ACCOUNT MANAGER J232F komt u handen tekort? KONING EN HARTMAN Tweede Kamer der Staten-Generaal Intaker/selecteur v/m met SOD- diploma voor een functie bij het Departementaal Archief jonge heao-er be [m/v] 'n personeelsadvertentie helpt beslist COMMERCIEEL MEDEWERKER (m/v) st*bernardus bejaardenverzorgende m/v bejaardenverzorgende m/v ZATERDAG 31 MAART 1990 LEIDSE COURANT Koning en Hartman is één van Nederlands belangrijkste importeurs van datacommunicatie-apparatuur, alsmede <von apparatuur voor mobiele communicatie en industriële elektronica. Daarnaast ontwerpt en implementeert Koning en Hartman complete datacommunicatie netwerken, gebaseerd op specifieke wensen en eisen van de klant. Van onze 350 personeelsleden houden 230 zich uitsluitend bezig met systeemoplossingen, technische support en service. Door de snel groeiende behoefte aan datacommunicatie netwerken - met name bij de grotere bedrijven - is onze afdeling systeemverkoop toe aan spoedige indiensttreding van een ervaren die verantwoordelijk is voor de verkoop van datacommunicatie netwerken en het op professionele wijze onderhouden van de contacten met een aantal van onze grootste klanten. Natuurlijk zullen ook nieuwe bronnen moeten worden aangeboord. Datacommunicatie is van vitaal belang voor onze relaties. Beslissingen worden op het hoogste niveau genomen. De complexiteit van de oplossingen doet een beroep op uw gevoel voor consultancy en brengt u in contact met vele geledingen binnen de organisaties van onze relaties. Vandaar dat u naast een opleiding op HTS-niveau beschikt over een goed inzicht in bedrijfskundige processen en ontwikkelingen. Uitstekende communicatieve vaardigheden op vele niveau's binnen de eigen organisatie en die van onze relaties zijn nodig om goed te kunnen functio neren. Ervaring op het gebied van datacommunicatie is een pré. Wij zorgen ervoor dat u zich de benodigde kennis van specifieke data communicatie systemen door middel van produkttrainingen snel eigen hebt gemaakt. De engelse taal mag voor u geen probleem zijn. Koning en Hartman biedt: Uitstekend salaris. 13e Maand. 8,33% Vakantiegeld. 25 Vakantiedagen per jaar. Premiespaarregeling. Heeft u interesse? Als u geïnteresseerd bent in deze functie, die uitstekend gehonoreerd wordt en dito perspectieven biedt, schfijf dan een bondige sollicitatiebrief of neem contact op met Heieen Hogendam, van de afdeling Personeelszaken, tele foon 015-609414 (rechtstreeks). Op volledige discretie kunt u rekenen. Auto van de zaak. Interessante collectieve verzekeringen, waaronder ongevallen-, pensioen- en autoverzekering. TELECOMMUNICATIE EN INDUSTRIËLE ELEKTRONICA KH-ELECTRONICS Energieweg 1, Postbus 125, 2600 AC Delft, telefoon 015-609906. Bij de Tweede Kamer der Staten-Generaal is plaatsingsmogelijkheid voor een bedrijfsmaatschappelijk werker (m/v) (voor 12 uur per week) Het bedrijfsmaatschappelijk werk bij de Tweede Kamer staat ten dienste van de ambtelijke organisaties van de Tweede Kamer, Stenografische Dienst en Griffie Interparlementaire Betrekkingen, alsook kamerleden, fractiemedewerkers en persoonlijk medewerkers (totaal circa 800 personen). De tweede beroepskracht bedrijfsmaatschappelijk werk zal onder coördinatie van de huidige functionaris voor een deel van het verzorgingsgebied werken. Het werk bestaat uit het verlenen van immateriële danwel materiële hulp aan personen of groepen van de diverse geledingen van de Tweede Kamer der Staten-Generaal bij het oplossen van problemen verband houdende met of van invloed zijnde op de werksituatie. Voorts het geven van voorlichting en adviezen met betrekking tot persoonlijke problemen van medewerkers. Hiertoe onderhouden vaft contacten met onder meer functionarissen van de afdeling Personeel en Organisatie, de bedrijfsarts, leidinggevenden van medewerkers, alsmede met externe instanties op het gebied van maatschappelijke zorg en dergelijke. Verder het signaleren en onderzoeken van omstandigheden ten aanzien van het welzijn van de medewerkers die aanleiding geven tot danwel oorzaak zijn van het bestaan van die moeilijkheden. Tenslotte wordt een bijdrage aan de ontwikkeling van het sociaal beleid verwacht. Voor deze functie is een HBO-diploma vereist, bij voorkeür studierichting bedrijfsmaatschappelijk werk het liefst aangevuld met werkervaring op dit terrein. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal 1.502,21 bruto per maand (schaal 9 BBRA 1984). Een psychologisch onderzoek behoort tot de mogelijkheden. De mogelijkheid bestaat dat de werktijd per 1 januari 1991 wordt uitgebreid naar 19 uur per week. Kandidaten dienen bereid te zijn in dat geval deze werktijduitbreiding te volgen. Telefonische inlichtingen over de functie worden verstrekt door mevrouw D.W. de Groot, telefoonnummer 070-318 20 04. Voor inlichtingen over de sollicitatieprocedure kunt u terecht bij de heer R. Takkenberg, telefoonnummer 070-318 30 00. Schriftelijke sollicitaties, graag binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie, zenden aan het hoofd Personeel en Organisatie van de Tweede Kamer der Staten-Generaal, Binnenhof 1A, 2513 AA Den Haag onder vermelding van vacaturenummer 9015/SP. De Tweede Kamer der Staten- Generaal wil meer vrouwen in dienst nemen. Bij gelijke geschiktheid van kandidaten genieten vrouwen de voorkeur. De mogelijkheid tot bemiddeling bij kinderopvang is aanw.ezig. Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid De Centrale Directie Algemene Zaken, Algemene Secretarie, Departementaal Archief. De Centrale Directie Algemene Zaken (Alsec) draagt bij aan het interne functioneren van het departement. Bij de inrichting van de documentaire organisatie adviseert en ondersteunt zij het departementale en sectorale management. Hierbinnen zorgt het Departementaal Archief (DA) voor het beheer en het toegankelijk maken van archiefbestanden die door de sectoren en perifere diensten aan het DA zijn overgedragen U acquireert en beheert archiefbestanden van sectoren en perifere diensten en voert overleg met chefs inzake periodieke overdracht aan het DA en vernietiging van bestanden. U stelt vernietigingslijsten op, selecteert aan de hand daarvan bestanden en stelt aanvragen op tot incidentele machtiging tot vernietiging. Verder adviseert en ondersteunt u het hoofd van het Departementaal Archief. Wat wij vragen en bieden. U heeft een vooropleiding op HAVO-niveau aangevuld met de diploma's SOD I en II (deel A), alsmede de cursus selectie ter vernietiging van de Rijksarchiefschool en u bent bereid om verdere opleidingen te volgen. U kunt zowel zelfstandig als in teamverband goed werken, bezit goede contactuele vaardigheden en hebt ervaring in soortgelijke werkzaamheden. Uw salaris bedraagt, afhankelijk van uw opleiding en ervaring, maximaal 3.307,- bruto per maand, exclusief 8% vakantietoeslag. Standplaats is Den Haag. al zult u landelijk kunnen worden ingezet. In het personeelsbestand van het ministerie van SZW zijn etnische medelanders, vrouwen en gehandicapten ondervertegenwoordigd. Zij worden dan ook met name uitgenodigd te solliciteren. Bij gelijke geschiktheid van kandidaten zullen zij worden benoemd. Belangstelling? Voor nadere inlichtingen kunt u bellen met de heer R.H.J. Stultjens, hoofd van het Departementaal Archief, telefoon 070-3624431toestel I 17. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan de Personeelsafdeling Centrale Onderdelen, Muzenstraat 30, 2511 VW Den Haag, onder vermelding v 9121 /SP. HBM, Hollandsche Beton Maatschappij bv, is een van de grotere bouwondernemingen op het gebied van utiliteits gebouw [kantoren, ziekenhuizen, bedrijfspanden, hotels etc.] met regionale vestigingen door heel Nederland. Het werkgebied van HBM omvat zowel nieuwbouw als renovatie, terwijl met betrekking tot de voorbereiding en uitvoering van projecten veel specialistische kennis in huis is. Dit maakt HBM tot een bouwpartner, die op een breed front inzetbaar is. In principe in alle fasen van het bouwproces HBM heeft de voorbereiding en uitvoering van projecten in Nederland ondergebracht in vier grote regionale afdelingen. Een van deze afdelingen is de Regio Den Haag, geves tigd te Rijswijk Ten behoeve van deze regio zoeken wij een die na een gedegen inwerkperiode de verantwoordelijk heid voor de financiële administratie zal dragen. Daaronder vallen onder andere debiteuren en crediteu renbewaking, urenverantwoording, wet ketenaansprake lijkheid, de loonadministratie en de financiële presentatie Via interne uitwisseling zult u na verloop van tijd ook belast worden met een deel van de projectadministratie, waarbij u als lid van het uitvoeringsteam de admini stratieve verwerking en budgetbewaking van een of meer bouwprojecten zult verzorgen Van kandidaten verwachten wij dat zij in staat zijn zelf standig te werken, beschikken over goede contactuele eigenschappen en zich onderscheiden door initiatief, creativiteit en probleemoplossend vermogen. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door de heer A. Rijvordt, telefoon 07Ö - 315 30 16. Uw schriftelijke solli citatie kunt u richten aan Hollandsche Beton Maatschappij bv, Afdeling Personeelszaken, Postbus 2280 AB Rijswijk. deel uitmakend van HBG, Hollandsche EJeton Groep nv PELS RIJCKEN EN DROOGLEEVER FORTUIJI Advocatenkantoor te 's-Gravenhage Centraal gelegen aan het Koningin Julianaplein 30 het Babyloncomplex SECRETARESSE(m/v Wij vragen: - een voltooide secretaressenopleiding - ervaring op een advocatenkantoor strekt aanbeveling - een goede beheersing van de Nederlandse - een grote typevaardigheid - kennis van tekstverwerkende apparatuur Wij bieden: - gunstige salariëring - 13e maand - 8% vakantietoeslag - 25 vakantiedagen Correspondentieadres: PELS RIJCKEN EN DROOGLEEVER FORTUI Postbus 11756 2502 AT 's-Gravenhage t.a.v. de heer R. J. Marshall STICHTING „SOPHIEKE HUIS" 2242 LJ WASSENAAR Van Zuylen van Nijeveltstraat 313 In ons Verzorgingshuis wonen 67 ouderen. Per 1 mei a.s. komt er een vakature voor de NACHTDIENST. BEJAARDEN/ZIEKENVERZORGENDE o VERPLEEGKUNDIGE m/v Werktijden 23-7 uur week op/week af. Ook diegenen die één week per maand willen w ken, kunnen solliciteren. Salariëring en arbeidsvoorwaarden conform FUWA regeling van het CAO voor bejaardenhui* Schriftelijke sollicitaties kunnen gericht worden mevrouw A. C. Meijer, directrice. Het hoofd verzorging zal graag nadere inlichtin verstrekken. Tel. 01751-19310. Leuke dames gevraag Boven 18 jaar voor lingerie party's Leuke bijverdienste - geen eigei investering Voor informatie Bel Marga, tel. 015-568273 L. P. Uyttewaal b.v. conservenfabriek Westkanaalweg 1, 2461 EC Ter Aar Voor onze afdeling verkoop vragen wij met spoed Uw taken zullen zijn: - het onderhouden van de contacten met onze klanten; - het begeleiden van de binnengekomen bestellingen; - het verwerken van deze bestellingen in de computer; - zorgdragen voor correcte facturering van de geleverd goederen. Gevraagd wordt: - opleiding op meao- of havo-nivo; - goede contactuele eigenschappen; - kennis van de moderne talen; - belangstelling voor of ervaring met automatisering. Sollicitanten met verkoopervaring genieten voorkeur. Led tijd 18 tot 19 jaar. Geboden wordt zelfstandige functie m toekomstmogelijkheden. Het salaris zal in overeenstemmii zijn met de functie. Sollicitaties kunt u richten aan de directie van L. Uyttewaal b.v. Conservenfabriek, postbus 3, 2460 AA Ter Aar, telefoon 01723-8475. st] Katholieke Stichting Huize verzorgingstehuis verpleeghuis, reactiverings- en dagbehandelingscentrum hoofdstraat 82, 2171 AV Sassenheim, tel. (02522) 19004 Dedirektie van de Katholieke Stichting "Huize Sint Bernardus" vraagt voor het verzorgingstehuis met 85 bewoners een fulltime en een parttime voor de nachtdienst (6 nachten per 4 weken) Bejaardenverzorgende: 'Tot de taken behoren het in teamverband verzorgen van de bewoners en het bevorderen van een goede sfeer op de afde ling, waarbij de verzorging en persoonlijke benadering van onze bewoners voorop staan. Het bezit van het diploma bejaardenverzorgende is een vereiste. Bejaardenverzorgende voor de nachtdienst: Gevraagd wordt iemand in het bezit van het diploma bejaarden verzorgende, met ervaring en de bereidheid tot het in grote mate zelfstandig verzorgen van de bewoners gedurende de nacht. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden conform de CAO- Ziekenhuiswezen. Het salaris bedraagt voor beide funkties min. f 2.210,- en max. f 3.136,- bruto per maand op fulltime basis. Inlichtingen over deze funkties kunnen worden ingewonnen bij mevrouw H. de Bruin, direktrice van het verzorgingstehuis, aan wie ook de schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht, binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad.

Leidse Courant | 1990 | | pagina 26