft niks met de fouten van PSV te maken. Ik word niet goed van dat gezeur". Smart Heel Ajax zit volgens Danny Blind met smart op de titel te wachten. „Iedereen is heel erg bezig met die wed strijd tegen NEC. Het kam pioenschap heeft een enor me waarde voor alle men sen, die zich bij Ajax betrok ken voelen. Dat merk ik ook in mijn eigen omgeving. Ie dereen is er vol van. Dat geldt ook voor de spelers. De meeste jongens zijn nog nooit kampioen geworden. Alleen Van 't Schip heeft het een keertje meegemaakt. En een titel hoort gewoon bij een club als Ajax. Ik zou het een enorme teleurstelling vinden als ik aan het einde van mijn carrière zou moeten zeggen, dat ik nooit kampioen met Ajax ben ge worden. Dat zou een enorm gemis zijn. Daarom is die ti tel voor mij persoonlijk ook van onschatbare waarde". GERT VAN DIJK MECHELEN De Neder landse inbreng bij KV Meche len wordt teruggebracht van vier spelers naar een. Het hui dige kwartet vertrekt en wordt vervangen door een nieuweling. René Eykelkamp is vrijwel rond met de Belgi sche club. Er moeten nog en kele details ingevuld worden. Manager Courant verwacht, dat beide partijen volgende week het driejarig contract zullen ondertekenen. De transferssom van tussen de een en anderhalf miljoen gul den vormt voor KV Mechelen geen beletsel. De aanvaller van FC Gronin gen zal geen landgenoten aan treffen bij de club. Het viertal Rutjes, Hofkens, Koeman en Bosman heeft toestemming uit te kijken naar andere clubs. Rutjes heeft een driejarig con tract ondertekend bij Ander- lecht. De voorstopper wordt voetbal-Belg en dus niet meer beschouwd als buitenlander. Koeman is rond met PSV. Bosman staat in de belangstel ling van Bordeaux en Liver pool. De transfervrije Hofkens wil zijn carrière in België of Frankrijk voortzetten. Jan Willem van Ede heeft zijn contract bij FC Utrecht met vijf jaar verlengd. De verbin tenis van de 27-jarige doelman liep aan het einde van dit sei zoen af. Van Ede heeft 213 competitiewedstrijden voor FC Utrecht in het betaalde voet bal gespeeld. Volleybalsters te wisselvallig JEREZ DE LA FRONTERA De Nederlandse volleybal vrouwen zijn gisteren in Jerez de la Frontera met een onno dige nederlaag begonnen aan het toernooi om het wereld kampioenschap voor B-landen. De Verenigde Staten, op pa pier de sterkste van de twaalf deelnemers in Spanje, won in vijf sets, 3-2 (6-15 16-14 15-13 15-17 15-11). De formatie van bondscoach Murphy, die on langs de naar de mannenploeg weggepromoveerde Pang op volgde, kon zich de nederlaag permitteren. Van de groep van zes landen plaatsen zich er drie voor de beslissende ronde. Nederland krijgt dit weekein de tegen Spanje en Roemenië de kans op herstel. Voor Oos tenrijk en Mauritius lijkt slechts een ondergeschikte rol weggelegd. Toch had Oranje zich op de eerste dag reeds bijna kunnen verzekeren van een plaats bij de beste zes. „Vooral in de eer ste set", zei Murphy, „zijn we zeer goed begonnen. In die fase hebben we de Amerika nen onze wil opgelegd. Helaas bleek de ploeg niet in staat het initiatief vast te houden. Onze tegenstander is professioneel bezig, traint dagelijks. Dat was te merken". Beroep Fiorentina afgewezen ZURICH Fiorentina zal de thuiswedstrijd van de finale van het toernooi om de UEFA-beker tegen Juventus toch op tenmin ste 300 kilometer van het eigen stadion moeten spelen. De UEFA handhaafde deze straf in de beroepszaak, die door de Ita liaanse club was aangespannen. Fiorentina werd gestraft, we gens onregeldheden tijdens de halve finale tegen Werder Bre men. De Westduitse doelman Reek werd destijds door een uit het publiek gegooid voorwerp' getroffen. De wedstrijd vond plaats in Perugia. Het eigen stadion van Fiorentina was wegens verbouwing, in verband met het naderende toernooi om het we reldkampioenschap, gesloten. Havelange blijft voorzitter van FIFA PARIJS Joao Havelange wordt op het volgende congres van de wereld voetbalfederatie (FIFA) op 6 en 7 juni in Rome her kozen als voorzitter. Er hebben zich voor de post geen tegenkan didaten gemeld. De Braziliaan is voorzitter van de FIFA sinds 1974. Hij volgde destijds Sir Stanley Rous op. Betaald voetbal Eredivisie Morgen NEC-Ajax Fortuna S-Volendam Feyenoord-RKC Haarlem-PSV FC Groningen-MVV BW Den Bosch-FC Twente Willem ll-Sparta Roda JC-FC Den Haag FC Utrecht-Vitesse Eerste divisie Vanavond Emmen-RBC VW-De Graafschap NAC-PEC Zwolle SC Heracles-Veendam GA Eagles-DS'79 Helmond Sport-Excelsior Eindhoven-Telstar AZ-Cambuur VANDAAG Nederland 3, 16.40 uur: Turnen (EK in Athene) en volleybal (heren Nederland-Sovjetunie); 00.00 uur: Studio Sport. Veronique, 15.30 uur: Italia "90; 18.05 uur: Match. België Nederlands 1, 22.45 uur: Sport op zaterdag. TV 5, 16.15 uur: Sport Duitsland 1, 18.00 uur: Sport- schau-Telegramm; 18.15 uur: portschau. Duitsland 2, 12.55 uur Tennis; 21.55 uur: Das aktuelle Sport- Studio. BBC 1, 13.30 uur: Grandstand. BBC 2, 17.50 uur: Golf; 18.25 uur: Paardesport; 19.15 uur: Tur- Eurosport, 10.00-03.00 uur: Super Channel, 18.30 uur: Ultra Sport. MORGEN Nederland 3, 15.00 uur: Turnen en volleybal; 18.45 uur: Studio Sport. Veronique, 18.05 en 22.45 uur: Match. België Nederlands 1, 12.45 uur: Sportoverzicht; 18.45 en 19.45 uur: Sportweekend. België Frans, 18.30 uur: Sport. Duitsland 1, 18.20 uur: Sport- Duitsland 2, 13.15 uur: Auto- en motorsport, tennis en voetbal. BBC 2, 14.25 uur: Sunday grand stand; 18.50 uur Rugby. Eurosport, 10.00-0200 uur: Sport. MAANDAG Duitsland 2, 12.25 uur: Tennis. BBC 1, 14.35 uur: Grandstand. BBC 2, 17.40 uur. Golf Eurosport, 10.00-18.00 uur Sport. DEN HAAG Onze tips voor de koersen van Duindigt (zon dag aanvang 13.30 uur) en Alkmaar (maandag aanvang 18.00 uur) luiden: 2e koers: 1 Every Star, 2. Estanza, 3. Valley Cotillion (2-1-5). 3e koers: 1. Give me Jewels, 2. Dalot, 3. Hit the Headline (5-1-3). 4e koers: 1 Beloved Child, 2. Com- tesse, 3. Billy Vredebest (5-3-2) 8e koers: 1. Don Berkum, 2. Dokie Zuydhoeve, 3. Digitalis, 4 Diego Ro tary (3-1-4-5). UJDAM LOST VAN POPPEL AF IAN ISIDRO Julian orospe is gisteren naar 'erwachting zijn leiders in de Ronde van •panje kwijt geraakt. De Ipanjaard, die zich vier itappes aan de kop van et klassement handhaaf- e, kwam in de zware bergrit ruim vier minuten na winnaar Carlos Her nandez over de finish. Marco Giovanetti, die op ruim één minuut als twaalfde ein- is de verrassende nieu we lijstaanvoerder. Het was voor de Italiaan de eerste keer dat hij in een grote ronde het leiderstricot over de schouders kon laten glijden. ,Ik denk niet dat ik de lei derstrui tot in Madrid zal dra gen", bleef Giovanetti nuchter. ,Er komen nog enkele berg etappes en een tijdrit. Deze overwinning kan niemand mij echter meer afnemen. Ik reed laatste kilometers opti- gDe elfde etappe kende vier Jbergbeklimmingen, waarvan •jtwee van de tweede, één van 1de eerste en één van de bui- Itengewone categorie. Luc Suy- "kerbuyk was de enige Neder lander die zich in deze rit on derscheidde. De Nederlander, kampend met buikloop, was in de eerste honderd kilometer bij verschillende ontsnappings pogingen betrokken. Nadien moest Suykerbuyk uit de voorste groep lossen. Met een achterstand van ruim tien mi nuten op winnaar Hernandez kwam hij toch als eerste Ne derlander op de 66ste positie over de finish. De Spaanse kampioen plaatste zijn beslissende demarrage op de flanken van de col San Isi- dro, een 1700 meter hoge berg van buitengewone categorie. De ontketende Hernandez zag kans uit de greep van het ver scheurde peloton en de jagen de (favoriete) landgenoten In- durain (vierde) en Delgado (negende) te blijven. Ook de Colombiaan Mejia (tweede) en Tony Rominger uit Zwiters- land (derde) moesten ruim veertig seconden op Hernan dez toegeven. Voorbeeld Jelle Nijdam heeft in de Vier daagse van Duinkerken een voorbeeld genomen aan Jean- Paul van Poppel. Diens ritzege in de vierde etappe inspireer de Nijdam gisteren tot een ge slaagde machtsgreep. De renner uit de ploeg van Alvaro Pino (midden) leidt een groep klimmers tijdens de Ronde van Spanje. Jan Kaas versloeg na 170 kilo meter vier mede-vluchters in een lange sprint. Het beteken de de derde seizoenzege voor Nijdam, die eerder in de Ron de van Murcia en in het Belgi sche Hannuit succesvol was. De vijfde etappe van St. Quen- tin naar Armentieres, met in totaal twaalf kilometer aan kasseien, was een kwelling voor klassementsaanvoerder Stephen Roche. De voormalige wereldkampioen kwam na zestig kilometer ten val op het eerste stuk straatstenen. Met verwondingen aan zijn elle boog en heup stapte de Ier te rug op de fiets. Met de hulp van zijn ploegge noten hervond Roche de aan sluiting met het peloton. In de grote groep eindigde hij met een achterstand van 35 secon den op Nijdam. Zijn leidende positie, met zestien seconden voorsprong op de Fransman Lemarchand, kwam niet in gevaar. Olaf Ludwig, sprinter uit de ploeg van Peter Post, heeft gisteren in de Verenigde Sta ten het eerste deel van de eer ste etappe van de Tour de Trump gewonnen. De eerste jaars professional was bij een massale aankomst de snelste in het traject van Wlimington naar Baltimore, over 154 kilo meter. De Mexicaan Alcala, van de Nederlandse formatie van Jan Gisbers, houdt de lei ding in het klassement. BILJARTEN Europese titelstrijd libre in Bottrop Finale: Grethen (Lux)-Blondeel (Brd) 2-1 (100-7 2-100 100-13) Derde plaats: Tilleman (Ned)-Klijn (Ned) 2-1. Eindstand: 1. Gretchen, 2. Blondeel, 3. Tilleman, 4. Klljn. HOCKEY WK dames in Sydney 3e dag, poule A: Austraiië-Argentlnië 1-1 (0-1) 17. Hussey 0-1, 42. Bucha nan 1-1. Engeland-Japan 1-0 (0-0). 37. Brown 1-0. Bondsrepubllek-China 3-1 (0-0). 42. Becker 1-0, 56. Ferneck 2-0, 57. Becker 3-0, 68. Hui 3-1. Stand: Bondsrepubliek 2-4, Engeland 2-4, Australië 2-3, Argentinië 2-1, Ja pan 2-0, China 2-0. Poule B: Neder- land-Spanje 3-0 (2-0) 20. Benninga 1- 0, 35. Thate 2-0, 68. Lejeune 3-0. Scheidsrechters: Buckley en Davies (Aus). Nederland: Toxopeus; Van der Ben, Lejeune, Fokke en Van Nieuwenhuy- ze-Leenders; Appels (40. Koenen), Benninga (62. Van Zenderen) en Hols- boer; Wouters, Wolff en Thate. Stand: Nederland 2-4, Cartada 2-3, Zuid-Korea 2-2, Nieuw-Zeeland 2-2, Verenigde Staten 2-1, Spanje 2-0. HONKBAL Amerikaanse competitie New York, Major League: Cleveland Indians-New York Yankees 10-5, Min nesota Twins-Detroit Tigers 3-1 (10 innings), Milwaukee Brewers-Kansas City Royals 9-5, Seattle Mariners-Ca lifornia Angels 10-8, Texas Rangers- Chicago White Sox uitgesteld. Natio nal League: Atlanta Braves-Montreal Expos 4-1, Cincinnati Reds-New York Mets 5-0, Houston Astros-Philadel phia Phillies 10-3. SQUASH Europese titelstrijd landenploegen in Zürich 2e dag, heren, groep A: Engeland- Nederland 5-0. Beeson-Frleling 9-2 9- 6 9-0, Marshall-Scheffer 9-5 9-7 9-0, Carter-Van der Pluym 5-9 9-5 9-1 9- 6, Walker-Vertogen 9-0 8-10 9-3 9-0, Parke-Van Bolderik 9-3 9-0 9-0; Bondsrepubliek-Oostenrijk 5-0, Zwe- den-Spanje 5-0, Flnland-Zwitserland 5-0. Dames, groep A: Nederland-Zwitser land 3-0. Beumer-Hartmann 9-3 9-7 9-2, Van Hoom-Donatsch 9-6 10-9 0- 9 9-2, Houtsma-Strösslln 9-6 9-0 9-0; Engeland-FInland 3-0, Zweden-Noor- wegen 2-1, lerland-Bondsrepubllek 2- 1. VOLLEYBAL Wereldtitelstrijd voor B-landen in Madrid Dames, eerste dag: Groep A, Puerto de Santa Maria: Algerije-Spanje 0-3 (3-15, 0-15, 10-15), Joegoslavië- Bondsrepubliek 0-3 (2-15 1-15 12- 15). Groep B, Jerez: Australië-Maurl- tlus 3-0 (15-4, 15-10, 15-5), Neder land-Verenigde Staten 2-3 (15-6 14- 16 13-15 17-15 11-15). WIELRENNEN Ronde van Spanje 11e etappe: 1. Hernandez (Spa) 203 km in 5.42,04, 2. Mejia (Col) 0,42, 3. Rominger (Zwi) 0,44, 4. Induraln (Spa) 0,46, 5. Fuerie (Spa) 0,50, 6. Gaston (Spa) z.t., 7. Plno (Spa) z.t., 8. Parra (Col) z.t., 9. Delgado (Spa) z.t., 10. Cardenas (Col) z.t., 11. Moncada (Col) 0,57, 12. Giovannettl (Ita) 1,03, 13. Farfan (Col) 1,06, 14. Cadena (Col) I,13, 15. Ruiz-Cabestany (Spa) 1,13, 66. Suykerbuyk (Ned) 10,48. 96. Vos (Ned) 22,35, 128. Jakobs (Ned) z.t.. 142. Hoondert (Ned) 25,00, 151. Van den Akker (Ned) 26,09, 161. Wijnands (Ned) 27,05, 165. Nljboer (Ned) 27,25, 166. Arntz (Ned) z.t., 171. Rëkers (Ned) 31,58. Algemeen klassement: 1 Giovannet tl 50.25,38, 2. Cadena 0,41, 3. Fuerte 2,11, 4. Gorospe (Spa) 2,40, 5. Gaston 2,52, 6. Ivanov (Sov) 2,55, 7. Induraln 3,04, 8. Delgado 3,08, 9. Parra 3,22, 10. Ruiz-Cabestany 3,26, II. Rominger 3,54, 12. Plno 3,55, 13. Unzaga (Spa) 4,14, 14. Farfan 4,56, 15. Vargas (Col) 5,05, 89. Suykerbuyk 47,36, 126. Van den Akker 1.06,29, 141. Arntz 1.14,47, 143. Jacobs 1.15,32, 153. Rëkers 1.20,52, 155. Vos 1.22,16, 156. Wijnands 1.23.58, 157. Hoondert 1.24,00, 158. Nijboer 1.24,10. Vierdaagse van Duinkerken 5e etappe: 1. Nijdam (Ned) 170 km In 3.59,57, 2. Pedersen (Den) 0,03, 3. Schurer (Ned) 0,05, 4. Itterbeeck (Bel) 0,08, 5. Cornlllet (Fra) 0,11, 6. Mu seeuw (Bel) 0,35, 7. Barteau (Fra) 0,37, 8. Lavainne (Fra) z.t„ 9. Genoe- sov (Sov) z.t., 10. Van Poppel (Ned) z.t. Klassement: 1. Roche (Ier) 17.12,13, 2. Lemarchand (Fra) 0,16, 3. Thierry Marie (Fra) 2,08, 4. Schurer 2,19, 5. Lavainne 2,24, 6. Museeuw 2,27, 7. Cornlllet 2,28, 8. Moreau (Fra) 2.37, 9. Duclos-Lassalle (Fra) 2,38, 10. Peiper (Aus) 2,56.

Leidse Courant | 1990 | | pagina 9