ZOEK JE WAT ANDERS, KOM JE NAAR MIJNDERS [group 41 J Beveiligingsmannen en -vrouwen die snel reageren, hebben een streepje voor. Wagons-lits Reizen blijft groeien ervaren kracht Toeristische verkoop (m/v). Wagons-lits Reizen SENIORMEDEWERKER MARKETING SERVICES M/V ■^sijthoff pers sg$ Frank (19), reeds één jaar in opleiding voor accountant, is op zoek naar een collega met het vwo-diploma op zak en de ambitie om door te groeien. direktie- sekretaresse m/v 070-3738519 LEIDSE COURANT ZATERDAG 24 MAART 1990 PAGINA 33 Mijnders Meubelen is met zes vestigingen op de diver se meubelboulevards in de Randstad, een duidelijk ex pansie-gerichte onderne ming. De sterke omzetgroei is daarbij niet alleen het gevolg van onze aktuele kollektie eigentijdse en klassieke meubelen, maar zeker ook van de kwalitei ten van onze medewerkers. Voor ons hoofdkantoor te Lisse komen wij op korte termijn graag in kontakt MAGAZIJN- rol. Wij verwachten een prak tische aanpakker met gevoel vöor service en met een magazijn- r-TTV^i-»~ a kwaliteit die zich medewerker m/v. MEDEWERKER M/V thuisvoelt temid- In de schakel van koop tot den van enthousiaste kollega's. kliënt vervult u een belangrijke Meubelervaring is een pré. U kunt voor deze aantrekkelijke funktie telefonisch kon- takt opnemen met de heer J. Huls, tel. 02521 -19031 of schrijf een bondige sollicitatiebrief naar: Mijnders Meubelen B.V., postbus 230, 2160 AE Lisse. MEUBELEN beverwijk capelle diemen leiderdorp sliedrecht utrecht De gemeente Nieuwveen telt ca. 3680 inwoners en is gelegen in het groene hart van Zuid-Holland. De gemeente is betrokken bij de herindeling Noordoostelijk Zuid-Holland die vermoedelijk haar beslag zal krijgen per 1 januari 1991. Op de afdeling Algemene Zaken kan worden geplaatst een MEDEWERK(ST)ER Functie-informatie: De medewerk(st)er zal in hoofdzaak worden belast met: - werkzaamheden op het terrein van Sociale Zaken; - overige op de afdeling voorkomende werkzaamheden een en ander afhankelijk van ervaring. Functie-eisen: - bezit van diploma BA of BOL; - ervaring in genoemde werkzaamheden; - goede uitdrukkingsvaardigheid zowel mondeling als schriftelijk; - goede contactuele eigenschappen; - gezien de leeftijdsopbouw op de afdeling bij voorkeur niet ouder dan 30 jaar. Salariëring: Afhankelijk van opleiding en ervaring zal aanstelling plaatsvinden op aanloopniveau 6 (max. 3307.- bruto per maand) of functieniveau 7 (max. ƒ3641.- bruto per maand). De bij de gemeente gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Overige informatie: Nadere inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van de afdeling algemene zaken, de heer M. C. M. van Toor, tel. 01723-8592, toestel 14. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan: Burgemeester en wethouders van Nieuwveen, Postbus 3003, 2440 AA Nieuwveen, onder vermelding van „Kabinet" op de enveloppe. Ondanks de grote concurrentie blijft Wagon-lits Reizen groeien. En waarom? Omdat Wagon-lits Reizen kwaliteit biedt. Die kwaliteit brengen onze medewerkers in alle gelederen van het bedrijf over. Voor de Vakantiewinkel, Lange Voort 39 te Oegstgeest zoeken wij een Wij zoeken een medewerker(ster) die reeds enige jaren op een reisbureau werkzaam is en de navolgende onder delen in de praktijk heeft toegepast. het boeken van vakantiereizen lATA-ticketing (KLM niveau 1-2). Een specialist die de weg weet in de reisprogramma's van alle touroperators. Hij/Zij krijgt een zelfstandige advies functie voor de verkoop van vakantiereizen. Van onze kant bieden wij u een fijne werkkring met prettige kollega's; een jaarsalaris dat in overeenstemming is met de opleiding en ervaring; een reiskostenvergoeding indien u buiten de stad woont en de mogelijkheid om door middel van bedrijfskursussen de blik verder te verruimen. Bent u geïnteresseerd? Belt u dan even naar, of schrijft u even aan Wagons-lits Reizen, Direktie Nederland, Konings baan 14,1075 AC Amsterdam, t.a.v. de heer A.G. Jamin, Tel. 020-761211. Uw sollicitatie wordt strikt vertrouwelijk behandeld. Een divisie van de Wagons-lits Groep. ^HSECURITAS W Werken bij Group 4 Securitas (Nederland) B.V. met alle kans op een vast dienstverband. Group 4 Securitas biedt meer en betere kansen aan mensen met verantwoordelijkheidsgevoel en tact. Wat dacht je bijvoorbeeld van een vast dienst verband? Om maar een van de voordelen te noemen. Of de zekerheid van een grote organi satie? Want bij Group 4 International werken zo'n 15.000 mensen en is daarmee de grootste beveili gingsorganisatie van Europa. 20 mannen èn vrouwen kunnen aan het werk. Bij Group 4 Securitas is volop werkgelegenheid. Voor een langdurig overheidsprojekt in de Haagse regio zoeken wij mannen en vrouwen vanaf 21 jaar. Natuurlijk ben je in het bezit van het basis diploma beveiliging en het EHBO diploma. Ben je tevens in bezit van het vakdiploma, dan heb je nóg'een streepje voor. Maar Group 4 Securitas heeft eigen opleidingsmogelijkheden waar je de vak bekwaamheid kunt opdoen. Neem snel contact op. Schrijf snel een korte sollicitatiebrief. T.a.v. dhr. R. Niemeijer. Tel. 070-3993535. Group 4 Securitas (Nederland) B.V. Handelskade 68-72, Postbus 3015,2280 GA Rijswijk. Binnen Sijthoff Pers maakt de afdeling Marketing Services deel uit van de Advertentie-Exploitatie Dagbladen. Marketing Services telt vijf medewerkers, die samen verantwoordelijk zijn voor het voorbereiden van verkoopplannen en voor de begeleiding daarvan in de uitvoenngsfase. De nauwe samenwerking vereist een grote collegiale inzet. Voor deze baan in een uiterst dynamische branche zoeken wij een: die de marketinggedachte concreet weet in te passen in de praktijk van de klantgerichte advertentieverkoop voor onze regionale dagbladen. Wij denken aan een man of vrouw die al een gedegen ervaring heeft opgedaan op een marketingafdeling elders en die nu toe is aan een volgende stap in zijn/haar carrière. De taken zijn veelzijdig en bieden alle gelegenheid tot het ontplooien van eigen initiatieven. De vastgestelde marketingstrategie moet worden vertaald in plannen voor specifieke deelmarkten. Kennis van en inzicht in de betreffende markt is daarvoor een vereiste. De daaruit ontwikkelde verkoopplannen vormen voor de verkoopafdelingen de basis voor hun marketing inspanningen. Een optimale begeleiding en de evaluatie vormen een wezenlijk onderdeel van zijn/haar taak. De dynamiek in de reclame- en mediamarkt vergt daarbij een hoge mate van flexibiliteit en inventiviteit. Wij verwachten een kennisniveau op HEAO-CE of NIMA B/C- niveau en een leeftijd vanaf 25 jaar. De arbeidsvoorwaarden en vooruitzichten zijn in overeenstemming met onze eisen. Schriftelijke sollicitatie kunt u richten c Sijthoff Pers Personeel Organisatie t.a.v. de heer H. L. M. Heijmans Postbus 16050 2500 AA 's-Gravenhage «•poelpolder m Ri|»wijk en zijn Christelijke Vereniging "Het Diaconessenhuis" Leiden Het Diaconessenhuis Leiden, met 314 bed den en ruim 700 medewerkers is een alge meen ziekenhuis met een regionale tunktie, waar vrijwel alle specialismen aanwezig zijn Het ziekenhuis ligt op loopafstand van circa 10 minuten van het centraal station Op het direktiesekretariaat, bestaande uit 2 direktiesekretaresses en de direktiesekretaris, ontstaat per half juli as. de vakature van t.b.v. de direkteur patiëntenzorg Funktie-informatie: In verband met vervanging van de huidige sekretaresse gedurende haar zwanger schapsverlof betreft het hier in eerste instantie een full-time funktie. Per november 1990 wordt de funktie vervol gens gesplitst in twee deeltijdfunkties van 20 uur, waarbij de werktijden in onderling overleg nader zijn te bepalen. De werkzaamheden bestaan uit: bijhouden van het archief; afwikkelen van korrespondentie; voorbereiden en notuleren van diverse vergaderingen; maken van afspraken en het bij houden van de agenda Funktie-eisen: HAVO/VWO diploma, aangevuld met de opleiding tot sekretaresse; ervaring in notuleren; goede kontaktuele eigenschappen; relevante ervaring. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuiswezen. Het salaris is ^afhankelijk van ervaring en bedraagt maximaal f 3.461,- bruto per maand bij een volledige werkweek (FWG 40). Informatie: Informatie kunt u verkrijgen bij mw. drs. A.M. Hendrikx, direktiesekretaris. doorkiesnummer 071 -178220. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen richten aan de afdeling personeelszaken, onder vermelding van vakaturenummer B49-16, Het Diaconessenhuis, Houtlaan 55, 2334 CK Leiden. Nassaulaan 12, postbus 193 31,2 500CH's-Gravenhage, telefoon 070-3738 519 j Coupon. Ik wil graag ccn oriënterend gesprek. 10 A VB Accountants Bij VB voelde ik mij meteen thuis. Elke dag is anders. Ik werk in steeds wisselende teams. Ik heb zo'n 30 collega's. Wij werken prima samen, van hoog tot laag. We hebben het alleen wat druk. Vandaar dat wij er graag nog iemand bij willen hebben. Die, net als ik vorig jaar, binnenstapt met een VWO-diploma (voldoende voor wiskunde) en er tegenaan wil. Voor mij was dit de start van een boeiende baan, waarin ik werk en studie combineer. Ik kom bij verschillende cliënten en word voor uiteenlopende problemen geplaatst. Zo leer je veel en kun je snel doorgroeien. VB is een veelzijdig accountantskantoor met een dertigtal vestigingen in Nederland. Voor onze cliënten ver zorgen wij de controle, maar zij vragen ons ook als adviseur bij informatievoorziening, organisatieverandering en belas tingvraagstukken. Mijn salaris is prima. De verdere arbeids voorwaarden hoor je in een persoonlijk gesprek. Die zet ik niet allemaal in deze advertentie. Lijkt het je wat? Dat komt goed uit We hebben plaats in onze vestiging ZOETERMEER. Stuur onderstaande coupon in of bel

Leidse Courant | 1990 | | pagina 33