Wat ore betreft krijgt u ra uw 55s een hoadeleven. Assistent archivaris m/v Billiton MTS'er (W of E) Uitreiking Jaarprijza vervingsuitingen 199. H Docent(e) Economie Docent(e) LEIDSE COURANT ZATERDAG 5 MEI 1990 PAGINA Billiton International Metals BV te Leidscheidam is de dienstverlenende maatschappij voorde groef van Billiton- maatschappijen, die in vele landen actief zijn n opsporing, winning, research, verwerking, terugwinning m verkoop vai non-ferrometalen. mineralen en aanverwanteprodukten. Voor onze afdeling Documentatie zoeken wij en De werkzaamheden bestaan onder meer uit: - het afhandelen van inkomende en uitgaande dcumenten; - het indiceren en classeren van te archiveren dcumenten (correspondentie, rapporten, contracten, vertimwelijke stukken e.d.) en het archiveren hiervan; - het registreren van rapporten; - het verschaffen van informatie uit de archieven; - het, in voorkomende gevallen, assisteren in de Ifclio- theek. Voor een goede vervulling van de functie is vereist: - H A VO-opleiding (of een opleiding van gelijkwatdig niveau); - afgeronde opleidingen bedrijfsarchiefkunde 1 en 1 - ca. vijf jaar ervaring met archiefwerkzaamheden; - een goede kennis van de Engelse taal; - leeftijd ten minste 25 jaar. Wij bieden een aantrekkelijke werkkring en goede arfeids- voorwaarden waaronder: - een jaarinkomen van 14 maandsalarissen (inclusief vakantiegeld); - opname in een eigen pensioenfonds (vanaf 25 jaar); - premiespaarregeling; - tegemoetkoming in de kosten van het woon/werkverl<er; - 24 vakantiedagen per jaar: daarnaast een ADV-regelig. Met studiefaciliteiten en loopbaanplanning stimuleren e begeleiden wij de carrière-ontwikkeling van onze medewr- Uw schriftelijke sollicitatie met uitvoerig curriculum vitae zien wij graag voor 18 mei 1990 tegemoet op onderstaand adres: Billiton International Metals B.V. Afdeling Personeelszaken t.a.v. mevrouw L. Brands Postbus 436 2260 AK Leidschendam Dinsdag 8 mei: Den Haag - Binnenhof van 10 tot 15 uur manifestatie op het „Binnenhof" voor herstel van de wettelijke bescherming van de levensrechten van alle medemensen; ook van de zwaksten. Het water staat tot aan de lippen: De nood is hoog! Durf getuigen! Kom gewoon 8 mei naar Den Haag. Wanneer iemand dreigt te verdrinken dan zegt u toch ook niet: „We zullen een vergadering bijeen roepen!" Wordt niet schuldig nalatig. KOM dinsdag 8 mei naar het „BINNENHOF". ledereen kan weten, dat Nederland twee „DOODSBRIGADES" heeft uitgezonden naar Roemenië. Begin april werd nl. via T.V. en radio bekend gemaakt, dat de „STIMEZO" vanuit Nederland twee „medische teams" heeft uitgezonden naar Roemenië om daar de mensen te helpen. Die twee „medische teams" zijn in werkelijkheid echter „aborteurs" die hun medische kennis niet gebruiken om te genezen, maar misbruiken om zonder vorm van proces, doelbewust, aan de lopende band, in Roemenië onschuldige kinderen te killen in de moederschoot door abortus provocatus. Deze ten-hemel-schreiende misdaden en wraakoproepende zonden in Nederland: eisen een publiek eerherstel. Alleen een groot biddend leger, dat zich in edelmoedige offervaardigheid wil inzetten tot redding van onze verantwoordelijke regering en ons dierbaar vaderland, kan Nederland nog behoeden voor een „Godsgericht". Als wij in Nederland nu nog lauw en onverschillig blijven bij deze verschrikkelijke misdadigheid, dan mogen wij wel bedenken dat Jezus gezegd heeft: Waart ge maar koud of heet, omdat gij lauw zijt, daarom zal Ik u uitspuwen uit mijn mond" (Ap. 3:16). „Als het zout zijn kracht verliest, waarmee zal men dan zouten? Het deugt nergens meer voor dan om weggeworpen en door de mensen vertrapt te worden". (Matteus 5:13). Onze verantwoordelijke regering kan zichzelf zonder het massaal gebed van de gelovigen niet redden. Waarom niet? Onze Nederlandse regering is nl. geëxcommuniceerd en daardoor in de wurggreep van duistere machten. Door het maken en aannemen van een wet. waardoor desgewenst (zo goed als zonder vorm van proces) de ene mens bij die wet kan beslissen over het leven van een onschuldige medemens en diens levensrechten - bij dié wet - straffeloos kan schenden; daardoor is onze regering „ipso facto" d.w.z. „door dét feit zelf" geëxcommuniceerd. Het toestaan en uitzenden van twee groepen aborteurs vanuit Nederland naar Roemenië is een duidelijk afschuwelijk teken van de huidige criminaliteit hier. Reeds zeven jaar manifesteert „Stlrezo": de „Stichting voor Recht zonder Onderscheid" ononderbroken iedere tweede dinsdag van de maand op het „Binnenhof" in Den Haag, van 10.00 tot 15.00 uur: voor het herstel van de wettelijke bescherming van de levensrechten van alle medemensen, ook van de zwaksten, bejaarden en gehandicapten. Helpt ons. Velen zullen wegens werk of studie, wegens ziekte of ouderdom niet naar Den Haag kunnen komen, dinsdag 8 mei: maar wilt u a.u.b. met ons verenigen in gebed en edelmoedige offervaardigheid, tot redding van ons allen. God wil vergeven en bij God is niemand ongewenst. God wil de redding van ons alleen. Het is een leugen, dat de moeder haar bloedeigen kind moet doden om uit de problemen te komen. Helpt de moeder, redt het kind! Helpt de Stichting „Voor Recht zonder Onderscheid" veel krachtiger te kunnen strijden tegen het doemdenken en de doodskultuur in Nederland. Onze oprechte dank voor uw hulp. Namens de Stichting „Voor Recht zonder Onderscheid". Postbank-Giro: 2963282. RABO-bank: 16.78.52.574. Pater J. Koopman s.s.s. en Medewerkers. ADVIESBUREAU PEUTZ ASSOCIÉS B.V. Raadgevende Ingenieurs ONRI Tot de gebieden waarop ons bureau adviezen geeft behoren de akoestiek van zalen, bestrijding van geluidhinder in en bulten gebouwen, trillingstechniek, bouwfysica en energiebewust bouwen. Voor ons bureau te Den Haag vragen wij een voor het uitvoeren en analyseren van akoestische en bouwfysische metingen alsmede andere technische (laboratorium)werkzaamheden. Hij/zij zal mede worden ingezet ter ondersteuning van de vele uiteenlopende projekten met betrekking tot de bouwakoestiek, bouwfysica en (industriële) lawaaibeheersing. Het bezit van rijbewijs BE en een accurate, flexibele instelling zijn nodig om deze veelzijdige functie inhoud te geven. Leeftijd: 20 25 jaar. Schriftelijke sollicitaties gaarne onder referentie RM/JB aan ons bureau, adres: Bankaplein 1, 2585 EV Den Haag (tel. 070-3505707) Vermelding van een telefoonnummer maakt het ons mogelijk snel een afspraak te maken. De meest creatieve wervingsuitingen van het jaa89 wïden op maandag 21 mei bekroond met de Magneet. Plaats van handeling is de Goederenzaal in de Beuan Bdage, Damrak 243 (naast de Bijenkorf) in Amsterdam Aivang exact 20.00 uur. Iedereen die personeelswerving een warm hart toecgt, ks nu toegangskaarten bestellen bij het secreta- riet van de SJP telefoonnummer 020-26 92 82. IKhHÉ Jarprijzen Personeelsadvertents. L. en MTS voor Mode en Kleding Dorpersdreef 150 2542 XG 's-Gravenhage Telefoon 3669797 een scholengemeenschap met 1400 leerlingen vraagt voor de MTS 2e graads voor 29 lesuren De opleiding verzorgt lessen ten behoeve van vestiging in het ambacht en/of de detailhandel. Deze omvatten o.m. de volgende vakken: bedrijfsadministratie, bedrijfseconomie, verkoopbevordering en recht. Van de nieuwe docent(e) wordt het volgende verwacht: - lesbevoegdheid voor het 2e graads vakgebied, - collegiale samenwerking in een team van 6 docenten economie, - enige ervaring in het middenstands- en ondernemersonderwijs, - bereidheid tot het ontwikkelen van lesmateriaal en examens. Vraagt voor de LTS - basisvorming aan allochtone leerlingen plm. 7 uren, - handelsvakken/wiskunde plm. 15 uren, - techniek BAVO plm. 6 uren, - Duits plm. 6 uren. Combinatie van de vakken mogelijk. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer W. A. H. J. Michels, directeur, tel. 070-3669797 Schriftelijke sollicitaties aan het bestuur p/a Dorpersdreef 150 2542 XG 's-Gravenhage Neem a Hariy hier. Harry heeft 't zo slecht nog niet. Als u zich dode ochtendspits heenwringt, ligt hij nog op één oor. Te dromvan w;t hij vandaag weer eens zal gaan doen. Een baje trapaen in het park? Of toch liever een stukje zwemii? Wer.cen? Nee, daar denkt hij niet aan. Niets v u, zo'n leventje? Na uw 55ste? Maar dan moet het financieeel kunnen. En naar het zich laat aanzien is er straks geen V-regeling waarop u nog kunt rekenen. Alle re om eens aan het DIN-plan van de Zwolsche Algemeene taiken. Als u daar nu mee begint, bepaalt u straks zelf op welke leeftijd u wilt|)pen met werken. Hoe werkt het? U legt maandelijks minui 80 gulden opzij. Daarover krijgt u dan aantrekkelijk rendement waar van een groot deel vooraf gegadeerd wordt. Daar komt nog bij da over dit rendement geen belasting betaalt, als u minimi jaar deelneemt. Uw assuran tieadviseur kan u er alles overtellen. U kunt ook de bon inlen of even bellen naar onze afdeling Service Informatieyen: 03402-77878. Straks is er geen hond meer die nog tot z'óste blijft werken. :r het Dynamisch Invcsteringsplar Het DIIM-Plan. Begin er nu meels je straks eerder wilt stoppen. iten envelop zonder postzegel naar: Zwolsche Algemeene IVC I Zwolsche Algemeene - Verzekert completer. Dus beter. - - v P1C LEKKER BLIJVEN LIGGEN ALS DE WEKKER GAAT.

Leidse Courant | 1990 | | pagina 16