Cordier vindt ontslagen Krol geen mislukkeling Willems neemt wraak op Vonk Napoii verspeelt in snel tempo voorsprong SPORT OeidMOowumt MAANDAG 15 JANUARI 1990 PAGI KNVB-beker Eerste divisie Periodestand Programma Topscorers DERDE RONDE: SVV-Roda JC FC Wageningen-Fortuna... Emmen-NEC Vilesse-FC Groningen FC Twente-Ajax Volendam-Halateran Heracles - Cambuur GA Eagles - PEC Zwolle Helmond Sport - Veendam Eindhoven - DS'79 VVV - Telstar SW NAC vw SC Heracles Eindhoven Veendam Helm.Sport RBC Cambuur 2-1 2-2 4 2 3 30 41-16 0 7 3 27 34-19 8 8 4 24 32-22 9 4 5 22 21-20 8 5 7 21 36-33 9 1 8 19 25-26 7 5 7 19 32-31 6 7 6 19 26-26- 6 7 6 19 26-29 6 6 6 18 29-24 Excelsior20 4 10 6 18 20-25 De Graafschap 18 5 7 6 17 26-26 Telstar19 7 3 9 17 31-38 SC Heerenveen18 6 4 8 16 24-27 Emmen19 4 8 7 16 29-33 GA Eagles19 7 2 10 16 21-30 FC Wageningen20 4 8 8 16 27-32 PEC Zwolle19 1 13 5 15 13-19 DS 7920 3 7 10 13 24-41 SVV, Heerenveen en NAC periodekampioenen FC Wageningen Emmen GA Eagles Helm.Sport Heracles SVV VVV ...ZZ'""ÜZ Excelsior.. Eindhoven PEC Zwolle RBC Veendam NAC AZ De Graafschap. SC Heerenveen Cambuur DS 79 .3 2 1 0 5 5-3 .3 1 2 0 4 7-2 .3 2 0 1 4 3-1 .2 1 1 0 3 2-0 .2 1 1 0 3 3-2 .311134-3 .3 0 3 0 3 5-5 .3 0 3 0 3 4-4 .3 0 3 0 3 3-3 .311133-4 .311131-2 .210122-2 .210122-2 .3 0 2 1 2 2-4 .10 10 11-1 .20111 2-3 .201112-3 .201111-2 .301212-8 Woensdag PSV-Feyenoord Eredivisie Zaterdag Haarlem-Volendam Willem ll-MVV Fortuna S-Vitesse Zondag Feyenoord-FC Utrecht FC Groningen-RKC Roda JC-FC Twente NEC-Sparta Ajax-FC Den Haag 1e divisie Vrijdag PEC Zwolle-Eindhoven Zaterdag AZ-Heracles SVV-GA Eagles Cambuur-Helmond Veendam-Emmen DSTQ-VVV Telstar-FC Wageningen. Zondag RBC-De Graafschap Excelsior-Heeren veen Eerste divisie 1. Van Velzen (SVV) 2. J.Molenaar (RBC) 3. Velten (SC Heracles) Leeuwerik (De Graafschap). De Jonge (Emmen) 6. Roos (AZ) Schaap (Emmen) Van der Gijp (NAC) Stewart (VVV) 10. Huizingh (Veendam) Maas (Eindhoven) Kraus (Helmond Sport) Visser (Telstar) Hoogma (SC Cambuur) Van der Laan (Wageningen) Velzen FOTO: DIJKSTRA Lotto 2: 6-13-14-22-24-27. |j. serve: 7. Deelnemers: 534.44 Prijzen: 1.125.938. Toto 2: 2-1-2-2-1-1-3-2-1-3-2jf Deelnemers: 23.749. Prijzjl 56,889. Toto-gelijk: 4-11-16-20-21. To gevoegd: 12. Deelnemers: 25J- Prijzen: 19.898. K Cijferspel: 249634. Deelnemg 263.000. Prijzen: 158.000. -t Westduitse lotto: 6-12-15-4r 37-42. Reserve: 9. Spel 77: 0478688 J Belgische lotto: 7-12-16-22-2P 28. Reserve: 13. ei Jokernummer: 3069221. ;e MECHELEN John Cor dier zegt Ruud Krol be slist geen mislukkeling te vinden. „Hij kan in zijn loopbaan nog veel succes sen behalen", zegt de voorzitter, die vrijdag be sloot dat Krol toch niet goed genoeg was als trai ner van „zijn" KV Meche- len. Cordier, president genoemd in Vlaanderen, vreesde voor de afbrokkeling van zijn levens werk KV Mechelen. De club uit de provincie, die binnen enkele jaren een wig dreef tussen traditionele grootmach ten als Anderlecht en Club Brugge. Dank zij zijn geld, goede spelers en „wondertrai- ner" Aad de Mos. „Ik zag het vertrouwen van de spelers in Krol wegebben", aldus Cor dier. Vertrouwen, dat nooit optimaal is geweest. De rijkaard gebruikte het kerstreces om de positie van Krol bij de landskampioen te analyseren. „Ik heb verschil lende mensen die met hem werken geraadpleegd. Niet al leen spelers. Ik stel dat hij te weinig ervaring heeft voor een club met de ambities van KV Mechelen. De eisen zijn hoog". Een vreemde uitspraak voor de man, die Krol tot verras sing van de hele voetbalwe reld in mei een contract voor twee seizoenen liet tekenen „Achter de Kazerne". De Mos was naar concurrent Ander lecht vertrokken. Krol; die nog nooit een club had ge traind, die een tijdie afstand had genomen van de ontwik kelingen in het topvoetbal; die had genoten van het leven. „Ik was ervan overtuigd dat hij met twintig jaar ervaring als topvoetbalier die handicap zou wegwerken. Ik ben teleur gesteld dat het niet gelukt is. Niet in de persoon Krol, maar over mijn eigen beslissing. Dat gebeurt in het leven. In de toekomst zal ik het anders doen". Hoe zit het met de teleurstel ling van de 41-jarige Neder lander, met 83 interlands nog jaren recordinternational? „Als Cordier denkt dat er met een ervarener trainer meer is uit te halen...Ik had het werk graag afgemaakt. Maar Cor dier is president, het is zijn goed recht mij te ontslaan", berust hij waardig. Resultaten Krol kan niet anders dan wij zen op de resultaten. Ondanks het vaak matige spel verloor KV in de competitie geen en kele keer. De achterstand op Anderlecht en Club Brugge is een punt. Europees wacht AC Milan in de kwartfinales van het toernooi om de Europa Cup I. Alleen in de nationale beker ging het fout. Vlak voor de winterpauze verloor KV in eigen huis met 1-3 van Loke ren. Het gebrek aan ervaring en het tanende vertrouwen van de spelers speelde Krol parten. Over de wrijvingen in de groep zegt hij: „Die bestaan overal. De spelers hebben een bepaalde zienswijze. Ik ben een andere man, dat is gewoon zo". Een cliche: „Het is gebrui kelijk dat de trainer de schuld krijgt als er iets mis is in de voetballerij. Het is moeilijk 21 spelers de laan uit te sturen". Van het begin boterde het niet helemaal tussen Krol en de spelers. De groep dweepte met meester De Mos, de bluffende onderwijzer uit Den Haag, met zijn mooie spraak, goede trai ningen en perfecte resultaten: bekers van nationaal en Euro pees formaat, tenslotte de titel. KV Mechelen was Aad de Mos en andersom. Krol deed het anders. De spe lers vonden aanvankelijk dat hij ze te hard liet trainen. La ter zette Krol Hofkens reserve, omdat hij niet genoeg loopver mogen zou hebben. Hij pas seerde Rutjes, die al drie jaar het centrum van een van de beste defensies in Europa hielp afdekken. Gaf de twee Neder landers wat warrige redenen waarom ze op de bank of tri bune zaten. De groep morde. Cordier wilde wel een ervaren rot in het vak, die de eenheid in de verwende selectie kon bewaren. Krol heeft geleerd in een half jaar, vinden de spe lers. Toch werd hij nu, vlak voor de hervatting van het sei zoen, ontslagen. „Vreemd", vindt Krol. „We zijn net naar Israel geweest en hebben goed gewerkt". Cordier: „Ik heb niet op de kalender willen kij ken, maar de tijd genomen voor mijn beslissing". Zaterdag, bij de training, bracht de president de spelers groep op de hoogte van de tij ding. „Het was een verras sing", zegt Erwin Koemen. „Dat is eigenlijk het enige wat ik erover wil zeggen. Ik vind het niet gepast over Krol te praten. Het is niet fair als ik hier ga zeggen welke zijn zwakke punten waren". Ruud Krol was dus begonnen aan een ondankbare taak. „Hij had de moed de handschoen op te nemen", zegt Cordier. De Belgische pers hield de mythe De Mos intusssen zorgvuldig in stand. De journalisten hoon den als Krol -omdat hij nu eenmaal graag modern ge kleed gaat- zonder sokken langs het veld verscheen. En bleven zeuren over een vergis sing in Noorwegen, toen hij Europees tegenstander Trond- heim met Lilleström verwar de. ENSCHEDE Ajax heeft voor het eerst sinds 1985 weer gewonnen in het sta dion Diekman in Ensche de. In de derde ronde van de strijd om de KNVB-be ker deed de Amsterdamse ploeg dat aan de hand van een oud speler van FC Twente. Ron Willems, an derhalf jaar geleden voor ruim anderhalf miljoen van Enschede naar Am sterdam getransfereerd, maakte beide doelpunten in de wedstrijd, 2-0. Niemand minder dan Theo Vonk, trainer van FC Twente, had de aanvaller tot grootse daden geinspireerd. Twee da gen voor de wedstrijd ver klaarde de oefenmeester dat bij de laatste operatie van de Ajacied, niet alleen een stukje uit diens enkel, maar ook uit diens hoofd was verdwijderd. Het hoofd van Willems toonde in elk geval nog enig niveau. De kopbal, waaruit de tweede treffer kwam, was bijzonder fraai. Het openingsdoelpunt van de zelfde speler ontstond na een defensief misverstand in de Enschedese verdediging. Voor FC Twente kreeg een van de weinige ervaren krachten, Duif, twee opgelede kansen iets terug te doen. De oud-Vo- lendammer faalde. De eerste serieuze krachtme ting op eredivisie-niveau is het nieuwe SVV voor eigen pu bliek slecht bevallen. De trotse koploper van de eerste divisie kreeg zaterdagavond van het gehavende Roda JC een lesje in doelmatigheid. De Limburgers kregen vier uitgespeelde kansen, waaruit evenzoveel keer werd ge scoord, 0-4. Peter van der Waart had met twee puntgave treffers (0-3, 0-4) en twee voorbereidende acties een groot aandeel in de royale zege, die Roda JC een plaatsje in de kwartfinale van het toernooi om de KNVB-beker bezorgde. Groningen had tegen Vitesse, in de derde ronde van het be kertoernooi, best een steuntje in de rug kunnen gebruiken. De werkelijkheid was het te genovergestelde. Met eén goe de aanval (kopbal van den Brom), twintig minuten voor tijd, zaagden de Arnhemmers de poten weg onder Gronin- gens stoel. Voor de amateurs van Halste ren keerde de werkelijkheid in de derde ronde terug Vo- lendam was met 6-0 te sterk. Vijfenveertig minuten hielden de Brabanders, die eerder DS'79 (2-1) en NAC (3-1) had den' uitgeschakeld, stand. Daarna maakten de Volen- damse beroepsvoetballers kor te metten met de amateurs. Wat Fortuna afgelopen week in het trainingskamp in Lun- teren heeft gedaan werd zater dagavond tijdens het beker-, duel tegen FC Wageningen niet helemaal duidelijk. De eredivisionist bracht er bit ter weinig van terecht tegen één van de laagst geklasseerde clubs in het betaalde voetbal. Slechts dankzij een opnieuw uitblinkende doelman Ruud Hesp en een chronisch gebrek aan koelbloedigheid bij de Wa- geningers, plaatste Fortuna zich voor de volgende ronde. De benauwde zege (1-0) kwam met meer geluk dan wijsheid tot stand. De bescheiden Eerste-divisie- club Emmen heeft in de derde ronde van het toernooi om de KNVB-beker voor een verras sing gezorgd door eredivisie club NEC uit te schakelen. Het werd zondagmiddag aan de Meerdijk 1-0 door een doel punt van Wijnhoven eigen doel. NEC kreeg vrijwel de gehele wedstrijd gêen enkele uitge speelde kans. De score had voor Emmen hoger kunnen uitvallen. Ruud Metz miste drie keer in vrije positie. De karakteristieken van de wedstrijden uit de derde ronde van de strijd om de KNVB-be ker zijn: Vitesse-FC Groningen 1-0 (0-0). 70. Van den Brom 1-0. Scheidsrechter: Houben. Toeschouwers: 9500. Vitesse: Van der Gouw; Sturing, Thijssen, Straal en Bos, Laamers, Van den Brom en Eijer; Latuheru, Hilgers en Koolhof (69. Van Arum). FC Groningen: Lodewiiks; Boekweg, Veenhof, Van Dijk en Wilson; Weer ing (76. Beltman), Olde Riekerink, Ron Willems van Ajax springt hoger dan doelman Hans de Ko ning van FC Twente die achter het schuilgaat. FOTO: ANP Roossien en Ten Caat; Meijer en Ey- kelkamp Emmen-NEC 1-0 (1-0). 20. Wijnho ven 1-0 (eigen doel) Scheidsrechter: Egbertzen. Toeschouwers 3465. Rode kaart Van de Wildenberg (Emmen) Emmen: De Vries; Haak, Volkerink, De Haan en Haverkort; Bosch, Schaap en Van de Wildenberg; De Jong, Metz en Smand (54. Spaans). NEC: Brookhuis; Wijnhoven (46. Vromans), Aalbers, Lok en Paay- mans (50 Woudsma); Roelofsen, Kooien en De Wit; Geurts, Arts en Jansen. FC Twente-Ajax 0-2 (0-1). 45. Wil lems 0-1, 56. Willems 0-2. Scheids rechter: Reygwart. Toeschouwers: 8 000. Gele kaart: De Boer (FC Twen te) FC Twente De Koning; Elzinga, Ten Hag, De Boer en Karnebeek, Kamer ling (78. Pahlplatz), Schmidt. Steffen- Peeper;, Zwijnenberg en Duif Ajax: XT" Blind, Larsson (52. Tempi Volendam: Schilder; Van Loon, Kromheer, Guyt en Bakker; Sier, Zwarthoed en Pastoor; Steur, Vermes en Berghuis Halsteren: De Frel, Franken, Van de Heuvel, Wiens en Heeren; Bouwman, Bevelander en Van Ham; Voorbraak, Van Nijnatten en Moerkens. SW-Roda JC (M (0-3). 1 Van Loen 0-1, 30. Hofman 0-2, 45. -Van der Waart 0-3, 75. Van der Waart 0-4. Scheidsrechter: Van der Niet. Toe schouwers: 4100. SVV: l'Ami; Roosa, Ridderhof, Riet broek (36. Tebbenhoff) en Plugboer; Gorré, Van der Net (73. Breetveld) en Jerry Simons; Luhukay, Van Vel- Roda JC: Bolesta (46. Smits); Senden, Blattler, Trost en Diliberto; Broeders, Van de Luc-r en Groenendijk; Hof man, Van Loen en Van der Waart. FC Wageningen-Fortuna 0-1 (04)). 54. Custers 0-1 Scheidsrechter: Van Toeschouwers: 3000. Gele Frank de Boer; Winter, Wouters, Willems en Witschge; Van 't Schip, Pettersson (89. Ronald de Boer) en Roy Volendam-Halsteren 6-0 (1-0). 10. Pastoor 1-0, 47. Vermes 2-0, 55. Van Loon 3-0, 59. Steur 4-0, 78. Steur 5-0, 81. Steur 6-0. Scheidsrechter: Wege- reef. Toeschouwers: 3000. kaart: Oosterhuis (Wageningen), Frijns (beiden Fortuna). sn: Knoop; Schrijner, Oos- ;esen en Loupatty; Broeder (62. Van de Pol), Van Halst en Vink; Van de Born, Van der Laan en Reij- enga (45. Van de Weert). Fortuna: Hesp; Maessen, Frijns, Duut en Boessen; Mordang, Van Helmond (89. Kicken) en Brusselers; Custers, Schmitz (69. Sneekes) en Clayton. Frank Rijkaard (rechts) blijft Roberto Solda van Lazio Roma de baas. FOTO: AP ROME Napoli ziet zijn voorsprong in de Serie A per week slinken. Mara- dona c.s. hebben na de ne gentiende speeldag in Ita lië nog slechts één punt voorsprong op kampioen Inter, waar het gat met de concurrentie enkele we ken geleden vier punten Napoli mocht met het gelijk spel van 2-2 bij Udinese de handen dichtknijpen. Beide doelpunten vielen in de slotfa se van het duel. Drie minuten voor het einde leek Napoli rijp voor de tweede nederlaag van het seizoen, toen Mattei 2-0 maakte. Vervolgens scoorden Maradona uit een strafschop en Corradini. De laatste tref fer, in blessuretijd, kwam voort uit een wanhopige scrimmage voor het doel van Udinese. Napoli's redding was een klei ne teleurstelling voor Inter, dat thuis met 3-0 won van Bo logna en gezien de stand in Udine dacht op grond van de betere doelcijfers de koppositie over te nemen. Stadgenoot AC Milan won bijna even gemak kelijk bij Lazio uit Rome. Mas- saro opende de score na vier minuten. Fuser zorgde voor 2- 0. Na 65 minuten bracht de Braziliaan Amarildo de span ning terug, waarna Colombo, koud vier minuten in het veld, de strijd besliste. Milan heeft een duel minder afgewerkt en komt bij winst op een punt van Napoli. Marco van Basten en Frank Rijkaard bevestig den hun uitstekende vorm. Real Madrid heeft zijn leiders positie in de Spaanse competi tie verstevigd. De landskampi oen won de uitwedstrijd tegen Oviedo met 1-0 door een doel punt van Butragueno. Real heeft na negentien wed strijden zes punten voorsprong op Atletico Madrid en Barcelo na, die eveneens een overwin ning boekten. Door de misstap van Valencia klom Barcelona naar de tweede plaats. Het elf tal van Johan Cruijff won thuis met 3-1 van Zaragoza. Ronald Koeman opende in de Thomas Allofs terug naar Düsceldorf DUSSELDORF Thomas Allofs, die lang -uitgeschakeld is ge weest wegens een gecompliceerde knieblessure, keert waar schijnlijk terug naar Fortuna Düsseldorf, de club waar hij zijn loopbaan begon. Allofs is nu nog in dienst van het Franse Ra cing Strasboutg. 2e minuut de score vanaf de stip. Het was zijn tiende doel punt dit seizoen. Negen keer scoorde hij uit een strafschop. Zaragoza kwam door Juanito al na zes minuten weer op ge lijke hoogte, 1-1. In de tweede helft dicteerde Barcelona de wedstrijd, Salinas en Roberto maakten twee doelpunten. België Het ontslag van Ruud Krol als trainer heeft KV Mechelen niet voor honderd procent het beoogde effect opgeleverd. Het bracht de club winst en ver lies. De winst was dat de Belgische landskampioen zondag tegen Lokeren in de strijd om de Belgische voetbalbeker weer eens een uitwedstrijd won. Het verlies was dat de overwin ning van 2-1 niet voldoende was om de kwartfinale te be reiken. Vorige maand had Me chelen thuis met 3-1 verloren van Lokeren. Onder de acht ploegen die zich plaatsten voor de volgende ronde bevinden zich de twee deklassers Diest en Racing Genk. De overige zes clubs zijn: Anderlecht, Sint Truiden, Standard Luik, Lokeren, Club Luik en Germinal Ekeren. Engeland Liverpool heeft de voorsprong van twee punten op Aston Vil la zaterdag weer ingeleverd en moet de concurrent, die bo1 vendien een wedstrijd minder heeft gespeeld, weer naast zich dulden. Liverpool kwam voor eigen publiek tegen Luton niet verder dan 2-2. Villa maakte bij Charlton geen fout: 0-2. Liverpool nam op Anfield Road na ruim een half uur een voorsprong door toedoen van Barnes. De voorspelling van de nieuwe manager Jim Ryan, dat Luton zich niet onder de voet zou laten lopen en voor een aantrekkelijk duel zou zorgen, leek derhalve meteen bluf. Dat duurde tot ver in de tweede helft. Toen sloeg Lu ton, dat zich wanhopig boven de degradatiestreep probeert te trekken, binnen twee minuten terug. Black en debutant No- gan zorgden even voor hoop op de eerste overwinning bij Liverpool ooit. De Schotse in ternational Nicol schoot die droom 120 seconden later al weer aan flarden, maar kon Liverpool niet verder inspire ren. Aston Villa profiteerde dankbaar van dit puntenver lies van de naaste rivaal en zette Charlton eenvoudig opzij. Arsenal en Southampten Ver loren beidé terrein. De lands kampioen liet in een harde wedstrijd de buit achter bij het naburige Wimbledon en zag verdediger Winterburn op een draagbaar van het veld ge haald. De enige treffer werd een minuut voor tijd gemaakt door Bennett, de nieuweling bij Wimbledon. Southampton werd door Ever- ton, dat aan de beterende hand is, op 2-2 gehouden en is nu acht punten achterop geraakt bij de lijstaanvoerder. Aberdeen heeft op de 23e speeldag van de Schotse com petitie een ruime zege behaald op Dunfermline: 4-1. Voor Aberdeen, nog altijd zonder de geblesseerde doelman Snel- ders, die gisteren aanwezig was bij de bekerwedstrijd FC Twente-Ajax, scoorden Grant, oud-Groninger Mason, Nicho las en Bett. Kampioen Glasgow Rangers hield zijn' vier punten voor sprong op Aberdeen door met 3-0 van hekkesluiter Dundee te winnen. McCoist voor rust en Dodds en Johnston na de pauze maakten de doelpunten. VVV en Hera| verspelen pur DEN HAAG VVV cles, de nummers drie in de eerste divisie, li afgelopen weekeinde een punt liggen in ee wedstrijd. VVV ble ruim 3300 toeschouwt Telstar steken op 2-2. kwam tegen Cambi verder dan 1-1. De ach op koploper SVV, Roda JC uit het beke: werd gestoten, lijkt v< clubs niet meer in te jrdig Go Ahead Eagles liggn dure nederlaag (1-(L PEC Zwolle. vele De karakteristieken vai eerste divisie gespeelde zijn als volgt Heracles-Cambuur 1-1 Hoogma 0-1, 70. Bleui Scheidsrechter: Van Vliet, wers: 2000. 1 Go Ahead Eagles-PEC Zwpoel 0) 51. Van Eek 0-1. Schel Klootwijk. Toeschouwers: kaart: Linford (GA Eagli derheden. Raeven (GA E( p^. stal roei ZO' we) and e n t hij strafschop. PEC wint dit seizoen. Helmond Sport-Veendanji 76. Kreekels 1-0 (strafs Landsbergen 2-0. Scha Overkleeft Toeschouwers! kaart: Landsbergen en (jchtt mond Sport), Gall (Veenddriel kaart: Meeuwsen (HS) ei en (Veendam) wegens j minuut. Eindhoven-DS'79 2-1 (14? bijn 1-0, 75. Versleeuwq Langerak 2-1. ScheidsrechaktC huis. Toeschouwers: 1621. L(je Liefden, Van der Zwant, meijer (allen DS). VVV-Telstar 2-2 (2-2). 12* venbode 0-1, 17. Rutten 141 1-2, 30. Verberne 2-2 ScU Brekelmans Toeschouw} Gele kaart: star). PEC zet Körtr; it dit op non-actie* ZWOLLE PE(Jeen heeft zijn assistent-tf Körver op non-acti Aanleiding tot die n_ was een interview;, Körver zich geringiJL uitliet over de mental zijn selectiespelers ei trainer Theo de Jong i nigheid verweet. Tegenvallen^ belangstellin tweede benef HAARLEM Op hj_ van RCH in Heemsté teren een benefiet~e gespeeld tussen het RCH en een Surinaaje SC denelftal. De opbretgke het duel kwam gehee^Q de aan de nabestaan' oud RCH-trainer Nin e: stra en Florian Vije°geJ malig doelman van older steedse hoofdklasser/ere een eerste schatting h d circa duizend belaf pj den. De helft van v" organisatie had gerebjart FC Groningeiirba werkt aan her^ GRONINGEN F4 gen gaat met onmiddj gang werken aan dingsplan. Bestuurt Everards, die de neemt van de vertrokken Klaas W^. vrijdagavond laat voorzittersfunctie ti 1(1.5 .In gaan bekleden. BoviJ een neutrale herstellij z aangesteld, die finanfceei op zaken moet stelhredi commissie bestaat uitjploe teraccountants F. Hu M. Reitsema, belastinr w mr. A. van Leyenho&en caat mr. M. Ubens eil de adviseur K. Akker. Ipioei gaat maandag aan dede c de bedoeling in flifllroi drie plannen op te stj Cai voor de sanering, (faetei voor hef herstel vanhet mogen en het herstilokl exploitatie. i vri VAR ontslaa p trainer Zagar bl DUBAI De vl q' van de Verenigde I Emiraten heeft zijn se coach Mario ZagalpjL middellijke ingang f^1J Zagalo, die het natio! van de VAR voor I maal in de geschiedt eindronde van een Hat om de wereldtitel bleker in juni 1988 voor tuide dienst van de voetbalde de VAR. De bond gilchn den voor het onntace ontslag. Uit anderefdoo werd wel vernomerec f stap om de 55-jarige leidii te ontslaan was gentle m gens zijn arrogante ijop c Kvedi vert I itiol orl ledlNNï

Leidse Courant | 1990 | | pagina 14