JE3SF SECRETARESSEMET PIT duinrell Ervaren automatiseerders (m/v) die in een professionele omgeving verder willen groeien n.v.Bank voor Nederlandsche Gemeenten secretaresse [m/v] koning en hartman Nutsbedrijf West/and OPZICHTER GAS-DISTRIBUTI ASSISTENT- d BELASTINGCONSULENT MA> CHEF BADMEESTER (M/\| ZATERDAG 27 JANUARI 1990 PAGINA 28 LEIDSE COURANT De N.V. Bank voor Nederlandsche Gemeen ten is in 75 jaar uitgegroeid tot de vijfde bank in Nederland. De BNG is een gespeciali seerde bank voor de lagere overheid en de daaraan gelieerde of verwante instellingen in de sectoren openbaar nut, volkshuisvesting, volksgezondheid, welzijn, cultuur, onderwijs en recreatie. De BNG is een structuurvennoot schap, waarvan het aandelenkapitaal voor de helft in handen is van de Staat en de andere helft in het bezit is van gemeenten en enkele andere openbare lichamen. Naast kredietver lening in velerlei vorm verzorgt de BNG andere diensten op financieel terrein, waaronder een aanzienlijk deel van het betalingsverkeer voor de klanten. De BNG is een actieve organisatie die alert reageert en inspeelt op de veranderende be hoeften van opdrachtgevers en vragen uit de markt. Ze introduceert dan ook voortdurend nieuwe produkten (o.a. BNG Data Services, een EDI netwerk tussen bank en klanten). Het toenemende werkaanbod, de opening van een tweede rekencentrum in Gouda en de introductie van BNG Data Services maken het noodzakelijk om op de afdeling Rekencentrum de verantwoordelijkheden te hergroeperen, functies te verbijzonderen en het netwerkbe heer uit te breiden. Deze ontwikkelingen geven aanleiding tot het creëren van twee afdelingen, t.w. een afdeling Support/netwerk beheer en een afdeling Rekencentrum. De afdeling Support/netwerkbeheer is een onder steunende afdeling ten behoeve van interne en externe klanten waarin VMS systeembe heer, de database administration functie, technische ondersteuning kantoorautomatise ringen netwerkbeheer zijn ondergebracht. De afdeling Rekencentrum zal zich bezighouden met operating ten behoeve van de interne automatisering en BNG Data Services. Het bij deze afdeling ondergebrachte bedrijfsbureau houdt zich bezig met planning, acceptatie en voorbereiding van de produktie. De automatisering is bij de BNG ver doorge voerd, al blijft verdere uitbreiding van het computerpark nodig (14 vaxen, 500 MB intern geheugen; netwerk groeit tot 500 aansluitin gen in 1990). Juist daarom ligt er werk voor professionele automatiseerders die thuis zijn in een grotere VAX-omgeving en die de nieuwe ontwikkelingen bij de BNG adequaat en met gevoel voor klantenservice kunnen oppakken. Pioniersgeest moet u niet vreemd zijn, want er wacht u een uitdaging die u ruimte biedt voor een eigen aanpak en voor verdere doorgroei. De BNG zoekt voor haar afdelingen Support/ netwerkbeheer en Rekencentrum ervaren automatiseerders. Chef Rekencentrum Als chef van het Rekencentrum geeft u leiding aan acht medewerkers, verdeeld over operations en bedrijfsbureau, en coördineert en organiseert u hun werk zaamheden. U bent betrokken bij de opstelling van het automatiseringsplan, van richtlijnen en standaards voor het bedrijfsbureau en operations en u neemt deel aan het automatiseringsoverleg. U beoordeelt systeemcomponenten, benodigde apparatuur en technical services en onderhoudt contacten met leveranciers. Ook het beheer van de computer- en netwerksystemen van de bank valt onder uw verantwoordelijk heid. U adviseert aan het hoofd automati sering en projectgroepen, en begeleidt de installatie en operationalisering van nieuwe systeemcomponenten. Uiteraard is het in deze functie erg belangrijk nieuwe ontwikkelingen in het vakgebied te volgen. Daartoe wordt u onder meer in de gelegenheid gesteld cursussen en seminars te volgen. Voor deze veelzijdige functie heeft u een relevante HBO-opleiding, aantoonbare leidinggevende capaciteiten, kennis van en ervaring met een produktie-afdeling. U bent bekend met een grotere VAX-om geving, hebt bij voorkeur ook technische ervaring en weet een visie in heldere taal te verwoorden. Operator Uw belangrijkste taak ligt in de bediening en controle van de centrale verwerkings eenheden en randapparatuur via een computer bedieningsconsole. U sluit (de)centrale apparatuur aan, bewaakt het goed functioneren en lost kleine storin gen in de hardware zelf op. Ook zorgt u ervoor dat de input voor de produktie op tijd en volledig aanwezig is. U voert de opdrachten die u van de werkvoorbereider krijgt conform de planning uit en houdt de tape-administra tie en het verwerkingsschema bij. Verder instrueert u gebruikers als er problemen zi|n. Met cursussen en het bi|houden van vakliteratuur blijft u met ontwikkelingen op de hoogte. Er wordt in een twee shiftsdienst gewerkt (07.00-23.00 uur) i Wij zoeken een zelfstandige HAVO/ MBO-er die enige automatiserings cursussen heeft gevolgd en die bekend is met een VAX-omgeving. Verantwoordelijkheidsgevoel en accura tesse zi)n erg belangrijk. Werkvoorbereider/medewerker bedrijfsbureau U draagt zorg voor de planning en coördinatie van de produktie van geauto matiseerde informatiesystemen. Daartoe geeft u instructies aan de operators. U controleert de uitvoering van de opdrach ten, beheert de produktiebestanden en informeert hierover de medewerkers van het rekencentrum en gebruikers. Daar naast begeleidt u de invoering van nieuwe applicatieprogrammatuur, voert de externe tape-administratie en beheert u de bibliotheken. Met cursussen en vakliteratuur houdt u zich op de hoogte van wat er in het vakgebied gaande is. Voor deze functie zoeken we een HAVO/ VWO-er die in het bezit is van enkele AMBI-modules. Bekendheid met en ervaring in een VAX-omgeving is een vereiste. Database administrator U bent verantwoordelijk voor het techni sche beheer en de implementatie van databases. Een uitdagende taak waar u veel creativiteit in kwijt kunt. Daarnaast De bank is gevestigd in 's-Cravenhage en heeft geen nevenvestigingen. Momenteel werken bij de BNG 260 mensen. Koninginnegracht 2, 2514 AA Den Haag, telefoon 070-3483991. biedt u tweedelijns ondersteuning, adviseert u over database aangelegenhe den, stelt u richtlijnen en procedures op en werkt u mee aan de autorisatie in ORACLE. Natuurlijk houdt u als deskun dige op het gebied van database manage ment de ontwikkelingen nauwlettend in de gaten. Met cursussen en het bijhou den van vakliteratuur blijft u met ontwik kelingen op de hoogte. Voor deze functie zoeken we een auto matiseerder met een relevante (techni sche) opleiding en met een gedegen inzicht in de problematiek van database management (bij voorkeur in een 4GL omgeving). Netwerkbeheerder Aan u de taak nieuwe netwerkapparatuur en -programmatuur te installeren. Daarnaast biedt u tweedelijns ondersteu ning, tuning, adviseert u inzake netwerk aangelegenheden en stelt u richtlijnen en procedures op. Ook brengt uw functie enige administratie met zich mee. Het spreekt voor zich dat u de nieuwe ontwikkelingen op het gebied van netwerken bijhoudt. Daartoe wordt u onder meer in de gelegenheid gesteld cursussen en seminars te volgen. Onze gedachten gaan uit naar een ervaren automatiseerder op HBO-niveau met een technische achtergrond. Wat wij bieden Wij bieden u een salaris dat in overeen stemming is met het niveau van de functie. U kunt verder rekenen op goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaar den, waaronder een 13e maand, een premiespaarregeling, een reis- en studiekostenvergoeding en een gunstige pensioenregeling. Sollicitatie/informatie Uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van uw curriculum vitae, kunt u richten aan het Hoofd Personeelszaken van de N.V. Bank voor Nederlandsche Gemeenten. Voor nadere informatie over de diverse functies kunt u terecht bij de heer J.M.T. Salters, chef Support/ netwerkbeheer, telefoon 070-3483591, of bij de heer ir. L. Velthoven, Hoofd Automatisering, telefoon 070-3483590. HBM, Hollandsche Beton Maatschappij bv, is een van de grotere bouwondernemingen op het gebied van utiliteits bouw [kantoren, ziekenhuizen, hotels, bedrijfspanden e.d met regionale vestigingen door heel Nederland. Ten behoeve van onze Regio West-Nederland, met als hoofdvestiging Rijswijk, zoeken wij een die onder verantwoordelijkheid van de directie secretaresse werkzaamheden verricht voor de adjunct directeuren en de afdelingsadministratie De taken be staan onder meer uit - het verrichten van typewerkzaamheden; - het beheer van de agenda's, - het maken van periodieke rapportages, - het mede organiseren van afdelingsevenementen, - het verzorgen en beheren van het archief, - het voorbereiden en notuleren van vergaderingen Onze gedachten gaan uit naar kandidaten die in het bezit zijn van een HAVO-diploma, een secretaresse-opleiding hebben voltooid en een ruime ervaring als secretaresse hebben opgedaan Zij dienen in staat te zijn om de routi nematige taken als typewerk accuraat uit te voeren. Daarbij verwachten wij dat kandidaten beschikken over voldoende initiatief, alertheid en creativiteit om zelfstandig een aantal representatieve activiteiten te organiseren en de directiesecretaresse bij afwezigheid te vervangen Nadere inlichtingen over deze vacature worden gaarne verstrekt door mevrouw A J Geerdink, telefoon 070 - 3152962 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Hollandsche Beton Maatschappij bv, afdeling Personeelszaken, Postbus 82, 2280 AB Rijswijk. werkmaatschappij van HBG, Hollandsche Beton Groep nv Koning en Hartman is één uan Nederlands belangrijkste importeurs van professionele elektronica, datacommunicatie en mobiele communicatie. Van onze 350 personeelsleden houden 230 zich uitsluitend bezig met systeemoplossingen, technische support en service op absoluut hoog niveau. Voor onze afdeling Instrumentatie van de Divisie Industriële Elektronica zoeken wij op korte termijn een die van aanpakken weet. In vaak hectische situaties moet zij/hij kunnen fungeren als een "vraag baak". Enkele jaren ervaring in het bedrijfsleven vinden wij dan ook nood zakelijk. Naast het complete scala aan secretaresse-werkzaamheden heeft zij/hij veel vuldige contacten per telefoon, fax en telex met onze buitenlandse leveran ciers en onze afnemers in Nederland. Wij zoeken iemand met: een HAVO-diploma aangevuld met een secretaresse-opleiding of MEAO/ secretariële richting; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, zowel in het Nederlands als in het Engels; ervaring, liefst opgedaan op een commerciële afdeling met een geauto matiseerde administratie; bekendheid met tekstverwerkende apparatuur. Koning en Hartman biedt: Uitstekend salaris. 13e Maand. 8,33% Vakantiegeld. 25 Vakantiedagen per jaar. Premiespaarregeling. Heeft u interesse? Reis- en studiekostenvergoeding. Interessante collectieve verzekeringen, waaronder ongevallen-, pensioen- en autoverzekering. Als u geïnteresseerd bent in deze functie, die uitstekend gehonoreerd wordt en dito perspectieven biedt, schrijft u dan een korte en bondige brief aan of neem contact op met Sandra van Diepen van onze afdeling Personeel en Organisatie, telefoon 015-609410 (rechtstreeks). Op volledige discretie kunt u rekenen. TELECOMMUNICATIE EN INDUSTRIËLE ELEKTRONICA KH-ELECTRONICS Energieweg 1, Postbus 125, 2600 AC Delft. Telefoon 015-609906. i verantwoordelijkheden, ontstaa Functie-informatie: Het voorbereiden en toezichthouden op de werkzaamheden aan de transp ae w 'oe i distributienetten en de daarbij behorende huisaansluitingen, alsmede meet- en regelingsinstallaties; - het verzorgen van preventief en correctief onderhoud; - het verzorgen van de technische en financiële gegevens voor de in uitvo« zijnde werken; - het geven van leiding aan de medewerkers. Functie-eisen: - Het bezit van een afgeronde opleiding MTS-Wtb; - Het bezit van een afgeronde opleiding Middelbare Gastechniek, specialis distributie; - ervaring in soortgelijke werkzaamheden - in het bezit van rijbewijs BE; - de bereidheid om t.z.t. in de wacht- en storingsdienst te worden ingede< - het beschikken over goede contactuele, leidinggevende en administratieve, eigenschappen. Arbeidsvoorwaarden: Afhankelijk van leeftijd en ervaring kan een maximum-salaris van 5.054,- bruto per maand (salarisniveau per 1 januari 1990), exclusief 8% vakantie uitkering worden geboden. Op het geheel van de arbeidsvoorwaarden is de WBN-CAO van toepassing'-! Van de overige arbeidsvoorwaarden zijn als de belangrijkste te noemen: P - opneming in het overheidspensioenfonds (ABP); - collectieve ziektekostenverzekering (IZA); - studiefaciliteitenregeling. Een op de functie gericht psychologisch onderzoek kan deel uitmaken vai selectieprocedure. Inlichtingen Eventuele nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer F. A. L Norbart, personeelsfunctionaris, telefoon 01740-36594 of bij het hoofd distribi de heer J. C. Roeleveld, telefoon 01740-36582.1 Sollicitaties Sollicitanten worden verzocht hun brieven binnen 10 dagen na het verschijnen dit blad te richten aan de directeur van het Nutsbedrijf Westland N.V., Postbus 2670 AB Naaldwijk De Om het groeiende cliëntenbestand optimajJ van dienst te kunnen blijven, zoeken wij eeij jong en ambitieus jfys met een opleiding op HAVO/Atheneum-niveau, aangevuld met MBAsct of op MEAO/HEAO-niveau. ch: De Waard Partners is een bureau dat haar cliënten adviseert in de meest uiteenlopende belastingtechnische Het heeft een naam op van nationaal en internationaal belastingrecht en fiscale en andere subsidies. De Waard Partners telt 30 medewerkers en is gevestigd te Leidschendam. Zijn/haar taak zal bestaan uit het verzorge( van administraties, het samenstellen van jaarcijfers, alsmede het verzorgen van belastingaangiften van onze relaties, terwijl af en toe ook algemene kantoorwerkzaamheden verricht zullen worden. Wij bieden onder meer het volgende: - 13 keer een maandsalaris - (reis)kostenvergoeding - studiekostenvergoeding - 24 dagen vakantie - 8Vè% vakantietoeslag - aantrekkelijke bedrijfsspaarregeling Voor meer informatie over deze funktie kul u contact opnemen met de heer J. van denL- Wijngaard, telefoon 070-3209200. Dai Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aanl.d< DE WAARD PARTNFf BELASTINGADVISEUÏ t.a.v. de heer W. F. J. Wensveen of de heer J. van den Wijngaard, Berberis 12, 2262 AT Leidschendam. M Attraktiepark Duinrell, het gezellige attraktiepark in de randstad zoekt voor haar beroemde Tikibad met de langste overdekte waterglijbanen ter wereld een: )U(j Hij/zij wordt medeverantwoordelijk voor de dagelijkse f30 bedrijfsvoering en het onderhoud. !oaj ierr Hij of zij moet in het bezit zijn van: - minimaal het diploma zwemonderwijzer Lpj (het diploma assistent bedrijfsleider strekt tot aanbeveling) fijn - geldig EHBO-diploma reanimatie - ervaring in zwembaden - representatief voorkomen - verantwoordelijkheidsgevoel - gastheerschap - goede leidinggevende capaciteiten - grote mate van zelfstandigheid - kennis van de Duitse en Engelse taal - kennis en inzicht irj technische installaties - bereidheid om regelmatig avond en weekenddiensten te verrichten - leeftijd afhankelijk van ervaring 25 - 30 jaar Uitsluitend schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 10 dagen gericht worden aan: Attraktiepark en Camping Duinrell B.V. t.a.v. de heer CJ. Schoenmakers 2242 JP WASSENAAR Inlichtingen over deze funktie kunt u telefonisch krijgen bij de heer J. Jehee, bedrijfsleider Tikibad, tel. 01751-1 16 dcutr kikker je van op!

Leidse Courant | 1990 | | pagina 28