s- TECHNia (V/M) Beveiligingsmannen en -vrouwen die snel reageren, hebben een streepje voor. zwemonderwijzer m/v Frank (19), reeds één jaar in opleiding voor accountant, is op zoek naar een collega met het vwo-diploma op zak en de ambitie öm door te groeien. 070-3738519 LEIDSE COURANT ZATERDAG 10 MAART 1990 PAGIM Het Marine Elektronisch en Optisch Bedrijf (MEOB) in Oegstgeest is één van de onderhoudsbedrijven van de Koninklijke Marine. Er werken 1.000 personeelsleden. Als het gaat om de aanschaf van nieuwe apparatuur en systemen geeft het MEOB deskundig advies. En ook het ontwikkelen, ont werpen en laten maken van appara tuur en produktiemiddelen behoort tot de taken. Bij de werkplaats Kompas sen van het MEOB is momenteel plaats voor O O -74 TAAK Als onderhoudstechnicus, verbon den aan de werkplaats Kompassen, zult u zich toeleggen op het behande len van gecompliceerde fijnmechani- sche/elektronische apparatuur en/of apparatuurdelen, die voor controle, herstel, onderhoud, wijziging of aan maak worden aangeboden. Andere werkzaamheden die op uw terrein liggen, zijn het verrichten van metin gen en het opstellen van modificaties. GEVRAAGD Een eerste vereiste is dat u in het bezit bent van het MTS-Wtb diploma, richting fijnmechanica. Bij voorkeur Anthony Fokker School of LIS A B. Belangrijk is verder affiniteit met elek tronica. GEBODEN Het bruto maandsalaris bedraagt maximaal f 2.993,- met een uitloop mogelijkheid op grond van diensttijd. Daarnaast kunt u rekenen op 8% vakantietoeslag per jaar. Het aantal vakantiedagen is gesteld op minimaal 23 per jaar, plus 12 ADV-dagen. Ver der worden u uitstekende studiefacili teiten geboden. REACTIES Voor meer informatie kunt u con tact opnemen met de heer C. Jansen (01711) 523 88. Bij gelijke geschiktheid genieten leden van etnische minder heden en gehandicapten de voorkeur. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken van het Marine Elektronisch en Optisch Bedrijf, postbus 1260, 2340 BG Oegst- i* burgerpersoneel defensie Bij de Directie Sport en Recreatie bestaan ge durende de periode van half april t/m eind augustus 1990 seizoenvacatures voor (maximaal 36 uur per week) in de buitenbaden van de zwembaden de Zijl en de Vliet. Functie-inhoud: Van de te benoemen medewerk(st)ers wordt verwacht dat deze afhankelijk van de behoefte zo wel in het zwembad de Zijl aan de Paramaribostraat 66 als in het zwembad de Vliet aan de Voorschoter- weg ingezet kunnen worden. De werkzaamheden bestaan uit: - het houden van toezicht tijdens het recreatie- zwemmen; - het verrichten van schoonmaakwerkzaam- heden; - het uitvoeren van andere voorkomende werk zaamheden. De Leidse zwembaden zijn meer dan 40 uren per week geopend, nl. ook 's avonds en in de week ends. Van de te benoemen personen wordt ver wacht dat zij ook in de weekends (zaterdag en zon dag) en in de avonduren beschikbaar zijn om in wisseldiensten werkzaamheden te verrichten. Gedurende de periode van september t/m april kan, indien u dit wenst, de mogelijkheid bestaan om als invaller op uurbasis voor het geven van o.a. klassikaal zwemonderricht in de overdekte zwem baden Vijf Meibad en de Zijl ingezet te worden. Functie-eisen: - diploma CIOS (met aantekening zwemmen), diploma zwemonderwijzer(es) K.N.Z.B. of diploma M.O.-P.; - E.H.B.O.-diploma; - flexibel in het omgaan met mensen; - goede kennis van de Nederlandse taal. Het salaris bedraagt maximaal f 2.993,— bruto per maand (schaal 5) bij een 38-urige werkweek, doch exclusief onregelmatigheidstoeslag. Informatie over de genoemde functie kan worden ingewonnen bij de heer K.W. Caron, telefonisch te bereiken onder nummer 071-315601 (tussen 11.30 en 12.30 uur) of bij de heer Th. Koorn. Degemeente wil meer vróuwen en leden van etnische minderheidsgroepen in dienst nemen. Geïnteresseerden die menen tot (één van) deze doelgroepen te behoren, wordt met name verzocht te solliciteren. Bij het voldoen aan de gestelde eisen genieten zij de voorkeur. Schriftelijke sollicitaties richten aan de Directie Personeel en Organisatie van de gemeente Leiden, postbus 9100, 2300 PC Leiden, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad on der vermelding van vacature nummer 90.019. landse Algemene Keuringsdienst voor Siergewassen is een privaatrechtelijke, onafhankelijke keuringsinstelling, verantwoordelijk voor de kwaliteitscontrole van uitgangsmateriaal in diverse sierteeltgewassen. In een daartoe gespecialiseerd laboratorium worden plantengezondheids- toetsingen uitgevoerd. De N.A.K.S. heeft vestigingen in Den Haag, Roelofarendsveen en het Westland. Bij de N.A.K.S. werken momenteel ca. 40 personen. Gevraagd voor de vestiging van de N.A.K.S., Sotaweg 25 te Roelofarendsveen, waar kantoor en laboratorium zijn gevestigd, een ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER m/v voor een volledige werkweek. Kandidaten dienen in het bezit te zijn van tenminste een middelbare (beroeps)opleiding. Praktische ervaring met verwerking en controle van gegevens in een geautomatiseerd systeem is zeer gewenst. De N.A.K.S. biedt een goed salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en werkervaring. Prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Datum indiensttreding: zo spoedig mogelijk. Schriftelijke sollicitaties met volledige inlichtingen binnen een week na verschijning van dit blad te richten aan de Directeur van de N.A.K.S., Laan van Meerdervoort 144, 2517 BE 's-Gravenhage. EEN EIGEN BEDRIJF? WIJ BIEDEN U EEN HELPENDE HAND. Helping Hand Services t9 een landelijk opererende franchiseocganisatie. Met een uniek concept bieden wij bedrijven onze diensten aan bij allerfel voorkomende'karweitjes', waarvoor men net even een'handje te kort komt'. Van dagelijkse onderhoudswerkzaamheden tot en met sneftransport; Van postkameraktiviteiten toten met technische hulp. Kortom vooralle 'hand en span1 diensten die wel 'even' moeten gebeuren zorgt Helping Hand Services voor een perfecte en snelle uitvoering. Daarbij staat vriendelijkheid en service voorop. Om onze organisatie uit te breiden in de diverse regio's zijn Wij op zoek naar: Zelfstandige ondernemers/sters de mentaliteit van een ondernemer/ster dus ambitie en doorzettingsvermogen en technisch- en commercieel inzicht Een gezonde onderneming bouwt u op door te investeren. U dient dan ook te beschikken over tijd en energie. Door het dienstverlenend karakter dient u verder over een bescheiden startkapitaal te beschikken. Als franchisenemer/ster van Helping Hand Services krijgt u uitgebreide ondersteuning op hetgebied van ondermeer acquisitie, opleidingen, management, personeelsbeleid, leasing, administratie en landelijke promotie. Helping Hand Services Is kritisch in haar keuze voor een zakelijke partner, u bent dat natuurlijk ook. Stuurt u ons een korte brief voor 26 maart a.s. met vermelding van codenr. S P1 waarin u het ondernemen samen met Helping Hand Services motiveert. Op basis hiervan sturen wij u ons informatiepakket. Ook het gewestelijk arbeidsbureau in uw woonplaats informeert u graag over Helping Hand Services. Voor specifieke informatie kunt u terecht bij het G.A.B. t Gooi, cflir. A. van Breda teb 035-854951 Epelpinghandservices ÏUVYOUR OFFI t OFFICE SUPPORT GROUP Aangesloten bij de Nederlandse Franchise Vereniging. Werken bij Group 4 Securitas (Nederland) B.V. met alle kans op een vast dienstverband. Group 4 Securitas biedt meer en betere kansen aan mensen met verantwoordelijkheidsgevoel en tact. Wat dacht je bijvoorbeeld van een vast dienst verband? Om maar een van de voordelen te noemen. Of de zekerheid van een grote organi satie? Want bij Group 4 International werken zo'n 15.000 mensen en is daarmee de grootste beveili gingsorganisatie van Europa. 20 mannen èn vrouwen kunnen aan het werk. Bij Group 4 Securitas is volop werkgelegenheid. Voor een langdurig overheidsprojekt in de regio zoeken wij mannen en vrouwen vanaf 21 jaar. Natuurlijk ben je in het bezit van het basis diploma beveiliging en het EHBO diploma. Ben je tevens in bezit van het vakdiploma, dan heb je nóg een streepje voor. Maar Group 4 Securitas heeft eigen opleidingsmogelijkheden waar je de vak bekwaamheid kunt opdoen. Neem snel contact op. Schrijf snel een korte sollicitatiebrief. T.a.v. dhr. R. Niemeijer. Tel. 070-3993535. Group 4 Securitas (Nederland) B.V. Handelskade 68-72, Poslbus 3015,2280 GA Rijswijk. eëEI centraal bureau voor de statistiek vraagt voor de hoofdafdeling Statistieken van de Prijzen een MEDEWERKER SECTIE RESULTATEN PRODUCENTENPRIJZEN <m/v) vac.nr. 47.00.226/SP Het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) heeft tot taak het verzamelen van statistische gegevens over een groot aantal aspecten van de Nederlandse samenleving. Deze informatie wordt verwerkt tot actuele en betrouwbare informatie voor vooral bedrijfsleven en openbare organisaties Het CBS telt bijna 3000 medewerkers en kan worden gety peerd als een modern informatieverwerkend bedrijf. Het CBS is gevestigd in Voorburg en Heerlen en heeft een dependance in Apeldoorn. De hoofdafdeling stelt maandelijks een groot aantal prijsin dexcijfers samen betreffende het economisch proces van produktie en bestedingen in de Nederlandse volkshuishou ding. De afdeling Producentenprijzen stelt maandelijks prijsindex cijfers samen van producenten-, uitvoer- en invoerprijzen. Hierbij vinden controles van prijzen op plausibiliteit plaats en verzorgt men met behulp van het op de Cyber geautomati seerd systeem de berekening en publikaties van de index cijfers. afwikkelen van door de computer geëlimineerde en gesig naleerde prijsposten en eventueel corrigeren van de prijs indexcijfers voor hogere aggregatieniveaus; signaleren van bestandsverval; meewerken aan de opstelling van diverse soorten publika- tievormen. Vereist: diploma HAVO-wiskunde of gelijkwaardige opleiding; diploma Elementaire Statistiek of een daarvoor vrijstellend diploma. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal 3.641,- (schaal 7) bruto per maand, exclusief 8% vakantie uitkering. Standplaats: Voorburg. Vóór nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer H. Schmal, telefoon 070-369 43 41, toestel 2008. Het Centraal Bureau voor de Statistiek wil meer vrouwen en leden van etnische minderheden in dienst nemen. Bij gelijke geschiktheid zal aan hen de voorkeur worden gegeven. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer, binnen 14 dagen zenden aan het hoofd van de hoofdafdeling Personeel en Organisatie van het Centraal Bureau voor de Statistiek, Prinses Beatrixlaan 428,2273 XZ Voorburg of Postbus 959,2270 AZ Voorburg. Bij VB voelde ik mij meteen thuis. Elke dag is anders. Ik werk in steeds wisselende teams. Ik heb zo'n 30 collega's. Wij werken prima samen, van hoog tot laag. We hebben het alleen wat druk. Vandaar dat wij er graag nog iemand bij willen hebben. Die, net als ik vorig jaar, binnenstapt met een VWO-diploma (voldoende voor wiskunde) en er tegenaan wil. Voor mij was dit de start van een boeiende baan, waarin ik werk en studie combineer. Ik kom bij verschillende cliënten en word voor uiteenlopende problemen geplaatst. Zo leer je veel en kun je snel doorgroeien. VB is een veelzijdig accountantskantoor met een dertigtal vestigingen in Nederland. Voor onze cliënten ver zorgen wij de Controle, maar zij vragen ons ook als adviseur bij informatievoorziening, organisatieverandering en belas tingvraagstukken. Mijn salaris is prima. De verdere arbeids voorwaarden hoor je in een persoonlijk gesprek. Die zet ik niet allemaal in deze advertentie. Lijkt het je wat? Dat komt goed uit. We hebben plaats in onze vestiging ZOETERMEER. Stuur onderstaande coupon in of bel VB Accountants- Nassaulaan 12, postbus 19 3 31,2 500 CH's Pnnnnn IU w.l nn»nl»r»nJ O, nhage, telefoon 070- 37 3 8 S19 I VWO. vakkenpakket:Leeftijd: In ongcfrankccrde envelop zenden naar: VB Accountantsafdeling Personeel Organisaüe. antwoordnummer I6S 2. 2SOI VB VGravcnhage

Leidse Courant | 1990 | | pagina 32