NUTRICIA. Chauffeur/Meubelmonteur junior vertegenwoordiger m/v Kantoorleider m/v voor de Verenigde Spaarbank Verkoper service-contracten m/v assurantie-adviseur buitendienst (m/v) Rabobank Q rayon Den Haag/Rotterdam en Gouda salaris administrateur m/v verenigde spaarbank SIEMENS acoustair bv tekenaar - constructeur (m/v) ZATERDAG 10 MAART 1990 PAGINA 20 LEIDSE COURANT Een handelsonderneming met de juiste inslag, die werk maakt van het binnenklimaat 38 jaar: Gespecialiseerde technici, Uitstekende service. Grote voorraad. Gerichte adviezen. Op het gebied van: LUCHTVERDELING. WARMTE TECHNIEK, VOCHTBEHEERSING, LUCHTREINIGING Voor ons rayon west-nederland (Nh,Zh,Utr.) zoeken wij een TECHNISCH COMMERCIEEL ADVISEUR Taakomschrijving: Het adviseren en verkopen van onze produkten en diensten. Het onderhouden en uitbreiden van kontakten met onze relatiekring bestaande uit architekten, adviesburo's, aannemings- en installatiebedrijven, overheidsinstellingen. Wij vragen U: ♦Opleiding HTS (Wtb of E) nivo ♦Eventuele branchgerichte kursussen (twl,hit,aci) ♦Uitstekende kennis ac en verwarmingsbranche ♦Commerciële instelling ♦Woonachtig in rayon Wij bieden U: ♦Een professionele organisatie ♦Goed salaris en prima sec. arbeidsvoorwaarden ♦Representatieve zakenauto Interesse? Schrijf uw sollicitatie t.a.v. de direktie. Technologie voor optimale klimatologie INTERLAND TECHNIEK B.V. POSTBUS 283, 3300 AG DORDRECHT TEL. 078-180600'- TELEX 29379 Nutricia Nederland B.V. te Zoetermeer zoekt een junior vertegenwoordiger. Nutricia brengt bekende, hoogwaardige produkten op de markt, o.a. Olvarit, Bambix, Nutrix, Chocomel, Fristi, Nutroma koffiemelk, Almiron en dieetvoedingen, die vakkundig kommercieel begeleid worden door een moderne verkooporganisatie. Om voor deze dynamische funktie met goede toekomstperspektieven in aan merking te komen moet hij/zij in het bezit zijn van een HEAO/MEAO-diploma of gelijkwaardige opleiding en dient bereid te zijn zich centraal in het rayon te vestigen. Geboden wordt een goed salaris met groeimogelijkheden en uitstekende sekundaire arbeidsvoorwaarden, gratifikatie, 8% vakantietoeslag, een zakenauto en representatiekosten. Indien u interesse heeft voor deze funktie, zendt dan uw schriftelijke sollicitatie met een recente pasfoto en opgave van leeftijd, opleiding en praktijkervaring aan de afdeling personeelszaken van Nutricia Nederland B.V., t.a.v. de heer H.Th. Borst, Postbus 1,2700 MA Zoetermeer. NV Verenigde Bedrijven Nutricia is gespecialiseerd in de ontwikkeling, produktie en marketing van zuigelingenvoeding, klinische en dieetvoedingen en consumentenmarktartikelen. De onderrrbming heeft vestigingen in Nederland (Zoetermeer en Cuyk), België, Engeland, Ierland, Frankrijk, Spanje. Portugal, Italië, Griekenland, Oostenrijk, Scandinavië, Indonesië, Taiwan, Pakistan, Hong Kong, Verenigde Staten en Panama. Christelijke Vereniging "Het Diaconessenhuis" Leiden Het Diaconessenhuis Leiden, met 314 bed den en ruim 700 medewerkers is een alge meen ziekenhuis met een regionale funktie, waar vrijwel alle specialismen aanwezig zijn. Het ziekenhuis ligt op loopafstand van circa 10 minuten van het centraal station. In verband met gebruikmaken van de OBU ontstaat per 1 september 1990 bij de administratieve dienst de vakature van Funktie-informatie: Op de afdeling wordt gewerkt met het salarissysteem van BAZIS. Dit systeem is gekoppeld met diverse andere in het ziekenhuis in gebruik zijnde systeem- delen. De salarisadministrateur is verantwoordelijk voor de periodieke salarisverwerkingen inklusief de kontrole hiervan; geeft uitvoering aan de administra tieve verwerking van regelingen van het pensioenfonds en de bedrijfs vereniging; verricht werkzaamheden ten behoeve van het opstellen van de personeels- begroting en jaarrekening; geeft leiding aan de assistente; onderhoudt kontakten met de dienst personeelszaken en andere funktio- narissen; verstrekt informatie aan personeel en derden. Funktie-eisen: een middelbare beroepsopleiding zoals MEAO en/of diploma MBA; ervaring met bovengenoemde werk zaamheden; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld conform de CAO-Ziekenhuiswezen. Het salaris is afhankelijk van ervaring en bedraagt maximaal f 3.801,- bruto per maand (FWG-45). Inlichtingen: Inlichtingen worden verstrekt door mevrouw M. Draak, hoofd administratieve dienst, telefoon 071 -178222. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen richten aan de dienst personeelszaken, onder vermelding van vakaturenummer 42-16, Het Diaconessenhuis, Houtlaan 55, 2334 CK Leiden. Ministerie van Algemene Zaken zoekt t.b.v. de centrale afdeling Financieel-economische Zaken een Medewerker begrotingsvoorbereiding (v/m) Functie-informatie: - beoordelen van de begrotingsvoorstellen van (onderdelen van) de diensten binnen het ministerie van Algemene Zaken (juist heid en volledigheid van ramingen); consis tentie van beleid; (meerjaren)afspraken; beoordeling van mogelijkheden en (even tuele) beleidsalternatieven; - opstellen van stukken m.b.t. de begrotings voorbereiding; - opstellen van wijzigingsvoorstellen op de begroting; - zorgdragen voor de begrotingswetgeving en -documentatie en de voortgangscon trole van alle aan een tijdschema gebonden werkzaamheden; - het onderhouden van contacten, zowel binnen als buiten het ministerie m.b.t. voren genoemde werkzaamheden. Functie-eisen: - een opleiding op HAVO/VWO-niveau; - praktijkdiploma boekhouden (studerend voor MBA strekt tot aanbeveling); - werkbare kennis van de automatisering; - analytisch vermogen; - i.v.m. de aard van de werkzaamheden is goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid vereist. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: maximum 3.641,- bruto per maand. Telefonische inlichtingen worden verstrekt door de heer R.J. Roepers, telefoon (070) 3564582. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen inzenden aan het Hoofd van de centrale afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 20008, 2500 EA 's-Gravenhage. De Verenigde* Spaarbank telt circa 400 vestigingen en heeft een ba lanstotaal van ongeveer 14 miljard gulden. Onze organisatie heeft in to taal ruim 3100 medewerk(st)ers in dienst. De Verenigde Spaarbank N. V. richt zich met een volledig diensten en produktenpakket vooral op de par ticuliere markt. Wij voeren als moderne retail- bank een breed produktenpakket, dat onder meer spaarrekeningen, bank- girb-rekeningen, hypothecaire lenin gen, kredieten en verzekeringen om vat. Wij zoeken voor een van onze kantoren in het rayon Gouda een kan toorleider die commercie, leidingge ven en representativiteit weet te com bineren. Uw functie Na een inwerkperiode wordt u verantwoordelijk voor de resultaten van een kantoor in het rayon. U geeft leiding aan circa 6 medewerkers en draagt mede de verantwoording voor het verbreden en verdiepen van het marktaandeel van het kantoor. Onze wensen U heeft een opleiding op mini maal HAVO/VWO-niveau en bent bij voorkeur in het bezit van het diploma Assurantie B en/of NIBE- diploma's. Ervaring in de commer ciële dienstverlening is een belang rijke voorwaarde. Uw leeftijd ligt tus-* sen de 25 en 35 jaar. Ons aanbod Naast een goed salaris bieden wij u uitstekende secundaire arbeidsvoor waarden en ruime opleidings- en doorgroeimogelijkheden. Uw reactie Wilt u meer informatie, dan kunt u contact opnemen met de heer W. van Doorn, Rayondirecteur, telefoon 01820-15479 of mevrouw M.J.E. Schoonderwoerd, Personeel - adviseur, telefoon 01820-33200. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen, richten aan Ver enigde Spaarbank N.V., afdeling Per soneelszaken, Harderwijkweg 3-11, 2803 PW Gouda. Mededeling VOOR DE ADVERTEERDERS VAN DEZE KRANT Het is helaas niet mogelijk van tevoren toezeggingen te doen over de plaats waar advertenties in de kraht zullen worden opgenomen. werkgebied: brandbeveiligingssystemen Bi/ Siemens Nederland zijn circa 2500 medewerkers actieI op alle gebieden van de elektronica en de elektrotechniek Met een omzet van ruim 7 mil/ard gulden behoort hel bedrijf lot de 100 grootste ondernemingen van ons land Het concern (wereldwijd) besteedt per dag ruim dertig miljoen gulden aan de verbetering van beslaande en aan de ontwikkeling van nieuwe produkten, alsmede aan de opleiding en verdere scholing van medewerkers. Elektronica waarmee we dagelijks werken. Siemens Siemens Nederland N.V. neemt een vooraanstaande plaats in op het ge bied van de elektrotechniek en de elektronica. Haar kennis en ervaring, haar produkten, systemen en complete installaties dragen sterk bij tot de nieuwste ontwikkelingen op velerlei terrein. Dit geldt zeer zeker voor de afdeling Brandbeveiliging die binnen haar sector marktleider is. Binnen de groep After Sales van deze afdeling is ruimte voor een verkoper service-contracten. U zult na een inwerk periode service-contracten verkopen en beheren voor alle door de afdeling verkochte systemen. Deze werkzaamheden worden verricht vanuit de binnendienst op het hoofdkantoor te Den Haag. Uw werkzaamheden: - zelfstandig calculeren en aanbieden van service-contracten; - offertevervolging via telefonisch contact met klanten op verschillend niveau; - verwerken van alle mutaties gedurende de contractperiode. Wij vragen: - MTS-E of gelijkwaardig niveau met technische affiniteit; - bij voorkeur (telefonische) verkoopervaring; - administratieve affiniteit, - leeftijd ca. 30 jaar. Uw sollicitatie kunt u onder vermelding van H120/02 zenden aan mevrouw M. Verkouteren Jansen van de hoofdafdeling Personeel zaken, bij wie u tevens nadere informatie kunt aanvragen, telefoon 070-3782350 Siemens Nederland N.V. Wilhelmina van Pruisenweg 26, Den I Postbus 16068, 2500 BB Den Haag. Correspondentie-a CASBA W00ND0RAD0,10.000 m' groot, is een dynamisch en volledig geautomatiseerd meubel-detailhandelsbedrijf in de Randstad. In verband met de sterke groei en uitbreiding van ons assortiment hebben wij op korte termijn plaats voor een Leeftijd 20-30 jaar. Heeft u de nodige ervaring in de meubel- en/of verhuisbranche opgedaan, heeft u praktisch inzicht, doorzettingsvermogen en ziet u het funktioneren in een enthousiast team helemaal zitten, richt dan uw schriftelijke sollicitatie aan: CASBA W00ND0RAD0. bureau voor lawaaibeheersing en trillingtechniek Medio 1990 gaan wij verhuizen naar Moerkapelle, waar een nieuw kantoor en een grote fabriekshal voor ons in aanbouw zijn. Acoustair b.v. is gespecialiseerd in lawaaibeheersing en trillingtechniek. Wij leveren o. geluidwerende panelen, omkastingen en kabines, geluiddempende ventilatieroosters, geluiddempers, trillingisolatoren en zwevende vloeren. Door de toenemende werkzaamheden hebben wij op het projectbureau plaats voor een plaat- en constructiewerk Het werk bestaat hoofdzakelijk uit het maken van offerte- en uitvoeringstekeningen. Wij denken hierbij aan iemand met een opleiding op M.T.S. niveau. Wij bieden een goed salaris, 8% vakantietoeslag en een pensioenregeling. Ben je geïnteresseerd in deze baan, stuur dan een sollicitatiebrief aan de directie van: Acoustair b.v., Postbus 137,2700 AC Zoetermeer. Inlichtingen: de heer J. Elffers, telefoon 079-41 31 41. Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle is een zelfstandige bank en maakt deel uit van de Rabobank- organisatie. Iedere Rabobank werkt voor de bedrijven en particulieren in zijn eigen gemeenschap. De Rabobank is een coöperatieve bank, gericht op het behartigen van de financiële belangen van leden en cliënten. Het coöperatief bankieren vraagt medewerkers die zich hierbij betrokken voelen. Wij zoeken een De sector Assurantiën is een onderdeel van de afdeling Commerciële Zaken. De aan te stellen functionaris is, binnen een enthousiast assurantieteam, medeverantwoordelijk voor cliëntadvisering op hoog niveau, resulterend in een verdere uitbouw van de assurantie- portefeuille. Hij of zij concentreert zich op het beheer van verzekeringen in zowel de particulierensector als de sector Midden- en Kleinbedrijf. Op basis van de aanwezige of op te bouwen kennis in de agrarische sector, zal de advisering op dit vakgebied (in de toekomst) onderdeel van het functioneren worden. Voor deze functie denken wij aan kandidaten vanaf circa 24 jaar met een opleiding op MBO- niveau en het diploma Assurantie- B, eventueel aangevuld met branchediploma's of A-deelcerti ficaten. Bereidheid tot verdere ontwikkeling in de vorm van studies dient aanwezig te zijn. Goede commerciële en contac tuele kwaliteiten, alsmede een dynamische en flexibele instelling zijn onontbeerlijk. Ervaring op het gebied van assurantie bemiddeling is een vereiste. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secundaire voorwaarden, waaronder een dertiende maandsalaris en een premievrije pensioenregeling. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functie, dan kunt u bellen met de heer H.J. de Visser, hoofd Commerciële Zaken, telefoon (01802)23 44, toestel 37 of 's avonds (01899)1 15 77. Uw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling verwacht door de directie van de bank, Postbus 5, 2760 AA ZEVENHUIZEN.

Leidse Courant | 1990 | | pagina 20