"Ik zoek een prima service technikus voor de regio Den Haag" DECLARANT Coördinator HTS-E verkoop binnendienst SIEMENS HOOFDEN VOORRAAD- BEHEIRSCROEP (V/M) hoofd bedrijfsadministratie tevens rekenplichtige v/m TECHNISCH PROJEKT KONING EN HARTMAN PAGINA 30 LEIDSE COURANT ZATERDAG 9 DECEMBER 198S In gesprek met Carl Thomas, algemeen direkteur van Nashua Nederland E Bij Nashua hebben we zo onze eigen kijk op de dingen. Onze betrokken heid stopt niet na de levering van copiers, faxen of laserprinters Sterker nog: daarna komt het er pas écht op aan. Vanaf dat moment moeten onze klanten ervan overtuigd blijven, dat ze met Nashua inder daad de beste keus hebben gedaan Déar, bü onze service, ligt dan ook onze grote kracht," vertelt Carl Thomas. "Je snapt nu waarom een service technikus voor ons zo belangrijk is. Hij of zij zorgt er in de eerste plaats voor dat de apparatuur storingsvrij blijft draaien. En als er wat mis gaat. dat de klant kan blijven werken, wat er ook gebeurt Daarom denk ik aan iemand met een gede gen opleiding op MTS-nivo. Maar dat is niet voldoende. Kijk, een service technikus van Nashua moet ook een prettig persoon zijn, met plezierige omgangsvormen. Iemand die niet alleen van techniek houdt, maar ook graag met mensen omgaat Carl Thomas legt uit dat Nashua een puik salaris biedt en uitstekende arbeidsvoorwaarden En wat minstens zo belangrijk is: "je werkt in teamverband in een rayon, met je woonplaats als thuis basis. Natuurlijk krüg je ook vrij de beschik king over een auto van de zaak. Echt een uitdaging dus voor iemand van zo'n 20 tot 25 jaar. Een ander aantrekkelijk punt is de informele werksfeer bij Nashua Bij ons telt voornamelijk de kwaliteit van het werk Daarop word je gewaardeerd en staan alle deuren voor je open." Carl Thomas raadt elke geïnteres seerde aan een brief te schrijven naar Annebeth Wilton, afdeling personeelszaken van Nashua Nederland B.V., Postbus 93150, 5203 MB 's-Hertogenbosch "Maar wie meteen meer wil weten, kan ook de telefoon pakken en haar even bellen 073-406599." EXTERNE PERSONEELSDIENST VAN DE P.C.B. WEGVERVOER Eén van onze relaties is een modern op de toekomst gericht transportbe drijf. Gespecialiseerd in het internationale transport met opslag en distributie van handelsgoederen. Om aan de vraag van de afgelopen jaren te kunnen blijven voldoen, willen zij hun organisatie versterken met een (m/v) Deze functionaris zal verantwoordelijk worden voor de totale opbouw van deze afdeling inclusief het opzetten van een geautomatiseerd systeem. Dit betekent dat de nieuwe man zelfstandig de contacten moet onderhouden met: de douane, opdrachtgevers en diverse andere externe relaties. Ook zal deze persoon de volledige administratie, zoals de douanedocumenten, connossementen, spoorvrachtbrieven en consulaire facturen op correcte wijze moeten verwerken. Om deze nieuwe functie naar behoren te kunnen vervullen, stellen wij de volgende functie-eisen: een MBO-opleiding een goede kennis van de moderne talen, zowel in woord als geschrift goede contactuele eigenschappen ervaring in een soortgelijke functie is een pré leeftijdsindicatie ca. 35 jaar. indien u van mening bent, dat u binnen een dynamische en flexibele orga nisatie, deze functie op een juiste wijze kunt invullen, stuurt u dan voor 2 januari 1990 uw sollicitatiebrief vergezeld van een uitvoerige Curriculum Vitae aan de afdeling Externe Personeelsdienst van de P.C.B. Wegvervoer, Postbus 5803,2280 HV Rijswijk, t.a.v. de heer H.J.A. van der Wulp onder vermelding van ref.no. 89.55 In de linkerbovenhoek van Wegvervoer zowel 06 brief als de «WötoPP®- Bi/ Siemens Nederland zi/n circa 2500 medewerkers actief op alle gebieden van de elektronica en de elektrotechniek. Met een omzet van ruim 7 mil/ard gulden behoort het bedri/f tot de 100 grootste ondernemingen van ons land. Het concern wereldwijdbesteedt per dag ruim dertig miljoen gulden aan de verbetering van bestaande en aan de ontwikkeling van nieuwe produkten, alsmede aan de opleiding en verdere scholing van medewerkers Elektronica waarmee we dagelijks werken. Siemens tit werkgebied: verkeerssystemen Siemens Nederland N.V. neemt een vooraanstaande plaats in op het gebied van de elektrotechniek en elektronica. Haar kennis en ervaring, haar apparatuur en componenten, alsmede haar produkten en software dragen sterk bij tot de nieuwste ontwikkelingen. Dit geldt zeer zeker voor de afdeling Verkeer en Vervoer, die verantwoordelijk is voor marketing, verkoop en realisatie van onder meer gecomputeriseerde systemen voor het sturen van verkeersstromen. Deze systemen zijn voor het wegverkeer van groot belang voor de verhoging van de capaciteit en de verkeersveiligheid. Op dit moment werken binnen het gebied Verkeer, en Vervoer twee groépen samen, te weten de groepen Spoorsystemen en Verkeers systemen. De groep Verkeerssystemen richt zich op hogere en lagere overheids instellingen. De activiteiten van deze groep betreffen de acquisitie, verkoop en realisatie van projecten op het gebied van: - verkeersregelinstallaties (regelautomaten, detectiesystemen, verkeers- lantaarns en -masten, montage en service)' - centrale verkeerscomputersystemen; - dynamische parkeerbegeleidingssystemen; - voertuigbegeleidingssysteem voor wegverkeer (Aliscout); - elektronische tolheffing. De functionaris m/v zal een belangrijke coördinerende taak vervullen in het werkgebied tussen de acquisitie en de diverse realisatie-activiteiten. Hij volgt offertes en opdrachten in diverse stadia en geeft beslissende impulsen voor een goede projectafhandeling. Voor deze functie zoeken wij kandidaten met: - opleiding HTS-E of vergelijkbare opleiding; - een commerciële en organisatorische instelling; - een goede beheersing van de Duitse taal in woord en geschrift; - goede contactuele eigenschappen; - belangstelling en/of ervaring in de technische en organisatorische aspecten van het wegverkeer; - leeftijd tot 30 jaar. Wij bieden: Een functie in een veelzijdige en technisch interessante markt, waarop zich op dit moment veel innoverende ontwikkelingen voordoen in het kader van het nieuwe structuurplan verkeer en vervoer. Het spreekt vanzelf dat u voor uw inspanning op een goede beloning kunt rekenen. Na in binnen- en buitenland ingewerkt te zijn, zult u regelmatig aan algemene en vakinhoudelijke cursussen deelnemen. Voor meer informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer F. M. v. d. Valk, telefoon 070-782037. Uw sollicitatie kunt u onder vermel ding van H120-01 richten aan de heer B. Broersma van de hoofdafdeling Personeelzaken. Siemens Nederland N.V. Wilhelmina van Pruisenweg 26, Den Haag. Correspondentie-adres: Postbus 16068, 2500 BB Den Haag. Het Marine Elektronisch en Optisch Bedrijf (MEOB) in Oegstgeest is een onderhoudsbedrijf van de Koninklijke Marine (KM). Hier werken ongeveer 1000 mensen, die actief zijn op het gebied van ontwikkeling, perfectione- |JP^ ring en onderhoud van elektronische, fijnmechanisch en optisch materieel. Daarnaast verricht het MEOB ook een aantal specialistische diensten, waar onder het voeren van het voorraad- beheersingsbeleid van elektronisch en optisch materieel van de KM. Deze logistieke taken worden uitgevoerd door de medewerkers van bureau Logistiek. Binnen dit bureau is plaats voor twee Voor de Voorraadbeheersgroepen 1 (VBG1) en 2 (VBG2). WERKVELDEN VBG1 De Voorraadbeheersgroep 1 is belast met de voorraadbeheersing en de verzorging van logistiek-technische documentatie van mechanische, elek trische en elektronische componenten. WERKVELDEN VBG2 De Voorraadbeheersgroep 2 is belast met de voorraadbeheersing en de verzorging van logistiek-technische documentatie van communicatie-, sonar-, radarsystemen/-apparatuur, nautische instrumenten, optische in strumenten en rekenaars. Daarnaast verzorgt de groep de voorraadbe heersing van een aantal specifieke onderdelen waarvoor internationale logistieke samenwerkingsverbanden bestaan. TAKEN HOOFDEN VBG1 EN VBG2 Beide hoofden zullen leiding ge ven aan een sectie, die is opgebouwd uit 2 subsecties. Zij verzorgen de capaciteitsplanning en orderaccepta tie voor hun sectie. Tevens dragen zij zorg voor een opti male (her-) bevoorrading, codificatie en registratie van de apparatuur. Tot de competentie van de hoofden be hoort ook het opstellen van de sectie begroting. GEVRAAGD Voor beide functies is vereist: diploma MTS-E met als vooropleiding HAVO dan wel MAVO. Ruime erva ring op logistiek-technisch gebied is daarnaast essentieel. Serieuze kandi daten beschikken verder over aan toonbare leidinggevende capaciteiten en goede contactuele eigenschappen. Ervaring in de KM-organisatie strekt tot aanbeveling. GEBODEN Het bruto jaarsalaris bedraagt zowel voor het hoofd VBG1 als voor het hoofd VBG2 maximaal circa f 53.000,-, ind. 8% vakantietoeslag. Het aantal vakantiedagen is vastge steld op minimaal 23 per jaar, plus 12 ADV-dagen. REACTIES Inlichtingen omtrent de functies kunt u-inwinnen bij de heer L.R. Wei- tak, (01711) 52432. Mevrouw E.C.P. Visser-van Tendeloo, (01711) 52257, kan u meer vertellen over de sollicita tieprocedure. Bij gelijke geschiktheid genieten leden van etnische minder heden en gehandicapten de voorkeur. Uw sollicitatie kunt u binnen twee weken na verschijning van deze advertentie richten aan het Marine Elektronisch en Optisch Bedrijf, Hoofd Personeelszaken, postbus 1260, 2340 BG Oegstgeest. burgerpersoneel defensie voor 38 uur per week bij de Dienst Algemeen Beheer bij de Penitentiaire Inrichtingen te 's-Gravenhage Het werk Wij bieden het hoofd bedrijfsadministratie, tevens rekenplichtige - is belast met de dagelijkse leiding van de bedrijfsadministratie - is, als rekenplichtige, verantwoordelijk voor een rechtmatige en doelmatige besteding van de beschikbaar gestelde financiële middelen - verstrekt periodieke informatie aan het hoofd beheer over de stand van zaken m.b.t. de beschikbaar gestelde budgetten - verzorgt de voortgangscontrole op intern verstrekte deelbudgetten - draagt zorg voor het systeembeheer van de geautomatiseerde administratie. Wij vragen - diploma MEAO respectievelijk MBA - kennis van automatisering - leidinggevende capaciteiten. - een aanvangssalaris van mm. 2.353,- en max. 3.307,- bruto per maand, afhankelijk van opleiding en ervaring - een doorgroeimogelijkheid in deze functie tot een maximum van 3.641,- per maand - 8% vakantietoeslag Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen, onder vermelding van vacaturenummer 9-180/0167, nchten aan: de Directeur Algemeen Beheer bij de Penitentiaire Inrichtingen te 's-Gravenhage, Pompstationsweg 48, 2597 JX 's-Gravenhage i Telefonische inlichtingen worden verstrekt door mevrouw L. Timmer, hoofd Beheerszaken, te bereiken onder nummer 070-3512761, tst. 635. v Justitie wil meer vrouwen, gehandicapten en leden van de etnische minderheidsgroepen in dienst nemen Zij worden met nadruk uitge nodigd te solliciteren. Indien zij aan de gestelde) eisen voldoen, genieten zij bij gelijke geschikt- heid de voorkeur. MINISTERIE VAN JUSTITIE Korting en Hartman is één van Nederlands belangrijkste importeurs van telekommunikatie-apparatuur en industriële elektronika. Wij vertegenwoordigen toonaangevende bedrijven uit de Verenigde Staten, Japan, Engeland, Denemarken, Zwitserland en West-Duitsland. Van onze 350 personeelsleden houden 230 zich bezig met systeem oplossingen, technische support en service. Met de Nederlandse krijgsmachtonderdelen onderhoudt onze verkoop afdeling Defensie de kontakten. Het gaat hier met name om hoogwaardige kommunikatie-apparatuur uit de Verenigde Staten en Engeland. Ook onder steunt de afdeling een aantal aktiviteiten op radiokommunikatiegebied voor Nederlandse politiediensten. Ter uitbreiding van de aktiviteiten zoeken wij een m/v De projektmanager is verantwoordelijk voor de kontakten met afnemers en buitenlandse leveranciers. Hij/zij houdt zich bezig met de technische realisa tie van projekten, zowel in het offertestadium als bij de feitelijke uitvoering. Onze nieuwe projektmanager is beslist een gesprekspartner op nivo. Naast uitstekende kommunikatieve vaardigheden - ook schriftelijk - beschikt hij/zij over kommerciële eigenschappen en is hij/zij in staat projekten op systeemnivo te analyseren en aktief bij te dragen in kreatieve oplossingen. Voor deze funktie vragen wij een opleiding op minimaal hts-e nivo en gedegen kennis van hoogfrekwent technieken. Beheersing van de Engelse taal is zeker ook eejj voorwaarde. Premiespaarregeling. Interessante kollektieve verzekeringen, waaronder ongevallen-, pensioen- en autoverzekering. Koning en Hartman biedt: Uitstekend salaris. 13e Maand. Auto van de zaak. 8,33% Vakantiegeld. 25 Vakantiedagen per jaar. Interesse? Als u geïnteresseerd bent in deze boeiende funktie, neemt u dan kontakt op met Sandra van Diepen van onze afdeling Personeel en Organisatie, teléfoon 015-609414. U kunt ook een bondige sollicitatiebrief sturen. Op volledige diskretie mag u rekenen. yuLAMm Energieweg 1, Postbus 125,2600 AC Delft, Telefoon 015-609906.

Leidse Courant | 1989 | | pagina 30