Gezocht: VAN GELDBI COMMGNIi BJII. Oegstgeest VAN GELDER COMPAGNIE JUNIOR VERTEGENWOORDIGER gemeente servicegerichte filiaalleider koeltechniek Job-roteerders m/v op VWO-niveau bezoekers voor een expositie van wervingsuitingen. documentalist m/v SIEMENS BARIVEN EUROPE UNITBEGELEID(ST)ER ZATERDAG 17 MAART 1990 PAGINA 30 LEIDSE COURANT Bij de Algemene Dienst Reiniging van de af deling Algemeen Beheer Openbare Werken kan op korte termijn geplaatst worden een medewerker algemene dienst m/v Functie-informatie: De te benoemen kracht zal hoofdzakelijk worden belast met het ophalen van huis vuil, grof huisvuil en veegwerkzaam- heden. Verder zal hij/zij, indien nodig, worden ingezet bij alle andere voorkomende werkzaamheden van de afdeling Alge meen Beheer Openbare Werken. Functie-eisen: - een actieve, flexibele persoon met een gezonde dosis werklust; - gewenste leeftijd tussen de 20 en 30 jaar; - het bezit van het rijbewijs B-C strekt tot aanbeveling. Aanstelling: De te benoemen kracht zal worden aan gesteld in tijdelijke dienst met een proef tijd van één jaar in de aanloopschaal. Na afloop van de proeftijd is een vast dienstverband met toekenning van de functieschaal mogelijk. Salaris: De functie is, overeenkomstig het gel dende functiewaarderingssysteem, inge schaald in: - niveau 2 (de aanloopschaal: minimaal f. 2.009,- tot maximaal f. 2.353,- bruto per maand) - niveau 3 (de functieschaal: minimaal f. 2.100,- tot maximaal f. 2.589,- bruto per maand). Daarnaast is aan deze functie een ongemakkentoelage gekoppeld van f. 100,- netto per maand. Nadere informatie over deze functie kunt u verkrijgen bij de heer R B. van Stek, chef Algemene Dienst Reiniging (071-172121 tst. 220) of bij mevrouw O.M.J.C. van Steyn, afdeling Personeel Organisatie (071-172121 tst. 222) Schriftelijke sollicitaties kunt u, tot uiterlijk 70 dagen na publicatie, richten aan het College van Burgemeester en Wethouders van Oègstgeest, Postbus 1270, 2340 BG onder vermelding van het woord sollicitatie in de linker bovenhoek Welke personeelsadvertentie, commercial of mailing er dit jaar kans maakt op een Nominatie of een felbegeerde Magneet, kunt u zien op 20 en 21 maart. Want op die dagen is.de expositie van alle ingezonden wervingsuitingen. De SJP nodigt daarom iedereen, die beroepshalve betrokken is bij personeels- werving, uit voor een bezoek aan de expositie. De expositie wordt gehouden in de Hogeschool voor de Kunsten, Ina Boudier Bakkerlaan 50, Utrecht. Tijdens de expositie kunt u overigens niet alleen zien wat er het afgelopen jaar aan creatieve wervings uitingen is gemaakt. Want u kunt op vertoon van uw visitekaartje ook meedoen aan de jurering voor de Publieksexpo-prijzen 1989. Op 20 maart bent u tussen 14.30 en 20.00 uur van harte welkom en op 21 maart tussen 9.00 en 20.00 uur. 20 en 21 maart: expositie van ingezonden wervingsuitingen. Locatie: Hogeschool voor de Kunsten, Ina Boudier Bakkerlaan 50, Utrecht. ME Jaarprijzen Personeelsadvertenties. De Stichting Algemeen Nederlands Persbureau ANP vergaart en verspreidt binnen- en buitenlands nieuws, ten dienste van de Nederlandse dagbladen, de omroeporganisaties en het bedrijfsleven. Ook verzorgt zij dagelijks de radionieuwsdienst, een uitgebreide fotodienst en telefonische nieuwsdiensten. Het persbureau telt ca. 300 medewerkers, onder andere in Den Haag, Amsterdam, Hilversum, Utrecht en Rotterdam. Voor de afdeling Documentatie in Den Haag, die bestaat uit een chef en 4 medewerkers, zoeken wij voor de duur van 1 jaar een part-time (50%) die onder andere zal worden belast met het documenteren van berichtgeving afkomstig van het ANP, alsmede uit andere bronnen, ten behoeve van de redactie, op basis van een speciaal ontwikkeld classificatiesysteem. Voor een goede uitoefening van deze functie is een opleiding op BDA/BD of vergelijkbaar niveau vereist, alsmede een brede belangstelling voor politieke en maatschappelijke ontwikkelingen. Eveneens behoort kennis van automatisering en bekendheid met externe,databanken tot de functie-eisen. Tevens dient men bereid te zijn werkzaamheden te verrichten op onregelmatige tijden. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd personeelszaken, de heer C.J.H. Hoole, Postbus 12501 AA Den Haag. Deze oproep plaatsen wij voor onze cliënt, een internationale groothandel in koel- componenten. Wegens uitbreiding van haar dienstverlening wordt binnenkort in de Rand stad een filiaal betrokken. Vandaar deze oproep voor een Wij denken daarbij aan iemand die over koeltechnische kennis en ervaring be schikt, gevoel voor commercie heeft en b.v. als technicus of in verkooponder steunende zin zijn/haar sporen in deze branche verdiend heeft. Uw ideale leeftijd is omstreeks 30 jaar. In eerste instantie gaat u zelfstandig het fi liaal opzetten en beheren. U adviseert, draagt zorg voor de aflevering van koel- componenten en het op peil houden van de voorraden. In de geplande groei is voorzien dat u uit eindelijk leiding geeft aan 3 tot 4 me dewerkers. Als locatie staat omgeving Rot terdam/Den Haag voor ogen. Aangezien onze dienstverlening ook buiten kantoor uren gewaarborgd dient te zijn, geniet ie mand uit die directe omgeving de voor keur. Mocht u zich daar willen vestigen dan kunt u rekenen op gepaste financiële te gemoetkoming in de verhuiskosten. U wordt opgenomen in een financieel gezond concern met sterk sociaal gerichte inslag dat erg aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden kent. Bent u geïnteresseerd? Stuur dan uw sollicitatie (liefst handgeschreven met op brief en envelop de vermelding FILIAALLEIDER) naar Bureau Van Overveld, postbus 40, 5600 AA Eindhoven. Bureau Van Overveld is lid van de OAWS en naast werving en selectie gespecialiseerd in psychologisch onderzoek, training consultancy op het werkgebied mens organisatie. Bi/ Siemens Nederland ziin circa 2500 medewerkers actief op alle gebieden van de elektronica en de elektrotechniek Met een omzet van ruim 1 miljard gulden behoort het bedri/f tot de 100 grootste ondernemingen van ons land. Het concern wereldwijdI besteedt per dag ruim dertig miljoen gulden aan de verbetering van bestaande en aan de ontwikkeling van nieuwe produkten. alsmede aan de opleiding en verdere scholing van medewerkers Elektronica waarmee we dagelijks werken. Siemens werkgebied: financieel economisch gebied Siemens Nederland N.V. neemt een vooraanstaande plaats in op het ge bied van de elektrotechniek en de elektronica. Haar kennis en ervaring, haar produkten, systemen en complete installaties dragen sterk bij tot de nieuwste ontwikkelingen op velerlei terrein. Uw werkkring: Binnen Siemens Nederland bestaat de mogelijkheid voor VWO-ers om door middel van job-rotation door te stromen naar administratieve functies op financieel-economisch gebied. Het is de bedoeling dat de medewerker als start circa V/2 jaar werkzaam zal zijn binnen het archief. In deze periode krijgt hij/zij de gelegenheid het Praktijkdiploma Boekhouden, respectievelijk Moderne Bedrijfsadministratie te behalen, alvorens door te kunnen stromen naar een andere functie. Uw werkzaamheden: De werkzaamheden binnen het archief zijn het beheer van afdelings- archieven. ter beschikking stellen van informatie uit het centraal archief en ondersteunen van het tekemngenarchief, centraal archief en micro filmbestand Wij vragen: - vwo-diploma óf gelijkwaardig niveau met tenminste Economie II; -geen verplichtingen militaire dienst; - niet ouder dan 21 jaar. Uw sollicitatie kunt u onder vermelding van H720-03 zenden aan de heer A. P. Kruse van de hoofdafdeling Personeelzaken. Siemens Nederland N.V. Wilhelmina van Pruisenweg 26, Den Haag. Correspondentie-adres: Postbus 16068, 2500 BB Den Haag. DE MENSEN, DE KENNIS, DE KOMPONENTEN Van Gelder Compagnie in Rotterdam is een internationaal opererende technische handelsonderneming op het gebied van aandrijf- en energie techniek. Op dit moment zijn circa 80 medewerkers werkzaam binnen de organisatie. Ter versterking van de divisie mechanische aandrijftechniek willen wij graag in contact komen met een jonge doortastende voor West Nederland De taak bestaat uit het adviseren en verkopen van mechanische aandrijf- komponenten als koppelingen, kettingen, tandriemen en lineaire aandrij vingen voor uiteenlopende toepassingen. Daarbij zal hij/zij zelfstandig nieuwe en bestaande relaties moeten bezoe ken. Om die taak naar behoren te kunnen vervullen verwachten wij dat de reflectanten aan de volgende eisen voldoen: commerciële feeling opleiding op MT9-niveau of Havo pioniersgeest doorzettingsvermogen en goede contactuele eigenschappen. Naast een uitgebreide interne produkt-training bieden wij u een prettige werkkring, een goed salaris, alsmede uitstekende secundaire arbeids voorwaarden. Na gebleken geschiktheid volgt opname in een premievrij pensioenfonds. Is uw leeftijd tussen de 22 en 27 jaar en voelt u voor deze job met perspec tief? Schrijf dan een sollicitatiebrief aan de directie van Van Gelder Compagnie BV, Postbus 660,3000 AR Rotterdam. Wilt u vooraf wat meer informatie? Bel dan 010-415 66 22 en vraag naar de heer J. van Berkel of B. v.d. Moolen. In de avonduren 01858-18582. Schuttevaerweg 60 (Spaanse polder), 3044 BB Rotterdam. Telefoon 010-415.66.22*. Telex 21634. BARIVEN EUROPE is the European purchasing branch of Petróleos de Venezuela S.A., in charge of all procurement activities in Europe on behalf of the Venezuelan oil, petrochemical and coal industry. At present we are looking for a treasury contracts assistant (m/f) who will be mainly responsible for treasury and banking operations, which includes regular contacts with banks and other financial institutions. The administration of a variety of contracts will be another major task. The ideal candidate will be between 25 and 30 years with a HAVO/MEAO education. A good knowledge of the Dutch and English language is essential. The required experience will be in a similar position or within other accounting disciplines (e.g. accounts payable), for a period of 3-5 years. Working with micro computers should not be a problem. Please apply in writing, including your curriculum vitae, to: Bariven Europe, Attn. Mr. R.J. van der Veen, Human Resources Manager, P.O. Box 415, 2260 AK Lfeidschendam. BARIVEN De Stichting EVANGELISCH LUTHERS TEHUIS voor Ouderen Nieuwendamlaan 1 te 's-Gravenhage exploiteert het verzorgingshuis „Swaenesteyn" met 124 plaatsen aan de Nieuwendamlaan met daaraan gekoppeld in totaal 102 aanleunwoningen het verzorgingshuis „Swaenestate" aan de Medemblikstraat met 202 plaatsen en het complex ..Swaenehove" aan de Heilostraat, bestaande uil 137 aanleunwoningen. Alle genoemde huizen liggen dicht bij elkaar in di wijk Leyenburg en zijn met het openbaar vervoer zeer goed bereikbaar In verband met een ontstane vakature zoeken wij een op full-time basis, voor ons verzorgingshuis „Swaenesteyn". Een unit bestaat uit een aantal etages met verzorgingsflats. Een unitbegeleid(st)er geeft in samenwerking met het hoofd verzorging/ verpleging mede leiding aan de medewerkenden die op deze unit werkzaam zijn. De belangrijkste taken van een unitbegeleid(st)er bestaan o.a. uit: - indelen van dé dagelijkse werkzaamheden en positieve kontrole hierop - verrichten van verzorgende werkzaamheden - de zorg voor de voortgang en de kwaliteit van de werkzaamheden, in samenwerking met de collega's. Funktie-eisen: - in het bezit zijn van het diploma bejaardenverzorgende of ziekenverzorgende - goede kontaktuele eigenschappen - respekt hebben voor de waarden en normen van ouderen - in kunnen spelen op vragen en mogelijkheden van zowel de dames en heren bewoners als de medewerkenden. Salariëring zal geschieden volgens de CAO Bejaardentehuizen: pensioenregeling PGGM. De aan te stellen medewerkende dient te verklaren dat zij/hij de Evangelisch Lutherse grondslag van onze Stichting zal respekteren. Sollicitaties zijn schriftelijk te richten aan de direkteur van de Stichting, Nieuwendamlaan 1, 2547 JG 's-Gravenhage. Voor eventuele informatie vooraf kunt u bellen met mevrouw M. M. Schipper, van maandag t/m vrijdag tussen 8.00-9.00 uur, telefoon 070- 368 98 95. Nedac, een middelgrote maatschap van Accountants- Administratieconsulenten geeft advies en verleent bijstand in financiële-, fiscale en administratieve vraag stukken. Nedac maakt deel uit van de BDO CampsObers- Croep die met ruim 700 medewerkers verdeeld over 21 kantoren in de Benelux behoort tot de toonaangevende kantoren voor accountancy, belastingen en management consultancy. Er is een zorgvuldige afstemming van diensten op cliënten in alle sectoren van het maatschappelijk leven. De hechte samenwerking tussen de diverse disciplines en de directe contacten zijn gekoesterde kenmerken van onze manier van werken. Als gevolg van een toename van onze activiteiten, zijn wij voor onze vestiging ALPHEN AAN DEN RIJN op zoek naar een ERVAREN ASSISTENT ACCOUNTANT v die weet wat cliëntgerichte admini stratieve dienstverlening is. U wordt verantwoordelijk voor het verrichten van diverse ad ministratieve diensten ten behoeve van de bij ons aangesloten cliënten uit het hart van de regio "Rand stad". Deze dienstverlening omvat met name het samenstellen van jaarrekeningen, het uitvoeren van financiële analyses, het verzorgen van fiscale aangiften, alsmede de begeleiding van cliënten op admi nistratief gebied. De werkzaam heden zullen voornamelijk in teamverband uitgevoerd worden. Wij verwachten van kandida ten enige jaren ervaring binnen een accountantskantoor dat werk zaam is in het Midden- en Klein bedrijf en een afgeronde, danwel gevorderde SPD- studie. Verder dient u te beschikken over een zelfstandige, praktische instelling en leidinggevende kwaliteiten. Uw leeftijd is maxi- maal 30 jaar. Behalve een interessante en afwisselende baan worden aan kandidaten een goed salaris en uitstekende secundaire arbeids voorwaarden geboden. Indien u geïnteresseerd bent kunt u schriftelijk of telefonisch reageren. Sollicitatie-adres: NEDAC, Accou ntants-Ad m i n istratie- consulenten, Raadhuisstraat 102, 2406 AH Alphen aan den Rijn, ta.v. de heer L.N.G. van der Hoorn AA, telefoon 01720-72641. NEDAC accou ntants- Administratieconsulenten Als formaat belangrijker is dan omvang

Leidse Courant | 1990 | | pagina 30