Voor wie niet in vakjes denkt SH&P Kwaliteitszorg coördinator m/v Opleiding tot verpleegkundige in de psychiatrie: MANAGER m* VERF DETAILHANDEL LEERKRACHT M/V een vak met nèt dat beetje meer SIEMENS ASSISTENTEN (M/V) Offset-drukkerij Eikerbout bv I ZATERDAG 21 APRIL 1990 LEIDSE COURANT PAGINA Profiel van de kandidaat: opleiding minimaal MBO niveau bekendheid met de problematiek c.q kansen van Verantwoordelijkheden: exploitatie van de verf-detailhandel op een begroting vergroting van het marktaandeel eindrapportage rechtstreeks aan de d Sollicitaties uitsluitend schriftelijk te richten a de direktie van DMG B V.. Postbus 61 4100 AB Culemborg. R.K. EDITH STEIN STICHTING voor 40 uur m.i.v. 1 september 1990 De Hofstede-V.S.O. is een school voor moeilijk lerende kinderen in de leeftijd van 12 t/m 19 jaar. Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij: - belangstelling hebben voor het speciaal on derwijs - affiniteit hebben met genoemde leeftijdsgroep - de identiteit van de stichting onderschrijven Sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan de bestuurscommissie, Haardstede 1, 2543 VS Den Haag. Informatie bij de directeur de heer H. W. Mulder 070-3676233 (school) of 01749-46954 (privé). In een modern bouwbedrijf krijg je de kans om in een dynamische functie te groeien. Heembouw is een moderne bouwonderneming in het hart van de Randstad met een gezond groeiende omzet van ongeveer 30 miljoen per jaar. De opdrachten van Heembouw worden uitgevoerd op prak tisch elk gebied in de bouw. Heembouw werkt voornamelijk in de Randstad. Voor het bedrijfsburo van de afdeling utiliteitsbouw zoekt Heembouw een AANKOMEND BOUWKOSTEN-DESKUNDIGE (m/v) in de ruimste zin van het woord. functie-omschrijving: calculatie van de Heembouw-projecten, zowel aan de hand van een bestek als een schetsontwerp; het ontwikkelen en uitwerken van turn-key projecten, alsmede ob jecten uit eigen project-ontwikkeling (o.a. met eigen CAD-systeem); eventueel begeleiding van gecalculeerde projecten. functie-eisen: een opleiding HTS bouwkunde/weg- en waterbouwkunde of MTS met enige jaren ervaring; een technisch-administratieve instelling; een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en ge schrift is een pré. Heembouw biedt: een zelfstandige functie in een jong, degelijk en groeiend bedrijf; ontplooiingsmogelijkheden door middel van externe cursussen; een goede honorering met uitstekende secundaire arbeidsvoor waarden. Degenen die menen dat zij aan de functie-eisen voldoen, nodigen wij uit hun schriftelijke sollicitatie te sturen t.a.v. Peter Lammertink. Heembouw BV, Postbus 30, 2370 AA Roelofarendsveen, Telefoon 01713-19106. ÜHeembouw maakt het goed. dan heb je eer van je werk Vraag de brochur* i bij de Centrale School Voorburg, Oranje Nassaustraat lb, 2271 SJ Voorburg, telefoon (070) 369 43 31 Of bij een van deze psychiatrische ziekenhuizen Bloemendaal, Monsterseweg 93, 2553 RJ Den Haag, telefoon (070) 391 01 01. St. Jorisweg 2, 2612 GA Delft, telefoon (015) 607 607 Rosenburg, Oude Haagweg 377, 2552 GB Den Haag, telefoon (070) 397 50 51. werkgebied: fabrieken en ontwikkeling 2500 medewerk n de elektrotechniek Met een omzet van ruim 1 mil/ard gulden behoort hel bedrit! tot de 100 grootste ondernemingen van ons land Hel concern twereldwi/d) besteedt per dag ruim dertig mil/oen gulden aan de verbetering van bestaande en aan de ontwikkeling van nieuwe de Elektronica waarmee we dagelijks werken. Siemer Siemens Nederland N.V. neemt een vooraanstaande plaats in op het ge bied van de elektrotechniek en de elektronica. Haar kennis en ervaring, haar apparatuur en componenten, produkten en systemen dragen in sterke mate bij tot de nieuwste ontwikkelingen op velerlei terreinen. Uw werkkring: Het team kwaliteitszorgcoördinatie houdt zich bezig met het uitvoeren van het kwaliteitsbeleid binnen het gebied Fabrieken en Ontwikkeling. Doelstelling van het'kwaliteitsbeleid is onder andere het op de markt brengen van produkten, systemen en diensten die voldoen aan de eisen van de klanten. Er wordt voortdurend gestreefd naar verbetering van de kwaliteit van de produkten en systemen en het daarbij behorende realisatie-/produktieproces Binnen het team bestaat behoefte aan een praktisch ingestelde mede werker die, door zijn/haar evenwichtige persoonlijkheid en overtui gingskracht, in staat is het kwaliteitsbewustzijn over te dragen en in stand te houden. Uw werkzaamheden: - in stand houden van het kwaliteitszorgsysteem; - adviseren op het gebied van kwaliteitszorg; - analyseren van kwaliteitsregistratie; - verrichten van interne evaluaties. - daar waar overeengekomen, vrijgeven van produkten, systemen en installaties; - uitwerken en vastleggen van procedures met betrekking tot project afhandeling en het ondersteunen bij de invoering hiervan. Wij vragen: - HTS Elektrotechniek met een aantoonbare belangstelling voor bedrijfskundige vraagstukken; - goede contactuele vaardigheden; - eigenschap om zeer nauwgezet te werken; - flexibiliteit; - goede verbale en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, - leeftijd circa 35 jaar. Richt uw sollicitatie onder vermelding van H245/03 aan de heer Ing. W.J.A. van der Drift van de hoofdafdeling Personeelzaken. Siemens Nederland N.V. Wilhelmina van Pruisenweg 26, Den I Postbus 16068, 2500 BB Den Haag Correspondentie-a huidige elektrotechni Registeraccountants Belastingadviseurs Accountant-Administratieconsulenten Organisatie-adviseurs Een snel in omzet, aantal medewerkers en vestigingen groeiend bureau met 4 specialismen Regis teraccountants, Accountant Administratie Consulenten, Belasting Adviseurs en Organisatie Adviseurs SH&P is gevestigd in een 5-tal grote plaatsen. Zij werkt vanuit de filosofie, dat cliënten door een vaste, maximaal betrokken ad viseur ondersteund worden Deze adviseurs worden begeleid door professioneel management ng v, zaamhedén Hiervoor acht zij een uitstekende, profes sionele ontwikkeling van haar medewerkers onont beerlijk. In dit kader wordt door de vestigingen door gezamelijke multidiscipli naire studie ingespeeld op nieuwe ontwikkelingen De opdrachtgevers van de SH&P Groep zijn in het kleine en middelgrote bedrijfsleven te vinden Internationaal wordt samen- met Dunv McGladrey Ten behoeve van onze vestiging in Rijswijk Kantoor Sies B.V. Accountant-Administratieconsulenten hebben wij behoefte aan: - leeftijd 22-26 jaar; - in bezit van diploma MBA; - studerend voor SPD; - enige ervaring op een A.A.-kantoor of administratiekantoor; - affiniteit met geautomatiseerde gegevensverwerking; - zelfstandigheid; - uitdrukkingsvaardigheid. Als dienstverleners voor het midden- en kleinbedrijf zijn wij dagelijks bezig met de verwerking van administratieve gegevens per computer. Daarnaast verzorgt een groep gespecialiseerde medewerkers salarisadministraties, jaarrekeningen en belastingaangiften. Voor verdere inlichtingen kunt u contact opnemen met de heren A.G.M. Sies A.A. of B.J.H. Nelissen. Kantooruren: 070-3902126, 's-Avonds: 076-410002 (B.J.H. Nelissen) Sollicitaties uitsluitend schriftelijk te richten aan: Kantoor Sies B.V. t.a.v. de heer B.J.H. Nelissen, Haagweg 112, 2282 AG Rijswijk Drukkerij Eikerbout is een modern geoutilleerd grafisch bedrijf waar een team van reclameburo's, instellingen, overheid en particuliere opdrachtgevers. Wij bieden onze klantenkring een volledig pakket bestaande uit lithografie, zetten, drukken, binden en distributie. Drukkerij Eikerbout werkt met geavanceerde apparatuur Als gevolg van een promotie binnen ons bedrijf is op korte termijn behoefte Ordervoorbereider/Calculator m/v Betrokkene is verantwoordelijk voor een optimale werkvoorbereiding, planning en voortgangscontrole. Voor de calculatie heeft hij de beschikking over een geautomatiseerd calculatiesysteem. Voor deze zelfstandige functie zoeken wij iemand die in staat is goede kontakten met klanten, leveranciers en de eigen produktie-afdelingen te onderhouden. Een opleiding op grafisch m.t.s.-niveau lijkt ons noodzakelijk, alsmede ervaring in een soortgelijke funktie. Uw sollicitatiebrief (bij voorkeur getypt) kunt u richten aan de heer drs. F.E. Nelwan van het Psychologisch Instituut Hof B.V.,Frankenslag 158, 2582 HX 's-Gravenhage, die ons bij Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer J.W.D.EIkerbout.

Leidse Courant | 1990 | | pagina 32