j €&A HAGELUNIE F3 gemeente Oegstgeest Medewerkers technische dienst m/v BARIVEN EUROPE I e All round verificateur (v/m) ELEKTROTKHNISatt MATERIALEN Administratief medewerker onroerend goed buitenland (m/v) data base administrator (DBA) m/f system engineering analyst m/f ziekenverzorgenden en verpleegkundigen agrarische verzekeringen afdelings-secretaresse m/v PAGINA 28 LEIDSE COURANT ZATERDAG 3 MAART IS» vraagt t.b.v. de Centrale Directie Financieel Economische Zaken, afdeling Financieel Beheer, onderafdeling Verificatie en Betaalbaarstelling, een plv. hoofd van de onderafdeling Verificatie en Betaalbaarstelling 38 uur per week De onderafdeling Verificatie en Betaalbaarstelling is een onder deel van de afdeling Financieel Beheer. De afdeling voert de centrale financiële administratie van het Ministerie. Bovenvermelde onderafdeling verzorgt de registratie, verificatie en betaalbaarstelling van fakturen en declaraties. Deze werk zaamheden vinden plaats met behulp van terminals via een geautomatiseerd financieel systeem (Jufis). Op deze onder afdeling zijn I I mensen werkzaam. Taak: het vervangen van het hoofd van de onderafdeling bij diens afwezigheid; het ontvangen van betaalstukken van Post- en Archiefzaken en de indeling naar budgethouder aangeven; het behandelen van visie-vooraf stukken; het behandelen van verrekenstukken; voortgangsbewaking m.b.t. de afdoeningstermijn van betaalstukken (statuskodelijst); controle op de juiste uitvoering van de door administratief medewerkers verrichtte werkzaamheden; het verrichten van diverse voorkomende werkzaamheden. Gevraagd: HAVO/MEAO diploma aangevuld met MBA, bij voorkeur (studerend voor) SPD. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal f 3 .641,- bruto per maand, exclusief 8% vakantie-uitkering. Bijzonderheden: In de loop van het jaar zal een formatieonderzoek plaatsvinden Dit kan uitmonden in een functieherwaardering. L Sollicitaties onder vermelding van bovenstaand vacaturenummer binnen 14 dagen na het verschijnen van deze publicatie te richten aan het hoofd van de hoofdafdeling Personeel Ministerie, kamer L 221, Postbus 203012500 EH 's-Gravenhage. Justitie wil meer vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheidsgroepen in dienst nemen Zij worden met nadruk uitgenodigd te solliciteren Indien zij aan de gestelde eisen voldot genieten zij bij gelijke geschiktheid de voorkeur. Bij het zwembad "Poelmeer" kunnen geduren de het zomerseizoen 1990 (periode 1 mei tot 1 september) geplaatst worden a. een zweminstructeur m/v (32 uur per week) b. een kassier m/v (38 uur per week) Gelet op de samenstelling van het team gaat de voorkeur uit naar jeugdige en enthousiaste collega's. De werkzaam heden worden verricht volgens een vastgesteld dienstrooster, waarin naast ochtend en middagen ook avond- en weekenddiensten voorkomen. Functie A. Functie-inhoud: - verzorging van zwemonderricht aan particulieren; - begeleiding van diverse doelgroepen, - toezicht houden bij recreatie- zwemmen; - schoonmaak- en andere in zwem baden voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: - diploma zwemonderwijzer KNZB dan wel een opleiding CIOS met aan tekening zwemmen; - goede contactuele eigenschappen; - kennis op het gebied van zwembad techniek strekt tot aanbeveling. Salaris: Inschaling zal, afhankelijk van leeftijd en ervaring, plaatsvinden in niveau 4: minimaal f. 2.146,-- tot maximaal f. 2.755,-- bruto per maand of niveau 5: minimaal f. 2.190,-- tot maximaal f. 2.993,-- bruto per maand. Daarnaast vindt een vergoeding plaats voor onregelmatige diensten. Functie B. Functie-inhoud: - verkoop toegangsbewijzen; - administratieve werkzaamheden; - verstrekking informatie en beant woording telefoon; - schoonmaak- en andere in zwem baden voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: - het bezit van het MAVO-diploma of een gelijkwaardige opleiding; - goede contactuele eigenschappen; - nauwgezet kunnen werken; - representatief voorkomen. Salaris: Inschaling zal, afhankelijk van leeftijd en ervaring, plaatsvinden in niveau 3: minimaal f. 2.100,-- tot maximaal f. 2.589,- bruto per maand of niveau 4: minimaal f. 2.146,-- tot maximaal f. 2.755,- bruto per maand. Daarnaast vindt een vergoeding plaats voor onregelmatige diensten. ■Nadere informatie kunt u verkrijgen bij de heer D M. van der Bent, bedrijfs leider zwembaden (071-154737) of bij mevrouw O.M.J.C. van Steyn P&O- functionaris (071-172121 tst. 222). Schriftelijke sollicitaties kunt u, tot uiterlijk 10 dagen na publicatie, richten aan het College van Burgemeester en Wethouders van Oegstgeest, Postbus 1270, 2340 BG Oegstgeest, onder vermelding van het woord sollicitatie in de linker bovenhoek van de enveloppe. elektrotechnische groothandel 3 j.w. bernard zn. b.v. J.W. Bernard Zn. bv is een toonaangevende groothandel op gebied van elektro technische installatie-materialen. Leveringssnelheid, Service en Sortering staan bit onze cliënt hoog in het vaandel. Hiernaast wordt de technische adviesfunktie van Bernard naar haar cliëntele toe steeds belangrijker. Via 12 regionale vestigingen wordt de verkoop aan vooral installatiebedrijven en industrie verzorgt. Het hoofdkantoor te Copelle aan den IJssel verzorgt via het Bernard Computer net, de communicatie tussen de vestigingen en beschikt over een aantal produktspecialisten Zij volgen produkt-verm'euwingen en passen nieuwe materialen toe. Mede door haar goede naam binnen de branche, heeft Bernard de afgelopen jaren een gezonde groei kunnen bewerkstelligen. Ter versterking van de buitendienst voor de vestiging te Rijswijk is de volgende vacature ontstaan: (initiatiefrijke M.T.S.'er E. met gevoel voor de installatiebranche) De funktie: Gedurende de inwerkperiode wordt u opgeleid door hef hele bedrijf heen. U verwerft kennis op de afdelingen balieverkoop, magazijn en verkoop binnendienst. Na deze periode verwachten wij van u dat u een commercieel volwaardige gesprekspartner bent voor de klantenkring, die het bedrijf op succesvolle wijze vertegenwoordigt. Het creëren en op de juiste wijze onderhouden van klantenrelaties zijn hoofdbestanddelen van uw toekomstig funktioneren. Hierbij weef u zich gesteund door een modern bedrijf, waar men gelooft in het dienstbetoon van weleer. De funktie-eisen: M.T.S.-Elektrotechniek of Elektronica Ervaring in een technische buitendïenst-funktie Leeftijd tussen 25 en 35 jaar Een commerciële houding met het vermogen tot advisering Een representatieve manier van optreden. Bernard biedt de nieuw aan te stellen funktionarts een zelfstandige funktie binnen een gezond bedrijf met goede toekomstverwachtingen. Het salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een auto van de zaak, zullen in overleg met de juiste kandidaat worden vastgesteld. De kandidaat die in deze uitdaging de toekomst ziet die Bernard erin ziet, schrijft een brief met uitgebreid C.V. aan: Grimbergen Personeelsadviezen Postbus 45613/2504 BA 's-Gravenhage Onder vermelding van vacature Bernard. Voor informatie kunt u bellen: 070 - 3679267 (ook's avonds) GRIMBERGEN PERSONEELSADVIEZEN I C&A Den Haag zoekt U komt te werken in een team van 6 technische medewerkers die een 11-tal vestigingen van C&A in de regio Zuid-Holland als werkterrein hebben. 0e werkzaamheden bestaan uit: het kontroleren van technische installaties het signaleren van (te verwachten) gebreken en hef uitvoeren van technisch onderhoud aan installaties, gebouwen en interieur het kontroleren en toezicht houden op de uitvoering van onderhoudskontrakten door derden. 0e medewerkers die wij zoeken beschikken over enige jaren praktijk ervaring kunnen zelfstandig werken in kollegiale verstandhouding met hun teamgenoten vinden tempo naast gevoel voor orde en netheid vanzelfsprekend hebben LTS-diploma aangevuld met VEV of MTS-diploma elektrotechniek/ werktuigbouwkunde zijn tussen de 22 en 27 jaar oud en woonachtig in de regio Den Haag. Van een van de kandidaten wordt verwacht dat hij te zijner tijd de leiding van de Technische Dienst bij afwezigheid kan vervangen. C&A biedt een goed salaris en prima sekundaire arbeidsvoorwaarden. Heeft u belangstelling stuur dan vóór 13' maart uw sollicitatiebrief voorzien van een recente pasfoto en uitgebreide infor matie over opleiding en ervaring naar: C&A Den Haag T.a.v. de bedrijfsleiding Grote Marktstraat 59-61 2511 BH Den Haag. Administratie Sociale Regelingen. ASR verleent administratieve diensten op het gebied van sociale regelingen. De ASR is in 1979 opgericht: een jonge, gezonde organisatie met 385 medewerkers, voortgekomen uit het Bedrijfspensioenfonds voor de Metaalnijverheid. Dit omvangrijke pensioenfonds is de belangrijkste opdrachtgever onder de 25 fondsen die reeds van de diensten van ASR gebruik maken. Het fonds heeft thans een belegd vermogen van ca. 11 miljard, dat jaarlijks met zo'n 1 miljard 'groeit. De beleggingen in (buitenlands) onroerend goed bedragen ca. 10% van het totale beleg de vermogen met thans ca. 500 miljoen in buitenlandse projekten. Er wordt binnen 4 jaar een ver dubbeling verwacht. In verband met vertrek van de huidige funktionaris bestaat op korte termijn de vakature van De nieuw aan te stellen kollega zal werkzaam zijn op de Beleggingenadmmistratie Deze sektie (10 medewerkers) vervult een belangrijke rol bij alle aktiviteiten van het Direktoraat Beleggingen. De voornaamste taken bestaan uit het administreren van alle zaken met betrekking tot (buitenlands) on roerend goed, hypotheken en leningen, effekten en andere beleggingsvormen. Tijdige en grondige informatie is bij dit alles van essentieel belang. Bij het voeren van de administra tie wordt gebruik gemaakt van een geavanceerd computersysteem. De aan te stellen medewerker zal zich - in brede zin - zelfstandig bezig gaan houden met (de admi nistratie van) de buitenlandse projecten. Naast een voltooide middelbare opleiding is een MEAO, maar liefst een HEAO-diploma (administra tieve of commerciële nchting) noodzakelijk. Daar naast dient men te beschikken over: - een (gedegen) aantoonbare boekhoudkundi ge ervaring; - goede kennis van de engelse taal; kennis van trans en duits is een pré. - met name een goede schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid; - het vermogen om zelfstandig en enthousiast te kunnen werken; - bij voorkeur de nodige kennis van onroerend goed en onroerend goed-administratie. Het salans zal afhankelijk zijn van leeftijd en erva- nng. Voorts bieden wij uitstekende arbeidsvoor waarden. U kunt zich voor meer informatie telefonisch nchten to* mevrouw A.M.G. van der Meer-Meijer, hoofd van de Beleggingenadministratie, tel. 070- 3160348. Belangstellenden voor deze funktie worden ver zocht zich, onder vermelding van de gebruikelijke gegevens, te wenden tot mevrouw K.M. Una. per soneelsconsulent. Gaarne 'sollicitatie' in de Imker bovenhoek van de envelop. Administratie Sociale Regelingen Burg. Elsenlaan 329,2282 MZ Postbus 5210, 2280 HE RIJSWIJK Pensioenfonds voor de Metaalnijverheid BARIVEN EUROPE is the European purchasing branch of Petróleos de Venezuela S.A., in charge of all procurement activities in Europe on behalf of the Venezuelan oil-, petrochemical and coal-industry. At present we are looking for: The required experience should be of about 5 years and up, especially in: •IDMS/ADS; •IDD; •MVS/VM Operating Systems; •COBOL7ANS, PL/I. The required experience should be of about 5 years and up, especially in IBM operating systems: •VM/SP; •MVS/XA; •VSAM; •RSCS; •COBOL/ANS, PL/I. For both positions the ideal age will be between 30 and 35 years. Fluency in both the Dutch and English language is absolutely essential. Please apply in writing, including your curriculum vitae, to: Bariven Europe, Attn. Mr. R.J. Van der Veen, Human Resources Manager, P.O. Box 415, 2260 AK Leidschendam. Sticking [huiszorg Nederland De Stichting Aanvullende Thuiszorg Nederland verleent zorg in situaties waarin de bestaande verpleeg- en verzorgingsmogelijkheden aan huis niet toereikend zijn. Er wordt aanvul lend gewerkt op de reguliere thuis zorg vanuit kruiswerk, gezinszorg en kraamcentra. Vanwege een snel groeiende vraag naar aanvullende thuiszorg zoeken wij, binnen Zuid-Holland, met spoed die in de thuissituatie werkzaam willen zijn. Het betreft werkzaamheden die voornamelijk 's nachts uitgevoerd worden. Bovendien is er een toenemende vraag naar interne 24-uurs zorgverlening. Wij zoeken gemotiveerde zorgverleners (m/v) die - naast de vereiste vakdiploma's - affiniteit hebben met het werkterrein van de intensieve thuiszorg. Ervaring is niet vereist, maar wenselijk. Herintreders worden aangemoedigd te solliciteren. Wij bieden diverse contractmogelijkheden. Bellen of schrijven Voor meer informatie en/of toezending van een sollicitatie formulier kunt u tijdens kantooruren bellen met Alita de Ruiter, Personeelsfunctionaris, telefoon (079) 52.15.79. Meteen solliciteren kan ook. U kunt uw brief richten aan de Stichting Aanvullende Thuiszorg Nederland, Postbus 234, 2700 AE Zoetermeer. rel Hagelunie is een agrarische verzekeringsmaatschappij, die zich als specialist toelegt op het verzekeren van risico's op glastuinbouw-, akkerbouw-, vollegrondstuinbouw- en bloembollenbedrijven. Ons bedrijf is in deze sektor toonaangevend en breidt haar marktaandeel nog steeds uit. Hagelunie is ontstaan op initiatief van de agrariërs en stelt zich ook vandaag nog onverminderd coöperatief op. VOOR ONZE VERZEKERINGSTECHNISCHE AFDELING ZOEKEN WIJ EEN De afdelings-secretaresse verricht onder andere algemene secretariële werkzaamheden voor het hoofd van de Verzekerings technische afdeling en voor de overige medewerkers Het betreft werkzaamheden als: het verzorgen van de binnen komende post; het verzorgen van correspondentie, rapporten en verslagen vanaf concept of steno; het afhandelen van binnenkomen de telefoongesprekken; het notuleren van vergaderingen en het uitwerken in verslagvorm; het beheren van documentatie en het opzetten en onderhouden van archieven; het verrichten van specifieke werk zaamheden ter ondersteuning Wij bieden een boeiende functie in een uitdagende werkkring, een goede honorering en prima secun daire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer W. Snoeker, tel.:070-3573510. Onze gedachten gaan uit naar kandidaten in de leeftijd van 20 tot 30 jaar, die in het bezit zijn van een HAVO- en/of MEAO-diploma, danwel een gelijkwaardige oplei ding hebben gevolgd. Zij zijn in het bezit van een type-diploma en hebben een goede kennis van de Nederlandse taal. Wij geven de voorkeur aan kandidaten die het diploma steno Nederlands hebben behaald en ervaring heb ben opgedaan met administratieve werkzaamheden. Ervaring met tekstverwerkingsapparatuur is een pré. De functie vereist een service- gerichte instelling en goede contac tuele eigenschappen Hagelunie Agrarische Verzekeringen Afdeling Personeelszaken Dokter van der Stamstraat 4 2265 BC Leidschendam

Leidse Courant | 1990 | | pagina 28