HTM ;T MEDEWERKER Goed adverterengaal zo... =4 I KW Lasser m/v De NIB zoekt een ambitieuze bedrijfseconoom (m/v) met een scherp analytisch vermogen. CALCULATOR OFFSETDRUKKER VAN MARWIJK KRAANVERHUUR PAGINA 20 LEIDSE COURANT ZATERDAG 11 NOVEMBER 19891 Uw toekomst ligt in ons vermogen De NIB is een actieve en commercieel gerichte onder neming met vele diensten voor bedrijfsleven en over heid. De NIB heeft een compacte en slagvaardige organi satie met ongeveer 260 medewerkers. Voor de afdeling Bedrijfseconomische Analyse, die recht streeks ressorteert onder de controller, zoeken wij een bedrijfseconoom, die beschikt over een scherp analytisch vermogen. Daarnaast heeft u belangstelling voor het ont wikkelen en aanpassen van methodieken, die toegepast worden bij het volgen van de financiële en commerciële resultaten van ons bedrijf. U zult verder nauw betrokken worden bij ontwikkeling en rapportering van resultatenontwikkeling, uitkomsten van profitcenters, resultatenprognoses en budgettering. U werkt in een klein team met een grote mate van zelf standigheid en krijgt te maken met alle facetten van ons bedrijf en onze bedrijfsvoering. Voor deze functie is vereist een afgeronde bedrijfsecono mische opleiding op academisch of vergelijkbaar niveau en tenminste enkele jaren praktijkervaring. Dit bij voor keur bij een financiële instelling. Initiatief, inventiviteit en vasthoudendheid zijn belang rijk in deze functie, naast analytisch vermogen en goede contactuele vaardigheden in woord en schrift. Voor nadere informatie over deze functie kunt u telefo nisch contact opnemen met de heer Drs. A.Verwey, Hoofd afdeling Bedrijfseconomische Analyse. Tel. (070) 425417. Als u een toekomst bij de NIB ambieert, ziet de heer Drs. A.W. Bos, Plaatsvervangend Hoofd Afdeling Personeels zaken, uw sollicitatie met curriculum vitae gaame tegemoet. Postbus 380, 2501 BH Den Haag. De Nationale Investeringsbank NV Offsetdrukkerij Eikerbout b.v. d'Aumeriestraat 29b 2586 XM Scheveningen Telefoon 070-514251 In onze drukkerij met een gevarieerd orderpakket is plaats voor een ervaren die daarnaast ook administratieve werkzaamheden kan verrichten. Alsmede een ervaren Wij denken aan een vakbekwaam kandidaat liefst bekend met Dominant 515, 725, Roland 200 en Praktika Schriftelijke of telefonische sollicitaties kunnen worden gericht aan bovenstaand adres Centraal Bureau van de Tuinbouwveilingen Het Centraal Bureau van de Tuinbouwveilingen (CBT) is de landelijke organisatie van 31 groenten- en fruitveilingen in Nederland en heeft tot doel het stimuleren van de afzet van groenten en fruit in binnen- en buitenland. De organisatie stoelt op de coöperatieve gedachte: CBT en de 31 veilingen in den lande zijn voor en van de telers. Al meer dan 70 jaar behartigt het CBT hun belangen en brengt zij lijn in de afzet en de landelijk te nemen maatregelen, waarbij een sterk accent ligt op verhoging van de produktkwaliteit, alsmede een goede prijsvorming. Het CBT, waar meer dan 130 personen werken, is gevestigd in Den Haag. Verhuizing naar een eigen nieuwbouwpand in Zoetermeer per eind 1990 is in voorbereiding. Het Nederlandse'veilingsysteem met haar confrontatie van vraag en aanbod is uniek in de wereld en heeft er belangrijk toe bijgedragen dat Nederland met betrekking tot de marketing van tuinbouwprodukten een toonaangevende positie inneemt. Op diverse afdelingen is door het toenemen van werkzaamheden behoefte ontstaan tot het aantrekken van een tweetal medewerkers in de functie van ASSISTENT SECRETARESSE (m/v) Naast het typen van nota's, verslagen (dictafoon) en de algemene correspondentie (plm. 60%) zullen zij voor de rest van de tijd assistentie verlenen aan de reeds aanwe zige afdelingssecretaresse en haar zelfs op bepaalde onderdelen professioneel ver vangen. Voor deze afwisselende functie is een opleiding op MAVO/HAVO-niveau een goede ondergrond. Initiatief, goede typevaardigheid, administratief inzicht en hulpvaardig heid is noodzakelijk. Bij de afdeling Boekhouding ontstaat wegens het vertrek van de huidige medewerker de functie van ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (m/v) Deze collega zal als taak krijgen het verwerken van in- en verkoopfakturen en het bijhouden van Kas-, Bank en Giroboeken. Wij zoeken hiervoor een kandidaat die kennis van en ervaring heeft met het omgaan met een computer. Een MEAO/HAVO-diploma of studerend voor PD achten wij wenselijk. De afdeling Interne Zaken heeft plaatsingsmogelijkheden voor serieuze oproepkrach ten in de functies van 0PR0EPTYPISTE EN TELEFONISTE/RECEPTIONISTE (m/v) Deze zullen in voorkomende gevallen bij pieken, ziekte en vakanties op een flexibele manier, ingezet worden. Gezien onze verhuizing naar Zoetermeer hebben sollicitan ten uit deze omgeving een duidelijke prè. Voor deze funkties behoort een vast part-time dienstverband ook tot de mogelijkhe den. Er dient dan dagelijks - wekelijks wisselend - in de ochtend en/of middaguren gewerkt te worden. De „rasechte" telefoniste weet welke functie-eisen wij aan deze functie koppelen. Daarnaast is kennis van de moderne talen een must. Voor de typiste is het van belang te weten dat wij met WordPerfect (Macintosh IIX) werken (in teamverband) en dat de Nederlandse taal, In woord en geschrift perfect wordt beheerst. Uw schriftelijke reaktle kunt u binnen 14 dagen na verschijning van deze oproep zen den aan: Hoofd Personeelszaken van het Centraal Bureau van de Tuinbouwveilingen, de heer H. J. Groeneveld, Postbus 80509, 2508 GM Den Haag. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Integraal Kankercentrum West Het IKW is een samenwerkingsverband kankerbestrijding in de regio Den Haag, Delft, Gouda en Leiden. Voor de administratie zoeken wij een financieel administratief medewerker m|v Functie-informatie - het verzamelen van gegevens ten behoeve van financiële overzichten en het samenstellen en onderhouden hiervan door middel van geautomatiseerde gegevensverwerking - het uitvoeren in samenwerking met de administrateur van alle binnen de instelling voorkomende financieel- administratieve taken, waaronder de salaris administratie. Functie-eisen - in het bezit van het MEAO-diploma en praktijkdiploma boekhouden - zelfstandig kunnen werken - enige jaren ervaring in een soortgelijke functie - goede contactuele eigenschappen. Salariëring is overeenkomstig de CAO-Ziekenhuiswezen en bedraagt afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring, maximaal f 3216,- bruto per maand. Uw schriftelijke reactie kunt u binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie zenden aan de directeur van het Integraal Kankercentrum West te Leiden. 5TUDiÉP|CI Want afstuderen aan de Agrarische Hogeschool Delft, na een studie Bedrijfskunde, Landbouw of Tuinbouw, bete kent een leidinggevende funktie gaan vervullen in één van de be langrijkste bedrijfstakken in Nederland: de Agrarische Industrie; een veelomvattende sector, waarin de zorg voor ons voe dingspakket, de verantwoorde teelt van gewassen en het milieu centraal staan. Praktijkgericht, waarbij je tijdens de studie reeds met tal van facetten van bedrijven kennis maakt en door middel van cases en realistische projecten ervaring opdoet..De vierjarige stu dierichtingen Bedrijfskunde, Landbouw en Tuinbouw leiden op tot bedrijfskundig-, landbouwkundig of tuinbouwkundig inge nieur. Als je voorkeur uitgaat naar een dynamische, praktijk gerichte opleiding waar toekomst in zit, mag je de open dagen niet missen. je voorafai informatie? Bel dan voor Tuinbouw 030-896354 Landbouw 015-150214 Bedrijfskunde 015-150250 STUDEREN AAN DE AGRARISCHE HOGESCHOOL DELFT Een alternatief waar je nog niet aan gedacht had! Ter versterking van ons team in de werkplaats zoeken wij op korte termijn een voor het assembleren van hydraulische slangen, alsmede het beheren van het magazijn. Wij denken aan een persoon met de opleiding LTS-autotechniek, -bankwer ker of MTS-werktuigbouw, die ook het vak hydrauliek heeft doorlopen. Gewenst is dat deze persoon ook laservaring heeft. Voor het maken van een afspraak kunt u bellen van ma. t/m vrij. tussen 08.00-17.00 uur. Produktieweg 36 - Zoeterwoude Telefoon 071-899344. Zo'n 2200 HTM-ers verzorgen het openbaar vervoer in Den Haag en aangrenzende gemeenten. Met ruim 400 trams en bussen vervoeren wij zo'n 350.000 reizigers per dag. De afdeling Weg Gebouwen is onder andere verantwoordelijk voor de aanleg en het onderhoud van de sporen. Voor deze afdeling zijn wij op zoek naar een (I2f.siii-.n- Functie-informatie: U zult werkzaam zijn bij de sector onderhoud laswerk. De werkzaam heden worden in ploegen van 2 man verricht, in zowel dag- als nachtdienst. U zult onder andere worden belast met laswerkzaam- heden ten behoeve van de aanleg van nieuwe sporen en het onder houd van bestaande sporen alsmede met diverse werkzaamheden in de werkplaats. Verder kunt u worden ingezet bij andere sectoren van de afdeling Weg Gebouwen en kan het voorkomen dat u in de winterperiode "sneeuwdiensten" verricht. Functie-eisen: Voor de vervulling van deze functie gaan onze gedachten uit naar kandidaten die voldoen aan de volgende eisen: diploma LTS-metaalbewerken; gronddiploma NIL; leeftijd vanaf 23 jaar; ervaring in autogeen- en electrisch lassen; in teamverband kunnen werken. Het hebben van een rijbewijs B/C strekt tot aanbeveling. Onze arbeidsvoorwaarden omvatten onder meer: salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en werkervaring tot maxi maal f 2.755,- bruto per maand, exclusief de voor de functie gebrui kelijke toeslagen; opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds; vrij vervoer op alle HTM-lijnen. Een psychologisch onderzoek en een medische keuring maken deel uit van de selectieprocedure. Belangstellenden voor deze functie worden hierbij uitgenodigd hun sollicitatie, binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie, te richten aan de heer F. Dreessens, t.a.v. het secretariaat van de af deling Weg Gebouwen, postbus 28503, 2502 KM Den Haag, onder vermelding van vacaturenummer 66.12. Telefonische inlichtingen over deze functie zijn te verkrijgen bij de heer F. Dreessens, chef van de sector Onderhoud Weg (070-848472). Inlichtingen over de procedure zijn te verkrijgen bij de heer N.W. Verhoeven, Personeelsconsulent Techniek (070-217520). Zoekt u wat bijzonders of wilt u wat kwijt? Plaats dan een twee plaatsingen te worden betaald. Bij plaatsing op zes advertentie in de Leidse Courant. Het kost weinig en de achtereenvolgende dagen worden slechts drie plaatsingen N.B. U kunt ons ook bellen: 071-122244. kans op succes is groot. Want u bereikt niet minder dan in rekening gebracht. 29.000*) lezers, waaronder wellicht iemand die heeft wat u zoekt of wiix hebben wat u kwijt wilt. Het wordt u gemakkelijk gemaakt. Plaats uw tekst in onderstaande vakjes (één letter of letterteken per vakje) en in één oogopslag kunt u in de laatste kolom zien wat de advertentie gaat kosten. De prijzen zijn inclusief 6% BTW. Een extra meevallertje: als u de advertentie op drie achtereenvolgende dagen laat plaatsen, hoeft maar voor f. 8,48 f.12,72 f. 8,48 f.12,72 f. 8,48 f.12,72 f. 10,18 f. 15,27 f. 12,72 f.19.08 f.15,26 f. 22.89 f 17,80 f.26,70 f.20,36 f.30,54 f.22,90 f.34,35 f.25,44 f.38,16 f.27,98 f.41,97 f.30,52 f.45,78 f. 33,08 f.49,62 f35,62 f.53,43 f.38,16 f. 57,24 iDeze advertentie jDe rekening sturen naar: Adres Postcode/plaats f-] Brieven onder nummc (f4,23) worden afgehaald. QBneven moeien (f.4,23) worden verzonden QKlcinlje plus (f.5,60), uw advertentie incl. kaderlijn per plaatsing Stuur deze bon in open envelop - een postzegel is niet nodig - naar: Leidse Courant, Antwoordnummer 10070, 2300 VB Leiden

Leidse Courant | 1989 | | pagina 20