mans (V/M an tos ziekenhuis leyenbif Accountmanager bij Centraal Beheer: een unieke job voor ambitieuze HBO-ers en academici soo 0flMGD[HGQC3Offl@ medewerker bevolkingsadministratie v/m medewerker secretariaat v/m GE/nCEMTE IIKE 11 IEE MEDEWERKER BEDRIJFSBUREAU KH SERVICES LAY-OUTZETTERinvv, paviljoen de sc\ enthousiaste medewerk(st)ers leidse: courant ZATERDAG 20 JANUARI 1990 PAO Centmal Beheer is eeti Coöperahere schappijen. Bij ons werken rond 1750 tiging die zich rechtstreeks richt op haar markten verzekenngen en beleggin gen. Wij zijn daarmee de grootste direct writer in Nederland en behoren tot de top lijf van de grote rerzekeringsmaat- ede meesten in Apeldoor Centraal Beheer bestaat SO jaar, de gemiddelde leeftijd van onze mensen is mnd de 34 en de jaammzet bedraagt Als u de verzekeringsmarkt kent weet u hoe succesvol en progressief Centraal Beheer is. Een maatschappij waar produktinnovatie voorop staat. Met een unieke marktbewerking en een stevige, gezonde groei. Voor de divisie Bedrijvenverzekeringen zoeken wy nu accountmanagers die het succes verder uitbouwen. HBO-ers en academici die zelfstandig de verkoop van onze produkten voor hun rekening nemen. De divisie Bedreven- verzekeringen omvat het totale pakket schade verzekeringen. Op de markt voor bedrijven en non-profit organisaties neemt de divisie een vooraanstaande plaats in. Als verzekeraar hebben wy een direct contact met onze relaties. Korte communicatielijnen dus. Op basis van partnership werken wy aan excellente dienstverlening. Het leveren van maatwerk staat daarby voorop. Daarin ligt onze kracht en onderscheiden wy ons van andere maatschappijen. By de divisie werken rond 300 mensen. Spilfunctie U snapt al waar het om gaat: contacten leggen met prospects en de relaties met bestaande klanten onder houden en uitbouwen. Op beleids niveau bent u een volwaardige gesprekspartner. Dat vraagt veel van u. U bent dyna misch, creatief en representatief en u heeft een brede algemene ontwikkeling en belangstelling. U bent in staat als partner samen te werken met de meest uiteenlopende organisaties. Verkopen zit u natuurlijk als het ware in het bloed. Als accountmanager werkt u in de markt van bedrijven en instellingen. U legt dus contacten, beoordeelt risico's en realiseert uw eigen verkoop plan Het onderhouden van contacten met de bestaande klanten, met wie u op basis van de opgebouwde vertrou wensrelatie onderhandelt over aanpas sing en uitbreiding van de contracten, is eveneens onderdeel van uw werk. Maar u bent vooral iemand die hogerop wil. Initiatief en enthousiasme bepalen uw succes en zorgen voor de gewenste continuïteit in de relatie met de klant. U bent HBO-er of academicus. Wy kunnen ons by voorbeeld voorstel len dat u net uw eerste werkervaring achter de rug heeft en nu een spring plank zoekt voor uw verdere carrière. Wat u verder kunt verwachten Het is een sterk pluspunt dat u werkt by de grootste direct writer van ons land met een uitstekende reputatie. Bovendien staat er een klantgeoriën- teerde organisatie achter u. U werkt vanuit uw eigen woonplaats, dus zelfstandig. U heeft eeri online verbin ding met ons hoofdkantoor in Apel doorn, waar u een professionele ondersteuning krijgt van de afdeling Sales Support. Tenslotte kunt u rekenen op een prima salaris, een eindejaarsuitkering, een auto en korting op onze eigen produk ten en diensten. Zoek snel contact Als u wilt werken in een organisa tie met visie, een heel eigen marktbena dering en uitstekende relaties met de markt, raden wy u aan te schrijven. Richt in dat geval uw brief aan het hoofd Personeelszaken van de divisie Bedryvenverzekeringen, postbus 700, 7300 HC Apeldoorn. Wilt u meer weten, dan kunt u bellen met de heren G.W.M. Coppes of L.P. Mehtink, Sales Managers, telefoon 055-793245. "Even Apeldoorn bellen" Ter gemeentesecretarie te Roelofarendsveen wordt bij de sectie nieuwe werken en grondzaken van de afdeling openbare werken gevraagd een stedebouwkundig medewerk(st)ei Functie-informatie: - het uittekenen en uitwerken van stedebouwkundige concepten: - het assisteren bij het maken van grondexploitatieberekeningen; - het beheren van het kadaster en de grootschalige basiskaarten; - het verrichten van landmeetkundige werkzaamheden; - het schrijven van adviezen; - het assisteren bij andere op de afdeling voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: - diploma MTS weg- en waterbouwkunde; - applicatiecursus op het gebied van stedebouw; - enige jaren ervaring in genoemde werkzaamheden; - een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring bedraagt het salaris maximaal f 3.641,- bruto per maand (niveau 7). De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de chef van de sectie nieuwe werken en grondzaken, de heer ing. H.P.G. Reurinqs (telefoon 01713-27256). Belangstellenden kunnen hun sollicitatie, gericht aan het college v burgemeester en wethouders van Alkemade, Postbus 12370 AA Roelofarendsveen, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad inzenden. De sector KH-ELECTRONICS heeft een aantal activiteiten gebundeld. De service-organisatie van Koning en Hartman is samen met DTC service per 1 januari 1990 ondergebracht in KH-SERVICES. KH-SERVICES biedt vanuit meerdere vestigingen diensten aan voor de pro fessionele markt, onafhankelijk van het fabrikaat, gericht op installatie, onder houd en reparatie van netwerken, computers, randapparatuur en test- en meetinstrumenten. In verband hiermee zoeken wij een m/v U verzorgt de informatie omtrent de voortgang van de reparaties, uurverant woording, materialen en kosten van derden en u bent verantwoordelijk voor de juiste doorberekening aan de klant. Hiernaast verzorgt u de rapportages m.b.t. de resultaten van de technische dienst en de registratie en de bewaking van de indirecte uren. Het liefst praten we met iemand van 25-30 jaar met een administratieve opleiding op HBO-niveau en enige technische affiniteit, of een technische opleiding met ervaring in het voeren van een technische dienst-administratie. Uiteraard zijn commerciële feeling en goede contactuele eigenschappen noodzakelijk om als spil tussen klant en technici te kunnen werken. Een sterke servicebereidheid hoort daar vanzelfsprekend bij. KH-SERVICES biedt: - Uitstekend salaris. - 13e Maand. - 25 Vakantiedagen per jaar. - Premiespaarregeling. - Interessante collectieve verzekeringen. - Reis- en studiekostenvergoeding. Bent u geïnteresseerd in deze functie, schrijf dan een bondige brief, of neem contact op met Heieen Hoogendam, personeelsfunctionaris, telefoon 015-609414. ONAFHANKELIJK ONDERHOUD KH-ELECTRONICS Energieweg 1, Postbus 5080, 2600 GB Delft, Telefoon 015-609999. "DE SAMENWERKING" Bedrijfsvereniging voor het Slagers- en Vleeswaren- bedrijf, de Groothandel in Vlees en de Pluimveeslachterijen, Dr.H.Colijnlaan 204 te Rijswijk(ZH) is voor die bedrijfstakken uitvoeringsorgaan voor de Ziektewet, de Arbeidsonge schiktheidswetten, de Werkloosheidswet en de Toeslagenwet. Tevens verzorgt zij de administratie van het bedrijfs pensioenfonds en voert zij enkele VUT-regelingen uit. ^enk De bedrijfsvereniging vervaardigt haar drukwerk in eigen beheer. Op de huisdrukkerij zijn op het moment 3 personen werkzaam. Voor onze Huisdrukkerij vragen wij een: die ervaring heeft in elektronische pagina-opmaak, bij voorkeur met het programma PAGEMAKER. Voor deze functie vragen wij: een grafische opleiding op LBO-niveau; kennis van moderne zettechnieken en typografie en gevoel voor lay-out; een goede typevaardigheid en een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift; een leeftijd tot 30 jaar. Voor deze functie bieden wij: een salaris dat vooralsnog max. f. 2806,- bruto per maand bedraagt; definitieve inschaling is afhankelijk van een nog te houden functiewaarderingsonderzoek; 8% vakantietoeslag en 8,33% einde-jaarsuitkering; 24 vakantie- en 13 roostervrije dagen per jaar; een pensioen-, premiespaar- en studieregeling. Uw schriftelijke sollicitatie gelieve u voor 1 februari 1990 te richten aan: Bedrijfsvereniging "DE SAMENWERKING" t.a.v. afdeling Personeel en Organisatie Postbus 5307 2280 HH Rijswijk(ZH) Telefoon (070) 39 82 800 De Dienst Gebouwen, Werken en Ter reinen is verantwoordelijk voor de nieuwbouw en het onderhoud van het onroerend goed van Defensie. Het werkterrein van de Directie Zuid-Hol land omvat de militaire objecten in de provincies Zuid-Holland en Utrecht. Bij het bureau Werktuigbouwkunde van deze Directie in Den Haag is plaats voor een i TAAK Als regeltechnicus lost u zelfstan dig uitvoeringsproblemen op. Ook het adviseren ter verbetering van installa ties, het technisch voorbereiden van diverse werkzaamheden en de plan ning voor de uitvoering daarvan behoren tot uw taken. Evenals het meewerken aan een planmatige opzet van het onderhoud, het bedienings programma en de controle. Daarnaast instrueert u het bedienend personeel van werktuigbouwkundige installa ties. Verder houdt u tijdens de realisa tie van nieuwe installaties het regel- technische aspect in het oog. Het ver richten van metingen ter controle, het verwisselen van printplaten e.d. en het bijhouden van een logboek, tenslotte, completeert uw takenpakket. GEVRAAGD Naast ruime ervaring in het vak gebied zijn de diploma's LTS-E, VEV- sterkstroom en SOI Servicetechnicus CV en Servicetechnicus Luchtbehan deling vereist. GEBODEN Het bruto maandsalaris bedraagt, afhankelijk van ervaring, minimaal f 2.190,- en maximaal f 2.993,- met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. De vakantietoeslag is 8% per jaar, terwijl het aantal vakantie dagen minimaal 23 per jaar bedraagt plus 12 ADV-dagen. Verder worden uitstekende studiefaciliteiten geboden. REACTIES Voor informatie over de functie kunt u bellen met de heer B. F. de Graaf (070) 3166006. De heer A. Su- wijn (071) 359241, kan u meer vertel len over de sollicitatieprocedure. Bij gelijke geschiktheid genieten leden vdn etnische minderheden en gehan dicapten de voorkeur. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie richten aan de Direc tie Gebouwen, Werken en Terreinen, t.a.v. de personeelsconsulent West 1, postbus 11117, 2301 EC Leiden. til burgerpersoneel defensie Antos is een snel groeiend bedrijf dat zich specialiseert op het terrein van dierenbe nodigdheden. vertegenwoordiger dierenbenodigdheden De funktionaris die wij zoeken maakt het woord vertegenwoordiger voor ons ten volle waar. Leeftijd vinden wij ondergeschikt aan inzet en doorzettingsvermogen. U bezoekt dierenspeciaalzaken met een Mercedes bestelauto en levert goederen direkt af. Indien u geïnteresseerd bent in deze ver antwoordelijke zelfstandige baan kunt u uw sollicitatiebrief sturen aan: ANTOS B.V. Derde Morgendreef 3,5233 NJ 's-Hertogenbosch Voor meer informatie kunt u bellen tel.nr. 073-427427. leyweg 275, 2545 ch den I Het ziekenhuis Leyenburg van de gemeente 's-Gravenhage vraagt ten behoeve van chronisch beademingscentrum 'DE SCHELP' In het bezit van de diploma's verpleegkundige A, M D.G O -VP of ziekenverzorgende I een 32-urig of full-time dienstverband met wisselend dienstrooster. De Schelp is gelegen aan de Brugsestraat te Scheveningen en biedt woonruimte, i begeleiding aan 13 bewoners. De taak bestaat uit het in teamverband werken aan een optimaal woon-/leefklimaat. a R uit het verlenen van zorg en begeleiding ten aanzien van het lichamelijk, geestelijk er maatschappelijk functioneren van de bewoners. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot mevr. M. Gordijn, stafverpleegkundi verplegingsdienst, tel 070-3592645. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en gebaseerd op de landelijke noil De rechtspositieregelingen van de gemeente 's-Gravenhage zijn van toepassing De mogelijkheid bestaat woonruimte te verkrijgen in de personeelsflat van het ziekei Leyenburg aan de Leyweg. Schriftelijke sollicitaties kunnen gezonden worden aan het hoofd personeelszaken ziekenhuis Leyenburg, Leyweg 275, 2545 CH Den Haag, zulks binnen 14 dagen na I Vs verschijnen van dit blad en onder vermelding van vacaturenummer 1558. Het Huis van Bewaring aan de Van Alkemadelaan in Den Haag heeft va totale opnamecapaciteit van 285 (preventief gehechte) volwassen mari& Voor deze inrichting zoeken wij een Rf voor 38 uur per week vac.nr. 0-013/0167 Het werk de medewerker bevolkingsadministratie - schrijft gedetineerden in - verricht administratieve handelingen m.b t. vervolgvonnissen, strafonderbreking, over plaatsing, ontslag etc. - verricht alle, op een bevolkingsadministratie, voorkomende werkzaamheden Wij vragen - diploma MAVO-4 - kennis van en/of ervaring met geautoire seerde apparatuur strekt tot aanbevelf r - typediploma pr; - bereidheid mee te werken aan een psé logisch, medisch en antecedentenonctie ij bieden - een aanvangssalaris van minimaal 21 maximaal 2.755,- bruto per maand, an lijk van opleiding en ervaring IJ - een uitloop op grond van diensttijd toji maximum van 2.993,- bruto per maail - 8% vakantietoeslag. voor 38 uur per week vac.nr. 0-014/0167 Het werk de medewerker secretariaat - verricht secretariaatswerkzaamheden t.bv. het inrichtingsmanagement - bereidt de door het management te behande len post administratief voor - maakt verslagen van diverse overlegsituaties - verstrekt, zowel mondeling als schriftelijk, informatie van meer algemene aard - verricht andere voorkomende werk zaamheden Wij vragen - voltooide middelbare opleiding (minimaal havo) - secretariële opleiding (Schoevers) - kennis van en ervaring met geautomaF" tekstverwerking strekt tot aanbeveling®11 - goede mondelinge en schriftelijke uitte kingsvaardigheden L - bereidheid mee te werken aan een pr. logisch, medisch en antecedentenonqj Wij bieden - een salaris van minimaal 2.190,- e f 2.993,- bruto per maand jite - een uitloop op grond van diensttijd tojmi maximum van 3 152,- bruto per maarpni - 8% vakantietoeslag. M Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen, onder vermelding van het betreffende vacaturenl richten aan: de Directeur van het Huis van Bewaring, Postbus 90719, 2509 LS Den Haag Justitie wil meer vrouwen en leden van etnische minderheidsgroepen in dienst nemer Zij worden met nadruk uitgenodigd te solliciteren Indien zij aan de gestelde eisen voldlt genieten zij bij gelijke geschiktheid de voorkeur. Ijl MINISTERIE VANIUSTITIE

Leidse Courant | 1990 | | pagina 16