Wat ons betreft krijgt u na uw 55ste een hondeleven. ;°ntDOCENT-ARTSEN (m/v) |v| Ministerie van Justitie Inkoper voor het bedrijfsbureau (v/m) Gratis proefles bij Weight Watchers. Applicatieprogrammeur (m/v) V JA iTERDAG 21 APRIL 1990 LEIDSE COURANT Administratie Sociale Regelingen STICHTING OPLEIDING VERZORGENDE EN VERPLEGENDE BEROEPEN '"KLAVERTJE VIER j'j Een centrale opleidingsschool voor ziekenverzorgenden, heeft per 1 j jseptember 1990 plaats voor: divoor een 50% dienstverband, wat inhoudt circa 10 lesuren per week, op Djre(kontraktbasis voor een half jaar. pOPROEP-DOCENTEN (m/v) - anatomie/pathologie - fysiotherapie - verpleegkunde 5S geldt dat onze v< ervaring met ziekenverzorgenden en bekendheid met verpleegtehuizen. Vakdiploma en ervaring in lesgeven zijn vereist. Van de docent verpleegkunde verwachten wij: - een afgeronde docentenopleiding; - een diploma Verpleegkunde A B. Salariëring volgens de NZR-inpassingstabel. Wij zien uw schriftelijke sollicitatie gaarne binnen veertien dagen tegemoet. U kunt deze richten aan de direktie van Klavertje Vier, Van der Parrastraat 5-7, 2595 RA Den Haag. Telefoon: 070-3836508. vraagt t.b.v. de Centrale Hoofdafdeling Huisvesting, Materieel en Beveiliging een Functie-inhoud in hoofdlijnen: zorg dragen voor de planning, procedurele begeleiding, registratie en administratie van, aan het bedrijfsbureau gedelegeerde, inkoopopdrachten t.b.v. het Ministerie in engere zin, alsmede voor degenen die extern gehuisvest zijn en formeel aanspraak kunnen maken op de diensten van de Centrale Hoofdafdeling. Dit houdt onder andere in: het ontvangen, beoordelen en verrichten van aanvragen voor het leveren van goederen/diensten; overleg plegen met aanvrager indien gewenst (kosten/baten analyse); schriftelijk opdrachten formuleren aan leveranciers volgens de geldende procedures (afweging kosten/batenanalyse); bestellingen uitvoeren na goedkeuring van het hoofd Facilitaire Zaken; t.b.v. budget verzamelen en maandelijks inventariseren van de gerealiseerde besparingen. Gevraagd: opleiding Detailhandelschool, aangevuld met gerichte cursussen of NEVIE of relevant opleidingsniveau en werkervaring; goede contactuele vaardigheden; kennis m.b.t. produkten-service en orderverwerking door leveranciers; inzicht in interieur eisen; dienstverlenende instelling; in teamverband kunnen werken; accuratesse, inventiviteit, creativiteit en assertiviteit; ervaring in een soortgelijke functie is gewenst. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: maximaal f 3.736,- bruto per maand, exclusief 8% vakantie-uitkering. Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij het hoofd Bedrijfsbureau, mevrouw A.M. Boonstra, telefoon 070-3707373. Sollicitaties onder vermelding van bovenstaand vacaturenummer binnen 14 dagen na verschijning van deze publicatie te richten aan het hoofd van de Hoofdafdeling Personeel Ministerie, kamer L22I, Postbus 203012500 EH 's-Gravenhage. Justitie wil een bijdrage leveren aan het wegwerken van de achterstand op de arbeidsmarkt van vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden. Zij worden dan ook met nadruk uitgenodigd te solliciteren. J In 1989 vielen de Weight Watchers gemiddeld 10 tot 12 kilo af. Dat zijn dus 10 tot 12 pakken suiker. Als u dat ook wat lijkt, zo vlak voor de zomervakantie, dan heeft u nu de kans tijdens een proefles gratis kennis te maken met Weight Watchers. Pas na afloop bepaalt u of u zich inschrijft of niet U hoeft alleen deze advertentie uit te knippen en mee te nemen naar één van onderstaande Weight Watchers adressen. Eenmalige kennismakingsbon. Geldig van 23 april t/m 10 mei WEIGHT WATCHERS. 070-39062 50 iden, Centrum, St. Antonius Clubhuis, Lange Mare 43, maandag 19.30 uur en woensdag 0 uur; Merenwijk, Kerkcentrum de Regenboog, Watermolen 1, dinsdag 18.45 uur; lerdorp, Gebouw de Menswording, Heelblaadjespad 1, woensdag 19.00 uur en donder- 010.00 uur; Lisse, Soc. Cult. Centrum 't Poelhuys, Vivaldistraat 4, donderdag 14.00 uur; 'rdwijk, Dorpshuis de Kuip, Ingang: Heilige Geestweg, maandag 18.30 uur; Sassen- 1 Bowling/Partycentrum De Oude Tol. Hoofdstraat 147, maandag 19.30 uur; Voorscho- ïbouw, (naast RK Laurentius kerk), Leidseweg 100, donderdag 19.00 uur. Wacht met Henk zeggen als He- He- He- Herman zich aan u voors telt. A.S.R. (Administratie Sociale Regelingen) is voortgekomen uit het Bedrijfspen sioenfondsvoor de Metaalnijverheid. Hiervoor verzorgt A.S.R. een aantal administratieve en uitvoerende diensten. Door de klantgerichte opstelling is het aantal opdrachtgevers sterk uitge breid. Een 25-tal fondsen maakt nu gebruik van de service van onze gezonde onderneming voor de yitvoering van de diverse sociale regelingen. Het bruist hier in huis van de activiteiten. Deze zijn erop gericht onze opdrachtgevers zo perfect mogelijk van dienst te zijn. Daar hebben ze recht op. Automatisering is hierbij onmisbaar waar door wij veel aandacht besteden aan een verdere verhoging van ons niveau. Wij maken daarbij zoveel mogelijk gebruik van de jongste technieken. Investeren in ons personeel (375 medewerkers) vinden wij echter zeker zo belangrijk! Op de afdeling Automatisering is een aantal plaatsen vrijgekomen voor jonge mensen die opge leid willen worden tot Na een mime opleidingsperiode zullen zij zich gaan bezighouden met het bouwen, onderhouden en testen van programmatuur. Voorts zijn belangrijke taken dé samenstelling en het onderhoud van programmadokumentatie, het ontwerpen van programmatuur en het assisteren bij het testen van informatiesystemen. Tenslotte heeft de applicatieprogrammeur een adviserende taak bij de opstelling en het onderhoud van het technisch systeemontwerp. Onze voorkeur gaat uit naar mensen die on langs of binnenkort hun VWO-opleiding hebben af gesloten en bereid zijn zich door studie te bekwa men in een funktie in de automatisering. Wie zich tot deze funktie voelt aangetrokken en denkt ons uitstekende salans (met overige condi ties) waar te kunnen maken, schrijft een enthou siaste brief (met de gebruikelijke gegevens) naar: mevrouw N. Schoenmakers, afdeling Personeels zaken, onder vermelding van 'sollicitatie' in de lin kerbovenhoek van de envelop. Administratie Sociale Regelingen Burg. Elsenlaan 329, 2282 MZ RIJSWIJK Postbus 5210, 2280 HE RIJSWIJK Tel.: 070 - 316.05.91. Neem nou Harry hier. Harry heeft 't zo slecht nog niet. Als u zich door de ochtendspits heenwringt, ligt hij nog op één oor. Te dromen van wat hij vandaag weer eens zal gaan doen. Een balletje trappen in het park? Of toch liever een stukje zwemmen? Werken? Nee, daar denkt hij niet aan. Niets voor u, zo'n leventje? Na uw 55ste? Maar dan moet het financieel wel kunnen. En naar het zich laat aanzien is er straks geen VUT-regeling waarop u nog kunt rekenen. Alle reden om eens aan het DIN-plan van de Zwolsche Algemecne te denken. Als u daar nu mee begint, bepaalt u straks zelf op welke leeftijd u wilt stoppen met werken. Hoe werkt het? U legt maandelijks minimaal 80 gulden opzij. Daarover krijgt u dan een aantrekkelijk rendement waar van een groot deel vooraf gegarandeerd wordt. Daar komt nog bij dat u over dit rendement geen belasting betaalt, als u minimaal 12 jaar deelneemt. Uw assuran tieadviseur kan u er alles over vertellen. U kunt ook de bon invullen of even bellen naar onze afdeling Service Informatie Leven: 03402 - 77878. Straks is er geen hond meer die nog tot z'n 65ste blijft werken. ir gratis informatie over het Dynamisch Investenngsplar Adres: Postcode: Woonplaats: Telefoon privé: werk: Mijn assu rantieadviseur: Stuur de bon in een gesloten envelop zonder postzegel rtaar: Zwolsche Algemecne N.V, ~::;r Zwolsche Algemeene TA I- Verzekert completer. Dus beter. - Het DIIM-Plan. Begin er nu mee, als je straks eerder wilt stoppen.

Leidse Courant | 1990 | | pagina 21