EDUCATION ENGINEER m/v all-round uitvoerder (m/v) H Heembouw maakt het goed. KONING EN HARTMAN st-bernardus Werken bij een nieuwe organisatie die voorlichting verzorgt over opleidingen, beroepen en arbeidsrharkt LANDELIJK DIENSTVERLENEND CENTRUM (LDC) i.o. LEIDSE COURANT ZATERDAG 2 DECEMBER 1989 Heembouw is een dynamisch en modern bouwbedrijf. Het bedrijf voert onder meer opdrachten uit in nieuwbouw en renovatie van woningen, utiliteitsbouw en systeembouw. De medewerkers van Heembouw zijn enthousiast en actief bezig Heembouw tot één van de betere bouwpartners in de Randstad te maken. Momenteel zoeken we een Als bouwplaatsleider heeft de uitvoerder de verantwoording voor leidinggeven aan bouwplaatsmedewerkers contacten met onderaannemers, leveranciers e.d. kostenbewaking veiligheidsaspecten contacten met opdrachtgevers Wij verwachten dat de kandidaat een uitgesproken team werker is. Enige jaren ervaring in een gelijkwaardige functie strekken tot aanbeveling. Degenen die zich aangesproken voelen door onze wijze van werken en de functie nodigen wij uit hun sollicitatiebrief te sturen naar Bouwbedrijf Heembouw b.v. t.a.v. C.L. van Berkel, adjunct directeur Postbus 30 2370 AA Roelofarendsveen. Als u meer informatie over de functie wilt hebben kunt u bellen met Heembouw: 01713-1 91 06 Dan heb je eer van je werk. After-sales-service-bedrijf SERVICOM B.V. werkend binnen haar concern voor eigen merken, waaronder de Panasonic Technics 'IMPORTEUR service" ELEKTRONICA TECHNICUS M/V voor storingzoeken/repareren, MTS-E of HTS-E, technicus in hart en nieren, niet bang voor het 'moeilijker" niveau. INFORMATIE: Servicom werkt voor haar bedrijfsgebeuren geavanceerd met de computer, is dagelijks in aanraking met de nieuwste ontwikkelingen in de elektronica en beschikt over veel hoogwaardige meetapparatuur. Sollicitaties kunt u richten aan Servicom B.V., Postbus 16280, 2500 BG Den Haag, Melkwegstrrat 28, telefoon 070-347 35 61. Koning en Hartman is één van Nederlands belangrijkste leveranciers op het gebied van datakommunikatie. Wij vertegenwoordigen fabrikanten met een wereldreputatie, waaronder Novell, Micom en Digital Pathways. Deze klin kende namen dragen in hoge mate bij aan het sukses van Koning en Hartman. Het opleidingsinstituut DataBrain van Koning en Hartman verzorgt oplei dingen op het gebied van datakommunikatie en lokale netwerken. Vanaf 1 maart 1990 zullen de kursussen van DataBrain primair worden verzorgd door drie full-time docenten. Daarom zoekt DataBrain een Zijn/haar belangrijkste taken zijn: geven van systeembeheerder kursussen op het gebied van o.a. Novell netwerken aan groepen van maximaal 12 personen, zich kontinu op de hoogte houden van ontwikkelingen in de LAN markt, zich voorbereiden op het geven van kursussen op het gebied van datakommunikatie. De docent(e) zal ongeveer 130 dagen per jaar effektief voor de klas staan. In de resterende tijd wordt de gelegenheid geboden de huidige kennis op peil te houden en voorbereidingen te treffen voor de (nieuwe) kursussen. Voor een goede vervulling van de funktie achten wij nodig: een opleiding op HTS-nivo, richting elektronika of computertechniek, of gelijkwaardige kennis; ervaring als docent; goede kennis van PC's (ook hardwarematig); kennis van MS-DOS; beheersing van de Engelse taal. Hoewel de kandidaat een zeer intensief trainingsprogramma krijgt over de onderwerpen waarin hij/zij later les zal geven, strekt de onderstaande kennis tot aanbeveling: kennis van LAN's (Novell specifiek); bekend met datakommunikatie-aspekten; bekend met de populaire MS-DOS paketten zoals WP, LOTUS, dBase III. Koning en Hartman biedt: Uitstekend salaris. 13e maand. 8,33% vakantiegeld. 25 vakantiedagen per jaar. Premiespaarregeling. Reis- en onkostenvergoeding. Interessante kollektieve verzeke ringen, waaronder ongevallen-, pensioen- en autoverzekering. Als u geïnteresseerd bent in deze funktie, neemt u dan kontakt op met Heieen Hoogendam, personeelfunktionaris, telefoon 015-609414, of schrijf een bondige brief. Op volledige diskretie kunt u rekenen. Energieweg 1, Postbus 125,2600 AC Delft, Telefoon 015-609906. st] Katholieke Stichting Huize verpleeghuis reactiveringscentrum bejaardenverzorgingstehuis hoofdstraat 82, 2171 AV Sassenheim, tel. (02522) 19004 De direktie van bovengenoemde Stichting roept sollicitanten op voor de funktie van administratief medewerker m/v Tot de taken van de kandidaat behoren o.m.: het verzorgen van de salaris- en personeelsadministratie; het kontroleren en koderen van fakturen, alsmede het betaalbaar stellen hiervan; het verzorgen van de financiële grootboekadministratie; het assisteren bij het samenstellen van begrotingen, periodieke overzichten en de jaarrekening. Deze taken dienen, na een gedegen inwerkperiode, zelfstandig te worden uitgevoerd. Gedacht wordt aan een kandidaat ouder dan 23 jaar en in het bezit van of vergevorderd met de studie voor het M.B.A.-diploma. Voor het goed vervullen van deze funktie dient men te beschikken over goede kontaktuele eigenschappen. Salariëring zal geschieden naar opleiding en ervaring. De C.A.O.-Ziekenhuiswezen is binnen de Stichting van toepassing, alsmede deelneming aan het pensioenfonds P.G.G.M. Inlichtingen over deze funktie kunnen worden ingewonnen bij de Administrateur, de heer C.S.M. Disseldorp. IMS, het Instituut voor Medische Statistiek, is een gerenommeerd marktonderzoekbureau op medisch-farmaceutisch gebied. Sinds 1967 is het een begrip voor gedegen marktonderzoek en betrouwbare verslaglegging van ontwikkelingen op specifieke terreinen van de gezondheidszorg. Het bureau is gevestigd in Den Haag en telt 60 medewerkers. Tot nu toe werd de functie Personeelszaken uitgeoefend als onderdeel van meerdere taken. Als gevolg van de snelle groei van onze organisatie zoeken wij PERSONEELSFUNCTIONARIS (m/v) (part-time plm. 20 uur per week) Functie-informatie: De functionaris zal worden belast met alle facetten van het personeelswerk, zoals o.a.: - selectie werving - individuele personeelszorg - toepassing arbeidsvoorwaarden - ontwikkelen en evalueren van een loopbaan- en opleidingsbeleid - opzetten van een functiewaarderingssysteem een afgeronde opleiding op HBO- PW-niveau enkele jaren ervaring in praktisch personeelswerk, bij voorkeur, in dienstverlenende sektor zelfstandigheid en initiatief IMS Nederland BV biedt U een interessante, veelomvattende functie met een grote mate van eigen inbreng. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Indien u belangsteling hebt voor deze functie, dan verzoeken wij U binnen 14 dagen Uw sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, te zenden aan: IMS Nederland BV Bezuidenhoutseweg 187, 2594 AH Den Haag, t.a.v. de directie. Tel. 070-3820821. Het Landelijk Dienstverlenend Centrum (LDC) i.o. is een samenwerkings verband op initiatief van de ministeries van Sociale Zaken en Werkgelegen heid, Onderwijs en Wetenschappen en voorts van Economische Zaken en Landbouw en Visserij. Met een cliëntgericht systeem en professionele, geïnte greerde dienstverlening aan intermediairs (zoals schooldecanen, beroeps- keuze-adviseurs) wil het centrum bijdragen aan een effectiever verloop van school- en beroepskeuzen. Doel is om zodoende vraag en aanbod op de arbeidsmarkt meer op elkaar aan te laten sluiten. De organisatorische positie, de taakstelling en de bestuurlijke inrichting van het LDC moeten nog definitief worden vastgesteld. Het is de bedoeling dat het LDC een stichting wordt. Tot die tijd ressorteert het LDC onder het Directoraal-Generaal voor de Arbeids voorziening. Bij het Landelijk Dienstverlenend Centrum (LDC) i.o. zijn enkele functies vacant met als voorlopige standplaats Den Haag. Medewerker pr/marktonderzoeker m/v Hoofd Algemene Zaken m/v vac.nr. 89-895/S U onderzoekt de behoefte aan voorlichtingsmateriaal en dienst verlening op het vlak van beroeps keuze, analyseert en interpreteert de onderzoeksresultaten en legt een en ander vooraan de Program maraad. U vertaalt de geïnventari seerde behoeftegegevens naar produktconcepten voor het LDC (inclusief kostenaspecten, lever tijden e.d.) en naar produkten voor de niet-institutionele markt (bijv. de boekhandel). Ook adviseert u de produktafdeling van het LDC inzake (methodieken voor) markt onderzoeken en marktstrategieën en komt u vanuit marketingoog- punt met eventuele wijzigingen op produkten, diensten en de beleids- U fungeert als primaire voorlichter over het LDC en begeleidt pr-activi- teiten en produktpresentaties. Kortom, een veelzijdige functie, met tal van in- en externe contac ten, ondermeer met decanen, GAB's, bero.epskeuze-adviseurs, de programmaraad, uitgeverijen etc. Uiteraard is het in deze functie zaak om ontwikkelingen inzake pr, marketing en studie- en beroeps keuzevoorlichting nauwlettend in het oog te houden. Wat wij vragen en bieden U heeft een HBO-opleiding op het gebied van pr/marketing, of be schikt over een gelijkwaardig werk- en denkniveau door oplei ding en ervaring. Goede contac tuele eigenschappen, commer ciële feeling en het vermogen zelfstandig te werken zijn onmis baar. Voorts bezit u ervaring op het vlak van marktonderzoek en produktontwikkeling. Uw salaris bedraagt, afhankelijk van uw opleiding en ervaring, maximaal 4.757,- bruto per maand, exclusief 8% vakantie toeslag. vac,nr. 89-897/S Een veelzijdige, leidinggevende positie met een brede verantwoor delijkheid. U geeft leiding aan de mede werkers van het secretariaat en ziet toe op de voortgang van het werk. U onderhoudt contacten met een extern administratie kantoor in verband met de loon administratie. U zorgt voor een efficiënte interne bedrijfsvoering, planten organiseertde huishoude lijke gang van zaken en beheert het materieel, de voorraden, de exploi tatie en de budgetten daarvoor. Dat brengt tal van externe contac ten met zich mee in verband met o.a. pffertes, aanschaf kantoor benodigdheden, onderhoud, reparaties, betalingen etc. Verder zet u zonodig tijdelijk personeel in voor huishoudelijke en administra tieve taken. U ziet toe op de kwali teit en kwantiteit van geleverde diensten en goederen en u infor meert en adviseert over uw brede werkterrein aan de directeur. Wat wij vragen en bieden U heeft een MBO-opleiding of een gelijkwaardig werk- en denkni veau, bezit aantoonbaar commer cieel en technisch inzicht en bent enige jaren in een soortgelijke functie werkzaam geweest. Belangrijk vinden we leiding gevende capaciteiten, onderhap- delingsvaardigheid, representatief optreden en goede contactuele en uitdrukkingsvaardigheden. Uw salaris bedraagt, afhankelijk van uw opleiding en ervaring, maximaal 4.144,- bruto per maand, exclusief 8% vakantie- Medewerker Informatiesysteem "I See" m/v Projectleider schriftelijk materiaal m/v Medewerker secretariaat m/v Voorlichter m/v vac.nr. 89-900/S "I See" luidt de naam van het geautomatiseerde informatiesys teem voor beroeps- en opleidings keuze dat he.t LDC gebruikt. Over dit systeem en over de theoreti sche achtergrond, de toepasbaar heid etc. gaat u met voordrachten en lezingen voorlichting geven. Ook draagt u inhoudelijk bij aan de kwaliteitsbewaking en verdere ontwikkeling van I See. Daartoe onderhoudt u contacten met leveranciers en gebruikers, zoekt u naar nieuwe toepassingen, onder steunt u het hoofd bij het toezicht op uitbestede werkzaamheden, adviseert u de Programmaraad en komt u met onderzoekvoorstellen. Tevens begeleidt u (als tussenper soon) onderzoeken, verricht u literatuuronderzoek en levert u voorlichtingsmateriaal vanuit vakinhoudelijke inzichten. Bij afwezigheid van het hoofd I See vangt u diens werkzaamheden op. Wat wij vragen en bieden U heeft een HBO-opleiding of beschikt over een gelijkwaardig werk- en denkniveau en bent inhoudelijk goed op de hoogte met voorlichting over beroepen en opleidingen. U kunt goed werken in multidisciplinairteamverband, bent bekend met geautomati seerde informatiesystemen en hanteert een heldere stijl van formuleren, mondeling en schrif telijk. Uw salaris bedraagt, afhankelijk van uw opleiding en ervaring, maximaal 5.290,- bruto per maand, exclusief 8% vakantie- vac.nr. 89-901/S U wordt verantwoordelijk voor de teksten van het voorlichtingsmate riaal. U redigeert teksten, beoor deelt voorgeselecteerd materiaal en oriënteert zich zonodig ter plekke om een goed beeld te krijgen van de te beschrijven produkten. U doet suggesties voor illustraties e.d., bereidt contracten met externe drukkerijen voor en begeleidt het drukproces en de distributie van het materiaal. U geeft leiding aan de medewerker schriftelijk materiaal, overlegt regelmatig met door u samen te stellen redactieteams en onder houdt tevens contacten met onder meer de sectoren audio-visueel materiaal en tijdschriften. Ook onderhoudt u contacten met gebruikersgroepen om wensen en behoeften aan voorlichtingsmate riaal te kunnen inventariseren. Wat wij vragen en bieden Redactionele vaardigheid en ervaring met het samenstellen e.d. van teksten vormen natuurlijk een eerste vereiste. U heeft een HBO- opleiding (bijv. School voor Jour nalistiek) dan wel een door kennis en ervaring verkregen, gelijkwaar dig werk- en denkniveau. U bezit leidinggevende capaciteiten, kunt goed zelfstandig werken, bent representatief en kunt uitstekend met mensen overweg. Uw salaris bedraagt, afhankelijk van uw opleiding en ervaring, maximaal 4.757,- bruto per maand, exclusief 8% vakantie toeslag. vac.nr. 89-898/S Een veelzijdige secretariaatsfunc tie waarin u als administratief aanspreekpunt voor het LDC fungeert en de senior-medewerker vervangt bij diens afwezigheid. U notuleert vergaderingen, verzorgt de post en beheert het archief, de infotheek en het documentatiemateriaal. Ook selecteert u documentatie materiaal voor specifieke doelen, stelt u samenvattingen op en begeleidt u juniormedewerkers. Wat wij vragen en bieden U heeft een MAVO- of gelijkwaar dige opleiding, aangevuld met een secretariële opleiding en bent bekend met tekstverwerking. U kunt goed met mensen overweg, bent in staat zelfstandig te werken en formuleert vlot en helder, in woord en geschrift. Uw salaris is afhankelijk van uw leeftijd, opleiding en ervaring en bedraag maximaal 2.993,- bruto per maand, exclusief 8% vakantie- Belangstelling? Voor nadere informatie kunt u bellen met de heer A.W.G. Vendel, interimmanager Project Organisa tie LDC i.o., telefoon 070-624611, toestel 2093. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vac.nr. 89-896/S U verzorgt voorlichting over beroepen, opleidingen e.d. aan intermediairs, koppelorganisaties en evt. individuele burgers en verwijst hen zonodig door naar andere instanties. U signaleert leemten in het informatiebestand en doet suggesties om deze op te vullen. Verder bewaakt u de kwali- j teit van het informatiebestand en ontwikkelt u daartoe beoordelings criteria. Wat wij vragen en bieden U heeft een MBO-opleiding dan wel een gelijkwaardige combinatie van kennis en ervaring en beschikt I over een brede kennis van beroe pen en opleidingen. Representati viteit, goede contactuele eigen schappen en redactionele vaardig heid zijp onmisbaar. Uw salaris bedraagt, afhankelijk van uw opleiding en ervaring, maximaal 3.641,- bruto per maand, exclusief 8% vakantie- binnen 14 dagen richten aan mevrouw A. Heesen-Grasdijk, personeelsadviseur, DG Arbeids voorziening, Afdeling Personele Zaken, postbus 415, 2280 AK Rijswijk. Het gaat bij alle functies om een dienstverband van 38 uur per week. Etnische medelanders, vrouwen en gehandicapten worden met name uit genodigd te solliciteren. Bij gelijke geschiktheid van kandidaten zullen zij worden benoemd. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure.

Leidse Courant | 1989 | | pagina 30