ROLLETJE VOL?!? W0ÏÏ> I mei- ïSewce GRATIS FILM! Rijnland bv Wat ons betreft mag de zomer dit weekend beginnen. Er is niets te koop in de wereld, of 't komt in de krant. LEIDSE COURANT DONDERDAG 15 FEBRUA' Uni damesblouse. Met korte mouw. dubbele slui ting en zakje. Van 66% viscose/34% katoen. In diverse kleuren. Van 59,95 voor Aanbiedingen geldig t/m zaterdag 17 februari of zolang de voorraad strekt. Inspraak Richtlijnen Milieu-effectrapport voordelen van het Structuurschema Landbouw, Natuur en Openluchtrecreatie r van Landbouw, Natuurbeheer en Visserij is, in samenwerking met zijn collega van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer gestart met de voorbereiding van het Structuurschema Landbouw, Natuur en Openluchtrecreatie. Hierin worden de hoofdlijnen gegeven voor het ruimtelijke beleid van een aantal functies in het landelijke gebied. Twee onderdelen van dit structuurschema moeten getoetst worden op de mogelijke effecten voor het milieu. Deze verplichte milieu-effectrapportage geldt voor de onderdelen landinrichting en gebieden voor nieuwe recreatieprojecten in het kader van de Randstadgroenstructuur. Tot 31 maart a.s. heeft iedereen de gelegenheid tot inspraak voor het opstellen van de richtlijnen voor de gewenste inhoud van het Milieu-effectrapport. Informatie ten behoeve van inspraak De Startnotitie Milieu-effectrapportage geeft informatie over de genoemde voornemens uit het structuurschema. De notitie is verkrijgbaar bij het ministerie van Landbouw, Natuurbeheer en Visserij, Stafbureau DG/LK, Postbus 20401, 2500 EK Den Haag, telefoon: "070 - 379 37 65. De startnotitie ligtter inzage bij het ministerie van Landbouw, Natuurbeheer en Visserij (bibliotheek), Bezuidenhoutseweg 73 in Den Haag; de Rijksplanologische Dienst, Willem Witsenplein 6 in Den Haag; de directeuren Landbouw, Natuur en Openluchtrecreatie van het ministerie van Landbouw, Natuurbeheer en Visserij in Goes, Tilburg, Roermond en voor de overige provincies in de provinciehoofdsteden; de Inspectie van de Ruimtelijke Ordening in Amsterdam, Eindhoven, Deventer en Groningen; de Landinrichtingsdienst (bibliotheek), Rijkskantorengebouw Westraven, Griffioenlaan 2 in Utrecht. Informatiebijeenkomsten: Om het onderdeel landinrichting toe te lichten wordt op 6 maart 1990 om 14.00 uur een bijeenkomst gehouden in restaurant Hoog Brabant, Radboudkwartier23 in Utrecht. Het onderdeel gebieden voor nieuwe recreatieprojecten in het kader van de Randstadgroenstructuur komt op 7 maart 1990 om 14.00 uur aan de orde in het Baron Hotel aan de Boerhaavelaan in Zoetermeer. Reacties Voor degenen die een reactie willen geven voor het opstellen van de richtlijnen ten behoeve van het milieu-effectrapport voor het Structuurschema Landbouw, Natuur en Openlucht recreatie, is het handig artikel 14j van de Wet Algemene Bepalingen Milieuhygiëne aan te houden. U kunt uw reactie vóór 31 maart schriftelijk sturen naar het: Ministerie van Landbouw, Natuurbeheer en Visserij, Stafbureau DG-LK, Postbus 20401, 2500 EK Den Haag, onder vermelding van 'Inspraak mer Structuurschema LNO'. landbouw, natuurbeheer =ij en visserij UW FILM VANDAAG GEBRACHT, UW FOTO'S (10x15cm) MORGEN KLAAR! N,rTnVechnis^^m N'ET GOED? /«S44ÖÜ (Minimaal 24 opnamen.) ^BIJ INLEVERING VAN UW VOLLE F0T0R0L. Geldig t/m 24-2-'90 STADSPRIJZEN Nieuwveen Dorpsstraat 12 telefoon 01723-8155 Leimuiden Dorpsstraat 55 telefoon 01721-8800 Roelofarendsveen Noordeinde 15a telefoon 01713-16836 De nieuwe Ford Sierrci. Misschien heeft u na het zien van bovenstaande afbeelding het vage vermoeden dat Ford u iets nieuws te vertellen heeft. Nou, dat klopt. Want ook al heeft de Ford Sierra z'n bekende gezicht niet verloren, Ford heeft 'm, met de precisie van een plastisch chirurg, een face-lift gegeven. Laten we beginnen bij de neus. Daar is een kleine horizontale grille in gekomen. Deze grille, waar ook het Ford-merk in is opgenomen, vloeit als het ware over in de nieuwe, strakke motorkap. De richtingaanwijzers naast de koplampen zijn nu van wit glas, waardoor ze meer één geheel vormen met de koplampen. Aan de achterkant van de auto is ook het een en ander veranderd. De twee groepen achterlich ten zijn bij de Sedan- en Hatchback-uitvoeringen in zwart glas gevat en worden door een zwart Iedere Ford is 6 jaar gegarandeerd teg paneel met elkaar verbonden. Deze verande ringen plus de nieuwe speciaal gestyleerde wieldeksels en het standaard getinte glas rondom zorgen er voor dat de nieuwe Sierra er in z'n totaliteit nog slanker uitziet dan hij 'al was. Als we even instappen in de Sierra, zien we onmiddellijk dat ook het interieur vernieuwin gen heeft ondergaan. De bekleding is luxer en het nieuwe stuur is nu volledig verstelbaar. Boven dien geeft het zacht aanvoelende stuurwiel een vaste grip, zodat u de auto nog beter naar uw hand kunt zetten. Bij alle Sedan-uitvoeringen (4-deurs) is de achterbankleuning nu in twee delen (40/60-ver houding) neerklapbaar. Bijna alle modellen van de vernieuwde Sierra zijn tegenwoordig voorzien van verlichting in zowel het handschoenen kastje als de asbak. Om het u nog makke lijker te maken, zijn de kofferdeksel en het tankklepje nu van binnenuit te openen J heeft u standaard centrale deurvergrendeling. Natuurlijk realiseert Ford zich heel goed c| een brede keus uit motoren belangrijk is. Daaro| is er naast de 5 verschillende schone benzin motoren - waaronder de nieuwe 1.6 injectie de 2.0 DOHC - nu ook een nieuwe 1.8 Turl Dieselmotor. Kiest u voor deze soepele diesel, dan is u Sierra standaard uitgerust met stuurbekrac tiging. We zeiden 't al, onder al dat nieuws nog steeds de vertrouwde Ford Sierra. Een aut die door de jaren heen bewezen heeft betrou1 baar, economisch en comfortabel te zijn. I die nu klaar staat voor de jaren '90. Van CL-u voering tot de sensationele Cosworth 4j Er is al een Ford Sierra vanaf f 29.23C Ga eens langs bij uw Ford Dealer. Hij la u 't nieuws graag in werkelijkheid zie u graag informeren. v.d. Valk Boumanweg 71, Leiderdorp. Tel. 071-899301. 5 Meilaan 7, Leiden. Tel. 071-310031. Lammenschansplein 6, Leiden. Tel. 071-769358. Beeklaan 5, Noordwijk. Tel. 01719-19478-14300

Leidse Courant | 1990 | | pagina 6