Geen acht parkeerplaatsen bij postkantoor Nieuwkoop Peter Schilperoort in Tweesprong Verdeeldheid over brug in Bilderdam Sportverkiezing in Zoeterwoude bioscopen LEIDEN OMGEVING CcidaeSowumt WOENSDAG 24 JANUARI 1990 PAGIS Technische dienst Leimuiden bekijkt vandalismerapport LEIMUIDEN Het vandalismerapport, op gesteld door het Bureau Regionaal Coördina tor Voorkoming Misdrijven, is voor advies in handen gesteld van de technische dienst. Dit deelde burgemeester M. Boelen gisteravond mee in de vergadering van de commissie fi nanciën. De technische dienst kijkt wat ge daan kan worden aan de in het rapport ge stelde opmerkingen over de groenvoorzie ning. Het is niet de bedoeling van het college van burgemeester en wethouders om het rap port naast zich neer te leggen. Het college be kijkt op dit moment welke ideeën uit het rap port gehaald kunnen worden. Het rapport dat op verzoek van de gemeente Leimuiden is opgesteld, is tot stand gekomen nadat er een enquête over vandalisme onder de bewoners van Leimuiden is gehouden. Mogelijk garage in Leimuiden LEIMUIDEN Het garagebedrijf Westerdijk uit Weteringbrug heeft een optie genomen op eén per ceel grond aan de Tuinderij achter de brandweerga rage. Dat maakte burgemeester M. Boelen gister avond bekend in de commissie ruimtelijke ordening en milieu. A. Kea (CDA) verklaarde dat hij liever de voorkeur gaf aan een milieuvriendelijker bedrijf op deze locatie in de bebouwde kom. De optie van Westerdijk loopt tot 1 februari. Gaat dit niet door dan is er nog een gegadigde maar in welke branche wilde Boelen gis teravond nog niet zeggen. Het perceel aan de Tuinderij is 3.000 vierkante meter groot. Het garagebedrijf mag daar maximaal 1000 vierkante meter van bebouwen. De rest moet inge richt worden als parkeerruimte. De bedoeling is dat er een werkplaats en showroom wordt gevestigd. In de werkplaats komt tevens een spuiterij. Er komt geen benzinepomp. Lekkende olietank bij school wordt verwijderd NIEUWKOOP De lekkende olietank bij de Christelijk Nationale School in Woerdense Ver laat wordt verwijderd op kosten van de ge meente. Burgemeester en wethouders zijn be reid daarvoor een bedrag van bijna 10.000 gul den uit te trekken. Zeven jaar geleden werd ook al bij de P. de Graafschool een olietank verwijderd nadat die was gaan lekken. De lek kage bij de Christelijk Nationale School heeft al geleid tot een behoorlijke bodemverontreini ging. Door snel optreden van de school kon de vervuiling echter al in een vroeg stadium wor den gestopt. De vervuilde grond wordt even eens afgevoerd. De gemeente Nieuwkoop krijgt geen tegemoetkoming in de kosten van het Rijk. De gemeenteraad beslist morgen over het voorstel tot opruimen van de tank. 19 mille voor bodemonderzoek VALKENBURG Valken- burg stelt 19.000 gulden be schikbaar voor uitgebreid bo demonderzoek naar het ter rein aan de Joghtlaan waar de vroeger Zuidhollandse loonbe drijven gevestigd waren. De provincie legt hier nog eens 14.000 gulden bij. De leden van de commissie financiën gingen gisteravond akkoord met het te verlenen krediet. De com missie gaf gisteravond ook groen licht aan een krediet van 15.500 voor de inventari satie van plannen om te ko men tot een tuinbouwgebied aan de Zonneveldslaan. Vermeulen naar Hoogeveenseweg HAZERSWOUDE Het loonbedrijf Ver meulen BV, nu nog gevestigd aan De Wer ven in Benthuizen, verhuist naar de Hooge veenseweg 4 in Hazerswoude. Het bedrijf houdt zich bezig met het maaien van sloot- randen en bermen en het schoonmaken van sloten, frees- en baggerwerken en ho veniersactiviteiten. Vermeulen vestigt zich op het terrein waarop voorheen Simon Kemp Vastgoed BV was gehuisvest. Voor de vestiging van Vermeulen is een kleine aanpassing van het bestemmingplan Lan delijk Gebied vereist. De gemeenteraad spreekt zich morgen uit over het voorstel. Op het terrein ligt overigens nog een depot verontreinigd verhardingsmateriaal. Dat mag alleen worden afgevoerd met een pro vinciale vervoersvergunning. NIEUWKOOP De aan leg van een parkeerter rein voor acht auto's nabij het postkantoor aan de Achterweg in Nieuwkoop is van de baan. Protesten van omwonenden wegen voor het gemeentebestuur te zwaar om de plannen door te zetten. Het par keerterrein was beoogd tussen de Gereformeerde Kerk en de Kolfbaan. Burgemeester en wethouders voelen na ontvangst van 72 bezwaarschriften niets meer voor de ruimte naast de kerk. De aanleg van het parkeerter rein zou te zeer een asfaltering van de directe omgeving van de kerk tot gevolg hebben. Bo vendien zouden de auto's door de beperkte ruimte gedwon gen zijn bijna met hun neus te gen het kerkgebouw te gaan staan. Belangrijkste argument voor het college is echter dat het parkeerterrein waarschijnlijk toch geen oplossing biedt voor het parkeerprobleem bij het postkantoor. Automobilisten die even snel geld willen ha len of brengen zullen toch blij ven parkeren langs de Achter weg, zo verwachten B en W. Aan de andere kant van de Achterweg is er op ongeveer dezelfde afstand al een par keerterrein met ruimte voor veertig auto's. B en W willen de toegankelijkheid van dit terrein vergroten om automo bilisten daar naartoe te lok ken. De invalidenparkeerplaats die aanvankelijk gesitueerd zou worden dichtbij de ingang van het postkantoor komt er ook niet. De helling en de beperkte ruimte maken dat onmogelijk. Ook het plantsoen biedt geen uitkomst. De aanleg van een invalidenparkeerplaats wordt nu opnieuw bekeken bij de na dere invulling van de cen trumplannen. Vooralsnog wordt volstaan met het hand haven van de ontheffing van het parkeerverbod voor inva liden langs de Achterweg. De gemeenteraad buigt zich morgen over het voorstel van het college. Actie Het Noordwijkerhoutse echtpaar Henk en Diet van Eelen zamelt geld in om de operatie van het 6-jarige Pool se meisje Marlena te kunnen betalen. Marlena heeft kan ker. maar kan niet in Polen worden geopereerd. Professor dr. Voute van het Emma kin derziekenhuis in Amsterdam is echter bereid haar te hel pen. Men kan bijdragen stor ten op bankrekening 56.83.18.722 of gironummer 960573 ten name van D. van Eelen en onder vermelding van de naam Marlena. Western Party Jongerencentrum Het Kasteel aan de Concertweg 1 in Al phen aan den Rijn onder gaat vrijdag een ware gedaan teverwisseling tijdens de Wes tern Party. Een saloon, cow boys en cowgirls, een barbier, rode halsdoeken, waterpisto len en een country en wester nband staan daar borg voor. Aanvang half tien, entree f5. Concert Het vocaal ensemble Ottovoci treedt vrijdagavond op in de Dorpskerk in Katwijk. Aanvang kwart over acht. Er wordt muziek uit de roman tiek gespeeld. Kaarten kosten f10, K&O-leden en houders van een Pas 65 en CJP beta len f7,50. kinderen tot 16 jaar f2,50. Reünie Voor oud-medewerkers van Maarse Kroon in Aals meer wordt op 16 maart een reünie gehouden. De bijeen komst heeft plaats omdat Centraal Nederland binnen kort definitief de oude Maarse Kroon vestiging aan de Stommemeerlaan verlaat. De reünie wordt gehouden in de nieuwe vestiging van Cen traal Nederland aan de Sport- laan 15 in Uithoorn. Wie geen uitnodiging heeft ontvangen, kan contact opnemen met de reüniecommissie, Stomme meerlaan 71, 1431 ET Aals- ZOETERWOUDE De beste Zoeterwoudse sporters over het jaar 1989 worden zaterdag 27 januari gehuldigd. Dat geldt voor zowel de sportvrouw, sportman als de sportploeg. Wie voor de onderscheidingen in aanmerking komen, is nu nog niet bekend. De jury zal daarover niet eerder dan za terdagavond uitspraak doen. De bekendmaking en prijsuit reiking vindt plaats in Don Bosco, Zuidbuurtseweg 58. Het gemeentebestuur van Zoeter woude stelt de ereprijzen be schikbaar aan de diverse spor ters. De sport-gala-avond begint om negen uur. Het is een informe le bijeenkomst met muziek van het duo De Freddy's. Kaarten voor de gala-avond zijn a 3,- verkrijgbaar bij Jan van der Geest, Watertje 11 en Gerard van der Hoeven, Wa tertje 34. Kandidaten voor de titel zijn bij de dames schoonrijdster Riet van Diemen-de Jong, at lete Ellen Silverentand, wiel- renster/schaatsenrijdster Astrid van Leeuwen en short- trackschaatsenrijdster Ellen van der Geest. Bij de heren zijn kandidaat de wielrenners Frans Paardekoper, schaatsen rijder Jeroen Straathof, short trackschaatsenrijder Lard Koeken, atleet Hein van Heek en wielrenner Kees de Goede. Ook bij de ploegen zijn kandi daten. Kanshebbers zijn onder andere het eerste zaalvoetbal team van SJZ, de biljarters van Rijnegom, de jazzgymnas- ten van Meerburg en een suc cesvol jeugdteam van de hand balvereniging Fairplay. Tijdens de gala-avond komen ook enkele mensen aan het woord die actief zijn binnen het Zoeterwoudse sportgebeu ren. Zo is er een kort gesprek met de kersverse trainer van SJZ, Henk Swaak. Ook Chris Overdevest, de man die al een aantal (alternatieve) elfsteden tochten heeft gereden, is in Don Bosco present om zijn verhaal te doen. Een bestuurs lid van gymnastiek- en turn vereniging Meerburg vertelt de succesformule van de vere niging. De bezoekers zien te vens vanaf negen uur een par tij tafeltennis van de Zoeter woudse tafeltenniskampioen Harold van Offeren tegen Pe- Steppen voor Casa Materna ZOETERWOUDE De stich ting Zoeterwoude voor Casa Materna houdt op zaterdag 19 mei een stepmarathon. Een trip over precies 42.195 meter van Oudewater naar Zoeter woude. Iedereen kan meedoen aan de stepmarathon. Het is een prestatietocht, geen wed strijd. Opzet is om met per soonlijke sponsoring geld in te zamelen voor het project Futu- ra '90. Dat project houdt in dat Zoeterwoude in de zomer van dit jaar zal zorgen voor nieuwe kozijnen in het kindertehuis Casa Materna in Napels. De stepmarathon start in Ou dewater omdat in die plaats ook diverse sympathisanten van Casa Materna wonen. De deelnemers aan het stepfestijn rijden op zaterdag 19 mei van uit Oudewater via Haastrecht, Gouda, Waddinxveen, Bos koop en Hazerswoude richting Zoeterwoude. Mensen die wil len deelnemen kunnen contact opnemen met Ronald de Hoop, Reiger 1, telefoon 01715-3239 of met Herman de Jong, Zon- negaarde 34, telefoon 01715- 3292. Bij de heren De Hoop en De Jong zijn ook adressen ver krijgbaar voor stepverhuur. Rond Futura '90 zijn de afgelo pen twee jaar al veel acties ge houden. Zij was er de 24-uur van Zoeterwoude voor wiel renners en de klussendag. In middels is al ruim driekwart van het benodigde bedrag van 100.000 gulden binnen. Om het resterende bedrag bij een te brengen staat de step marathon op het programma. Voorts is elke laatste zaterdag van de maand autowasdag. Za terdag 27 januari is het weer zo ver. Tussen 10.00 en 16.00 uur staat de wasploeg gereed bij Ons Huis aan het Koster spad. Extra voorzieningen voor zwembad De Wel NIEUWKOOP Het college van burgmeester en wethouders wil 19.000 gulden uittrekken voor extra voorzieningen in zwem bad De Wel in Nieuwkoop. Een filtreerinstallatie moet de hoe veelheid verbruikt water sterk terugdringen. Een zogenaamde luie trap moet het ouderenzwemmen stimuleren en weer andere attributen moeten het zwembad aantrekkelijker maken voor kinderpartijtjes. De gemeenteraad besluit morgen over de verbe teringen. Vrachtwagen in sloot Een vrachtwagen met 6.000 liter sterke drank is gisteren door nog onbekende oorzaak van de weg geraakt en gekanteld in de sloot terecht gekomen. Het ongeval gebeurde gistermorgen op de Gel- derswoudseweg tussen Zoeterwoude en Benthuizen. De vrachtwagen raakte met de voorwielen in de berm waarna de chauffeur het gevaarte niet meer op de rijbaan kon houden. De chauffeur van de vrachtwagen bleef bij de tuimeling ongedeerd, maar de vrachtwagen zonk half weg in de mod der. FOTO: WIM VAN NOORT LEIMUIDEN De Lei- muidense gemeenteraad beslist op 8 februari of er een nieuwe of een twee dehands brug in Bilder dam komt. De leden van de commissie financiën kwamen gisteravond niet toe aan een eensluidend advies over de bouw van de brug. Dat de brug in Bilderdam op korte termijn aan vernieuwing toe is, is voor iedereen duide lijk. De brug had er al moeten zijn maar één van de omwo nenden maakte bezwaar door dat de nieuwe tweedehands brug groter is dan de huidige. De brug zou daardoor een en kele vierkante meter over het zijn eigendom uitzwaaien. De gemeente beschikt nu over twee mogelijkheden. Of zij start een onteigeningsprocedu re die 50.000 kost of zij laat een geheel nieuwe brug maken die precies dezelfde afmetingen heeft als de huidige brug. Deze nieuwe brug gaat aanzienlijk meer gaan kosten dan de ge plande tweedehands brug. De leden van de commissie finan ciën waren gisteravond ver deeld over deze kwestie. Ener zijds vond men dat men de ex tra kosten van 2 ton beter zou kunnen gebruiken voor andere zaken dan een enkele vierkan te meter grond. Maar wanneer zou blijken dat de onteigening niet door zou gaan, dan zou het de gemeente nog meer gaan kosten. Anderzijds voelde men er ook wel voor om een geheel nieuwe brug op maat gemaakt, aan te brengen. Burgemeester Boelen noemde het toch wel een zure appel om voor 2,5 vierkante meter twee ton extra neer te moeten tellen. „De op tie op de nieuwe tweedehands brug loopt tot 9 februari. We staan met de rug tegen de muur want er moet een beslis sing worden genomen", meen de Boelen. OPBRENGST VOOR ZONNEBLOEM DE KAAG De Dutch Swing College Band on der leiding van de ver maarde Kager Peter Schilperoort treedt op 31 maart aanstaande op in Sportcomplex De Twee sprong in Roelofarends- veen. Het optreden is ten bate van De Zonnebloem en wordt georganiseerd door de Alk,emadese Rota ry, waarvan Schilperoort lid is. Peter Schilperoort heeft er duidélijk zin in. Hij vertelt nog op zoek te zijn naar een twee de orkest, dat die avond dans muziek ten gehore brengt. Ook heeft hij contacten gelegd met enige beroemde gastvrou wen, als Sandra Reemer en Linda de Mol. Een van die twee zal het feestprogramma aan elkaar praten. Wie het worden zal, is nog niet be kend, want „voor pro deo op tredens laten ze natuurlijk niet hun eigen werk schieten", al dus Peter Schilperoort die zelf ook voor niets zal optreden. Bloedinfectie De Kaagse musicus werkt weer volop. Toch leek het er geruime tijd op of het gebeurd was met zijn swingende jazz muziek. Een zware bloedinfec tie zorgde er eind 1988 voor dat hij wekenlang met hoge koortsen in het Leiderdorpse Sint Elisabeth Ziekenhuis lag. „Het gaat nu goed met me, maar ik moet me wel aan streng dieet houden" vertelt hij er zelf over. De muziek laat hem geen mo ment los; in het ziekenhuis lag hij constant met een walkman op en zodra het even kon, tok kelde hij, zittend op de rand van het bed, op een gitaar of bespeelde hij een keyboard. Na drie maanden ziekenhuis kwam hij precies een jaar ge leden weer thuis en toog, zo goed en zo kwaad als het kon aan de gang met achtereenvol gens gitaar, saxofoon, vleugel en klarinet. Afgelopen zomer maakte Schilperoort (70) weer een zee zeiltocht met zijn Kaagse vriend Wim Moret. Schilper oort: „Ik vind het heerlijk op zee; die ruimte; altijd een gi taartje bij me; lekker tokke len". Ook de interesse voor zijn hobby's fotografie en ster renkunde bloeiden weer op. De echt zware muzikale optre- Peter Schilperoort op zijn geliefde Kaageiland. dens laat Dutch Swing College Band leider Peter Schilper oort tegenwoordig schieten. Muziek maken is op zichzelf ontspanning voor hem. De vermoeienissen van sommige optredens hangen dan ook meer samen met de romp slomp eromheen zoals lange reizen. „Je moet niet vergeten, de meeste mensen op mijn leeftijd zijn al gepensioneerd", stelt musicus wiens band ko mend vooijaar 45 jaar bestaat. De laatste dertig jaar hiervan is de Dutch Swing College Band een beroepsorkest. Hagenees De beroemde multi-instru- mentalist uit de Kaag woont al jaren op zijn geliefde eiland. Hij kwam er door toeval te recht want eigenlijk is hij een rasechte Hagenees. „In 1953 kwam ik een vriend uit de Kaag tegen, die me uitnodigde voor een feestje in de voorma lige „Bonte Koe". „In de Kaag kun je lachen" had hij me ver teld. En inderdaad hij had ge lijk, we hebben vreselijk gela chen bekent Schilperoort na genietend. „Twee jaar later kon ik een klein huisje aan de Julianalaan tegenover het melkhandeltje van Loogman huren". Zo werd Peter van .Hagenees' tot .Kagenees'. Zijn woning in Den Haag hield hij nog geruime tijd aan. Na ver loop van jaren won de Kaag het van Den Haag en Peter kocht zijn huidige woning aan de Beatrixlaan. „Ik ziet hier vlakbij de opritten van diverse snelwegen. Dat is ideaal in mijn vak. Drie orkestleden wonen in de kop van Noord- Holland en de bassist in Am sterdam. Vanaf een centraal punt in de buurt van de Kaag kunnen we gezamenlijk naar optredens overal in Nederland toe rijden". Los werk De Dutch Swing College Band heeft uitsluitend „los" werk, zoals bedrijfsfeesten, concerten en dergelijke. „Ik heb geen zin om drie weken in een bad plaats te spelen. Dan moet je dansmuziek brengen en daar voel ik echt niet meer voor. Je zit maar op je horloge te kij ken of het nog geen tijd is Schilperoort mijmert: „Er moet progressie in je muziek zitten. Je moet niet jezelf be ginnen te imiteren. Vroeger speelde ik wel op feesten van dansscholen. Toen kreeg je geen vergunning voor een feestavond als daar geen gedi plomeerd balleider bij was. Zo'n man kostte alleen maar geld en bemoeide zich overal mee. Uiteindelijk kreeg ik zelf vergunning als balleider. Dat scheelde veel geld en van toen af kon ik spelen wat ik zelf wilde". Het is alom bekend dat Schil1 peroort zijn diploma werktuig bouwkundig ingenieur aan de TH te Delft heeft behaald en dat hij vliegtuigbouw-ervaring opdeed bij Fokker. Achteraf zegt hij daarover: „Ik heb ei genlijk alleen maar voor mijn eigen interesse gestudeerd". Hij vindt dat die studie-in- FOTO: WIM VAN NOORT spanningen niet voor niets zijn geweest: „Dank zij mijn studie begrijp ik veel zaken uit het dagelijks leven veel beter. Di verse goede musici zijn afge studeerd op exacte weten schappen, kijk maar naar de bekende Nederlandse compo nist Willem Pijper. Hij experi menteerde met twaalftonige toonladders. Trouwens alle electronische muziek is opge zet vanuit een grondige kennis van wiskunde". Dan deponeert Schilperoort de stelling: „In exacte weten schappen zit veel romantiek". Het woord romantiek brengt hem terug in de Kaag waar hij zijn eigen leven leidt samen met Ankie, zijn vrouw. „Ik ben in de loop van dej arn een echt dorpsmens geworden", zegt hij. Wie de swingende jazz van dorpsmens Pete Schilperoort en zijn nu al legendarische, Dutch Swing College Band, in levende lijve wil meebeleven is welkom op 31 maart in sportcomplex De Tweesprong. ELLEN VERHAAR Voor een uitgebreide ook voor de komende [y raadplege men „UIT" tis wekelijkse bijlage va krant. e a dAt IHA |n v; alphen aan den rijn NEMA I (Van Boetzelaerstr; 01720-20800): Back to the! (al); 18.30, 21.15. wo. ook L crf ook 16.00. EUROCINEMAfJ sn den (al); 18.30, 21.15. Olivivan (al); wo. 14.00. EUROCIfoogS Ghostbusters II (al); 18.45, 2[erla ook 13.45. EUROCINEMAL Thea (al); 18.30, 21.00.F 13.30. heic leiden LUXOR (Stationzeen tel. 071-121239): Black 18.45, 21.15. wo. ook 14.1! STUDIO (Steenstraat 124130): Dead poets t 18.45, 21.15. ma. di. do. When Harry met Sally (1! 21.15. ma. di. do. ook 14.30) the future II (al); Theo 14.30. 19.00, 21.15. Indiai and the last crusade (all 18 45. 21.15 Ghostbusteri Oliver en Co (al); wo. 14.30^ NON (Breestraat 31, tel. i Stam van de holenbeer (a wo. ook 14.30. 91A Weekt REX (Haarlemmerstraat 071-125414): Over sex g< (16); 19.00, 21.15. VOORSCHOTEN GRj (Schoolstraat 69, tel. 01717-1 diana Jones and the last I (al); wo. 15.45. De Kassiëre(| m do. 20.15, wo. 15.45. maak (al); zo. t/m do. 20.15) KINDERVOORSTELLINGEN L Lady en de vagebond (al); j- en zijn vriendjes (al); wo. 1(i jerd> m wo. 20.00. ha KINDERVOORSTELLINGEN Repelsteeltje; wo. 14.00 1 O weg den HAAGASTA: 1 (Spui, 3463500): Black rain (t 18.45. 21 30. ASTA 2: 14.00. 18 45, 21.30. AST) of love (12); 14.00, 18. BABYLON 1 (naast Den traal tel. 3471656): Dead ciety (12); 14.00, 19.15, 21 BYLON 2: Theo Thea(; 19.00, 21.30. BABYLONe X avonden (al); 14.00, 19." CINEAC 1 (Buitenhof 3630637): The punisher (11 18.45, 21.30. CINEAC 2: G ters II (al); 14.00, 18.45, 21.hrd( NEAC 3: See no evil, hei (al); 18.45, 21.30. 14.00. METROPOLE 1 (f laan, tel. 3456756): Back tol re II (al); 14.00, 18.45, 21." TROPOLE 2: Bandini (al^kei 18.45, 21.30. METROr When Harry met Sally 18.45, 21.30. METROPOI lies and videotape (al); 18.' ma. di. do. ook 14.00. Mljer LE 5: Erik the viking 18.45, 21.30. ODEON iu gracht 13. tel. 3462400): Ba< future II (al); 13.45, 18.45, Pe ODEON 2 Theo Thea (<®t 18.45, 21.30. ODEON 3: ters II (al); 18.45, 21.30. ook 14.00. ODEON nes and the last crusade 18.45, 21.30. STUDIO 1 (Ketj 12b, tel. 3656402): Romualdln te (al); 19.15, 21.45. wc STUDIO 2: Brennende 19.00, 21.30. STUDIO 3: A season (12); 19.00. Torch gy (16); 21.30. HAAGS Zaal 1 The cook, the thiel her lover; 19,30. De gei van Asja; 21.45. Zaal 2: A n about love; 19.30, 21.45ÏÏW 19.30, 21.45. I've heard maids singing; ma. Babettp-p di. Bagdad cafe; wo. Radio KINDERVOORSTELLINGEN CINEAC: Oliver Co; va fl 15.00. METROPOLE: OlivP C wo 13.00, 15.00. ODEON voet en z'n vriendjes; wuc STUDIO: Mio, mijn Mio; Pippi gaat van boord; wo. )ne pie APOTHEKEN De avond-1 00 diensten van de apotheken ,a_ gio Leiden worden waai) door de apotheken die ook teer dienst hebben. 1.30. mi, 2 Y 4: ln{ t isade (1 1 (Kel^oi ,0var naive van uinsuay u.uu u. dag 13.00 u. (Diaconessenhif"^' nieken tel 155543, afdeling I 175639) en van vrijdag 13jlge; zaterdag 13.00 u. (Elisabe|gjn huis)- vnn De Geneeskundige Dienst] uu verhuisd van de Roodenbui'an in Leiden naar de Cronente 18a in Leiden. jeze VERENIGING BESCHERM LP1J GEBOREN KIND Hulpvei ongewenste zwangerschap der en kind. Bel tel. 071-89»ale 897762; 033-620244 (dit laal-en mer is dag en nacht bereiklart BEZOEKUREN ZIEKENHlI Diaconessenhuis: Bezoeku lijks van 16.00 tot 17.00 uf™ 18.30 tot 19.30 uur. KindL.W dagelijks van 14.00 tot 2fer meer dan twee bezoekers pt, w Sint Elizabeth-zïekenhui» senen dagelijks van 14.00-1' van 18.30-19.30 u.; klasse-fltej ook 11.15-12.00 u. Kraadan dag. van 15.00-16.00 u. en npe 19.30 u. en van 19.30-21.00joo voor vaders. Kinderafde( 15.00-18.30 u. CCU (hartlov dag. van 14.00-14.30 u. en tistai 19.30 u. Intensieve verplegk van 14.00-14.30 u. en vifkt 19.00 u. Sport-Medisch trum: Spreekuur ma. 19.3(r in het St. Elisabeth-ziekenh)zee degeest: Di. en vr. 13.00-14t vi 11.00-12.00 u. en 14.00-15.tiis-s ste klasse: de gehele dag. je] j makliniek: Jongerenteam: l^ Opname: 14.00-17.00 i 16.45-17.45 L., 10.00-11.30 en 14.00-16.3dde, A, C en D: dag. tot 21.00 Uovt zondering van behandeljen etenstijden. Academisct 1 huis: Voor alle patiënten (bd 1 deren) zijn de bezoekuren laat Dagelijks 14.15-15.00 u. it" 19.30 u. Avondbezoekuuibw- verloskunde: 18.00-19.00 Ujje maturenafdeling: voor oudf, milie is na overleg met -Ke' doorlopend bezoek mogelij en aan ernstige patiënten: wanen ernstige patiënten doorlojy zoek wordt toegestaan kanj^ verpleegkundige hiervoor kaarten verstrekken. Kin'11 zalen voor peuters, kleuterOve kinderen 15.15-17.00, baher. boxenafdeling: volgens afsuaj( het verpleegkundig hoofd.! den kinderafdelingen: voö oc van opgenomen kinderen met verpleegkundig hoofd dere bezoekers van kindei neus- en oorheelkunde en I 14.15-15.00 en 18.30-19.30,8 kunde en heelkunde: 14.15 18.30-19.00. r Dagelijks 14.30-1 19.30 u. Extra bezoex nari 11.00-11.30 u. Extra bezoTGl kraamafdeling: 19.30-20.30leu< afdeling 15.00-15.30 u. aL,s, ouders 18.00-18.30 u. lh CENTRALE REGISTRATIE" I OPVANG (Koombrugsteeolra EK Leiden, tel 254810.) ll V over en aanmelden voor (dei vang in Leiden. Geopend: jeu dag 9-12. ssie

Leidse Courant | 1990 | | pagina 10