Industrie en vrachtwagens ten noorden van Huize Ursula Big Band Oegstgeest enthousiast ontvangen Tienduizend mensen bij Sinterklaasbeurs Vereniging is laaiend over distributiecentrum LEIDEN OMGEVING £eicbe@ou*ant MAANDAG 20 NOVEMBER 1989 PAG Plankenridders onderscheiden AARLANDERVEEN Vier niets vermoedende leden van de amateur-toneelvereniging De Plankenridders, zijn het afgelo pen weekend gehuldigd door burgemeester Paats van Al phen. Het was dubbel feest bij deze vereniging. De Planken- ridders vierde het zilveren jubi leum, ook 3 pioniers Cobi 'Verboon, Niek Groot en Nico Kempenaar waren al 25 jaar actief bij het hotel, Gert Ange- nent vierde zijn 35-jarig jubile um. De jubilarissen kregen een oorkonde en een speld. De avond werd besloten met de op voering van de klucht „Veel kabaal in Clingendael." Dialezing over buiten plaatsen ZOETER W OUDE Oud- Zoeterwoude presenteert morgen een lezing met di- abeelden over de buiten plaatsen aan de Rijn die in de 17de en 18de eeuw daar verrezen. Mevrouw M. Molthof uit Haarlem ver zorgt de lezing. Extra aan dacht is er voor buiten- plaaten op Zoeterwouds en Leiderdorps grondgebied. De dialezing wordt gehou den in de Eendenkooi aan het Kooikerspad te Zoeter- woude-Rijndijk. De aanvang 20.00 uur. Groot kabelproject wijk Adegeest VOORSCHOTEN PTT Telecom is vandaag be gonnen met de uitvoering van een omvangrijk ka belproject in de Voorschotense wijk Adegeest. Daarbij worden telefoonkabels vervangen. De werkzaamheden duren ongeveer een jaar. Het tele foonverkeer zal van de werkzamheden weinig hinder ondervinden. De vervanging vindt zowel binnen als buiten de woningen plaats. De oude stekkerdozen in de muur worden weggehaald, en vanuit de meterkast wordt een nieuwe leiding aangelegd naar de plaats waar de abonnee dat wil. Meestal duren die werk zaamheden niet langer dan een paar uur. De route van de werkzaamheden ziet er als volgt uit: Straussplantsoen, Brahmslaan, Richard Wagner- laan, Haydnlaan, Bartoklaan, Debussylaan, Gustav Mahlerlaan, de flats aan de Chopinlaan en de Tsjaikovskilaan en de Mozartlaan. Een aantal weg gedeelten in de wijk wordt korte tijd voor alle ver keer afgesloten. Scholingsproject voor vluchtelingen LEIDSCHENDAM Zestien in Leid- schendam wonende Iraanse vluchtelin gen beginnen deze week aan een trai ning die tot doel heeft hen aan het werk te brengen of een beroepsopleiding te kunnen laten volgen. De cursus maakt deel uit van het bemiddelingsplan van Werkraat, een samenwerkingsverband tussen het Arbeidsbureau en de Sociale Dienst. Er wordt namelijk samenge werkt met een particulier opleidingsin stituut. De opleiding wordt op twee ni veaus gegeven. De kosten, 64.300 gul den, worden door de gemeente betaald. De cursus duurt vijf maanden. Gewerkt wordt aan taalvaardigheid, essentieel om succes te hebben op de arbeids markt. Behalve de taaltraining worden algemene vakken gegeven. De Woezel officieel geopend WARMOND Met het onthullen van de zandbak is zaterdag de nieuwe peuterspeel zaal De Woezel in Warmond officieel geo pend. Een dag eerder vierden de peuters zelf al feest in hun nieuwe speelzaal. Vrijwillig ster D. Bark-Smit mocht van het bestuur, dat daarmee blijk wilde geven van de waarde ring voor de vrijwilligers, de opening ver richten. „De zandbak staat als symbool voor het gat in de begroting," aldus N. van Mame ren, voorzitter van de stichting. Ze gaf daar mee aan dat het gebouw wat duurder is uit gevallen dan de 380.000 gulden die de ge meenteraad ter beschikking had gesteld. Loco-burgemeester C. van Schagen liet we ten dat .Warmond weer in de pas loopt als ook de aan te bouwen kinderdagopvang is gerealiseerd. Hoge opbrengst fancy fair LISSE De fancy fair en rommelmarkt die zaterdag door de Chis- telijk Gereformeerde Kerk van Lisse werd gehouden, is een groot succes geworden. In to taal bracht de dag 27.500 gulden op. Daar mee worden onder houdswerkzaamheden aan het kerkgebouw uitgevoerd, terwijl een deel van de opbrengst gaat naar de medische hulp in Honduras. OEGSTGEEST— „Muziek maken is een cultureel feest", aldus Oegstgeests wethouder drs. H. A. Rijks gistermiddag in de bomvolle zaal van, „La France" aan de Rhijngeester- straatweg. Daar gaf Big Band Oegstgeest onder leiding van dirigent Matthijs Minderman het eerste optreden en werd door Rijks het logo van de band onthuld. Als dank kreeg de wethouder de ingelijste bladmuziek van het nummer „Big Spender" aangeboden, om de dankbaarheid uit te drukken aan de gemeenteraad die eerder een subsidievoorstel van B en W goedkeurde. Onder de aanwezigen waren vele collega's van voorzitter Van Velthoven. Na de officiële plichtplegingen ging de band er vol tegenaan met een groot aantal swingende nummers waaronder „In the mood" en het eerder genoemde „Big Spender". Het publiek werd steeds enthousiaster. Wethour der Rijks genoot met volle teu gen: „Alles is uitstekend in ba lans. Het is echt prima, zelfs de baspartij". De bassist bleek drie weken geleden pas te zijn overgeschakeld van gitaar op bas. De 27 bandleden hadden geweldig op het eerste optre den geoefend. Het goede sa menspel en het solistisch op treden leverden de nodige open Geslaagde bazar ZOETERWOUDE Met een bruto-opbrengst van 21.935 gulden is de bazar in Ons Huis te Zoeterwoude-dorp afgelo pen weekeinde bijzonder goed geslaagd. De bazarcommissie denkt netto zo'n 13.000,- over te houden aan het festijn. Hon derden mensen bezochten de bazar. De opbrengst komt ten goede aan het jeugdwerk bin nen de hervormde gemeen schap en aan het restauratie fonds van de monumentale dorpskerk. NIEUWVEEN Realise ring van een industrieter rein annex vrachtwagen parkeerterrein zal veel problemen in Nieuwveen oplossen, zowel binnen (vrachtwagenverkeer) als buiten (niet-agrarische be drijven in het landelijk gebied) de bebouwde kom", zo stellen B en W van Nieuwveen in hun beleidsnota voor 1990. w :en van ae gemeen te gaan uit naar de realisering van een terrein in het gebied ten noorden van Huize Ursula, waar tevens plannen liggen voor een glastuinbouwlokatie. De provincie sluit deze moge lijkheid niet uit. Door een ex tern bureau zal een lokatieon- derzoek worden uitgevoerd. Stiveen voert momenteel on derhandelingen voor grond aankoop in het kader van de plannen voor glastuinbouw. Er komt volgend jaar een fietspad langs het gedeelte provinciale weg in Nieuwveen vanaf de W.P. Speelmanweg tot aan de kruising met de Achterweg. Hierdoor wordt aansluiting verkregen op het dit jaar gereed gekomen fiets pad langs de Oude Spoorbaan. Om een einde te maken aan de zeer gevaarlijke kruising komt er een rotonde. Verkeer dat op de rotonde rijdt heeft voorrang. Nieuwveen is nog steeds op diverse bestuurlijke niveaus in overleg om zo snel mogelijk fietspaden langs de T31 (Blokland-Vrouwenakker) en T23 (Achterweg) te realise ren. De fietspaden moeten ui terlijk in 1993 zijn Woningbouw De 106 woningzoekenden die Nieuwveen op dit moment telt zoeken vooral naar twee- en drie-kamerwoningen. Het gaat vooral om gescheiden mensen, alleenstaanden en woningzoe kenden met een partner die op termijn willen doorstromen naar een premie-koopwoning. De hoogste prioriteit blijft lig gen bij het bouwen voor eigen ingezetenen. Buitenpoorters moeten minstens economisch of sociaal aan Nieuwveen ge bonden zijn. In de wijk Scho- terveld worden de komende vijf jaar 51 woningen ge bouwd. De Koren veld weg zal geheel worden doorgetrokken zodat er een betere afwikke ling van het plaatselijk ver keer kan plaatshebben. Tij dens de bouwactiviteiten zal het bouwverkeer gebruik ma ken van een speciaal hiervoor aan te leggen noodweg om overlast en gevaar door het bouwverkeer in de woonwijk te voorkomen. De verkoop van woningwet woningen wordt nog even uit gesteld in verband met een eventuele tegemoetkoming van het ministerie van VROM. Nln 1990 komt de gemeente met nadere voorstellen. Voor woonwagenbewoners komt er een nieuw centrum langs de W.P. Speelmanweg. Dat ge beurt in samenwerking met Zevenhoven, op wiens grond gebied het centrum gereali seerd gaat worden. De „en tree" van Nieuwveen zal wor den verfraaid door het bou wen van drie woningen op het voormalige woonwagenter rein'. Een wit snoetje halen, in een kat veranderen of je vrijwillig „zwart" laten maken, het kon allemaal tijdens de Sinterklaasbeurs. FOTO: WIM VAN NOORT ROELOFARENDSVEEN De jaarlijkse Sinterklaasbeurs in Veiling EMM in Roelof- arendsveen trok net als vorige jaren meer dan tienduizend bezoekers. De tienduizendste, Lies van der Meer, kwam zon dagmiddag een half uur voor sluitingstijd binnen. Een groot aantal cadeaus vielen haar ten deel. De beurs werd zaterdag middag geopend door Sinter klaas zelf, die even daarvoor bij de Sluis in Roelofarends- veen aan land was gegaan. Na een ware zegetocht per koets door Oude Wetering en Roe- lofarendsveen kwam hij bij de veiling aan met in zijn kielzog niet alleen acht muziekpieten, en muziekvereniging Liefde voor Harmonie, maar ook honderden kinderen. Ondanks andersluidende aankondigin gen ging de tentoonstelling van bloemen en planten van Ve'ense kwekers dit jaar niet door. Organisator Rob van der geest beloofde gisterenavond echter plechtig dat dit volgend jaar wel weer het geval zal zijn. Zaterdagavond verzorg den jongerenkoor De Toe komst en blaaskapel De Aare- beyeplukkers diverse optre dens. De eerste beursdag werd afgesloten met in totaal 4500 bezoekers. De tweede beurs dag werd geopend met een sfeervol koffieconcert door Liefde voor Harmonie. Dit concert was heel bijzonder door de diverse slagwerksoli en het optreden van enige le den van een operettevereni ging uit Oegstgeest. Erg veel belangstelling trok het optre den van de plaatselijke rock and roll band Monique's Move. Datzelfde gold voor de moge lijkheid om door de leidsters van jeugdvereniging Ranonkel te worden geschminkt. Voorschoten Creatief krijgt een vervolg VOORSCHOTEN De eerste uitvoering van „Voorschoten Creatief" bleek zaterdag een groot succes. In het Cultureel Centrum waren ruim vijf tig vrijetijdskunstenaars aanwezig. Ze gaven demonstraties zoals kantklossen, pottenbakken en pruiken maken en ze verkoch ten werkstukken. Er was veel te bewonderen zoals keramiek, ikebana (Japanse bloemsier- kunst), poppen maken en aan kleden, sieraden, kerstartike len, aquarellen, etsen, zijde bloemen, en tekeningen. De organisatie was in handen van C. Politiek en O. van Duiven- dijk, nadat bleek dat de ge meente geen medewerking wilde geven. Toch was wet houder L. Marselis zaterdag morgen aanwezig voor de ope ning. Volgens Politiek en Van Duivendijk zal „Voorschoten Creatief" zeker een vervolg krijgen. In de 120 jaar oude Gevers Deynootschool liep het in het weekeinde storm op de aange boden nostalgische oude leer- hulpmiddelen, die tijdens een zolderopruiming ter verkoop werden gebracht. In totaal bracht de verkoop 6.300 gul den op. Het geld wordt besteed aan het opknappen van de schooltuin en de aanschaf van leermiddelen die niet in het basispakket voorkomen. Antennes vernield LISSE Twaalf auto-anten nes zijn gisteravond rond ne gen uur vernield door drie jongens. Ook een aantal spie gels van de op de Kanaalstraat geparkeerde wagens zijn ver bogen. Bewoners van de Ka naalstraat zagen drie jongens bezig met het vernielen van de wagens. Een van hen, een 23- jarige Lisserbroeker, werd herkend en door de politie thuis opgehaald. Hij ontkent schuld. Kaarsen Kaarsen versieren met was. Dat staat op het programma van de creatieve avond die vandaag in de bovenzaal van Huize Agnes in Voorhout wordt gehouden. De organisa tie is in handen van de Vrou wenbeweging Voorhout. Le den moeten f3 voor materiaal betalen. Niet-leden moeten /7,50 extra betalen. Aanvang acht uur. Expositie De expositie „Kinderen in Oorlogstijd" is vanaf vandaag te bezichtigen in cultureel centrum Warenar in Wasse naar. Belangstellenden kun nen de tentoonstelling tot en met vrijdag bezoeken. De ex positie, die is samengesteld door het Zuidhollands verzet- museum, geeft door foto's, speelgoed, poëzie-albums en tekeningen een inzicht hoe kinderen de oorlog ervaren. De toegang is gratis. Soos Het Katholiek Vrouwengilde Leidschendam houdt mor genavond een bijeenkomst in de Multisoos van Gymnova aan de Burgemeester SweenS- laan 4. De heer Keezer uit Wassenaar vertelt over het tv-programma Kunst en Kitsch. Aanvang acht uur. Thuiswerk In het Vrouwentrefcentrum aan Plaspoelstraat 48 in Leid schendam wordt woensdag een thema-avond over Thuis werk gehouden. Met thuis werk wordt bedoeld het in opdracht van een bedrijf te gen betaling thuis verrichten van diensten of het vervaar digen van produkten. Aanvang half negen. Schoonheidscursus Huidverzorging, epileren, stoombaden, maskers, mani curen en make-up worden be handeld tijdens een cursus schoonheidsverzorging bij K&O Katwijk. De cursus be staat uit vijf -lessen van elk twee uur. De cursusprijs is /55, exclusief materiaal. De eerste les is woensdag. In schrijven kan tussen negen en twaalf uur bij de balie van het K&O-gebouw aan de Sluis- weg. Handwerk De grote Sinterklaas-verkoop dag van de handwerk club welfare huize St. Jeroen wordt woensdag gehouden. Plaats van handeling is hal van huize St. Jeroen in Noordwijk, belangstellenden kunnen er van half tien tot half vijf terecht. De groep be staat uit dertig leden met een gemiddelde leeftijd van 85 jaar en maakt zaken als tafel kleden, schortjes, kussens, schilderijen, poppen, speel goedbeesten en breiwerk. Ook wordt een geborduurd kleed verloot. Inzameling De Stichting Mensen in Nood houdt woensdag en donder dag in Leidschendam met medewerking van een aantal vrijwilligers een inzameling van kleding. Wie daaraan wil meewerken kan de kleding verpakt in plastic zakken woensdag tussen 's middags één en 's avonds acht uur en donderdag tussen één en ze ven uurafgeven bij de An- dreaskerk aan de Gruttolaan of bij de Dorpskerk aan de Regthuysstraat.Voor verdere inlichtingen telefoon 070- 275160 of 073-142208. Poppentheater ,,Ik ben een, jij bent twee" is de titel van de kindervoor stelling die woensdagmiddag door poppentheater Erica in Tripodia in Katwijk wordt gespeeld. Het verhaal gaat over een lammetje dat van een oude knotwilg heeft leren tellen. Daarna wil hij alles tel len en worden de dieren boos op hem. De voorstelling be gint om twee uur, toegang kost f4. De Grunerie in leuke klucht OEGSTGEEST Een goede klucht moet snelheid hebben en liefst een groot aantal deu ren om plotseling door binnen te vallen of het oor tegen te 'luisteren te leggen. In het spel „De onbekende wereld" geschreven door Anne Marie Kok en Johan Blaaser zijn alle ingrediën ten aanwezig om er een dolle boel van maken. De gebeurte nissen volgen zich in een ademloos tempo op. Dat de le den van „De Grunerie" er zich aan gewaagd hebben valt te loven, want je moet wel wat in je mars hebben drie bedrijven lang „de stukken erafte laten vliegen. Dat lukte De Grune rie zaterdag in de zaal van 't Groot goed. Het verhaal draait om een rijke suikertante die een aangenomen zoon wil hu welijken aan de dochter van een gezin dat best wat geld kan gebruiken. Die dochter heeft echter al een vriend en daarmee is de basis gelegd voor kluchtige persoonsver wisselingen en misverstanden. De rustige vader werd geod gespeeld door Koos Smit. Zijn echtgenote door Bea Mooij, Het leek wel of ze voor de ma rathon trainende. Daan de Mooy ontpopte zich als een verwijfd rijkelui's zoon. Deze drie en de overige acteurs voe len elkaar eindeloos in de ar men waarbij het publiek de handen aan het applaus kon warmen, daarmee onderstre pend dat De Grunerie een kluchtig succes heeft met De Onbekende Wereld. WASSENAAR De ver eniging „Oost-West, Thuis Best?" is „laaiend" en „woest". Reden is de ge meentelijke medewerking aan het oprichten en in werking stellen van een PTT distributiecentrum op het industrieterrein „Hoge Klei". De bewoners aan de Oost- West-route (van Zuylen, Olde- barneveltweg, Lange Kerk- dam) hebben een brief ge schreven aan het college van B en W en de leden van de ge meenteraad. In de brief, die morgen bij het gemeentebe stuur wordt bezorgd, wordt het gemeentebestuur verweten dat het niet voldoende reke ning houdt met het verkeers aanbod. De vereniging is ui terst verbaasd dat de Gemeen te een verkeersintensieve acti viteit als een postdistributie- centrum heeft aangetrokken. Volgens de actiegroep wordt op de Hoge Klei een regionaal distributiecentrum gereali seerd dat een grotere capaci teit heeft dan het huidige stadskantoor. J.B. van den Bergh, hoofd projectvoorberei ding van Wassenaar, meent dat er geen sprake is van een nieuwe activiteit, maar slechts van verplaatsing activiteiten. De vereniging wil weten of de gemeente weet dat er een gro ter distributiecentrum komt, of de gemeente onzorgvuldig in haar besluitvorming is ge weest, dan wel door de PTT onjuist is voorgelicht. Eeven- tueel zou de verleende ver gunning moeten worden inge trokken vindt de vereniging, die met acties dreigt als er bin nen drie weken geen reactie is van de gemeente. Hash gevonden LISSE Een 35-jarige Lisser is vorige week maandag aange houden omdat hij 4,5 kilo hash in zijn bezit had. De politie kwam de man op het spoor door een ongeval op de Spekkelaan op maandag 6 november. Een 23-jarige Haarlemmer vloog die dag bij de manege uit de bocht. De politie vond in de wagen een partij verdovende middelen. Onderzoek toonde aan dat het ging om een kilo hash. Vorige week maandag werd de Haarlemmer hiervoor aangehouden. Onderzoek leidde naar de woning van de 35-jarige Lisser waar nog eens 4,5 kilo drugs werd gevonden. De Lisser is donderdag voorgeleid aan de officier van justitie. De Haarlemmer is inmiddels op vrij voeten gesteld. De handels waarde van de hash bedraagt tussen de 25 en 30 duizend gulden. Ateliers open Wethouder J. Meulemans-Seelen en raadslid J. van der Voet van Lisse hebben zaterdagmiddag de ateliers van een aantal kunstenaars aan de Ooievaarstraat geopend. Met het wegtrekken van enige spandoeken werd die opening een feit. De ateliers zijn eigendom van de Stichting Lis ser Ateliers, met daarin Anneke van Kesteren, Hein van der Voort en Frans en Truus van der Veld. De kunstenaars meldden blij te zijn met de voormalige school die voor een gulden van de gemeente is gekocht. „Atelierruimte is een levenswoorwaarde voor kunstenaars", aldus mevrouw Meulemans bij de opening. „De vraag van de Lissese kunstenaars om atelierruimte kwam net op het moment dat we in ons dorp meer en meer over kunst en kunstbeleid gingen praten, maar de ruimte was niet direct voorhan den". Ze liet blijken niet gelukkig te zijn met de opleiding van kunstenaars. Op de academie zou onvoldoende tijd en aandacht worden besteed aan het "ondernemer zijn". FOTO: HENK VAN DEN ENDE Dronken vrouw ramt auto NOORDWIJKERHOUT Een 45-jarige Noordwijker- houtse heeft zaterdagmiddag om half een met een flinke slok op een geparkeerde wa gen geramd. De vrouw wilde haar wagen neerzetten.en had daarvoor twee vrije parkeer plaatsen tot haar beschikking. Het lukte ondanks dat niet om haar auto zonder schade te parkeren. Na de aanrijding reed ze weg. Getuigen namen haar kenteken op. Bij de vrouw thuis bleek dat ze had gedronken. Fransen met schrik vrij ZOETERWOUDE Twee Parijzenaars van 26 en 27 jaar oud, hebben weinig plezier beleefd aan hun bezoek aan Neder land. De twee waren in het afgelo pen weekeinde in één ruk van Parijs naar Zuid-Holland gere den, elkaar afwisselend achter het stuur van hun auto. Op de provinciale weg 17 in Zoeter woude ging het ter hoogte van de Dr. Kortmannstraat fout. De passagier sliep en de be stuurder viel ook in slaap. De auto vloog uit de bocht en raakte een ANWB-bord en een schrikhek. De wagen werd totaal vernield. De Fran sen kwamen met de schrik vrij. Voor een uitgebreide ook voor de komende raadplege men „UIT", d, tis wekelijkse bijlage var,, krant. ij] bioscopen no ar ALPHEN AAN DEN RIJN &id NEMA I (Van Boetzelaerstraj^e 01720-20800): Indiana Jonest.., last crusade (al); 20.30. vf* 13.30. EUROCINEMA II: K' 18.45, 21.30. Taran en de to^n (al); WO. 14.00. EUROCINfek Sea no evil, hear no evil (akai 21.15. wo. ook 13.45. EUP MA IV: Kassière (al); 18.45," Batman (12); wo. 13.30. LEIDEN LUXOR (Stationssai tel. 071-121239): Kassière (alLr 21.15. wo ook 14.30. LÏ5 STUDIO (Steenstraat 39, tel. fd Sea of love (12); 14.30, 18.45>g Parenthood (al); 18.45, 21.15.pr do. ook 14.30. See no evil, fei evil (al); 14.30, 19.00, 21.15. I (12); Indiana Jones and the lr~ sade (al); 14.15, 18.45, 21.15r en de toverketel (al); wo. 14.31 ANON (Breestraat 31, tel. C 9V> Weeks (16); ma. di. it 21.15. Unbearable lightnt being (al); wo. do. vr. za.] REX (Haarlemmerstraat J 071-125414): Up and cominJ 14.30, 19.00, 21.15. KATWIJK CITY THEATER 1 straat 30. tel. 01718-74075J" house (al); ma. t/m vr. 20.30; en de toverketel (al); wo.i CITY THEATER II; Batma ma. t/m vr. 20.30. wo. ook 1* VOORSCHOTEN L GREENWAY: Batman (1£j 15.45. Baron von MunchhaiL wo. 15.45. A cry in the dark (bV t/m do. 20.15 Scandal (12); b do. 20.45. KINDERVOORSTELLINGEN p' Junglebook; wo. 14.00. Taraiy, toverketel; wo. 14.00. WASSENAAR U ASTRA: Batman (al);20.0ü 14 nn u S( DEN HAAGASTA: 1 (Spui te 463500): Sea of love (12);, 18.45, 21.30. ASTA 2: BatnP 14.00, 18.45, 21.30. ASTA F fury (12); 14.00, 18.45, 21.30-j BYLON 1 (naast Den Haag <r tel. 471656): Sex, lies and via( (al); 14.00, 19.15, 21.45. BA' 2: New York stories (al); 14.00r 21.30. BABYLON 3: Camillf del (al); 14.00, 20.15 ClfU (Buitenhof 20, tel. 630637): IP sière (al); 14.00, 18.45, 21.3$< NEAC 2: See no evil, hearno ir 14.00, 18.45, 21.30. CINEAL (al); 18.45, 21.30. ma. di. <T 14.00 METROPOLE 1 (CcP1 laan, tel. 456756): Indiana Jorfi the last crusade (al); 14.00 21.30. METROPOLE 2: Pan (al); 14.00, 18.45, 21.30. H POLE 3: Skin deep (al); 14.00 21.30. METROPOLE 4: The team (al); 18.45, 21.30. ma. ook 14.00. METROPOLE 5: ce tó kill (al); 14.00, 18.45, ODEON 1 (Herengracht 462400): Indiana Jones and I crusade (al); 13.45, 18.45, 2 ODEON 2: Lethal weapon 13.45, 18.45, 21.30. ODEOI ieip van TV 62(al); 13.45, 21.30. ODEON 4: Kickbox 13 45. 18.45, 21.30. STUDIO- tingstraat 12b, tel. 656402): white season (12); 19.00, 21.3 DIO 2: Marquis (16); 19.00, STUDIO 3: Rain man (al); 21.45 HAAGS FILMHUIS: The lonely passion of Judith 19.30, 21.45. Zaal 2: Secret w 19.30, 21.45. Zaal 3: 19.30, 21 monade Joe; ma. Dreigroschi di. Volaa-Volga; wo. Rembeti KINDERVOORSTELLINGEN CINEAC: Jungle book; wo METROPOLE: Platvoet e vriendjes; wo. 14.00. STUI nokkio; wo. 14.30. De geb Leewuenhart; wo. 14.30. dienstuerlen APOTHEKEN De avond- en diensten van de apotheken in gio Leiden worden waargt door de apotheken die ook w< dienst hebben. ONGEVALLENDIENST ZIEK ZEN LEIDEN Ongevalle elke dag Academisch Ziekenh halve van dinsdag 13.00 u. tot dag 13.00 u. (Diaconessenhuis nieken tel 155543, afdeling S.( 175639) en van vrijdag 13.00* zaterdag 13.00 u. (Elisabeth-L huis). De Geneeskundige Dienst L# verhuisd van de Roodenburge in Leiden naar de Cronesta. 18a in Leiden. VERENIGING BESCHERMING GEBOREN KIND Hulpverlel ongewenste zwangerschap vool der en kind. Bel tel. 071-89630T 897762; 033-620244 (dit laatstd mer is dag en nacht bereikbar BEZOEKUREN ZIEKENHUIZE Diaconessenhuis: Bezoekuur lijks van 16.00 tot 17.00 uur l 18.30 tot 19.30 uur. Kindera* dagelijks van 14.00 tot 20.01 meer dan twee bezoekers per ff Sint Elizabeth-ziekenhuis: Vr senen dagelijks van 14.00-14.4? van 18.30-19.30 u.; klasse-afd* ook 11.15-12.00 u. Kraamafj dag. van 15.00-16.00 u. en vanl 19.30 u. en van 19.30-21.00 u.t voor vaders. Kinderafdeling. 15.00-18.30 u. CCU (hartbew dag. van 14.00-14.30 u. en vanE 19.30 u. Intensieve verpleging van 14.00-14.30 u. en van j 19.00 u Sport-Medisch Advi( trum: Spreekuur ma. 19.30-21$ in het St. Elisabeth-ziekenhuis: degeest: Di. en vr. 13.00-14.30J 11.00-12.00 u. en 14.00-15.00 ir ste klasse: de gehele dag. J^ makliniek: Jongerenteam: za. 14.00-17.00 u. Opname: werk 16.45-17.45 u.; za. zo en fed 10.00-11.30 en 14.00-16.30 u.l A, C en D: dag. tot 21.00 u. n( zondering van behandeltijde etenstijden. Academisch ZT huis: Voor alle patiënten (behali deren) zijn de bezoekuren als" Dagelijks 14.15-15.00 u. en 19.30 u. Avondbezoekuur al verloskunde: 18.00-19.00 u. Dei maturenafdeling: voor ouders I milie is na overleg met pat doorlopend bezoek mogelijk. B aan ernstige patiënten: wannef ernstige patiënten doorloper# zoek wordt toegestaan kan de f verpleegkundige hiervoor s|i kaarten verstrekken. Kinderlt zalen voor peuters, kleuters err kinderen 15.15-17-00, babyz» boxenafdeling: volgens afspraè het verpleegkundig hoofd. Bezi den kinderafdelingen: voor c van opgenomen kinderen na 0; met verpleegkundig hoofd. Vo dere bezoekers van kinderen: neus- en oorheelkunde en neur 14.15-15.00 en 18.30-19.30. O» kunde en heelkunde: 14.15-15 18.30-19.00. Rijnoordzieksi Dagelijks 14.30-15.15 u. en 19.30 u. Extra bezoek hartbev 11.00-11.30 u. Extra bezoek kraamafdeling: 19.30-20.30 u. M afdeling 15.00-15.30 u. alleen; ouders 18.00-18.30 u.

Leidse Courant | 1989 | | pagina 6