O Gezocht: O&M GOEDHART 'BOUWHUIS doedijns INSTELLINGSKOK m/v bezoekers voor een expositie van wervingsuitingen. adviesgroep twee laboratorium senior technicians rubber blacks een laboratorium senior technician special blacks De typistestoel op personeelszaken kan niet onbe(m/v)d blijven. Wie neemt plaats1 ADMINISTRATIEF MEDEWERKER/STER PERSONEELSZAKEN GRAVDON medewerker verzekeringen (m/v) medewerkers telefonische voorlichting (m/v) ANWB Keuken-monteur m/v a) grafisch beeldschermopmaker b) reprograaf Ier Does LEIDSE COURANT ZATERDAG 10 MAART 1990 PAGJ 1 De Stichting EVANGELISCH LUTHERS TEHUIS voor Ouderen Nieuwendamlaan 1 te 's-Gravenhage vraagt op korte termijn voor haar CENTRALE KEUKEN met een kapa- citeit van plm. 400 warme maaltijden per dag, een Verwacht wordt: - de bereidheid om mee te denken - een optimale inzet - een juiste instelling voor dit werk - een bijdrage aan de goede sfeer - te beschikken over de vereiste diploma's - bekendheid met het bereiden van dieetmaaltijden - bereidheid tot het volgens rooster werken in de weekenden. Geboden wordt: - een full-time dienstverband - een moderne werkomgeving - enthousiaste collega's - een goede sfeer - salariëring volgens de CAO Bejaardentehuizen - pensioenregeling PGGM - een dynamische organisatie die zich steeds afvraagt wat de beste manier is om binnen het wettelijk kader, optimale mogelijkheden te creëren voor zowel bewoners als mede werkenden. Binnenkort zal onze voedingsdienst worden geautomatiseerd. Genoemde centrale keuken is gevestigd aan de Nieuwendamlaan 1 en is met het openbaar vervoer zeer goed bereikbaar. De aan te stellen medewerkende dient te verklaren dat hij/zij de Evan gelisch Lutherse grondslag van onze stichting zal respecteren. Uw schriftelijke sollicitatie zien wij gaarne binnen veertien dagen na het verschijnen van deze advertentie tegemoet, gericht aan de direkteur van de stichting, Nieuwendamlaan 1,2547 JG te 's-Gravenhage. Voor eventuele informatie vooraf kunt u bellen met de heer W. B. Brehm, hoofd civiele dienst of de heer P. L. varrKleef, chef-kok, bereik baar tijdens kantooruren onder telefoonnummer 070-3689895. DOEDIJNS richt zich op de verkoop en fabri- kage van o.a. pneumatische en hydraulische apparatuur. Voor onze verkoopafdeling Procestechniek - Compressoren zoeken wij een KOMMERCIEEL/TECHNISCH MEDEWERKER M/V (Binnendienst) Samen met enkele kollega's onderhoudt hij/zij het kontakt met onze relaties in de Nederlandse industrie. Tot zijn/haar taken behoren o.a.: telefonisch kontakt met bestaande en potentiële afnemers technisch en kommercieel ondersteunen van de buitendienst offerte- en orderbehandeling kontakten onderhouden met leveranciers. Het programma omvat gerenommeerde apparatuur die toegepast wordt in de proces-industrie en algemene machinebouw. Opleidingsniveau: MTS/HTS-wtb met kommercieel inzicht. Verder wordt een goede uitdrukkingsvaardigheid in zowel de Nederlandse als de Engelse taal op prijs gesteld. Wij bieden: een zelfstandige baan goede salariëring 8% vakantietoeslag 13e maand prettige werksfeer. Uw schriftelijke sollicitatie wordt vertrouwelijk behandeld door: De heer C.D. Korthuis. Tel. nr. 070 - 3401600 toestel 690. doedijns ir\dustriele- en handelsonderneming b.v postbus 743, 2280 AS rijswijk (zh) polakweg 6, 2288 GE rijswijk (zh) tel. 070 - 3401600, telex 31526 diho nl. Welke personeelsadvertentie, commercial of mailing er dit jaar kans maakt op een Nominatie of een felbegeerde Magneet, kunt u zien op 20 en 21 maart. Want op die dagen is de expositie van alle ingezonden wervingsuitingen. De SJP nodigt daarom iedereen, die beroepshalve betrokken is bij personeels- werving, uit voor een bezoek aan de expositie. De expositie wordt gehouden in de Hogeschool voor de Kunsten, Ina Boudier Bakkerlaan 50, Utrecht. Tijdens de expositie kunt u overigens niet alleen zien wat er het afgelopen jaar aan creatieve wervings uitingen is gemaakt. Want u kunt op vertoon van uw visitekaartje ook meedoen aan de jurering voor de Publieksexpo-prijzen 1989. Op 20 maart bent u tussen 14.30 en 20.00 uur van harte welkom en op 21 maart tussen 9.00 en 20.00 uur. 20 en 21 maart: expositie van ingezonden wervingsuitingen. Locatie: Hogeschool voor de Kunsten, Ina Boudier Bakkerlaan 50, Utrecht. iQQG Jaarprijzen Personeelsadvertenties. Onze divisie Werving Selectie richt zich op midden- en hoger kader personeel. Kunt u beantwoorden aan de gestel de eisen, dan nodigen wij u uit te solliciteren. Ook open sollicitaties worden door O&M Adviesgroep in behandeling genomen. Volledige discretie wordt gewaarborgd. Zend uw brief - met curriculum vitae en onder vermelding van vacature nummer EN297 - binnen tien dagen naar onderstaand adres. O&M Adviesgroep b.v. Executive Search - Werving Selectie Jan van Nassaustraat 23, 2596 BM Den Haag telefoon 070-3245518 CABOT Onze opdrachtgever, Cabot Leiden Technical Centre, houdt zich bezig met ondersteuning aan cliënten in toepassing van carbon blacks, alsmede produktontwikkeling hiervan voor de rubber-, plastic en drukinktindustrie. Cabot BV maakt deel uit van de hoofdgroep Performance Chemicals van Cabot Corporation, een grote internationale onderneming met haar hoofdzetel in Boston, USA. In Nederland bestaat Cabot uit een roetfabriek in Rozenburg, alsmede uit het binnenkort te openen Cabot Leiden Technical Centre. In dit nieuwe centrum zijn vacatures voor Hoofdtaken in beide functies zijn: - zelfstandig en zonder vooraf vastgelegde procedures, verrich ten van onderzoek naar eigenschappen van rubber en plastics, respectievelijk inkten en plastics in relatie met carbon blacks - maken van niet-routinematige analyses met hoogwaardige apparatuur - ontwikkelen van testprocedures en voorschriften - opzetten van eerste fasen voor research programma's - verwerken van gegevens per computer en maken van bereke ningen. Voor beide functies gelden als belangrijkste eisen: - vooropleiding HAVO/VWO, aangevuld met relevante opleiding op HBO-niveau, bij voorkeur HLO - bekendheid met het gebruik van PC's - uitstekende beheersing van de Engelse taal - ervaring met pigment dispersie in rubber en plastics of in inkten en plastics strekt tot aanbeveling. Onze opdrachtgever biedt u: - een zelfstandige en afwisselende baan in een prettige en moderne werkomgeving - uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden - goede carrièremogelijkheden. Graydon neemt in de markt van bedrijfsinfor matie een vooraanstaande positie in. De groeiende belangstelling voor ons dienstenpak ket manifesteert zich in een toenemend aantal medewerkers. Inmiddels werken er ruim 300 mensen bij Graydon, een omvang waaraan de gecentraliseerde afdeling Personeelszaken veel werk heeft. Ter vervanging van onze huidige medewerkster zoeken wij een: Naast administratieve werkzaamheden, waar onder archiveren van correspondentie en het up-to-date houden van onze personeelsregi stratie, draagt hij/zij ook zorg voor het verwer ken van ziekmeldingen en de afdelingscorres pondentie met een PC (systeem WordPerfect). Als opleiding denken wij aan MBO/HAVO en als leeftijdsindicatie 18 tot 25 jaar. Ervaring met (WordPerfect) tekstverwerking, beheersing van de Nederlandse taal, alsmede ervaring met een PC en administratieve werkzaamheden is even eens noodzakelijk. Een goed salaris, prima secundaire voorzienin gen en werk in een sterk motiverende arbeids- omgeving, maken deel uit van deze job. Voor telefonische informatie over deze functie kun je terecht bij Monica Tuijnman, telefoon 070-3810508. Schriftelijke sollicitaties kunnerj worden ge zonden aan Graydon Nederland bv, afdeling Personeelszaken t.a.v. Monica Tuijnman, Binck- horstlaan 131, 2516 BA Den Haag. Graydon Nederland bv is een kerngezonde onderneming met 300 werknemers Van oorsprongaktiefop het gebied van bedrijfsinformatie en incasso, ontwikkelt Graydon zich sterk tot een dienstencentrum voor het bedrijfsleven met geautomatiseerde informatie over de fmancieel-eco- nomische situatie van ondernemingen. De ANWB - met haar 2700 personeelsleden - realiseert dit door voorzieningen voor haar 2,8 miljoen leden te (laten) treffen, alsmede door het aanbieden van produkten en diensten zoals Wegenwacht, Internationale Reis- en Kredietbrief, Rechtshulp certificaat, technische keuringen, een achttal periodieken en vele publikaties. Op de afdeling Centrale Informatie is de vacature ontstaan voor een: ïtreft hier een tijdelijke full-time functie voo Ie van 9 april t/m eind september 1990. e periode is het niet mogelijk vakantie op ti De werkzaamheden bestaan uit het zorgdragen voor administratie van de afgesloten verzekeringen, het verwerken van nieuwe aanvragen en het oplossen v; voorkomende problemen. Op de afdeling Centrale Informatie zijn tevens vai Functie-eisen: - opleiding op minimaal HAVO-niveai. - zelfstandig kunnen werken; - stressbestendigheid; - flexibele instelling; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - nauwgezet kunnen werken Het betreft hier tijdelijke full-time functies voor de periode van 9 april t/m eind september 1990. In deze periode is het niet mogelijk vakantie op te nemen. Na een interne opleiding/inwerkperiode van 1 maand moet men in staat zijn zelfstandig de telefonische vragen te beantwoorden. De informatie betreft technische onderwerpen, de reisverzekering, annuleringsverzekering en de Internationale Reis- en Kredietbrief Functie-eisen: leeftijd circa 23 jaar; opleiding op HAVO-niveau, goede spreekvaardigheid; dienstverlenende instelling; stressbestendigheid.' v O Boezaard, groepsleidster Centrale Inforn Het salaris voor beide functies bedraagt circa f 2.400,— bruto per maand. Goedhart Bouwhuis behoort tot één van de grootste keukenspeciaalzaken in Zuid-Holland. Zowel grote nieuwbouwprojekten als particulie ren worden behandeld door een verkoop-team van 8 mensen. Wij beschikken over eigen montageploegen en hebben voldoende werk om het team van 10 monteurs uitte breiden. Daarom worden sollicitanten gevraagd voor de funktievan Gegadigden moeten ervaring hebben in het luxere (keuken-stel)werk cq. in fijn-timmerwerk. Leeftijd tot ca 30-35 jaor. Een afspraak om nadere inlichtingen te verkrijgen kan gemaakt worden met dhr. A. van Leeuwen of dhr. J.H. van Stuijvenberg., tel. 01720-22100 tijdens kantooruren. Goedhart Bouwhuis, Hoorn 126a (t.o. Avifauna), 2404 HJ Alphen a/d Rijn, telefoon 01720-22100 Het Nederlands Bibliotheek en Lektuur Centrum vraagt voor d afdeling Tekstverwerking: voor 30 uur per week. De werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit: opmaken van pagina's aan de hand van een stramien; invoeren van teksten en verwerken daarvan op diskettes; registreren van storingen; geven van begeleiding aan personen die een opleiding Desk Top Publishing volgen. Voor deze functie komen kandidaten (m/v) met een grafische MBO-opleiding in aanmerking. voor 40 uur per week. De werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit: belichten en afwerken van offsetplaten; maken van positieve en negatieve opnames met behulp van diverse grafische materialen; instellen en bedienen van reprocamera, contactkast en CP-ontwikkelapparatuur; vervaardigen van rasteropnames aan de hand van zwart/wit-foto's; beheren van het filmarchief. In een later stadium kunnen de werkzaamheden eventueel worden uitgebreid met het scannen ten behoeve van illustraties. Voor deze functie komen kandidaten (m/v) met een grafische opleiding (richting reproduktiefotografie en/of montagecopie) in aanmerking. Beide functies worden gewaardeerd met een minimumsalaris van 1.530,78 en een maximumsalaris van 3.151,63 bruto per maand bij een volledig dienstverband. De CAO-Openbare Bibliotheken is van toejóassing. Sollicitatiebrieven dienen uiterlijk 23 maart a.s. in ons bezit te zijn, onder vermelding van functie a) dan wel b). Inlichtingen kunnen worden verkregen bij de heer R. Steegers, telefoon (070) 314 17 06. Het Nederlands Bibliotheek en Lektuur Centrum (NBLC) is de landelijke vereniging van openbare bibliotheken. Het hoofdkantoor is gevestigd in de Taco Scheltemastraat 5 in Den Haag. Bij het NBLC werken momenteel circa 300 personen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken van het Nederlands Bibliotheek en Lektuur Centrum, Postbus 93054, 2509 AB Den Haag Het bestuur van de Stichting Katholiek Onder wijs Hoogmade vraagt m.i.v. 9 april 1990 voor haar basisschool ter Does een groepsleerkracht (m/v) voor een kleutergroep i.v.m. een zwangerschapsverlof tijdelijk voor 38 uur per week mogelijkheid tot continuering is aanwezig. Wij zoeken een collega - die bewust kiest voor katholiek onderwijs - die de doelstellingen van onze school actief nastreeft - die een goede samenwerking met een paral- lelgroep voorstaat. Nadere informatie bij de direkteur: dhr. J. v. Ouwerkerk. Tel. 01712-8689 (pr) of 8496 (s). Sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan het bestuur: Theo Bosmanlaan 17, 2355 DA Hoogmade.

Leidse Courant | 1990 | | pagina 28