In deHolland Casino's kom je ogentekort. -Holland Casino's «•vs\v> Wie van uitgaan echt iets bijzonders wil maken, moet 's een je bijvoorbeeld weet dat Black Jack ook wel gewoon éénentwintigen de acht Holland Casino's ook nog tafels waar je op zeker speelt. bezoekje brengen aan één van de acht Holland Casino's. Want hoewel er nog steeds heel wat gelegenheden zijn die zich casino noemen, zijn de Holland Casino's de enige legale casino's die ons land rijk is. Om ieder misverstand te voorkomen presenteren de acht officiële casino's zich vanaf vandaag dan ook onder de naam Holland Casino's. De Holland Casino's staan onder toezicht van de Raad voor de Casinospelen. Wat betekent dat alles volgens de regels van het spel gebeurt En dat je de zekerheid hebt dat je uit bent in een onbesproken en uiterst sfeervolle omgeving. Dat begint al bij de entree, waar de naam Holland Casino je vanaf de gevel duidelijk herkenbaar tegemoet schittert. Ben je eenmaal binnen, dan kom je ogen tekort In de Jackpotclub waan je je even in Las Vegas. Want overal om je heen hoor je het vrolijke geratel van de Jackpotautomaten. Waarop je al met 'n kwartje je geluk kunt beproeven. En als je drie meloenen hoort vallen of vier sinaasappels hebt, kun je je geluk waarschijnlijk niet op. Wil je genieten van echte pokerfaces, dan schuifje even aan bij de Punto Banco- of de Black Jacktafels. Waar de croupiers met kaarten een oogverblindend staaltje vingervaardigheid laten zien. En als wordt genoemd, begrijp je dat het eenvoudig genoeg is om voor 5 gul den een kansje te wagen. Maar de Holland Casino's zouden natuurlijk geen echte casino's zijn zonder roulettetafels. Die staan er dan ook in verschillende soorten. Niet alleen Franse, maar ook Amerikaanse. Stuk voor stuk tafels waar perfect opgeleide croupiers zorgen dat zelfs mensen die nog nooit gespeeld hebben, zich thuis voelen. En, zoals je van officiële casino's kunt verwachten, worden de roulettecylinders, net als de Jackpotautomaten, met de regelmaat van de klok gecontroleerd door mensen van het Nederlands Meetinstituut. Ook aan de roulettetafels kun je al vanaf 5 gulden inzetten op je geluksgetal. En je zult echt niet de eerste zijn die op z'n trouwdatum inzet en ook nog merkt dat 't geluk brengt Maar zelfs als je niet speelt kun je in de Holland Casino's de avond of middag van je leven hebben. Want kijken is soms nog leuker dan winnen. Dat kun je uiteraard in de speelzaal doen Waar je op een gewone dag opeens midden in een spannende film zit. Maar ook aan de fraaie bar onder het genot van een drankje. Om je middagje Of avondje uit compleet te maken vind je in De tafels van het restaurant waar je tot in de kleine uurtjes kunt genieten Voor een bezoek aan de Holland Casino's moet je minimaal 18 jaar zijn en zorgen voor correcte kleding en een geldig legitimatiebewijs. Vanaf twee uur 's middags staat iedereen, van de receptionisten tot de croupiers, klaar om van je bezoek aan één van de acht Holland Casino's iets bijzonders te maken Wil je vóór een bezoek meer weten over de spelsoorten, inzet en mogelijkheden in de Holland Casino's, stuur dan de onderstaan de bon op. Je krijgt dan gratis het boekje 'De regels van het spel' thuis gestuurd, waarin alles precies op 'n rijtje staat. 1 Stuur mij gratis het boekje 'De regels van het spel'. De heer/mevrouw Stuur deze bon in een envelop zonder postzegel naar: Holland Casino's, Antwoordnummer 237, 2130 VB Hoofddorp.

Leidse Courant | 1989 | | pagina 10