HTM Als Pogorelich speelt is het muisstil in deze zaal. 449- Lezen service BEIERSE WOUD SCHOTLAND SAUERLAND iS^SUTHOFF PERS GROTE LIQUIDATIE VEILING DINSDAG 10 APRIL HTS-INGENIEUR ELEKTROTECHNIEK (m/v) Wordt u gewaardeerd? MBO-er als assistent- funktiewaardeerder m/v 'n Honda gaat z'n eigen wei ZATERDAG 7 APRIL 1990 PAGINA 10 LEIDSE COURANT Rimbach 7- daagse luxe touringcar-reis Vertrek: vrijdag 4 mei en zondag 17 juni Rimbach ligt in het Beierse Woud temid den van fraai natuurschoon. U verblijft in het uitstekende hotel Bayeri- scher Hof, gelegen in het centrum van het kleine plaatsje Rimbach, op basis van half pension (ontbijtbuffet en 3-gangen diner). Uw kamer is voorzien van douche en toi let. TELEFOON 070 - 3 190 882 Inclusief-, «vervoer per luxe touringcar- verblijf op basis van half pension ■gratis gebruik overdekt zwembad in ho tel «excursie naar Passau en rondrit Bei erse Woud Exclusief «lunches «evt. entreegelden verzekeringen Toeslag 1-persoonskamer f 45,- 9-daagse bus/bootreis Vertrek: woensdag 23 mei Geniet van een unieke rondreis door dit prachtige natuurgebied, onder leiding van een Nederlandse reisleider. U zult zeker onder de indruk zijn van de Highlands, Aviemore en het schitterende Edinburgh! Aan boord verblijft u in een luxe special buitenhut met douche/toilet. Tijdens de rondreis logeert u in uitstekende midden klasse hotels in kamers met alle facilitei ten. De gehele reis is op basis van half- pension. Inclusief «vervoer per luxe touringcar overtocht Rotterdam-Hull v.v. in speciale buitenhutten «Nederlandse reisbegelei- ding. Exclusief «lunches «verzekeringen eventuele entreegelden 5-daagse luxe touringcarreis Vertrek: maandag 16 april Heerlijk even op vakantie naar een schit terend natuurgebied: Sauerland! U verblijft in hotel Touric in het plaatsje Korbach in het hartje van Sauerland. Uw kamer beschikt over bad/douche en toi let. Inclusief «verblijf op basis van halfpen- sion «diverse mooie excursies in de om geving «Heimat-avond in het hotel «af scheidsdiner (Toeslag 1-persoonskamer f 30,-). vinden doorgang bij i ADT Autoveiling organiseert op dinsdag 10 april een grote liquidatieveilipg. Start veiling: 14.00 uur. 1x Mercedes 190 D beige met., verlaagd, sportvelgen '86 3x Opel Kadett automaat, 4-deurs'87/'88 1x Honda Civic 1.3 Luxe, grijs metallic, 3-deurs.'87 1x Opel Corsa 1.0 S, blauw, 3-deurs'86 1x Renault 5 TD (diesel), 70.000 km, wit '86 4x Opel Omega, benzine en diesel, div. kleuren '87/'88 1x Fiat Fitmo 60 L, blauw, LPG, 3-deurs '88 lx Opel Ascona 1.6 S, groen, LPG. 4-deurs '86 4x Opel Kadett. 3- en 5-deurs'85/'87 1x Opel Senator 2.3 Turbo Diesel '86 1x Ford Sierra sedan, automaat, wit'88 1x Peugeot 505 Turbo Diesel '86 1x Fiat Panda 750 CL. grijs metallic '89 Gratis kavellijst op de fax? Bel ons uw faxnummer door eri u ontvangt (zonder kosten) de complete kavellijst (meer dan 120 auto's) maandag op uw fax. ADT Autoveiling b.v., Baron van Nagellstraat 172, Postbus 21, 3770 AA Barneveld. Telefoon: 03420- 14822. Fax: 03420-15556. Veilingen elke dinsdag (14.00 uur) elke donderdag (11.00 uur). NV Energiebedrijf Rijswijk - Leidschendam NV Energiebedrijf Rijswijk - Leidschendam De N. V. Energiebedrijf Rijswijk-Leidschendam verzorgt de distributie van elektriciteit en gas ten behoeve van 38.000 geïntegreerde aansluitingen in de beide gemeenten. In Leidschendam voorziet het bedrijf voorts in de distributie van radio- en televisiesignalen (12.000 aansluitingen). De N. V. Energiebedrijf Rijswijk-Leidschendam heeft 125 medewerkers in dienst. Het bedrijf kent vier sectoren en een stafbureau. De sector Bedrijfsbureau omvat de voorbereiding, de inkoop en de tekenkamer. Bij de sector zijn 12 personen werkzaam. Functie-informatie: - het leveren van een bijdrage in het beleid met betrekking tot de energievoorziening in het verzorgingsgebied; - het plannen en voorbereiden van werkzaamheden betreffende aanleg, uitbreidingen, wijzigingen en onderhoud van distributienetten, trafo- en gasstations en de openbare verlichting; - het opstellen en uitwerken van de daarbij benodigde ontwerpen en investerings- en exploitatiebegrotingen. Functie-eisen: - diploma HTS-elektrotechniek/energietechniek; - ruime ervaring in bovengenoemd vakgebied; - bereidheid tot het volgen van de cursus Hogere Gastechniek; - goede sociale vaardigheden en administratief inzicht; - leeftijd tot 40 jaar. Arbeidsvoorwaarden: Afhankelijk van leeftijd en ervaring kan een maximum salaris van 5.872,- bruto per maand, exclusief 8% vakantieuitkering, worden geboden. Vanwege toekomstige ontwikkelingen wordt verdere salarisgroei niet uitgesloten. Op het geheel van de arbeidsvoorwaarden is de WNB-CAO van toepassing. Van de overige arbeidsvoorwaarden zijn als de belangrijkste te noemen: Een op de functie gericht psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Informatie/sollicitatie: Telefonisch is nadere informatie over de functie te verkrijgen bij de heer ing. W. Verhoogt, tel. 070-3198612. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae binnen veertien dagen na verschijnen van deze advertentie te zenden aan de directie van de N.V. Energiebedrijf Rijswijk-Leidschendam, Postbus 5201, 2280 HE Rijswijk. Zo'n 2100 HTM-ers verzorgen het openbaar vervoer in Den Haag en aangrenzende gemeenten. Met ruim 400 trams en bussen vervoeren wij zo'n 350.000 reizigers per dag. De funktiewaardering binnen de HTM geschiedt met behulp van een eigen systematiek. Kenmerkend hierbij is de inbreng van het management bij de vaststelling van het beloningsniveau. De systematiek wordt afgestemd op de ontwikkelingen en ver anderende inzichten met betrekking tot de waardering van vak gebieden en functies daarin. Dit vraagt van de leden van het FUWA-team een open instelling van werken, blaast een goede voeling met de ontwikkelingen binnen en buiten het bedrijf, is een goede afstemming met het management en binnen Personeel Organisatie een voorwaar- de. Er is nu een mogelijkheid voor een (vac. nr. 90.16.04 die zich in dit vak wil bekwamen. Wij verwachten van u dat u zich in een periode van 3 tot 5 jaar tot een deskundige op dit terrein ontwikkelt. Concreet betekent dit voor u dat u zich bezighoudt met: het in teamverband informeren en waarderen van functies het incidenteel maken van functiebeschrijvingen en ondersteuning bij administratieve taken. Functie-eisen: MBO- opleiding (bij voorkeur PW dan wel MEAO) enige jaren werkervaring (bij voorkeur op een afdeling Personeels zaken) uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden goede contactuele vaardigheden bestand tegen spanningen bereid tot het volgen van vakgerichte cursussen. Wij bieden: een salaris dat, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring f 3.641,- zal bedragen (exclusief voor de functie gebruikelijke toeslagen) opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds vrij vervoer op alle HTM-lijnen Nadere informatie over de functie kunt u verkrijgen bij de heer J.E. Vesters, organisatie-adviseur/coördinator FUWA, telefoon 070 - 384 85 78. Solliciteren: Belangstellenden voor deze functie worden hierbij uitgenodigd hun sollicitatie met een bondige motivering tot uiterlijk 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan HTM, t.a.v. de heer J.E. Vesters kamer 312, postbus 28503, 2502 KM Den Haag, onder vermelding van bovenstaand vacaturenummer in de linkerbovenhoek van de enveloppe. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectie-procedure. Stelt u zich voor. U stapt in. Start de motor en bespeelt de toetsen van uw car-stereo. Het 'adagio molto semplice e cantabile' zweeft door de ruimte. De virtuoze Ivo Pogorelich be roert de toetsen van zijn piano. Vederlichte tonen dansen haarzuiver door de stilte. U hoort uw eigen adem terwijl u luistert. oIÉ Waarna ze voorkomen konden worden mefc behulp van een cad/cam-systeem, dat ons in staat stelde om de carrosserie te konstrueren mei» een precisie die valt uit te drukken in frakties var m£ millimeters. Iets wat ons bijvoorbeeld ook in staat stelei de om de natuurlijke naden tussen portieren en stijl te reduceren van 4 to 3 millimeter. En daarmee zijn we eigenlijk meteen be land bij de windongevoeli^ J heid van de Accord. Want smallere naden brengen eei[et' betere aërodynamika en dus een zuinige èn stillere auto met zich mee. Ie; Rest ons de akoestiel van onze concertzaal op wielen. Met als pronkstuk isolatie van het dak door middel van een honingr; konstruktie. Een methode die Dan realiseert u zich dat u inmiddels over de honderd rijdt. En dat nagenoeg geen enkel geluid de muziek en uw rust verstoort. U geeft een tevreden klopje op het stuur van uw Accord. Hoe hebben ze hem in vredesnaam zo stil gekregen? Waarom hoor je zo weinig van de motor? Of van de wind? Eigenlijk geldt voor Honda hetzelfde als voor Pogorelich en zijn instrument. Bevlogenheid en perfektie. De bevlogenheid om een nog nooit eerder behaalde perfektie te willen halen. Daarom is de motor van de Accord bijvoor beeld uitgerust met contra roterende balansassen die vrijwel alle trillingen van de lopende motor door een tegengestelde beweging kompenseren. Waardoor de motor zo goed als trillingsvrij is en dus vrijwel geluidloos z'n werk doet. Daarin bijgestaan door het variabele lucht-inlaat- systeem dat de motor extra stil en soepel maakt. Ook strukturele trillingen van de carrosserie zijn tot een minimum teruggebracht met behulp van een computer die deze trillingen reeds bij de ontwikkeling opspoorde. heel erg doet denken aan die van bijvoorbeel \J een professionele geluidsstudio. Waar doen ze het allemaal voor, vraagt u zie af? Allemaal voor u, zou het makkelijkste antwoord zijn. Maar we doen het ook omdat w gewoon van auto's bouwen houden. Getuige de nieuwe Accord. Voor f 38.490, kunt u er in stappen. En dan heeft u een wagen die moeiteloos kan wedijveren met vaak veel duu jj dere zakelijke middenklassers. De allerduurste Honda Accord komt op f 59.490,-. Maar dan heeft u ook een 2. >av met Honda's eigen vierwiel antiblokkeer- remsysteem ALB II. Want ook daarin gaan we liever onze eige weg dan dat we de gebaande paden berijden.

Leidse Courant | 1990 | | pagina 10