katwijk geeft voorsprong weg NK driebanden tot laatste carambole uiterst spannend mpo helpt NS aan grste punt Ontketend Leython verslaat koploper ^Jigd Noord wijk „herfstkampioen' TOP WERKT DE NUL WEG ^GENDUK DIK TEVREDEN Ylietwi jk verliest koppositie aan Delft ANTON ROOZENDAAL VERRASSEND WINNAAR DAMES GEMINI/KANGOEROES IMPONEREN ,A^>RT MAANDAG 18 DECEMBER 1989 PAGINA 17 A Met een de trende 2-1 zege op gek2 heeft Noord wijk /an ding in de eerste en landelijke jeugd btinkwijk overgeno- t?onre term herfstkam- tripoet nog met een ers (je zout worden ge- iet it omdat Noordwijk dscjr ais enige ploegen Nek kwamen. De an- ltaufuels werden afge- nw^ ijk en Ajax speelden puur aanvallend voetbal, dat de meer dan 600 toeschouwers zeker in de slotfase volledig in de ban hield. Al in de eer ste helft golfde het spel op en neer, waarbij Ajax één maal de bal tegen de lat schoot, maar dat aan de overkant de zelden falende Ernst Jan Schoneveld vanaf de stip het zelfde zag doen. Na rust brak Jeroen van der Zalm de score open. In een uiterste poging om een snoeiharde voorzet van links te blokkeren, werk te hij de bal achter zijn eigen doelman: 0-1. Met Arjan Duindam op het middenveld werden de passes naar de vleugels scherper, maar uitge rekend een mislukte pass van Duindam leidde tot de gelijk maker. De bal glipte onder de voet van de Ajax-back door, Scheurwater pikte het leer op, waarna Bram Marbus be heerst afwerkte. Vijf minuten later trof Marbus na een inge studeerde corner opnieuw doel (2-1). Ajax trok in de laatste minuten alle registers open. Doelman Van der Bent solliciteerde met enkele red dingen nadrukkelijk naar een reisje richting Amsterdam, Van der Sar achterna. Hij hield de punten voor Noord- wijk vast. DRIEBERGEN De vreugde van TOP over het 18-18 gelijk spel bij Dalto was niet bijster groot, ook al was daarmee het eerste punt in dit zaalseizoen behaald. „Het hadden eigenlijk twee punten moeten zijn, tnaar wij zijn bestolen door de scheidsrechter", stelde Wim Kerkum onomwonden, die uitrekende dat zijn achttal ze ker vier strafworpen onthou den waren. De coach van de Sassenheimse hoofdklasser was reëel genoeg om de oor zaak van het puntgewin of lie ver puntverlies aan eigen fa len toe te schrijven: „De da mes scoren op dit moment te weinig en dat is al een paar weken zo". In de vijfde zaalwedstrijd speelde TOP andermaal in een nieuwe opstelling, want Karin Westerbeek en Aad Wiegerink maakten hun rentree ten koste van Diane van Nieuwkoop en Frank Nijenhuis. De beide in vallers waren voor rust gelijk tweemaal succesvol en poet sten op die manier met Gerco Langelaan (3) en Anne van der Zaag (2) een zwakke ope ning (3-0) geheel weg (9-9 rust). Doordat de Sassenhei-, mers de gebruikelijke terugval aan het begin van de tweede helft nu eens achterwege lie ten, kon Dalto niet verder uit lopen dan 13-11. Een opleving van Ron van der Willik, in korte tijd een hat trick producerend, en goals van Van der Zaag (2) en Wie gerink brachten zelfs een 15- 16 voorsprong tot stand. „In die fase konden wij het niet afmaken, mede omdat de scheidsrechter ons de straf worpen niet gaf, terwijl hij ze aan de andere kant wel op de stip legde en doordat wij aan vallend stilvielen", keek Ker kum met gemengde gevoelens op die periode terug, waarin de beoogde winst met 18-16 wel erg ver weg leek. Geluk kig stelden Gerco Langelaan en Anne van der Zaag het vi zier bijtijds nog eens scherp en kon in elk geval het eerste punt in vijf uur korfbal gered worden: 18-18. LovJn Eersteklasser 8-9-if deelde dit week- i Vict^e punten met ïBos]2-2. Na een 0-2 id kwam de gastheer" in de way helft knap terug. Gre« Arie Lagendijk stona afloop in eerste redebe over een „teleur- pHaJf resultaat, gezien ister i wedstrijd verloop." >rt daarna realisti- Gees scher: „Waarom zouden we eigenlijk teleurgesteld zijn? Kijk maar naar de ranglijst. Ik ben zelfs dik •tevreden over het eerste gedeelte van het seizoen. Schitterend toch die veer tien punten? Daar had ik vooraf voor getekend!" Het was geen hoogstaand voet bal wat Katwijk en Hoek afge lopen weekeinde op de mat legden. Het eerste part scoor den de Katwijkers twee goals, en huilden de Zeelanders. Na de thee hadden de gasten een paar zakdoeken nodig omdat zij twee tegentreffers om de oren kregen. Het eerste doel punt werd na ruim een kwar tier gescoord uit (zoals Lagen dijk het noemt) „een stan daardsituatie". De corner van Marco van der Plas, de door kopbal bij de eerste paal van Cees Guyt en de goal van Piet van Duyn. Kees Kraayenoord tekende de tweede goal aan. Hij reageerde attent toen doel man Patrick Vonk het leer losliet. Hoek-oefenmeester Gerrit Emans gooide zijn ploeg in de rust om. Libero Peter Hame link schoof door naar het mid denveld en achterin werd één op één gespeeld. „We moesten wel va banque spelen", vertel de Emans. „Als we geen risi co's nemen, tikt Katwijk deze pot gewoon op z'n dooie ge mak uit." De opportunistische spelwijze van de thuisploeg re sulteerde vier minuten na rust in een goal van Gerard Del- laert. Daarna leek het er even op dat Katwijk overspeeld zou worden, maar counters van Kees Kraayenoord en Piet van Duyn brachten Hoek bijna op de knieën. In de 25ste minuut scoorde invaller Patrick De- visscher de verdiende gelijk maker. Omdat de gastheer te vreden was met de puntende- ling en de Katwijkse pijp leeg was, werd er niet meer ge scoord. Lagendijk sprak na afloop al over de tweede helft van de competitie. „Vooraf hebben we gegokt op 24 punten. Het ziet er naar uit dat we die gaan ha len. Als we tenminste op deze weg doorgaan. Ik ben wel blij dat we de eerstkomede weken een korte pauze hebben, want we hebben een flink aantal half-geblesseerden. Als die straks weer fit zijn, mooeten we ons kunnen handhaven. Want daar draait het dit sei zoen allemaal om". LEIDEN Vlietwijk is haar eerste positie in de landelijke tweede klasse van de badmin- toncompetitie kwijtgeraakt aan naaste concurrent Delft 2. Het Alphense Flair haalde uit tegen Hooi;n, Lisse verloor bescha mend bij Velsen. De badmintonners van Vliet wijk hebben hun eerste plaats in de tweede klasse afgestaan aan Delft 2, dat met de 6-2 winst de twee punten achter stand weer goedmaakte. Na de singleoverwinningen van Henk Westerbeek en Erik Bokhorst stagneerde de produktie. Sylvia en Sonja Groeneveld verloren in drie games, terwijl de vier dubbelsspelen evenmin tot winst konden worden gevoerd. In dezelfde afdeling speelde BC Leiden met 4-4 gelijk te gen Eridos 2. Suzanne Dieudon- né won als enige de single. De 3-1 achterstand werd door de 15-12 winst in de derde game van het DD en de zelfs 18-17 winst in de derde game van het HD tot 3-3 teruggebracht. De mixen werden gedeeld. In de eerste klasse haalde het Alphense Flair fors uit tegen Hoornse BV. Na de 6-0 uit de enkelspelen werden alleen het damesdubbel en de eerste mixed afgestaan BC Lisse daarentegen stelde ernstig te leur door met een beschamende 10-1 nederlaag uit Velsen terug te keren. Christien van Santen en Dennis Versteegh redden de Merenwiek had in de derde klasse geen enkele moeite met het onderaan staande Heerhu- gowaard, 8-0. Flair 2 keerde met een 5-3 zege tegen Duin- wijck uit Haarlem terug. De af wezige Henk Tija werd node gemist, drie herenpartijen gin gen verloren. Lisse 2 leed even eens een 5-3 nederlaag. Hier werd Willem Griethuyzen ge mist, een afwezigheid, die een geblesseerde Arnoud van Ra- vensberg en 'militair' André Verhaar niet konden goedma ken. In de vierde klasse herstelde het Leiderdorpse Spotvogels zich van een 2-0 achterstand na twee herenpartijen door de bei de damessingles en alle dubbels te winnen. Merenwiek 2 stelde teleur door het duel om de eer ste plaats met 5-3 van het Woerdense Saturnus te verlie zen. Team 3, nog wel zonder Ad van de Brand en Mirande de Mos, maakte dit verlies goed door het op de tweede plaats staande Shuttle '74 uit Ter Aar na een 1-3 achterstand met 5-3 te verslaan. BC Leiden 2 deelt na de 4-4 tegen koploper US- Amsterdam de tweede plaats met de badmintonners uit de Rijnstreek. Corno Meskers heeft met zijn team, het Haagse Dropshot 1 de .koploper in de eredivisie, stad genoot VELO een onaangena me verrassing bereidt. Dropshot won met 6-5 onder meer door enkelspelwinst van Meskers in drie games op Jeroen van Dijck en winst in het dubbelspel. In de mixed met Monique Hoog land verloor de Warmonder in drie games van Maaike de Boer en Uun Santosa. len pakt punten Tweedeklasser ehaalde dit weekein- Ëangrijke 0-1 zege te- "fcsior Pernis. Door dit 'kijken de Leidenaars iting middenmoot en T-\pde lantaarn" (voorlo- en bereik. Toch zal mie len Beerenfenger de verep hard nodig hebben 1 hel spelers duidelijk te 'iikse31 zij he* tweede ge- is FP de comPetitie een j irtie extra vechtlust ^orst zullen moeten ha- In Iers lijkt degradatie likklbaar. Ro)et duel tegen Pernis lordfeld' werd de Leidse geconfronteerd met oenslagen. De broer- d dC Hassan Kartal en diettiapon konden im- verk aantreden. De Beer- équipe had in het be- se 0>ok even moeite met meteer. Na een goed iet Jckregen de gevaarlijk Diefde Leidenaars de iffer, er op een rijtje. En het thuisploeg altijd een nuit wicht had, echt ge- de Gerden ze nooit. Dat Pointiet veel inzet spelen- schëi vooral te danken de siost Peter Selier. De [aar tfrong, die Arjan Wil- e bufen doorkopbal van lliger voor rust al beerdle, bleef dan ook tot enrijk fluitsignaal op het te h OEGSTGEEST Anton Roozendaal uit Wognum werd gisteren in Oegst- geest Nederlands kam pioen driebanden groot biljart derde klasse. De biljarter uit Noord-Hol land stond nog als derde geklasseerd op het mo ment dat dé finale begon, maar kon zich niettemin na afloop van de twee enorm spannende partijen de gouden medaille laten omhangen. Daar had nie mand meer op gerekend. Ook Roozendaal zelf niet. De Oegstgeestse biljartvereni ging Sport bestaat in 1990 veertig jaar. Om die reden had de vereniging de KNBB ver zocht een landelijke finale te mogen organiseren. De biljart bond honoreerde het verzoek van Sport, maar wachtte daar mee niet tot het jubileumjaar. De vreugde van de vereniging, die dit najaar een nieuw, op de fundamenten van een rioolwa terzuiveringsinstallatie ge bouwd onderkomen in gebruik nam, was er niet minder om. Acht driebanders uit alle windstreken streden vanaf vrijdag in Oegstgeest om de nationale titel. Via voorronden plaatsten zij zich, uit een totaal deelnemersveld van ruim driehonderd biljarters, voor de eindstrijd. In die eindstrijd wa ren er na twee dagen nog drie kanshebbers voor de titel. De Amsterdammer Gerrit Zent- veld, die vergezeld van een complete fanclub naar Oegst geest was afgereisd, had de beste papieren. Hij voerde tot de laatste partij met negen punten de ranglijst aan. A. Stroeve uit Daarlerveen stond met acht punten op de tweede plaats, gevolgd door Roozen daal, die weliswaar ook acht punten had, maar een minder goed moyenne achter zijn naam had staan. De vierde fi nalist was B. Penning uit De venter, die met zes punten al kansloos was voor de titel. In de finalepartijen, die tege lijkertijd werden gespeeld, trad Zentveld aan tegen Roo zendaal en speelde Stroeve te gen Penning. Het feit dat bij winst twee punten aan het to taal mochten worden toege schreven had de volgende con sequenties: Zentveld zou bij een zege op Roozendaal in de finalepartij Nederlands kam pioen worden. Bij verlies van de Amsterdammer zoq de an dere partij bepalend worden. Stroeve zou in dat geval bij winst de toernooizege binnen halen. Bij verlies echter zou de nationale titel naar Roozen daal gaan. En dat laatste ge beurde. De voor de eindzege al kansloze Penning deed zijn sportieve plicht door in een gelijkopgaande partij Stroeve te verslaan. Roozendaal won van Zentveld en werd daar mee kampioen van Nederland. Het circa honderd koppen tel lende publiek, waarmee de zaal van Sport goed gevuld was, volgde ademloos de ver richtingen op het groene la ken. Fluisterend werden de partijen geanaliseerd en bij een carambole klonk een inge togen applaus waarbij geknip van vingers het klappen ver ving. Het publiek zat op het puntje van zijn stoel en daar was ook alle aanleiding toe. Zentveld namelijk, leek aan vankelijk regelrecht op een overwinning af te stevenen, maar zijn carambolereeks stokte, juist op het moment dat zijn tegenstander beter in zijn spel kwam. Bij een 10-2 voor sprong leek er geen vuiltje aan de lucht voor de in zilverkleu rig vest met vlinderdas gesto ken biljarter. Maar niets was minder waar. Roozendaal, al even glad als de ivoren ballen waar alles om draaide gister middag, zette de achtervolging in en kwam bij de stand 14-15 voor het eerst op voorsprong. Met een serie van drie in de Anton Roozendaal, Nederlands kampioen driebanden groot biljart derde klasse, in actie tijdens de finalepartij. FOTO: HENK SNATERSE dertigste beurt maakte hij het vervolgens uit. Zijn tegenstan der, diep onder de indruk, bleef op veertien caramboles steken. De partij die op de andere ta fel werd gespeeld, was zonodig nog spannender. Beide kemp hanen gingen tot het einde ge lijk op. Met één carambole verschil (20-19 dus) ging de zege naar Penning. Van de prijsuitreiking maakte organisator Sport een ludieke gebeurtenis. Een heus erescha- vot werd naar binnen gedra gen en nadat bondsgedelegeer- de J. Mulder de medailles bij de drie beste driebanders had omgehangen, was het tijd ge worden voor het volkslied. Sport had daarvoor niet geko zen voor de voor de hand lig gende manier, een cassette bandje, maar liet het Wilhel mus live vertolken door der tien dames en vier heren van het Oegstegeestse koor De Troubadours. Het klonk prachtig, dat moet gezegd. Tranen stroomden er niet. Bier, nadat de officiële plech tigheid achter de rug was, des te meer. PAUL DE VLIEGER 3k eei- ige ti> hem rtien 7500 ederlj zullei snd j; wat^- 'ops, n zekei rerd tigheii Rederij I iee. D taleigi met ;ing ii De vijfde galopi van dg zaalkorf- ten optitie b,rach' be" het ïer veel nederla- ;id)jek enige positieve iihmai. Fiks, Zuider- iceren en Velocitas Europyan Archipel (12- kers (9-7) en ADO (4- Hij )P en KNS werk- ïira zlelijk de „nul" barr$ laatstgenoemde 'Is neSen streekgenoot haak -aliseerde (11_11)- [adjoe wacht nog de eerste punten runsWr tegen SEV niet ïssuuri wedstrijd (7-16), :vens s nog twee speel- ectie ;n va-Qsvakken van Per- t. Ze één helft, waarin ^zowetén treffer vervaar- Jrand n daardoor viel tste prhet bij te benen: 9- ïtie v%i Peter Kuipers (2), wier ftnan, Robin Arnol- weêeber de Rooy hielden de areihoop op een goede leven, waarna de ït twee strafworpen IlSt Üje ballen de beslis- ^jïraak naar 7-12 for- inuten lang kon Fi- *4E niet scoren tegen ïeswatt in die fase van 7-7 i een tr 12-7 uitliep en ten- ne twt3-10 zegevierde. De boekt, waarbij Henny Pi- 2-9 vain verzoek naar het versitffig, steunde voor pte vïjktie weer sterk op loeg viwen met Bettina (4), Mieke Selier (3), Wilma Neuteboom en Ka rin van der Zeeuw, terwijl René van der Vooren' een strafworp benutte, die Mieke Selier had geforceerd. Gedurende de eerste helft kwam Fiks via Theo Vreeken (3), Tanja Huizing, Nico van Weizen (2) en Diederick van Veen op 8-2 uit tegen Archi pel, dat na 7-0 twee strafwor pen verzilverde. De Oegstgees- tenaren toonden zich echter zeer labiel en werden door 9-7 en 11-9 danig in verlegenheid gebracht, zodat de winst met 12-9 (Van Weizen) toch als erg moeizaam te typeren viel. „De gelukkigste heeft gewon nen en het is alleen jammer, dat wij dat niet waren stelde coach Janko Breed veld van De Danaïden niet ten onrech te, omdat ODO (M) 12-13 uit een strafworp maakte met 73 seconden op de klok. Zijn achttal dicteerde via Heiko Locher (3), Erick Kromhout (2), Sandra Slingerland, Paul Hüsken en Eric Peters drie kwartier het scoreverloop (5-3, 7-5 en 8-6), totdat de bezoekers in de slotfase meer zuiverheid aan de dag legden en geluk hadden. Crescendo had duidelijk veel moeite met het afronden van haar aanvallen en het fysieke spel van Rozenburg, dat in het eerste deel van de tweede helft van 4-5 (rust) op 9-6 kwam. Henk van Wijnand Al berts haalden met hun tweede treffer nog op tot 9-8 en wer den daarmee prompt topsco rers. Als collectief was De Algeme ne onmiskenbaar de mindere MHi Monique Kooien namens KNS in balbezit. Arianne Verweij van Tempo verdedigt. Beide dames scoorden twee keer. Foto: Andre van Haasteren. van Sporting West, dat in vierentwintig minuten al tot 7- 1 was uitgelopen. Het achttal van Cor Gravekamp kwam door Alfred Lambooy (2), Mar co en Enrico Mud wel tot 7-4 terug, maar de volgende goal doofde de hoop op een omme keer: 9-6. De aanval van Zuiderkwar tier kreeg alle kansen om de korf van OKV onder vuur te nemen, daar de vijandelijke verdediging veel ruimte liet en Els van Lunteren en inval ster Carla Aske uitstekend af vingen. Topscorer Erik van Lunteren (3) en Edith Hille- brand profiteerden hiervan pas optimaal in het slotkwar- tier en zetten toen 6-7 om in 9- 7, wat de eerste zege in dit zaalseizoen betekende. De krachtsverschillen tussen KNS en Tempo waren mini maal, zodat hun treffen via 6-6 (rust) ook in een gelijkspel ein digde met 11-11. „Het belang rijkste is, dat er gewerkt is en dat heb ik in de eerste vier wedstrijden anders wel ge mist", prees coach Robin Som- meling de werklust van de thuisclub, die daarmee een 3-6 en 9-11 achterstand toch te bo ven kwam. Opvallend was de grote inbreng van de vrouwen in deze streekderby met twee treffers van Yvonne van Dam, Monique Kooien en Karin Ult- zen bij KNS en Marga Fenne- ma, Arianne Verweij en Mar jan Wielinga bij Tempo, waar Joke Boot ook nog eenmaal de mand doorboorde. „Het was onze slechtste wed strijd tot nu toe", bekende trai ner Piet Weerheim over Ons Eiland, dat bij GKV (Hg) met 11-7 verloor. René Arnoldus was met een hattrick behoor lijk op dreef en hield met in valster Henneke Redel er tot 8-6 de spanning is, waarna strafworpen de score verder opdreven. Velocitas had het geluk vier maal snel een gelijkmaker te kunnen produceren iq de top per tegen ADO, waarin de verdedigingen de overhand hadden, blijkens de 2-2 rust stand. Jeroen van Driel maak te met zijn tweede goal 4-4 en Harry van Deursen maakte een minuut voor tijd de om mekeer compleet door zijn heer onder de paal te ver schalken: 4-5 winst. Minder fortuinlijk was Mad- joe, dat tegen SEV in drie mi nuten tijd Carolien van Meurs én haar vervangster Heieen Arends met ernstige blessures het veld moest afdragen. De oranjehemden waren na deze voorvallen compleet van slag en zagen alleen Anne Star nog scoren, zodat de score van 6-9 wel erg geflatteerd naar 7-16 opliep. LEIDEN De herenvol- leybalploegen van Ley thon en NOVO sloten hun laatste wedstrijd van dit jaar uitstekend af. Ley thon won van koploper VCW, terwijl NOVO over tuigend acteerde tegen US 2. Gemini /Kangoeroes faalde tegen mede-koplo per Thornax. De dames van Gemini/Kangoeroes imponeerden met hun 3-2 winst op Brother/Marti- nus 3. De heren van Leython speel den in Wormerveer voor tweehonderd toeschouwers een sublieme wedstrijd. Koplo per VCW, met gerenommeer de spelers als Jan Snippe en Kees Koomen in de gelederen, werd volledig overdonderd door de ontketende Leiderdor pers. Met name de geniaal ac terende spelverdeler Rob Mudde en aanvallend sterke Robert Maassen leidden de ploeg van John Groen naar een terechte 1-3 winst (4-15, 11-15, 16-14, 6-15). Gemini- Kangoeroes werd, evenals tegen Rijnmond, bevangen door faalangst. In een onrusti ge wedstrijd tegen mede-kop loper Thornax faalden de mannen van Kees de Ridder volledig. Alleen de tweede set zetten de Voorschotenaren in winst om (3-1). NOVO was daarentegen in zeer goede doen. Het geroutineerde US 2 kreeg weinig kansen van de constant spelende Noordwij- kers. Vooral de blokkering en de verdediging van NOVO slo ten zeer goed op elkaar aan. In de tweede set hervond NOVO zich net op tijd. Einduitslag: 3- 0 (15-8, 17-15, 15-8). Het met spelerstekort kampende Ley thon 2 won de eerste set ge makkelijk van Inter Amicos (15-6). Na de twee volgende verloren te hebben, moest er een donderspeech van aanvoe- der Hans Broere aan te pas ko men om Leython weer op het juiste spoor te zetten. Uitblin ker Rob van Daalen leidde zijn ploeg vervolgens naar een 3-2 overwinning. De streekderby in de promotieklasse tussen NOVO en Leython 3 was voor de goedspelende Leider dorpers. De zwak opererende Noord wij kers lieten het met name bij de passing en blokke ring afweten. Het aanvallend sterk spelende Leython, onder leiding van Philip van Vianen, gunde NOVO alleen de tweede set <1-3). Graficon/Donar had tegen VCS niets in te brengen. De gemotiveerde Sassenhei- rners speelden hun frustaties van de verloren inhaalwed strijd tegen Punch weg. Alleen in de eerste set hadden de Me- renwijkers nog iets in te bren gen. Daarna was de tegenstand van Ron Groen en de zijnen gebroken en stoomde VCS door naar een snelle 3-0 winst (15-13, 15-8, 15-9). Gemini- Kangoeroes 2 haalde een zeer moeizame overwinning op het Leidschendamse GSC. De Voorschotenaren bleken echter over een voldoende middendreiging te beschikken om de GSC-blokkering uiteen te spelen. In de vijfde en be slissende set maakte Gemini- Kangoeroes de minste fouten (2-3). De dames van Gemini/Kan- goeroes moesten door de af wezigheid van Linda Gom- mans zoeken naar de juiste op stelling. Na twee ruim verlo ren sets leek de ploeg van Ro nald van Nierop deze gevon den te hebben. Een enthou siast meelevend publiek zag het hoger geklasseerde Bro ther/Martinus steeds verder afdalen. Het sterk aanvallende Gemini/Kangoeroes trok met 3-2 uiteindelijk aan het langste eind. De dames van Leython konden weer niet tot winst ko men. Koploper Rentokil/ZVH bleek vooral aanvallend te sterk voor de dames van Wil lem Spierdijk. Ondanks goed spel van Arianne van Vliet kon niet aan een 0-3 verlies ontkomen worden. Het tweede team van Gemini/Kangoe roes wist mede-koploper Rid- derveld in vijf sets te bedwin gen. In een leuke wedstrijd waarin de beide ploegen zeer aan elkaar gewaagd waren, werkten de Voorschotensen een 1-2 achterstand weg. Mid- denaanvalster Winnifred Paauw wist echter de balans in Gemini-voordeel te doen doorslaan (3-2). Het derde team van de Voorschotense volleybalvereniging kwaip ook tot een nipte 2-3 overwin ning. De sterke tegenstander AV'40 had na twee gewonnen sets te kampen met een condi tiegebrek. Gemini/Kangoeroes ging beter draaien en pakte de derde en vierde set. In de bar rage had Gemini/Kangoeroes het meeste geluk (15-17). Een incompleet WW had niets in te brengen tegen een technisch beteT PVC/Blokkeer. In een snelle wedstrijd moesten de Wassenaarse dames met 0-3 het onderspit delven.

Leidse Courant | 1989 | | pagina 17