-eidse korfballers presteren matig Jnitas Leiden haalt eerste puntje binnen Zege voor heren LMHC Schildersmarkt middenmoter ^riodetitel kan bbenes praktisch liet meer ontgaan Roodenburg moeiteloos langs mat Quick Boys RDC WINT LEIDSE DAMDERBY CeidócSouoant MAANDAG 27 NOVEMBER 1989 PAGINA 19 iemerink succesvol (SSUM Rijnsburger Jan Siemerink bft in de finale van het vier sterren A- bistoernooi van Bosheim te Bussum de joodverfde winnaar, Michiel Schapers nig in de problemen gebracht. e druk bezochte finale leverde naast de 0 ie ook hoogstaand tennis, waarin de Ne- Handse nummer één rpet 7-6 en 6-4 de js bleef over het aanstormend talent Jan e unerink. De Rijnsburger had in de eerste tfreeks op de stand 6-5 kansen op set- nst, terwijl een servicebreak op de stand (met een rebreak werd beantwoord. de halve finale was Michiel Schapers met ipel gemak Paul Dogger de baas geble- t Jan Siemerink, die achtereenvolgens iwachter (met liefst 6-0, 6-0) en Van der a nde en Wijnhoud in twee sets de baas was r frleven, klopte in de halve finale Tom pers. LEIDEN De heren van LMHC boekten in hun laatste wedstrijd voor de winterstop een 2-1 overwinning op Kieviten. De dames van de Leidse ploeg keerden met lege handen te rug. Strawberries bleek met 1-0 te sterk voor LMHC. Zowel de Leidse heren als rode lantaarndra ger Kieviten begonnen erg agressief aan het duel, maar de Wassenaarse heren lieten zich daarna volledig overbluffen door de thuis club. Voor de pauze opende Jan Grijpma uit een strafcorner de score. Via de Wassenaarse keeper verdween de bal hoog in het doel. Net op het moment dat Kieviten aan een gelijk maker begon te denken, scoorde Robin Beker het tweede doelpunt voor de thuisploeg. Uit een fraai genomen strafcorner scoorde Kievi ten na rust de enige tegentreffer, 2-1. Het inhaalduel tussen de dames van Straw berries en LMHC eindigde in een 1-0 verlies voor de dames uit Leiden. Dit betekent voor het team van trainer/coach Maurits Eiken hout dat het na de winterstop moeilijk zal worden, om zich te handhaven in de eerste klasse. Leiden begon zeer aanvallend bij Strawberries. Het speelde vol op de winst en in eerste instantie moest Strawberries hierop het antwoord schuldig blijven. Tegen de ver houding in kwam de thuisploeg na rust op voorsprong. Eiske Dorresteijn schoof een fou tieve uitspeelbal in de stick van een tegen standster. LMHC had daarna vele scorings kansen, maar liet deze onbenut. Brenda Conijn redt het niet NIEUWEGEIN Badmintonspeelster Brenda Conijn heeft haar debuut op de na tionale titelstrijd in Nieuwegein niet met een zege kunnen be kronen. De vijftienjarige Lisse- se, die zich via de kwalifikatie als jongste deelneemster aller tij den zo verrassend wist te plaatsen verloor in twee games van Da- niëlle Oei met 11-9 en 11-6. LEIDEN Het bowling- quintet Schildersmarkt Lei den behield ook tijdens de vierde speeldag van de natio nale league een vaste positie in de middengroep van de eerste klasse. Door exact de helft van de maximale negen punten te vergaren werd de zesde stek geconsolideerd. De teamscore was 5461, ook al zo gemiddeld. Frank Scheffer was individueel het beste be zig. Hij scoorde 1217 over zijn zes games. Het Leidse team ontwaakte maar moeilijk in Amsterdam. Tegen de Scheveningse club Toyota scoorde Schilders markt de minste game van de dag en verloor: 817-925. In de tweede game rehabiliteer de Formule zich: 987-954. Scheffer had daarin het be langrijkste aandeel met zijn 266-game. Na de 2-1 neder laag kon een 3-0 zege geno teerd worden. Het Haarlemse Schalkwijk was kansloos in beide games: 920-905 en 941- 928. Runner-up Den Helder zorgde voor meer geweld. Tegen de 1009 van de noord koppers kon Schildersmarkt niet op (869). De laatste game eindigde gelijk: 927-927. Een 2,5-0,5 nederlaag derhalve. Schildersmarkt staat nu zes de met slechts twee punten boven de degradatiezone, dus bepaald nog niet veilig. Flight Angle uit Rijswijk leidt het veld en staat inmid dels 8,5 punt voor. De indivi duele resultaten waren Frank Scheffer 1217, Marius van Kalkeren 1147, Jan Snik 1099, Jan Cornet 1018, Ruud Ouwerkerk 639 (vier games), René Zevenbergen 341 (twee games). DIOK gemotiveerd tegen RCC: 54-15 i SlDEN De korfbal- jibs hebben op de twee- - [speeldag in de zaal op- 1 puw mager gepresteerd 0 ét twee overwinningen, J n gelijkspel en tien ne- lagen. Crescendo was •antwoordelijk voor de remise bij Koog indijk (13-13) en is als ige nog ongeslagen. Fi- Pacta en De Algeme- boekten hun eerste ze- over OEC (10-11) en - krmpiaan (12-7) en voeg- zich bij Fiks, Zuider- 'artier en Ons Eiland, vorige week al de ml" van hun puntenlijst [gwerkten. sist zeventien minuten bleef rnix zonder doelpunten te- 3 DVO en dat was fataal, nt in die tijdsspanne werd van 9-10 in één ruk 9-15. ineke Mulder, Carla Kui- beiden goed voor een trick, en Robin Arnoldus waren de enige spelers, die er dan één treffer vervaar den en zij bepaalden de dstand dan ook op 12-16. aanval van Fiaes Pacta kreeg door het inzetten van routinier Ronald van der Vel den nieuwe impulsen, wat ge zien de 7-4 achterstand tegen OEC hoog nodig was. De in valler nam zelf de gelijkmaker (7-7) op zich en door goals van onder meer Wilma Neute boom, René van der Vooren en Henk van der Waals werd via 8-11 een belangrijke 10-11 zegepraal binnengesleept. Fiks verloor in een opmerke lijk doelpuntrijk duel met 20- 17 van Waterland en zag ook nog Sandra van Gelderen met een knieblessure wegvallen bij een 6-7 voorsprong. Tanje Hui zing (2), Annemieke van der Gugten, Diederick van Veen, Theo Vreeken en Nico van Weizen herstelden na 15-10 tweemaal de aansluiting (16-15 en 17-16), maar een verdiende gelijkmaker was hun niet meer vergund. Slechts drie keer bezat De Da naïden een voorsprong op Hoogvliet met 1-0, 9-8 en 14-13 om vier minuten later al 14-17 achter te komen. De formatie van Janco Breed veld met tops corers Eric Kromhout en Hei- ko Locher (4), scoorde enkel via invaller Jean-Paul van der Berg (2) en Nelleke Peters en kon daarmee een 17-19 verlies niet meer vermijden. „Wij hebben hen in het begin overtroefd, maar uiteindelijk zag je het goede bij hen toch bovenkomen", vatte coach Wim Nijenhuis van Crescen do het treffen met Koog Zaan dijk kernachtig samen. Zijn achttal had door Carolien van Noort (4), Barbara van Am sterdam en Arno Kooloos (2) lange tijd de leiding (7-12), tot dat een enorm slotoffensief van dé thuisclub voor veel spektakel en een 13-13 gelijk spel zorgde. De Algemene toonde zich na het invallen van Jory Sjardijn zoveel meer zelfverzekerd, dat Olympiaan van 3-6 naar een 12-7 nederlaag werd gespeeld. Enrico (4) en Marco Mud (3), Annemieke Molloy en de in valster zelf waren voor deze opmerkelijke ommekeer ver antwoordelijk. Alleen in de beginfase mocht Zuiderkwartier hopen op een stunt tegen titelfavoriet De Zwaluwen, doordat Aldo Spa don (2), Annelies van der Blom en Erik van Lunteren in negen minuten tijd 4-2 maak ten. De Leidenaren draaiden aanvallend echter vast door Casper de Kooy (Pernix) schiet op de korf van DVO in een periode dat de Leidse ploeg nog kon volgen. Foto: Bram Veefkind het enorme lengtetekort en moesten via 4-8 in een vrij kansloze 8-12 nederlaag berus- KNS speelde een onfortuinlij ke wedstrijd bij Harga, want in de laatste vijf minuten ging een verdiend gelijkspel verlo ren: 10-8. Edwin Kooien (4), Peter Zitman (3) en Yvonne van Dam hadden het goede te- genspél tot 8-8 in de score la ten vastleggen en hun ploeg verloor ook nog Karin Ultzen met een ribblessure. Direct na de pauze kreeg Tem po vijf treffers om de oren van Phoenix, die de stand van 5-4 tot 10-4 verhoogden. Het acht tal van Gé van der Water tel de met Tom de Vries en Rob Zwaan twee invallers en be langrijker, ook maar twee schutters in de personen van Erik Pons (4) en Joke Boot (2), zodat er met 12-6 verloren werd. Ons Eiland liet aan het begin van de tweede helft een straf- worp onbenut bij Jodan Boys, waardoor het in plaats van 6-5 ineens 8-4 kon worden. René Arnoldus, goed voor vier goals, Jolanda de Boer en Pe tra van de Meeberg konden deze achterstand in het ver volg niet meer goedmaken: 12- 8 verlies. De aanval van Velocitas kwam na een bedroevende eerste half uur (1-2) wat meer op gang, maar Ventura Sport sloeg op 3-4 het beslissende gat (3-7). Steven de Ronde, die een hattrick produceerde, Jetske Goudsmit en invaller Paul Ro bert Nugteren waren niet bij machte de tweede nederlaag op rij met 6-8 nog te verhinde ren. Opnieuw begin Madjoe de fout om voor rust tegen Vrien denschaar (B) in het vijandelij ke tempo mee te gaan, waar door er te geforceerd werd aangevallen (11-4 rust). Wil fred (4) en Anne Blankert (2), Greet Altena (3) en Carolien van Meurs (2) lieten na de paalwisseling echter het ver schil nauwelijks meer groeien, blijkens de 19-11 eindstand. SIDEN Het invoeren periodetitels maakt de lelingscompetitie (zater- leuker. Maar het bin twee weken spelen de uit- en thuiswed- ijd in dezelfde periode tekent het beeld. Ab ies is na de 6-1 zege op LC zo goed als zeker van tweede „tussensprint", tewel SVOW na de 2-2 1 gen Woubrugge een 1 eoretische kans be- ludt. Het zal dan het in- lalduel tegen De Sleu- is met een nulletje of in moeten winnen. 1 bbenes - ZLC 6-1 (2-0) lor rust opende de kleine bico Zijsling met het hoofd 'score, waarna laatste man inald Honcoop 2-0 kon aan- tenen. Peter Temerus knal de bal uit een strafschop te il de paal, maar na rust zorg- n Arie van der Berg, Peter ittenberg, invaller Matin uius en Ronald Honcoop pr de start van het Abbenes- r periodefeestje. Ton Kamp- I Ps scoorde tegen, i VV '70 - De Sleutels 0-1 <0- Ing leek De Sleutels voor het rste dit seizoen niet te sco- maar Henny Siebert ioot na aangeven van Hans o Eigen op de valreep toch [beslissende doelpunt in (0- ;De aanval volgde op een of- Isief van LSVV. RV - GWS 3-1 (2-0) *V kende maar één op- cht: scoren. GWS werd in eerste helft onder de voet gelopen. Twee treffers in 25 minuten (Gerben Bouma en Peter den Bakker). Na rust zakten de Katwijkers weg. Ze ven minuten voor tijd scoorde Percy Looman tegen maar Frank Smit maakte (hands?) 3-1. Valken '68 - Alphia 2-0 (1-0) Valken haalde in een nerveus gespeelde partij zijn gram voor de nederlaag tegen Alphia. Het middenveld werd te veel overgeslagen om van een goe de partij te kunnen spreken. De doelpunten kwamen van Vincent Zandbergen en Theo van Duin. SVOW - Woubrugge 2-2 (1-1) SVOW, dat moest winnen om een reëel uitzicht op de perio- detitel te behouden, kwam in de eerste helft door een lobje van Bert de Vries op voor sprong. Woubrugge profiteer de van een terugval bij SVOW. Cornee Brunt scoorde 1-1, Pieter Peet 1-2. De Vries maakte gelijk. TAVV - MVKV 1-0 ((H)) MVKV heeft zijn aanspraken op de periodetitel tegen TAVV niet hard kunnen maken. De thuisploeg had veruit de beste kansen, maar pas na 25 minu ten in de tweede helft opende Dick Hoogenes de score. Daar bleef het verder bii. Lugdunum - Meerburg 1-4 (0- 1) Voor rust kopte Erik Carree Meerburg, na een misverstand in de Lugdunum-defensie, naar een voorsprong. Alex Bos haalde na rust verwoestend uit voor Meerburgs tweede. Mar tin van Rijn bracht de span ning terug, maar twee coun ters, afgerond door Alex Bos en Marco Spuyman beslisten de pot. Roodenburgs Patrick Kamperveen en Quick Boys' Bennie Dijkdrent hebben alleen oog voor de bal. Roodenburg won de jeugdderby met 2-0 LEIDEN Het jeugdteam van Roodenburg heeft in de eerste klasse A opvallend wei nig problemen gehad met Quick Boys, 0-2. Noordwijk blijft Elinkwijk (dat zelf niet in actie kwam) na de 2-4 zege bij UW volgen. UVS over klaste RKAVV 6-1. Quick Boys probeerde het te gen Roodenburg weer met Jan Jeroen Schaap in het team. De spits moest echter al na een kwartier geblesseerd het veld ruimen. Daarmee verdween de angel uit de Kat- wijkse aanval. Patrick Kam perveen bracht de Leidenaars koppend aan de leiding en Mark Helder kopte Rooden burgs tweede achter Marco Ruwaard. Noordwijk ontmoette een ge frustreerd UW, dat is afge gleden naar de degradatiezone. Het spel was er ook naar. Noordwijk viel aan, maar het nam lang geen afstand. De 0-1 van Mark van Kesteren werd zelfs gevolgd door de gelijk maker en hetzelfde gebeurde in de tweede helft na de 1-2 van Joop Soederhuyzen. Pas op de 2-3 van Jeroen van der Zalm en de 2-4 van Ernst Jan Schooneveld (penalty) bleef UW het antwoord schuldig. De jeugd van UVS begon te gen het uiterst povere RKAVV pas in de tweede helft (na een donderspeech van Fred Filippo) te voetbal len. In de eerste helft scoorde Wilfred Kwestro. Na rust doelpuntten Gaby Kroet (2x), Onno Laman (2x) en ander maal Kwestro. RKAVV redde kort voor tijd de eer: 6-1. RIJNSBURG RDC heeft de derby in de landelijke dam- competitie tegen LDG uit Lei den met 12-8 in Rijnsburgs voordeel beslist. Arie Schoneveld met winst te gen nestor Theo Uittenbogaard op het negende bord zorgde voor een Rijnsburgse voor sprong. Na de remise tussen Rien Kromhout en Peter Bronstring, die enige tijd ge wonnen stond, maakte de Kat- wijker in Leidse dienst, Arend van Beelen gelijk door Rijns- burger Jan Schijff voor de eer ste maal in zijn carrière te ver slaan. Na een boeiende tijd noodfase zorgden Cor van Dusseldorp en Cees van de Bosch voor een vierpunten- voorsprong door zeges op Jan Slingerland en Erik van Ree- nen. Deze werd door André van de Kwartel tegen Albert Huisman voor LDG terugge bracht tot twee. Erik van Dus seldorp tegen Jan Passchier en Ton Noort tegen Fred Ong le verden gladde remises op, Arno Kooloos liet echter de winst tegen Hein van de Win kel liggen. Bij een 10-8 stand bracht WK-ganger Dick van Dijk een overmachtseindspel inderdaad tot winst. Tweede verlies TOP RENKUM TOP bevindt zich na amper twee uur zaal korfbal al op de bodem van de hoofdklasse. De Sassenheimers verloren na Fortuna (18-24) ook hun tweede duel bij DKOD met duidelijke cijfers: 18-11 „Ik voel mij zeer onbe haaglijk, want we zijn eigen lijk niet in de wedstrijd ge weest", bekende trainer Wim Kerkum, die zich niet wilde verschuilen achter het excuus, dat hij door het ontbreken van de geblesseerde Karin Wester beek andermaal niet over de sterkst mogelijke opstelling kon beschikken. „Je mag te gen titelkandidaten best ver liezen, maar de manier waarop je verliest, telt toch ook mee, en wij hebben aanvallend ge woon gefaald". Slechts vierentwintig minuten bleef TOP in het spoor van DKOD, dat net als Fortuna als een kampioenskandidaat wordt beschouwd. Frank Nij enhuis (2), Gerco Langelaan en Anne van der Zaag hielden het evenwicht tot 4-4 intact, waarna de thuisclub alsnog naar 7-4 uitliep. Deze kloof werd in de beginminuten van de tweede helft tot 11-5 ver groot en daarmee was de strijd gestreden, gegeven het povere aanvalsspel van TOP. „De combinaties liepen niet, er werd teveel één op één ge speeld en er waren teveel plaatsfouten en misverstan den", somde Wim Kerkum de tekortkomingen moeiteloos op. De coach van de rood-witters hoopte via invallers Barbara Romsom en Egbert Dijkstra de bal langer in de aanval te hou den om de vaste schutters in elk geval wat zelfvertrouwen mee te geven. De laatstge noemde speler vijzelde met topscorer Langelaan (4), Stella Tiggelman, Frank Nijenhuis en Anne van der Zaag wel de produktie op, maar de wed strijd kwam niet meer tot le ven: 18-11. Mogelijk zal de rentree van Jacqueline Winter TOP voor de komende partij tegen Allen Weerbaar meer inspireren, want anders zal de laatste plaats voorlopig niet verlaten worden. ËIDEN Unitas Leiden lhaalde in de afdeling ndag zijn eerste punt ihkzij een 2-2 gelijkspel gen Oranje Groen. pidstad Sport blijft win- fn al bood VNL taai ver- 1 (3-1). De concurrentie akte weer een punt ver- f achterop. ASC en fL kwamen niet verder in een gelijkspel tegen respectievelijk Leidsche Boys en ZLC. VNL - Randstad Sport 1-3 (1- 0) Bij rust zag het er nog somber uit voor de koploper. VNL had dankzij een goal van Nico La- kenberg voor een verdiende 1- 0 gezorgd. Marco van der Zon en Marcel Groenendijk brach ten Randstad Sport na rust weer op voorsprong. Marcel Groenendijk besliste vlak voor tijd de wedstrijd, 1-3. MMO - Teylingen 1-1 (0-0) MMO was een groot deel van de wedstrijd de betere ploeg. In goals kwam dit echter niet tot uitdrukking. Nadat Rob van der Meer voor 1-0 zorgde, was een foutje van de MMO- doelman er de oorzaak van dat Siem Beuling 1-1 kon scoren. Unitas Leiden - Oranje Groen 2-2 (1-1) Hoewel Oranje Groen het spel dicteerde, mochten beide ploe gen blij zijn met een punt. Bii een 2-2 stand hadden zowel Unitas Leiden als Oranje Groen kansen te over om de volle winst te grijpen. Dat ge beurde niet. Voor Unitas Lei den scoorden Nico Lefeber en Michel Smit, terwijl Wouter Develing met twee treffers voor Oranje Groen succesvol was. ASC - Leidsche Boys 1-1 (0- 0) ASC en Leidsche Boys legden een goede en sportieve wed strijd op de mat. Het even wicht op het veld kwam uit eindelijk ook tot uiting in de score. Arnoud de Mooij (ASC) en Patrick Kooien (Leidsche Boys) scoorden. Bernardus - Alkmania 1-6 (1-1) Tot de thee kon de thuisploeg nog goed volgen. Na de pauze werd Bernardus echter aan alle kanten voorbij gelopen door het knap voetballende Alkmania. Peter de Jong (2x), Henk Heemskerk (2x), Joost van Veen en Ed Muller zorg den voor de forse einduitslag. Tom Groen vond namens Ber nardus het net. ZLC - VTL 1-1 (1-0) VTL-trainer Ab Kalkman constateerde eindelijk weer eens vechtlust bij zijn spelers. Daarom kon de ploeg terugko men nadat Janus van der Lin den in de eerste helft ZLC op een voorsprong had gezet. VTL-keeper Martin Walraven stopte een strafschop van ZLC, waardoor de goal van Fred van Haarlem in de tweede helft genoeg bleek voor een punt. VN A - Warmunda 0-5 (0-0) VNA komt de laatste weken moeilijk tot scoren. Bij War munda draaide de doelpunten- machine in de tweede helft echter wel op volle toeren. Theo Wanders (2x), Peter Ver ver, Geko de Winter en Mark van Grieken scoorden tegen VNA, waarvan wederom een speler voortijdig de kleedka mer kon opzoeken. LEIDEN DIOK heeft giste ren in een gemotiveerde wed strijd de Roozendaalse Com mando Combinatie op een 54- 15 nederlaag getracteerd. Het waren vooral de driekwarten die het Leidse rugby team op sleeptouw namen en zorgden voor een grote score. Vooraf had coach Theo Snij ders zijn mannen even apart genomen. In de vorige week gespeelde wedstrijd tegen Hil versum had het de Leidenaars ontbroken aan concentratie en motivatie. Iets wat de coach in deze wedstrijd rechtgezet wil de zien worden. Daartoe was ondermeer routinier Richard Huisman teruggehaald naar de centerpositie waardoor Bert Wisse naar zijn vertrouwde full-back verhuisde Niettemin was het Roozendaal dat de eerste klap uitdeelde. Profiterend van een nog niet wakkere DIOK-defensie wis ten de gasten de stand in de tweede minuut al op 0-6 te brengen. Daarna lieten de Lei denaars zich niet meer verras sen. Door sober spel in de voorwaartsen en bij vlagen oogstrelende acties in de driekwarten sloegen de Morschbewoners genadeloos toe. Robert Broers, Pieter Cor- ver en Rob Kamp scoorden ie der één keer. Terwijl winger David John eindelijk weer eens zijn formidabele snelheid kon etaleren en met drie try's een ruststand van 34-6 voor de thuisclub kon laten noteren. In de tweede helft draaide het allemaal niet meer zo soepel. Vooral in de voorwaartsen kon de Leidse formatie niet tot zijn gebruikelijke dominante spel komen. Dit was mede de verdienste van een goed spe lend Rozendaals pack, dat be wees van ereklasseniveau te zijn. In de driekwarten moest RCC echter wel zijn meerdere erkennen in DIOK, wat resul teerde in scores van Richard Huisman en Yves Kummer (44-6) De Commando's kwa men nog tot enkele verdiende scores alvorens ook Bert Wisse een goede partij met ,een try wist te bekronen. Fly-half Mare Michelsen bracht voor de verkleumde toeschouwers de eindstand op 54-15. Bram Wassenaar geeft voorbeeld LEIDEN Bataven-trainer Bram Wassenaar is nog steeds een man die graag het goede voorbeeld geeft. In Tilburg won hij bij de veteranen de Warandeloop. In Gouda domi neerden zaterdag met name de jongste pupillen uit Leiden. Al vele jaren vechten Bram Wassenaar en de Belg Mom Jansen om de overwinning in het Tilburgse Warandebos. Wassenaar won twee jaar gele den. Jansen vorig jaar. Dit jaar deed Wassenaar weer mee en opnieuw trof hij zijn oude ri vaal langdurig aan zijn zijde. In de laatste meters werd pas duidelijk dat de Bataaf zou winnen. In Gouda werd een dag eerder de verenigingsbeker voor de Goudacross uitgereikt aan Ba taven. Met een minimale voor sprong op Holland lijkt Leiden weer een veldlooprol van be tekenis te gaan spelen. Beste regio-atleet in de kaasstad werd echter Alphenaar Rob van Schooten met een derde plaats. Theo van der Veer (6) en Cor Brandwijk (10) hadden Bataven Hans van Voorden (7) en Jan Jansen (9) ingesloten. Bij de dames legde Regina van Duyn beslag op de tweede plaats, vlak voor Leontien Boom van Bataven. Winst was er bij de meisjes A voor Hester van Leeuwen. Willem Ravens- bergen werd bij de veteranen derde. Hollander Bram Tijdhof (eer ste jongen C), Bataafse Yildiz van der Zijden (tweede meisje C) en Spartaan Marijn van der Ploeg (derde jongen B) zorg den voor een leuke spreiding van het eremetaal bij de oude re jeugd. Bij de jongste jeugd was daar geen sprake van: de meisjes pupillen B van Hol land legden beslag op de plaat sen één tot en met vier, de jon gens pupillen B van Bataven werden 1, 2 en 3. Wouter Oos- terholt (eerste) en Sammy Zwartjes (tweede) waren bij de pupillen A succesvol.

Leidse Courant | 1989 | | pagina 19