De Danaïden boekt nipte overwinning 41 Huybens behoedt Leiden voor een tweede debacle Van Koetsveld ongenaakbajf LZ- jeugd heerst in Speedo - wedstrijden SPORT £eidóe@ou*ant MAANDAG 15 JANUARI 1990 PAGH Twee remises Dick van Dijk ZWOLLE/LEIDEN Rijnsburger Dick van Dijk nam zaterdag en zondag deel aan het belangrijkste selectietoernooi op de Ne derlandse damkalender: de halve finales om het kampioenschap van Nederland. In groep C kwam Van Dijk tweemaal tot remise, zaterdag met wit tegen de Schiedammer Heusdens, zondag met zwart tegen C van Leeuwen uit Aalsmeer. Stand aan kop: 1. Frank Teer 2-4; 2/3. Ron Heusdens en Auke Scholma 2-3. In de regionale damcompetitie neemt Boskoop na de achtste ronde de eerste plaats in de hoofdklasse in. De boomkwekers klopten de bollentelers van RDC 2 uit Rijnsburg met nipt ver schil, 9-7. Damclub Katwijk speelde zich uit de gevarenzone door Excelsior Waddinxveen met liefst 11-5 te kloppen. Het Ha- zerswoudse Samen Sterk bleef met één afgebroken partij op 7-7 steken bij het Goudse Damlust 2. In de regionale eerste klasse behaalde het Bodegraafse OGB de titel door met 12-4 RDC 3 net als alle andere opponenten volle dig kansloos te laten. ADC Alphen haalde met aezelfde score uit tegen Stolwijk. LDC Leiderdorp, Katwijk 2 en Lisse verloren hun thuiswedstrijden. Hoogervorst sterk op schaatsvierkamp LEIDEN Marcel Hoogervorst is gisteren tij dens een kleine schaatsvierkamp in Eindhoven als tweede geëindigd, .achter winnaar Jac Orie. De Lissenaar bleef streekgenoot Van Egmond voor. De Rijnsburger eindigde als vierde. Hoogervorst reed op de 500 meter 40,77. De 1500 meter legde hij af in een tijd van 2.06,10, terwijl op de drie en vijf kilometer de klokken stilstonden op 4.22,02 en 7.27,80. De tijden ble ken goed voor een puntentotaal van 171.253, waarmee hij Orie niet kon bedreigen, 170.535. Rijnsburger Van Egmond scoorde een totaal van 172.017. Zijn tijden waren respectievelijk: 41,47; 2.05,22; 4.25,84; 7.25,01. Overigens reed de Jong Oranjeploeg buiten me dedinging mee. De vier pupillen van Leen Pfrommer hadden elk een beter totaal dan winnaar Orie. Cambridge klopt district Leiden ZOETERMEER/LEIDEN Een jeugdselectie van het district Leiden van de tennisbond heeft de thui- sontmoeting tegen het Engelse district Cambridge met ruim verschil verloren. De jeugd uit de 'Region East' van Engeland bleek in alle leeftijdscategorieën de meerdere van de selectie, die initiator en districtstrainer John Noakes op de been kon brengen. Angelina Rammers verraste met 2-6, 6-1, 6-3 tegen Vicky Kemp. Mirjam Siemerink klopte de veertienjarige Nicky Hunpreys Davis, die in de eigen leeftijdsgroep ook Marieke Bethlehem moest feliciteren. Bij de twaalfjarigen won Ruby Pennings met 7-6, 6-4 van Jasmine Choudbury en namen Martin Verkerk en Martijn van den Berg in het afsluitende dubbel revanche voor de in de sin gles geleden nederlagen. De returns, met een bezoek aan het tenniswalhalla Wimbledon, vindt plaats in het laatste weekeinde van juni. ZOETERMEER - Joëlle van Koetsveld toonde zich ook tijdens het tweede gedeel te van het shorttrack-toernooi om de Ae- gon Cup ongenaakbaar. De schaatster uit Harmeien, die uitkomt voor IHCL uit Lei den won zondag in Zoetermeer zowel de 500 als de 1500 meter. Op 30 december zegevierde ze in Den Haag ook al op beide afstanden. Bij de mannen veroverde Erik Duyvelshoff de beker door in Zoetermeer zijn enige echte rivaal Jan Hoogeveen, eveneens IHCL, tot twee keer toe af te troeven. Van Koetsveld had op de 1500 noch de 500 meter veel gevaar te duchten. Op de korste afstand besloot de scheidsrechter tot een her de •lsto start, omdat bij de eerste poging M drie rijdsters ten val kwamen. Bij dej sing was Van Koetsveld de snelst* slimste. Ze hielde net als op de mijl Priscilla Ernst (IHCL) achter j laatste werd ook tweede in het ment. Bij de mannen was de suprematie^ kernploegrijders Duyvelshoff en Hoi onmiskenbaar. Veel waardering haar] ruim 1000 toeschouwers voor de ver gen van talenten als Peter van d< Lard Koeken en Erwin Scheepstra, tot de nationale selectie behoren. Dat] genlijk ook voor Mark Velzeboer, hij de eindstrijd niet. Door valpartijefO! rijder uit Oud Ade zijn kansen op klassering verknoeid. LEIDEN De dertien Leidse korfbalclubs zijn de eerste returns van de zaalcompetitie slecht doorgekomen met zeven nederlagen. De Danaï den was de enige topper, die met 11-10 over Vlaardingen winst be haalde, De Algemene verloor aansluiting met de top door verlies tegen EKVA (11-13) en Madjoe leed een genante 21-0 nederlaag bij ADO, wel licht de allereerste zaal wedstrijd waarin een achttal in het geheel niet scoorde. Betere prestaties verrichtten Zuiderkwar tier en Tempo met afge tekende zeges en KNS, dat koploper Phoenix met 5-5 het eerste punt ontfutselde. De treffer van Pernix in het slotkwartier tegen Wit Blauw kwam uit handen van de te ruggekeerde routinier Kees Hortensius, maar zijn gelijk maker werd even snel weg geblazen: 12-13. De Leidse overgangsklasser had voor zien via Robin Arnoldus (4) en Lian Tieleman (2) steeds de leiding gehad (6-2 en 11-8) en diende na afloop nog een protest in tegen een straf- worp van de bezoekers, die wellicht ten onrechte mocht worden overgenomen. Voor Fides Pacta was de slotminuut nu eens fataal, want direkt na de benutte strafworp van René van der Vooren maakte Rapiditas net nog 13-12. De genoemde speler was met vakgenote Wilma Neuteboom (2) goed voor acht goals en het pro bleem was dan ook de begi- naanval, die ook met het in zetten van Patricia Gottmer en Nico Pikaar niet echt op gang kwam. Binnen tien minutten werd Fiks een geslagen ploeg, doordat Fiducia van 9-8 naar 14-8 uitliep en deze marge met 16-10 vasthield. Diede- rick van Veen, goed voor vier treffers, Annemieke van der Gugten, Tanja Huizing en Nico van Weizen haalden 7-3 nog op tot 8-7, maar een gemiste strafworp kondigde al aan dat hun weerbaarheid bijna ten einde liep. De eerste aanval van De Da naïden verschafte zich tegen Vlaardingen tal van schot kansen door sterk afvangen van Annemarie van Dijk, waarvan Paul Hüsken (4) en Eric Kromhout (2) eigenlijk te weinig profiteerden. Zij maakten desondanks 9-8 en 10-8 en doordat in het andere vak Eric Peters viermaal scoorde, werd er een krappe 11-10 zege binnengesleept. Crescendo trof het niet dat hekkesluiter Haarlem boven haar kunnen speelde, zodat het via 7-7 in de eerste elf minuten lang gelijkop ging. Carolien van Noort en Wij nand Alberts konden met hun hattricks, goed voor 10- 12, geen beslissing forceren, waarna de derde en vierde goal van Peter Baak wel de doorslag gaven: 12-14 „Je laat jezelf uit de wed strijd halen, dat jachten en jagen is helemaal ons spelty pe niet", verzuchtte coach Cor Gravekamp over De Al gemene, dat ten tweede male van EKVA verloor met 11- 13. Topscorer Alfred Lam- booy (5), Jory Sjardijn en En rico Mud bogen rondom de rust 1-3 om in 5-4, wat echter gelijk de enige voorsprong van hun club bleek. Gedurende achttien minuten schudde Zuiderkwartier Olympiaan van zich af door van 11-10 naar 18-10 te de marreren. De blauw-gelen hadden in Aldo Spadon (6) en Erik van Lunteren (4) hun gevaarlijkste schutters en zagen Simone van der Kaay met twee goals een goede rentree maken in het duel, dat een 18-11 eindstand kreeg. Met lang, breed aanvalsspel haalde KNS Phoenix dusda nig uit haar spel, dat de kop loper haar eerste punt werd ontnomen: 5-5. Maarten Ti- deman was sterk op dreef met een hattrick en verder scoorden Natasja Zitman en Hans Kooien, die nog rood kreeg, omdat hij de bal na de laatste gelijkmaker niet vlug genoeg terug in het spel bracht. Het spel van Tempo ken merkte zich door schotvaar digheid en zelfbeheersing, waarop Hou Stand weinig grip kreeg. Joke Boot, die vijf van haar zes treffers vanaf de stip maakte, Marga Fen- nema, Jim Vos (2) en Rudolf de Jong verhoogden 3-3 tot 6-13, hetgeen de basis werd voor een 9-14 triomf. Vlak na rust miste Ons Eiland bij Merwic een straf worp, zodat het in plaats van 3-2 ineens 7-1 werd. Jolanda de Boer, Petra van de Mee berg, Eric Kuiper en Chris van Schie waren de enigen, die iets konden terugdoen bij het 11-4 veries. Velocitas speelde één van haar betere wedstrijden te gen SEV en had met een zui vere afwerking ruimer ge wonnen, dan 13-10. Het he renviertal, met Steven de Ronde (5), Jeroen van Driel (4), Harry van Deursen en Jeroen Goudsmit (beiden tweemaal), bracht even na rust de marge op vier (7-3) en die bleef bijna tot het einde toe in tact. „Als de scheidsrechter echt consequent had gefloten, hadden wij zeker strafwor pen gekregen en kunnen sco ren", hield trainer Frits Vink als laatste zekerheid voor Madjoe vol na de blameren de 21-0 nederlaag tegen kop loper ADO. Peter Star werd het toonbeeld van de Rijns burger onmacht, want hij zag een doelpunt afgekeurd en kreeg op 18-0 een gele kaart wegens spelbederf en tijdrek- ken toebedeeld. De twee treffers van Enrico Mud (De Algemene) waren niet voldoende om tegen EKVA c te pakken. FOTO: ANDRÉ VAN HAASTEREN Schildersmarkt nog altijd niet veilig LEIDEN Het bowling team Schildersmarkt Leiden is nog altijd niet uit de pro blemen. Tijdens de vijfde speeldag (van de negen) ver gaarde de Leidse eersteklas ser in de nationale league vier (van de maximale ne gen) punten en liep daarmee één puntje uit op de degrada tiekandidaten. De marge van drie punten blijft echter niet zonder risico's. Een opsteker was wel de 2-1 winst op kop loper Flight Angle uit Rijs wijk. De pinfall (5574) was goed. Volendam blijft goede herin neringen oproepen bij Schil dersmarkt Drie van de vijf spelers werden daar Neder lands teamkampioen bij de jeugd. Nu konden de Leide- naars geen echte potten bre ken. Er werd wel aardig ge scoord, een gemiddelde van 185, maar er gingen te veel wedstrijdepunten verloren. Strike Hellevoetsluis was on bereikbaar voor Formule en ging met een 3-0 zege aan de haal. Strike legde met 1008 en 1122 de basis voor de fraaie dagscore van 5978 (bijna 200 gemiddeld). Schildersmarkt revancheerde zich in de tweede wedstrijd. Lijstaanvoerder en aartsrivaal Flight Angle werd met 2-1 verschalkt (981-904 en 987- 1040). Waarna tegen Gispa Amsterdam enige commotie ontstond. Leiden won met één pin verschil de eerste game; een telfout aan Amsterdamse kant bezorgde Gispa echter alsnog de game (962-964). Schildersmarkt nam wraak en won de wedstrijd met 2-1 (930- 895). Het aan Gispa verloren punt was belangrijk, want nu staat Schildersmarkt drie pun ten voor op de Amsterdam mers. die zich in de gevarenzo ne bevinden. Het waren er an ders vijf geweest. Individueel wierpen Marius van Kalkeren en Jan Cornet prima series: 1175 en 1155. Frank Scheffer en Jan Snik scoorden '1106 en 1100 over hun zes games. René Zevenbergen verving Ruud Ouwerkerk (135) en gooide 903 over vijf games. De stand in de eerste klasse ziet er als volgt uit: Flight Angle Rijswijk 30, De Zeeparel Egmond 29, Strike Hellevoetsluis 27, Den Helder 26,5, The HUI Gouda 22, Toyota Den Haag 22, Schildersmarkt Leiden 21,5, Gis pa Amsterdam 18,5, Schalkwijk Haarlem 14,5, De Kegel Amstelveen 14. LEIDERDORP REVANCHEERT ZICH LEIDEN Luba Leiden is za terdag een tweede debacle be spaard gebleven. Erik Huy bens' tip-in bracht Leiden naar een verlenging (89-89), die alsnog de winst opleverde, 101-96. Leiderdorp revan cheerde zich op BVO. De 71-69 nederlaag van vorige week werd zaterdag met 69-62 rechtgezet. De dames van Grasshoppers verloren met 67- 84 van Neerlands koploper Festo BW. Luba Leiden kreeg in de Vijf Meihal zaterdag een nog ster ker Virtus op bezoek dan waarvan het één week eerder smadelijk verloor. De Zeeuwse ploeg gebouwd rond de ra zendsnelle spelverdeler Van der Pijl kreeg in en tegen Lei den voor het eerst de beschik king over de Amerikaanse center Robert Miles (ex-Mep- pel). Aan Ben de Jong de taak die extra kracht af te stoppen, maar dat lukte onvoldoende. Miles scoorde 25 punten en daarmee was hij - samen met Van der Pijl, die 26 punten voor zijn rekening nam - gro tendeels verantwoordelijk voor de voorsprong die Virtus tot een halve minuut voor het einde op het scorebord hield (87-89). Het was voor het eerst dat Leiden, dat Virtus voor rust al zag weglopen (40-49), weer volledig in de wedstrijd zat. Erik Huybens tipte uit de rebound, na de gemiste straf worp van Van Weeren, Lei den op gelijke hoogte. In de hectische slotfase dacht Tho mas Gussen vanaf de straf- worplijn Leiden aan een voor sprong te kunnen helpen, ware het niet dat de scheids rechters op 'niemands' verzoek de bal naar de zijlijn dicteer den. Wat Leiden later in de verlenging wel zou doen, lukte nu niet. Virtus kon in de per soon van Muylwijk vier secon den voor tijd zelfs nog vrije worpen nemen, maar hij be sloot niet mee te werken aan een tweede debacle. In de ver lenging hield de thuisploeg via een flitsende start (94-89) de winst in Leiden. Eindstand: 101-96. Bij Leiden scoorden: Thomas Gussen 24, Erik Paul van Weeren 22, Erik Huybens 16, Ben de Jong 15. dorp dat zaterdag gedecideerd BVO versloeg (69-62). Het was de eigen defensie die de dorpe naren boven deden drijven. Een week eerder in Alphen scoorde de ploeg van coach Samson immers eveneens 69 punten. Bleek dat in Alphen te kort voor de overwinning, nu was het ruim voldoende. Bij Leiderdorp maakte Peter van der Wetering zijn debuut. Dat verdedigen bij Leiderdorp iets anders is dan bij Leiden merk te de hardwerkende Van der Wetering aan vijf persoonlijke fouten binnen zeven minuten. Toch was coach Bert Samson niet ontevreden over hem: „Het is een speler die qua mentaliteit heel goed in de groep past. Het is een verster king voor ons in de breedte en daar ben ik erg blij mee." De heren van Lisse wonnen in eigen huis verrassend van koploper OSG. Via een rust stand van 40-39 werd het uit eindelijk 78-72. De dames van Grasshoppers neigden in het verleden nogal eens tot 'vechten' met de da mes van Festo BW. Zaterdag was er van agressie geen enke le sprake, of het moet de agressie naar de bal geweest zijn. Het zou anders ook vech ten tegen de bierkaai gewor den zijn, want met de komst van Annet Kar en Jolanda Holboon is Festo te sterk ge worden voor de Katwijksen. Han Wallaart was de eerste die dat bevestigde alhoewel hij daaraan toevoegde: „Mijn speelsters waren door de griep niet fit en hebben deze week nauwelijks kunnen trainen". Voorburg sloeg vlak voor rust het gat (32-46). De Katwijkse inhaalrace vergde vervolgens zoveel kracht (59-60) dat de koploper in de Nederlandse eredivisie alsnog gemakkelijk kon winnen (67-84). De Kat wijkse topscores kwamen van: Marja van Duin 15, Ester van de Bösch 12 en Ada Hoek 12. De dames van Lisse maakten in Oud Beijerland korte met ten met BOB. Via een rust stand van 27-54 behaalde Lisse de grootste overwinning tot nu toe 63-107. De dames van MSV kregen voor de tweede keer op rij klop van Akrides. Het werd ditmaal 57-96 nadat de ploeg bij de rust al met 28- 48 achterstond. LEIDEN Tijdens de Spee do-wedstrijden in het Vijf Meibad heeft de LZ-jeugd zich van zijn beste kant laten zien. Ook stadgenoot De Zijl/LGB kwam tot goede resultaten. De senioren van de beide vereni gingen waren eveneens op dreef. Zij sloegen hun slag tij dens limietwedstrijden in Dor drecht. Remco Singeling pakte bij de Speedo-wedstrijden zilver op de 100 meter school in 1.29.8. Op de 100 meter rug stond Singeling nog een trede hoger op het erepodium. Goud dus voor de LZ-zwemmer met zijn tijd van 1 28.2. Natasja Sierag was ook bijzonder op dreef en tekende twee maal voor goud. Sierag was op 'de 100 meter vrij iedereen de baas in 1.11.1. Clubgenote Rosan Bakker tik te hier keurig als derde aan in 1.15.4. Op de 100 vlinder was Sierag voor iedereen te sterk. Zij bracht 1.19.9 op de klok ken. Tom Onderwater en Stefan van Ieterson vochten onder ling om de ereplaatsen. Onder water was Van Ieterson op de 100 meter vrij in 1.11.5 de baas, Van Ieterson tikte in 1.14.6 aan. De twee kempha nen troffen elkaar opnieuw op de 100 meter vlinder; Onder water verloor het duel maar Van Ieterson werd later gedis kwalificeerd, waarna Onder water tot winnaar werd uitge roepen in 1.27.2. Tom Onder water vocht ook een duel uit met clubgenoot Jeroen de Keyzer op de 100 meter rug. Onderwater eiste opnieuw de winst voor zich op in 1.29.4, De Keyzer liet de klokken op 1.32.8 stilstaan. Ingeborg Hoeks pakte een zil veren plak op de 100 meter rug in 1.36.5. Voor de De Zijl- jeugd tikte Jorien Kleywegt in 1.11.7 aan op de 100 meter vrij en werd hiermee tweede. Ook Micha Prins en Femke de Geus kwamen tot zilveren prestaties. Prins werd tweede op de 100 meter rug in 1.19.5. en De Geus snelde op de 100 meter vlinder naar 1.30.0. Geen ereplaatsen waren er voor Yvette van de Laar en Aimee Bleijenberg, maar wel forse tijdsverbeteringen voor deze jeugdige zwemsters. Op de 100 meter rug bleef Van de Laar clubgenote Bleijenberg voor in 1.38.8 om 1.43.4. Voor de De Zijl-senioren pakte Wendy Kater tweemaal goud. Zij bleef clubgenotes Hanneke Koopmans en Suzette de Kier de baas op de 400 meter wissel. De Kater liet de klokken stil staan op 5.10.1, Koopmans tik te 0.3 seconde later aan. De jongere Koopmans pakte hier mee een kringrecord en een startbewijs voor de Nederland se winterkampioenschappen. De Kier liet 5.23.8 noteren. Deze drie dames worden in dezelfde volgorde teruggevon den op de 50 meter vrij. De Kater was te rap voor ieder een en bracht 28.7 op de klok ken, Koopmans tikte 0.1 se conde later aan en De Kier 0.2. Marco Blokpoel maakte zijn faam als lange-afstandstalent volledig waar en liet op de 400 meter vrij 4.20.7 noteren. Onno Joustra had dit week einde ook zin en verbrak het kringrecord op de 200 meter wissel. Joustra bracht 2.10.0 op de klokken, een tijd die ook ruim voldoende was voor een startbewijs op de winterkam pioenschappen. Marcel de Na- tris zwom zich naar een goede 1.01.9 op de 100 meter rug en eiste zodoende goud voor zich op. Suzette de Kier versloeg nu in het onderlinge duel clubgenote Hanneke Koop mans. De Kier werd tweede in 1.01.7, Koopmans derde in 1.02.5. De LZ-senioren wisten alle maal een limiet voor de Ne derlandse winterkampioen schappen te bemachtigen. Christiaan de Groot bracht op de 400 meter wissel 4.57.6 op de klokken, Mare Schouten pakte de limiet op de halve af stand in 2.23.9. Bianco Hocks zwom 9.41.5 op de slopende 800 meter vrij. Tenslotte eiste Saskia de Keyzer met 1.13.9 een startbewijs voor zich op. Yan der Zee verlengt contract LEIDEN Hans van der Zee traint ook in het komend de zaterdageersteklasser IJsselmeervogels. Van der Zee, vorig jaar nog oefenmeester van Quick Boys, ging akkoord met een contractverlenging van één jaar. Bij buurvereniging Spakenburg stapt Henk Hofstee aan het eind van het seizoen op. Pierre Ste- vevaart verlaat Sparta Nijkerk. In dezelfde klasse is ook Hoek, dat eerder al trainer Gerrit Emans aan de kant schoof, op zoek naar een nieuwe trainer. Moeizamepi zege DIO^ HILVERSUM Hel3"- DIOK heeft in Hilve plaatselijke rugbyclub krappe marge verslaj werd een 14-8 over voor de Sleutelstad!* die twee dagen tevo beslag hadden geleg( Zilveren Sleutels voor sportprestatie van 198 Alhoewel DIOK nie sterkste formatie kon den - Robert Broers. Renardel en David J ren geblesseerd - st Leidenaars toch als Zij kenden namelijk Brough een betrouwb vanger op de vleugel k Hilversumse zijde wei pilaar en internationj am van Altena node Een eerste offensie Leidse zijde leverde niet veel op. Er werd lig omgesprongen met sen en ook kicker Bos kon de ruimte ti fe; palen niet vinden. H putte moed uit het L len en drong sterk opportunistisch spel ei meloze inzet zette ploeg DIOK vast helft, wat uiteindelij teerde in twee try's Hilversummers (0-8). diende voorsprong vo( kerhouder, die in hef wel vaker een lastig horde voor de Leide geweest. Een fraaie Gottfried Bos, bekwa rond door Rob Kan DIOK echter weer op te spoor (6-8). Vanaf ment kwam er weer lijn in het spel van kampioen. De twee werd dan ook voornai de helft van de teg» gespeeld. Zonder groots spel te komen, druk toch constant gi was uiteindelijk Bei die op aangeven Kummer, de basis overwinning legde onstuimig aangemoedl^- versumse formatie bijl bij machte nog onder 1 se juk vandaan te I Yves Kummer bepa eindstand op 14-8. Hir^ delijk dat er een schejM op zal moeten, wif aartsvijand Castricum de week van zich af Lg The Bassets verging genlijk precies andelj traden aan tegen het> j veense ARC, dat altij<Je 1 voorspelbare tegenstalsc De Amstelveners deijd-] reputatie eer aan, wan^0 achterstand van 9-0 in ste helft via scores v£, Noordermeer en Frarf*e gingen ze toch met feu overwinning naar Hdu Sassenheimers, die foic weer oyer Tinus Hi konden beschikken, dc den in de scrum en bop Fouten in de drielèrg werden echter genadiSt; gestraft, wat de AmsLt de verdiende overwinj leverde. De rugbyen Bollenstreek krijgen 1 week tegen Eemland we kans. TOP dieper i de problemel DELFT TOP he kansen op behoud hoofdklasseschap in einde danig schrompelen, mers leden bij Fortunl 10 hun zesde nederlaj gen door winst van i bers Blauw Wit e Kwiek hét gat met d"T" zesde plaats tot zes pu L lopen, waarmee w| Blauw Wit morgenaf' genlijk de laatste redj gelijkheid is gewordeidn Gezien het verschilde ranglijst gaf TOP als luiter aan titelfavoriej goed partij. Anne l Zaag symboliseerde ^5 tweemaal te scoren I ternational Heemskj~~ één veldgoal maaktenc strafworpen. De fornk q Kerkum ging het nei strafworpen slechteiRE bleef op 1-0 (gevolgd pol en 8-5 in gebreke, Irde aansluiting al heel vitus loren ging. Gerco Ii>pg (4), Aad Wiegerink (arr Tiggelman en AnneVer Zaag hielden dejun veertig minuten langeer op een verrassing inls 7), maar vier tegenga wt vormden de genadekk d( Barbara Romsom en r~— Langelaan en Van hielden het verlies fT! in eervolle proporties- licht levert dat de Pp om tegen Blauw Wit Lr nodig geworden eerts v winning in dit zaalslTR/ behalen. Te

Leidse Courant | 1990 | | pagina 18