In de Z sta je nooit voor joker KRAANMACHINISTEN d ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (M/V) tcampduinen "■verpleegkundige Wie z'n loopbaan zelf wil verdienen... begint met de Basisopleiding Middenkader biiV&D! 't Wondt steeds leuker bij V&D. VAN MARWIJK KRAANVERHUUR Teken voor de opleiding Z-verpleegkunde inCraeyenburch rs*craeyenburch JIM BERDAG 21 APRIL 1990 LEIDSE COURANT PAGINA 19 Bedrijfschap Horeca iletij ihe, I ;laap Het Bedrijfschap Horeca is een Publiekrechtelijke Bedrijfsorganisatie, dat de gemeenschappelijke belangen behartigt van allen die werkzaam zijn in de bedrijfstak horeca. Het Bestuur van het Bedrijfschap Horeca wordt gevormd door vertegenwoordigers van werknemers- en ondernemersorganisaties in de horeca. Beleidsvoorbereiding en uitvoering van de door het Bestuur opgedragen taken vindt plaats door het bedrijfsclwp. Bij het bedrijfschap werken 70 personen. Binnen het bedrijfschap functioneren drie groepen, te weten Informatiedienst, Onderzoek en Juridische Zaken Externe Betrekkingen. Binnen de groep Informatiedienst is de afdeling Registratie onder meer belast met de uitvoering van een aantal verordeningen zoals de Inschrijvings- en Heffingsverordening en de Verordening Bekendmaking Logiesprijzen. Voor de afdeling Registratie vragen wij een: De functie: - het verrichten van werkzaamheden m.b.v. de computer met als doel de aan het bedrijfschap opgelegde registratieve taak te vervullen; - het uitvoeren van controle- en correctiewerkzaamheden op naleving van de Inschrijvings- en Heffingsverordening; - het verrichten van secretariële werkzaamheden ten behoeve van de afdeling en het afdelingshoofd. Wij vragen: - een m.e.a.o. opleiding of vergelijkbaar werk- en denkniveau; - leeftijd 23 tot 28 jaar; - ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, vermogen tot zelfstandig werken en goede contactuele eigenschappen. Wij bieden: - een bruto jaarsalaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, tussen 26.275,- en maximaal 37.085,- per jaar, met een mogelijke doorgroei naar 41.295,- exclusief vakantietoeslag en andere bij en/of toeslagen; - de arbeidstijdverkorting vindt plaats in de vorm van 13 roostervrije dagen per jaar. Belangstelling? Nadere inlichtingen kunt u inwinnen bij het hoofd afdeling Registratie, de heer H.G.L. Jutte (doorkiesnummer 070-3171218). Indien u zich in deze functie omschrijving herkent en aan alle genoemde functievereisten meent te voldoen, zien wij graag uw sollicitatiebrief met curriculum vitae binnen 14 dagen tegemoet, gericht aan de secretaris van het Bedrijfschap Horeca, de heer drs. S.J.B.M. de Boer, Koninginne gracht 58,2514 AE 's-Gravenhage. Vermeldt u s.v.p. op de enveloppe SOLL. INFOD. REG. >4-1. Albardastraat 5. telefoon 070-3687675 Wl Postbus 50503, 2505 LM 's-Gravenhage „Campduinen" is een gereformeerd verzorgingstehuis met 92 iÜU bewoners. Naast de verzorging en verpleging voor de eigen be woners heeft „Campduinen" een brede wijkfunctie. In het kader van het flankerend ouderenbeleid heeft Campduinende mo gelijkheid van tijdeljke opname en een psychogeriatrische dag- eidP'erzorgmg. Daarnaast heeft Campduineneen zorgpakket t.b.v. de bejaardenwoningen aan de Donker Curtiusstraat. ^^7oor de dienst verzorging/verpleging van ons huis zoeken wij op ■full-time/part-time) - Verpleegkundig diploma B, B A, of A. - Bereidheid om In teamverband te werken. f Eindverantwoording kunnen dra Onderschrijving van de christelijke signatuur v Bereidheid om weekenden te werken en sten te verrichten. Mede gestalte geven aan het goed verlopen van de dienst ver zorging/verpleging en In kunnen spelen op toekomstige ont wikkelingen. Indien u nog vragen heeft over deze functie kunt u contact opne men met hoofd verzorging/verpleging, dhr. R. de Wolf, tel. 070- 3687675. St. Samenlevingsopbouw Woonwagenwerk regio Leiden zoekt voor haar peuterspeelzaal in Buurt- en Clubhuis 'de Rolleman' op het regionaal woonwagencentrum in Leiden ASS. PEUTERLEIDSTER V/M 20 uur p/w ter vervanging i.v.m. zwangerschapsverlof met de mogelijkheid van een vaste aanstelling. Taken: - samen met een andere peuterleidster begeleiden van kinderen in de leeftijd van V/i tot 4 jaar; - onderhouden van kontakten met ouders; - onderhouden van kontakten met andere relevante Wij denken aan iemand die: - in teamverband kan werken; - ervaring heeft in het woonwagenwerk en/of buurt- en clubhuiswerk; - in het bezit is van een diploma MBO-KW, akte kleuterleidster A of HBO volgend. Schriftelijke sollicitaties met movatie binnen 14 dagen te richten aan: Stichting Samenlevingsopbouw Woonwagenwerk regio Leiden, Postbus 2271, 2301 CG Leiden. N55/MARKTC EK BV - NSS/Marktonderzoek B.V. te 's-Gravenhage is één van Nederlands grootste en meest ervaren bureaus op het gebied van markt-, opinie- en beleidsonderzoek. Het voert zowel ad hoe als continue onderzoeksprojekten uit in opdracht van organisaties in de zakelijke en maatschappelijke dienstverlening, industriële bedrijven (waaronder grote multinationals) en de overheid. Op de afdeling Financiële Administratie, bestaande uit een hoofd en twee medewerk(st) ers, worden alle financiële zaken voorbereid en administratief uitgevoerd. In opdracht van de direktie zoeken wij voor deze afdeling een HOOFD FINANCIËLE ADMINISTRATIE m/v Betrokkene rapporteert aan de Financieel Direkteur. Hij is belast met de dagelijkse leiding op de administratie. Tot zijn verantwoordelijkheden behoren het verwerken van de financiële gegevens overeenkomstig wettelijke, professio nele en interne richtlijnen, het opstellen van tussentijdse rapportages en management informatie, en het onderhouden van de dagelijkse kontakten met externe accountants, inspectie, e.d. Hij zal een aktieve inbreng moeten hebben bij het vorm geven aan c.q. optimaliseren van het budgetteringssysteem, de kostenbewaking en de projektcalculatie. Voorts zal hij op de hoogte moeten zijn en blijven van de nieuwste ontwikkelingen op financieel, fiscaal en sociaal-verzekeringstechnisch terrein en de automatisering. Voor deze vakature gaan onze gedachten uit naar kandidaten die in het bezit zijn van het diploma SPD of in een vergevorderd stadium zijn met de studie daarvoor. Overige funktie-eisen: goede leidinggevende kwaliteiten ervaring als-zelfstandig administrateur of hoofd-boekhouder een exact en analytisch denkvermogen goede communicatieve kwaliteiten leeftijdsindicatie: maximaal 35 jaar. U wordt verzocht uw sollicitatiebrief (bij voorkeur getypt) met volledige vermelding van opleiding en ervaring zo spoedig mogelijk te zenden aan de heer drs. FE. Nelwan op onderstaand adres. psychologisch instituut hof b.v., frankenslag 158, 2582 HX 's-gravenhage Meer dan ooit heeft V&D behoefte aan goed op geleide, enthousiaste medewerkers (m/v). Daarom biedt V&D een interne opleiding waarbij je doorleert voor een goede baan èn tegelijk al een uitstekend salaris ver- dientZo kunnen we samen 's lands grootste warenhuis op weg naar het jaar 2000 vorm geven. Assistent-verkoopleider, wat is dat! Je wordt opgeleid tot assistent-verkoopleider. Oftewel: de rechterhand van de verkoopleider. Je biedt hem of haar ondersteuning bij de uitvoering van het commerciële beleid van een aantal verkoopafdelingen. Zelfstandigheid, creativiteit en het vermogen om beslis singen te nemen zijn in deze functie heel belangrijk! Zo ziet de opleiding eruit. De opleiding start in september. Als trainee volg je eerst een intensief opleidingsprogramma van 2 jaar, waarin je kennis maakt met alle facetten van de functie en waarbij de verantwoordelijkheid toeneemt. Stages in verschillende vestigingen horen daarbij. Het theoretische deel bestaat uit cursussen en trainingen, in- en extern. We leggen een sterke nadruk op het aankweken van een klantgerichte service, kwalita tief werken en teamgeest. Ben jij dit! Je hebt een opleiding op MBO-niveau en affiniteit met het warenhuis. Je bent commercieel ingesteld, geeft graag leiding en legt gemakkelijk contacten met mensen op allerlei niveaus. Geïnteresseerd! Richt dan een schriftelijke sollicitatie aan: Vroom Dreesmann Nederland B.V., Regio Den Haag Spui 3, 2511 BL Den Haag ta.v. regiodirecteur Personeel Organisatie. Renbaanstraat 73-75 2586 EZ Scheveningen Tel. 070 - 355 54 67 GRAFISCH BEDRIJF CODEX Door uitbreiding van onze aktiviteiten is er plaats voor een zelfstandig werkend ordervoorbereider/-begeleider m/v alsmede een ervaren offset-/boekdrukker m/v Ons orderpakket bestaat hoofdzakelijk uit handels- en familiedrukwerk en wordt vervaardigd op GTO, HCA en HDA-persen. Voor beide funkties verzoeken wij uw sollicitatiebrief (bij voorkeur getypt) te richten aan de heer drs. F.E. Nelwan van het Psychologisch Instituut Hof B.V., Frankenslag 158, 2582 HX 's-Gravenhage, die ons bij deze selectieprocedure begeleidt. Voor telefonische informatie kunt u zich wenden tot de bedrijfsleider de heer H.J. Bauer. vJ Binnen ons bedrijf is het mogelijk enkele te plaatsen of personen die met enige technische basiskennis dit vak zouden willen leren. Het werk bestaat uit het bedienen van een hydraulische autokraan waarmede hoofdzakelijk werkzaamheden worden uitgevoerd in de bouw. Degenen die belangstelling hebben, moeten in het bezit zijn van een groot rijbewijs. Geïnteresseerden kunnen uitsluitend telefonisch een afspraak maken van ma. t/m vrij. tussen 8.00 en 17.00 uur. Produktieweg 36 - Zoeterwoude - Telefoon 071-899344. Getekend door Evelien, een bewoonster van Cr is onderdeel van de Stichting Samivoz Heb je weieens gedacht aan een baan in de gezondheidszorg? Of wil je verder leren? Op Craeyenburch kun je werken en leren tegelijk! Wat is Craeyenburch? Craeyenburch is een moderne woon- en leefgemeenschap met observatiecen trum, sociowoningen en dagverpleging voor 450 verstandelijk en meervoudig gehandikapten te Nootdorp. Nootdorp ligt op enkele kilometers afstand van Delft, een gezellige stad met veel voor zieningen. Craeyenburch voert een ak- tief bij- en nascholingsbeleid. Hoe ziet de opleiding eruit? Als je in het bezit bent van minimaal een LBO-D/MAVO-Dof gelijkwaardig diploma kun je in september of december 1990 starten met een beroepsvoorbereidende periode van 7 maanden. Met MDGO-AW diploma begin je al in augustus 1990 met een beroepsvoor bereidende periode van 3 maanden. Na de beroepsvoorbereidende periode ga je de praktijk in: 2 jaar en 9 maanden. Je werkt dan binnen een leefgroep van zo'n 12 bewo ners en volgt praktijkgerichte lesweken. Als afsluiting ontvang je het diploma Z-verpleeg- kundige, een veel gevraagd diploma èn een vaste baan op Craeyenburch! Wat ga je verdienen? Tijdens de beroepsvoorbereidende periode ontvang je f. 395,- per maand. Tijdens de praktijkperiode ontvang je een salaris van minimaal f. 1205,- bruto per maand. Wil je daarbij graag intern wonen dan is dat geen probleem. Wij hebben een kamer voor je ter beschikking. Wil je meer weten? Stuur dan de bon op voor een informatie pakket, of nóg beter laat je uitnodigen voor één van onze informatiemiddagen. Je krijgt dan gerichte informatie voor de opleiding en het werken met verstandelijk gehandikapten. Opsturen naar Craeyenburch, afdeling Perso neel, Organisatie en Opleiding, Postbus 15. 2631 AA Nootdorp, tel 01731 9941 Naam Adres Postkode Woonplaats Telefoon Vooropleiding. O ja. ik wil graag een informatiepakket ja, ik kom op de infomiddag op O 2 mei O 26 mei O 6 juni 21.4

Leidse Courant | 1990 | | pagina 19