Hoofd administratie (Kwantum komt naar Zoeterwoude met voordeel voor iedereen en werk voor velen). |lA7/:V Uittil Salarisadministrateur (m/v) KPMG Datam a. MEDEWERKER SYSTEEMBEHEER (VOOR PC SHOP/PC-BALIE) M/V b. MEDEWERKER ADMINISTRATIE/AVOND-INFOBALIE M/V c. JONGSTE BEDIENDE M/V d. le FINANCIEEL-ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V LEIDSE COURANT ZATERDAG 24 FEBRUARI Werk aan dewirM In april 1990 opent kwantum in Zoeter woude z'n deuren. Om te beginnen bete kent dat werk voor afdelingschefs, part-time winkelpersoneel èn hulpkrachten. Voor hen is er straks werk op een van de volgende afdelingen: tapijt, gordijnen, sport behang, verf, meubels, verlichting, audio, gereedschap, sanitair en huishoud. Afdelingschef zijn, betekent verantwoorde lijk zijn voor één van onze produktgroepen. Eisen zijn minimaal Mavo, leeftijd vanaf 22 jaar, vakkennis, ervaring van minimaal 2 jaar met bovengenoemde produktgroepen èn ervaring in het leidinggeven. Voor de overige funkties gelden de vol gende eisen. Verkoopervaring in een van de produktgroepen en minimaal een LDS/ Mavo opleiding. Full-timers gaan 38 uur per week werken, part-timers uren in overleg en hulpkrachten maximaal 12 uur. Werken bij kwantum betekent werken met een op CAO gebaseerd loon, plus (als je van buiten Zoeterwoude komt) een reiskosten vergoeding. Werken bij kwantum betekent (in de meeste gevallen) ook 15% korting op alle artikelen. Maar vooral betekent het werken bij een bedrijf waar het goed mee gaat en waar het plezierig werken èn winkelen is. Van het laatste profiteert straks iedereen, van 't eerste wellicht u. Solliciteren wordt een gezellige aangelegenheid, ledereen die in teresse heeft, nodigen wij hierbij uit om op woensdag 20 februari a.s. tussen 15.00 en 17.00 uur of 18.00 en 20.00 uur in Hotel- Restaurant Groenendijk langs te komen. Adres: Rijndijk 96, Hazerswoude. Daar staan mensen voor u klaar als u meer wilt weten, er staat verse koffie klaar en er liggen sollicitatieformulieren om in te vullen. We hebben voor deze vorm van solliciteren gekozen, omdat we heel snel mensen nodig hebben. Want zoals gezegd: we starten in april. Overigens: het perso neelsbeleid van kwantum is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Vrouwen worden daar om nadrukkelijk verzocht ill te solliciteren. Belle van Zuylenstraat 10,5032 MA Tilburg. Voor ons kantoor Den Haag zoeken wij op korte termijn een Funktie-inhoud - Het zelfstandig verzorgen van de salarisadministratie van een groot aantal cliënten met behulp van ons eigen computersysteem. - Het ondersteunen en adviseren van onze relaties op salarisgebied. - Het samenstellen van de aangiften loonbelasting. - Het voeren van correspondentie met belastingdienst, bedrijfsvereniging en pensioenfondsen. Funktie-eisen - Diploma MEAO administratieve richting of vergelijkbare opleiding. - Ervaring met salarisadministraties en de daarbij behorende wettelijke bepalingen. - Ervaring met automatisering. - Goede kontaktuele eigenschappen. - In voorkomende gevallen bereid zijn tot het verrichten van werkzaamheden buiten de afdeling salarissen, zoals het behulpzaam zijn bij het verzorgen van financiële administraties, het opstellen van jaarrekeningen en fiscale aangiften. - Zelfstandig en in teamverband kunnen werken. De organisatie KPMG Datam is een jonge or ganisatie met reeds 35 kantoren in Nederland, waar cliënten een veelheid aan specialismen wordt Accountants, belastingdeskun digen en andere medewerkers begeleiden cliënten desgewenst volledig op administratief en fis caal gebied. KPMG Datam beschikt over de deskundigheid voor een all round administratie van met name kleine en middelgrote on dernemingen en instellingen. Sollicitatie: Indien u belangstelling heeft voor deze veelzijdige functie, wordt u verzocht uw schriftelijke sollicitatie, die uiteraard ver trouwelijk zal worden behan deld, te richten aan KPMG Da tam, Nieuwe Parklaan 97, 2587 BN Den Haag, t.a.v. mevr. drs. J. de Jongste, personeelszaken. Accountants-Administratieconsulenten SECTOR INFORMATICA De sector Informatica is sinds 1 augustus 1989 een zelfstandige sector geworden binnen de Haagse Hogeschool. Het onderwijs binnen de sector wordt vormgegeven middels een totaal nieuwe opleiding Informatica Informatiekunde met een modulaire onderwijsorganisatie. Er studeren ca 1700 studenten (overdag en 's avonds) die uit heel Nederland afkomstig zijn. Het aantal docenten bedraagt ongeveer 150: daarnaast zijn er 50 personen in ondersteunende functies werkzaam. De opleiding is uniek gehuisvest in een kantoorpand in het centrum van Den Haag. Op korte termijn is er binnen de sector plaats voor de volgende medewerkers (voor allen geldt een volledige werkweek): voor functies a., c. en d. geldt een (volledige) werkweek van 38 uur; voor functie b. geldt een werkweek van 32'/2 uur (in de avonduren). ad o.: Het systeembeheer (3 medewerkers) van de sector beheert de computerapparatuur en software en zorgt voor een optimale beschikbaarheid daarvan. De apparatuur bestaat uit een 4-tal mini's, een 36-tal werkstations en 150 terminals onder UNIX in een ETHERNET netwerk. Verder staan er ca. 70 MS/DOS micro's waarvan een deel in een TOKENRING netwerk. Token: - beheren van de binnenkort op te richten PC-shop - beheren von het PC-netwerk - het installeren en onderhouden van apparatuur en software - beantwoorden van vrogen en oplossen van problemen op het gebied van gebruik van de apparatuur en software - het maken von backup's van de gebruikers informatie - het transporteren van gebruikerssoftware tussen de verschillende machines en uitreiken van printeroutput - toezien op juist gebruik van de apparatuur - het signaleren van storingen en meewerken aan de oplossing daarvan. Eisen: - een opleiding op middelbaar beroeps nivo (elektrotechniek, computertechniek) - bekend met het gebruik van MS/DOS en standaard software pakketten zoals WP, DBASE, LOTUS - technische kennis von PC's, bekabeling (RS232, ETHERNET, TOKENRING) - i.v.m. de openstelling van het gebouw (7.30-23.00 uur) bereidheid tot het werken op maximaal 2 avonden per week in ruil voer dagdelen. Solaris: - afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring zal de aanstelling plaatsvinden in BBRA-schaal 5 of 6 (max. f 3.307,- bruto per maand); dit is exd. 8% vakantietoeslag en een toelage voor onregelmatige werktijden. Informatie: - voor nadere inlichtingen over deze functie kunt u contact opnemen met de heer R. Kraaijenbrink (hoofd automatisering), 070-3618595. ad b.: De administrate (7 medewerkers) van de sector bestaat uit een studentenadministratie en een info balie. De info-balie is het contactpunt van studenten voor administratieve zaken. Naast een aantal administratieve taken is een belangrijke taak van de info-balie het doorverwijzen van studenten naar de juiste afdelingen binnen de sector. Daarnaast heeft de info-balie een signalerende functie voor diverse (onderwijs)problemen die kunnen ontstaan binnen de sector. Taken: - het verrichten van werkzaamheden t.b.v. de studentenadministratie - het verstrekken van inlichtingen van algemene aard - het geven van inlichtingen en het ondersteunen van studenten en personeel op administratief/informatief gebied - het bijhouden van de diverse mededelingenborden - het bedienen van diverse apparatuur (telefoon, telefax) - het verkopen van een aantal kleine artikelen. Eisen: - een opleiding op MAVO/HAVO-nivo - een dienstverlenende instelling - goede contactuele eigenschappen - voldoende mate van eigen initiatief - bestand zijn tegen afwisselend rustige en drukke perioden - de werktijden zijn van 16.30-23.00 uur. Solaris: - afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring zal de aanstelling plaatsvinden in BBRA-schaal 3 of 4 (max. f 2.993,- bruto per maand); dit is exd. 8% vakantietoelage en een toelage voor onregelmatige werktijden. Informatie: - voor nadere inlichtingen over deze functie kunt u contact opnemen met mevr. R. Sockers (hoofd administratie), 070-3618503. ad c.: De sector kent een aantal ondersteunende diensten (administratie, secretariaat, interne dienst, rooster- buro, etc.) De jongste bediende zal deel gaan uitmaken van de administratie, doch zal werkzaam heden. verspreid over de diverse ondersteunende diensten, voor de gehele sector gaan verrichten. Token: - in- en externe postverzorging - beheer en verzorging koffiekamers - kopieerwerkzaamheden - ontvangst bezoekers - administratieve werkzaamheden - 'boodschappen' doen. Eisen: - er wordt geen specifiek opleidingsnivo gevraagd - goede contactuele eigenschappen - een flexibele inzet - i.v.m. de openstelling van het gebouw (7.30-23.00 uur) is het een enkele keer nodig om 's avonds te werken (in ruil voor een dagdeel). Solaris: - de aanstelling zal plaatsvinden in BBRA-schaal 3 (max. f 2.836,-bruto per maand); dit is exd. 8% vakantietoelage en evt. een toelage voor onregelmatige werktijden. Informatie: - voor nadere inlichtingen over deze functie kunt u contact opnemen met mevr. R. Sockers (hoofd administratie), 070-3618503. ad d.: De afdeling financiën verzorgt de gehele financiële administratie voor de sector. De administratie wordt gevoerd met behulp van EXACT boekhoud- programmatuur. Taken: - essentieel is het geheel overzien van de financiële administratie met behulp van de geautomatiseerde hulpmiddelen - het verrichten van alle boekhoudkundige en finoncieel- administratieve werkzaamheden - het assisteren bij de controle van alle subadministraties en kas(sen) - het signaleren van tekortkomingen in de administratieve procedures en de grootboekstructuur en nemen van initiatieven tot aanpassing van een en ander - het leveren van een bijdrage aan het opstellen van de begrotingen en het opstellen van de jaarrekeningen - het assisteren van het hoofd financiële zaken bij diens werkzaam heden. Eisen: -HAVO en Moderne Bedrijfsadministratie of vergelijkbaar nivo - ervaring op financieel-administratief terrein - ervaring met computerboekhouden - organisatorisch vermogen en zelfstandig kunnen werken met een flexibele instelling. Soloris: - afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring zal de aanstelling plaatsvinden in BBRA-schaal 7 of 8 (max. f 4.144,- bruto per maand); dit is exd. 8% vakantietoeslag. Informatie: - voor nadere inlichtingen over deze functie kunt u contact opnemen met de heer H. den Hertog (hoofd financiën), 070-3618504. Uw schriftelijke sollicitatie, met curriculum vitae en onder vermelding van de betreffende functie en de naam van dit blad, Louis Couperusplein 2-19 kunt u, uiterlijk 14 dagen na verschijnen van deze oproep, richten aan de algemeen directeur van de sector Informatica, 2514 HP Den Haag Prof. ir. A.J.M. Beulens, postbus 85862, 2508 CN Den Haag. tel. 070-3618518 STICHTING HAAGSE HERVORMDE KINDERTEHUIZEN - De Stichting Haagse Herrormde Kindertehuizen biedt sinds haar oprichting in 1961 hulp aan jongeren in de leeftijd van 12 tot 18 jaar die door welke omstandigheden dan ook niet meer thuis kunnen wonen. De circa 90 medewerkers van de Stichting HHK werken in projectverband aan een efficiënte hulpverlening. HHK biedt plaats aan 102 jongeren. De activiteiten variëren van kortdurende opvang, opvang binnen zgn. leefgroepen tot deelname aan voettrektochten over ca. 1500 kilometer in Scandinavië. De Stichting heeft voor haar projecten o.m. de beschikking over 15pan- den in en om Den Haag. Binnen de Stichting HHK wordt gewerkt in een sfeer van zakelijke aanpak, grote inzet en informele omgang onderling. Namens onze cliënt zijn wij voor het centrale kantoor te Den Haag opzoek naar geschikte kandidaten (m/v) voor de functie van een zelfstandige functie binnen een dynamische organisatie De functie: - Als Hoofd Administratie wordt u verant woordelijk voor het gehele administra tieve gebeuren binnen de Stichting. U geeft leiding aan de uit 3 mede werkers bestaande afdeling. - U krijgt tevens de verantwoordelijkheid voorde financiële administratie (debiteuren en crediteuren), de verwer king van de salarisadministratie, het opstellen van de jaarbegroting en het financiële jaarverslag. - U onderhoudt onder meer contact met de coördinatoren van de diverse projecten en begeleidt hen bij het opstellen en bewaken van de project budgetten. - De benodigde management informatie, in de vorm van periodieke rapportages, wordt door u verzorgd. Hierbij maakt u gebruik van een modern geautomatiseerd systeem. - Op basis van cijfers signaleert u ontwik kelingen en geeft u gerichte adviezen aan de directie. - U rapporteert aan de directeur van de Stichting. Gevraagd wordt: - Een zelfstandige, energieke en initiatiefrijke organisator, die doorzijn inbreng anderen weet te inspireren. - Een zakelijke en flexibele instelling. - Ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking. - Opleiding op SPD-niveau; leeftijd 30-40 jaar. Geboden wordt: - Een verantwoordelijke en veelzijdige functiewaarin u veel kunt waarmaken. - Een uitdaging voor iemand met visie die een grote mate van zelfstandigheid wenst. - Een goed salaris en secundaire arbeids voorwaarden. Bent u een daadkrachtige organisator? Schrijf dan een brief met c.v. onder vermelding van ref.nr. 4.4473 aan MercuriUrval B.V., Westblaak 136, 3012 KM Rotterdam.

Leidse Courant | 1990 | | pagina 12