m \y '[group 4 SECRETARESSE (V/tt) Zelfstandig Werkende Kok Controller Restauratieve Diensten m/v "'21 Beveiligingsmannen en -vrouwen die snel reageren, hebben een streepje voor. SIEMENS Offset-drukkerij Eikerbout bv de Gouden Leeuw, Holland Casino Scheveningen analist/programmeur m/v applicatiebeheerder m/v VAN BUUREN-VAN SWAAY Administratief medewerk(st)er ZATERDAG 21 APRIL 1990 LEIDSE COURANT werkgebied: bedrijfsrestaurant Siemens Nederland N.V. neemt een vooraanstaande plaats in op het gebied van de elektrotechniek en de elektronica. Haar kennis en erva ring, haar apparatuur en componenten, produkten en systemen dragen in sterke mate bij tot de nieuwste ontwikkelingen op velerlei terrein. Naast de gedecentraliseerde verkoop- en bedrijfsafdelingen bestaat de stafafdeling Centrale Diensten, waaronder de Restauratieve Diensten ressorteren. De Restauratieve Diensten zijn verantwoordelijk voor de bedrijfsrestauratie in onze diverse vestigingen en voor de restauratieve ondersteuning van diverse aktiviteiten van de organisatie. Uw werkkring: De controller rapporteert direct aan het hoofd Restauratieve Diensten en is verantwoordelijk voor: - de controle van inkoop, verbruik en voorraad van alle restaurant goederen; - de controle van inkoop van dagverse artikelen; - beheren van het automatiseringssysteem van de afdeling; - administratieve ondersteuning van het hoofd, waaronder maandelijkse analyse van de afdelingskengetallen. Bij Siemens Nederland zijn circa 2500 medewerkers actief op alle gebieden van de elektronica en de elektrotechniek. Met een omzet van ruim 1 miljard gulden behoort het bedri/t tot de 100 grootste ondernemingen van ons land. Het concern (wereldwi/d) besteedt per dag ruim dertig miljoen gulden aan de verbetering van bestaande en aan de ontwikkeling van nieuwe produkten, alsmede aan de opleiding en verdere scholing van medewerkers. Elektronica waarmee we dagelijks werken. Wij vragen: - tenminste middelbare beroepsopleiding (MEAO/BA); - aantoonbare affiniteit/ervaring met horeca/catering; - accuratesse en gevoel voor cijfers; - kennis/ervaring in PC-gebruik; - bereidheid tot het volgen van cursussen; - leeftijd tussen 23 en 27 jaar. Uw sollicitatie kunt u onder vermelding van nr. H720/05 richten aan de heer A. P. Kruse van de hoofdafdeling Personeelzaken. Siemens Nederland N.V. Wilhelmina van Pruisenweg 26, Den Haag. Correspondentie-adres: Postbus 16068,2500 BB Den Haag. Drukkerij Eikerbout is een modern geoutilleerd grafisch sen werkt voor een gevarieerde klantenkring, bestaande uit wetenschappelijke instellingen, overheid en particuliere opdrachtgevers. Wij bieden onze klantenkring een volledig pakket bestaande Lilt lithografie, zetten, drukken, binden en distributie. Drukkerij Eikerbout werkt met Door uitbreiding van onze aktiviteiten is op korte termijn plaats voor een a. Lithograaf/Vlakdrukmonteur m/v Wij denken aan iemand met ervaring in micro- en macromontage, zowel met papier als film, die in staat is zijn opdrachten van repro t/m plaatkopie zelfstandig uit te voeren. b. Offsetdrukker m/v Wij denken aan een vakbekwaam kandidaat, liefst bekend met Dominant 515,725, Roland 200 en Praktika. Belangstellenden dienen in het bezit te zijn van het diploma grafisch vakman/technicus. geavanceerde apparatuur Q VOUWGr/Billder ITl/V Wij denken hier aan een ervaren vakman, die bekend is met de r- en vouwmachines. Voor deze funkties verzoeken wij uw sollicitatiebrief (bij voorkeur getypt) te richten aan de heer drs. F.E. Nelwan van het Psychologisch Instituut Hof B.V., Frankenslag 158,2582 HX 's-Gravenhage, die ons bij deze selectieprocedure Voor nadere informatie kunt u zich telefonisch wenden tot de heer J.W.D. Eikerbout Offset-drukkerij Eikerbout bv, d'Aumeriestraat 29b 2586 XM Scheveningen Telefoon 070-3514251 De Maatschappelijke Dienst Defensie (MDD) levert een bijdrage aar> het welbevinden van het militair en bur gerpersoneel (resp. 105.000 militairen en 25.000 burgers), zowel individueel als groepsgewijs. Deze dienst bestaat uit een staf met 13 medewerk(st)ers en 12 gewestelijke kantoren met ca. 150 medewerk(st)ers, verspreid over Ne derland, West-Duitsland en de Neder landse Antillen. Bij de staf van de MDD in Den Haag is plaats voor een TVS. HOOFD ADMINISTRATIE TAAK Als hoofd Administratie verricht u werkzaamheden voor het (plv.) hoofd MDD en 3 secties van de staf. Zo bent u verantwoordelijk voor alle admini stratieve afhandelingen, waaronder ook documentatie- en bibliotheek werkzaamheden. U geeft daarbij lei ding aan 2 medewerksters. Verder omvat de functie het verrichten van secretaresse-werkzaamheden voor het hoofd MDD en het verslaan en uit werken van verslagen van diverse interne vergaderingen. GEVRAAGD Een diploma HAVO/MEAO, aan gevuld met een secretaresse-oplei ding, vormt een noodzakelijke basis voor deze verantwoordelijke en af wisselende functie. U heeft ervaring in een soortgelijke functie en u bent bekend met het gebruik van gege vensverwerkende apparatuur (PC met DW4). Daarnaast kunt u zelfstandig werken, bent u flexibel en beschikt u over een goede mondelinge en schrif telijke uitdrukkingsvaardigheid. GEBODEN Uw bruto maandsalaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal f 3.393,-. De vakantietoe slag is 8% per jaar. Het aantal vakan tiedagen is minimaal 23 per jaar, plus 12 ADV-dagen. Daarnaast worden uit stekende studiefaciliteiten geboden. REACTIES Nadere inlichtingen over de func tie kunt u inwinnen bij Lt. Kol. drs J.C. van der Beek, (070) 3187186. De heer H.J. Gelms, (070) 3492199, kan u in formeren over de sollicitatieprocedu re. Bij gelijke geschiktheid genieten leden van etnische minderheden en gehandicapten de voorkeur. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie richten aan het hoofd bureau Burgerpersoneel Korps Luchtmachtstaven, postbus 20703, 2500 ES Den Haag. burgerpersoneel defensil O O Motel Restaurant zoekt enthousiaste MEDEWERKERS/STERS die op gemotiveerde wijze een bijdrage willen leveren aan de interieurverzorging van ons bedrijf. Schriftelijke sollicitaties richten aan bovengenoemd adres t.a.v. dhr. Dijkstra. De Holland Casino 's zijn de enige officiële casino's die ons land rijk is. Er zijn vestigingen in Amsterdam, Breda, Groningen, Nijmegen, Rotterdam, Scheveningen, Valkenburg en Zandvoort. Het hoofdkantoor is in Hoofddorp gevestigd. Voor Holland Casino Scheveningen zoeken wij contact met kandidaten voor de functie van: Taak: Het bereiden van maaltijden in het casino restaurant Vereisten: - diploma restaurant-kok SVH of gelijkwaardig diploma; - tenminste 2 jaar ervaring in restaurant bedrijven; - grote mate van zelfstan digheid en inventiviteit; - kennis van kosten- calculaties; - bereid zijn om de werk zaamheden in wissel diensten te verrichten; - budget-gericht kunnen werken. Geboden wordt: - 40-urige werkweek; - salaris tot max. fl. 4.099,- per maand; - 13e maand; - 8,3% vakantietoeslag; - reiskostenvergoeding; - premiespaarregeling. Sollicitatie: Schriftelijke sollicitatie, voorzien van persoonlijke gegevens, binnen 14 dagen te richten aan de Chef Personeel en Organisatie van Holland Casino Scheveningen, de heer D.J.N. Treffers. Afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 84510,2508 AM 's-Gravenhage. Van Buuren-Van Swaay B.V. is een van de grootste werktuigbouw kundige installateurs in Nederland, met als voornaamste activiteiten: airconditioning, centrale verwarming, sanitaire- en sprinkler installaties. Bij Van Buuren-Van Swaay is de automatisering een integraal onderdeel van de bedrijfsvoering. De technische infrastructuur bestaat uit een centraal opgestelde AS/400 met daaraan gekoppeld een S/38. Ten behoeve van CAD- en technische toepassingen wordt gebruik gemaakt van Prime- en geavanceerde PC-systemen. Een groot aantal werkstations, terminals en PC's, al dan niet in netwerken gekoppeld, verzorgt de dialoog met de gebruiker. In verband met sterke uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij voor onze Automatiseringsafdeling in ZOETERMEER kandidaten voor de volgende functies: die zich voornamelijk bezighoudt met applicaties in de omgeving van de AS/400, waarbi) het ontwikkelingstraject van detail ontwerp tot en met de imple mentatie en het onderhoud zelfstandig dient te worden verzorgd. De functie-eisen zijn opleidng op MBO/HBO niveau ervaring in een AS/400 of S/38 omgeving met kennis van RPG 400 of RPG III strekt tot aanbeveling goede communicatieve eigen schappen. Project Beheers Systeem De applicatiebeheerder zal zich bezig houden met het invoeren en beheren van ons Project Beheers Systeem v De begeleiding en ondersteuning van gebruikers spelen een grote rol, hij/zij onderhoudt intensieve contacten met de systeembeheerder en het soft warehouse. Door de complexiteit en grootschalig heid van de applicatie is het gewenst dat de kandidaat affiniteit heeft met zowel de financiële- als project- administratieve materie, tevens zal de kandidaat zelf veel initiatieven moeten ontplooien om mede gestalte te geven aan de taakinhoud. De functie-eisen zijn: opleiding op HEAO/MEAO niveau kennis en ervaring op het vakgebied van bouw- of installatietechnieken is een pré goede communicatieve eigen schappen. Voor genoemde functies bieden wij een afwisselende baan met een passende honorering in een g enthousiast team. waarbij u gebruik maakt van moderne middelen en een grote inbreng heeft bij de 2? f invoering en vormgeving van de automatisering, j Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer W.J. Lagendijk, hoofd Automatisering, telefoon 079-710710 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u zenden naar Van Buuren-Van Swaay B V Postbus 220, 2700 AE Zoetermeer, ta v de afdeling Personeelszaken ycl Administratie Sociale Regelingen. ASR verleent administratieve en uitvoerende diensten op het gebied van pensioen-, vut- en opleidingsfondsen, al of niet voortvloeiend uit collectie ve arbeidsovereenkomsten. ASR is in 1979 opgericht; een jonge, gezonde organisatie met 375 medewerkers, voortgekomen uit het Bedrijfspensioenfonds voorde Metaalnijverheid. Van de diensten van ASR maken reeds 25 fondsen gebruik. jaar, die na'ast het aangegeven opleidingsniveau beschikt over enige automatiseringskennis en/of kennis van het voeren van een loonadministratie. Betrokkene zal tevens bereid moeten zijn diverse interne en externe kursussen te volgen. Contactuele eigenschappen en een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardig heid zijn voor een goede funktieuitoefening nood zakelijk. Het salaris zal afhankelijk zijn van leeftijd en erva ring, doch zal maximaal 47.000,- bruto bedra gen. Naast het vakantiegeld ad 8% wordt een der tiende maandsalaris betaald. Aan de funktie is voorts een waardevast pensioen verbonden. Belangstellenden voor de funktie worden ver zocht zich onder vermelding van de gebruikelijke gegevens, vóór 7 mei a.s. të wenden tot mevrouw N. Schoenmakers, onder vermelding van 'sollicita tie' in de linkerbovenhoek van de envelop. In verband met uitbreiding van werkzaamheden alsmede een interne overplaatsing, zoeken wij op korte termijn een met een opleiding op MEAO-niveau Het betreft hier een functie op onze afdeling ex- casso, waarin men verantwoordelijk is voor: - -het bruto/netto traject van pensioen- en vut-uit- keringen; - de uitbetaling van deze uitkeringen; - onderhouden van geautomatiseerde uitkerings bestanden; - onderhouden van het subgrootboek crediteu ren; - het uitgaande betalingsverkeer van de organisa tie. Voor het vervullen van deze interessante funktie denken wij aan een kandidaat tussen de 20 en 30 Administratie Sociale Regelingen Burg. Elsenlaan 329, 2282 MZ Postbus 5210, 2280 HE RIJSWIJK ^■SECURITAS Werken bij Group 4 Securitas (Nederland) B.V. met alle kans op een vast dienstverband. Group 4 Securitas biedt meer en betere kansen aan mensen met verantwoordelijkheidsgevoel en tact. Wat dacht ie bijvoorbeeld van een vast dienst verband? Om maar een van de voordelen te noemen. Of de zekerheid van een grote organi satie? Want bij Group 4 International werken zo'n 15.000 mensen en is daarmee de grootste beveili gingsorganisatie van Europa. 20 mannen èn vrouwen kunnen aan het werk. Bij Group 4 Securitas is volop werkgelegenheid. Voor een langdurig overheidsprojekt in de Haagse regio zoeken wij mannen en vrouwen vanaf 21 jaar. Natuurlijk ben je in het bezit van het basis diploma beveiliging en het EHBO diploma. Ben je tevens in bezit van het vakdiploma, dan heb je nóg een streepje voor. Maar Group 4 Securitas heeft eigen opleidingsmogelijkheden waar je de vak bekwaamheid kunt opdoen. Neem snel contact op. Schrijf snel een korte sollicitatiebrief. T.a.v. dhr. R. Niemeijer. Tel. 070-3993535. Group 4 Securitas (Nederland) B.V. Handelskade 68-72, Postbus 3015,2280 GA Rijswijk. Administratie Sociale Regelingen

Leidse Courant | 1990 | | pagina 30