nutricia groeit en heeft dus veel te bieden plezierig en goed betaald werk op verschillende niveaus NC1TRICIA. nblc operators in vierploegendienst lijnchef in vierploegendienst 1 inkoper ervaren technisch operators in dagdienst 1 chef centrale werkplaats groei mee en solliciteer bibliografisch medewerker muziek Delft. Voor de Dienst Maatschappelijke Zorg: een bijzonder controleur. Delft I Stad in bedrijf. LEIDSE COURANT ZATERDAG 10 MAART 1990 PAGli 1 In de melkverwerkende fabriek (o.a. Chocomel en Fristi) en in de groenteverwerkende fabriek (o.a. Olvarit) is plaats voor In de groenteverwerkende fabriek is plaats voor: Voor de afdeling Logistiek wordt gevraagd Functie-eisen: - diploma LTS-C, LBO-C, MAVO-4 met wis- en natuur kunde. - leeftijd minimaal 18 jaar. Bruto jaar-inkomen: bij 1 8 jaar minimaal f 28.500,- bij 22 jaar minimaal f 43.000,-. Ook schoolverlaters worden uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Functie-eisen: - diploma MTS, MBO met wiskunde - leidinggevende capaciteiten en ervaring - meerjarige ervaring in produktiebedrijf - leeftijd vanaf 27 jaar. Bruto jaar-inkomen bij aanvang minimaal f 53.000,- Functie-eisen: - HEAO-BE of CE - aanvullende relevante cursussen - minimaal 5 jaar (zelfstandige) ervaring in soortgelijke functie, bij voorkeur in de voedingsmiddelenindustrie - leeftijd ongeveer 30 jaar. Jaar-inkomen bij aanvang: minimaal f40.000,-. In de melkverwerkende fabriek is tevens plaats voor: (Start Steriele Produktielijn). Functie-eisen:- - diploma MTS, MBO (exacte vakken), MAS - leeftijd minimaal 22 jaar. - enkele jaren ervaring in procesindustrie, b.v. voedingsmiddelen. Bruto jaar-inkomen bij aanvang f. 38.000,-. Voor de Technische Dienst wordt met spoed gevraagd: (in dagdienst) Functie-eisen: - diploma MTS, HTS (werktuigbouw) - meerjarige ervaring - leeftijd minimaal 35 jaar. Inkomen afhankelijk van opleiding en ervaring, minimaal f 50.000,- bruto jaarinkomen. Belangstellenden worden verzocht binnen 2 weken na verschijnen van deze advertentie hun sollicitatie met kopie van diploma's te zenden aan: Nutricia Nederland B.V., t.a.v. de heer N. Visscher, hoofd Personeelszaken, Postbus 1, 2700 MA Zoetermeer. Voor nadere informatie kunt u telefonisch kontakt op nemen: 079 - 53 99 53, mevrouw M. C. Bergwerf. NV Verenigde Bedrijven Nutricia is gespecialiseerd in de ontwikkeling, produktie en marketing van zuigelingenvoeding, klinische dieetvoedingen en consumentenmarktartikelen. De onderneming heeft vestigingen in Nederland (Zoetermeer en Cuyk), België, Engeland, Ierland, Frankrijk, Spanje, Portugal, Italië, Griekenland, Oostenrijk, Scandinavië, Indonesië, Taiwan, Pakistan, Hong Kong, Verenigde Staten en Panama. lVi voor 28 uur per week. De werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit: maken van titelbeschrijvingen van geluidsdragers met muziekprogramma's en bladmuziek en de verwerking daarvan in een geautomatiseerd systeem, behandelen van leveringsklachten en het verrichten van de eindcorrectie met betrekking tot het catalogusmateriaal; medebeheren van geautomatiseerde bestanden; verstrekken van inlichtingen. Voor deze functie komen kandidaten (m/v) in aanmerking met een AB-opleiding, bij voorkeur aangevuld met een opleiding MD, en met een goede uitdrukkingsvaardigheid. Belangstelling voor muziek en kennis van automatisering strekken tot aanbeveling. De functie wordt gewaardeerd met een minimumsalaris van 2.426,89 en een maximumsalaris van 3.309,79 bruto per maand bij een volledig dienstverband. De CAO-Openbare Bibliotheken is van toepassing. Nadere inlichtingen kunt u verkrijgen bij het hoofd van de dienst, mevrouw H. de Vries, telefoon (070) 314 16 10. Sollicitatiebrieven dienen uiterlijk 23 maart in ons bezit te zijn. Het Nederlands Bibliotheek en Lektuur Centrum (NBLC) is de landelijke vereniging van openbare bibliotheken. Het hoofdkantoor is gevestigd in de Taco Scheltemastraat 5 in Den Haag. Bij het NBLC werken momenteel circa 300 personen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken van het Nederlands Bibliotheek en Lektuur Centrum, Postbus 93054, 2509 AB Den Haag Delft is een stad met twee karakters. Een kultureel en een ondernemend. In het verleden de stad van Ver meer, Hugo de Groot en Antoni van Leeuwenhoek. Nu een stad met een grote diversiteit aan bezienswaar digheden, industrie en instituten. Waarvan sommige met wereldnaam. En een Technische Universiteit die geschiedschrijvende suksessen boekte. Delft is hard op weg om die twee karakters te laten samenvloeien tot een sterke, eigen identiteit. Als stad met kwaliteiten, als stad voor ondernemers. De organisatie Delft heeft de gemeentelijke organisatie vernieuwd met het doel meer klant- en resultaatgericht te kunnen werken. Een betere dienstverlening, en beter inspelen op de wensen en veranderingen van de maatschappij zijn daarvan enige resultaten. Een van die wensen is een effektievere bestrijding van misbruik van de door de Dienst Maatschappijke Zorg uit te voeren regelingen. De medewerkers daaraan worden - zoals overal in Delft's vernieuwde organisatie - gese- lekteerd op een mentaliteit en inzet die passen binnen het ondernemende denken van een stad in bedrijf. De funktie De nieuwe vrouw of man krijgt een zelfstandige funktie bij de afdeling invordering en bijzonder onderzoek. Deze afdeling heeft tot taak oneigenlijk gebruik en mis bruik van sociale regelingen op te sporen. Als Bijzonder Controleur gaat zij of hij onderzoeken instellen; rap porten en processen-verbaal opmaken; en de resultaten van de werkzaamheden vastleggen in verslagen voor intern gebruik en voor externe berichtgeving. De vrouw of man De juiste vrouw of man heeft een brede belangstelling voor sociale problematiek, heeft prima kohtaktuele eigenschappen en moet in teamverband kunnen werken. Zij of hij weet zich in woord en geschrift uitstekend uit te drukken. Qua opleiding wordt gedacht aan een middelbare beroepsopleiding in de richting van SD of politie. Het verkrijgen van opsporingsbevoegdheid is een vereiste. Het zal duidelijk zijn dat de werktijden niet altijd vallen binnen de gangbare kantooruren, en dat rijbewijs BE onmisbaar is. Honorering Het salaris bedraagt - bij een 38-urige werkweek - maximaal f4144,- bruto per maand, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Emancipatiebeleid De Gemeente Delft streeft naar een evenwichtige ver deling van het aantal vrouwelijke en mannelijke werkne mers. Dit in het kader van«een aktief emancipatiebeleid, dat echter nog veel meer omvat dan de man/vrouw ver deling. Ook gehandicapten, homosexuelen en migranten hebben in Delft een meer dan gemiddelde aandacht. Aangezien de groepen: vrouwen, migranten en gehandicapten binnen het personeelsbestand van de gemeente (nog) geen aantoonbare afspiegeling 'vormen van de Delftse bevolking, genieten zij bij vol doende geschiktheid de voorkeur. Informeren en solliciteren Solliciteren doet u schriftelijk, binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie. Richt uw brief aan de direkteur van de Dienst Maatschappelijke Zorg, Hooi- kade 13, 2627 AB Delft. Nadere informatie wordt verstrekt door de heer A.C. Wiegman - hoofd afdeling controle - op (door- kies)nummer 015-602552, of door de heer W.L. de Steur - personeelskonsulent van DMZ - op (doorkies)nummer 015-60 2008.

Leidse Courant | 1990 | | pagina 30