HTM 9 U ZOEKT EEN PART-TIME BAAN. WAT DACHT U «AH BUSCHAUFFEUSE? Jonge ondernemers die graag pionieren chef administratie (m/v) ANWB-Alarmcentrale ANWk Procesingenieur bij Fluor Daniel, the best of both worlds! MTS-er Weg en Waterbouw m/v ZATERDAG 7 APRIL 1990 PAGINA 20 LEIDSE COURANT Vacaturenummer: 905200-26 De ANWB is de grootste vereniging van Nederland en heeft ten doel het behartigen van de belangen van haar leden op het gebied van recreatie, toerisme, verkeer en vervoer. De ANWB - met haar 2700 personeelsleden - realiseert dit door voorzieningen voor haar 2,8 miljoen leden te (laten) treffen, alsmede door het aanbieden van produkten en diensten zoals Wegenwacht, Internationale Reis- en Kredietbrief, Rechtshulpcertificaa't, technische keuringen, een achttal periodieken en vele publikaties. Binnen het bedrijfsonderdeel, dat zich richt op de individuele dienstverlening aan leden, opereert de hoofdafdeling Reis- en Rechtshulp. Binnen Reis- en Rechtshulp is t.b.v. de afdeling Financieel Economische Zaken de functie vacant van: Deze functionaris geeft op stimulerende en motiverende wijze leiding aan de afdeling, die circa 16 medewerkers telt. Hij is verantwoordelijk voor de volledigheid en juistheid van de verwerking van financiële gegevens in het grootboek, alsmede voor budgetbewaking en analyse. Hij rapporteert rechtstreeks aan de chef Financieel Economische Zaken. In overleg met hem stelt hij maandelijks financiële rapportages op. Functie-eisen: een afgeronde opleiding op HBO-niveau, bijv. HEAO of SPD II, dan wel daarvoor studerend; een gedegen boekhoudkundige kennis; aantoonbare leidinggevende capaciteiten; uitstekende sociale vaardigheden; een zelfstandige analytische instelling; leeftijd tussen 27 en 40 jaar; een aantal voor de functie relevante jaren werkervaring is een vereiste, alsmede het kunnen werken met een PC; beheersing van de vreemde talen (Engels, Frans, Duits) strekt tot aanbeveling. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Informatie kunt u inwinnen bij de heer H. van der Wal, chef Financieel Economische Zaken Reis- en Rechtshulp, telefoon 070-314 65 59. Uw sollicitatiebrief met uitgebreid curriculum vitae kunt u tot twee weken na verschijning in dit blad sturen naar de ANWB t.a.v. de afdeling Personeel Organisatie, Wassenaarseweg 220, 2596 EC Den Haag, met vermelding van het vacaturenummer op brief èn envelop. Hooge Huys Verzekeringen N.V. is een sterk groeiende verzekeringsmaatschappij die zich landelijk op de particuliere markt richt met Schade- en Levensverzekeringen en Hypotheken. Binnen enkele jaren zal de omzet van Hooge Huys Verzekeringen spectaculair toenemen. Verdeeld over Nederland zijn er zo'n 135 adviseurs werkzaam, elk in hun eigen gebied. Zij worden hierbij ondersteund vanuit het hoofdkantoor te Alkmaar, waar 300 medewerkers werken. Innoverend, groeiend en toekomstgericht denkend, is Hooge Huys Verzekeringen voor de regio Alphen a/d Rijn op zoek naar (m/v) in september start de opleiding tot zelfstandig werkend adviseur. De functie: Na een uitgebreide interne opleiding die alle aspecten van het adviseurschap omvat, gaat u, geheel zelfstandig, vanuit uw eigen huis de markt bewerken. Dit betekent nieuwe mogelijk heden aangrijpen en bestaande relaties een goede service bieden. Als zelfstandig werkend adviseur stelt u een eigen marke tingplan op en draagt zorg voor uw eigen rayon, waarbij u zelf de dagindeling bepaalt. Doordatu zelfstandig werkt, bepaalt u ook zelf de hoogte van uw inkomen. U wordt ondersteund en bege leid door de verkoopmanager. Hooge Huys vraagt: Als ondernemer bent u commer cieel en representatief. Uw ondernemersgeest kenmerkt zich door inset en bereidheid tot hard werken, ook 's avonds. U beschikt over goede contac tuele vaardigheden waarbij resul taatgerichtheiduitgangspunt is. Uwleeftijd is tussen de 25 en 35 jaar en u bent woonachtig in het werkgebied. Uw opleiding is minimaal HAVO/MBO-niveau. Hooge Huys biedt: U krijgt een zeer zelfstandige functie die u de ruimte geeft maar ook eisen aan u stelt. U krijgt een basissalaris, met daarnaast de mogelijkheid zelf de hoogte van uw inkomen te bepalen. U krijgt erg veel zelfstandigheid en toch ook de voordelen van een groot bedrijf (auto, telefoon, etc.). U krijgt een goede oplei ding en training in een veelbe lovend marktsegment. Als u als ondernemer wilt werken, richt dan uw brief met c.v. en onder vermelding van ref.nr. 104 aan: Hooge Huys Verzekeringen N.V., Postbus 274, 1800 BH Alkmaar. Tel.: 072-194 194. Bij de selectieprocedure zal Mercuri Urval B.V. betrokken zijn. Hooge Huys verzekeringen Fluor Daniel is het grootste ingenieursbureau ter wereld, met meer dan 50 buitenlandse vestigin gen. Als dochter van de Fluor Corporation (Californië, jaaromzet 12 miljard gulden, 20.000 medewerkers) voert Fluor Daniel b.v. vanuit Nederland internationale projecten uit. In ons land zijn twee vestigingen, in Haarlem en Bergen op Zoom, met in totaal circa 900 mensen. Fluor Daniel ontwerpt en bouwt installaties en fabrieken voor alle sectoren van de industrie. De projecten variëren van off-shore platforms tot chocoladefabrieken en van farmaceutische installa ties tot installaties voor de bulkchemie. De procesingenieurs zijn verantwoordelijk voor het procesontwerp van de projecten en ondersteu nen ter plekke de constructie op bouwplaatsen in binnen- en buitenland. Jonge procesingenieurs vin den bij Fluor Daniel dus met recht 'the oest of both worlds'. Enthousiaste jonge scheikundig of werktuigbou kundig ingenieurs met een fysisch- of chemisch technologische achtergrond of landbouw kundig ingenieurs met de oriëntatie proceskunde vinden afwisselend werk op de multidisciplinaire taskforces van Fluor Daniel. Als ze tenminste voldoen aan de hoge eisen die Fluor stelt aan hun communicatieve vaardigheden, flexibiliteit en teamspirit. Fluor Daniel is een praktisch ingestelde werk gever met een sterke no-nonsense mentaliteit. Het resultaat telt en wanneer onze ingenieurs daarvoor eens hun nek uit moeten steken, staat Fluor Daniel volledig achter hen. De bedrijfssfeer is dynamisch en flexibel, mede door de platte organisatiestructuur. Fluor Daniel biedt een uitstekende opleiding tot procesontwerper, door middel van training on the job en gerichte cursussen. Gezien onze behoefte aan-toekomstige managers besteden wij extra zorg aan het ontwikkelen van leidinggevende kwaliteiten en aan carrièreplanning. Salaris en secundaire voorwaarden zijn zeker ver gelijkbaar met die van de andere grote multi nationals Voor meer informatie of uw sollicitatie kunt u zich wenden tot de heer N. Zuidam van de afdeling Personeelszaken, telefoon (023) 33 90 20 Ons adres is Surinameweg 17, Postbus 4354, 2003 EJ Haarlem. FLUOR DANIEL /il zaken doen met jonge procesingenieurs De NSG heeft ook iets tegen do-re-mi-fa dó-re-m'-fa doorklinken. De Nederlandse Stichting Geluidhinder heeft iets tegen lawaai: gratis informatie. U bent (huis)vrouw en zoekt een part-time baan. U ben ten hoogste 45 jaar en bent elke werkdag beschikbaar. U wilt een afwisselende baan, waarin u contact hebt met mensen. Een baan met verantwoordelijkheid. U doen wij een aan bod. Het is misschien even wennen, maar zeker de moeite waard om bij stil te staan. Een baan als part-time buschauffeuse bij de NZH. Wij zoeken vrouwen - maar mannen zijn ook welkom - die wij voor een groot deel zelf zullen opleiden. Wat we van vragen is ten minste het rijbewijs B. Verder het no dige enthousiasme en de bereidheid om alvast het theoriecertificaat voor het bus rijbewijs te halen. Wij bieden u de mogelijkheid in korte tijd (ongeveer twee maanden) de nodige rij ervaring op te doen en het busrijbewijs te halen. U krijgt een vast dienstverband met goe de arbeidsvoorwaarden en sociale voor zieningen. Er zijn voorlopig geen mogelijkheden voor doorstroming naar een full-time baan. Er zijn op dit moment vacatures in de standplaatsen Leiden en Leidschendam. Hebt u belangstelling, dan kunt u op werkdagen tussen 9.00-16.00 uur een informatiefolder en een sollicitatieformu lier aanvragen op nummer 071-256131. Zo'n 2100 HTM-ers verzorgen het openbaar vervoor in Den Haag en aangrenzende gemeenten. Met ruim 400 trams en bussen vervoeren wij ruim 350.000 reizigers per dag. Het openbaar vervoer staat op het moment volop in de belangstel ling en zal de komende jaren ontwikkelingen doormaken, waaraan de HTM een belangrijke bijdrage zal leveren. Onze afdeling Weg en Gebouwen heeft de zorg voor het trambanen- net en zal met diverse tramspooruitbreidingen te maken krijgen. Daarom zoeken wij voor de sector Spoorbouw van deze afdeling een Vac. no. 90.66.04 die in de functie van Chef Uitvoering Spoorbouw na een inwerk - periode verantwoordelijk zal zijn voor het inbouwen van nieuwe en ver nieuwde spoortrajecten door aannemersploegen. Hij voert directie over meerdere door de aannemer uit te voeren projec- temen weg- en waterbouwkundige'werkzaamheden. Betrokkene werkt met een gróte mate van zelfstandigheid in een vrij solistische functie. Func tie-in forma tie: Tot de hoofdtaken van de functie behoren: voorbereiden en plannen van de uit te voeren projecten directie voeren over de in uitvoering zijnde projecten administratieve verantwoording van projecten deelnemen aan een wachtdiënstrooster. Functie-eisen: Voor deze vacature zoeken wij kandidaten die: hun MTS Weg- en Waterbouwopleiding hebben afgerond ouder zijn dan 25 jaar B-rijbewijs hebben (bij voorkeur B-C) Voor wat betreft de persoonlijke kwaliteiten dienen kandidaten te be schikken over: goede leidinggevende capaciteiten goede organisatorische kwaliteiten en goede sociale en contactuele vaardigheden. Betrokkene dient bereid te zijn zich in Den Haag of omgeving te vestigen. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selectieprocedure. We bieden u: De functie wordt gehonoreerd met een salaris van maximaal f 4276.- bruto per maand. Emolumenten zijn onder andere: opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds, verhuiskostenregeling, vrij vervoer op HTM-lijnen en goede studiefaciliteiten. Interesse Als wij uw belangstelling met deze vacture hebben weten te wekken, dan nodigen wij u uit om een sollicitatie met C.V. binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, te zenden aan: HTM, ter attentie van ing. R. J. van Soest, Postbus 28503,2502 KM Den Haag onder vermelding van het vacaturenummer. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer Van Soest (chef van de sector) onder telefoonnummer 070-3839669.

Leidse Courant | 1990 | | pagina 20