Melbi Raboen houdt Quick Boys scherp Crescendo verliest ongeslagen status UVS en Nieuwenhoorn pas na rust op toeren Teleurstelling bij TOP SPAKENBURG MET 5-1 AFGEDROOGD LEIDENAARS NU GEDEELD KOPLOPER Foreholte zegeviert Flair ruim langs naaste concurrent SPORT SaidóaQowumt MAANDAG 4 DECEMBER 1989 PAGINA 16 Ter Leede verslaat Valken '68 SASSENHEIM Ondanks de 9-0 overwinning van Ter Leede op streekgenoot Valken '68 verlieten de dames zaterdag met een kater het veld. Dit door de ongelukkige botsing tus sen Mary Pelgrim (dubbele been breuk) en Valken '68-keepster Caro- lien Roem (aderbreuk). Het voorval gebeurde in de tweede helft, nadat Ter Leede al een ruime voorsprong had genomen. De Sas- senheimse doelpunten kwamen op naam van Nathalie Geeris, Tineke Datema, Els Schoon, Marjan van der Ploeg (2x) en Annet Beerendonk Katwijkse jeugd onfortuinlijk KATWIJK De landelijke jeugd van Quick Boys moest zaterdag in de slotminuut van de wedstrijd alsnog DWV naast zich dulden. Zonder de geblesseerde Jan Jeroen Schaap en drie geschorsten namen de Katwij kers een 1-0 voorsprong. Op, een pass van Jacco de Haas tekende Marcus Helling de openingstreffer aan. De zelfde Helling was ongelukkig bij de gelijkmaker van DWV. De verdedi ger wilde een lange bal wegwerken, maar schoot daarbij tegen een tegen stander op. Via zijn rug verdween de bal in het doel. Het had allemaal niet zover hoeven komen als Marcel Roe rig vlak daarvoor een kopbal had af gerond. Van de Plas wint Brielle LEIDEN Bij de 10 Engelse mijlen in Brielle heeft de Noordwijkerhout- se NSL atlete Van de Plas de eerste plaats veroverd met een tijd van 1 uur 3 minuten en 35 seconden. In Enschede kwam Bataven-atleet Steenbergen tot een tweede plaats op een veldloop over 9200 meter. De Leidenaar noteerde een tijd van 31.54 minuten, bijna veertig secon den achter winnaar Mulder van LAAC Oldenzaal. Bij de snelwandelaars in Rotterdam liep Maassen van de Brink een tijd van 50.16 over de 10 kilometer. De tijd was voor de AV Holland-man goed voor een zesde plaats. HDC en RDC rukken op LEIDEN In de regionale hoofdklasse van de damcompetitie zijn het Alphense HDC en RDC 2 uit Rijnsburg opgerukt tot een tweede plaats achter de nieuwe koploper Boskoop. HDC keek met de 11-5 zege beter uit dan de gastheren van het Zegveldse Kijk Uit. De 'reserves' van RDC gaven met de 9-7 winst net geen krimp aan het bezoekende KDV uit Krimpen. De 9-7 overwinning van Bos koop op het Hazerswoudse Samen Sterk en de verrassende 12-4 nederlaag van koploper Damlust tegen Excelsior uit Waddinxveen brengt de Boskopers voor de eerste maal op de eerste plaats van de competitie. Door de 10-6 zege van KDC op DEZ uit Reeuwijk doen de Katwijkers de laatste plaats over aan hun gasten. SASSENHEIM De teleur stelling in het kamp van TOP was groot na afloop van het duel met Allen Weerbaar en dat was begrijpelijk genoeg. De Sassenheimse korfbalclub liet een uitstekende kans lig gen om haar eerste punten te pakken en verloor schlemielig met 8-9. De opstelling van TOP was door de rentree van Jacqueli ne Winter andermaal gewij zigd, mede doordat Ria Nijen- huis nogmaals moest invallen voor de geblesseerde Karin Westerbeek. De eerstgenoem de maakte na een kwartier 2-2 en daarmee is veel van de kwaliteit van de eerste helft gezegd. Zowel TOP als Allen Weerbaar korfbalden zonder veel vaart of schot, met als ge volg een schamele 3-3 rust stand. Ook na de paalwisseling was het spel nauwelijks op hoofdklasse-niveau, al liep de score nu meer op. Frank Nij- enhuis en opnieuw Winter zorgden voor 5-3 en in die fase had TOP ruimer afstand moeten nemen. De beginaan- val met Anne van der Zaag en Gerco Langelaan, ijzersterk als afvanger, miste echter het be nodigde schot. „Anne moest zijn heer bezighouden, anders liet Bram van der Zee zich naar de paal terugvallen. En met Diane van Nieuwkoop en Ria Nijenhuis heb je natuurlijk niet veel lengte. Er was wel lang balbezit in de aanval, maar omdat Anne geen schot had, werd het alsmaar breien", overzag Jacqueline Winter vanuit het andere vak de pro blemen. Het bewuste vak scoorde in de tweede helft via Anne van der Zaag slechts één afstandschot en stond ook voor de korf, toen Allen Weerbaar op 8-9 gekomen was en hoewel Van der Zaag en zijn vervan ger Egbert Dijkstra meerma len de mand raakten, wilde de bal er niet meer doorheen val len. KATWIJK De wegen die een succestrainer be wandelt, zijn vaak onna volgbaar. Die van Quick Boys' oefenmeester Melbi Raboen, bijvoorbeeld. Waar een doorsnee trainer na de gewonnen derby met Rijnsburgse Boys de teugels in de maandagt raining wellicht iets zou hebben laten vieren, be sloot Raboen juist tot een uiterst straffe oefening. En hij hield het daar niet bij. Ook de woensdag en de donderdag werden door hem benut om zijn selectie af te matten. „Het was na Rijnsburg te rustig. De groep was te voldaan. Ik wilde ze weer horen schelden. En dat lukte op deze manier heel best", verklaarde Raboen die werkwijze zaterdag, na de zo overtuigende 5-1 zege op Spakenburg. De Hagenaar bleek het overi gens niet bij die 'straftrainin- gen' alleen te hebben gelaten. Zoals het een onnavolgbare coach betaamt, had hij met zijn boog nog wat andere pijlen af gevuurd. Richting personele bezetting, bijvoorbeeld. Een met 3-1 bij buurman Rijns burgse Boys winnend Quick Boys team werd in het verle den minimaal een maand in tact gelaten. Je moet dan ook Raboen heten om de week erna spits Mart van der Plas toch maar in te wisselen tegen middenvelder Jaap van Duyn. „Ik heb de groep enige tijd ge leden al verteld dat ik het elf tal samenstel aan de hand van de omstandigheden. Dit was geen veld voor een speler als Martin. Dus stond hij niet in de basis". Het resultaat gaf de weer win nende Raboen natuurlijk ge lijk. Ook met vrijwel onzicht bare Jaap van Duyn in de ploeg en Mart in de rol van wisselspeler, deed Quick Boys het tegen het tobbende Spa kenburg uitstekend. Zo goed, dat het duel na de eerste helft al bijna gespeeld was: de thuis club kon immers met een 3-1 voorsprong op zak gaan rus ten. Een des te opmerkelijker gang van zaken, gezien het ge geven dat de Katwijkers na vijf minuten al tegen een 0-1 achterstand aankeken. Welis waar tegen de verhouding in tot stand gekomen, maar in het verleden maakte een der gelijke tegenslag van Quick Boys nog wel eens een ver af dwalende ploeg. Dit seizoen blijkbaar evenwel niet meer. Dankzij de inbreng van zater dag weer sterke buitenstaan ders Hoogervorst, Dijkhuizen en Kanbier, ongetwijfeld. Maar zeker ook door Raboen. „Ik hou de jongens altijd weer voor om op dat soort momen ten de rust te bewaren. Om te blijven voetballen. Je kan al tijd nog hard gaan rennen als het in zo'n wedstrijd tegen blijft zitten". Er behoefde za terdag dus niet te worden ge rend. Treffers van Floor van Duyn (doorloopbal), Johan Jonker (strafschop na een overtreding op Floor van Duyn) en Fred Kanbier (met een fraaie, halve omhaal) her stelden nog voor de pauze de schade die doelman Tom van der Niet eerder bij de houdba re inzet van Theo de Graaf had veroorzaakt. De marge werd na de pauze door Quick Boys (nu met Dirk Varkevis ser in de goal voor de 'niet he lemaal frisse' Van der Niet) nog verder uitgebouwd. Leen van der Plas (met een slimme kopbal) en topscorer Jonker (na een oogstrelende combina tie met Kanbier) bepaalden de eindstand op 5-1. Dat Spakenburg de achter stand eerder in dat tweede deel niet minimaal had gehal veerd, werd na afloop door collega-trainer Henk Hofstee eenvoudig met 'gebrek aan vorm' afgedaan. „Normaal mist Melrik Beukers zo'n kans niet", doelde Hofstee op een fase vlak na de doelwisseling. „Nu wel. Het is typerend voor de vorm van de ploeg. Spa kenburg draait al weken niet". Omdat de gasten die eerste tien minuten na rust niet be nutten om dichterbij te ko men, waren Quick Boys en succestrainer Raboen na het duel derhalve weer een over tuigende zege rijker. Een be langrijke winst ook, omdat de niet spelende concurrenten Noord wijk en Rijnsburgse Boys de kloof met de Katwij kers toch weer twee punten groter zagen worden. Een ge geven dat voor Raboen overi gens geen reden vormde z'n selectie maar even met rust te laten. „Spelen in de top van het amateurvoetbal betekent handelen en werken als een professional", zo liet Raboen al bij zijn aankomst op Nieuw Zuid weten. Dus treedt Quick Boys één morgen, op Sinter klaasavond, tegen AZ aan. „Zaterdag over een week is de laatste wedstrijd voor de win terstop. De ploeg moet op dat moment ook nog scherp zijn". Met andere woorden: Raboen wil zijn spelers ook dan nog horen schelden. Door oefen- HELLEVOETSLUIS feit dat die scheidsrechter de meeste scheidsrechters wie naar voetbal wilde kij- score voor Nieuwenhoorn (De Maar wat gebeurt er? We ge- van de man in h< TTVQ Hooit clr^Hc crict or on Ho Hal niot nn Ho stir» lptrt sneller naar de stip wijzen als ken, had weinig andere keus Groot: „Ik geloof dat niemand ven op kinderlijke manier een voorkwam een Leid UVb deelt sinds gisteren de Dal met op ae Slip legt, de strafschoppenverhouding moesten overigens tot de van UVS op dat moment aan strafschop weg. En dan heb ik Helemaal geen reder het koploperschap in de baai ik natuurlijk vrese- daarcjoor in evenwicht ge- tweede helft wachten alvorens verdedigen dacht"), nog geen het niet eens alleen over Leef- lijkheid had UVS-vi perste klasse met Voor- liik. Aan de andere kant: EronBt lra„ mnrHpr 7.n nipt Hp dp wpdstriid hpt hpkiikpn dprtip spenndpn later trok lanP dip die sneler neerleet. Arthur van Orssai FOTO: ANDRÉ VAN HAASTEREN wedstrijden op dit soort avon den te plannen, zal dat 'm wel lukken ook. GERT-JAN ONVLEE Scoreverloop: 5. Theo de Graaf 0-1, 15. Floor van Duyn 1-1, 38. Jonker (strafschop) 2-1, 44. Kanbier 3-1, 57. Leen van der Plas 4-1, 66. Jonker 5- 1. Quick Boys: Van der Niet (Varkevis- ser), Haasnoot, Hoogervorst, Jonker, Hans van der Plas, Jaap van Duyn, Dijkhuizen (Mart van der Plas), Floor van Duyn. Leen van der Plas, Aandewiel, Kanbier. HELLE V OETSLUIS UVS deelt sinds gisteren het koploperschap in de eerste klasse met Voor burg. De Leidse ploeg speelde uit tegen het lasti ge Nieuwenhoorn met 2-2 gelijk, terwijl de enige an dere wedstrijd die niet werd afgelast, Voorburg - RKAVV, een zege voor de thuisploeg opleverde. De 2-2 tegen Nieuwenhoorn stemde het UVS-kamp, inclusief trainer Ruud de Groot, tevreden. Ondanks het feit dat een paar mi nuten voor tijd de ploeg een strafschop onthouden werd. De Groot: „Van het feit dat die scheidsrechter de bal niet op de stip legt, baal ik natuurlijk vrese lijk. Aan de andere kant: Voorburg en Unitas ver liezen hier met 4-0 en 3-0. Als je het zo bekijkt, heb ben we het niet slecht ge daan". Het mag in feite een verras sing worden genoemd dat scheidsrechter Verbeek uit Rotterdam besloot geen penal ty te geven aan UVS op het moment dat Gerry Jansen on deruit werd geveegd. Het ge beurde immers binnen het zes tienmetergebied en, niet onbe langrijk, aan de andere kant had Verbeek er al wel één ge geven. En iedereen weet dat de meeste scheidsrechters sneller naar de stip wijzen als de strafschoppenverhouding daardoor in evenwicht ge bracht kan worden. Zo niet de Rotterdamse arbiter Verbeek en Ruud de Groot maakte zich daarover bijzonder boos. „Dit kostte ons gewoon de overwin ning dus. Gerry Jansen gaat alleen op de goal af en hoeft 'm er alleen nog maar in te schieten. Wat denkt die scheidsrechter dan; dat-ie voor de lol gaat liggen of zo? Onbe grijpelijk toch". Toch zou, en dat moest ook De Groot toegeven, een overwin ning niet op zijn plaats ge weest zijn. Op basis van het geen beide ploegen vertoon den, was een puntendeling niet meer en niet minder dan terecht. De vele toeschouwers wie naar voetbal wilde kij ken, had weinig andere keus moesten overigens tot de tweede helft wachten alvorens de wedstrijd het bekijken waard werd. Voor rust legden beide ploegen een gezapig par tijtje op de mat en was aller minst aan de wedstrijd af te zien dat hier twee elftallen in actie kwamen, die met één punt verschil in het voor- deel van UVS de ranglijst om de tweede periode aanvoe ren. Een kans(je) of twee kon voor beide ploegen geturfd worden. Marcel Tolsma was degene die namens .de gasten deze mogelijkheden onbenut liet. Na de rust werd er uit een heel ander vaatje getapt. Bin nen twee minuten stond het 1- 1. Karei de Blok opende de score voor Nieuwenhoorn (De Groot: „Ik geloof dat niemand van UVS op dat moment aan verdedigen dacht"), nog geen dertig seconden later trok Hans de Kruys de zaak weer in evenwicht. Hij kopte een voorzet van Alex Leeflang over de te gretig uit zijn doel komende Nieuwentyoorn-kee- per Hollaar onder de lat. Toen Marcel Tolsma, na een pass van uitblinker Hans van Leeuwen, acht minuten later met een diagonaal schot UVS op voorsprong bracht, wees al les erop dat de Leidenaars als nog twee punten uit deze wed strijd zouden overhouden. Oe fenmeester De Groot: „Op dat moment hadden wij de wed strijd compleet in handen en hadden we gewoon via de counter 1-3 moeten maken. Maar wat gebeurt er? We ge ven op kinderlijke manier een strafschop weg. En dan heb ik het niet eens alleen over Leef lang die die speler neerlegt. Die vent had daar al helemaal niet mogen komen". Eef van Splunder schoot raak van elf meter. Marijn Mokveld koos de goede hoek (De Groot: „Mokveld en ik hebben geen Jan Reker nodig"), maar de penalty scheerde rakelings langs de paal en daarom kon de UVS-goalie er net niet bij. Vevolgens ontspon zich een bloedstollende slotfase met kansen over en weer, waarvan de beste zoals reeds gememo reerd voor Gerry Jansen was. Een actie van een Nieuwen- hoorn-verdediger èn het uit blijven van een reactie daarop van de man in het zwart, voorkwam een Leids feestje. Helemaal geen reden tot vro lijkheid had UVS-verdediger Arthur van Orssagen. Hij kreeg een snoeihard schot midden in het gelaat en moest, nadat hij het aanvankelijk nog even probeerde, groggy het veld verlaten. De blessure bleek achteraf mee te vallen, hoewel een grote bloeduitstor ting het gezicht van de UVS'er nog wel enige dagen zal ont sieren. PAUL DE VLIEGER Scoreverloop: 47. Karei de Blok 1-0, 47. Hans de Kruys 1-1, 55. Marcel Tolsma 1-2, 69. Eef van Splunder 2-2. UVS: Mokveld, Van Orssagen (Van Dam), Van Dijk, Houtekamer, Van de Zeeuw, Van Leeuwen, Leeflang, Valk, Tolsma, Jansen, De Kruys. VOORHOUT In het enige duel dat in de vierde klasse A doorgang vond, won Foreholte met 2-0 van ROAC '79. Voor rust was het harde veld nog bespeelbaar en was er in de ogen van Foreholte-trainer Hans Blom nog sprake van re delijk voetbal. Een helft ook waarin de Voorhoutse forma tie diverse kansen liet liggen om een voorsprong te nemen.. Ronald Veldhoven vond uit eindelijk het net, nadat Ton Arroyo en Jos Deutekom eerder in kansrijke posities misten. Na rust was het niet veel anders en hield ROAC '79 lange tijd uitzicht op een punt. Ton Arroyo scoorde tien mi nuten voor tijd echter 2-0. LEIDEN Na drie speel ronden is geen van de dertien korfbalclubs meer zonder nederlaag geble ven. Crescendo verloor als laatste haar ongeslagen status tegen KVR (9-14). Pernix, De Danaïden en Velocitas konden echter hun eerste zeges laten bij schrijven ten koste van VEO (22-18), Ten Donck (10-11) en van Weidevo gels (3-10). Alleen TOP, KNS, Tempo en Madjoe hebben tot dusverre in het geheel nog geen pun ten behaald De slagvaardigheid van Per nix bleek door het omwisselen van Robin Arnoldus en Hans van der Velden enorm toege nomen, zoals VEO moest erva ren: 22-18. Peter Kuipers en Casper de Rooy, beiden liefst zesmaal scorend, Janneke Mulder en Lian Tieleman (2) hadden krap acht minuten no dig om 15-16 in 20-16 te veran deren en dat was een solide basis voor de dikverdiende overwinning in een attractief duel. „Wij hebben ze goed partij ge boden en hopelijk heeft dat meer vertrouwen gegeven", hoopte coach John Tims van Fides Pacta op grond van een goede tweede helft bij Die Ha- ghe. Zijn ploeg bleef na 6-6 een kwartier lang zonder doel punten (11-6 rust), maar kwam door bekeken verdedigen en foals van onder meer Mieke elier (4) en Henny Piket (3) nog dichtbij de gedoodverfde kampioen van hun poule: 15- 13. Fiks miste in het eerste deel van de tweede helft tegen Wa tervliet concentratie en schot en raakte van 9-7 (rust) dan ook 11-13 achterop. Gerrie Coli, Diederick van Veen en Nico van Weizen leken een gelijkspel veilig te stellen, tot- at de bezoekers twee minuten voor het einde van 14-15 een geslaagde greep naar de twee Ëunten deden. )e Danaïden forceerde in het vier punten-duel met Ten Donck op 9-9 via Sandra Slin gerland twee strafworpen, die Heiko Locher en diens ver vanger René de Louw koel bloedig inschoten (9-11). De blauw-witters, die in Paul Hüsken met vier treffers hun beste aanvaller hadden, gaven deze voorsprong niet meer uit handen en pakten met 10-11 hun eerste overwinning. Halverwege de tweede helft liet Crescendo op 6-9 een strafworp liggen en daarmee de laatste kans om KVR te be dreigen (6-11). Alleen Carolien van Noort met liefst vijf tref fers en Wijnand Alberts (3) konden zich in het afronden van de kansen enigszins meten met hun tegenstanders, die met 9-14 beduidend beter op dreef waren. De Algemene verraste titelfa- voriet De Zwaluwen met scherp aanvalsspel en nam met 2-7 resoluut het heft in handen. Jory Sjardijn en Al fred Lambooy vierden hun rentree in de basis met drie en vijf goals en gevoegd bij de hattrick van Enrico Mud wa ren die toereikend voor een knappe 11-15 triomf. Poulegenoot Zuiderkwartier had andermaal met een leng tenadeel te kampen bij Ados, dat in de tweede helft na 4-5 beslissend uitliep naar 10-6. Erik (5) en Els van Lunteren (2), Aldo Spadon (2) en Mi chael Martens konden deze kloof net niet meer dichten, zodat met 13-12 verloren werd. De verdediging van KNS toonde zich veel te gretig te gen Aurora, waardoor er al gauw een 1-4 achterstand ont stond. Edwin Kooien (3), Peter Zitman (2), Yvonne van Dam en Liesbeth Kok herstelden wel enige malen de aanslui ting, maar de gelijkmaker bleef steeds achterwege: 7-9. Ook Tempo toonde zich ver dedigend kwetsbaar bij Nieuw Flora en "gaf rondom de rust een 3-6 voorsprong zomaar uit handen (9-6). De Alphenaren met Jim Vos (4) en Rudolf de Jonge (3) als gangmakers, kre gen van de geroutineerde thuisclub geen kans meer om langszij te komen en verloren met 13-11. Ons Eiland bleef tot 7-7 in het spoor van De Regenboog, maar stelde tegen drie tegen treffers op rij slechts één ge miste strafworp (10-7). René Anita Alberts (Crescendo) tracht tegen KVR te scoren. Haar ploeg Arnoldus (3), Eric Kuiper en Remco van de Meeberg (2) en Olga Soudan scoorden al met al te weinig om een 13-8 ne derlaag nog te vermijden. De productiviteit van Veloci tas was nu eens meer over beide vakken verdeeld, het geen bij Weidevogels in duide lijke winst resulteerde: 3-10. Jeroen van Driel en Steven de Ronde maakten een hattrick en Jetske Goudsmit hief een korte inzinking na 2-6 (rust) tijdig op door 3-7 te vervaardi gen. Daarentegen bleef de begi- naanval van Madjoe tegen Valto ernstig in gebreke door slechts één strafworp van Wil fred Blankert te leveren. Greet Altena, Anne Blankert (2) en René van der Vooren waren in het andere vak meer trefzeker, wat overigens aan de 6-12 nederlaag weinig ver anderde. ALPHEN LEIDEN - De badmintonners van het Alphense Flair hebben met de 7-4 zege op naaste concurrent Velzen het on deraan staande Lisse een dienst bewezen. Vlietwijk en Merenwiek behielden hun koppositie. Met de 7-4 zege op Velzen stel de het Alphense Flair zich in de eerste klasse van de lande lijke badmintoncompetitie niet alleen veilig, maar bewees het ook streekgenoot Lisse een dienst. De Lissenaren, die slechts met 6-5 van nummer drie Zeemacht verloren, zijn nu nog slechts twee punten verwijderd van de zesde plaats, die handhaving garan deert. Na zes singles had Flair een 5-1 voorsprong genomen, waarbij alleen Frits Gill in drie games het onderspit dolf. Mike Wieten voegde aan de vijf punten nog twee dubbelze- ges toe. Bij Lisse wonnen Jac queline van Ravensberg en Christien van Santen de en kelspelen en vervolgens ook het dubbelspel. Peter Velte- naar en Dennis Versteegh her stelden zich in de herendub- bel, terwijl ook de tweede mixed werd gewonnen. De eerste mixed ging na een 17-14 voorsprong in de derde game op één punt met 18-17 verlo ren, en daarmee een belang rijk tweede winstpunt. Vlietwijk had ondanks de door een forse blessure voor het resterend gedeelte van de competitie afwezige Joke Te- beest weinig moeite het Rot terdamse Metro met 6-2 voor te blijven. Sonja Groenveld debuteerde in de hoofdmacht met drie zeges. In de dezelfde afdeling liet Léiden een punt liggen bij Duinwijck VI. Na de enige singlewinst van Paul Kooyman herstelden de he- rendubbel en de beide mixen de opgelopen achterstand. Het verschil tussen de koplo per in de derde klasse, het Leidse Merenwiek en het op de tweede plaats bivakkerende Flair 2 bleef onveranderd twee punten. Sandrina Lee mans verloor bij de Merenwij- kers als enige. De Alphenaren leverden de herendubbel en de tweede mixed in. In de vierde klasse een zwarte dag voor Flair 3 en 4. Het der de team van de Alphenaren moest de koppositie aan Victor SIO 5 afstaan. Aan invaller Bi- anca Dijkstra viel niets te ver wijten, zij zorgde voor de enige drie zeges. Team 4 moest de tweede plaats achter de onbet wiste koploper Vlietwijk 2 af staan aan Zijderveld, waar met 6-2 van werd verloren. De derby tussen de beide midden moters, het Leiderdorpse Spotvogels en Merenwiek 2 werd door de 'reserves' met 6- 2 gewonnen. Shuttle '74 uit Ter Aar overklaste PIP uit Berkel Rodenrijs met 7-1, waarbij alleen Marjon Wasse naar het enkelspel moest afge ven. Het Leidse Veglo deed na de 6-2 zege op Aristo 2 de rode lantaarn aan de tegenstanders over. Met een uithaal tekende Johan Jonker voor Quick Boys' vijfde en zijn tweede treffer in de wedstrijd tegen Spakenburg.

Leidse Courant | 1989 | | pagina 16