Doden en gewonden bij kampioensfeest Napoli sportuitslagen bij Selectie Italië voor wk al rond Rentree Lemond debacle .onder loeo Leidse Courant: voor meer dan nieuws alleen. Een krant voor u! UNA 1 SPORT CeidócSouocmt dinsdag 1 MEI 1990 pagina 13 Geen contract voor Edo Ophof UTRECHT FC Utrecht zal Edo Ophof voor het komende seizoen geen contract aanbieden. Ex-inter national Ophof heeft vrijwel het gehele voetbaljaar gesukkeld met een liesblessure. Hij was afkomstig van AZ. Tijdens zijn periode bij Ajax speelde hij vijftien interlands. Henk Wullems wordt trainer van AZ. Hij volgt Hans van Doorneveld op, die naar Sparta gaat. Wul lems werkte de voorbije periode in Saoediarabië. die i( 1 het vi eren e« Ej Enge zing^ Van Linder weg bij Südstadt WENEN Ton van Linder kan zich weer geheel richten op zijn werkzaamheden voor het Nederlands Handbalverbond. De trainer uit Zevenaar zal ko- 1 mende maand niet op de bank zitten als Hypobank Südstadt de Europese bekerfinale speelt. Van mana ger Gunnar Prokop kreeg de oefenmeester te horen dat hij vriendelijk voor zijn bezigheden wordt be dankt. Etienne Vergeer toont vorm in Rotterdam LEIDEN Junior Étienne Vergeer reed gisteren opnieuw een goede koers in het Rotterdamse Feijenoord. Na zijn overwinning van afgelopen zaterdag be haalde de Warmonder ditmaal een derde stek in deze Oranjeronde. Mike Hassing eindigde vlak achter hem op de vierde plaats. Tom de Jong greep in de Oranje- ronde van 's Gravendeel de vijfde plek. In de 30 april ronde van Feijenoord re den als snel drie junioren weg, waarna Vergeer en Hassing aansloten. In de fi nale reed Jeroen van der Hoorn weg, zo dat er voor de achtervolgers niet meer dan de tweede plek restte. Koos Boeren- hout won daarbij de spurt van Vergeer en Noordwijker Mike Hassing. Zaterdag dankte Etienne Vergeer zijn klassieke overwinning aan een ontsnapping in de ultieme kilometers. De Bollenstreker ontsnapte uit een vijf man sterke kop groep en zegevierde met geringe voor sprong. In 's Gravendeel plaatsten Hans van Egmond uit Rijnsburg en Tom de Jong uit Roelofsarendsveen zich in een omvangrijke kopgroep van twintig cou reurs. Uiteindelijk reden uit dit 'peloton' weer een vijftal renners weg. Swift-Cas- ba coureur De Jong zat daarbij, maar kwam in de sprint niet verder dan de vijfde stek. Clubgenoot Hans van Eg- mond eindigde na honderd kilometer als 18e. Pascal Vergeer kwam in IJsselstein - door materiaalpech geplaagd - als 19e amateur over de meet gespurt. Ook bij de liefhebbers werd driftig gekoerst. In de Slachthuisbuurt van Haarlem eiste Gerrit Kleinveld de tweede plaats op. In de spurt werd de Lissenaar geklopt door Mees de Bonte. Dirk-Jan van Reek won - na drie jaar stilstand - de spurt van het peloton om de vierde stelling. Volleyballer Buys redt Moskoviet MOSKOU Volleybal-international Teun Buys heeft gisteren in Moskou een Rus van de verdrinkingsdood gered. Met behulp van vlaggen die de viering van de eerste mei kleur geven, sleepte hij de man uit de rivier die door de stad stroomt. De Moskovieten waren gisteren als aanloop naar de feestdag van 1 mei vrij. Net als de volleyballers, die vandaag naar Nederland vliegen na hun twee zeges op de Sovjetunie in de World League. Buys wandelde langs de Moskwa en merkte de drenkeling op. In tegenstelling tot anderen, die rustig hun hengeltje uit wierpen of het mooie weer bespraken, ging de 30-jarige inwoner van Oostzaan tot actie Dinamo Zagreb krijgt twee punten BELGRADO Dinamo Zagreb is giste ren twee punten rijker geworden zon der daarvoor een volledige wedstrijd in het veld te zijn gekomen. De tuchtcom- missie van de Joegoslavische voetbal bond kende Dinamo Zagreb een over winning met 3-0 toe in de wedstrijd te gen FC Sarajevo. De ontmoeting in Sa rajevo werd onlangs wegens rellen op de tribunes door de scheidsrechter ge staakt. De competitieleider besloot ver volgens de ontmoeting in zijn geheel te laten overspelen. De tuchtcommissie was het daar niet mee eens en kende Dinamo de overwinning toe. Met nog drie wedstrijden te spelen heeft Dinamo drie punten achterstand op leider Rode Ster Belgrado. te geni gespeel hi op ha Macra met ROME Een maand voor het sluiten van de inschrij vingstermijn heeft de Itali aanse bondscoach Azeglio Vi- cini zijn definitieve selectie voor het wereldkampioen schap voetbal bekend ge maakt. Inter levert de meeste internationals: vijf. Juventus en AC Milan zien vier Itali aanse spelers terug in de eindronden. Vicini zegt te vrezen dat zijn voetballers uitgeput zijn voordat voor de eindronde om het wereld kampioenschap begint. De meeste spelers uit zijn selec tie moeten in de Europese bekertoernooien overwerk verrichten. Het is wel onge veer het enige probleem dat Vicini hindert. „Het is de vraag hoe ik de spelers fris krijg na de afmat tende competitie", zei hij gis teren bij de presentatie van de groep van 22. De selectie slaat op 6 mei zijn trainings kamp op in Coverciano, even ten zuiden van Florence. Twaalf spelers dienen hun opwachting te maken in Eu ropese bekerfinales. Zij zul len zich pas op 24 mei bij de overigen voegen. In de groep is de 26-jarige Giuseppe Bergomi de enige die in 1982 ook al deel uit maakte van het Italiaanse elftal, dat in Spanje wereld kampioen werd. Van de eindronde van 1986 resteren naast Bergomi Zenga, Vier- chowod, Ancelotti, Vialli en Serena. Italië is ingedeeld in de poule bij Oostenrijk, dat in de eerste wedstrijd tegenstan der is, de Verenigde Staten en Tsjechoslowakije. De 22 Italianen zijn: doel: Walter Zenga (Inter), Gianlu- ca Pagliuca (Sampdoria) en Stefano Tacconi (Juventus); verdediging: Franco Baresi (AC Milan), Giuseppe Bergo mi (Inter), Luigi de Agostini (Juventus), Ciro Ferrara (Na- poli), Riccardo Ferri (Inter), Paolo Maldini (AC Milan) en Pietro Vierchowod (Sampdo ria); middenveld: Carlo An celotti (AC Milan, Nicola Berti (Inter), Fernando De Napoli (Napoli), Giuseppe Gi- annini (Roma) en Giancarlo Marocchi (Juventus); aanval: Roberto Baggio (Fiorentina), Andrea Carnevale (Napoli), Roberto Donadoni (AC Mi lan), Roberto Mancini (Samp doria), Salvatore Schillaci (Juventus), Aldo Serena (In- ter) en Gianluca Vialli (Sampdoria). NAPELS Het kampi oensfeest van AS Napoli in de nacht van zondag op maandag heeft drie doden en 56 gewonden geëist. Een 16-jarige jon gen reed met zijn brom fiets tegen een muur en ^overleed. Zijn duopassa- 'gier raakte zwaar ge wond. Het tweetal pro beerde op de snelle tweewieler het doelpunt van Baroni in de wed strijd van Napoli tegen Lazio na te doen. De andere doden vielen eveneens in het verkeer; een motorrijder reed frontaal te gen een kleine auto. In het feestgedruis van Na pels vielen nog eens 56 ge wonden bij ongelukken met motoren, auto's en vuur werk. Naar schatting waren een half miljoen voetbalfans tot diep in de nacht op de been om het voetbalkampi- De voetbalgekte bereikte het afgelopen weekeinde weer een hoogtepunt in Napels. Deze vrouw die op een auto met twee pandeksels zo veel mogelijk herrie tracht te produceren kan haar emoties nauwelijks de baas. oenschap van Italië te vie- Er heerste totale chaos in lichtblauwe clubkleuren. Al les werd volgehangen met shirts, sjaals, petjes. Huizen, auto's, boten, tot honden en ezels aan toe. De voetbalgek- te heerste overal. Een ban ketbakker fabriceerde een taart van zeven en een halve meter lengte. De spelers met aanvoerder Diego Maradona onttrokken zich aan het gedruis. Zij vierden feest met voorzitter Ferlaino op het speciaal voor de gelegenheid gehuurde jacht „Angelina Lauro" voor de kust van Capri. Zij tou cheerden per man 165.000 gulden kampioenspremie. „Ik draag deze titel op aan mijn vader", zei Maradona, die zestien doelpunten maakte in de afgelopen com petitie. Al zijn troubles in de eerste competitie-helft wer den hem vergeven. De Ar gentijnse bondscoach Bilar- do, die de slotwedstrijd van Napoli had bijgewoond, ju belde: „Als Diego in zo'n topvorm blijft steken, wor den wij opnieuw wereld kampioen". De Braziliaan Alemao heeft zijn contract bij de Napoli met twee jaar verlengd. De verbintenis van de Brazili aanse middenvelder zou in juni aflopen. Alemao, die bij de burgelijke stand staat in geschreven als Ricardo Ro- gerio de Brito, tekende giste ren in het bijzijn van mana ger Luciano Moggi de over eenkomst die loopt tot juni 1992. lingd Van Brabant bevestigt reputatie SEVILLA Benny van Brabant heeft gisteren zijn reputatie als geducht weg- sprinter bevestigd. De Belgische wielrenner werd in Sevilla winnaar van de zevende etappe in de Ronde van Spanje. Als werknemer bij de ploeg- Isoglass fietst de Limbur ger tegenwoordig weer in Belgische dienst; in de ja ren dat hij voor verschil lende Spaanse stallen koerste viel hem nimmer een zege in de Vuelta ten deel. Uitvoerige studie van de fi- nish-foto wees uit dat Van Brabant de Brit Malcom Elliott op het terrein waar over twee jaar de wereldtentoonstelling wordt gehouden miniem was voorgebleven. De leidende po sitie van de Spanjaard Julian Gorospe kwam niet in gevaar. Beste Nederlander in de rit Benny van Brabant (links) blijft de Brit Malcom Elliot in de sprint net voor. zonder geschiedenis was Ad Wijnands met een tiende plaats. De Braziliaan Cassio Freitas probeerde na 158 van 187 te rijden kilometer een massa print te voorkomen. Hij kreeg de Spanjaarden Jaime Villa- majo en Manuel Guijarro mee, maar werd zes kilometer voor Sevilla ingerekend. Daarvoor had de Portugees Joaquim Go- poging gewaagd. Verder dan een voorsprong van drie mi nuten en veertig seconden liet stevig koersende peloton het niet komen. De vlucht van de Portugees duurde tachtig kilo meter. In de beginfase maakte Erwin Nijboer deel uit van een groep van negen, die niet meer dan achttien seconden WASHINGTON De rentree van Greg Lemond in het wielerpeloton is zondag in Washington op een debacle uitgelopen. Halverwege een criterium over 87 kilometer stapte de wereldkampioen en Tour-winnaar, die vier weken niet actief was door een virusinfectie, af. Lemond wekte geen ogenblik de indruk binnenkort weer kanshebber voor een grote overwinning te zijn. Na het eerste rondje bungelde hij aan de staart van het peloton van 59 renners. Na 47 kilometer verliet hij de koers zonder zich Lemond al verklaard zich nog verre van fit te voelen. „Ik zit pas op 70 procent van mijn fy sieke vermogen", zei hij. Van af donderdag rijdt de best be taalde wielrenner ter wereld de Trump Tour, een wedstrijd over elf dagen. „En ook niet naar Duitsland. Dat trekt me helemaal niet. Henk Fraser sprak ik bij het Nederlands elftal. Hij kan naar Dortmund. Ik vind het fijn voor hem, maar mij doe je geen plezier met de Bun- desliga. Ik doe niet alles voor geld. Als er een of andere achterlijke club is uit Turkije met een groot pak geld, dan ga ik dus niet. Of wat Eric Groeleken deed, naar Israël, dat is ook niks voor mij. Hij is een avonturier, is voor al les in. De eerste avond dat-ie in Haifa zat is hij de stad eens gaan bekijken. Kreeg-ie de volgende dag al te horen dat hij was gesignaleerd in het uitgaansleven. „Kan nooit", zei-ie. Groeleken dus. Kan nooit, is niet waar". Voetballer René Eijkel- kamp in Voetbal Interna tional „Ik heb in de voetballerij veel geld verdiend, maar er is ook aan alle kanten een boel weggerold. Rijk ben ik er niet van geworden. Dat is dan jammer, maar ik heb wel een verschrikkelijk mooie tijd gehad. Natuurlijk waren er ook dieptepunten. Ja, de affaire met de brand bijvoor beeld. Maar daar praat ik lie ver niet over. Het heeft geen zin om dat op te rakelen. Die hele zaak is enorm opgefokt. Als er bij een ander een keu kenbrandje ontstaat, dan hoor of lees je daar niets over. Maar hoge bomen van gen veel wind, weet je". .Voormalig voetballer Kees Kist in de Telegraaf „Dat betekent een goede voorbereiding, de tegenstan ders veel bekijken. Straks een eigen kok mee en meer van dat soort zaken. Juist op dat gebied is de bond de afge lopen jaren nogal eens tekort geschoten. Ik hoop, dat ik er toe kan bijdragen dat dit nu eindelijk serieus wordt aan gepakt. Het Nederlandse honkbal is de afgelopen de cennia al genoeg opgescheept met bestuurders die alleen op eigen glorie uit waren. Zover wil ik het niet laten komen. Ik hoop van harte, dat ze mij een schop onder mijn kont geven zodra ik mijn werk niet meer goed doe. In het belang van het honkbal". Coördinator Jan de Vos van de Baseball en Softball Bond in het Algemeen Dagblad „Ik mag niet hardop zeggen, dat die ene gek die in de ver gadering zijn hand opsteekt prompt tot voorzitter wordt FOTO: DIJKSTRA gebombardeerd, maar zulke mensen komen wel door een stemming op hun post te recht. Terwijl een professio nele kracht pas via allerlei ingewikkelde procedures wordt benoemd. Vanuit de sportoptiek wordt graag gere fereerd aan het emotionele karakter van de sport. Op zich is dat een aardig argu ment, maar je kunt het niet meer als excuus gebruiken. De tijd dat een bedrijf je vijf duizend gulden extra geeft omdat de directeur je vaktijdschriften allerlei onzin over de match moet lezen. Daarna pas kan ik beoorde len hoe ik eraan toe ben. Ja, het irriteert me als mijn par tijen volledig verkeerd wor den gepresenteerd. De vierde partij van mijn KRO-match met Short, die ik in gewon nen stand door een blunder bedierf, was een slechte voorbode. Alle zetten van mij die uitroeptekens verdien den, kregen vraagtekens. Zo iets vind ik irritanter dan de beuzelpraat van sommige journalisten. Daar heb ik niet zoveel moeite mee". Jan Timman in de Volks krant „Het geheim van Faldo is dat hij verschrikkelijk constant is. Hij slaat eigenlijk nooit een bal die niet deugt. Hij kan altijd wel iets beginnen met de bal, waar hij die ook heeft geslagen. Ze zeggen vaak, Faldo heeft geen zenu wen. Onzin. Faldo heeft net zo goed zenuwen als ieder ander. Hij staat natuurlijk niet te trillen als een juffers hondje op de Tee. Dat doe ik ook niet. Maar alle golfers zijn natuurlijk op een bepaal de manier gespannen als ze aan een toernooi beginnen.. Als je die spanning niet zou hebben zou je überhaupt niet kunnen presteren". Golfer Ruud Bos in de Haagsche Courant ,,.ih, daar is mijn schoonva der weer. Dat zou best een probleem voor me kunnen ternational zijn, ja. Maar De Ruiter selec teert natuurlijk niet alleen. Hij heeft me wel gezegd: als je goed genoeg bent, ga je mee. Maar daar ga ik dus niet van uit. Ach, al dat ge zeik over mijn schoonva der.... Hij heeft me indertijd naar Cambuur gehaald, toen kende ik z'n dochter hele maal nog niet. Ik kan 't toch ook niet helpen dat ik op zijn dochter viel Later wilde De Ruiter me nog naar FC Utrecht halen. Daar heb ik toch maar van afgezien. Dan had je weer dat gezeik gehad over de schoonvader die zo nodig z'n schoonzoon in huis wilde halen". Voetballer Foeke Booy van 2e koert: 1. Cabot, 2. Salutli .une, 3. Dave Riebrand (10-7- 4e koers: 1. Cocorigi, 2 Princely Heights, 3. Antares (5-1-3). 5e koers: 1. Edison R, 2. Chagall, 3. Explosive Kades (2-3-5). 6e koers: 1. Charmeur A, 2. Cervlno Montana, 3. Caesarevento (8-2-5). 7e koers: 1 Countach, 2. You Sure, 3. Saturn Man (6-7-1). 8e koers: 1 Duncan Crown, 2. At tack, 3. D'Ouragan (3-7-2). 9e koers: 1 Ayres Boy, 2. Brahms Luck, 3. Dorothe Pluto (3-2-1). Den Haag naar Haarlem DEN HAAG FC Den Haag speelt vanavond zijn voorlaat ste wedstrijd voor de eredivi sie uit tegen Haarlem. Trainer Co Adriaanse kan over een fit te selectie beschikken in het duel, dat eerder verscheidene keren werd uitgesteld. De ont moeting in Haarlem begint om 19.30 uur. Estafettedag Bataven toch geslaagd LEIDEN De etafettedag van Bataven Leiden op Ko ninginnedag is ondanks de matige deelname toch een ge slaagd evenement geworden. Het mooie weer en juist de (te) matige deelname zorgden voor een zeker tegen het eind van de dag ontspannen sfeer. In die ontspannen sfeer zorgde een aantal ploegen voor goede prestaties. De Spartaan stuurde slechts vier B-jongens, maar zij won nen wel de 4x400 meter (in een fraaie 3.41.5 minuten) en de 4x100 meter (45.1 secon den). Bij de heren werd de 4x100 meter door het Haagse Sparta gewonnen in een fraaie 42.7 seconden. Ook de 4x200 meter werd een prooi van de Haagse ploeg na 1.27.7 minuut. Op deze voor meisjes C niet gewone afstand noteerde een kwartet Bataafse meisjes een goede 1.58.5 minuut. Een kwartet Holland meisjes liep, gezien de samenstelling van de ploeg (drie meisjes D en een meisjes C), een byzondere 2.04.4 minuten. In de categorie pupillen scoorde met name de thuisploeg erg goed: De jon gens A liepen tot twee maal toe 35.4 seconden op de 4x60 meter, de jongens B lieten als beste op de 4x40 meter een tijd van 25.6 seconden noteren. Sport op tv Eurosport, 18.00-02.00 Eurosport, 10.00-18.00 uur: Son ja Panne houdt Gazellen in bedwang LEIDEN Dankzij een bijzonder geconcentreerd werpende Sonja Panne hielden de softbalsters van Wassenaar de vooraf als moeilijke tegenstan ders aangemerkte dames van Onze Gazellen volle dig in bedwang. In de eerste twee slagbeurten hield Sonja Panne de tegen standers perfect onder contro le door twee maal drie slag achter elkaar te laten opteke nen. De slagkracht van de Wassenaarse dames was echter niet voldoende om door het verzet van de Haarlemse gast vrouwen heen te breken. In de vijfde inning lukte dat niettemin door een risicovolle gok toch. Met twee vrouw uit werd een stootslag gegeven die inderdaad door de Gazellen verkeerd aangegooid werd. Met nog twee honkslagen en een nieuwe veldfout werden in korte tijd de drie beslissen de punten gescoord. Panne in de zorgde daarna voor een snel en accuraat eind van de wedstrijd door opnieuw geen honkslagen, laat staan runs, toe te staan. In de heren softbalcompetitie heeft het eerste van Alphians de vijftig procent score in stand gehouden. In en tegen Koedijk werd de eerste wed strijd met 7-5 gewonnen mede door een homerun van de bes te man van het veld: Luigi Anastagasti. In de tweede wedstrijd werden de Alphena- ren (bijna net als de honbkbal- lende clubgenotên zondag) zo goed als weggevaagd door de gastheren. Pitcher Lindon de Jong had niet alleen grote pro blemen met de slagploeg Koe dijk, maar meldde ook veel problemen met de beoordeling van de scheidsrechter te heb ben. Uiteindelijk werd het 12- Sam Springer wint Klaverloop ZOETERWOUDE Sam Springer uit Leiderdorp heeft gisteren de 18e edi tie van de Zoeterwoudse Klaverloop gewonnen. Hij deed 13.56 minuten over de 4,2 kilometer. John de Boer uit Zoeterwoude eindigde als tweede met een achterstand van 17 seconden. De derde plaats was voor Ge rard van der Krogt. Bij de da mes zegevierde Magdalene Captein nadat zij tien jaar ge leden voor het laatst de Kla verloop had gewonnen. Er kwamen 294 deelnemers aan de start. De organisatie was traditiegetrouw in handen van de IJsclub Zoeterwoude. Uitslagen Dames: 1. Magdale ne Captein 17.10 min., 2. An- namarie van Leeuwen 17.52 min., 3. Ineke van Rijn 18.30 min. Heren: 1. Sam Springer 13.56 min., 2. John de Boer 14.13 min., 3. Gerard van der Krogt 14.23 min (Col) 0.56, 5. I Bondsrepubliek-Nederland 65-72 (29- 33), Joegoslavië-Denemarken 72-54 (44-25). HONKBAL Hoofdklasse Sparta-HCAW 5-3, Spartaan-PSV 9- 8. ADO-Neptunus 9-10, Kinheim-Pira- tes 9-3, Quick-Nicols 9-7. 1e klasse B: Robur '58-Herons 12-8. Amerikaanse competitie: Van der Sterren (Ned)-Beljavskl (Sov) 1/2-1/2, Bönsch (BrD)-Joesoepov (Sov) 1/2-1/2, Hübner (BrD)-Kinder- 38.06, 133. Van den Akker 40.1 137. Arntz 41.17, 140. Jakobs 42.51, 149. R3kers 45.02, 152. Nijboer 1 (BrD) 0-1, Nikollc (Joe)-Bischof 45.51, 155. Wijnands 46.4 - J 48.54, 165. Vos 49.35. league: Oakland A's-Bos- Jays 10-3, Kansas City Royals-Texas Rangers 5-2. Stand: Nationale lea gue: Atlanta Braves-Philadelphia Phil lies 3-1l Montreal Expos-Cincinnati Vierspannen: 1. Aarts (Liesel) 153,4, 4. Kraaijenbrink (Doornspijk) 170,6, 5. Chardon (Den Hoorn) 189,9. Tweespannen: 1. Rutjens (Someren) SOFTBAL Hoofdklasse Onze Gezellen-Wassenaar 0-3, Bloe- mendaal-Sparta 5-0, DSC' 74-Terras- vogels 0-6, HCAW-Twins 4-2, Schie- Verenlgde Staten-Frankrijk 2-3 (11- 15 10-15 16-14 15-13 16-17). Brasi lia: Brazilië-ltalië 1-3 (10-15 5-15 15- 10 10-15). Stand: 1. Frankrijk 1-2, 2. Italië 2-2 (5-4), 3. Brazilië 2-2 (4-5), 4. Verenigde Staten 1-0. 7e etappe: 1. Van Brabant (Bel) 4.29.17, 2. Elliott (GBr), 3. Pastorelli (Ita), 4. Aboesjaporov (Sov), 5. Jala- bert (Fra), 6. Esparza (Spa), 7. Poeira (Por). 8. Abreu (Por), 9. Calcaterra (Ita), 10. Iglesias (Spa), 11. Wljnant^ 1/2-1/2, Goelko (VSt)-Hickl (BrD) 1-0, (Ned), 107. Van den Akker (Ned), 120. Hoondert (Ned), 153. Vos (Ned), 157. Suykerbuyk (Ned). 181. Jakobs (Ned). Algemeen klassement: 1. Gorospe (Spa) 28.45.54. 2. Glovanettl (Ita) 0.25, 3. Klimov (Sov) 0.45, 4. Cadena 2. Havik (Zoetermeer), 3. Van de Hei den (Capelle aan de Lek). 4. Bos (Moordrecht). 5. Voshol (Capelle aan de IJssel). 's Gravendeel: 1. Van der Wolf (Rot terdam) 100 km in 2.19.13. 2 Maas (Papendrecht), 3. Kronen (Raams- donkveer). 4. Stofmeel (Tilburg). 5. De Jong (Roelofarendsveen). Enkhuizen: 1. Vroon (Haarlem) 90 km in 2.07.37. 3. Duyn (Wervershoof), 3. Compas (Venhuizen), 4 Faas (Ber gen), 5. Buis (Enkhuizen). Breda: 1. Verschuren (Raamsdonk- veer) 100 km in 2.19.29, 2. Haren (Sprundel), 3. Van der Steen (Bruns- sum), 4. Mol ('s Gravendeel), 5. Jon- Brand (Goes), 5. Den Bra Schepers (Lieshout). 4. Olde- schouw (Lierop). 5. Harks (St. Oeden- rode). Eindklassement driedaagse Geldrop: 1. Das. 2. Peter Schepers, 3. Jos Schepers. 4. Bath (NwZ), 5. Strijbosch (Deurne). Dames, Tiel: 1 Van Moorsel (Boekei) 60 km in 1.31.14, 2 De Laat (Haaf- ten). 3. Ouwehand (Katwijk). 4. Vink (Wijk en Aalburg). 5. Van der Hoorn (Leimuiden).

Leidse Courant | 1990 | | pagina 13