Part-time verkopers voor onze Primafoons SK-WERKPLAATSEN MEDEWERKER BEDRIJFSBUREAU m/v KH SERVICES viim DIE NIEUWE BAAN HEB IK UIT DE KRANT. I I IS3HK JL SEAGULL vereniging dr. schroeder van der kolk administratief medewerker m/v Administratief medewerker (m/v) Éi Delft. Voor de dienst Beheer Milieu: een gespecialiseerd juridisch adviseur (voor 12 uur per weekj Delft I Stad in bedrijf. ZATERDAG 31 MAART 1990 LEIDSE COURANT PAGINA Norfolk Lme is gespecialiseerd in inter nationaal transport. Met eigen ferry schepen en zo'n 2200 trailers kunnen wij alle bedrijven, die actief zijn in de handel tussen Engeland en het continent, alle service bieden voor het vervoer van goede ren van huis tot huis. Inclusief alle fasen van het goederenvervoer tussen verzender en geadresseerde. Norfolk Line is een onderdeel van de Maersk Company Ltd. Wij zoeken voor spoedige indiensttreding: MARKETING ASSISTENT(E) Functie: Het assisteren bij de ontwikkeling van marktplannen en projecten met bijbe horende onderzoeken en analyses van de verrichtingen van Norfolk Line en haar dochtermaatschappijen in de markt De nadruk van de functie ligt op de interne en externe communicatie zoals advertising en RR. Wij vragen - Leeftijd vanaf 22 jaar - Marketingopleidingminimaal NIMA-A - Uitstekende kennis van de Neder landse en Engelse taal in woord en geschrift - Goede contactuele eigenschappen - Goede schriftelijke uitdrukkingsvaar digheid - Bekend met automatische verwer king van gegevens MEDEWERK(ST)ER BEDRIJFSKANTOOR Functie: Het verrichten van alle voorkomende werkzaamheden tb.v. de trailer onder- houdwerkplaats, waaronder de werk plaatsplanning, kwaliteitsprocedures. voorraad- en systeembeheer. Wij vragen: - Leeftijd tot en met 30 jaar - MTS. werktuigbouwkunde of motor voertuigentechniek - Goede kennis van de Nederlandse, Engelse en Duitse taal in woord en geschrift - Goede contactuele eigenschappen - Bekend met automatische verwer king van gegevens Wij bieden: - Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden afhankelijk van uw leeftijd en en/aring - Een plezierig werkklimaat in een dynamisch internationaal transportbedrijf Indien u belangstelling heeft en meent aan de gestelde eisen te kunnen voldoen dan wordt u verzocht uw sollicitatiebrief met c.v. binnen 14 dagen te zenden aan: Norfolk Line BV, ta.v. afdeling Personeelszaken, postbus 84214,2508 AE Den Haag. Onze kantoren zijn gelegen aan de Kranenburgweg in Scheveningen. KH-SERVICES is de toonaangevende en onafhankelijke onderhoudsorganisa- tie van de sector KH-ELECTRONICS, deel uitmakend van het sterke Inter- natio-Müller concern (omzet 2,6 miljard gulden, 10.700 personeelsleden). KH-SERVICES biedt vanuit meerdere vestigingen diensten aan voor de professionele markt, gericht op installatie, onderhoud en reparatie van net werken, computers, randapparatuur en test- en meetapparatuur. Binnen KH-SERVICES werken specialisten met de meest moderne apparatuur. Wij zoeken een U verzorgt de informatie omtrent de voortgang van de reparaties, uurverant woording, materialen en kosten van derden en u bent verantwoordelijk voor de juiste doorberekening aan de klant. Hiernaast verzorgt u de rapportages m.b.t. de resultaten van de technische dienst en de registratie en de bewaking van de indirecte uren. Het liefst praten we met iemand van 25-30 jaar met een administratieve opleiding op MBO-niveau, technische affiniteit en ervaring in het voeren van een technische dienst-administratie. Uiteraard zijn commerciële feeling en goede contactuele eigenschappen noodzakelijk om als spil tussen klant en technici te kunnen werken. Een sterke servicebereidheid hoort daar vanzelfsprekend bij. KH-SERVICES biedt: - Uitstekend salaris. - 13e Maand. - 25 Vakantiedagen per jaar. - Premiespaarregeling. - Interessante collectieve verzekeringen. - Reis- en studiekostenvergoeding. Bent u geïnteresseerd in deze functie, schrijf dan een bondige brief, of neem contact op met Heieen Hoogendam, personeelsfunctionaris, telefoon 015-609414. ONAFHANKELIJK ONDERHOUD KH-ELECTRONICS Energieweg 1, Postbus 5080, 2600 GB Delft, Telefoon 015-609999. PTT Telecom BV is een dochteronderneming van Koninklijke PTT Nederland NV en telt ongeveer 29000 medewerkers. PTT Telecom is toonaangevend op het gebied van telecommunica tie, telematica en informa tietechnologie. Het bedrijf biedt nationaal en interna tionaal een totaal pakket aan diensten en produkten. Van consument tot multi national. U heeft een opleiding op MAVO of HAVO- niveau. Naast verkoopervaring beschikt u over een commerciële instelling, teamgeest en een goede mondelinge uitdrukkingsvaardig heid. Door de actieve, vriendelijke en enthousiaste manier waarop u onze klanten benadert, weet u goede verkoopresultaten te behalen. U bent bereid en in staat zich de kennis van onze produkten snel eigen te maken. Het dragen van bedrijfskleding is voor u geen bezwaar en u bent flexibel voor wat betreft werktijden. Wellicht bent u dan een van de verkoopmedewerk(st)ers die wij zoeken voor onze Primafoons in onder andere 's-Gravenhage, Delft en Leiden. Uw functie De Primafoon is het verkoopkanaal van PTT Telecom voor de consumentenmarkt. Hier kunnen klanten terecht voor de aankoop van telecommunicatie-apparatuur of voor het aanvragen van verschillende diensten, zoals telefoonaansluitingen. U verkoopt onze produkten en geeft informa tie over het Primafoon-assortiment. Verder inventariseert u de voorraad, vult de winkel en het magazijn aan en voert het retour- materiaal af. Uw werkt gemiddeld 20 uur per week in een roosterdienst, gedurende de openingstijden van de Primafoon, dus ook op zaterdag en de wekelijkse koopavond. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer B. Winterink, personeelsconsulent, (070) 341 26 59 of (070) 341 40 52. U kunt uw schriftelijke sollicitatie - binnen 10 dagen en onder vermelding van vacature nummer 61/1990 op brief en envelop - rich ten aan PTT Telecom district Den Haag, Postbus 30207, 2500 GE 's-Gravenhage. Construction Services Nederland b Seagull Construction Services Nederland is een snelgroeiende onafhankelijke onderneming, die zich gespecialiseerd heeft in het werven en selecteren van midden- en hogerkader technisch personeel voor binnen en buitenlandse projecten in de olie en gas industrie. Voor ons kantoor in Den Haag zoeken wij: IManagement Assistant m/v De Management Assistant is verantwoordelijk voor de dagelijkse progressie op het secretariaat. Ook zal ondersteuning bij de sales activiteiten verlangd worden Wij zoeken een ambitieuze en dynamische persoonlijkheid: funktie eisen: HAVO/VWO aangevuld met een secretariële of commerciële opleiding. Kennis en ervaring met word processing. Een goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal. Beheersing van een derde taal is een pré. Goede contactuele eigenschappen en service bereidheid zijn een must. Leeftijdsindicatie 25-35 jaar. Voor ons nieuw te openen kantoor te Breda zoeken wij: lOffice Engineer m/v De Office Engineer assisteert de Unit Manager bij het werven en selecteren van de technische specialisten. Ook contacten met de opdrachtgevers en de branch admi nistratie behoren tot de verantwoordelijkheden van de Office Engineer. Wij zoeken iemand met leidinggevende capaciteiten die uit kan groeien tot zelf standig Unit Manager, funktie eisen: HAVO/VWO aangevuld met een bedrijfs economische of commercieel econo mische opleiding. Een goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal. Affiniteit met de bedrijfstak of ervaring met de bemiddeling in tijdelijke arbeid is Seagull biedt u naast een gedegen interne opleiding een prettige en dynamische werkkring met perspectief-. Een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaa den in overeenstemming met de funktie. Indien u vragen heeft kunt u telefonisch contact opnemen met de heer W. W. P. HM. Wind onder telefoonnummer 070 - 3856468. Uw sollicitatie kunt u binnen tien dagen richten aan: SEAGULL C.S.N, bv, Mercuriusweg 26, 2516 AW Den Haag. Instituut voor psycho-sociale dienstverlening Onze Vereniging exploiteert o.a. een 7-tal dagverblijven voor verstandelijk gehandicapten. De administratie van deze dagverblijven wordt centraal gevoerd. Binnen de administratie van de dagverblijven, gevestigd aan de Volendamlaan 1140 te 's-Gravenhage, is en vacature ontstaan voor een in full-time dienstverband die eerst een aanstelling krijgt in verband met vervanging wegens zwangerschapsverlof. Daarna kan een aanstelling voor onbepaalde tijd volgen. De administratie van de dagverblijven wordt gevoerd door een 2-tal medewerkers onder leiding van het hoofd administratie. Taakinhoud: De nieuw aan te stellen functionaris zal worden belast met een deel van de financiële administratie alsmede met het voeren van de ziekengeldadministratie en de pensioenadministratie. De administratie wordt gevoerd op een IBM-36 systeem. Functie-eisen: MEAO-diploma, eventueel aangevuld met praktijkdiploma boekhouden. Inzicht in cijfermatig werken. Leeftijd tot plm. 27 jaar. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring zal aanstelling in schaal 35 (max. f 3.168,92) geschieden Opname in PGGM- pensioenfonds. CAO voor Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten is van toepassing. Nadere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de heer F.J.C. Eskes hoofd financieel economische zaken, tel. 070- 3687470. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan de Directeur Dagvoorzieningen van de Vereniging Dr. Schroeder van der Kolk, Postbus 47930, 2504 CE 's-Gravenhage. Volendamlaan 1140, 's-Gravenhage. Onderdeel van de Vereniging Dr. Schroeder van der Kolk De SK-Werkplaatsen bieden werk aan ca. 560 medewerkers in WSW-verband en 70 medewerkers in dienst van de Vereniging. De werkplaatsen omvatten een industriëel en een grafisch centrum. Binnen de administratie van de SK- Werkplaatsen is een vakature ontstaan van een in full-time dienstverband. De administratie van de SK-Werkplaatsen wordt gevoerd door een 6-tal medewerkers onder leiding van het hoofd administratie. Taakinhoud: De nieuw aan te stellen functionaris zal worden belast met de crediteurenadministratie. Daarnaast zal hij/zij worden ingeschakeld bij de tijdverantwoording, de grondstoffen- administratie e.d. De administratie wordt gevoerd op een IBM-36 systeem. Functie-eisen: MEAO-diploma, eventueel aangevuld met praktijkdiploma boekhouden. Inzicht in cijfermatig werken. Leeftijd tot plm. 27 jaar. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring zal aanstelling in schaal 4 (max. f 3.176,91) geschieden. Opname in PGGM- pensioenfonds.CAO-Welzijnswerk is van toepassing. Nadere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de heer F.J.C. Eskes, hoofd financieel economische zaken, tel. 070- 3687470. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan de Directeur Dagvoorzieningen van de Vereniging Dr. Schroeder van der Kolk, Postbus 47930, 2504 CE 's-Gravenhage. Delft is een stad met twee karakters. Een kultureel en een ondernemend. In het verleden de stad van Vermeer, Hugo de Groot en Antoni van Leeuwenhoek. Nu een stad met een grote diversiteit aan bezienswaardigheden, industrie en instituten. Waarvan sommige met wereldnaam En een Technische Universiteit die geschiedschrijvende suksessen boekte. Delft is hard op weg om die twee karakters te laten samenvloeien tot een sterke, eigen identiteit. Als stad met kwaliteiten, als stad voor ondernemers. De dienst Delft heeft een bestuursvorm waarbinnen een achttal dien sten een ruime eigen verantwoordelijkheid bezit, en een ondernemende stijl van werken. De dienst Beheer Milieu is onder meer verantwoordelijk voor het milieu- en energie beleid; beheer en onderhoud van weg, water en gebouwen; en de economische ontwikkeling van de stad waarbij het verwerven en uitgeven van gronden, het stimuleren van bedrijfsvestiging en bijna alles dat met onroerend goed in de ruimste zin des woords te maken heeft. Nieuwe ontwik kelingen worden met kracht bevorderd. Mede daarom staat de dienst midden in de bestuurlijke en publieke belangstel ling. De baan De baan behelst samengevat het adviseren van direk- teur en afdelingshoofden over juridische vraagstukken inzake de relatie tussen burger en gemeente op het gebied van onroerend goed en bestemmingen van gronden. Dat kan gaan om koop en verkoop Verhuur en erfpacht. Van volkstuin tot bedrijfsterrein, van winkel tot flat gebouw, met alles daartussen Daarnaast kunnen er juridische vraagstukken voorkomen op het gebied van beheer en onderhoud. Voorts dient de gemeente veelal samen met een advokaat in en buiten rechte te worden vertegenwoordigd. Het betreft hier een baan voor 12 uur per week. De vrouw of man Van de nieuwe vrouw of man verlangen we in de eerste plaats een juridische opleiding of HBA, met zóveel gespe cialiseerde ervaring dat een eigen oordeel kan worden gegeven in voornoemde konfliktsituaties. Daarnaast zijn goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid vanzelfsprekende kwaliteiten. De honorering Het salaris bedraagt, bij een 38-urige werkweek, maximaal f 5.290,- bruto per maand, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Emancipatiebeleid De Gemeente Delft streeft naar een evenwichtige verdeling van het aantal vrouwelijke en mannelijke werknemers. Ook gehandicapten, homosexuelen en migranten hebben in Delft een meer dan gemiddelde aandacht. Aangezien de groepen: vrouwen, migranten en gehandi capten binnen het personeelsbestand van de gemeente (nog) geen afspiegeling vormen van de Delftse bevolking, genieten zij bij voldoende geschiktheid de voorkeur. De gemeente heeft een voorziening voor kinderopvang. Informeren en solliciteren Solliciteren doet u schriftelijk, binnen 10 dagen na het ver schijnen van deze advertentie. Richt uw brief aan: De afdeling personeel organisatie van de dienst Beheer Milieu, Postbus 63, 2600 AB Delft. Nadere informatie wordt verstrekt door de heer C. de Graaff hoofd personeel organisatie op (doorkies)nummer 015-602261 of de heer J.H.M. Slotemaker - hoofd grond zaken op (doorkies)nummer 015-602231.

Leidse Courant | 1990 | | pagina 28