POSTBANK ff// II//LASER Leidinggevende functie voor een ervaren MTS-er Bouwkunde m/i medewerker arbeid tvs. plv. hoofd v/m Medewerk(st)er secretariaat die ervaring heeft met tekstverwerking voor 24 uur per week ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER INTERSELECT LE1DSE COURANT ZATERDAG 24 FEBRUA lal MINISTERIE VAN IÜSTITIE voor 38 uur per week in het Huis van Bewaring te Den Haag Het Huis van Bewaring aan de Van Alkemadelaan in Den Haag heeft een totale opnamecapaciteit van 285 (preventief gehechte) volwassen mannen. Voor deze inrichting zoeken wij een medewerker arbeid tevens plaats vervangend hoofd. Het werk de medewerker arbeid tevens plv. hoofd - begeleidt en instrueert gedetineerden bij de arbeid - ziet toe op de werkzaamheden - organiseert en coördineert de werk zaamheden - controleert het produktieproces - voert overleg bij zowel de organisatie als de uitvoering van arbeidsprojecten - vervangt in voorkomende gevallen het hoofd arbeid - verricht de benodigde administratieve werk zaamheden. Wij vragen - diploma LTS, MTS-meubelmaker strekt tot aanbeveling - aantoonbare leidinggevende capaciteiten - bereidheid: tot het volgen van (interne) opleidingen mee te werken aan een vaktest, een psycho logisch, medisch en antecedenten onderzoek. Wij bieden - een salaris van min. 2.353,- en max. 3.641,- bruto per maand. - 8% vakantietoeslag. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen, onder vermelding van vacaturenummer 0-035/0167, richten aan de Directeur van het Huis van Bewaring, Postbus 90719, 2509 LS Den Haag. Justitie wil meer vrouwen en leden van etnische minderheidsgroepen in dienst nemen. Zij worden met nadruk uitgenodigd te solliciteren. Indien zij aan de gestelde eisen voldoen, genieten zij bij gelijke geschiktheid de voorkeur. Aannemingsbedrijf N Tetteroo Zoon is een middelgroot bouwbedrijf Sinds de oprichting in 1922 bouwt het tegelijk met de projekten aan een uitstekende naam in de stadsvernieuwing, woning- en utiliteitsbouw. Opdrachtgevers zijn: overheid. woningbouw-korporaties. ontwikkelingsmaatschappijen, beleggers en partikulieren. Daarnaast is Tetteroo ook als zelfstandig projekt- ontwikkelaar aktief Aannemingsbedrijf N. Tetteroo Zn B V Oude Trambaan 50 Postbus 44. 2260 AA Leidschendam Telefoon (070) 320 92 12 Op korte termijn is er plaats voor een: ZELFSTANDIG UITVOERDER m/v en een WERKVOORBEREIDER m/v Voor deze funkties vragen wij: - opleiding MTS-Bouwkunde of een gelijkwaardige opleiding - ervaring in het zelfstandig begeleiden van projekten - goede kontaktuele eigenschappen Onze medewerkers bieden wi| een prima werksfeer in een dynamische organisatie, een goede salariëring en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Richt uw schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen aan de direktie N. Tetteroo Zn B.V.. Postbus 44, 2260 AA Leidschendam. Op de envelop vermelden: 'vertrouwelijk'. Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid Directoraat-Generaal Sociale Zekerheid, Hoofddirectie Bijstand en Voorzieningen, Sector Uitkeringsbeleid, Afdeling Algemeen Uitkeringsbeleid De sector Uitkeringsbeleid verricht beleidswerkzaamheden op het terrein van de Algemene Bijstandswet, de Wet inkomensvoorziening oudere en gedeeltelijk arbeidsongeschikte werkloze werknemers en de Wet oudere en gedeeltelijk arbeidsongeschikte gewezen zelfstandigen. De sector bestaat uit drie afdelingen waarvan de afdeling Algemeen Uitkeringsbeleid (AUB) de grootste is met 18 medewerkers. In de sector zijn vijf secretariaatsplaatsen, waarvan twee zijn verbonden aan de afdeling AUB. Zonodig vervangen de secretariaatsmedewerkers Het betreft een deel van een duo-baan. Het is de bedoeling dat u op maandag, dinsdag en woensdag werkt. Tot uw taken behoren tekstverwerking, collationeren en verzorgen van de lay-out van stukken, zorgen voor de voortgang van de stukken, administratieve werkzaamheden, systematische informatievoorziening en bijhouden van losbladige uitgaven. Kortom, een gevarieerde secretariaatsbaan die contacten met zich meebrengt met secretariaten van andere dienstonderdelen en met post- en archiefzaken. Wat wij vragen en bieden. U heeft een vooropleiding MAVO/HAVO bij voorkeur aangevuld met een secretaresse-opleiding. U weet om te gaan met tekstverwerkingsapparatuur en wilt op dat gebied graag meer leren. Ervaring in een secretariaatsfunctie is een belangrijk pluspunt. Uw salaris bedraagt, afhankelijk van uw opleiding en ervaring, maximaal 2.755,- bruto per maand bij een 38-urige werkweek, exclusief 8% vakantietoeslag. Standplaats is Den Haag. In het personeelsbestand van het ministerie van SZW zijn etnische medelanders, vrouwen ei gehandicapten ondervertegenwoordigd. Zij worden dan ook met name uitgenodigd te solliciteren. Bij gelijke geschiktheid van kandidaten zullen zij worden benoemd. Belangstelling? Voor nadere informatie kunt u bellen met de heer P. de Weerd, hoofd var afdeling Algemeen Uitkeringsbeleid, telefoon 070-3701236. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan het hoofd van de afdeling Personeel, Directoraat-Generaal Sociale Zekerheid, Nieuwe Uitleg I, 2514 BP Den Haag, onder vermelding van vacaturenummer 3022.135.075.100 S. Voor de afdeling Orderverwerking vragen wij een Laser Computer Europe b.v. in Zoeterwoude is verantwoordelijk voor de marketing en distributie van de Laser hardware- en software produkten in Europa en uiteraard in Nederland. Er zijn eigen vestigingen in België en Engeland. We zijn verbonden met de Video Tech nology Group, een wijdvertakt hightech elektronika concern gebaseerd in Hong Kong, met vestigingen in de Verenigde Staten, Canada, Europa, Japan en Aus tralië. Op dit moment maakt zij zich op om hoge ogen te gaan gooien in de Europese computermarkt van de Jaren '90. Het personeelsteam bestaat uit een vijftigtal enthousiaste en in hoofdzaak nog jonge mensen. Personal Computer die met veel flair en inzet een bijdrage wil gaan leveren aan het snel en soepel administreren van bestellingen en fakturen. Uiteraard speelt daarbij een intensief kontakt met onze afnemers een belangrijke rol. VOOR DEZE FUNKTIE VRAGEN WIJ: een leeftijd van 20-25 jaar een vooropleiding op minimaal HAVO-niveau prima kontaktuele vaardigheden een flexibele instelling en het vermogen accuraat te werken onder druk ervaring in het werken achter een PC. WIJ BIEDEN: een afwisselende werkomgeving tussen gelijk gestemde kollega's een werkkring in een razendsnel groeiende organisatie met dito doorgroeimogelijkheden een salaris dat in overeenstemming is met de eisen die we aan de funktie stellen goede sekundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? Dan zien we uw sollicitatie graag vóór 5 maart tegemoet. Richt uw schriftelijke reaktie, voorzien van een bondig curriculum vitae aan: Laser Computer Europe B.V., t.a.v. mevr. M.H. Vonk, Energieweg 32, 2382 NK ZOETERWOUDE RIJNDIJK A Onze relatie is een zelfstandig Nederlands bedrijf, dat ruim 40 jaar bestaat en in Delft gevestigd is. Men produce technisch glaswerk en'laboratoriumapparatuur en verkoopt deze over de hele wereld. Door de kwaliteit en de uitstek de service neemt de vraag naar de produkten toe en maakt het bedrijf een sterke groei door. Om de toenemende activi ten te ondersteunen, willen we graag in contact komen met een zelfstandige en accurate MANAGEMENT-ASSISTENT(E) A Indien u meer kunt en wilt dan secretaresse zijn, nodigen wij u uit verder te lezen. Na een grondige inwerkperiode, waarirT u het bedrijf, de produkten en de afne mers leert kennen, gaat u de general manager en de verkoopleider assisteren. Dit betekent dat u een breed en verant woordelijk takenpakket krijgt. Zo beheert u het verkoop-informatiesysteem, verzorgt u offertes en de correspondentie en maakt u export-documenten gereed. Tevens houdt u het inkoop-documentatiesysteem up to date. U onder houdt telefonisch contact met afnemers en neemt de zaken waar bij afwezigheid van de general manager. Kortom, een veelzijdige en afwisselende baan waarin u een belangrijke schakel bent binnen het bedrijf. A Wij denken aan een representatieve per soonlijkheid van 25-40 jaar. U heeft een middelbare schoolopleiding, aangevuld met Schoevers of een vergelijkbare studie en al ervaring opgedaan als secretaresse in een commerciële, klant-gerichte organisatie. Met plezier werkt u op een PC en u bent vertrouwd met tekstverwerking, terwijl erva ring met dBase en spreadsheet een pre is. U beheerst de Engelse taal in woord en ge schrift. U toont op de juiste momenten initia tief, maakt zaken af en draagt bij aan een prettige werksfeer. A Als u toe bent aan een uitdagende binnen een bedrijf met een prima sfeeri enthousiaste collega's, schrijf dan binnen dagen een brief onder ref.nr. 5548 naar J van Miltenburg van Interselect Werving Selectie, Dukatenburg 78, Postbus 71 3430 JC Nieuwegein. Vermeld hierin motivatie en een beknopt curriculum vit Voor meer informatie kunt u hem ook bel tel. nr. 03402-38880*. MAAKT DEEL UIT VAN DE INTERSELLING GROEP LID VAN DE O A De Postbank is een onderdeel van de NMB Postbank Groep N.V.; een Groep van financiële ondernemingen die te zamen een compleet bancair en financieel dienstenpakket aanbieden voor de particuliere, de zakelijke en de buitenlandse markt. Concerndienst Technische Zaken Deze service-verlenende dienst met ruim 900 medewer kers is verantwoordelijk voor het leveren van de beno digde goederen en diensten aan alle bedrijfsonderdelen van de Postbank. Zij vormt een belangrijke schakel in de voorzieningen ten behoeve van het bedrijf en haar medewerkers. Onder de concerndienst Technische Zaken ressorteert de afdeling Gebouwenzaken. Deze afdeling is gesplitst in vier regio's, die elk een afdeling Huisvestingszaken hebben. Voor de regio 's-Gravenhage zoeken wij een chef Bouw kunde. Uw functie in 's-Gravenhage De afdeling Bouwkunde is verantwoordelijk voor het bouwkundig onderhoud en de interieurvoorzieningen van de kantoren in de regio 's-Gravenhage. U geeft direct leiding aan de groepschefs Meubelwerk plaats en Schilderwerkplaats en indirect aan 13 mede werkers. U stelt de meerjaren onderhoudsbegroting en de jaarbegroting op, bewaakt de budgetten en plant het bouwkundig onderhoud. U treedt op als projectlei der en/of -medewerker bij investeringsprojecten, advi seert gebruikers bij het opstellen van programma's van eisen, maakt onderhoudsbestekken voor uitbesteding en onderhandelt met aannemers en leveranciers over prijzen en dergelijke. Onze wensen U heeft een diploma MTS-Bouwkunde en ervaring op het gebied van voorbereiding en uitvoering van bouw kundig onderhoud en interieurvoorzieningen in grote gebouwencomplexen. U bent vertrouwd met plan- nings- en kostenbewakingssystemen en met financiële [j rapportage en verantwoording. U weet uw medewer kers te stimuleren en motiveren en bezit een dienst verlenende en commerciële instelling. Ons aanbod Uw honorering wordt geregeld volgens een eigen u CAO, rekening houdend met uw opleiding, leeftijd enlj ervaring. Voorts kunt u rekenen op een 13e maand, g premievrij pensioen, reiskostenvergoeding en een aantrekkelijke spaar-, hypotheek- en consumptief kredietregeling. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie óver de functie kunt u contact opnemen met de heer ing. E.H. van der Woude, regiomanager Huisvestingszaken 's-Gravenhage, telefoon 070-3791470. Uw schriftelijke sollicitatie, met vermelding van uw persoonsgegevens, opleiding en ervaring, kunt u bin nen twee weken zenden aan mevrouw R. Walraven, personeelsadviseur van het girokantoor 's-Gravenhage Antwoordnummer 90, 2500VB 's-Gravenhage. Vermeld op brief en envelop het vacaturenummerTZ 2.

Leidse Courant | 1990 | | pagina 28