HTM MTS-ers E Trammonteur m/v T als service teclinicus in de buitenilienst ■11111 ïiliili ill! M/ólgerroed Al/es INTERNATIONAL ADMINISTRATOR (m/v) CALCULATOR/WERKVOORBEREIDER Institute of Social Studies Admissions Officer (m/f) Stand by your man../ als secretaresse van onze directeur financiën en organisatie. SECRETARESSE GRAVDO COLLEGE VAN BESTUUR ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V HAAGS LEIDSE COURANT ZATERDAG 9 DECEMBER ïsu pli Océ Nederlandse VerkoopmaatschappijB.V. Océ is wereldwijd bekend om zijn geavanceerde produkten en diensten voor het presenteren van informatie op papier. Océ-van der Grinten NV. is de Nederlandse houdstermaatschappij van de Océ Groep die actiefis in area 90 landen, waarvan in ruim 20 landen met eigen bedrijven. De Groep heeft ruim 11.000 medewerkers en realiseert een jaaromzet van meer dan f 2 miljard. Het uitgebreide assortiment produkten en diensten van Océ omvat: - kopieersystemen en materialen voor kantoor en tekenkamer - systemen voor 'printing and publishing' - plottersystemen voor technisch ontwerpen - lichtgevoelige materialen en grafische films. Dit assortiment wordt grotendeels door Océ zelf ontwikkeld, geproduceerd en op de markt gebracht. De Océ Groep heeft zijn hoofdkantoor in Venlo. waar ook het grootste deel van de research, de produktie en de internationale marketing is gevestigd. De centrale werkmaatschappij waann deze zijn ondergebracht, is Océ- Nederland B.V. Het gaat goed met Océ. De verkopen stijgen. Dat komt niet alleen omdat we kwaliteitsproduk- ten leveren, maar zeker ook door de goede service die we onze klanten bieden. Deze groei vraagt om uitbreiding van ons service-team in de werkgebieden Amsterdam, Den Haag, Rotterdam en Utrecht. Uw profiel Uw functie Voordat u als service-technicus in uw rayon aan het werk gaat, krijgt u een uitgebreide opleiding, waarin u ons en onze produkten leert kennen. Na deze training en een inwerkperiode verzorgt u geheel zelfstandig het (preventief) onderhoud en de reparaties van de Océ-kopieerapparaten in uw werkgebied. Daarbij let u op een goed gebruik van de apparatuur en instrueert u zonodig uw klanten. In deze ambulante functie heeft u veel contacten met klanten en vertegenwoordigers in uw rayon. U krijgt ondersteuning vanuit het hoofdkantoor in 's-Hertogenbosch, terwijl een lease-auto uiteraard ter beschikking staat. Voor deze functie zoeken wij service technici met een voltooide MTS-opleiding Elektronica of Elektrotechniek met aanvullende elektronica- opleidingen die in het bezit zijn van het rijbewijs BE. U beschikt over een service-verlenende instelling, u beheerst de Engelse taal en uw leeftijd ligt tussen de 20 en 25 jaar. U bent woonachtig in één van de aangegeven werkgebieden. Wanneer u reeds ervaring heeft in een "service functie" en/of bekend bent met ontwikkelingen op het terrein van office automation, biedt dat zowel voor u als voor ons mogelijkheden voor de toekomst. Onze kennismaking Alvorens te solliciteren kunt u eerst telefonisch nadere informatie opvragen bij de heer G. Eling, telefoon 073-815321. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de heerG. Eling, afdeling Personeelszaken, Océ Nederlandse Verkoopmaatschappij B.V., Brabantlaan 2, 5216TV Den Bosch. Wij nodigen mannen en vrouwen uit te reageren. Een medische keuring en een psychologisch onderzoek maken deel uit van de selectieproce dure. Intersec B.V. is een |ong en groeiend ingenieursbureau in Zoetermeer, met ongeveer 25 medewerkers, in het ontwerpen en begeleiden van elektrotechnische installaties voor civiele, infrastructurele en industriële projecten ten behoeve van overheid en bedrijfsleven. In dit bedrijf is een vacature ontstaan voor een enthousiaste' ADMINISTRATEUR met een ruime opvatting van die taak Hij moet zelfstandig kunnen werken en leiding geven aan één of (later) meer medewerkers. Hij rapporteert recht- streeks aan de directeur. De belangrijkste taken van de administrateur en zijn mede werkers) zijn - Financiële administratie, waaronder grootboek-, debiteuren-, crediteuren administratie, maar ook cash-manage ment, budgettering, opstellen van begroting en jaarrekening. - Projectadministratie, kostenbewaking', bepaling stand van onderhanden werken, overzichten opstellen en beoor delen. - Projectplanning, waaronder bewaking van de beschikbaarheid van de mede werkers. - Personeelszaken, waaronder het in service laten verwerken van de salaris sen en het opbouwen van een helder personeelsinformatiesysteem - Algemene zaken, waaronder het beheer van de verzekeringsportefeuille. Voor een goede vervulling van de functie is HEAO-BE-mveau, door opleiding of ervaring verkregen, in ieder geval nood zakelijk. Naast minimaal drie jaar relevante werkervaring, dienen kandidaten te be schikken over het vermogen om proble men analytisch te kunnen benaderen. Gezien de huidige en te verwachten opzet van de administratie binnen het bedrijf is ervaring met automatisering onontbeerlijk. Leeftijdsindicatie tot 35 jaar. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Walgemoed Advies, Postbus 71730, 1008 DE Amsterdam, onder vermelding van vacaturenummer 90.803.1 adviseurs voor organisatie en automatisering The European Software Company The European Software Company verkoopt, installeert en onderhoudt software produkten in Europa. Voor onze administratie zoeken wij een De werkzaamheden omvatten onder meer het volgende: - verzorgen van de Contract Administratie - opmaken van diverse rapporten voor hoofdkantoor en leveranciers - internationale contacten met moeder/zuster bedrijven - internationale contacten met software leveranciers - assisteren van de Vice President Finance - er wordt gewerkt met een IBM PS2 systeem. Functie eisen: - Diploma HEAO BE of vergelijkbaar niveau, verworven via ervaring of andere opleidingen. - Beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift. - Ervaring met computers en software programma's zoals MS- DOS, Lotus 123, DBase III. Wij bieden een aantrekkelijk salaris en dito secundaire arbeidsvoorwaarden. Schriftelijke sollicitaties dienen voor 20 december a.s. gericht te worden aan The European Software Company B.V., Laan 20, 2512 GN Den Haag, t.a.v. Mevr. L. H. Rienksma-Meyer. zoekt met onmiddelijke ingang een (leeftijd 25-35 jaar) Tot de dagelijkse werkzaamheden behoren: - de organisatie van klein burgerwerk en onderhoud - calculator van middelgrote projecten - contacten met opdrachtgevers - nacalculatie van aangenomen werk - verrekening méér en minder werk - het voeren van de werkenadministratie Wij verlangen van u: - minimale opleiding M.T.S.-bouwkunde - diploma aannemer B U - cursus bouwkosten en/of kostprijsberekening - ervaring op gebied van projectcoördinatie - ervaring in het werken met een PC Wij bieden u: - een prettige werkkring - goede salariëring - uitstekende vooruitzichten - een zelfstandige job Bent u geïnteresseerd in genoemde functie, gelieve uw reactie vóór 20 december te richten aan: Bouwbedrijf HOP B.V. t.a.v. dhr. A. M. Bakker, Mees Toxopeüsstraat 3, 2315 WD Leiden The Institute of Social Studies (ISS) is a graduate institute in the field of Development Studies. Staff and participants have a multi-cultural background. Most of the 400 participants come from developing countries in Africa, Asia and Latin America and are professionals in a variety of fields of expertise. While at the ISS they participate in intensive post-graduate diploma programmes or in programmes leading to a Master of Arts in Development Studies, an MPhil or PhD. In the Office of Student Affairs the function of will become vacant very soon. The Admissions Officer is responsible for 1. The administration of all applications for the admission of regular participants, auditors and associate students; and 2. The completion of the procedures for admission to all the teaching programmes. Qualifications The Office of Student Affairs deals with crucial aspects of academic and personal matters of the participants and, therefore, staff must be able to develop and maintain good relationships with participants, staff and external contacts and must have an affinity for teamwork. The sometimes hectic work requires accuracy, efficiency, flexibility and organizational capacities. Background minimally required: secondary school education and in addition two years post-secondary school education in an administrative field, fluency in English and Dutch, working experience, minimum age 25 years. Employment contract The ISS offers an employment contract according to Dutch Government regulations (scale 6 of the BBRA 1984 depending on age and experience). Enquiries If you wish, you may contact Ms. J. Nijhof, Head, Office of Student Affairs, for further information. Applications Please submit your application with the names of 3 referees to the Personnel Manager, Institute of Social Studies, Badhuisweg 251, 2597 JR Den Haag, not later than December 27, 1989. Zo'n 2200 HTM-ers verzorgen het openbaar v Den Haag en aangrenzende gemeenten. Met ruim 400 trams en bussen vervoeren ze zo'n 350.000 reizigers per dag. 121 Func tie -informs tie Onze afdeling Trammaterieel is verantwoordelijk voor reparatie, onderhoud en revisie van de trams. In deze afdeling werken 164 mede werkers. De nieuw aan te stellen medewerker zal in de onderhouds werkplaats werkzaam zijn. Tot de hoofdtaken behoren: onderhoud en inspectie van trams en de daaruit voortvloeiende reparaties verrichten van elektrisch en hydraulisch storingsonderzoek herstellen van schades verrichten van nachtdienst tussen 23.00 en 07.30 uur. Functie-eisen Voor deze functie zoeken wij kandidaten die hun L.T.S.-opleiding (richting mechanische technieken, elektrotech niek of autotechniek) en een vervolgopleiding op M.T.S.-niveau hebben afgerond kennis van autogeen en elektrisch lassen hebben. Wij bieden een salaris tot maximaal 2.993,- bruto per maand, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring vrij vervoer op alle HTM-lijnen opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds goede studiefaciliteiten. v U kunt uw sollicitatie richten voor 23 december a.s. aan het secretariaat van de afdeling Trammaterieel, Postbus 28503, 2502 KM Den Haag, ter attentie van de heer L.H. Haring, onder vermelding van vacaturenummer 51.7. Voor nadere informatie kunt u bellen met de heer K.H. van Reijn' (chef onderhoudswerkplaats), telefoon 070-749174. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selectieprocedure. Dit jaar heeft Graydon haar nieuwe bedrijfs pand aan de Binckhorstlaan in gebruik geno men. De nagelnieuwe vestiging vormt een dui delijke afspiegeling van de succesvolle wijze waarop Graydon in de markt opereert Inmiddels werken bij Graydon zo'n 300 ambi tieuze mannen en vrouwen die hun best doen om een prima produkt tot stand te brengen. De bereidheid om er samen tegen aan te gaan sluit goed aan bij de dynamiek die Graydon kenmerkt Om de zaken soepeitjes draaiende te houden kan een van onze divisiedirecteuren de hulp ge bruiken van een aardige medewerker/ster, die als zorgt voor de opvang van telefoontjes en be zoek, faxen, typen en archiveren van corres pondentie; voorbereiden van vergaderingen en sessies en het administreren van de lease-auto's. Bij afwezigheid vervangt hij/zij een collega van PR en Promotie; deze collegiale ondersteuning geldt over en weer. Opleiding op HAVO/MBO-niveau, aangevuh met steno Nederlands (en misschien zelfs Schoevers) alsmede ervaring met (Word Per-p fect) tekstverwerking Als leeftijdsindicatie noe-P men wij 20-25 jaar. K Een goed salaris, prima secundaire voorzienin gen en werk in een sterk gemotiveerd team maken deel uit van het pakket arbeidsvoor waarden. Schriftelijke reakties, bij voorkeur voorzien vai een recente (pas)foto kunnen worden gezonj den aan Graydon Nederland bv, ta.v. Pai Vorwerk, manager personeelszaken, postbuki- 16991, 2500 BZ Den Haag. Voor telefonisch*- inlichtingen kun je kontakt opnemen met JoojpJ Lobstein, telefoon 070-810404, toestel 501. Graydon Nederland bv is een kerngezonde onderneming met 300 werknemers Van oorsprong aktief op het gebiel van bedrijfsinformatie en incasso, ontwikkelt GraydoL^ zich sterk tot een dienstencentrum voor het bedrijf! leven met geautomatiseerde informatie over de financiee[__ economische situatie van ondernemingen. Bij het Centraal Bureau van de Haagse Hogeschool is, t.b.v. het project voortgangstoetsing en het secretariaat, de volgende vacature per zo spoedig mogelijk te vervullen voor 38 uur per week. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst, op projectbasis, voor de duur van drie jaar. Het College van Bestuur roept kandidaten op, naar deze functie te solliciteren. Tot de taken behoren: het beheren van de geautomatiseerde cliëntenadministratie; werving, aanmelding en registratie cliënten; het voorbereiden van vergaderingen; het bewaken van de voortgang van lopende zaken,- het zelfstandig afhandelen van correspondent- het verrichten van werkzaamheden in het kader van tekstverwerking. unctie-eisen: ervaring in de omgang met computerapparatuur en diverse applicaties in programmatuur; tenminste MAVO niveau; typediploma aangevuld met ervaring met tekstverwerking waaronder WordPerfect; vermogen in een functie met diverse taken zelfstandig te functioneren. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de voor het Hoger Onderwijs geldende regels. Het salaris bedraagt maximaal f 2.755,-- met uitloopperiodieken tot maximaaal f 2.993,— volgens schaal 4 BBRA. Inlichtingen bij mevrouw E. Bosker, coördinator administratie, telefoon 070-3108888. De sluitingsdatum voor sollicitaties is 1 januari 1990. Schriftelijke sollicitaties in te dienen bij het College van Bestuur, t.a.v. Personeelszaken Haagse Hogeschool, Postbus 13336, 2501 EH Den Haag. instellingen van Nederland »d< een uniek en breed scala aiPic onderwijsmogelijkheden De hogeschool heeft ruim |ge 50 studierichtingen, verdeel z over vijf onderwijssectoren:f Economie en Managements Techniek, Onderwijs, Gezonj® heidszorg, Gedrag en j>®' Maatschappij. Voorts de mtersector Informatica en Informatie- P v kunde. Daarnaast verzorgt I hogeschool post HBO. contractonderwijs, maat- schappelijke dienstverlening en contractonderzoek. De Haagse Hogeschool teltl ruim 11.000 studenten en r 1.100 medewerkers. r Louis Couperusplein 2 2514 HP Den Haag Tel. 070-3654930

Leidse Courant | 1989 | | pagina 20