Canon Service-coördinator ervaren autotechnisch docent (m/v) FIELDSERVICE ENGINEERS Gedwongen ontslag voorkomen door een nieuwe baan Nederlands Outplacement Instituut Secretaresse (m/v) SIEMENS SLAGVAARDIGE HTS-EROFHEAO-ER ANWB LEIDSE COURANT ZATERDAG 24 MAART 1990 PAGI1 -UN: Canon is éen van 's werelds grootste leve ranciers van hoogwaardige, technologische apparatuur. Canon Business Machines Neder land BV richt zich op de verkoop en distributie van kantoorapparatuur met produkten als (Colour Laser) Copiers, Faxen, Computers. Laser Beam Printers en Schrijfmachines. Apparatuur die mensen efficiënt en plezierig laat functioneren De combinatie van de juiste mensen en kwali- teit;sprodukten is de basis van ons succes Daarom investeert Canon in mensen Om ons succes verder uit te bouwen zijn wij op zoek naar Fieldservice Engineers met groeipotentieel De Fieldservice organisatie bestaat uit ongeveer 120 Fieldservice Engineers Samen met circa 12 collega's bent u verant woordelijk voor de service-performance van Canon apparaten in een deel van Nederland Momenteel hebben wij mogelijkheden bij u in de regio. U bent tussen de 25 en 35 jaar oud en hebt een opleiding MTS-Elektronica of gelijkwaar dig. U heeft een commerciële instelling, bent stressbestendig en heeft meerdere jaren ser vice-ervaring in de (copier)branche U bezit een analytisch inzicht en een uitstekend gevoel voor het oplossen van fijr.mechamsche proble men Kwaliteit, klantgerichtheid en creativiteit zijn ook voor u sleutelwoorden Naast een goed salaris, een onkostenver goeding en een auto van de zaak, wordt veel ruimte geboden voor persoonlijke ontplooiing en een goed carriere-perspectief in zowel managementfuncties als in functies met techni sche diepgang Canon biedt u een aantrekke lijke baan in een prettig werkklimaat. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de Division-Manager Fieldservice, de heer mg C L Quellhorst. telefoon 02503-70420. Wilt u bi) de mensen van Canon horen, stuur dan uw korte brief met cv naar Canon Business Machines Nederland BV. Postbus 1500. 2130 HA Hoofddorp, tav deheerdrs RAJ.M Bekius Overheid en non-profit organisaties staan onder druk Alslankingsoperaties, f usies en reorganisaties zijn aan de orde t an de dag. Menige functie komt hierdoor in gevaar. Sterker nog. soms lijkt gedwongen ontslag onontkoombaar. Toch hoeft het niet zover te komen. Outplacement voorkomt gedwongen ontslag, door het vinden van een nieuwe baan elders. Hel NOl is gespecialiseerd in outplacement begeleiding van werknemers van non-profil organisaties overheid, gezondheidszorg, onderwijs en maatschap pelijke dienstverlening. Individuele werknemers, maar ook groepen, worden door het NOl intensief en professioneel begeleid en geadviseerd. Dit gebeurt in opdracht van de werkgever. Het doel is hét opsporen en verwerven van een goede nieuwe werkkring HOOFDKANTOOR: JAN VAN NASSAUSTRAAT 125, Het Ix'hoefi geen betoog dat outplacement van werk nemers uit de non-profit sector een apart specialisme is Functies organisatiestructuur en organisatiecultuur zijn immers veelal andei's dan in het bedrijfsleven (Jok de rechtspositie in de non-profit sector, waaronder de voorzieningen hij ontslag, heelt een heel eigen karakter Soms kan dal een obstakel zijn hij een overstap, maar soms opent bet ook weer nieuwe mogelijkheden IX' adviseurs v an liet NOl zijn op al deze complexe gebieden gespecialiseerd. Ook op de |)roblematiek van de overgang naar een andere sector. Het NOl behoort lol de Glaessens Groep IX' samenwerking met de vestigingen van Raadgevend Bureau Glaessens is dan ook zeer hecht. Voorde werkzoekende kandidaat Ixtekent dit, dal de professionele deskundigheid van de totale Glaessens Groep tot zijn of haai' beschikking staat. 2596 BS 'S-GRAVENHAGE. TELEFOON 070-3262441. GESPECIALISEERD IN OUTPLACEMENT VOOR NON PROFIT ORGANISATIES Het secretariaat van het Bureau Leidse Hogeschool biedt administratieve ondersteuning aan het College van Bestuur en de diensten van het bureau. Op dit secretariaat is een vacature voor een De Stichting Leidse Hogeschool voor Beroepsonderwi/s zal vanaf 1 augustus 1990 samengaan met de Kath Pedagogische Hogeschool West Nederland De Hogeschool kent de volgen de sectoren - Hoger Gezondheidszorg Onderwijs (HGZO) te Leiden. - Hoger Sociaal-Agogisch Onderwijs (HSAO) te 's-Gravenhage, - Hoger Laboratorium Onder wijs (HTO) te Leiderdorp. - Hoger Pedagogisch Onder wijs (HPO) te Leiden. 's-Gravenhage, Heemstede en Rotterdam Na de fusie bedraagt het aantal studenten circa 3 000 en het aantal personeelsleden circa Endegeesterwatenng 2, 2333 CG Leiden Tel 071-171121 (vacaturenr. 90/B04) met een taakomvang van 4 a 5 dagen per week. TAKEN: algemene secretariaatswerk zaamheden, waaronder: notuleren van vergaderingen, postbehandeling, bij houden agenda's, (medejbeheer archief, typewerk, kopieerwerk, bij houden gegevensbestanden. VEREISTEN: HAVO/MEAO-diploma, eventueel afgeronde secretaresse opleiding, goede beheersing van de Nederlandse taal; bij voorkeur enige jaren ervaring in een vergelijkbare func tie; accuratesse, flexibiliteit, zelfstandig heid en representativiteit; ervaring met tekstverwerking; goed in teamverband en onder tijdsdruk kunnen werken Rechtspositie conform Rechtspositie besluit Onderwijspersoneel. De aanstelling geschiedt in een tijdelijk dienstverband van een jaar met even tuele voortzetting. Salariëring is afhankelijk van opleiding en ervaring bij aanvang minimaal 12190- (schaal 5 B6RA) en maxi maal 1 3307,— (schaal 6 BBRA) bruto per maand bij een full-time dienst verband. [LVI vera de h jn p 87 O' tele as in ader] n pr Nadere informatie over deze vacature kan worden verkregen bij Mr. H. Neutelnd boom, secretaris College van Bestuur, tel. 071-171121 (tijdens kantooruren). Schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae vóór 7 april 1990 richten aan het College van Bestuur, Stichting Leidse Hogeschool voor Beroepsonderwijs, t.a.v. dhr. A.J. Ouwerkerk, Ende- geesterwatering 2,2333 CG Leiden, met vermelding van het vacature nummer in de linkerbovenhoek van de envelop. MAN Rollo B.V. een actieve handels- en service-onderneming met leve ringsprogramma's voor scheepsvoortstuwing, energie voorziening. industriële compressoren, koeltorens en transportinrichtingen, zoekt op korte termijn voor vijf ochtenden in de week een: administratief medewerkster telefoniste-receptioniste (v/m) Deze part-time functie beslaat een 26'/4-urige werkweek. Haar/zijn voornaamste taken zijn: - verzorgen van typewerk en andere administratieve werkzaamheden ter ondersteuning van de verkoop- en service-afdelingen; - bedienen van een moderne telefooncentrale; - ontvangen van gasten Hiervoor komen kandidaten in aanmerking met: - een HAVO-diploma (aangevuld met een type-diploma); - kennis van de Engelse en Duitse taal; - ervaring met administratieve werkzaamheden en tekst verwerking, - een leeftijd van ongeveer 25 jaar. r+m Research en Marketing bv. te Heerlen is een bureau voor markt- en opinieonderzoek. Voor het uitvoeren van mondelinge vraaggesprekken bij bedrijven en huishoudingen in Uw omgeving zoeken wij: ENQUETEURS/TRICES Wij vragen van U: - minimum leeftijd 23 jaar; - (min.) middelbaar onderwijs; - goede spreekvaardigheid en een representatief voorkomen; - accuraat werk, - U heeft de beschikking over telefoon, - U bent 10 a 15 uur per week beschikbaar. Heeft U interesse in dit werk, bel dan binnen een week tijdens kantooruren naar r m, Research en Marketing bv, tel 045-713438. U krijgt van ons dan per omgaande een informatiepakket en aanmeldingsformulier toegezonden LEIDSE COURANT ntal nk imst n si eeg. ntal okei ten b: is er nerifi kele oral k de vera nd gt leut it ine n de Bii Siemens Nederland zijn circa 2500 medewerkers actiel op alle gebieden van de elektronica en de elektrotechniek. Met een omzet van ruim 1 miljard gulden behoort hel bedri/l tot de 100 grootste ondernemingen van ons land. Hel concern iwereldwijd) besteedt per dag ruim dertig miljoen gulden aan de verbetering van bestaande en aan de ontwikkeling van nieuwe produkten. alsmede aan de opleiding en verdere scholing van medewerkers Elektronica waarmee we dagelijks werken. Siemens werkgebied: procestechniek Siemens Nederland N.V. neemt een vooraanstaande plaats in gebied van de elektrotechniek en de elektronica Haar kennis en erv ring, haar produkten. systemen en complete installaties dragen sterk tot de nieuwste ontwikkelingen op velerlei terrein Uw werkkring: De afdeling Service heeft een vacature voor een coordinator m Deze afdeling is verantwoordelijk voor het in bedrijf stellen en after sales service van installaties en systemen op het gebied van proces- en energietechniek Uw werkzaamheden: U werkt. Namens het verantwoordelijk hoofd van de groep proce automatisering. Uw directe werkzaamheden zijn. - het registreren van opdrachten; het plannen en voorbereiden van de uit te voeren werkzaamheden, - het inzetten van de betrokken service-technici; het bewaken en controleren van dejdoor de service-technici te v zorgen technische rapporten; - het archiveren van de documenten. Wij vragen: technische kennis op MTS-mveau, ruime ervaring in een technisch-organisatorische of administratis technische functie, - uitstekende contactuele vaardigheden, - redelijke beheersing van de Engelse en Duitse taal, in woord I geschrift; - leeftijd tussen 30 en 40 jaar; -^bereidheid tot werken buiten de normale werktijden Te zijner tijd zal de afdeling Service verhuizen naar het moment! in aanbouw zijnde bedrijvencentrum te Zoetermeei Uw sollicitatie kunt u onder vermelding 'van H265/04 richten a; mevr A. H C. P. Janmaat van de hoofdafdeling Personeelzaken. Siemens Nederland N.V. Wilhelmina van Pruisenweg 26. Den Haag Correspondentie-«dreL Postbus 16068,2500 BB Den Haag. I WOONSCHEPEN Aangeb BUNGALOW, Chalet model op betonnen casco. 14x5, woonkmr 6x4. 2 slp.kmrs toilet, douche, bal kons. elektriciteits-, water, tele foonleidingen Kelder 11x4. hoog 1.20 m Rondom grote ra men met luxaflex. 89.000 - Tel 070-3555841 De LOI, gevestigd in Leiderdorp, neemt een leidende positie in op het gebied van erkend particulier onderwijs. Jaarlijks kiezen meer dan 100000 mensen voor een LOI-opleiding. Bij dit moderne, goed geoutilleerde en geau tomatiseerde bedrijf werken 360 mensen. De deskundigheid voor het ontwikkelen van het onderwijsprodukt, maar ook voor de gra fische voorbereiding van drukwerk (pre-press) is volledig in eigen huis aanwezig. Activiteiten als ontwerpen, illustreren, fotografie, zetten, opmaak en drukproefcorrectie worden door de ruim 50 medewerkers van de Algemene produktieafdeling uitgevoerd. Een professio nele werkwijze wordt mogeli/k gemaakt door forse investeringen in opleidingen van mede werkers en geavanceerde apparatuur. Zo worden de manuscripten voor de schriftelijke lessen rechtstreeks van de 40 werkstations op de onderwijsafdelingen naar het front-end system (Magnafile Berthold) gezonden. De uiteindelijke output zijn complete tekst-/ beeldpagina's. yZ leidse onderwijs instellingen Leidsedreef 2, 2352 BA Leiderdorp Het Produktiebureau regelt de planning en administratie voor de Algemene Produktieafdelingen. Voor dit bureau zoeken wij een LOGISTIEKE RICHTING In de functie van Chef Produktiebureau zal hij optreden als inter mediair tussen de onderwijsafdelingen en de Algemene Produktie afdelingen en de verantwoordelijkheid dragen voor de organisatie van de afdeling, het systeem voor planning en kostenregistratie, de bewaking van de prodüktievoortgang en de kostenbeheersing. De juiste kandidaat, met een leeftijd tot 35 jaar, heeft, naast een logistieke opleiding op HTS- of HEAO-niveau, leidinggevende kwaliteiten en inzicht in automatiseringsproblematiek. Ervaring in logistieke organisatie en/of produktietechnieken geeft voorkeur. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. Belangstellenden (m/v) wordt verzocht een schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae te richten aan de heer A. Faasse, Hoofd Personeelszaken. Eventueel gewenste nadere informatie vooraf kunt u verkrijgen van de heer P. Nauta, coördinator Algemene Produktieafdelingen, 071-4511 13. Vacaturenummer: 903205-26 De ANWB is de grootste vereniging van Nederland en heeft ten doel het behartigen i van de belangen van haar leden op het gebied van recreatie, toerisme, verkeer en vervoer. De ANWB met haar 2700 personeelsleden realiseert dit door voorzieningen voor haar 2,8 miljoen leden te (laten) treffen, alsmede door het aanbieden van produkten en diensten zoals Wegenwacht, Internationale Reis- en Kredietbrief, Rechtshulp- certificaat, technische keuringen, een achttal periodieken en vele publikaties. De afdeling Opleidingen maakt onderdeel uit van de hoofdafdeling Personeel en Organisatie Het opleidingenbeleid biedt een wezenlijke ondersteuning aan het ANWB-management bij het realiseren van hun doelstellingen; dit dient vorm te krijgen middels gestructureerde opleidingsplannen, waaraan momenteel projectmatig vorm wordt gegeven. De afdeling Opleidingen werkt hoofdzakelijk t.b.v. interne opdrachtgevers en bestaat uit een 25-tal gemotiveerde en dynamische medewerkers. Binnen onze technische sectie ontstaat met ingang van 1 juli a.s. de vacature voor een: srb ate De hoofdtaken in deze functie zijn: het doceren van autotechnische vakken (zowel theorie als praktijk); het onderhouden en ontwikkelen van lesmateriaal; het in teamverband opzetten van opleidingen; het tentamineren/examineren van cursisten; het ontwikkelen van functiegerichte werkmethoden; het volgen van ontwikkelingen in de autotechniek en technologie en deze met de collega's kunnen vertalen naar de ANWB-praktijk Functie-eisen: Om in deze functie te kunnen slagen dient u aan de volgende functie-eisen te voldoen: ruimschoots aanwezige didactische kennis en vaardigheden, eventueel een 3e-graads lerarenopleiding; actuele autotechnische kennis op HTS-niveau; ervaring met bedrijfswagentechniek en daarin toegepaste elektronica; een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; bereidheid tot het volgen van aanvullende didactische en autotechnische opleidingen. De standplaats is Voorschoten. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Het salaris bedraagt afhankelijk van kennis en ervaring maximaal f 6.000,— bruto per maand. Uw sollicitatiebrief met uitgebreid curriculum vitae kunt u sturen naar de ANWB, t.a.v. de heer W.G.T. Janse, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 93200, 2509 BA Den Haag onder vermelding van het vacaturenummer op de brief èn envelop.

Leidse Courant | 1990 | | pagina 18